MDDHosting Recenzie a porovnanie


MDDHosting je menšia webhostingová spoločnosť so sídlom v Mooresville, Indiana, s hostingovým centrom v Denveri, Colorado..

Pre každého, kto je zvedavý na to, ako sa s webovými stránkami zaobchádza na internete, ponúkajú webhostingové spoločnosti ako MDDHosting technológie a technické know-how potrebné na pripojenie vašich informácií a podnikania k internetu. Používatelia nakupujú službu, miesto na disku a technológiu od webhostingovej spoločnosti, aby svoje webové stránky udržiavali na serveri a dodávali ich prostredníctvom internetu.

S toľkými webhostingové spoločnosti tam, môže byť ťažké nájsť tú správnu spoločnosť pre vaše potreby. Aj rozsah cien a funkcií sa môže líšiť, takže je ťažké vedieť, či pre vás pracujete so správnou spoločnosťou.

Ako menšia hostingová spoločnosť, ktorá sa pýši transparentnosťou a kontaktom so zákazníkmi, by sa zdala byť dobrou voľbou pre blogerov a spoločnosti, ktoré potrebujú menšiu webovú stránku, ale funkcie sa zhodujú s prísľubom?

MDDHosting

Pozrime sa, čo ponúka MDDHosting.

Čo robí MDDHosting jedinečným?

So zameraním na zákaznícky servis a osobným kontaktom s klientmi je mnoho funkcií a nástrojov, ktoré ponúka MDDHosting, zamerané na zákazníkov, ktorí chcú trochu viac od svojho poskytovateľa webhostingu..

Pozrime sa na niekoľko funkcií a možností, vďaka ktorým je MDDHosting jedinečný.

1. Prispôsobiteľné plány hostingu

Web MDDHosting

Mnoho poskytovateľov webhostingu ponúka pre svoje plány hostingu prísne možnosti. Existujú úrovne, z ktorých si môžete vybrať, s celým radom cien, schopností a funkcií. Pre zákazníkov, ktorí môžu potrebovať niečo, čo spadá medzi úrovne, nie je na výber.

MDDHosting vám umožňuje prispôsobiť si hostingový balíček presne podľa vašich potrieb, vrátane riešení zdieľaného hostenia. Možnosti začínajú už od ½ jadier CPU, jednej domény a iba 10 koncertov za mesiac. Keďže zdieľate priestor s inými spoločnosťami, väčšina zdieľaných hostingových služieb neumožňuje túto úroveň prispôsobenia. To zaisťuje, že dostanete to, čo potrebujete, bez platenia za funkcie, ktoré nemáte.

Dokonca aj VPS (virtuálny súkromný server) obsahujú možnosti prispôsobenia. MDDHosting obsahuje štandardné hostenie VPS, ako aj prémiové možnosti hostingu v cloude. Prispôsobenie balíka je rovnako jednoduché ako posúvanie lišty. Server môžete rýchlo navrhnúť podľa svojich náročných špecifikácií.

2. Špecifikácie SeRveru

Stránka CloudLinux

Mnoho spoločností udržiava hardvérové ​​špecifikácie čo najďalej od potenciálnych zákazníkov. MDDHosting prenáša transparentnosť do extrému a dokonca obsahuje obrázky svojich serverov založených na Denveri na svojich webových stránkach. Všetky servery používajú 48jadrový alebo vyšší procesor a minimálne 256 GB pamäte RAM.

MDDHosting používa disky SSD (Solid State Drives) pre svojich správcov napájaných LiteSpeed ​​a ClouldLinux. Poskytujú duálne redundantné 10 GBPS pripojenie na internet. Servery boli upgradované na vysoko dostupnú, distribuovanú a samoliečiteľnú sieť SSD úložných priestorov pomocou StorPool, riešenia blokových úložísk špecializujúcich sa na cloudové systémy. Podľa MDDHosting tento systém dodáva 900% zvýšenie I / O operácií za sekundu a 1200% zvýšenie celkovej šírky pásma. Tvrdia, že systém poskytuje výrazne vyšší výkon a spoľahlivosť.

MDDHosting ponúka nízke náklady, ale extrémne rýchly a spoľahlivý webhosting na pokročilých serveroch. Do technologických zdrojov, ktoré používajú, vložili čas, peniaze a premýšľanie.

