Nejlepší levné tvůrce webových stránek

Levné webové stránky stavitelé


Tvorba webových stránek je poměrně komplikovaný a časově náročný proces, který vyžaduje řadu nezbytných kroků. Pokud jste si vědomi kódování nuancí a máte určité pozadí webového designu, stěží budete s dokončováním úkolu čelit problémům.

Ale co když jste nováček a toto je vaše první zkušenost s webovým designem? V tomto případě nepůjdete bez použití nástrojů pro tvorbu webových stránek, které jsou v dnešní době na vzestupu.

Tvůrci webových stránek zahrnují několik důležitých funkcí a pomáhají plnit řadu úkolů v oblasti webdesignu současně. Umožňují zahájit plně vybavený projekt bez jakýchkoli dovedností nebo odborných znalostí, které jsou k tomu zapotřebí.

Můžete narazit na systémy typu vše v jednom, které umožňují vytváření všech typů projektů i specializovaných platforem, jejichž sada funkcí jde až k vytvoření určitého typu webových stránek (online obchody, portfolia atd.).

Většina současných tvůrců webových stránek je poměrně cenově dostupná a mnoho z nich se řídí tzv. Freemiovým přístupem. To znamená použití bezplatné zkušební verze (nebo bezplatného plánu) vybrané platformy k dalšímu upgradu na jedno z předplatných prémií..

Testovali jsme 10 nejlevnějších tvůrců webových stránek:

 1. Wix – nejlevnější tvůrce webových stránek (je to ZDARMA)
 2. uKit – nízkonákladový webový tvůrce pro malé firmy
 3. WordPress – nejlevnější webová platforma (CMS)
 4. Bluehost – levný hosting s vestavěným webovým tvůrcem
 5. Shopify – cenově dostupný stavitel obchodu online
 6. Záložka – Low-Cost AI Web Builder
 7. IM Creator – zcela zdarma pro NEZISKOVÉ
 8. Sellfy – rozpočtová platforma elektronického obchodování pro tvůrce
 9. Ucraft – levný a snadný webový tvůrce
 10. Weblium – levný webový tvůrce s designem AI

Abychom vám pomohli najít skutečně levný tvůrce webových stránek a hosting přizpůsobený vašim osobním potřebám, rozhodli jsme se provést informativní výzkum a vytvořit si vlastní hodnocení nejlevnějšího tvůrce webových stránek, který je k dispozici. Zde najdete nejlevnější formu, která bude nejlépe vyhovovat vašim individuálním potřebám webového designu. Začněme hned teď.

Wix – nejlevnější tvůrce webových stránek (je to ZDARMA)

Tvůrce webových stránek Wix

Wix – je nejlevnější tvůrce webových stránek, který vám umožňuje spouštět různé typy projektů, které se liší složitostí, velikostí, funkčností, designem a rozpočtem. Systém je jedním z nejdostupnějších současných řešení pro budování webu a nabízí rozsáhlou sadu funkcí, které vyhoví všem potřebám vytváření webových stránek.

Tvůrce webových stránek využil globální popularity a uznání díky své silné a inovativní Nástroj Wix ADI. Umožňuje vytváření webových stránek nejintuitivnějším, automatizovaným a bezproblémovým způsobem na základě obsahu, který poskytnete na jeho žádost.

Dalším vrcholem služby je její App Market který je dodáván s bezplatnými a placenými widgety, které si můžete vybrat a integrovat do svého webu a zlepšit tak jeho výkon. Pokud však máte čas a touhu, můžete využít pokročilé Wix Corvid Tvůrce aplikací pro vytváření vlastních aplikací.

Chcete-li vylepšit funkčnost svého webu, můžete také zkusit rozsáhlé Wix blogování a eCommerce funkce. Pro lepší propagaci webových stránek společnost Wix představuje příležitost využít své pokročilé obchodní řešení Ascend all-in-one.

K dnešnímu dni má Wix samostatné plány pro standardní a eCommerce / obchodní projekty. K dispozici je také bezplatný plán, který nikdy nevyprší a umožňuje vám vytvářet webové stránky, které zlepšují a testují vaše dovednosti po neomezený časový interval. Podívejte se na seznam placených odběrů, které tvůrce webových stránek nabízí:

Standardní plány Wix

 • Combo ($ 13 / mo) – pro osobní použití, absence reklamních bannerů, bezplatný hosting a připojení názvu domény;
 • Neomezený (17 $ / měsíc) – pro podnikatele a živnostníky, 10 GB úložného prostoru, neomezená šířka pásma ,;
 • Pro (22 $ ​​/ měsíc) – pro kompletní online branding, 2 hodiny úložného prostoru videa, vestavěný Google Analytics;
 • VIP (39 $ / měsíc) – pro VIP projekt, profesionální logo, podporu první priority atd.

