Nejlepší mobilní stavitelé webových stránek

Nejlepší mobilní stavitelé webových stránek


Mobilní optimalizace se stala nutností pro všechny webové stránky vytvořené s ohledem na uživatele. Způsob, jakým se vaše webové stránky zobrazují v mobilních zařízeních, má přímý dopad na konečný výsledek – účinnost prodeje produktů a míry udržení zákazníků. Webové stránky připravené pro mobily zajišťují lepší uživatelský dojem, zvyšují průměrnou dobu strávenou návštěvníky na jejich webových stránkách a zvyšují rychlost načítání webových stránek.

To také přispívá k lepší optimalizaci SEO projektů, což dává značnou přednost před konkurenčními místy. To jsou hlavní důvody, proč by vývojáři webových stránek měli povinně zvážit vytvoření mobilní verze svých webových stránek, pokud mají v úmyslu cílit na větší publikum a dlouhodobě získat větší zisk..

Pokud jde o vývoj webových stránek optimalizovaných pro mobily, je to zásadní vyberte správný nástroj pro vytváření webových stránek to pomůže nováčkům i odborníkům na web design dokončit úkol sami. Zde se hodí stavitelé webových stránek. Tyto služby jsou speciálně vytvořeny, aby uživatelům pomohly vytvářet špičkové projekty, které se budou skvěle zobrazovat na mobilních zařízeních, bez ohledu na typ obrazovky, velikost a rozlišení.

Testovali jsme 5 z nejlepších tvůrců webových stránek vhodných pro mobilní zařízení:

 1. Wix – nejlepší oceněný webový tvůrce
 2. Elementor / WordPress – snadno použitelný tvůrce mobilních webových stránek
 3. Weebly – moderní mobilní webový tvůrce webových stránek
 4. Mobirise – mobilní webový software pro tvorbu webových stránek
 5. Duda Mobile – nejlepší tvůrce mobilních webových stránek

Tvůrci webových stránek zahrnutí do seznamu jsou nejlepší zástupci, kteří umožňují spouštění a správu webových stránek vhodných pro mobilní zařízení. Poskytují více funkcí a nástrojů potřebných k zahájení těchto projektů, ale každý z nich přichází s určitými výhodami a nevýhodami, díky nimž vynikají v davu. Která služba bude pro váš projekt fungovat lépe? Čtěte dál a zjistěte to.

Wix – nejlepší oceněný webový tvůrce

Wix - nejlepší oceněný webový tvůrce

Wix – je nejlepší tvůrce webových stránek připravený pro mobilní zařízení. Všechny projekty spuštěné se systémem jsou profesionální, plně vybavené a naprosto přizpůsobitelné, což umožňuje jejich prohlížení na všech zařízeních bez jakékoli výjimky. Tvůrce webových stránek je intuitivní a jednoduchý pro všechny uživatele, bez ohledu na to, jaké odborné znalosti webového designu a kódovací dovednosti, které mají. Zde jsou hlavní funkce Wix, které přispívají k lepší mobilní optimalizaci webů vytvořených v systému:

 • Mobilní editor – Tvůrce webových stránek je dodáván s vestavěným mobilním editorem, který umožňuje přizpůsobit verze mobilních webových stránek několika kliknutími, aniž by to mělo dopad na zobrazení projektu v počítači. Uživatelé si mohou vybrat nástroje drag-and-drop dostupné na hlavním panelu, aby rychle optimalizovali své webové stránky pro tablety a mobilní telefony. Existuje možnost změnit velikost, přemístit, skrýt a zobrazit různé položky tak, aby vyhovovaly rozložení vašeho mobilního webu.
 • Wix Chat pro mobil – Systém nabízí užitečnou aplikaci Wix Chat pro mobilní aplikaci, která umožňuje majitelům webových stránek odpovědět na otázky svých uživatelů z mobilních zařízení. To je užitečná volba pro uživatele, kteří tráví většinu času mimo kancelář a nemají přístup ke stolním počítačům. Mít příležitost komunikovat se svými klienty na cestách může zvýšit loajalitu a míru spokojenosti zákazníků.
 • Šablony připravené pro mobily – Wix má ohromující sbírku vzorů, které jsou optimalizovány pro mobilní prohlížení a přizpůsobení hned od začátku. Kolekce šablon Wix zahrnuje přes 550 témat, která jsou tříděna podle odvětví a jsou naprosto zdarma pro každého. Uvědomte si, že systém dodržuje zásadu „absolutního umístění“, a proto neumožňuje přepínání mezi vzory uprostřed procesu přizpůsobování webových stránek..