3. Zálohovanie webových stránok

Zálohovať

MDDHosting ponúka manuálne úplné zálohovanie zo sekcie zálohy na vašom cPanel (grafické rozhranie pre Linux na správu vašich webových stránok). Úplná záloha zahŕňa nastavenia FTP a e-mailu, databázu a webovú stránku. Podobne môžete svoj web obnoviť pomocou cPanel.

4. Nastavenie a návrh webovej stránky

Web SitePad

MDDHosting používa SitePad, nástroj na vytváranie webových stránok s viac ako 300 rôznymi témami, z ktorých si môžete vybrať. SitePad obsahuje viac ako 40 populárnych miniaplikácií drag and drop, ktoré môžete na svojich stránkach použiť, vrátane posúvačov, formátovaného textu, obrázkov, videa, zvuku, sociálnych médií, Máp Google a kontaktných formulárov. Stránky tiež môžete vytvárať v aplikácii SitePad a potom ich automaticky publikovať na svoje stránky. Všetky témy v aplikácii SitePad reagujú na mobily.

SitePad je vynikajúcou voľbou pre spoločnosti a používateľov, ktorí už web majú a chcú pridať alebo aktualizovať stránky. Pre používateľov, ktorí chcú stavať nové stránky od začiatku, môžu byť problémom šablóny a nedostatok miniaplikácií a aplikácií.

5. E-mailová podpora prostredníctvom MDDHosting

Ručné práce na notebooku

MDDHosting nepodporuje e-mail. E-mailový účet môžete vytvoriť pomocou svojho cPanel prostredníctvom MDDHosting. Za príplatok si môžete kúpiť e-mailový filter SpamExperts na blokovanie škodlivého softvéru, spamu a vírusov. E-mail si môžete skontrolovať pomocou SpamPanel a uistiť sa, že máte prístup k e-mailu, ktorý bol predtým v karanténe filtrom.

6. Bezpečnosť stránok

lock

Zabezpečenie stránok pomocou MDDHosting sa rieši pomocou SiteLock za malý poplatok. SiteLock poskytuje denné skenovanie škodlivého softvéru na prítomnosť zraniteľností a nebezpečného kódu. Táto služba automaticky odstraňuje hrozby, ktoré nájde na vašom webe. SiteLock je nastavený automaticky a poskytuje okamžitú ochranu bez potreby inštalácie.

SiteLock tiež ponúka doplnkovú ochranu brány firewall webových aplikácií TrueShield. MDDHosting tiež ponúka (za príplatok) núdzovú reakciu SiteLock, ktorá poskytuje núdzovú pomoc na obnovenie napadnutého webu..

7. Ďalšie funkcie

Ďalšie funkcie v PC

Okrem webhostingu poskytuje spoločnosť MDDHosting aj prvotriedny cloud hosting pre podniky.

Vďaka prémiovému cloudhostingu môžu spoločnosti nahradiť servery na mieste serverom cloud prostredníctvom MDDHosting. Cloudové servery sú vysoko dostupné, odolné voči chybám a mimoriadne škálovateľné, čo z nich robí vynikajúce riešenie pre rastúce podniky.

S MDDHosting máte prístup k neobmedzenému diskovému priestoru SSD a prenosu dát. Zvýšenie výkonu cloudového servera je jednoduché. Možnosti začínajú na 2 procesorových jadrách a 2 GB pamäte RAM a dostávajú sa až k 16 základnému systému CPU so 16 GB pamäte RAM.

Ceny za MDDHosting

MDDHostingový plán

Plány MDDHosting sú mimoriadne konfigurovateľné a spoločnosť ponúka kupóny, ktoré sa dajú použiť na zníženie nákladov na nákup. Ceny sú škálovateľné v závislosti od požadovaných funkcií a požiadaviek, ktoré máte. Pozrime sa na základnú cenu typických plánov a ďalších možností.

Ceny za plány zdieľaného hostenia zahŕňajú:

 • prispôsobiteľné: 3,00 dolárov / mesiac za 1/2 CPU Core a 1 GB RAM. Máte tiež 1 doménu, 1 GB úložiska SSD, šírku pásma 10 GB a 5 databáz MySQL.