Plány podnikání / eCommerce

 • Obchodní Basic (23 $ / měsíc) – přijímání plateb online;
 • Business Unlimited (27 $ / měsíc) – integrovaný elektronický obchod, nástroje pro rozvoj podnikání, pokročilé obchodní aplikace pro podnikatele;
 • Obchodní VIP (49 $ / měsíc) – neomezená šířka pásma a úložný prostor pro video, kompletní sada Wix;
 • Podnik (500 $ / měsíc) – komplexní obchodní řešení, které poskytuje nejvyšší funkčnost a maximální množství nástrojů pro vývoj webových aplikací.

Všechny plány přicházejí se zvýšeným úložným prostorem, možností online platby, různými způsoby platby, chybějícími reklamami Wix, připojením názvu vlastní domény a dalšími důležitými funkcemi. Tvůrce webových stránek je také známý svými pravidelnými bonusy, slevami a speciálními nabídkami, které vám nakonec umožní ušetřit velké částky. Tvůrce webových stránek navíc poskytuje 14denní záruku vrácení peněz, díky které se budete cítit v bezpečí předplatného, ​​který požadujete.

Vyzkoušejte Wix zdarma

uKit – nízkonákladový webový tvůrce pro malé firmy

Tvůrce webových stránek uKit

uKit – je jedním z nejlevnějších tvůrců webových stránek pro malé firmy. Práce s editorem systému je naprosto jednoduchá: tvůrci dominuje náhled vašeho webu, takže můžete okamžitě vidět všechny své úpravy v akci. Tato služba také nabízí sadu integrovatelných widgetů, které mohou zvýšit výkon vašeho webu.

Tvůrce stránek vám umožňuje vytvářet celou řadu projektů, včetně osobních webů, portfolií, blogů, obchodních webů, vstupních stránek a dokonce i webových obchodů (Obchod uKit je realizován integrací s Ecwid nebo připojením eCommerce pluginu).

Tvůrce webových stránek nyní nabízí řadu užitečných widgety které mohou přinést jakýkoli web na zcela novou úroveň. Mezi tyto widgety patří online kalkulačka uCalc, widget PRO Tables, „Časová osa“ a „Kroky“, Google Maps, widget pro sociální sítě a další. uKit také nedávno představil funkce SendPulse a AmoCRM.

K dispozici je také příležitost připojit certifikát SSL zdarma ke jménu vaší domény, abyste zvýšili jeho bezpečnost a důvěrnost poskytovaných informací. UKit můžete přiřadit dočasná přístupová práva pro správu webových stránek ostatním členům týmu, se kterými spolupracujete. Celková doba dočasného přístupu na webové stránky představuje až 999 dní.

uKit nabízí velmi jednoduchý cenový vzorec odhalený ve svých placených předplatných. Tvůrce webových stránek má v současné době čtyři plány přijít za přijatelnou cenu přesto nabízejí kompletní sadu funkcí potřebnou ke spuštění a správě profesionálních projektů pro osobní a obchodní použití. Tady jdou:

 • Minimální ($ 4 / mo) – více než 200 profesionálních šablon, tvorba záložních webových stránek, neomezený prostor na disku, neomezené číslo stránky, upozornění SMS, připojení vlastního názvu domény, podpora 24/7;
 • Základní (8 $ / měsíc) – podpora živého chatu, integrovaná služba Google Analytics, absence označení autorských práv, prémiové návrhy, výkonné nástroje pro sledování statistik;
 • eCommerce (9,60 $ / měsíc) – integrované nástroje elektronického obchodu, přijímání online plateb, rozsáhlé nastavení nákupního košíku, výběr měny, možnosti platby / dodání;
 • Pro ($ 12 / mo) – výkonná funkce elektronického obchodu, integrace uživatelského kódu, výběr vlastního barevného schématu atd.

uKit nemá bezplatný plán, ale přichází se 14denní zkušební verzí, která vám umožní testovat celou sadu funkcí systému bez jakýchkoli nákladů. Tvůrce webových stránek také nabízí pěkný systém slev při platbě za 3, 6, 12 nebo 24 měsíců s jednorázovou platbou. Čím je doba trvání předplatného delší, tím větší bude sleva. Všechny placené plány zahrnují neomezený hosting.

