Nejlepší 10 poskytovatelů VPN služeb na světě

Nejlepší 10 VPN služeb roku 2020


Bezpečné prohlížení internetu je spíše věcí zdravého rozumu než privilegií, zejména s ohledem na využití virtuální soukromé sítě. Systém je také známý pod kratším názvem VPN a je užitečným nástrojem, kdykoli uživatel touží po zabezpečení online nebo po cestě k webům, které jsou z jakéhokoli důvodu zablokovány. Služby VPN se zdají být vaším osobním online průvodcem do světa blokovaného obsahu bohatého na nejnovější filmy, čerstvé katalogy epizod, hudební streamy a další.

Vše, co potřebujete, je vybrat správného poskytovatele služeb. Zde se možná budete cítit trochu zmateni vzhledem k obrovské možnosti vyskočení poskytovatele VPN. Většina z nich nabízí ve skutečnosti stejné funkce za různé ceny. Jak definovat nejlepší nabídku VPN? Jaké faktory je třeba zvážit při výběru správné služby? Tento článek upozorňuje na 10 hlavních poskytovatelů VPN zobrazujících jejich základní funkce a věci, které by se vám mohly líbit. Využijte základní specifikace a klíčová data.

Testovali jsme 10 z nejlepších poskytovatelů služeb VPN na světě:

 1. NordVPN – nejlepší poskytovatel VPN služeb na světě
 2. SurfShark – cenově dostupná VPN se špičkovým zabezpečením
 3. ExpressVPN – celosvětové vysokorychlostní pokrytí VPN
 4. StrongVPN – vynikající infrastruktura za slušnou cenu
 5. ProtonVPN – bezplatný plán služeb VPN zdarma
 6. Hotspot Shield – 100% zdarma + rozšířená záruka vrácení peněz
 7. CyberGhost VPN – zabezpečené soukromé procházení webu
 8. Le VPN – rychlé připojení na cestách
 9. PureVPN – VPN služba se zásadami bez protokolování
 10. Norton Secure – dokonalá ochrana osobních údajů

Po zavedení špičkových služeb se blíže podíváme na jejich vlastnosti, ceny a další specifikace, které vám umožní rozhodnout se, která z nich se jeví jako nejlepší volba.

NordVPN – nejlepší poskytovatel VPN služeb na světě

NordVPN - nejlepší poskytovatel VPN služeb na světě

NordVPN – je jednou z nejvíce zabezpečených služeb VPN. Zároveň je na seznamu největších center na celém světě. Uživatelé ocení přijatelné ceny, dobrý výkon, podporu kryptoměny a vysokou rychlost připojení.

 • Bezpečnostní funkce – Společnost používá pokročilé bezpečnostní prostředky k ochraně dat uživatelů pomocí 2048bitového šifrování. Mezi další funkce patří ochrana před únikem DNS.
 • Podpora více zařízení – služba VPN je schopna podporovat až šest zařízení včetně stolních i mobilních gadgetů.
 • Tisíce serverů – skupina serverů zahrnuje více než 5 000 jednotek umístěných v 60 různých zemích.

Podporované platformy: Windows, MacOS, Android, iOS, Linux.

Náklady na NordVPN: služba nabízí měsíční a roční plány se stejnými funkcemi. Pokud chcete ušetřit až 75%, nejlepší sázkou je roční plán, který stojí 2,99 $ měsíčně. Cena základního plánu začíná od 11,99 $ / měsíc.

Vyzkoušejte NordVPN zdarma

SurfShark – cenově dostupná VPN se špičkovým zabezpečením

SurfShark - cenově dostupná VPN se špičkovým zabezpečením

SurfShark – je nejdostupnější a na VPN bohatá služba. Platforma dokazuje, že nízká cena neznamená vždy nedostatek funkcí. Je vybaven bezpečnostními prostředky a dalšími možnostmi k zajištění bezpečného prohlížení z jakéhokoli zařízení, navzdory operačnímu systému a operátorovi. Výsledkem je, že uživatelé procházejí zabezpečeným kybernetickým světem se 100% anonymitou, nulovými reklamami a phishingovými útoky.

