Ako vylepšiť svoje webové stránky WordPress zadarmo pomocou SumoMe

Vedeli ste, že existuje sada nástrojov zdarma , ktoré môžete pridať na svoju webovú stránku WordPress a zmeniť ju na marketingový stroj generujúci prevádzku? Inštaláciou jedného alebo viacerých nástrojov z tejto zbierky môžete svoj web vylepšiť nielen pri zhromažďovaní e-mailových adries, ale aj efektívnejšie pri generovaní potenciálnych zákazníkov a zdieľaní v sociálnych sieťach..


Nielen to, ale aj ďalšie nástroje v tomto balíku vám tiež umožňujú získať lepší prehľad o tom, aký je váš návštevníci interagujú s vašimi webovými stránkami a jeho obsah. Prostredníctvom týchto nástrojov môžete zistiť, kde vaši návštevníci klikajú na váš web, a tiež, do akej miery posúvajú vaše stránky nadol.

Ak je to myšlienka optimalizácie a inovácie vašej webovej stránky WordPress s cieľom získať viac návštevníkov a zlepšiť svoje prepočítacie koeficienty, potom sumo sada nástrojov môže byť presne to, čo hľadáte.

sumo

Ak sa chcete dozvedieť viac o tomto doplnku a o jeho doplnkoch, ktoré by ste určite mali použiť na svojom webe, prečítajte si naše Sprievodca SumoMe pre WordPress.

SumoMe: Hlavné body

Aj keď SumoMe a jeho nástroje môžu byť použité na ľubovoľnej webovej stránke, užívatelia WordPress majú obzvlášť šťastie, pretože môžu jednoducho nainštalujte bezplatný doplnok jadra, potom aktivujte jednotlivé aplikácie alebo moduly, ktoré chcú používať.

Aplikácie alebo nástroje, ktoré tvoria balík SumoMe, sa neustále aktualizujú a pridávajú do. Avšak, v čase písania sú deväť voľných možností na výber, počítajúc do toho:

 • Zoznam Builder: formulár na prihlásenie e-mailom s upozornením
 • Scroll Box: posuvný e-mailový formulár
 • Inteligentný panel: banner hlavičky s voliteľným formulárom na prihlásenie e-mailom
 • Zdieľať: tlačidlá zdieľania sociálnych médií
 • Zdieľanie obrázkov: tlačidlá sociálneho zdieľania špecifické pre daný obrázok
 • Zvýrazňovač: vytvára textové citácie, ktoré je možné zdieľať
 • Analýza obsahu: pozrite si, ako ďaleko čitatelia posúvajú stránky dole
 • Tepelné mapy: zistite, kam návštevníci klikajú v reálnom čase
 • Kontaktný formulár: zhromažďujte správy od čitateľov so zabudovanou ochranou proti spamu

Vrcholom SumoMe sú nástroje na rozvoj e-mailových spravodajcov. Patria sem aplikácie na vytváranie zoznamu a posúvacie pole. Tieto nástroje nájdete inde, často však v drahých doplnkoch typu premium OptinMonster. Vďaka tomu je SumoMe a jeho schopnosť pridať vyskakovacie lightbox alebo zasúvacie e-mailové formuláre na vaše webové stránky zadarmo veľmi atraktívny.

SumoMe List Builder

e-mailové spúšťacie formuláre sú veľmi pokročilé, čo je skvelé. To znamená, že v závislosti od vybraného nastavenia sa formuláre nezobrazia až do dokonalého okamihu. Výsledkom je pomoc pri vyvolávaní najvyššieho počtu prihlásení od vašich čitateľov bez toho, aby ste ich v tomto procese obťažovali.

Ak chcete rozšíriť svoj zoznam e-mailov a zmeniť svojich jednorazových návštevníkov na predplatiteľov, ktorých môžete kedykoľvek kontaktovať, je modul List Builder efektívny a bezplatný spôsob, ako pridať formuláre na aktiváciu vyskakovacích okien na webovú stránku WordPress.

Pri rozširovaní vášho zoznamu odberateľov e-mailov je dôležité, aby vaše webové stránky fungovali ako efektívny stroj na konverziu cieľov je možno ešte dôležitejšie. Vďaka tomu sú aplikácie Content Analytics a Heat Maps tiež veľmi atraktívne.