Vyzkoušejte zdarma uKit

WordPress – nejlevnější webová platforma (CMS)

Tvůrce webových stránek WordPress

WordPress – je jedním z nejlevnějších Systémy pro správu obsahu. Jeho aplikační sféra zpočátku přišla k designu blogů. S tím, jak se služba neustále rozvíjela, získala u uživatelů popularitu jako řešení all-in-one pro vytváření různých typů projektů, včetně portfolií, obchodních webů, vstupních stránek, online obchodů atd..

Funkčnost a popularita WordPress je vysvětlena jeho bohatými možnostmi integrace. Chcete-li z procesu vytváření webových stránek vytěžit maximum, nebudete chodit bez integrace zásuvných modulů a šablon, které jsou speciálně navrženy tak, aby vycházely z různých míst. Tento úkol však může být výzvou pro nezkušené uživatele, kteří se nikdy do vývoje webových stránek nikdy nezapojili.

CMS je zdarma, ale měli byste být připraveni investovat do pluginů, témat, domény a hostingu. Konečné náklady většinou závisí na plánech poskytovatel hostingu. Standardní náklady na populární doménové jméno .com tak tvoří přibližně 10–15 $ ročně. Další prodlužování domény bude o něco levnější – kolem 5–15 $ na základě podmínek a cenové politiky registrátora, kterého si vyberete. Nezapomeňte, že domény dostupné v jiných zónách (například .club nebo .net) vás může stát o něco víc – kolem 20 $ ročně.

Pokud chcete ze svého webu WordPress vytěžit maximum, nebudete bez integrace pluginů fungovat. V globální síti je k dispozici spousta bezplatných pluginů WP, což bude pro začátek více než dost. Ne všechny z nich jsou však pro váš projekt zcela bezpečné. Aby se předešlo problémům s podvody a malwarem, má smysl zvolit si placené pluginy, jejichž cena se pohybuje od 15 do 200 $ za každý plugin. Některé z nich jsou zakoupeny jednou na celý život, zatímco jiné účtují za jejich používání měsíční / roční poplatky.

Pokud jde o náklady na hosting, bude to záviset na ceně plánu, na který nakonec přijdete. Jedno z nejrozumnějších řešení hostingu (a ten doporučený WordPress) je Bluehost. Jedná se o důvěryhodnou, nákladově efektivní a nákladově efektivní platformu, která nabízí následující možnosti stanovení cen:

 • Základní (2,95 $ / měsíc) – umožňuje hostovat pouze jeden web, 50 GB úložného prostoru, bezplatné aktualizace WordPress, neomezený přenos a šířku pásma, bezplatné připojení SSL;
 • Plus (5,45 $ / měsíc) – umožňuje hostování neomezeného počtu webových stránek, 200 USD za pokročilé marketingové možnosti, neměřený úložný prostor a šířku pásma, neomezené e-mailové účty a domény;
 • Výběr (5,45 $ / měsíc) – ochrana před nevyžádanou poštou, zvýšená ochrana soukromí domény, zálohování webových stránek atd.

Bluehost má také příjemnou nabídku pro všechny své předplatitele. Systém umožňuje připojení a používání názvu domény zdarma po dobu jednoho roku. Jakmile toto období skončí, doména bude stát kolem 12-14 $ ročně, což je také docela dobrá nabídka.

Vyzkoušejte WordPress Now

Bluehost – levný hosting s vestavěným webovým tvůrcem

Bluehost

Bluehost – je důvěryhodný a oblíbený poskytovatel webhostingů, který si díky poskytovaným funkcím získal úžasnou pověst. Služba je číslo jedna hosting, což je doporučeno pro WordPress. Hostitel v současné době ovládá více než 5 milionů webových stránek po celém světě a to je skutečnost, která již mluví sama za sebe.

Bluehost nabízí rozsáhlý výběr funkcí, které přicházejí za přijatelnou cenu. Patří sem výkonná a spolehlivá podpora zákazníků 24/7, špičkové aplikace pro projekty eCommerce, doplňky pro obchodní projekty atd.

Mezi nepopiratelné vrcholy platformy má smysl zmínit její intuitivní ovládací panel, který se snadno ovládá a naviguje, vysoká rychlost načítání stránky, vysoká míra dostupnosti, bezpečnost a flexibilita. Bluehost poskytuje přístup na obrovské tržiště, kde se můžete setkat a vybírat více aplikací, skriptů, doplňků a widgetů pro pokročilé přizpůsobení webových stránek. Systém navíc nabízí marketing obsahu a lokalizované strategie SEO pro lepší propagaci webových stránek.