 • Whitelister – skvělá funkce pro třídění konkrétních aplikací a služeb, které budou mít v případě potřeby možnost obejít VPN.
 • Zabijte Switch – systém zajišťuje 100% bezpečnost, i když z jakéhokoli důvodu dojde k výpadku připojení VPN. Kromě toho budou mít uživatelé prospěch ze soukromé DNS a ochrany proti úniku.
 • Cross-County připojení – funkce MultiHop umožňuje připojení z několika zemí současně a také snadné přepínání mezi místy.
 • Skrýt režimy – přístup k omezeným oblastem nebyl nikdy snadnější díky režimům NoBorders a Camouflage. Dokonce ani poskytovatelé internetu nikdy nebudou vědět, že používáte služby VPN.

Podporované platformy: systém lze použít s neomezeným počtem zařízení, včetně počítačů s operačním systémem Windows, Mac nebo Linux, mobilních zařízení podporovaných systémy iOS a Android, směrovačů, FireTV a dalších.

Náklady na SurfShark: Kromě mnoha dalších služeb, které nabízejí plány předplatného, ​​získáváte s SurfShark všechny funkce bez omezení pouze za 1,99 $ měsíčně.

Vyzkoušejte SurfShark zdarma

ExpressVPN – celosvětové vysokorychlostní pokrytí VPN

ExpressVPN - celosvětové vysokorychlostní pokrytí VPN

ExpressVPN – je skvělá služba VPN s více nativními klienty pro podporu různých stolních a mobilních operačních systémů. Má více než 3 000 serverů na 160 místech pokrývajících 94 různých zemí po celém světě. Flexibilní služba s profesionálním podpůrným týmem, platby bitcoiny, odemčení Netflix a další.

 • Flexibilita – systém má nativní webové klienty pro Windows, Linux a Mac kromě Android a iOS. Uživatelé Blackberry mohou také přistupovat k této službě VPN.
 • Vlastní firmware – usnadňuje odblokování obsahu DNS a použití různých aplikací a služeb pro streamování včetně chytrých televizí.
 • Rozšířená podpora – uživatelé kromě funkce Live Chat najdou spoustu podrobných průvodců, aby se nepřetržitě dostali do kontaktu s týmem podpory.
 • Extra funkce – Kromě základních bezpečnostních funkcí, jako je přepínač zabíjení a ochrana proti úniku DNS, budou uživatelé moci odemknout obsah Netflix. Podpora P2P je uživatelům k dispozici kromě bitcoinové peněženky.

Podporované platformy: Windows, macOS, iOS, Android, Linux, Chrome OS, Nook, platformy Amazon Fire, rozšíření prohlížeče Chrome a Firefox.

Náklady ExpressVPN: uživatelé mohou získat 3 měsíční využití zdarma, pokud se rozhodnou pro 15měsíční plán v ceně 6,67 $. Nebo můžete platit každý měsíc zvlášť. V tomto případě je cena 12,95 $ / měsíc. Všichni zákazníci dostávají 30denní záruku vrácení peněz.

Vyzkoušejte zdarma ExpressVPN

ProtonVPN – bezplatný plán zdarma

ProtonVPN - bezplatný plán zdarma

ProtonVPN sotva vás překvapí, pokud znáte službu ProtonMail. Služba, která byla spuštěna stejnými nadšenci pro digitální zabezpečení, poskytuje kromě odblokování Netflixu a dostupných plánů také solidní bezpečnostní funkce. Oh, nabízí také bezplatný plán VPN.