SumoMe Pridať analýzu obsahu

Aplikácia Content Analytics vám ukáže presne ako ďaleko sa posúvajú vaši návštevníci na každej zo svojich webových stránok. Aj keď si možno budete myslieť, že vaši návštevníci čítajú každé slovo vašich článkov, existuje veľká šanca, že značný počet z nich opustí vaše stránky skôr, ako sa dostanú na koniec – bez ohľadu na to, ako dobre sú napísané..

Je veľmi dôležité vedieť, kde väčšina vašich návštevníkov číta na vašich stránkach. Vyzbrojení touto informáciou môžete umiestnite svoje výzvy na akcie na miestach, ktoré získajú najviac zobrazení, a zároveň poskytujú návštevníkom možnosť prečítať si svoj obsah predtým, ako sa im predloží návrh – či už ide o odkaz na nákup produktu, na odber vašich služieb alebo na inú akciu.

SumoMe Pridajte tepelné mapy

Aplikácia Heat Maps vám poskytuje niekoľko podobných informácií, ktoré môžete použiť optimalizovať svoje webové stránky. Tým, že budete môcť ľahko zistiť, na ktoré odkazy vaši návštevníci klikajú a na ktoré nie sú, môžete zvýšiť počet návštevníkov, ktorí skončia na vašich najdôležitejších stránkach, vykonaním potrebných zmien..

Pri používaní nástrojov Heat Mapping je vždy zaujímavé zistiť, na ktoré prvky stránky vaši návštevníci kliknú. Pridaním odkazov do oblastí, na ktoré sa kliká, môžete ľahko presmerovať viac svojich návštevníkov na stránky, ktoré hľadajú.

Začíname so SumoMe

Bezplatný doplnok je možné nainštalovať priamo z vášho webu. Po aktivácii budete musieť zaregistrovať svoje stránky, aby ste si mohli nárokovať svoj bezplatný účet – našťastie to trvá iba pár kliknutí a minút vášho času.

SumoMe Add Plugin

Teraz môžete z prednej časti svojho webu kliknite na plávajúcu ikonu na zobrazenie aplikácií alebo modulov, ktoré máte k dispozícii. V obchode Sumo sú aplikácie rozdelené podľa typu vrátane bezplatných a prémiových možností.

SumoMe Store

Potom si môžete vybrať ktoré aplikácie povoliť na vašom webe. Potom môžete získať prístup k možnostiam prispôsobenia a nakonfigurovať aplikáciu pre svoj web.

Prémiové možnosti

Aj keď SumoMe obsahuje pôsobivú sadu bezplatných nástrojov, ktoré môžu zvýšiť objem prenosu vašich webových stránok, ako aj rozšíriť zoznam e-mailov, existuje aj niekoľko prémiových aktualizácií, ktoré sú k dispozícii.

Aj keď sú to voliteľné doplnky, aktualizácia SumoMe Starter sa oplatí zvážiť. Je to preto, že vám dáva možnosť skryje plávajúcu ikonu pred vašimi návštevníkmi. Tento mesačný poplatok 10 dolárov vám tiež poskytuje prístup k prémiovej e-mailovej podpore, ak by ste niekedy potrebovali pomoc so svojím webom.

Keď sa doplnok osvedčil a pomohol vám buď rozšíriť váš zoznam, alebo vygenerovať viac podnikania, môžete zvážiť prechod na prémiové možnosti..

záver

Aplikácie SumoMe sa údajne objavujú použité na viac ako 2 milióny webových stránok, vrátane niektorých názvov domácností, ako napríklad Airbnb a Examiner Social Media Examiner.

To nielenže znamená, že je veľmi nepravdepodobné, že tento produkt zmizne, ale tiež to, že vývojári dokážu zhromaždiť obrovské množstvo údajov o tom, ako sa aplikácie používajú. Toto im povie, ktoré formy dizajnu a konfigurácie tlačidiel vedú k najvyšším mieram konverzie. Tieto informácie potom vývojárom umožnia pokračovať v vylepšovaní svojich aplikácií, aby vám pomohli dosiahnuť lepšie výsledky.

Ak hľadáte spôsob, ako pridať na svoj web bezplatne formuláre s možnosťou konverzie e-mailov, sada aplikácií SumoMe je výkonnou možnosťou, ktorá sa postupom času stáva užitočnejšou..

Zistite viac o SumoMe dnes

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map