Nejlepší CRM pro malé firmy

Nejlepší CRM pro malé firmy


CRM software – je dokonalým nástrojem pro malé podniky k řízení vztahů se zákazníky. Je navržen tak, aby pomohl společnostem uspořádat jejich pracovní postup a zajistit jednoduchý proces sledování vyhlídek, obchodních aktiv, prodeje atd.

CRM je software, který spojuje soubory informací. Cílem je umožnit uživatelům začlenit data zákazníků a transformovat je do souboru. Pokud jsou tyto soubory začleněny, lze je snadno spravovat a přizpůsobit v rámci jedné platformy. Například CRM přináší informace o zákaznících, nákupy záznamů a objednávkový systém.

Každý CRM systém je dodáván s základní funkcí a dalšími funkcemi, které ve skutečnosti určují typ softwaru. Uživatelé si mohou zvolit platformy pro spolupráci, software pro automatizaci prodejních sil, analytické systémy nebo systémy pro správu kampaní. Hlavním cílem je poskytovat rychlé a vysoce kvalitní služby a automatizovaný pracovní postup.

Výběr nejlepšího CRM systému může být výzvou, protože musíte vzít v úvahu mnoho zásadních aspektů. Zahrnují cenu, funkčnost automatizace pracovního postupu, reporting a analytické nástroje, možnosti přizpůsobení a integrace atd. Na základě uvedených kritérií jsme vyzdvihli 10 nejlepších CRM pro malé firmy.

TOP CRM Software Recenzováno:

HubSpot CRMHubSpot CRM – je bezplatná aplikace vyvinutá pro efektivní správu kontaktů. Sada funkcí zahrnuje aktuální nástroje pro kontaktování zákazníků, které zahrnují živé rozhovory, integrované systémy prodeje jízdenek, nástroje pro správu obchodů, sledování e-mailů a další funkce pro vytvoření zpětné vazby a zákaznické podpory.. HubSpot CRM

Zoho CRMZoho CRM – je CRM pro celý podnik pro malé firmy. To znamená, že uživatelé mohou těžit z all-in-one řešení pro správu prodeje s integrovanou sadou sociálních médií, která umožňuje společnostem zveřejňovat informace o produktech a příspěvky na hlavních sociálních platformách včetně Facebooku a Twitteru. Tento software má zdarma k dispozici kromě cenově dostupných rozšířených placených balíčků. Zoho CRM

Pipedrive CRMPipedrive CRM – je dobrým řešením pro malé týmy a společnosti, které touží po zjednodušeném procesu výroby a prodeje. Ačkoli nemá bezplatný plán, nabízí relativně nízké vstupní ceny pro vstupní plán s dostatkem nástrojů a funkcí pro přehled prodejního potrubí pouhým kliknutím. Snadné použití, intuitivní rozhraní a možnosti správy patří mezi klíčové výhody CRM. Pipedrive CRM

Freshsales CRMFreshsales CRM – je platforma určená pro rostoucí společnosti s rozšířeným prodejním cyklem. Dobré řešení pro projekty B2B a společnosti, které vyžadují rozšířenou sadu funkcí. Kromě vyhodnocování olova a funkčnosti správy je systém vybaven integrovanými telefonními voliči a nástroji pro odesílání e-mailů přímo z palubní desky. Freshsales CRM

Salesforce CRMSalesforce CRM – je pěkný CRM systém pro malé firmy. Přestože nabízí pouze dva plány, kombinuje všechny funkce představující rozmanitý softwarový ekosystém s vlastní mobilní aplikací, možnostmi správy kontaktů včetně hromadných e-mailů atd. Výkonná platforma je dobrá pro týmy B2C i B2B vzhledem k sadě nástrojů pro vyhodnocování potenciálních zákazníků, předpovědní kampaně a další. Salesforce CRM

bpm’online CRMbpm’online CRM – je platforma, která představuje synergii inteligentního softwaru a pokročilého řízení vztahů se zákazníky pro podnikání jakékoli velikosti a odvětví. Cílem je vytvořit ekosystém se zavedeným spojením mezi zákaznickými službami a marketingovými / prodejními funkcemi. Pomáhá společnostem vést své zákazníky od objednání produktu po konečný nákup. bpm’online CRM