 • Splňuje bezpečnostní standardy – systém používá šifrování AES-256, které se ukázalo jako 100% bezpečné. Funguje v kombinaci s firemními protokoly UDP / TCP a zajišťuje maximální stabilitu a digitální bezpečnost.
 • Žádné protokolování – společnost zavádí tzv. Politiku bez protokolování. Jinými slovy, nesbírá, neukládá ani nesdílí dopravní záznamy. Všechny výrazy jsou znázorněny v Zásadách protokolování, které vypadají celkem jasně a spolehlivě.
 • Prostředky na ochranu proti netěsnosti – služba zajišťuje připojení bez úniků při vysokém výkonu. Totéž platí pro jejich škodlivé soubory dostupné pro instalaci.
 • Odblokování Netflix – zatímco mnoho služeb VPN tuto funkci nabízí, zjistit přesný server, který odblokuje Netflix, je jako hrát ruletu. Situace s ProtonVPN je jiná. Netflix streamuje stejně dobře na všech svých serverech.

Podporované platformy: Windows, Mac, iOS, Android, Linux.

ProtonVPN náklady: Jak jsme již zmínili, platforma má bezplatný plán bez skrytých poplatků a poplatků. Dodává se však pouze s některými základními funkcemi. Pokud toužíte o lepší výkon při maximálním zabezpečení, můžete si zvolit základní, plus nebo vizionářský plán, který stojí 4, 8 a 24 dolarů za měsíc.

Vyzkoušejte ProtonVPN zdarma

Hotspot Shield – Rozšířená záruka vrácení peněz

Hotspot Shield - Rozšířená záruka vrácení peněz

Štít hotspotu v posledních letech čelil zásadním nárůstům a poklesům. Přesto je stále jednou z nejuznávanějších služeb VPN se všemi nezbytnými funkcemi v balíčku. Platforma se může pochlubit vysokým připojením a rychlostí stahování kromě nejdelší doby návratnosti peněz mezi ostatními konkurenty. O vrácení peněz můžete požádat do 45 dnů od přihlášení.

 • Skvělá rychlost stahování – společnost používá svůj vlastní protokol Catapult Hydra k zajištění nejrychlejšího stahování, i když se uživatel nachází na dálku od nejbližšího serveru.
 • Podpora více zařízení – uživatelé mohou provozovat služby prostřednictvím 5 zařízení současně, aniž by to narušovalo rychlost připojení.
 • Snadnost použití – Služba je pro nováčky dobrá díky intuitivnímu a uživatelsky příjemnému přístrojovému panelu.

Podporované platformy: Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Android TV, Amazon Fire, Routery, rozšíření Chrome.

Náklady na Hotspot Shield: zjevný nedostatek některých dalších funkcí, jako je podpora bitcoinů, odblokování Netflix atd., vás může přesvědčit, že Hotspot Shield není dobrá hodnota za peníze. Dvouletý plán však může vypadat jako výhodná cena, která stojí 2,99 $ měsíčně (ušetříte až 76%). Šestiměsíční tarif stojí 8,99 $, zatímco cena za měsíční tarif začíná od 12,99 $. Pokud nejste spokojeni s řadou funkcí poskytovaných aplikací Hotspot Shield, můžete vyzkoušet její komerční verzi Elite.

Vyzkoušejte Hotspot Shield zdarma

CyberGhost VPN – zabezpečené soukromé procházení webu

CyberGhost VPN - zabezpečené soukromé procházení webu

CyberGhost VPN si udělalo jméno díky spoustě chytrých funkcí v kombinaci s dobrým výkonem při vysoké rychlosti. Systém poskytuje více podpory různým oblíbeným streamovacím aplikacím a přehrávačům médií, jako je Kodi. Kromě podpory Torrent a VPN pomocí routeru.

 • Pole aplikací – služba má kromě pevné podpory systému Linux několik aplikací pro různé operační systémy, povoleno torrenty, odblokování Netflix atd..
 • Podpora mediálních služeb – uživatelé mohou používat službu VPN pro přístup k omezenému obsahu na hlavních mediálních platformách, včetně BBC iPLayer, YouTube a dalších streamovacích služeb.
 • Zabezpečené připojení – CyberGhost používá své vlastní bezpečnostní prostředky k zajištění 100% bezpečnosti. Systém spouští automatické přesměrování HTTPS, díky čemuž můžete těžit z bezpečného připojení.

Podporované platformy: Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Fire, Android TV, Linux, Kodi Media Center, Herní konzole, Routery, soukromé protokoly.