 • premium: 24,25 dolárov mesačne za 2 procesorové jadrá a 2 GB pamäte RAM. Máte tiež neobmedzené domény, neobmedzené úložisko SSD, neobmedzenú šírku pásma a neobmedzené databázy MySQL.

 • Každý z týchto plánov sa môže zväčšiť s väčšou silou. Silnou stránkou MDDHosting je opäť schopnosť škálovať webhostingové služby podľa vašich potrieb.

 • Okrem zdieľaného hostenia pre web zahŕňa MDDHosting aj prémiový cloudový hosting. Existuje množstvo úrovní pre cloud hosting. Ukážeme im štyri.
 • PR2: 25,00 dolárov / mesiac za 2 procesorové jadrá a 2 GB pamäte RAM. Zahŕňa tiež neobmedzený diskový priestor SSD a šírku pásma.
 • PR8: 100,00 dolárov / mesiac za 8 jadier CPU a 8 GB pamäte RAM. Zahŕňa tiež neobmedzený diskový priestor SSD a šírku pásma.
 • PR12: 150,00 dolárov mesačne za 12 jadier CPU a 12 GB pamäte RAM. Zahŕňa tiež neobmedzený diskový priestor SSD a šírku pásma.
 • PR16: 200,00 dolárov / mesiac pre 16 jadier CPU a 16 GB pamäte RAM. Zahŕňa tiež neobmedzený diskový priestor SSD a šírku pásma.
 • MDDHosting ponúka niekoľko úrovní cenotvorby pre hosťovanie stránok pre predajcov. Predajcovia používajú MDDHosting na hosťovanie webových stránok predávaných predajcom. Všetky účty distribútorov zahŕňajú Softaculous na sťahovanie a správu widgetov, ako aj tvorbu stránok SitePad a neobmedzenú šírku pásma:
 • Základný predajca: 24,50 dolárov / mesiac až pre 50 účtov cPanel a 50 GB miesta na disku.
 • Sprostredkovateľ predajcu: 49,50 dolárov / mesiac až pre 100 účtov cPanel a 100 GB miesta na disku.
 • Rozšírený predajca: 74,50 dolárov / mesiac až pre 150 účtov cPanel a 500 GB voľného miesta na disku.
 • MDDHosting ponúka virtuálne súkromné ​​servery (VPS). Všetky úrovne zahŕňajú správu cPanel, plný prístup root a bezplatné nastavenie.
 • VZ 2G: 99,95 dolárov mesačne za 100 GB úložného priestoru, 1 TB dátový prenos, 2 jadrá CPU a 2 GB RAM.
 • VZ 4G: 179,95 dolárov / mesiac za 200 GB úložného priestoru, 3 TB dátový prenos, 4 jadrá CPU a 4 GB RAM.
 • VZ 6G: 249,95 dolárov mesačne za 300 GB úložného priestoru, 5 TB dátový prenos, 6 jadier CPU a 6 GB pamäte RAM.
 • MDDHosting ponúka niekoľko úrovní zabezpečenia SiteLock, čo zákazníkom umožňuje vybrať si plán, ktorý im vyhovuje.
 • Nájsť: 24,99 dolárov za rok za skenovanie škodlivého softvéru na vašich stránkach. Obsahuje až 25 strán.
 • oprava: 99,99 dolárov / rok (alebo 14,99 dolárov / mesiac) za automatické vyhľadávanie a odstraňovanie škodlivého kódu. Obsahuje až 500 strán.
 • obrane: 299,99 dolárov / rok (alebo 49,99 dolárov / mesiac) na nájdenie, opravu a predchádzanie hrozbám pri zrýchlení webových stránok. Obsahuje až 500 strán.
 • MDDHosting predáva rôzne certifikáty SSL na zvýšenie ochrany vašich stránok. Tie obsahujú:
 • RapidSSL: 35,00 dolárov / rok s 256-bitovou šifrovacou silou
 • GeoTrust QuickSSL: 125,00 dolárov / rok za plne kvalifikovaný názov domény, ktorý ponúka dynamickú pečať stránok a neobmedzenú licenciu na server.
 • GeoTrust True BusinessID s EV $ 179.00 / rok. Certifikát poskytuje najvyššiu bezpečnosť, dynamickú pečať stránok a neobmedzenú licenciu na server.
 • MDDHosting tiež poskytuje filtrovanie nevyžiadanej pošty.
 • Filtrovanie e-mailov: 2,99 $ mesačne za doménu pre službu SpamExperts na filtrovanie spamu.