Náklady: Wix je jedním z nejdostupnější tvůrci webových stránek protože nabízí několik plánů, aby vyhovovaly různým výklenkům a požadavkům uživatelů. Systém má zcela zdarma plán, který nemá žádné časové limity a umožňuje uživatelům otestovat celou funkčnost služby.

Současně bezplatné předplatné Wix má několik omezení funkčnosti, která vám brání získat maximum z výkonu vašeho webu. Patří mezi ně omezené množství místa na disku, reklamní banner, subdoména Wix atd.

Chcete-li se těchto nedostatků zbavit, musíte upgradovat na jeden z dostupných placených plánů ve dvou typech předplatného – Standard a Business / eCommerce. Nejlevnější standardní plán vás bude stát 13 $ / měsíc, zatímco nejlevnější Business předplatné stojí $ 23 / měsíc. Tvůrce webových stránek také nabízí pravidelné slevy a speciální nabídky pro posílení loajality zákazníků.

Existuje také možnost zrušit předplatné a získat plnou náhradu peněz do 14 dnů po registraci, pokud existuje něco, s čím nejste spokojeni. V takovém případě bude veškerý odeslaný obsah zachován, ale váš web bude snížen na bezplatné předplatné.

Vyzkoušejte Wix zdarma

Elementor / WordPress – snadno použitelný tvůrce mobilních webových stránek

Elementor / WordPress - snadno použitelný tvůrce mobilních webových stránek

Elementor – je snadno použitelný plugin pro tvorbu mobilních webových stránek, do kterého lze integrovat WordPress webové stránky, díky nimž jsou vhodné pro další mobilní optimalizaci a přizpůsobení. Integrace pluginu nevyžaduje příliš mnoho času a úsilí, protože tento proces je docela pochopitelný i pro začátečníky a trvá jen několik minut. Instalace pluginu neznamená žádné dovednosti HTML nebo CSS, což je další výhoda pro většinu uživatelů. Mezi rysy, díky nimž se Elementor stává hodným doplňku pro mobilní zařízení, je třeba zmínit následující:

 • Perfektní kompatibilita WordPress – Elementor je plugin WordPress, což znamená, že je plně kompatibilní se všemi rozšířeními, návrhy a doplňky, které systém správy obsahu nabízí pro kvalitní přizpůsobení webových stránek. Stačí vybrat motiv, který chcete přizpůsobit (buď zdarma nebo zaplaceno) a pokračujte v integraci produktu Elementor a získejte přístup k jeho mnohojazyčnému nástroji a dalším pokročilým funkcím.
 • Vyskakovací nástroje pro přizpůsobení designu – Plugin umožňuje použití celé sady pokročilých nástrojů pro přizpůsobení, které jsou záměrně navrženy pro vývoj různých typů vyskakovacích formulářů. Patří mezi ně prodejní bannery, formuláře pro zachycení, Hello bary, oznámení, formuláře k odběru e-mailů a mnoho dalších.
 • Rozšířené možnosti vizuální úpravy – S Elementor můžete využít pokročilé možnosti vizuální úpravy pro hladký a snadný vývoj mobilních webových stránek. Inline editaci projektů je možné řešit úpravou pozic bloků a sekcí na stránce. Ať už provedete jakékoli úpravy, zobrazí se na obrazovce v živém režimu, aby se vám před zveřejněním zobrazil výsledek.

Náklady: Elementor je bezplatný plugin WordPress, který lze stáhnout a integrovat bez dalších finančních investic. Volný režim Elementor však nemá mnoho funkcí, které z dlouhodobého hlediska mohou zlepšit výkon vašeho mobilního webu. Chcete-li získat přístup k celé sadě funkcí, které nabízí zásuvný modul, je nutné upgradovat na jeden z jeho placených plánů. Cena placeného předplatného začíná 5 $ / měsíc.

Vyzkoušejte Elementor zdarma

Weebly – moderní mobilní webový tvůrce webových stránek

Weebly - moderní mobilní webový tvůrce webových stránek

Weebly – je moderní mobilní webový tvůrce webových stránek, který se vyznačuje silným zaměřením na eCommerce, jednoduchým a intuitivním přístupem k webovému designu, dostupným stanovením cen a množstvím funkcí, které umožňují zahájit profesionální stolní a mobilní webové stránky, i když jste ne pro web design profesionála. Platforma je dodávána s editorem drag-and-drop a také nabízí funkci vkládání kódu, aby bylo dosaženo skutečně vysokého výsledku. Podívejte se na některé z nejvýznamnějších Weeblyho momentů:

 • Integrované návrhy připravené pro mobilní zařízení – Tvůrce webových stránek obsahuje sadu šablon optimalizovaných pro mobily, které si můžete přizpůsobit podle svých potřeb. Takto můžete vytvořit projekt, který se přizpůsobí všem mobilním obrazovkám a rozlišení. Veškerý odeslaný obsah, konstrukční prvky a navigační proces se automaticky přeskupují, aby odpovídaly stolním a mobilním zařízením.
 • Tvůrce webových stránek pro mobily – Weebly přichází s kvalitní mobilní verzí, která vám umožní rychle vytvářet mobilní webové stránky pro Android a iOS. Je to užitečná funkce pro uživatele, kteří čelí potřebě spravovat své webové stránky na cestách a nemají pravidelný přístup ke svým stolním počítačům..
 • Přetáhněte mobilní editor – Platforma usnadňuje a usnadňuje proces úpravy webových stránek díky jejich integrovanému vizuálnímu editoru drag-and-drop. Pomáhá vám přesně přizpůsobit webové stránky vhodné pro mobilní zařízení a využít výhodu náhledu konečné verze webových stránek před jeho zveřejněním.

Náklady: Weebly nabízí mírnou cenovou politiku, která vyhovuje rozpočtu všech kategorií uživatelů. Existuje bezplatný plán, který se prodlužuje na neomezenou dobu. Má však několik omezení (omezený prostor na disku, reklamy, žádný přístup k funkcím elektronického obchodování, subdoména Weebly atd.), které vám nedovolí použít celou sadu funkcí platformy k dosažení maximální expozice. Abyste mohli využívat celou škálu výhod Weebly, musíte si vybrat jeden ze svých placených plánů. Nejlevnější plán vás bude stát 4 $ / měsíc, což je opravdu dobrá nabídka.

Vyzkoušejte Weebly zdarma

Mobirise – mobilní webový software pro tvorbu webových stránek

Mobirise - mobilní webový software pro tvorbu webových stránek

Mobirise – je mobilní program pro tvorbu webových stránek, který je původně určen uživatelům s malými nebo žádnými zkušenostmi s webovým designem. Systém je dodáván s editorem drag-and-drop, který vám umožní vytvořit jakýkoli typ, styl a rozvržení webových stránek. Jako offline software ke stažení, Mobirise vyžaduje instalaci, která je dokončena automaticky a trvá jen několik minut. Jakmile je software nainstalován, můžete přistoupit k vývoji a přizpůsobení webových stránek. Platforma umožňuje spouštění stolních a mobilních webových stránek z integrované sady hotových obsahových bloků. Zde je seznam hlavních funkcí Mobirise, díky nimž je vhodnou volbou pro budování mobilních projektů:

 • Tvůrce webových stránek AMP – integrovaný AMP (Zrychlené mobilní stránky) tvůrce webových stránek je jedním z charakteristických rysů této platformy. Toto je open-source nástroj, který se používá ke zlepšení a urychlit výkon vašeho webu na různých mobilních zařízeních. Tento nástroj zajišťuje plynulé a rychlé načítání a další práci na vašem projektu, atraktivní zobrazení obsahu a efektivní optimalizaci SEO. Při práci s Mobirise nejsou k dosažení těchto cílů zapotřebí žádné programovací dovednosti.
 • Předem navržené bloky obsahu – Na rozdíl od mnoha běžných tvůrců webových stránek, Mobirise nenabízí typické šablony, přesto umožňuje výběr a integraci několika hotových obsahových bloků, které jsou také optimalizovány pro mobily, aby co nejlépe vyhovovaly vašemu webu. Můžete si vybrat z více než 150 demonstračních stránek a více než 50 bloků a vytvořit si vlastní rozvržení webových stránek. Mezi ně patří ceníky, datové formuláře, reference zákazníků, galerie lightbox, posuvníky, videa / obrázky, záhlaví, zápatí, mapy Google a další.
 • Špičková mobilní optimalizace – Na základě rámce Bootstrap 4 umožňuje Mobirise ve výchozím nastavení všechny své návrhy optimalizovat pro mobily. Před konečnou publikací je také možné zobrazit náhled vzhledu vašeho projektu na stolních a mobilních zařízeních, aby bylo možné provést požadované úpravy.

Náklady: Mobirise je svobodný software, která nenabízí vůbec žádné předplatné nebo zkušební verze. Tvůrce webových stránek má však sbírku placených návrhů (49 dolarů za každé téma) a rozšíření (jejich cena se pohybuje mezi 49 a 99 $). Chcete-li ušetřit peníze, je možné zakoupit kompletní Mobirise Kit, který stojí 149 $. Kromě toho budete muset platit za hostování webových stránek a doménové jméno, protože platforma od začátku nenabízí žádný integrovaný hosting. V tomto ohledu použití Bluehost bude nejrozumnějším řešením, které vás bude stát pouze 2,95 $ / měsíc.

