Nejlepší drag-and-drop software pro tvorbu webových stránek

Nejlepší drag-and-drop software pro tvorbu webových stránek


Svět se rychle mění v obrovský digitální trh se stovkami a tisíci nových webových stránek nasazených denně. Od blogů a webových stránek společnosti po profesionální portfolia a digitální obchody – globální web se jeví jako nejlepší způsob, jak reprezentovat veřejnou tvář značky.

Jinými slovy, každý potřebuje web. Avšak ne každý dostatek dovedností k vytvoření stránky od nuly.

Uživatel má v současné době několik možností:

Prvním je vytvoření webové stránky pomocí kódovacích jazyků a moderních webových nástrojů. Tato cesta vyžaduje hluboké technické znalosti a zkušenosti s programováním. Proces navíc zahrnuje více pokusů a chyb, ladění, testování A / B a další podmínky, kterým většina z nás nerozumí.

Druhý způsob je najmout někoho, kdo má pro vás vytvořený web. Mluvíme o zakázkových a outsourcingových vývojových týmech, nezávislých atd. No, to by mohlo fungovat v případě neomezeného rozpočtu a dychtivosti platit za každou změnu nebo aktualizaci. To nebude fungovat pro jednotlivce, kteří chtějí spustit jednoduchý blok nebo malý internetový obchod s omezeným rozpočtem.

Poslední možností je zvolit si software pro vytváření a přetahování webových stránek. Tato technologie byla vyvinuta, aby pomohla nováčkům na ay úrovni budovat různé typy v hodinách nebo doslova minutách v závislosti na implementované technologii. Snadno se používají. Oni jsou k dispozici za dostupnou cenu. Poskytují bohatou sadu funkcí, která umožňuje nováčkům přizpůsobit své stránky v souladu s požadovaným stylem nebo preferencemi. Dnes je funkce drag-and-drop pravděpodobně nejlepším a nejjednodušším způsobem, jak vytvořit digitální obsah bez zvláštních dovedností.

Testovali jsme 10 z nejlepších tvůrců webových stránek s přetažením:

 1. Wix – nejlepší webový tvůrce drag-and-drop
 2. WordPress – Nejlepší CMS pro drag and drop (Systém pro správu obsahu)
 3. uKit – Small Business Drag’n’Drop Web Builder
 4. Shopify – nejjednodušší tvůrce webových stránek pro elektronický obchod
 5. Záložka – Web Builder k vytvoření webové stránky s AI
 6. SITE123 – Free Drag & Přetažení webových stránek
 7. Weebly – jednoduchý webový tvůrce, který vytvoří web
 8. Mobirise – software pro vytváření a přetahování offline webových stránek
 9. Elementor – Drag-and-drop Plugin pro tvorbu webových stránek pro WordPress
 10. Webflow – profesionální webový tvůrce Drag’n’Drop

Wix – nejlepší webový tvůrce drag-and-drop

Wix - nejlepší webový tvůrce drag-and-drop

Wix – je jedním z nejpopulárnějších tvůrců webových stránek, který odkazuje na kategorii 100% drag-and-drop systémů. To neznamená žádná omezení, pokud jde o umísťování různých prvků nebo sekcí, jakož i jejich úpravu a přizpůsobení. Platforma si vytvořila jméno díky implementaci nejnovějších technologií AI, které umožňují nováčkům vytvářet nové weby během několika minut. Zde je to, co nabízí:

 • Wix ADI – to je Funkce AI, o které jsme mluvili. Ve skutečnosti pro vás vytvoří web na základě odpovědí, které uvedete. Uživatel musí na stránkách označit výklenek, typ webových stránek, funkce, které chce vidět … Voila! Získáte web se zabudovanými sekcemi, zásuvnými moduly, widgety a dokonce i relevantním obsahem generovaným z vaší stránky Facebook.
 • Editor Wix – nástroj pro uživatele, kteří se stále chtějí zapojit do procesu výstavby a chtějí vyjádřit svou kreativitu bez zvláštních dovedností v oblasti kódování nebo webdesignu. Systém nemá nástroj založený na AI, na druhou stranu si můžete vybrat jakýkoli návrh rozvržení nebo vytvořit své vlastní stránky z prázdného místa. Umístěte je kdykoli potřebujete, ať už se jedná o kalendář nebo kontaktní formulář. Vytvořte poutavou strukturu a využijte co největší zapojení uživatelů.
 • Wix App Market – sbírka vlastních widgetů a doplňků usnadňuje přidávání nových formulářů, integraci analytiků, přidávání funkcí elektronického obchodování v případě spuštění digitálního obchodu atd. Jednoduše přetáhněte potřebný widget a uložte jej na svou stránku.