Verejné vnímanie MDDHosting

Ľudia kráčajúci

Existuje veľa ľudí, ktorí milujú MDDHosting a všetko, čo znamenajú.

Mnohým sa páči nízka rýchlosť a spoľahlivosť, ktorú získate od spoločnosti MDDHosting. Je založený na stabilnom systéme s prvotriednym dátovým centrom a zákazníci sa cítia, akoby sa to prejavilo v dostupnosti a spoľahlivosti. Dostávajú špičkový systém bez vyššej ceny.

Iní majú radi prispôsobiteľné služby a ceny prostredníctvom MDDHosting. Vďaka cenovo výhodným ponukám, ktoré sa dajú ľahko zväčšiť, majú recenzenti pocit, že nikdy neplatia viac, ako je potrebné pre webhosting. Transparentnosť ich služieb a vybavenia je ďalšou často uvádzanou výhodou MDDHosting.

Napriek týmto výhodám majú ostatní pocit, že MDDHosting je malá spoločnosť zápasiaca s mnohými problémami malej spoločnosti. Zahŕňa to nedostatok podpory zákazníkov. Niektorí zákazníci si sťažujú, že môže trvať niekoľko dní, kým sa objaví problém. S takým tesným oknom pre každú prispôsobiteľnú úroveň je prekročenie limitov jednoduché, najmä pre rastúce podniky, čo môže viesť k sťažnostiam na stanovovanie cien. Iní sú obťažovaní profesionalitou niektorých podporných tímov, keď sa vyskytnú problémy.

Ako MDDHosting v porovnaní s trhom

Žena drží dolár

V porovnaní s inými webhostingovými službami je MDDHosting menšou spoločnosťou a ukazuje sa nejakým spôsobom.

MDDHosting nemá zdroje väčších konkurentov. Neponúkajú dedikované servery a neposkytujú skutočnú nepretržitú podporu naživo, aj keď sľubujú reagovať čo najrýchlejšie prostredníctvom svojho systému predaja lístkov. Zákazníci zostanú čakať, keď budú potrebovať odpoveď na otázku alebo ak sa vyskytne problém.

Neexistuje školenie, aké ste absolvovali s inými poskytovateľmi webhostingu, a podpora aplikácií tretích strán je menšia. Veľa služieb a funkcií, napríklad migrácia webových stránok, chýba.

Spoločnosť MDDHosting však vie, ako hrať so svojimi silnými stránkami v službách, ktoré ponúkajú. Ide o menšiu spoločnosť a mnoho zákazníkov ju pravidelne pozná a spolupracuje s jej majiteľom. Niektorí zákazníci hovoria o zdvihnutí telefónu, aby s ním mohli priamo hovoriť.

MDDHosting nemá čo skrývať. Presne hovoria ľuďom, aké vybavenie a technológie ponúkajú, a dokonca na svoje webové stránky zahrnujú obrázky svojich serverových zariadení. Sú hrdí na to, ako sú transparentní ako spoločnosť, a to sa ukazuje.

Málo ďalších spoločností ponúka prispôsobiteľné možnosti, ktoré máte s programom MDDHosting. Ak presne viete, čo chcete a potrebujete, môžete si byť istí, že to, čo získate so službou MDDHosting.

Čo si myslíme o MDDHosting

Niekto pracuje na notebooku

MDDHosting je menšia spoločnosť a vyskytli sa problémy s používaním menšieho poskytovateľa webhostingu v súkromnom vlastníctve. Osobný kontakt s každou interakciou je pre niektorých ľudí skvelý, ale keď sa systém dostane do problémov a potrebujete zdroje a podporu oveľa väčšej spoločnosti, nebudete mať MDDHosting.

Ak sa však nemusíte starať o spoluprácu s menšou spoločnosťou, program MDDHosting poskytuje väčšine zákazníkov stabilný systém a pozitívny zážitok. Môžu byť malé, ale majú k dispozícii zdroje na väčšiu prácu a spoločnosti pripravené v mierke.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map