Hľadáte výkonný bezplatný nástroj na tvorbu webových stránok WordPress? Vyskúšajte vrstvy

Pokiaľ ide o nástroje, ktoré umožňujú vývojárom prispôsobiť vzhľad svojich webových stránok, používatelia WordPress sú na výber. K dispozícii je nespočetné množstvo doplnkov a tém, ktoré vám umožňujú upraviť takmer všetky aspekty vášho webu. Vrstvy sú najnovším tvorcom stránok WordPress v danom bloku a sú úplne zadarmo!


Vrstvy WordPress - bezplatný nástroj na tvorbu stránok

Od jednoduchých zmien farieb, písiem, log a hraníc, cez vytváranie vlastných šablón pre vaše príspevky a stránky až po prepracovanie celého rozloženia a dizajnu vašich webových stránok, tam je nástroj, ktorý vám môže pomôcť.

Avšak s toľkými rôznymi nástrojmi na tvorbu webových stránok a stránok, ktoré sú k dispozícii pre WordPress, môže byť ťažké vedieť, ktorú zvoliť. Jednou z populárnych možností, ktorá robí skvelú prácu tým, že umožňuje nekódovacím programom skutočne si vytvoriť svoj vlastný web WordPress, je vrstvy, bezplatná téma pre tvorcov z tém Obox.

Ak teda hľadáte spôsob, ako na svojom webe WordPress urobiť zmeny, či už malé alebo veľké, bez toho, aby ste sa dotkli riadku kódu, tento sprievodca tvorcom webových stránok Vrstvy vám ukáže, čo je možné.

Ako vám vrstvy môžu pomôcť vytvoriť web, ktorý ste vždy chceli

Vrstvy sú k dispozícii ako motív s otvoreným zdrojom WordPress, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť. Ak máte akékoľvek pochybnosti o tom, aký užitočný by mohol byť bezplatný nástroj na tvorbu webových stránok, prečítajte si niektoré z týchto nástrojov ukážkové weby, ktoré boli vytvorené pomocou vrstiev aby ste si oddýchli.

Vrstvy Demo stránok

Intuitívne rozhranie na prispôsobenie webových stránok

Jednou z hlavných atrakcií vrstiev je to, že bol vytvorený spôsob WordPress. Výsledkom je, že jeho vlastnosti a ovládacie prvky bezproblémová integrácia so zvyškom vašich webových stránok. Vďaka tomu je skôr ako súčasť programu WordPress, než doplnok tretích strán.

Pri prispôsobovaní a tvorivej práci sa všetka akcia uskutočňuje prostredníctvom zabudovaného rozhrania na prispôsobenie tém WordPress. Okrem rozdielu od bežnej témy WordPress, kde by ste mohli zmeniť písma, farby pozadia a niekoľko ďalších prvkov svojho webu, vám Vrstvy skutočne umožňujú ísť do mesta po celom dizajne vašich webových stránok..

Prispôsobovač vrstiev

Počas práce, získate živý náhľad vášho webu. Je to skvelé, pretože celý proces prispôsobenia dizajnu a rozloženia je oveľa rýchlejší a intuitívnejší.

Vlastné miniaplikácie a bloky obsahu

Vrstvy sa pri svojich rozloženiach držia pomerne konvenčnej štruktúry: riadky, ktoré môžu byť vyplnené miniaplikáciami a blokmi obsahu..

Vrstvy Widgety

Vrstvy však obsahujú dobrý výber svojich vlastných rozložení a okrem toho môžu vložiť ľubovoľný widget, ktorý je aktívny na vašom webe, do vašich vlastných rozložení. widgety a bloky obsahu.

Patria sem: kontaktné údaje a mapy, jazdec a zoznamy príspevkov. K dispozícii je tiež vlastná miniaplikácia obsahu, ktorá umožňuje vkladať text, obrázky, stĺpce, tlačidlá a ďalšie priamo do rozloženia.

Vrstvový kontaktný modul

Každý modul alebo widget potom má svoju vlastnú množinu možností a nastavení prispôsobenia. Tieto ovládacie prvky uľahčujú prístup k jednotlivým blokom obsahu vyzerajte presne tak, ako chcete. Pokročilejší používatelia môžu tiež kliknutím na príslušné tlačidlo zobraziť základné CSS. Tento CSS je potom možné editovať priamo pre ešte väčšiu kontrolu.

Vrstvy Vlastné CSS

Prispôsobte všetko

Prostredníctvom rozhrania na prispôsobenie tém si môžete ľahko prispôsobiť takmer všetky aspekty svojho webu. Toto zahŕňa nastavenia pre celý web, ako napríklad logo a názov lokality, navigačné ponuky, kde sa zobrazujú bočné panely a ktoré písma sa majú použiť. Vrstvy zahŕňajú aj integráciu písiem Google, čo umožňuje prístup k stovkám písiem.