Když už mluvíme o cenových plánech, Bluehost nabízí tři typy předplatného. Chcete-li se dozvědět více o každém z nich a být schopni vybrat nejvhodnější řešení, podívejte se na plány předplatného:

 • Základní (2,95 $ / měsíc) – umožňuje hostovat pouze jeden web, 50 GB úložného prostoru, bezplatné aktualizace WordPress, neomezený přenos a šířku pásma, bezplatné připojení SSL;
 • Plus (5,45 $ / měsíc) – umožňuje hostování neomezeného počtu webových stránek, 200 USD za pokročilé marketingové možnosti, neměřený úložný prostor a šířku pásma, neomezené e-mailové účty a domény;
 • Výběr (5,45 $ / měsíc) – ochrana před nevyžádanou poštou, zvýšená ochrana soukromí domény, zálohování webových stránek atd.

Vyzkoušejte nyní Bluehost

Shopify – cenově dostupný stavitel obchodu online

Domovská stránka Shopify

Shopify – je nejoblíbenější, profesionální a plně vybavený eCommerce software, který se používá ke spouštění a správě malých až velkých online obchodů. Její řada funkcí spolu s důvěryhodnou zákaznickou podporou a mnoha pokyny umožňují spuštění kvalitních internetových obchodů, a to i bez jakéhokoli zázemí nebo odborných znalostí webového designu..

Jako eCommerce software, Shopify zpočátku vyniká z davu díky jeho bohaté a silné stavební nástroje pro internetový obchod. Patří mezi ně špičkový blogovací modul, režim živého náhledu, rozsáhlé možnosti synchronizace, nahrávání a recenze souborů CSV, vícejazyčná a vícekanálová podpora, obnova opuštěných pokladen, certifikace SSL, funkce ochrany před podvody pro platby Shopify, zavedení kódu Shop, špičková funkce rozšířené reality ertc.

Kromě úzkých funkcí elektronického obchodování nabízí služba Shopify také pokročilé funkce marketingové možnosti a nástroje. Jedná se o prodejní místo (POS) software, přístup k profilům zákazníků, mobilní aplikace Shopify Ping, bohatý a pravidelně aktualizovaný obchod s aplikacemi, slevy One Buy One, dynamická platba a Shopify Tap & Čipová čtečka, pokročilé maloobchodní funkce, přístup ke službě Google Pay, pokročilá funkce UPS Shopify Shipping a mnoho dalších.

Shopify poskytuje transparentní cenová politika, nabízí čtyři hlavní řešení, aby vyhověla potřebám a požadavkům různých kategorií uživatelů. Tyto zahrnují:

 • Základní Shopify (29 $ / měsíc) – 2 personální účty, opuštěné zotavení vozíku, více prodejních kanálů, možnost připojení blogu, certifikát SSL zdarma, ruční vytváření objednávek, analýza podvodů, aplikace Shopify POS;
 • Shopify (79 $ / měsíc) – 5 zaměstnaneckých účtů, dárkových karet, odborných zpráv, 1-5 míst v obchodech;
 • Rozšířené Shopify (299 $ / měsíc) – 15 zaměstnaneckých účtů, pokročilý tvůrce sestav, doprava dopravce v reálném čase, až 8 míst obchodu.

Služba Shopify nemá zcela bezplatný plán, ale místo toho je k dispozici 14denní zkušební verze, která umožňuje otestovat integrovanou funkčnost služby bez nutnosti platit cokoli.

Vyzkoušejte službu Shopify zdarma

Záložka – Low-Cost AI Web Builder

Záložka do knihy

Bookmark – je cenově dostupný webový tvůrce, který vyniká díky davu díky nástroji Artificial Design Intelligence. Inovativní služba poskytuje příležitost vytvářet moderní projekty různých typů a úrovní složitosti. Systém lze efektivně využít k navrhování a správě citlivých obchodních webů, špičkových portfolií, internetových obchodů a kvalitních projektů pro osobní i profesionální použití..

Nepopiratelným vrcholem tvůrce webových stránek je jeho Asistent AIDA – nástroj založený na AI, který vás provede procesem webového designu a pomůže automaticky vytvořit projekt s ohledem na vaše potřeby. Musíte pouze poskytnout obsah související s webem a systém jej bude používat při vytváření projektu.