Cenová politika Wix je průměrná a cenově dostupná pro každého. Kromě různých placených předplatných má tvůrce webových stránek zcela zdarma plán, který vám umožní vybrat si sadu funkcí platformy před výběrem jedné z placených možností. Uvědomte si však, že bezplatný plán Wix má řadu omezení. Nebudete tedy moci připojit svou vlastní doménu, zbavit se bannerů systémových reklam, zvětšit velikost místa na disku atd. K získání těchto a dalších výhod se důrazně doporučuje upgradovat na jeden z placených plánů. Naštěstí poskytuje Wix poměrně široký výběr předplatných dostupných ve svých balíčcích Standard a Business / eCommerce. Náklady na standardní plány začínají 13 USD / měsíc, zatímco cena nejlevnějšího obchodního předplatného v současné době představuje 23 USD / měsíc.

Vyzkoušejte Wix zdarma

WordPress – Nejlepší CMS pro drag and drop (Systém pro správu obsahu)

WordPress - nejlepší CMS pro drag and drop (systém pro správu obsahu)

WordPress – je nejoblíbenější platformou CMS, která pohání miliony webových stránek po celém světě. Tato platforma se převážně vyznačuje profesionálním systémem správy obsahu s otevřeným zdrojovým kódem. Poskytuje však také některé z nejpozoruhodnějších a funkčních funkcí drag-and-drop, které mohou výrazně zjednodušit proces vývoje webových stránek. Z tohoto důvodu jsme zařadili WordPress do našeho seznamu nejlepších drag-and-drop software pro tvorbu webových stránek. Níže jsou uvedeny nejpůsobivější vlastnosti CMS:

 • Aktualizovaný editor webových stránek – Systém zejména aktualizoval svůj tradiční editor a přidal některé užitečné funkce drag-and-drop. To znamená, že každý může přidávat všestranné bloky a prvky při vytváření nových stránek, sekcí a kategorií. Tyto bloky / prvky obsahu se mohou pohybovat od obrázků a videí a až po tagy „read more“ (více), zkratky, galerie, oblasti widgetů atd. Uživatelé nemohou sami upravovat ani upravovat prvky. Vlastní formuláře mohou potřebovat pouze na různých místech na stránce. Inline proces editace usnadnil WordPress pro nováčky.
 • Výkonné integrace – WordPress vyniká z davu díky svým silným možnostem integrace. Systém umožňuje výběr a integraci šablon / pluginů, zatímco rozsah doplňků a widgetů, ze kterých si můžete vybrat, je poměrně rozsáhlý a dostatečně bohatý, aby vyhověl jakýmkoli požadavkům na webový design. Mezi nejoblíbenější pluginy WP, které lze klasifikovat jako drag-and-drop, patří Unyson, PageLayer, Visual Composer, Post and Page Builder podle BoldGrid, Nimble, Colibri, CaptainForm Builder, Themify, Cyclone Slider, Drag and Drop Multiple File Nahrajte a mnoho dalších.
 • Hosting a doména – Jako systém správy obsahu WordPress nenabízí integrovaná řešení hostingu / výběru domén typu all-in-one. Platforma předpokládá samostatný výběr a integraci hostingu, což odpovídajícím způsobem vyvolává dodatečné rozpočtové investice. Naštěstí některé současné hostingové společnosti nabízejí dostupné plány a plnohodnotná řešení, která zcela vyhovují požadavkům hostování webových stránek uživatelů. Bluehost je jednou ze společností, která se má vypořádat, pokud jde o výběr hostingu. Toto je nejlepší řešení all-in-one doporučené WP optimalizované speciálně pro weby WordPress.

WordPress je bezplatný systém pro správu obsahu. To znamená, že si ji můžete stáhnout a nainstalovat zdarma, a to pomocí sady výchozích výhod. Chcete-li získat maximum z funkčnosti systému, připravte se však na investice do jeho pluginů nebo šablon. K získání hostingu a názvu domény bude vyžadován zvláštní rozpočet. Pokud však upřednostňujete Bluehost, náklady vás nezasáhnou do kapsy. Nejlevnější Bluehost plán představuje $ 2,95 / mo, což rozhodně stojí za pozornost nováčků a profesionálů webového designu.

Vyzkoušejte WordPress zdarma

uKit – Small Business Drag’n’Drop Web Builder

uKit - Small Business Drag'n'Drop Web Builder

uKit – je hlavně blokový tvůrce webových stránek pro malé a střední podniky. To znamená, že uživatel může přidávat nové prvky a bloky, ale měly by být umístěny v předem určeném pořadí. Dobrou zprávou je, že takové webové platformy stále přinášejí dostatek nástrojů pro přizpůsobení k úpravám objektů a vytvoření vzhledu webu. Pokud jde o funkce editoru, jsou tyto:

 • Uživatelsky přívětivý řídicí panel – uKit je pravděpodobně jednou z nejjednodušších platforem. Jeho technologie drag-and-drop umožňuje vytvářet jasně strukturované stránky se vším na svém místě. Kromě toho mohou uživatelé volně upravovat texty, umístit multimediální soubory a obrázky a upravovat kterékoli dostupné mobilní responzivní šablony.
 • Flexibilita – ačkoli uKit nemá vlastní trh aplikací, vyhrazuje si dostatečný prostor pro integraci třetích stran. Máte možnost připojit jakoukoli službu k webovým aplikacím pro streamování hudby k analytikům, geolokačním službám atd.
 • Funkčnost spolupráce – skvělá funkce pro ty, kteří dávají přednost práci v týmech. Uživatelé mohou povolit vývojářskému přístupu ke spolupráci s nezávislými webovými designéry, copywritery atd.