Lynkos CRMLynkos CRM – je platforma určená pro malé a střední firmy. Ukázalo se, že se jedná o výkonný software, který pomáhá podnikům navázat kontakt se zákazníky z více než 100 zemí po celém světě. Platforma nabízí kromě svých nativních mobilních aplikací pro iOS a Android také nástroje pro optimalizaci prodeje. Lynkos CRM

Bitrix24 CRMBitrix24 CRM – je cloudové CRM řešení pro společnosti všech velikostí. Softwarový projektový management až po fakturaci poskytuje spoustu základních funkcí, které sahají od helpdesků a nástrojů pro správu projektů až po fakturační příležitosti, telefonování atd. Většina z těchto funkcí je k dispozici v bezplatném plánu. Placené plány navíc zahrnují automatizaci softwaru CRM, marketingové kampaně a další. Bitrix24 CRM

Apptivo CRMApptivo CRM – je další cloudové řešení, které poskytuje výběr svých obchodních aplikací malým a středním společnostem. Kromě možnosti se bezplatně zaregistrovat, systém nabízí výběr nástrojů pro generování a správu potenciálních zákazníků, prognózování, plánování prodeje, řízení projektů a další. Apptivo CRM

Nimble CRMNimble CRM – je inteligentní obchodní aplikace pro správu kontaktů. Dodává se s dalšími funkcemi, které umožňují připojení k sociálním médiím, a také s nástroji, které umožňují přenést všechny obchodní kontakty, schůzky a doručené pošty na jediný řídicí panel a přímo je spravovat. Tato platforma je k dispozici jako cloudový, SaaS a webový software kromě svých nativních mobilních verzí pro iOS a Android. Nimble CRM

Je vysoké, že jsme se blíže podívali na každou z platforem blíže, abychom definovali nejlepší CRM pro malé firmy.

HubSpot CRM

HubSpot CRM

HubSpot CRM– je jednoduchý software pro malé a malé firmy i pro podnikatele, kteří jsou CRM novým. Klíč byl zaměřen na snadnost použití a navíc k bezplatnému plánu, který by mohl být dobrý nápad vyzkoušet všechny základní funkce.

Platforma se může pochlubit rozšířeným ekosystémem se schopností integrovat více než 200 různých aplikací. Mezi klíčové funkce patří pokročilé nástroje pro správu kontaktů, jako jsou živé chatboty. Současně ocení majitelé podniků vylepšenou funkci generování potenciálních zákazníků. Zde máme funkci Lead Capture povolenou pomocí kontaktních formulářů, nástrojů pro správu úkolů, které umožňují naplánovat a přiřadit různé úkoly, integrační příležitosti pro připojení aplikací Outlook, Gmail atd..

Výhody HubSpot CRM:

 • Snadnost použití – platforma se velmi snadno používá a nastavuje. Bude to skvělé pro společnosti, které se dosud nikdy nezabývaly CRM systémy. Plán zdarma umožňuje testovat všechny základní funkce bez nákladů.
 • Obraťte se na nástroje pro správu – software byl navržen tak, aby zajistil bezproblémovou organizaci kontaktů se schopností generovat informace o zákaznících z jejich sociálních účtů a rozdělit kontakty do skupin.
 • Zachycení olova – můžete implementovat některé z vložených vlastních formulářů na webu nebo na vstupní stránce, abyste zvýšili získávání uživatelů. Můžete nejen zachytit všechny kontakty, ale také je automaticky zahrnout do kampaní. Součástí funkce je bezplatný plán.
 • Integrační příležitosti – společnosti mohou integrovat svůj software CRM se stovkami služeb a aplikací třetích stran, které indukují MailChimp, Gmail, Outlook atd. Kromě toho můžete navíc automaticky využívat rozšíření Chrome kromě automatického zapojení sociálních médií (pouze v placených plánech).
 • HubSpot Academy – Přestože se CRM snadno používá, má obrovskou znalostní základnu s desítkami tutoriálů a průvodců. Kromě toho mohou uživatelé vstoupit do rostoucí komunity, která je velmi aktivní, pokud jde o diskuse a pomoc.