Další výhodou systému je jeho integrovaný eCommerce engine, což vám umožní spouštět a aktualizovat internetové obchody s maximálním snadným použitím, pohodlím a investicemi do peněz. Co byste také měli vědět o záložce je, že systém je založen na modulech, což vám umožní navrhnout rozvržení projektu pro eCommerce i standardní webové stránky z více bloků obsahu, které fungují jako widgety. To zjednodušuje celý proces vývoje webových stránek pro všechny kategorie uživatelů – pro první časovače i pro profesionály v oblasti webového designu.

Záložka má bezplatný plán, který přichází se standardními omezeními ohledně počtu webových stránek, které můžete vytvořit, připojení k doméně, funkčnosti elektronického obchodování a reklamních bannerů. Pokud očekáváte, že pro svůj projekt využijete více funkcí, můžete si vybrat jeden z placených plánů, které tvůrce webových stránek nabízí svým potenciálním předplatitelům:

 • Profesionální (11,99 $ / měsíc) – neomezená šířka pásma a úložný prostor, prvotřídní podpora, pokročilé možnosti SEO, číslo stránky, přizpůsobitelné zápatí, připojení domény zdarma na 1 rok, odstranění reklamních bannerů, ochrana heslem;
 • Obchodní (24,99 $ / měsíc) – integrované nástroje elektronického obchodu, připojení certifikátů SSL, správa internetového obchodu Android a iOS, 1000 karet produktů, funkce platebního připojení PayPal, obchodování s ebay atd..

Vyzkoušejte záložku zdarma

IM Creator – zcela zdarma pro NEZISKOVÉ

Tvůrce webových stránek IM Creator

IM Creator – je tvůrce webových stránek se SaaS, který poskytuje nejvěrnější cenovou politiku. Systém neimplikuje povědomí o základech kódování, ale zajišťuje jednoduchý a intuitivní proces webového designu. IM Creator se používá ke spouštění a správě různých druhů webů, včetně blogů, internetových obchodů, vstupních stránek, portfolií, osobních a obchodních projektů.

Platforma přichází s několika vrcholy. Stovky bezplatných přizpůsobitelných reagujících šablon, uživatelsky přívětivé rozhraní, výkonné možnosti integrace SEO a HTML patří mezi nejsilnější body služby. IM Creator se může pochlubit také výkonnými motory pro blogování a eCommerce a špičkovým řešením White Label pro uživatele, kteří chtějí systém používat pro vlastní potřeby webového designu..

IM Creator má vynikající cenovou politiku pro všechny. Systém je zcela zdarma pro nekomerční účely a proto neúčtuje žádné poplatky za projekty vyvinuté studenty, umělci a uživateli, kteří potřebují neziskové webové stránky. Další kategorie uživatelů, včetně podnikatelů a vlastníků podniků, mají také možnost použít tvůrce webových stránek, ale budou muset upgradovat na jeden z placených plánů, aby co nejlépe využili integrovanou sadu funkcí této služby. Podívejte se na seznam předplatných, které IM Creator nabízí:

 • Roční licence (8 $ / měsíc) – jedno doménové jméno, jeden web, prémiová technická podpora, neomezená šířka pásma a místo na disku, integrovaný eCommerce engine, jednorázová roční platba, která představuje 96 $ / měsíc;
 • Dvouletá licence ($ 11 / mo) – jedno doménové jméno, jeden web, prémiová technická podpora, neomezená šířka pásma a místo na disku, výkonný eCommerce engine, jednorázová půlroční platba, která představuje 66 $ po dobu 6 měsíců;
 • SSL chráněno (21 $ / mo) – výše uvedené funkce plus připojení SSL certifikátu k vybranému názvu domény.

Vyzkoušejte IM Creator zdarma

Sellfy – Rozpočtová platforma elektronického obchodu pro tvůrce

Sellfy - Rozpočtová platforma elektronického obchodu pro tvůrce

Sellfy – je rozpočtová platforma elektronického obchodování pro tvůrce, která je poměrně snadno použitelná a vhodná pro všechny podnikatele, kteří s ní chtějí spustit internetový obchod. Systém to umožňuje prodej fyzických nebo digitálních produktů prostřednictvím více platforem a sociálních sítí, jako jsou YouTube, Facebook, Twitter, SoundCloud, Instagram a mnoho dalších. Sellfy přichází s rozsáhlou řadou funkcí, které umožňují efektivně navrhovat, přizpůsobovat a prezentovat produkty nabízené k prodeji.