Současně je uKit jedním z nejlevnějších nástrojů určených pro vývoj malých firemních projektů naložených na míru. Systém nenabízí žádná neomezená bezplatná předplatné, ale existuje možnost vyzkoušet si integrovanou sadu funkcí zdarma. Zkušební doba se prodlužuje o 14 dní a poskytuje přístup ke všem funkcím, nástrojům a možnostem, které má uKit na skladě. Jakmile se rozhodnete systém nadále používat, nabídne vám výběr ze čtyř placených programů. Nejlevnější z nich představuje $ 4 / mo, zatímco nejdražší varianta vás bude stát $ 12 / mo. Chcete-li získat slevu, můžete získat plán na 3, 6, 12 nebo 24 měsíců a provést jednorázovou platbu. Čím delší je doba trvání vašeho plánu, tím vyšší bude sleva (obecně se pohybuje v rozmezí od 5 do 30% odpovídajícím způsobem).

Vyzkoušejte zdarma uKit

Shopify – nejjednodušší tvůrce webových stránek pro eCommerce

Shopify - nejjednodušší tvůrce webových stránek pro eCommerce

Shopify – je nejjednodušší software pro tvorbu webových stránek eCommerce, který si získal celosvětovou popularitu díky rozsáhlé sadě funkcí a nástrojů pro vytváření internetového obchodu a marketingu. Platforma je v současné době jedním z nejvýznamnějších vůdců, který umožňuje spouštění a správu všech druhů internetových obchodů, bez ohledu na jejich velikost, oblasti specializace, funkčnost atd. Shopify vyniká z davu díky své pokročilé sadě funkcí, nejvíce z toho jsou následující:

 • Možnosti správy internetového obchodu – Software poskytuje přístup k několika možnostem internetového obchodu a správy produktů, které umožňují vytvářet a přizpůsobovat jakýkoli projekt s ohledem na vaše potřeby elektronického obchodu. Platforma tak nabízí pokročilé funkce Point-of-Sale, které umožňují prodej produktů ve fyzických i online prodejnách. Kromě toho můžete využít výkonnou funkci Augmented Reality, více nástrojů pro přepravu / platbu, špičková bezpečnostní opatření a řadu možností správy produktů (integrace nákupního košíku, export / import souboru CSV, atraktivní možnosti zobrazení produktu a funkce generování kódu pro vložení) atd.).
 • Výkonné integrace – Systém umožňuje silné integrační příležitosti. Je tedy možné synchronizovat váš účet Shopify s populárním účetním softwarem a známými tržišti, včetně Quickbooks, Amazon, Xero a dalších. Díky tomu vám tyto funkce umožňují prodávat digitální a fyzické produkty nejen ve vaší prodejně, ale také na synchronizovaných platformách, a využívat tak výhody vícekanálové podpory co nejlépe.
 • Špičkové marketingové funkce – Se službou Shopify můžete navrhnout profesionální internetový obchod a efektivně ho propagovat na webu. Mezi nejznámější a nejužitečnější marketingové funkce má smysl zmínit příležitost prohlížet a analyzovat statistiky internetového obchodu, vytvářet online příjmy, kontrolovat zůstatek na vašem eCommerce účtu atd. Systém navíc umožňuje využít jeho dlouhý seznam výkonných marketingových funkcí, jmenovitě Shopify Ping, Shopify Tap & Chip Reader, App Store, BOGO slevy a mnoho dalších.

Služba Shopify nabízí mírnou cenovou politiku, která naprosto odpovídá poskytované sadě funkcí. Zde nenajdete bezplatný účet, ale platforma umožňuje otestovat jeho funkčnost během 14denní zkušební verze dostupné pro každého nového uživatele. Nejvýhodnější předplatné stojí 9 $ / měsíc, což je docela hodná volba pro všechny podnikatele, kteří chtějí vylepšit webový design a obchodní dovednosti.