Stáhněte si Mobirise zdarma

Duda Mobile – nejlepší tvůrce mobilních webových stránek

Duda Mobile - nejlepší tvůrce mobilních webových stránek

Duda – je drag-and-drop webový tvůrce, což umožňuje vytváření desktopových a mobilních webových stránek bez jakéhokoli kódování. Platforma je dodávána s několika funkcemi a nástroji pro přizpůsobení designu, které snadno umožňují, aby se standardní webové stránky přizpůsobily parametrům mobilních zařízení, v nichž jsou prohlíženy v automatizovaném režimu. Takový přístup zajišťuje hladký a pohodlný uživatelský zážitek. Mezi funkce, které přispívají k funkčnosti platformy, je vhodné zařadit následující položky:

 • Mobilní optimalizace – Duda usnadňuje spuštění a správu kvalitních webů optimalizovaných pro mobilní prohlížení. Stačí se dostat na řídicí panel projektu, najít potřebná nastavení pro mobilní zařízení a upravit svůj web tak, aby se zobrazoval v mobilních zařízeních.
 • Vícejazyčná podpora – Tvůrce webových stránek umožňuje vytvářet vícejazyčné mobilní webové stránky dostupné v 55 jazycích. Tyto webové stránky jsou optimalizovány pro SEO a také se snadno spravují. Pokud máte programovací dovednosti, budete mít přístup ke kódu každé webové stránky a individuálně tam upravíte pokročilejší nastavení jazyka.
 • Nástroj InSite – Duda přichází s inteligentním nástrojem InSite, který umožňuje vývojářům webových stránek spouštět weby s osobním obsahem v závislosti na konkrétních faktorech souvisejících s publikem. Patří sem geolokace, denní doba, typ zařízení použitého pro účely prohlížení webových stránek.
 • Šablony připravené pro mobily – Tvůrce webových stránek nabízí působivou sbírku vzorů, které jsou ve výchozím nastavení optimalizovány pro mobily. Můžete si vybrat z více než 100 šablon rozdělených do specializovaných kategorií, které lze přizpůsobit s ohledem na vaše specializace projektu a osobní potřeby. Je zde také povolena možnost přepínání šablon, což je další výhoda tvůrce webových stránek.

Náklady: Duda není levný tvůrce webových stránek, ale jeho plány jsou vyvíjeny tak, aby vyhovovaly různým potřebám uživatelů. Systém nabízí 30denní bezplatnou zkušební verzi, která vám umožní podrobně prozkoumat jeho funkčnost. Na konci zkušebního období budete muset vybrat vhodné placené předplatné, jehož cena začíná na 14 $ / měsíc. Existuje také samostatný cenový graf pro projekty elektronického obchodu, ale náklady na plány závisí na počtu produktů, které chcete nabídnout k prodeji..

Vyzkoušejte zdarma Duda Mobile

Sečteno a podtrženo

Mít web přátelský pro mobily je nutností pro všechny majitele webových stránek, kteří mají dlouhodobé cíle a skutečně hodlají účinně propagovat projekt. Webové stránky, ke kterým lze snadno přistupovat na stolních i mobilních zařízeních, obecně pomáhají cílit na více uživatelů, generovat větší provoz a konečně dosahovat zisku.

Použití webového tvůrce bez integrované podpory mobilních zařízení je nemožné, pokud chcete dosáhnout všech výše uvedených cílů. Tyto systémy jsou speciálně vytvořeny pro všechny kategorie uživatelů, aby jim umožnily zahájit různé typy projektů připravených pro mobilní zařízení. Pokud jde o vývoj mobilních webových stránek, výběr nejlepší platformy by měl být založen na úkolech, které jste nastavili.

 • Wix je all-in-one webový tvůrce, který bude perfektně fungovat pro jakýkoli typ projektu.
 • Elementor, na oplátku je to hodná volba pro uživatele WordPress, kteří doufají, že navrhnou mobilní web s kvalitním pluginem CMS.
 • Weebly je dobrým řešením pro uživatele, kteří očekávají spuštění mobilních webových stránek s hlubokými možnostmi přizpůsobení.
 • Mobirise bude chytrou volbou pro začátečníky ochotné vytvořit projekt připravený pro mobilní zařízení s offline softwarem.
 • Duda je nejlepší volbou pro rychlé vytváření mobilních webových stránek.

Jaký systém odpovídá vašim osobním potřebám pro vývoj webových stránek? Stačí zvážit své cíle a vybrat si, která jim nejlépe vyhovuje.

Vytvořte web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map