Nevýhody HubSpot CRM:

 • Plán zdarma zahrnuje pouze základní funkce. Pokud potřebujete další nástroje, budete muset platit, zatímco některé možnosti jsou k dispozici pouze s prémiovým tarifem.
 • Vstupní balíček je dražší ve srovnání se službami.

Náklady na HubSpot CRM: Kromě bezplatného plánu je software k dispozici ve třech placených balíčcích v závislosti na vašich obchodních potřebách. Starterův plán začíná na 50 $ měsíčně, který zahrnuje zachycení a převod olova, e-mailový marketing, vložené formuláře a další nástroje. Profesionální plán stojí 800 USD měsíčně. Zahrnuje všechny předchozí funkce kromě analýzy, vykazování a měření výnosů. Sada Enterprise začíná na 3 200 USD a zahrnuje strategie SEO a obsahu, výpočet majetku, připojení na sociální média a další.

Vyzkoušejte HubSpot CRM zdarma

Zoho CRM

Zoho CRM

Zoho CRM – je jednoduchá platforma, která má také bezplatný plán. Software je snadno přizpůsobitelný. Zároveň to bude fungovat pro malé společnosti, které nevyžadují mnoho funkcí. Mezi dodané funkce patří kromě integrace sociálních médií také tradiční funkce zachycení olova. Další možnosti přicházejí s celou řadou nástrojů pro správu objednávek, sledování uživatelů; ‘protokolování činnosti telefonu atd.

Výhody Zoho CRM:

 • Vlastní přehledy – uživatelé mohou vytvářet a plánovat zprávy a sdílet je s ostatními účastníky softwaru. Zprávy jsou snadno přizpůsobitelné. Můžete přidat nová pole. Upravit existující atd.
 • Import dat – Zoho usnadňuje import všech potřebných dat z již existující CRM platformy.
 • Integrace sociálního řízení – platforma může být propojena se všemi hlavními sociálními platformami. Placené plány navíc nabízejí neomezené publikování na sociálních médiích.
 • Produktový management – Kromě typické funkce správy mohou uživatelé využít sledování nákupu a objednávek, fakturace atd.
 • SalesSignals – dobrá funkce pro společnosti, které hledají automatizované řešení bodování. Systém usnadňuje vytváření nových modulů a také je přizpůsobuje přidáním více než 100 různých polí.
 • Zia Voice – konverzační bota nebo asistent na bázi AI dostupná pouze v profesionálním plánu.

Nevýhody Zoho CRM:

 • Omezené úložiště. Systém poskytuje pouze 1 GB úložného prostoru na každého uživatele. Částka může být rozšířena. Za to však budete muset zaplatit.
 • Složitý proces přizpůsobení potrubí. Zaznamenali jsme, že Zoho je docela snadné přizpůsobit, pokud jde o přidávání nebo úpravy nových polí. Uživatelé však mohou mít potíže s úpravou procesu potrubí.
 • Vývojářům obvykle trvá hodně času, než budou moci zavádět nové funkce a aktualizace systému.

Náklady na Zoho CRM: bezplatný plán nabízí pouze funkce pro správu kontaktů a vedení. Pokud požadujete více funkcí, budete se muset rozhodnout pro některý ze tří nabízených plánů. Standardní plán začíná u každého uživatele 12 USD měsíčně s využitím e-mailových statistik, formulářů a vlastních přehledů. Profesionální plán stojí 20 USD za měsíc SalesSignals, automatické aktualizace pravidel, přizpůsobení polí a další. Profesionální balíček stojí 35 $ měsíčně a zahrnuje všechny předchozí funkce kromě e-mailového analyzátoru, šifrování dat, Zia Voice atd. Každý plán je dodáván s.

Vyzkoušejte Zoho CRM zdarma

Pipedrive CRM

Pipedrive CRM

Pipedrive CRM – je platforma navržená pro správu prodeje a vytvoření zjednodušeného potrubí, aby zjistila, co se s vašimi objednávkami skutečně děje. Systém nemá plán zdarma, i když je počáteční cena relativně nízká. Platforma má intuitivní a uživatelsky přívětivé rozhraní, které usnadňuje standardizaci produktů a správu prodeje. Sada funkcí nemusí být tak bohatá jako v jiných CRM. Systém však funguje skvěle.

