Čo vytvoriť webovú stránku?

Pokiaľ ide o spustenie webovej stránky, hľadanie témy alebo nápadu môže byť veľmi ťažké – a aj keď ste prišli s nejakými nápadmi, ako viete, či je váš nápad pre web skutočne dobrý??


o čom vytvoriť webovú stránku

>> Kliknutím sem stiahnite súbor PDF <<

Koniec koncov, som si istý, že budete súhlasiť s tým, že nemá zmysel spustiť webovú stránku, o ktorú sa bude zaujímať príslovečný muž a jeho pes.!

Ak sa nachádzate snaží sa prísť s témou alebo nápadom pre svoju ďalšiu webovú stránku potom je na čase začať s tým, ako sa ti to podarí.

Spustite webovú stránku o niečom, na čom ste nadšení

Mnoho ľudí sa rozhodlo založiť webovú stránku o niečom, čím sú zaujímam sa o – a zapísanie zoznamu vašich vášní môže byť určite dobrým východiskovým bodom.

Či už je vaša vášeň záhradníctvo alebo horolezectvo, založenie webu na predmete, ktorý je blízko vášho srdca, môže byť dobrým nápadom, pokiaľ bude mať ľahké zostať motivovaní rozvíjať ho z dlhodobého hľadiska.

Okrem toho je pravdepodobné, že ste už budú mať dobré vedomosti okolo predmetu, takže prísť s nápadmi na nový obsah by malo byť relatívne jednoduché. Mali by ste už byť v zhode s tým, čo je na tomto konkrétnom trhu horúce, as podtémami, ktoré vaše publikum zaujme.

Existuje však problém so spustením webovej stránky len preto, že máte nadšenie pre túto tému – a preto vždy neviete, či pre ňu existuje slušný trh..

Ak je vaša vášeň golf, potom by to mohol byť dobrý nápad, ale čo ak je vaša vášeň zhromažďovaním chmýří z pupka? Áno, bolo mi povedané, že taký koníček v skutočnosti existuje, ale koľko ďalších ľudí má rovnaký záujem?

Spustite webovú stránku o niečom, z čoho získate peniaze

Ak sa snažíte zarobiť peniaze na svojom webe, potom je dvojnásobne dôležité preskúmať potenciálne miesta a potom vybrať ten, ktorý má veľký trh a dobrý ziskový potenciál.

Ak hľadáte nápady, začnite smerovaním k pridruženej sieti Clickbank a prečítajte si kategórie na ich trhu. Existuje veľa tém, ale spravidla je všetko, čo súvisí s peniazmi, zdravím alebo blahobytom, vždy zelené.

Ďalej, a možno ste o tom nenapadlo, pozrite sa na stojan na časopisy vo vašom miestnom obchode a sledujte ponúkané predmety. Ak sa na túto tému vzťahuje časopis, je to potenciálne ziskový predmet.

Tiež sa pozrite na zadnú časť časopisu a pozrite sa na spoločnosti, ktoré inzerujú v tomto čísle. Zdravý príjem reklamy zvyčajne signalizuje potenciálny zisk.

Ak stále zápasíte o nápady, pozrite sa Trendy Google aby sme zistili, o akých témach ľudia v súčasnosti hovoria. Súčasné trendy môžu byť potenciálnym zlatým mínom, ale nezabudnite tiež premýšľať o tom, ako dlho môžu byť niektoré z týchto nápadov dlhodobé.

Vytiahnite svoje nápady a rozhodnite sa

Dúfajme, že ste už vytvorili nejaké potenciálne nápady – ale sú niektoré z nich dobré? Ak chcete zistiť, zamierte do Plánovač kľúčových slov Google. Tento užitočný nástroj je určený predovšetkým pre ľudí, ktorí prevádzkujú kampane AdWords, poskytuje však veľmi užitočné informácie o mesačných objemoch vyhľadávania (počet ľudí hľadajúcich konkrétne kľúčové slovo).

Zadajte do svojho užšieho zoznamu niektoré kľúčové slová týkajúce sa predmetov / výklenkov a zistite, koľko vyhľadávaní sa pre jednotlivé vyhľadáva. Mali by ste byť schopní zhruba posúdiť, aký populárny a potenciálne ziskový je konkrétny predmet.

Užitočné zdroje

http://fatmumslim.com.au/sweet-ideas-50-things-to-blog-about/

http://chrisbrogan.com/100-blog-topics-i-hope-you-write/

http://chrisbrogan.com/100-blog-topics/

http://www.molly-greene.com/101-blog-topic-ideas/

http://fizzle.co/sparkline/81-blog-topic-ideas

http://www.copyblogger.com/brainstorm-blog-topics/

Téma blogu & Generátory obsahu

http://www.hubspot.com/blog-topic-generator

http://www.portent.com/tools/title-maker/

http://ideas.contentforest.com/

webové stránky & Generátory nápadov blogu

http://www.businessnewsdaily.com/3253-business-idea-generator.html

http://www.kickmeta.com/

http://www.mytopbusinessideas.com/online/

Teraz, keď prídete s vynikajúcim nápadom, všetko, čo musíte urobiť, je získať doménové meno a hosťovať a začať stavať web. Ak potrebujete pomoc s vytvorením blogu, pozrite si nášho sprievodcu pre začiatočníkov tu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map