Vyzkoušejte službu Shopify zdarma

Záložka – Web Builder k vytvoření webové stránky s AI

Záložka - Web Builder k vytvoření webové stránky s AI

Bookmark – je populární současný tvůrce webových stránek k vytvoření webové stránky s AI. Toto je jeden z nejlepších příkladů toho, jak může síla umělé inteligence zjednodušit proces vývoje webových stránek pro první časovače a jak užitečná může být pro profesionální webové designéry. Tato platforma je příjemnou volbou pro každého, kdo má v úmyslu začít a poté samostatně spravovat všechny typy projektů, počínaje jednoduchými vstupními stránkami až po komplexní obchodní webové stránky nebo portfolia. Zde je seznam funkcí, které se v současné době může pochlubit:

 • Asistent AIDA – Skutečným zvýrazněním záložek je pokročilý asistent AIDA – nástroj, který pro vás automaticky vytvoří web. Abych byl přesný, doslova to dělá asi 90% celé práce. Koncept je jednoduchý. Uživatel by měl poskytnout několik odpovědí, které co nejpodrobněji popisují jeho budoucí online prezentaci. Systém založený na AI zpracuje všechny odpovědi a poskytne připravenou šablonu se všemi oddíly a widgety, které budete potřebovat. Jinými slovy, není třeba upravovat prvky ani se zabývat návrhem webových stránek. Vytvoření nového webu od začátku s AIDA nebude trvat déle než 60 sekund. Celý stavební proces je zaměřen na rychlost. Okamžitě můžete přidat elementy nebo sekce stránky „focus“ a těžit z přístupu k obrovské sbírce obrazů akcií.
 • Přizpůsobení webových stránek a úprava pro kutily – Pokud se vám nelíbí verze vytvořená technologií AI, můžete provádět tolik revizí, kolik potřebujete, dokud nebudete s výsledkem zcela spokojeni. Současně můžete sami upravovat prvky, ať už je třeba upravit nabídku záhlaví, přidat styling atd..
 • Nástroje pro úpravy obrázků / videa – Tvůrce webových stránek se také může pochlubit rozsáhlými možnostmi a nástroji pro úpravu obrázků a videa. Dodává se s množstvím bezplatných obrázků a video souborů, ze kterých si můžete vybrat, abyste je dále integrovali do svého projektu, aby se zvýšila jeho výkonnost a přilákala pozornost cílové skupiny. Photo Editor tedy umožňuje editovat, ořezávat a měnit velikost vybraných obrázků. Kromě toho je zde možné integrovat video pozadí a aplikovat vizuální efekty na vybrané soubory.

Záložka je známá také díky své štědré cenové politice. Tvůrce webových stránek je k dispozici zcela zdarma, ale v tomto případě se připravte na několik omezení. Nebudete tedy moci připojit své vlastní doménové jméno, v případě potřeby přidat internetový obchod ani odstranit reklamní banner systému. Stejně tak nebude možné vytvořit více než 10 webových stránek s bezplatným plánem. Pokud to skutečně nepotřebujete, je rozumné upgradovat na jedno z placených odběrů, které tvůrce webových stránek nabízí. Ve skutečnosti má Bookmark poměrně omezený výběr placených plánů, jejichž náklady tvoří odpovídajícím způsobem 11,99 $ a 24,99 $ měsíčně..

Vyzkoušejte záložku zdarma

SITE123 – Free Drag & Přetažení webových stránek

SITE123 - Free Drag & Drop Web Builder

SITE123 – je bezplatný webový tvůrce drag-and-drop, který zajišťuje hladkou navigaci, intuitivní proces vytváření webových stránek a explicitní jednoduchost pro každého. Tato platforma se většinou používá ke spouštění a správě všech typů projektů, od vstupních stránek až po projekty malých podniků, portfolia a blogy. Systém je dodáván s integrovaným editorem drag-and-drop, který umožňuje přizpůsobit projekt tak, aby mu poskytoval špičkový vzhled a funkčnost. Seznam hlavních zvýraznění SITE123 je následující:

 • App Market – Tvůrce webových stránek umožňuje výběr a integraci široké škály widgetů, doplňků, aplikací a rozšíření. Mohou zejména zvýšit výkon webových stránek a zlepšit jeho design. Mezi nejoblíbenější aplikace, které uživatelé mohou vybírat a používat, má smysl zmínit galerie, analytické nástroje, živý chat, sociální widgety a další. Kromě toho má každý uživatel příležitost použít integrovaný nástroj pro tvorbu online formulářů pro spuštění různých typů online formulářů, včetně registrace, zpětného volání, online formulářů dotazů, anket, dotazníků atd..
 • Logo Maker – Pokud jde o snadnou editaci webových stránek, ukáže se Logo Maker jako užitečný nástroj. SITE123 umožňuje jeho použití k návrhu a přizpůsobení loga vašeho webu, aby se zvýšila pověst značky a popularita. Pokud budete mít štěstí, že již máte své vlastní logo, systém vám umožní nahrát a upravit jej s ohledem na vaše současné obchodní potřeby..
 • Vícejazyčná podpora – S SITE123 je možné vytvořit několik jazykových verzí vašeho webu, protože systém zajišťuje vícejazyčnou podporu. To vylučuje nutnost spuštění několika webů v různých jazycích za účelem cílení na univerzální kategorie uživatelů. Místo toho můžete vytvořit jeden vícejazyčný web, který vyhoví vašim požadavkům a potřebám vašeho podnikání / webového designu.