Profesoři Pipedrive CRM:

 • Snadnost použití – používání Pipedrive CRM nevyžaduje speciální křivku učení díky snadno použitelnému rozhraní a všem nástrojům na jednom místě. Řídicí panel lze nakonfigurovat tak, aby vyhovoval preferencím uživatelů.
 • Neomezené úložiště – systém přichází s neomezeným úložištěm, aby kromě neomezeného potrubí vytvořil řadu procesů.
 • Flexibilita – Pipedrive CRM lze integrovat do různých služeb a aplikací třetích stran.
 • Statistiky účtu – dobrá funkce pro sledování potenciálních zákazníků, které jsou blízko nákupu. Umožňuje společnostem ovlivňovat zákazníky, kteří jsou téměř připraveni ke koupi produktu.
 • Zvláštní oprávnění – uživatelé mají možnost nastavit oprávnění v závislosti na roli. Převezmete kontrolu nad aktivy, které mohou spoluhráči vidět nebo k nim mají přístup.

Nevýhody Pipedrive CRM:

 • Žádné olovo. Neexistuje žádné směrování ani přiřazování elektrod. Díky tomu je systém pro správu elektrod trochu komplikovanější.
 • Omezený e-mailový marketing. Nedostatek masového e-mailového marketingu nemusí být pro malé společnosti extrémně zásadní, zatímco rostoucí podniky by jej určitě ocenily.
 • Cena. Plány by mohly vypadat příliš pricy vzhledem k základní sadě funkcí.

Náklady na Pipedrive CRM: software CRM je k dispozici ve 4 různých plánech s bezplatnou zkušební verzí pro každý. Plány zahrnují Essential, Advanced, Professional a Enterprise v ceně 12,50 $, 24,90 $, 49,99 $ a 99 $ měsíčně.

Vyzkoušejte nyní Pipedrive CRM

Freshsales CRM

Freshsales CRM

Freshsales CRM – je součástí obchodní platformy Freshwork pro automatizaci pracovního postupu. Je také lídrem v tomto odvětví, pokud jde o řízení vztahů se zákazníky. Systém poskytuje jasnou představu o celém procesu prodeje od objednání po nákup a expedici.

Platforma je navržena především pro podnikání B2B a nabízí dostupné plány s kontaktními nástroji, dobrou zákaznickou podporou, přizpůsobitelným softwarem a nástroji pro podávání zpráv, i když nejsou dostupné v každém plánu.

Freshsales CRM profesionálové:

 • Nástroje pro správu prodeje v plném cyklu – základní funkce poskytuje všechny potřebné nástroje pro správu potenciálních zákazníků, obchodů, prodejů nebo kontaktů z jediného dashboardu. Do vstupního plánu jsou rovněž zahrnuty funkce bodování a zachycení olova.
 • Pokročilé smluvní – kromě tradičních kontaktních nástrojů poskytuje platforma přístup ke svým šablonám a hromadným e-mailům, vytáčení kontaktů a protokolování, sledování pošty atd..
 • Automatizované zpracování – Pokud se rozhodnete pro upgradované plány Freshsales CRM, můžete mít prospěch z automatizovaného směrování a přiřazování potenciálních zákazníků v závislosti na roli a přístupu členů týmu a kolegů..
 • Vylepšené vykazování – tento je k dispozici pouze s nejdražším plánem. Získáte přístup k dalším řídicím panelům jako součást funkce hlášení systému. Zde můžete nastavit prioritní kontakty a vytvořit efektivní správu kontaktů.

Freshsales CRM:

 • Ve vstupním plánu není fakturace ani správa objednávek.
 • Některé plány mohou být pro menší společnosti příliš drahé.
 • Žádné rezervace cen, což je špatné pro společnosti, které používají katalogové ceny produktů.

Náklady na čerstvé prodeje CRM: systém nemá bezplatný plán, i když nabízí 21denní bezplatnou zkušební verzi pro testování všech dostupných balíčků. Čtyři stávající plány zahrnují Blossom (pro malé týmy) stojí 12 $ měsíčně, zahrada (pro malé rostoucí týmy) stojí 25 $ měsíčně, Estate (pro větší společnosti) stojí 49 USD měsíčně a Forest (vytvořený pro velké podniky) stojí 79 USD měsíčně.