Tvůrce webových stránek je řešení eCommerce typu all-in-one, které umožňuje navrhnout funkční internetový obchod zcela od začátku a bez zvláštních kódovacích dovedností. Je na vás, abyste si vytvořili a přizpůsobili seznamy produktů, abyste je mohli dále vložit na svůj web, přidat popisy produktů a obrázky, přiřadit kategorie produktů a propojit je s konkrétními produkty, přizpůsobit integrovaný nákupní košík, upravit parametry platby / přepravy atd..

Sellfy uděluje přístup na svůj vlastní trh aplikací, kde můžete procházet několik doplňků, widgetů, aplikací a rozšíření, které mohou přispět k výkonu vašeho internetového obchodu. Výběr aplikací dostupných na trhu je však poměrně omezený a mezi ně patří například Google Analytics, Facebook Pixel a Chat a Zapier. Platforma navíc umožňuje využít některé z integrovaných marketingových nástrojů ke zvýšení propagace internetového obchodu. Zahrnují možnosti e-mailového marketingu, řešení slev, nástroje pro vzestup. Vestavěné analytické nástroje, které jsou rovněž k dispozici na skladě, umožňují sledovat marketingové statistiky, výsledky a další informace potřebné pro sledování e-mailů, nových předplatitelů, obecných údajů o výkonu internetového obchodu, zdrojů provozu, transakcí, konverzních poměrů atd..

Pokud jde o cenovou politiku, Sellfy nemá zcela zdarma tarif, přesto nabízí na výběr tři placená předplatné. Jedná se o následující:

 • Startovací plán (19 $ / měsíc) – neomezený počet produktů, nulové transakční poplatky, rozsáhlé možnosti přizpůsobení internetového obchodu, připojení názvu vlastní domény, kódy slev atd .;
 • Podnikatelský plán (39 $ / měsíc) – dalších 10 000 e-mailových kreditů, nulové transakční poplatky, výkonné možnosti přizpůsobení internetového obchodu, rozšiřující funkce, neomezené číslo produktu atd .;
 • Prémiový plán (89 $ / měsíc) – všechny výše uvedené funkce plus možnost migrace zdarma z obchodu, podpora priorit, rozšiřování produktu atd.

Jedná se o ceny účtované za roční plány a pokud se rozhodnete platit měsíčně, budou náklady na předplatné odpovídajícím způsobem vyšší. Při provádění ročních plateb můžete ve skutečnosti ušetřit až 34% původních nákladů na plány.

Vyzkoušejte Sellfy zdarma

Ucraft – levný a snadný webový tvůrce

Tvůrce webových stránek Ucraft

Ucraft – je cloudový webový tvůrce, který umožňuje spustit vícejazyčný web za rozumné ceny. Osvojení platformy je snadné a rychlé pro začátečníky a profesionály v oblasti webového designu, protože přichází s intuitivním řídicím panelem a pohodlným procesem vytváření webových stránek.

S Ucraft můžete spustit vynikající portfolia, firemní webové stránky a vstupní stránky. Mezi funkce, díky nimž je systém vhodný pro tyto účely, má smysl zmínit kolekci responzivních šablon, Logo Maker, Tvůrce vstupních stránek, Nástroje pro návrháře, Aplikace článků, eCommerce, vícejazyčnou podporu, rozsáhlé integrační funkce atd..

Nejlevnější předplatné Ucraft – bezplatný web – neznamená vůbec žádnou peněžní investici. Plán však má mnoho omezení, která neumožňují získat maximum z funkčnosti systému. Společnost Ucraft navíc uděluje přístup k integrovanému tvůrci vstupní stránky. Je také zdarma pro všechny uživatele, kteří chtějí začít a poté samostatně spravovat vstupní stránky. Pokud máte v úmyslu navrhnout jiné typy webových stránek, můžete zvážit přechod na jedno z placených odběrů. Tyto zahrnují:

 • Pro web (10 $ / měsíc) – bezplatný hosting, podpora více jazyků, vlastní doména, integrovaný Google Analytics, 50 produktů, funkce vkládání kódu, bezplatný certifikát SSL atd .;
 • Pro Shop (21 $ / mo) – 1 000 produktů, výkonné nástroje elektronického obchodu, kupóny se slevou, 0% transakční poplatek atd .;
 • BigCommerce (39 $ / měsíc) – neomezené produkty, možnost prodávat na Facebooku, Amazonu a Ebay, daň z přidané hodnoty atd.