SITE123 je jednoduchý a cenově dostupný. Ve skutečnosti je to jeden z nejlevnějších tvůrců webových stránek dostupných v moderním prostředí pro vývoj webových stránek. Systém má zcela bezplatný plán, který nikdy nevyprší, který také přináší několik omezení (subdoména, omezený prostor na disku / šířku pásma, reklamní bannery atd.), Které vám brání v zahájení plně funkčního projektu. Pokud od svého webu očekáváte maximum, nezapomeňte upgradovat na jeden z placených plánů SITE123. Nejlevnější z nich vás bude stát 10,80 $ měsíčně.

Vyzkoušejte Site123 zdarma

Weebly – jednoduchý webový tvůrce, který vytvoří web

Weebly - jednoduchý webový tvůrce, který vytvoří web

Weebly – je populární jednoduchý tvůrce webových stránek používaný k vytváření webových stránek různých typů. Pro své bloky a prvky také používá přísné oblasti. Na druhé straně systém stěží postrádá flexibilitu při úpravách. Je velmi uživatelsky přívětivý a má mobilní aplikaci pro tvorbu webových stránek. Může se také pochlubit výkonným motorem elektronického obchodování, který vám umožní navrhovat a spravovat všechny typy online obchodů, bez ohledu na jejich velikost, specializované zaměření a speciální parametry. Seznam nejúžasnějších Weeblyho funkcí je následující:

 • Mobilní úpravy – Tvůrce webových stránek je k dispozici prostřednictvím mobilní aplikace pro úpravu svého webu na cestách. Uživatelé mohou přistupovat k dashboardu prostřednictvím tabletů a smartphonů i prostřednictvím mobilních verzí webů s náhledy.
 • Variety bloků – Weebly nabízí obrovský výběr různých prvků. Můžete je najít – v levém postranním panelu. Kromě tradičních galerií a prezentací systém nabízí vložené kódy a další bloky, které budete na stránce pravděpodobně potřebovat. Měli bychom také zmínit síť systému, která usnadňuje vyhýbání se překrývání prvků.
 • Nástroje pro úpravu obsahu – Přestože tvůrce webových stránek používá mřížky obsahu, různé prvky umožňují uživatelům umožnit proces přizpůsobení. Textové bloky můžete upravovat, měnit velikost rámců a povolit různá nastavení prvků kliknutím na část, kterou chcete upravit. Žádné vstupní masky a jednoduchá inline úprava dělají z tohoto webového tvůrce skvělé nováčky.

Weebly se také odlišuje díky své cenové politice, která vychází z potřeb většiny uživatelů systému. Systém má bezplatný plán, který lze použít po neomezenou dobu, ale má také určitá omezení, která vám nedovolí získat maximum z jeho celé sady funkcí. Proto bezplatné předplatné Weebly nabízí omezený prostor na disku a možnost připojení certifikátu SSL. Zároveň neumožňuje připojení vlastního názvu domény a neodstraní reklamní bannery platformy. Navíc, předplatitelé bezplatného plánu nemají přístup k integrovaným funkcím elektronického obchodu tvůrce webových stránek. Aby bylo možné využít těchto a dalších úžasných příležitostí, má smysl upgradovat na jeden z plánů, které nabízí Weebly. Nejlevnější z nich stojí pouze 4 $ / měsíc, což je více než hodná investice.

Vyzkoušejte Weebly zdarma

Mobirise – offline software pro vytváření a přetahování webových stránek

Mobirise - offline software pro vytváření a přetahování webových stránek

Mobirise – je moderní offline software pro vytváření a přetahování webových stránek. To znamená, že uživatelé by si měli program před jeho použitím stáhnout a nainstalovat, což sotva zvyšuje snadnost používání. Dobrou zprávou je, že software Mobirise funguje stejně dobře na počítačích Mac nebo Windows a je vhodný pro netechnické techniky bez zvláštních dovedností, i když pro práci se systémem jsou vítáni i specializovaní profesionálové kódování. Klíčové vlastnosti jsou následující:

 • Jednoduché přetažení a přetažení – Editor umožňuje přidat jakýkoli blok ze seznamu a upravit obsah uvnitř, stejně jako nahrát obrázky na pozadí atd.
 • Mobilní design – Mobirise přichází jako platforma reagující na zavádění mobilních zařízení. Software má funkci mobilního náhledu, aby vypadal, jako by se web mohl před nasazením spustit na různých zařízeních.
 • Funkčnost AMP – Skvělá funkce pro blogery, kteří chtějí doručovat svůj obsah rychleji než konkurenti. Zvyšuje rychlost načítání stránky a poskytuje rychlejší přístup k blogovým příspěvkům a článkům prostřednictvím chytrých telefonů a tabletů.

Mobirise je zcela zdarma software pro vytváření webových stránek. Jeho stahování a instalace jsou k dispozici pro všechny bez nutnosti investovat do systému hned od začátku. Funkčnost platformy, která je standardně poskytována, je však poněkud omezená. Budete tedy dříve či později čelit nutnosti používat editor kódu, integrovat rozšíření nebo vybrat jedno z vlastních motivů, které má systém na skladě. Všechny tyto funkce, nástroje a integrace jsou poskytovány za příplatek, zatímco konečný rozpočet na vývoj webových stránek závisí na množství prvků / rozšíření vybraných pro váš projekt..