Vyzkoušejte Freshsales CRM Now

Salesforce CRM

Salesforce CRM

Salesforce CRM – je platforma ideální pro potřeby malých podniků. Systém představuje svůj výkonný ekosystém s řadou základních funkcí, které zahrnují hromadné odesílání e-mailů a nástroje pro správu kontaktů, atd. Systém přichází s vlastní mobilní aplikací, která uživatelům poskytuje přístup k CRM na cestách. Prémiové plány přicházejí s dalšími oprávněními a nástroji pro přiřazování rolí a další.

Výhody CRM pro Salesforce:

 • Flexibilní vstupní plán – zatímco některé CRM omezují své plány vstupu, Salesforce poskytuje dostatek základních funkcí, aby mohla začít. Zahrnují nástroje pro přizpůsobení procesu prodeje, spuštění hromadných e-mailů, zachycení potenciálních zákazníků nebo získání plného přístupu k případům zákaznické podpory.
 • Snadnost použití – systém má jednoduché a intuitivní rozhraní, které usnadňuje používání nástrojů i pro ty, kteří se s CRM nikdy předtím nezabývali.
 • Osvětlovací platforma – systém byl postaven pomocí platformy Lighting. Poskytuje více síly a uživatelsky přívětivosti pro Salesforce CRM.
 • Servisní modul – modul usnadňuje malým podnikům správu případů zákaznické podpory i samotného prodejního procesu v rámci jednoho modulu.
 • Plná škála SaaS CRM – s upgradovaným plánem získáte funkčnost SaaS kromě podpory 24/7, bodování olova a nástrojů pro předpovídání prodeje kromě nástrojů, které vám umožňují přiřazovat role a oprávnění uvnitř týmu.
 • Mobilní aplikace – systém můžete používat odkudkoli i na cestách. Platforma navíc přichází s plnou funkcí offline.

Salesforce CRM nevýhody:

 • Žádný bezplatný plán na testování systému.
 • Vstupní plán je dražší ve srovnání s jinými CRM.
 • Vstupní balíček je určen pouze pro 10 uživatelů.

Salesforce CRM: platforma je k dispozici ve čtyřech různých plánech v závislosti na vašich obchodních požadavcích a velikosti. Neexistuje žádný bezplatný plán, ačkoli bezplatná zkušební verze je k dispozici pro každý balíček. Balíček obsahuje plán Essentials až pro 10 uživatelů se základní funkcí CRM za 25 USD měsíčně. Profesionální plán stojí 75 dolarů měsíčně pro společnosti s neomezeným počtem uživatelů. Plán Enterprise, pokud pro rostoucí společnosti. Stojí za to 150 $ měsíčně s funkcemi, jako je automatizace pracovních postupů a předvídání spolupráce. Neomezený plán stojí 300 $ měsíčně. Většinou bude vyhovovat velkým společnostem vyžadujícím statistiku statistik v reálném čase, prvotřídní tým podpory nepřetržitě atd.

Vyzkoušejte Salesforce CRM nyní

bpm’online CRM

bpm’online CRM

bpm’online CRM – je řešení SaaS pro malé firmy se skvělými nástroji pro přizpůsobení. Systém přichází jako snadno použitelný online CRM s funkcemi, které zahrnují vztahy se zákazníky a vedení zákazníků, automatizaci prodeje a pracovních postupů atd. Systém nemá typické plány a nabízí předplatné na jednoho uživatele. Flexibilita systému vám umožňuje vybrat požadovanou sadu funkcí v závislosti na tom, zda reprezentujete model B2B nebo B2C.

bpm’online CRM profesionálové:

 • Vlastní tržiště – systém má své vlastní tržiště s desítkami aplikací, které si mohou vybrat a přizpůsobit. Všechny aplikace jsou rozděleny do skupin (Prodej, spolupráce, marketing a další). Zde máme konektor FED, odesílatele SMS, aplikaci sociálních médií, aplikaci pro pokročilé plánování a další.
 • Integrace – platformu lze snadno integrovat se službami třetích stran. Vše, co potřebujete, je vybrat příslušný doplněk, který umožní připojení konektoru Asana nebo Facebook, integruje nástroj PandaDoc Management atd..
 • Připravené šablony – uživatelé mohou mít prospěch z rychlejší integrace CRM a automatizace pracovního postupu pomocí hotových šablon. Vyberte si z B2B křížového prodeje, procesu nastupování / ukončení zaměstnanců, náborových nebo školicích šablon s již integrovanými funkcemi.