Nezapomeňte, že placené plány přicházejí se 14denní bezplatnou zkušební verzí, která vám umožní snadno prozkoumat a otestovat hlavní sadu funkcí webového tvůrce..

Vyzkoušejte Ucraft zdarma

Weblium – levný webový tvůrce s designem AI

Nejlepší levné tvůrce webových stránek

Weblium – je levný webový tvůrce s AI, který umožňuje vytvářet různé typy atraktivních webových projektů pro komerční i nekomerční použití. Webové stránky navržené se systémem přitahují pozornost uživatelů díky jejich mobilní optimalizaci, vlastní integraci, uživatelsky přívětivé podpoře zákazníků, možnostem připojení k doméně, certifikaci SSL a dalším funkcím poskytovaným pod kapotou. Nemusíte být webový designér, abyste mohli spouštět a spravovat projekty s Weblium, protože systém neznamená žádnou znalost kódování.

Jedním z nejvýznamnějších vrcholů webového tvůrce je jeho integrovaný AI Design Supervisor. Umožňuje vám co nejlépe využít sílu umělé inteligence a pomoci vám soustředit se na počáteční cíle webového designu. Systém automaticky přizpůsobí návrh projektu úpravám provedeným během procesu vývoje webu. Při tvorbě webových stránek získáte přístup k rozsáhlé grafické galerii obsahující více než 100 tisíc obrázků, výkonného správce stylů stránek, který vám umožní spravovat požadovaná nastavení webových stránek (styly motivů, paleta barev, písma atd.). Integrovaná funkce mobilní optimalizace použitelná pro všechny systémové šablony umožňuje atraktivní zobrazení vašeho webu na všech mobilních a stolních zařízeních.

Weblium také umožňuje více systémových integrací, aby byla vaše webová prezentace efektivnější a přitažlivější. Mezi služby třetích stran, které můžete integrovat do svých projektů, patří MailChimp, Zapier, Aweber, Telegram, Webhooks a další. Kromě toho je možné propojit webové analýzy, integrovat online kontaktní formuláře, přidávat nové události do tlačítek pomocí oblíbených služeb, jako je Hotjar, Google Analytics a mnoho dalších.

Tvůrce webových stránek nabízí umírněnou cenovou politiku, aby vyhověl potřebám různých kategorií uživatelů. Má bezplatný plán, který vám umožní vyzkoušet tvůrce webových stránek a jeho sadu funkcí. Pokud jde o placené předplatné, systém v současné době má dvě z nich. Tyto zahrnují:

 • Pro (8,25 $ / měsíc) – bezplatná doména po dobu 1 roku, více přispěvatelů, neomezené úložiště, certifikace SSL, AI Design Supervisor, integrace vlastního kódu, absence systémových reklam;
 • Landing Pro (jednorázová platba 196 $) – funkce sledování událostí, integrace Google Analytics atd.

Vyzkoušejte Weblium zdarma

Jak si vybrat levný webový tvůrce?

Pokud máte v úmyslu zahájit plně funkční web, ale uvědomíte si, že máte zájem o peníze, můžete zvážit použití jednoho z nejdostupnějších tvůrců webových stránek uvedených výše. Mějte však na paměti, že každý tvůrce webových stránek přichází se svými samostatnými klady a zápory, které by mohly ovlivnit váš konečný výběr.

Při prohlížení nástrojů pro vytváření webových stránek byste tedy měli nejprve zjistit, co výklenek specifikace tento nebo ten systém má a zda přijde na vaše skutečné potřeby webdesignu. Pokud plánujete spuštění internetového obchodu, pak má smysl vybrat si specializovaný systém nebo ten, který je dodáván s výkonným a bezpečným motorem / plánem elektronického obchodování. Totéž platí o dalších typech projektů.

Dalším aspektem, který stojí za pozornost, je dostupnost bezplatného plánu / zkoušky. Tvůrci webových stránek, kteří nabízejí bezplatné plány, obvykle znamenají určitá omezení, která neumožňují získat maximum z funkčnosti projektu. Bezplatné plány a pokusy však umožňují otestovat systém před upgradem na placené předplatné. To hodně záleží, pokud jde o rozpočtovou ekonomiku.

Také byste měli zjistit, zda platforma obsahuje bezplatné doménové jméno do svých placených plánů (zejména ten nejlevnější). Pokud tomu tak není, připravte se navíc na investice do nákupu názvu domény. To by se při rozhodování mohlo stát jedním z rozhodujících faktorů.