Náklady na CyberGhost VPN: můžete začít s plánem zdarma. Připravte se však na některá omezení. Umožňuje používat pouze jedno zařízení s několika základními funkcemi. Získejte pokročilé funkce s placenými plány, které zahrnují 2leté, 6měsíční a měsíční balíčky v ceně 2,75 $, 5,26 $ a 12,99 $.

Vyzkoušejte Hotspot Shield zdarma

Le VPN – rychlé připojení na cestách

Le VPN - rychlé připojení na cestách

Le VPN – je dobře rozpoznatelný poskytovatel VPN, který se může pochlubit servery umístěnými ve 114 různých zemích po celém světě. Tato služba poskytuje dostatečné zabezpečení VPN, navíc spoustu dalších funkcí, které podporují stolní a mobilní zařízení, takže je služba perfektní pro uživatele, kteří jsou neustále na cestách..

 • Flexibilita – Le VPN usnadňuje bezproblémové přepínání mezi protokoly OpenVPN, L2TP a PPTP v závislosti na účelu uživatele. Je to dobrá funkce nebo pro ty, kteří hodně cestují a mají tendenci používat současně notebook i mobilní zařízení.
 • Přístup k Geo-Omezenému obsahu – systém používá svůj exkluzivní protokol HybridVPN k zajištění přístupu k hlavním zdrojům datových proudů nebo k mediálním webům včetně Netflixu, BBC iPlayeru atd..
 • Jednoduché rozhraní – Dokonce i nováčkům bude snadné vyřešit všechny funkce a nastavení najednou díky uživatelsky přívětivému rozhraní.

Podporované platformy: aplikace pro Windows, Mac OS X, MacOS, iOS a Android.

Náklady na Le VPN: uživatelé si mohou zvolit jediný plán, který je k dispozici jako měsíční, 6měsíční nebo 12měsíční předplatné za 9,95 $, 7,50 $ a 4,95 $ / měsíc. Pokud se rozhodnete získat celoroční balíček, dostanete šanci ušetřit pár babek.

Vyzkoušejte Le VPN zdarma

PureVPN s politikou bez protokolování

PureVPN s politikou bez protokolování

PureVPN – je známý poskytovatel služeb VPN, jehož hlavní výhodou je politika bez protokolování. Společnost má obrovské množství serverů (až 2 000) umístěných ve 180 různých regionech po celém světě. Samotná společnost se nachází v Hongkongu. Poskytuje některé univerzální funkce za přijatelné ceny.

 • Žádné dopravní záznamy – PureVPN zavádí přístup ke svým zákazníkům bez protokolování. To znamená, že nesleduje ani neukládá váš prohlížeč a historii protokolování.
 • Podpora bitcoinů – uživatelé mohou platit v kryptoměně, protože platforma podporuje bitcoinové peněženky.
 • Škálovatelná platforma – společnost se snaží uspokojit potřeby zákazníků. Pokaždé, když potřebujete rozšířit možnosti VPN a rozšířit využití, má systém plán na úrovni podniku.
 • Extra funkce – vyhrazení uživatelé ocení řešení odemknutí Chromebooku a přehrávače Kodi Media Player. Společnost navíc přísně dodržuje vlastní zásady ochrany osobních údajů a podmínky GDPR.

Podporované platformy: Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Amazon Fire TV a Linux. K dispozici jsou také rozšíření prohlížeče Chrome a Firefox.

Cena PureVPN: můžete začít od 2,88 $ měsíčně a ušetřit až 74% v případě, že platíte dva roky předem. Jednorázové předplatné začíná od 10,95 $, zatímco balíček na 6 měsíců vás bude stát 4,08 $.

Vyzkoušejte PureVPN zdarma

StrongVPN – vynikající infrastruktura za slušnou cenu

StrongVPN - vynikající infrastruktura za slušnou cenu

StrongVPN – je důvtipný poskytovatel VPN se solidní politikou bez protokolování a slušnou skupinou serverů na 70 různých místech po celém světě. Platforma poskytuje balíček prostředků, které uživatelům zajistí anonymitu a bezpečnost během relace online.