bpm’online CRM nevýhody:

 • Žádný plán zdarma.
 • Nedostatek nástrojů pro vytváření zpráv.
 • Sotva nejlevnější nabídka CRM na trhu.

bpm’online CRM náklady: systém nemá tradiční vstupní a prémiové plány, nabízí stejnou funkčnost každému předplatiteli. K dispozici je 21denní bezplatná zkušební verze. Abyste mohli začít, budete muset zadat osobní údaje a jít dál. Měsíční předplatné stojí 25 USD za sadu se všemi funkcemi, které jsou již v balení.

Vyzkoušejte bpm’online CRM Now

Lynkos CRM

Nejlepší CRM pro malé firmy

Lynkos CRM – je platforma, která poskytuje základní funkce pro společnosti malých a středních velikostí. Přestože se produkt na první pohled zdá trochu typický, stále nabízí některé hodné nástroje kromě základních možností CRM. Umožňuje společnostem oslovit zákazníky z více než 120 zemí po celém světě kromě analytických a reportovacích funkcí, skvělé mobilní aplikace pro přístup na cestách, vlastního internetového obchodu s aplikacemi a integracemi atd..

Výhody Lynkos CRM:

 • Flexibilita a integrace – systém má svůj vlastní internetový obchod, kde můžete propojit různé aplikace pouhým kliknutím. Kromě toho může být CRM integrován se službami třetích stran pro integraci sociálních médií, e-mailový marketing atd. Mezi služby patří MailChimp, Facebook, Google, konektor MS Excel a další nástroje..
 • Výkonná generace olova a prodeje – Lynkos CRM přichází s docela účinnými nástroji pro vedení a prodej.
 • Dostupné plány – ceny jsou v porovnání s jinými platformami o něco nižší. Díky tomu je Lynkos CRM dobrým řešením pro malé společnosti s omezenými finančními příležitostmi.
 • Nativní mobilní aplikace – platforma má své vlastní mobilní aplikace pro Android a iOS pro přístup k nástrojům pro správu CRM, a to navzdory umístění na cestách.
 • Hlášení v reálném čase – produkt je vybaven dobrými funkcemi pro vytváření přehledů, které vám umožní zkontrolovat stav vaší firmy v reálném čase. Kliknutím můžete také přiřadit nebo sledovat základní obchodní metriky.

Lynkos CRM nevýhody:

 • Omezené úložiště. Musíte zaplatit za každých 5 GB úložiště, které přesahuje vaše plánované limity.
 • Žádný plán zdarma.

Náklady na Lynkos CRM: uživatelé si mohou vybrat ze 3 různých plánů. Každý plán je dodáván s 30denní bezplatnou zkušební verzí pro testování jeho nástrojů. První tarif začíná u 14,99 $ měsíčně v případě roční fakturace. Program Pro a Max je určen pro větší společnosti a stojí 39,99 $ a 74,99 $. Nabízejí více úložného prostoru kromě nástrojů pro automatizaci pracovního postupu, webových formulářů atd.

Vyzkoušejte nyní Lynkos CRM

Bitrix24 CRM

Bitrix24 CRM

Bitrix24 CRM – je cloudové CRM se sadou základních startovacích funkcí ve svém bezplatném plánu pro zahájení vaší malé firmy. Systém se sám představuje jako CRM řešení typu all-in-one pro společnosti všech velikostí, pokud zvažuje i placené balíčky. Mezi nástroje pro správu klíčů patří 100% automatizace podnikání od generování potenciálních zákazníků a zachycení až po uzavření obchodu, přiřazení rolí, oprávnění k přístupu, plánování úkolů atd..