Co byste měli vědět, je, že každá předem navržená šablona Mobirise stojí 49 $, zatímco cena jejích rozšíření se pohybuje mezi 49 a 99 $. Pokročilý nástroj Editor kódu používaný ke změně zdrojových kódů HTML / CSS webových stránek stojí 69 USD. Chcete-li ušetřit peníze a získat přístup ke všem rozšířením, tématům a editoru kódů najednou, můžete si vybrat Mobirise Kit, jehož cena představuje 149 $. Kromě toho budete muset investovat do doménového jména a hostingu, protože platforma tyto možnosti ve výchozím nastavení neposkytuje. V tomto ohledu se Bluehost ukáže jako nejvhodnější řešení. Náklady na používání platformy spolu s četnými výhodami představují pouze 2,95 $ / měsíc – sotva existuje cenově přijatelná nabídka!

Vyzkoušejte Mobrise zdarma

Elementor – Plug-and-Drop Web Builder Plugin pro WordPress

Elementor - Plug-and-Drop Web Builder Plugin pro WordPress

Elementor – je moderní zásuvný modul pro tvorbu webových stránek pro WordPress, který lze použít k vytvoření atraktivních webových stránek vhodných pro další přizpůsobení. Plugin funguje stejně skvěle pro začátečníky i profesionály, což umožňuje začít ohromující stránky s vynikajícím designem a špičkovou funkčností. Co je důležité, pro práci s Elementorem nejsou vyžadovány žádné dovednosti CSS nebo HTML. Okamžitě se podívejte na hlavní body:

 • Vynikající kompatibilita s WP – Jako plugin WordPress je Elementor plně kompatibilní se všemi tématy, které CMS nabízí svým uživatelům. Ať už budete hledat jakýkoli design, plugin s ním bude hladce pracovat. Týká se to bezplatných i placených řešení. Co je důležité, Elementor poskytuje plný přístup k celé sadě integrovaných návrhových nástrojů a také zaručuje vícejazyčnou podporu, která uživatelům umožňuje spouštění webových stránek ve více než 20 jazykových verzích.
 • Vylepšené vizuální přizpůsobení – Plugin zajišťuje vylepšené přizpůsobení vizuálních webových stránek, což umožňuje dokončit inline editaci pomocí změn bloků a sekcí na hlavní obrazovce. Všechny provedené úpravy jsou zobrazeny v živém režimu a pro přizpůsobení záhlaví a zápatí není vyžadováno žádné kódování.
 • Nástroje pro návrh vyskakovacích oken – Elementor umožňuje použít špičkové konstrukční nástroje, které jsou speciálně vytvořeny pro vývoj vyskakovacích formulářů. Pomocí těchto nástrojů můžete navrhnout různé typy vyskakovacích formulářů a rozšířit tak zákaznickou základnu svého webu. Za tímto účelem je možné přizpůsobit hotová rozložení vyskakovacích oken, včetně formulářů pro zachycení olova, prodejních bannerů, oznámení, Hello barů, formulářů k odběru e-mailů a mnoha dalších.

Když už mluvíme o cenové politice, Elementor je zdarma ke stažení a použití, protože to je zpočátku plugin WordPress. Předplatitelé bezplatného plánu však mají přístup k poměrně omezené sadě funkcí. Chcete-li získat maximum ze své integrované funkce, Elementor umožňuje výběr ze svých placených odběrů. Nejlevnější z nich stojí 5 $ / měsíc, což vám umožní vytvořit pouze jeden web. Pokud plánujete zahájit více projektů, má smysl upgradovat na pokročilejší předplatné, což umožňuje stavět ze tří webových stránek a až do neomezeného počtu webových projektů..

Vyzkoušejte Elementor zdarma

Webflow – profesionální webový tvůrce Drag’n’Drop

Webflow - profesionální nástroj pro webový design

Webflow – je profesionální webový tvůrce drag-and-drop, který zahrnuje některé funkce typické pro současné CMS. Tím se liší od většiny standardních tvůrců webových stránek určených pro začátečníky a profesionály v oblasti webového designu. Webflow není docela snadné zvládnout, protože se podobá pokročilému softwaru pro vytváření webových stránek, jako je Adobe Dreamweaver. Funguje tak skvěle pro komplexní projekty dokončené profesionály. Je nejvyšší čas, abyste si nyní vybrali hlavní výhody platformy:

 • Výkonné přizpůsobení designu – Webflow je především o poskytování výkonných funkcí přizpůsobení designu uživatelům bez složitého povědomí o kódování. Z tohoto důvodu nabízí pokročilé možnosti správy tříd a stylů, které umožňují vytvářet jedinečné prvky ID a šablony. Očekává se, že budete upravovat hlavní funkce CSS (vrstvy, barvy, velikosti, rozestupy, zarovnání atd.) v grafickém rozhraní.
 • Editor šablon – Editor šablon Webflow se také liší ve své struktuře a dashboardu. Kombinuje hlavní funkce standardního vizuálního editoru, widgety, oblast obecného nastavení, složky a moduly, které tvoří „kolekce CMS“ platformy. Kromě toho je možné využít možnosti přepínání režimů šablon, rozsáhlé knihovny obrázků, režimů zvýraznění více prvků a dalších nástrojů. K dispozici je také možnost vybrat režim, ve kterém chcete pracovat – buď Návrhář nebo Editor.
 • Dynamický obsah – Tvůrce webových stránek umožňuje vytvořit jedinečný dynamický obsah pomocí struktur z odpovídajících kombinací polí. Takto můžete vytvářet a spravovat plně vybavené blogy, fóra, galerie, zdroje blogů, plakáty událostí, online formuláře, prezentace videa / fotografií a další části obsahu webových stránek. Jsou zde také připravené šablony, které můžete použít pro další přizpůsobení. Možnost integrace Galerie Lightbox spolu s aplikací Lottie a After Effects přispívá k vytvoření skutečně personalizovaného a dynamického obsahu webových stránek.

Webflow má jednu z nejrozsáhlejších možností cenového plánu, aby vyhovoval všem potřebám přizpůsobení rozpočtu a designu. Tvůrce webových stránek lze používat zdarma tak dlouho, jak budete potřebovat. V tomto případě se však připravte na setkávání se s omezením funkčnosti. Patří mezi ně subdoména systému, absence funkce pro export kódu, reklamní banner a mnoho dalších. Abychom se zbavili těchto nepotřebných omezení, nabízí Webflow dvě velké skupiny plánů. Každá z nich obsahuje několik dalších odběrů, aby se vešly výraznější skupiny uživatelů. Náklady na nejlevnější balíček plánů stránek představují 12 $ / měsíc, zatímco náklady na nejdostupnější balíček plánů účtů jsou 16 $ / měsíc.

Vyzkoušejte Webflow zdarma

Vlastnosti drag-and-drop webového tvůrce

Když uvidíte v popisu funkce tvůrce webových stránek termín „přetahování“, co je první věc, která vám přijde na mysl? Kromě možnosti přesouvat prvky a umístit je kamkoli chcete, software SaaS má několik podpisových funkcí, které je definují z tradičních CMS a dalších webových platforem.

Charakteristický # 1 – Náhled stránkyVětšina platforem přichází s inline editací. Znamená to, že uvidíte všechny změny provedené na stránce v reálném čase. Ačkoli se tyto změny automaticky ukládají na řídicí panel, nezobrazí se na existujícím webu, dokud je nezveřejníte. Jinými slovy, můžete provádět všechny potřebné změny tolikrát, kolikrát budete chtít, aniž by to poškodilo publikovanou verzi webu.
Pokud používáte WordPress CMS, musíte například aktualizovat stránku a poté povolit režim náhledu, aby se změny projevily, a pak přepnout zpět na řídicí panel, což je časově náročné. Drag-and-drop editory jsou mnohem jednodušší z tohoto hlediska.

Charakteristické # 2 – duplikáty stránkySystém usnadňuje vytváření šablon stránek nebo jejich duplikování. Navrhli jste například oceněnou stránku produktu. Líbí se vám to, že chcete mít to samé i pro ostatní kategorie produktů.
Vše, co potřebujete, je duplikovat stávající rozvržení a použít ho v jiných sekcích webu namísto vytváření několika stránek produktu od nuly. Budete muset pouze měnit texty a nahrávat obrázky nových položek.

Charakteristika # 3 – Vlastní knihovnyV neposlední řadě je to, že většina tvůrců webových stránek s přetahováním přichází s vlastními knihovnami obsahu, sbírkami obrazů akcií, tržištěmi widgetů, rozložením webů připravených k použití s ​​vestavěnými aplikacemi v závislosti na vašem výklenku atd..

Typy editoru přetahování

Většina uživatelů si myslí, že každý tvůrce webových stránek používá stejnou technologii přetahování. Není to úplně správné, protože se funkce softwaru hodně liší. Problém je velmi důležitý z hlediska výběru nástroje, který splní vaše očekávání.

Musíte jasně porozumět schopnostem, které poskytuje nástroj drag-and-drop. Zde by se naše klasifikace mohla hodit. Typy softwaru jsou tedy následující:

1. 100% drag-and-dropPoužívá některé z nejpopulárnějších platforem pro vytváření webových stránek, tento typ poskytuje maximální volnost přizpůsobení. Neexistují žádné předdefinované oblasti ani mřížky bootstrapu pro každý prvek. Můžete si vybrat jakýkoli nový blok a umístit jej kdykoli na stránku.
Jinými slovy, můžete si vytvořit svou vlastní jedinečnou strukturu bez ohledu na to, pokud změníte existující šablonu nebo vytvoříte web z prázdného místa. 100% drag-and-drop nástroje poskytují dostatek přizpůsobovacích prostředků pro změnu stylů prvků, jejich změnu velikosti nebo nahrazení, změnu nastavení nebo rozměrů, aby vyhovovaly celkovému designu webu.