 • Velká základna IP adres – základna obsahuje více než 59 000 IP adres, aby byla zachována důvěrnost uživatelů při surfování po síti.
 • Vyhrazená IP – Pokud potřebujete vyhrazenou adresu IP, můžete ji získat po kontaktování týmu podpory. Není však součástí základního plánu.
 • Žádná omezení třetích stran – společnost má vlastní infrastrukturu. Je to jediný, kdo určuje typ provozu nebo šířku pásma.

Podporované platformy: služba nabízí nativní klienty pro Windows, Mac, iOS, Android a FireTV. Podporuje také Linux, Kodi, Amazon Kindle, Chromium, Synology NAS a směrovače.

StrongVPN cena: na rozdíl od mnoha jiných společností se třemi základními variantami plánu nabízí společnost dva balíčky, které zahrnují měsíční předplatné v ceně 10 $ / měsíc, jakož i jednoroční předplatné za pouhých 5,83 $ / měsíc (ušetříte 42%). Všechny plány mají 30denní zásadu vrácení peněz.

Vyzkoušejte StrongVPN zdarma

Norton Secure VPN – dokonalá ochrana osobních údajů

Norton Secure VPN - dokonalá ochrana osobních údajů

Norton Secure VPN – je služba, která funguje skvěle, kdykoli potřebujete mít prospěch z ochrany osobních údajů. Udržuje vaše hesla a platební údaje v bezpečí a zajišťuje anonymní prohlížení webu a přístup k omezenému obsahu.

 • Flexibilní služba VPN – uživatelé si mohou vybrat z 1 až 10 zařízení, která chtějí podporovat. Počet zařízení však ovlivní cenu programu.
 • Veřejné zabezpečení Wi-Fi – s aplikací Norton Secure můžete používat přístupové body pro veřejné připojení bez jakéhokoli rizika napadení. Spojení zůstane šifrované, ať se přihlásíte z kavárny, letiště nebo z jiného místa.
 • Funkce blokování reklam – díky funkci blokování reklam můžete přistupovat k webům rychleji bez přerušení. Systém automaticky detekuje a zachycuje cookies, které jim zabraňují v shromažďování reklamními weby.

Náklady na Norton Secure VPN: služba nabízí dva hlavní plány s měsíčními a ročními předplatnými. Náklady na 4,99 $ a 3,99 USD na jedno zařízení. Cena se zvýší, pokud potřebujete 5 až 10 zařízení. Základní plány jsou k dispozici bez funkce zabezpečení Norton. Balíček all-in-one s bezpečnostními prostředky začíná od 5,83 dolaru za roční předplatné na jedno zařízení.

Podporované platformy: kompatibilní se zařízeními Windows PC, Mac, iOS a Android. Norton Secure VPN běží nejen na počítačích, ale také na počítačích Mac, smartphonech a tabletech Android, iPadech a iPhones.

Vyzkoušejte Norton Secure VPN zdarma

IPVanish – skvělé pro P2P a torrent

IPVanish - skvělé pro P2P a torrent

IPVanish tvrdí, že je nejlepší službou VPN na světě, i když někteří uživatelé sotva souhlasí. Samozřejmými výhodami IPVanish jsou kromě infrastruktury s vysokou rychlostí stahování a výkonných aplikací také vlastní infrastruktura. Systém je ideální pro torrentování a P2P provoz. Navíc má tým profesionální podpory, který reaguje velmi rychle.

 • Výkonná služba VPN – systém umožňuje připojit až 10 zařízení současně. Spravuje své servery bez služeb třetích stran nebo dceřiných společností. Servery jsou umístěny ve více než 60 různých regionech po celém světě.
 • Široký výběr aplikací – uživatelé budou kromě exkluzivní možnosti Fire TV přistupovat k celé řadě konfigurovatelných aplikací pro stolní Windows a Linux OS i pro mobilní iOS a Android.
 • Rozsáhlá podpora Torrent – služba je skvělá pro stahování souborů. Podporuje torrenty doslova na každém serveru a zajišťuje rychlé připojení, odblokování Netflix v USA a další.