Výhody Bitrix24 CRM:

 • Cloudové CRM – to znamená, že kterýkoli člen týmu má přístup k platformě přímo ze svého prohlížeče, navzdory umístění. Tato skutečnost umožňuje velkou svobodu spolupráce.
 • Neomezené potrubí – máte možnost vytvářet a spravovat tolik potrubí současně, kolik potřebujete. Systém si vyhrazuje dostatek prostoru pro růst a diverzifikaci podnikání.
 • Plně nabitý plán zdarma – Bitrix24 CRM poskytuje plně funkční program zdarma, na rozdíl od některých jiných systémů. Balíček zdarma zahrnuje všechny náležitosti počínaje správou kontaktů, přímým chatem, telefonováním a internetovým obchodem až po webové formuláře, reporty, analýzy a e-mailový marketing..
 • Tvůrce dokumentů – skvělý nástroj pro vytváření a přizpůsobování obchodních dokumentů. Můžete je sdílet se svými kolegy nebo zákazníky.
 • Vylepšené přizpůsobení – uživatelé mohou volně konfigurovat některé nástroje, včetně živého chatu. Můžete přidat nová pole, nastavit automatické odpovědi a další.

Bitrix24 CRM nevýhody:

 • Trochu komplikované. Rozhraní může být trochu matoucí zejména pro začátečníky.
 • Žádný e-mailový marketing v plánu zdarma. Pravděpodobně chybí pouze balíček zdarma.

Bitrix24 CRM náklady: Kromě bezplatného plánu, který jsme zmínili dříve, má Bitrix24 CRM čtyři placené plány s vylepšenými funkcemi pro firmu jakékoli velikosti. Všechny plány jsou rozděleny do dvou skupin: Special a Business. První skupina se skládá z balíčků CRM + a Project +, každý s cenou 55,20 $ měsíčně. Obchodní balíček se skládá ze standardních a profesionálních plánů v ceně 79,20 $ a 159,20 $ měsíčně.

Vyzkoušejte Bitrix24 CRM zdarma

Apptivo CRM

Apptivo CRM

Apptivo CRM – je bezplatná platforma CRM založená na cloudu, která poskytuje sadu základních aplikací pro malé firmy pro správu jejich prodejů a zákazníků. Od vedení a řízení projektů až po sledování prodeje a bodování – uživatelé ocení všechny základní možnosti shromážděné v jediném snadno použitelném a výkonném CRM dostupném pro společnosti s více než 30 zaměstnanci (účty CRM).

Výhody aplikace Apptivo CRM:

 • All-in-One CRM – Funkce Apptivo CRM umožňuje uživatelům rozvinout prodejní proces od začátku do závěrečné fáze. Systém má nástroje pro uzavírání obchodů navzdory umístění díky cloudové online CRM platformě.
 • Pořizování – umožněte efektivní správu dodavatelského řetězce sledovat každého dodavatele i zásoby a nákupy, které provedete.
 • Fakturace online – těžit z integrovaného fakturačního nástroje pro zpracování příchozích a odchozích transakcí navzdory umístění.
 • Projektový management – navázat spolupráci při práci na různých úkolech s týmem. Vytvářejte časové rozvrhy, generujte zprávy o výdajích protokolů, aktivujte nebo deaktivujte různé pracovní postupy atd.
 • Apptivo kampaně – skvělý nástroj pro pokročilý e-mailový marketing, který je součástí vestavěné funkce online CRM.

Nevýhody aplikace Apptivo CRM:

 • Zdarma tarif přichází bez mobilního přístupu.
 • Žádné vestavěné telefonování.
 • Plán zdarma umožňuje pouze 3 uživatelům.

Náklady na CRM aplikace: systém má plán spouštěče, který je 100% zdarma k použití. Zbývající tři plány jsou placeny. Všichni mají zkušební období zdarma. Pokud jde o ceny, jsou tyto: Premium, Unlimited a Enterprise. Prémiové a neomezené tarify stojí od 8 do 20 $ měsíčně, zatímco cena balíčku Enterprise je sjednána pro každého zákazníka zvlášť.

Vyzkoušejte Apptivo CRM zdarma

Nimble CRM

Nimble CRM

Nimble CRM – je jednoduchá platforma, která uspokojí potřeby malých podniků, i když jde o společnosti se silným financováním. Systém byl uveden do provozu v roce 2009 a již se proslavil jako skvělý nástroj pro správu kontaktů s automatizovanými živými profily segmentace kontaktů, kalendáři, sledováním aktivit, aplikací inteligentních kontaktů a dalšími..