Vrstvy Bočné panely

Zmena rozloženia hlavičky a rozhodnutie, či má byť lepkavá alebo nie, je rovnako jednoduché ako kliknutie na tlačidlo. Oblasť päty sa dá tiež ľahko prispôsobiť tak, aby obsahovala toľko oblastí miniaplikácií, koľko potrebujete.

Skvelé pre nových používateľov WordPress

Keď na svojom webe aktivujete tému Vrstvy, zobrazí sa vám ikona rýchly prehľad hlavných funkcií staviteľa, čo najrýchlejšie ukazuje, ako môžete začať. To pomáha, aby sa vrstvy stali vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí sú na prispôsobení webových stránok alebo vo všeobecnosti WordPress všeobecne.

Vrstvy Začíname

Krátke a do istej miery videá a pokyny vám pomôžu rýchlo sa zoznámiť s kľúčovými aspektmi vrstiev.

Vysoko kvalitné preddefinované šablóny

Aj keď môžete začať od nuly a stavať svoje webové stránky a návrhy stránok od základov, vrstvy zahŕňajú výber vysoko kvalitných preddefinovaných šablón. Tieto šablóny sú dobré, ale aj tak sú ideálne pre prispôsobenie a ako základ pre návrh vašich webových stránok.

Šablóny vrstiev

V súčasnosti je na výber sedem šablón. To zahŕňa kontaktnú stránku, vstupnú stránku, stránku portfólia a niekoľko rôznych návrhov domovskej stránky. Každý z nich je pripravený na prispôsobenie a pridanie vlastného obsahu.

Súpravy štýlov, rozšírenia a detské motívy

Šablóny vrstiev

Rovnako ako všetky funkcie, ktoré prichádzajú s vrstvami po vybalení z krabice, existuje ich množstvo K dispozícii sú prémiové doplnky. Väčšinou ide o formu štýlové parodie, detské témy, a rozšírenie.

Podriadené témy sú vopred pripravené šablóny alebo témy, ktoré uľahčujú rýchle použitie nového dizajnu na vaše webové stránky využívajúce vrstvy. Potom môžete slobodne prispôsobiť podradenú tému pomocou funkcií vrstiev.

Vrstvy Dieťa Téma

Na druhej strane súpravy štýlov sú a zbierka nastavení stylingu a rozloženia, kompletný s ukážkovým obsahom. Tieto súpravy štýlov si môžete stiahnuť a potom ich použiť na svoje stránky.

Používatelia vrstiev môžu vytvárať svoje vlastné štýly alebo skiny a potom ich distribuovať na použitie na iných webových stránkach, na ktorých sú spustené vrstvy. To nielenže znamená, že môžete používať súpravy štýlov, ktoré vytvorili iní dizajnéri, ale môžete tiež použiť túto funkciu na jednoduché opätovné použitie svojich vlastných výtvorov na iných webových stránkach, na ktorých pracujete..

Rozšírenia pre vrstvy vám umožňujú vložiť do rozložení viac obsahu. niektorí príklady typu rozšírení K dispozícii sú: tabuľky cien, grafy a grafy, obsah elektronického obchodu, posúvače a ďalšie.

Aj keď sú tieto doplnky prémiovými aktualizáciami, vrstvy sú bez nich dokonale funkčné. Ak však chcete ušetriť čas alebo pridať na svoj web novú funkciu, máte možnosť tak urobiť na základe vlastných podmienok.

Dizajn reagujúci na mobil ako prvý

Webové stránky, ktoré vytvoríte pomocou vrstiev, budú plne prispôsobené pre mobilné zariadenia. Bez ohľadu na to, na akom zariadení vaši návštevníci pristupujú na vaše stránky, nemali by mať problém so zobrazením vášho obsahu. Vrstvy boli najprv vytvoril mobil, pred rozšírením na väčšie tablety, prenosné počítače a obrazovky stolových počítačov.

Vrstvy reagujú na mobilné zariadenia

Spoločnosť Google teraz hodnotí weby podľa toho, ako sú prispôsobené pre mobilné zariadenia. Pri rozhodovaní o tom, kde ich umiestniť na svojich stránkach s výsledkami vyhľadávacieho nástroja, nikdy nebolo dôležitejšie zabezpečiť, aby váš web plne reagoval..

Vrstvy WordPress: Záverečné myšlienky

Je pravda, že vrstvy nemusia mať toľko funkcií alebo nastavení ako najpokročilejšie prémiové nástroje na tvorbu stránok pre WordPress. však, je to lepšie ako veľa konkurencie – dokonca aj platené možnosti – a uľahčuje každému prispôsobenie priložených šablón alebo vytvorenie vlastného návrhu webovej stránky od začiatku.

Užívateľsky prívetivé rozhranie v kombinácii s pôsobivou mierou kontroly, ktorú získate nad mnohými vizuálnymi aspektmi svojho webu, spolupracujú pri vytváraní Vrstvy vysoko odporúčaný nástroj na tvorbu webových stránok WordPress, čo je tiež zadarmo.

Vyskúšajte vrstvy teraz

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map