2. Block-Based SoftwareJe to další typ drag-and-drop, který vypadá stejně jako ten předchozí. Rovněž si vyhrazuje dostatek prostoru pro přizpůsobení a kreativitu. Můžete přidávat různé bloky, ale pouze v předem určených oblastech. Je to stejné jako hraní s LEGO nebo puzzle, kde by každý blok měl být umístěn do specifické oblasti definované softwarem.
Takové platformy obecně používají mřížky bootstrap. Usnadňují agregaci tolika dat, kolik potřebujete, a zavádějí je v pořadí určeném systémem. Přestože uživatelé mají stále šanci manipulovat s různými prvky, pokud jde o velikost, styl nebo nastavení, mohou to udělat pouze v předepsaném pořadí.

3. Přímočarí vizuální editořiTito editoři nabízejí výběr hotových bloků a sekcí, které nejsou k dispozici pro přizpůsobení. Jinými slovy, uživatel může upravovat pouze výběr existujících prvků a přidávat podobné prvky, aniž by je bylo možné uspořádat, a přizpůsobit z hlediska stylů, barev pozadí a podobně..

Výběr typu tvůrce webových stránek typu drag-and-drop závisí především na vašich potřebách a cílech. Zatímco základní vizuální editory mohou být dobré pro uživatele, kteří touží po exkluzivitě, 100% d&Platformy jsou lepší volbou pro ty, kteří vyžadují maximální svobodu přizpůsobení.

Kdo může používat software Drag-and-Drop

Technologie drag-and-drop byly původně implementovány u tvůrců webových stránek založených na obsahu. Sloužili hlavně blogerům, jednotlivým podnikatelům a malým podnikům, aby se představili online.

Tento software se v průběhu let vyvíjel. Získal nové funkce a rozšířené funkce. V dnešní době takové nástroje umožňují budování portfolia fotografů všech typů webových stránek a svatebních stránek pro malé, střední nebo velké projekty elektronického obchodování.

Pro bloggery

Většina tvůrců webů s přetažením má speciální funkce pro vytváření blogů s připraveným rozložením blogu. Vše, co potřebujete, je povolit tuto funkci a získat předem nainstalovaný blog s nástroji pro publikování, které zahrnují režimy sociálního náhledu, základní nastavení SEO, správu článků a značek, sociální sdílení atd. Funkčnost se může u jednotlivých programů lišit. Alespoň máte tu možnost.

WordPress Post nový editor kódu

Pro obchod

Jak jsme již uvedli, většina tvůrců webů s přetažením byla vytvořena, aby mediálním obsahem představili nejpoutavější způsob. Pro malé obchodní společnosti a individuální podnikatele to znamená velkou šanci vytvořit atraktivní portfolia, profesionální vizitky, webové stránky pro stravovací zařízení, B&Vlastnosti B atd.

Uživatelé mají možnost pracovat s obrázky nebo nahrát vlastní obrázky. Výběr galerií, fotografických sítí, prezentací a dalších způsobů, jak reprezentovat mediální soubory, jistě povede k lepší online reprezentaci.

Editor Wix

eCommerce

Tvůrci webových stránek se zlepšují. Dostávají nové funkční funkce. Někteří z nich umožňují uživatelům vytvářet online lodě, spravovat produkty, propagovat jejich podnikání online a zvyšovat loajalitu zákazníků. Technologie drag-and-drop bude splňovat požadavky:

 • Malí majitelé digitálních obchodů prodávající jeden nebo několik produktů stejného typu.
 • Střední internetové obchody s více produkty související s různými kategoriemi.
 • Majitelé obchodů, kteří chtějí převzít kontrolu nad správou produktových stránek, dopravou a nastavením daní, integrací plateb atd.

Pokud plánujete vytvořit rostoucí firmu a prodat tisíce online produktů, možná budete potřebovat Platforma specializovaná na elektronický obchod s rozšířenou sadou funkcí.

Wix eCommerce

Sečteno a podtrženo

Jak vidíme, pojem „drag-and-drop“ není jen o obsahu. Jedná se o rychlý a jednoduchý proces vytváření webových stránek pro uživatele na jakékoli úrovni. Ačkoli některé platformy používají různé technologie, všechny slouží stejnému cíli. Stačí si jen vybrat ten, který splňuje vaše očekávání.

Dobrou zprávou je, že většina softwaru je dodávána s bezplatnými zkušebními testy nebo plány základního stavu za 0 nákladů. Je to skvělá příležitost pro vyzkoušení služby a rozhodnutí, zda by stačil přímý editor drag-and-drop s malými možnostmi přizpůsobení, nebo potřebujete 100% d&d editační nástroj.

Vytvořte web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map