Výhody Nimble CRM:

 • Aplikace inteligentních kontaktů – systém má vlastní rozšíření prohlížeče známé také jako aplikace Nimble Smart Contacts. Poskytuje bezproblémový přístup k doručeným nebo sociálním médiím na cestách i přes umístění.
 • Segmentace – s Nimble CRM je snadné zůstat organizovaný díky automatizované segmentaci kontaktů, rozdělit své zákazníky do skupin, stanovit priority atd..
 • Přehled profilu 360 stupňů – živé profily zákazníků vám umožní okamžitě vygenerovat všechna potřebná data zákazníka. Sledujte své potenciální zákazníky, aktualizujte stav profilu, dělejte si poznámky a další.
 • Automatické připomenutí – nastavit připomenutí, aby zůstalo v kontaktu s klíčovými událostmi. Systém umožňuje konfigurovat připomenutí a nastavovat je na týdenní, měsíční a čtvrtletní bázi.

Nimble CRM nevýhody:

 • K dispozici je pouze 1 plán.
 • Žádný plán zdarma.
 • Omezené úložiště na uživatele.

Nimble CRM náklady: systém nemá plán zdarma. Nabízí však 14denní bezplatnou zkušební verzi, která otestuje všechny její funkce. Jeden obchodní plán Nimble Business stojí 19 USD měsíčně. Dodává se s 2 GB úložného prostoru na uživatele, správou kontaktů, synchronizací kalendáře, integrací sociálních médií, e-mailovým marketingem a dalšími.

Vyzkoušejte Nimble CRM nyní

Srovnávací tabulka CRM

Níže uvedená tabulka upozorňuje na některé klíčové vlastnosti každého z výše uvedených CRM pro malé firmy. Můžete se rychle podívat na všechny funkce, které poskytují, a také na dostupnost bezplatného plánu, ceny balíčku a další klíčové faktory. Cílem je usnadnit a zrychlit rozhodování uživatelů, který z nich by mohl být nejlepší sázkou.

Zdarma plánFunkceMinimální plánovaná cenaMaximální plánovaná cena
HubSpot CRMAnoZachyťte olovo, pop-up formuláře, reklamní a e-mailový marketing50 $3 200 $
Zoho CRMAnoŘízení procesů, řízení zásob, makra, formuláře z případu na formulář12 $35 $
Pipedrive CRMNeVlastní pole, Hovory na jedno kliknutí a sledování hovorů, Distribuční seznamy e-mailů12,50 $99,00 $
Freshsales CRMNePotrubí a hromadná správa, zakázkové tržiště, integrace SMS12 $79 $
Salesforce CRMNeSalesforce Mobile App, kolaborativní předpovědi, schvalovací a workflow automat25 $300 $
bpm’online CRMNeWebové formuláře, hotové šablony, trh vlastních aplikací25 $25 $ + v závislosti na počtu uživatelů.
Lynkos CRMNeWebové formuláře, nativní mobilní aplikace, reporting v reálném čase14,99 $74,99 $
Bitrix24 CRMAnoRozhraní API, vyskakovací okna, zachycení potenciálních zákazníků, sledování prodeje55,20 $159,20 $
Apptivo CRMAnoDeveloper API, webové formuláře, vyskakovací okna8 $20 $
Nimble CRMNeSegmentace kontaktů, živé profily, inteligentní mobilní aplikace, rozšíření prohlížeče Nimble19 dolarů19 dolarů

Závěr

Určitě budete potřebovat dobrý CRM pro malé firmy v určitém okamžiku vývoje. Systém je jediným způsobem, jak spravovat své zákazníky a prodeje v rámci jednoho ekosystému s distribucí úkolů a přiřazením ole.

S tolika nabídkami na webu doporučujeme začít s nejjednoduššími možnostmi, které mají bezplatný plán, otestovat funkčnost systému a rozhodnout se, zda vyhovuje vašim obchodním potřebám nebo ne. Vyjasněte své firemní cíle a definujte velikost firmy a vyberte si z našeho seznamu nejlepší řešení CRM pro malé firmy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map