Podporované platformy: k dispozici pro všechny verze Windows (7, 8, 8.1 a 10), MAC a iOS a Android. Starší operační systémy budou vyžadovat ruční nastavení. Totéž platí pro Router Firmware a Linux.

IPVanish náklady: zásadní nevýhodou je omezená politika zpětného získání peněz. Uživatelé mají pouze 7 dní na vyzkoušení platformy s možností požádat o vrácení peněz. Roční cena balíčku také vypadá příliš vysoko (6,49 $ měsíčně). Uživatelé mají také 3-měsíční a 1-měsíční možnosti předplatného, ​​které stojí 8,99 $, respektive 10 $.

Vyzkoušejte IPVanish zdarma

Jakou službu VPN si vybrat?

Při výběru služeb VPN mají bezpečnostní funkce nejvyšší prioritu. Hlavní myšlenkou takových nástrojů je zajistit rychlý a snadný přepínání mezi zabezpečenými servery kromě anonymity IP adresy a plný přístup ke službám streamování videa a zvuku i přes umístění. Kromě toho typický uživatel také ocení snadnost použití a flexibilitu bez oddávání se technickým problémům nebo složité konfiguraci. Měli bychom také vzít v úvahu technologie používané konkrétní službou.

Při volbě služeb VPN, které budou vyhovovat vašim potřebám, je třeba mít na paměti tuto myšlenku.

 • Aktuální služby – inline svět se drasticky mění. Ujistěte se, že váš poskytovatel VPN je schopen dodávat aktuální aplikace a software. Několik společností bohužel skutečně sdílí způsob, jakým aktualizují své platformy. Jediným způsobem, jak se dostat ven, je zkontrolovat, zda služba poskytuje aktualizaci VPN spolu s vydáním nových OS a aplikací.
 • Jasné zásady ochrany osobních údajů – každá společnost slibuje, že nebude zaznamenávat žádné osobní údaje, webové stránky ani navštívené stránky. To není úplně pravda. Pokud narazíte na jasnou politiku protokolování se všemi daty, které služba ukládá nebo shromažďuje, budete se cítit mnohem bezpečněji a vědoměji.
 • Tým profesionální podpory – problém nebyl u služeb VPN před několika lety docela populární. Stále více společností však má tendenci přidávat funkci Live Chat, aby byla zajištěna nepřetržitá podpora zákazníků.
 • Umístění serveru – společnost může mít stovky serverů po celém světě. Jsou však k ničemu, pokud se vedle vašeho místa nenachází žádný server.

Některé další funkce vám umožní ponořit se hluboko do technických specifikací, což je problém pro netechnické techniky. Mohou zahrnovat funkce DNS, protokoly o připojení a další věci, které budou s větší pravděpodobností pro nováčky nové. Náš seznam nejlepších nabídek VPN byl zaměřen na to, aby zabránil uživateli rozbít jejich mozky a těžit z jasných a jednoduchých popisů se všemi klíčovými problémy uvedenými najednou.

Sečteno a podtrženo

Výběr serveru VPN vyžaduje pečlivé porovnání a kontrast. Zatímco většina společností nabízí obecně stejné funkce, na rozšířených funkcích a aplikacích opravdu záleží. Zajistí spokojenost uživatelů v závislosti na potřebách a účelu. Cena je posledním, ale ne nejméně důležitým faktorem.

Ať už jste si vybrali jakoukoli službu, ujistěte se, že je dostatečně spolehlivá s velkým počtem serverů na celém světě, aby byla zajištěna vysoká rychlost a připojení. Sledujte také šířku pásma nebo bezpečnostní omezení v závislosti na ceně plánu. Dobrá služba VPN je flexibilní a všestranná díky podpoře mobilních a stolních počítačů, aktuálních aplikací a anonymního prohlížení webu i přes umístění.

Nainstalujte VPN zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map