Nakonec se podívejte na celou sadu funkcí obsaženou v nabídce tvůrců webových stránek plánů a porovnat je, aby se opravdu hodné volby. Je samozřejmé, že nejlepší tvůrce webových stránek nemusí být příliš levný. Nejdůležitější je, že by její cenová politika měla odpovídat potřebám a očekáváním webového designu. Toto je jistý způsob, jak získat profesionální webovou stránku s plným výkonem.

Jak vytvořit levný web

Pokud jde o vývoj webových stránek, záleží na správném výběru nástroje pro vytváření webových stránek. Není to však jediný aspekt, který byste měli zvážit, pokud chcete získat web s naloženými funkcemi za dostupnou cenu. Zde je rychlý přehled kroků, které byste měli udělat, abyste získali hodnotný web:

 1. Vyberte platformu – Toto je první a nejdůležitější krok, se kterým se nedostanete, pokud chcete dosáhnout úspěchu. Jak je uvedeno výše, konečná volba by měla být založena na specializovaném zaměření systému, cílech, pro které se používá, funkčnosti, podpoře zákazníků a možnostech přizpůsobení designu a samozřejmě na cenové politice. Ten by měl nejen zapadnout do vašeho rozpočtu, ale měl by také zcela pokrýt vaše očekávání a požadavky na webový design.
 2. Rozhodněte se o doménovém jménu a hostingu – Pokud vyberete tvůrce webových stránek, tento krok se pro vás poněkud zjednoduší, protože většina systémů nabízí plány, které přicházejí s integrovaným hostingem a doménou. Pokud se však rozhodnete pracovat WordPress, pak se připravte na to, že se o hostování a výběr domény postaráte sami, protože CMS nenabízí žádná integrovaná řešení.
 3. Vyberte šablonu – Výběr designu by měl odpovídat potřebám vašeho projektu. Naštěstí většina tvůrců webových stránek nabízí rozsáhlé sbírky témat, z nichž mnohé spadají do tematických kategorií. Navíc je často příležitost vybrat prázdnou šablonu a přizpůsobit ji od nuly. Budete tak mít více šancí získat skutečně jedinečný a přizpůsobený design. Při práci s redakčním systémem můžete čelit příležitosti podívat se na téma externího webu – na webu je k dispozici nesčetné množství bezplatných a placených návrhů..
 4. Přizpůsobte téma – Ať už se rozhodnete spolupracovat s tvůrcem webových stránek nebo s redakčním systémem, budete si moci vybrat ze sady nástrojů pro přizpůsobení designu. Budete tak mít možnost upravovat prvky webových stránek, vkládat mediální soubory, integrovat účty sociálních médií, nahrávat obsah, obrázky a další požadované prvky.
 5. Vložte widgety / pluginy – Chcete-li diverzifikovat design svých webových stránek, budete určitě čelit potřebě integrovat další widgety (při práci s tvůrci webových stránek) nebo pluginy (při práci s WordPress nebo jiným CMS).
 6. Upravte parametry SEO – Jakmile budete hotovi s přizpůsobením designu webových stránek, budete se muset starat o optimalizaci vyhledávače na webu. Chcete-li posílit pozice projektu ve vyhledávačích, musíte upravit hlavní parametry SEO dostupné na odpovídajících stránkách. Naštěstí jsou nejmodernější systémy pro budování webu přívětivé k SEO, což snižuje potřebu nastavení hlubokých SEO parametrů.
 7. Publikovat web – Toto je poslední fáze celého procesu vývoje webových stránek. Má však smysl před projektem zobrazit náhled projektu, aby bylo zajištěno, že vypadá a funguje správně. Je všechno v pořádku? Poté pokračujte a publikujte svůj hotový web!

Sečteno a podtrženo

Dnes nepotřebujete k vytvoření dokonalého webu nákladní automobil. Tvůrci webových stránek bez kódu zjednodušit proces vytváření webových stránek, protože získává pouze 3 až 7 USD měsíčně bez jakýchkoli instalačních poplatků. Za tuto cenu získáte šablonu webových stránek, zabezpečený hosting, samotný software pro vytváření webů a profesionální podporu.

Ať už se nakonec rozhodnete pro jakýkoli systém, připravte se investovat určitý rozpočet do vývoje webových stránek a jeho další propagace. V opačném případě bude téměř nemožné získat plně funkční web, který pokryje všechny vaše potřeby. Naštěstí má moderní webdesign výklenek mnoho důvěryhodných a funkčních služeb, které umožňují svobodu volby a zajišťují skvělý výsledek.

Vytvořte web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map