Nejlepší offline software pro tvorbu webových stránek

Nejlepší offline software pro tvorbu webových stránek


Uživatelé mohou nyní těžit z nekonečných nástrojů, kdykoli potřebují profesionální portfolio, internetový obchod nebo firemní web. Navzdory typu a účelu, tvůrci webových stránek dokázali být nejjednodušší a nejrychlejší možností na cestě k pevné webové prezentaci. Zatímco online stavitelé jsou stále populárnější, offline webový software zůstává chvíli ve stínu. Rozhodli jsme se vyzdvihnout některé z hlavních platforem pro vytváření webových stránek offline a porovnat je s předními online službami.

První věc, kterou musíme udělat, je zjistit, co vlastně tvůrce offline je. Jaké chyby a zásahy mohou mít offline software?

Tvůrce webových stránek offline je sada prvků softwaru ke stažení. Pokaždé, když uživatel potřebuje vytvořit web, musí tyto kousky stáhnout a nainstalovat do počítače. Na rozdíl od on-line platforem pro úpravu svých webových stránek nepotřebujete připojení k internetu.

Tato skutečnost zajišťuje vyšší zabezpečení a jistý stupeň slušné zálohy. Na druhou stranu, váš počítač je jediný způsob, jak získat přístup k tvůrci. Nebudete moci zadávat práci na webu nebo je vzdáleně upravovat.

Hlavní fáze používání offline tvůrce webových stránek jsou následující:

 • Stáhněte si software.
 • Nainstalujte webovou platformu do svého notebooku nebo PC nebo Mac.
 • Vyberte si ze seznamu šablon nebo si vytvořte vlastní.
 • Přidejte a upravte obsah.
 • Přidejte mediální soubory.
 • Publikovat web.

Ačkoli některé offline platformy stále mají funkce přetahování, jsou dost komplikované. Začátečníkům bude nějakou dobu trvat, než budou mít všechny funkce a funkce. Navíc použití offline tvůrce vyžaduje pokročilý hardware, samostatný hosting a pravidelné stahování aktualizací.

Testovali jsme 7 z nejlepších tvůrců webových stránek offline:

 1. Wix – nejlepší software pro tvorbu webových stránek (SaaS)
 2. WordPress – zdarma ke stažení CMS pro jakýkoli web
 3. Webflow – profesionální nástroj pro webový design
 4. Dreamweaver – offline webový návrhový a vývojový nástroj
 5. Mobirise – Program pro vytváření webových stránek offline (Mac & Okna)
 6. TemplateToaster – offline software pro vytváření šablon webových stránek
 7. Adobe Muse СС – Tvůrce webových stránek offline pro webové designéry

Všechny výše uvedené systémy jsou plně funkční offline nástroje pro vytváření webových stránek, které mají své výhody, nevýhody, zvláštní parametry a specifikace. Každý software funguje skvěle pro splnění určitých úkolů. Proto je rozumné podrobně zkontrolovat každou ze služeb a vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašemu individuálnímu projektu.

Wix – nejlepší software pro tvorbu webových stránek (SaaS)

Wix - nejlepší software pro tvorbu webových stránek (SaaS)

Ačkoli Wix je online tvůrce, je to vlastně hostovaný program. Jediný rozdíl mezi offline softwarem je v tom, že nemusíte stahovat programové soubory a hledat místo, kde je můžete hostit. Získáte řešení typu all-in-one se soubory již hostovanými a všemi změnami uloženými v reálném čase.

Platforma se ukázala být stejně dobrá pro různé účely. Umožňuje začátečníkům snadno přijít s pevným internetovým obchodem, profesionálně vypadajícím portfoliem nebo zachycující obchodní webovou stránkou během několika hodin. Tento software se může pochlubit svým pokročilým online editorem, který stránky stránek přizpůsobí jediným kliknutím.

Hlavní výhody Wix jsou následující:

 • Snadnost použití – Wix se může pochlubit pravděpodobně nejjednodušším pochopitelným editorem WYSIWYG. Jakmile se přihlásíte, můžete začít vytvářet webovou stránku. Intuitivní rozhraní netrvá dlouho a přijde na to, jak všechno funguje zde;
 • Skvělá kolekce šablon – software se může pochlubit úžasným výběrem šablon připravených pro mobilní zařízení pro jakýkoli typ webových stránek. Vývojáři Wix pravidelně přicházejí s novými tématy, aby splnili očekávání uživatelů. Všechny šablony jsou profesionálně navrženy a mohou se pochlubit vynikajícím online vzhledem;
 • Wix App Market – hledáte widget nebo aplikaci, díky níž bude váš web uživatelsky přívětivější? Wix se může pochlubit vlastním App Market s obrovskou sbírkou bezplatných aplikací a widgetů, ze kterých si můžete vybrat. Vytvořte ohromující blog, integrujte analytiku do svého digitálního obchodu atd .;
 • Nástroj ADI – Wix sleduje nejnovější trendy v budování webových stránek a nabízí své jedinečné Nástroj ADI což vám umožní vytvořit webové stránky v žádném okamžiku. AI-based systém zváží vaše preference a líbí se. Poté automaticky vytvoří web, který potřebujete, bez ručního zapojení;
 • Wix Mobile Editor – Před zveřejněním si nyní můžete zkontrolovat, jak bude váš web vypadat na mobilním zařízení. Tento nástroj umožňuje upravovat různé bloky a oddíly, aniž by to mělo vliv na webovou verzi původního webu.

Navíc Wix přichází jako platforma all-in-one. To znamená, že nemusíte myslet na to, kam hostujte svůj web nebo zaregistrujte název domény. Systém je dostatečně pokročilý, aby vám umožnil zvládnout různé projekty i přes jejich složitost. Sotva budete někdy potřebovat pomoc vývojářů nebo programátorů třetích stran. Tvůrce webových stránek nabízí cenově dostupnou cenovou politiku – existuje bezplatné předplatné a několik placených plánů, jejichž cena začíná pouze od 4,50 $ / měsíc.

Vyzkoušejte Wix zdarma

WordPress – zdarma ke stažení CMS pro jakýkoli web

WordPress - zdarma ke stažení CMS pro jakýkoli web

WordPress – je renomovaný systém správy obsahu, který si můžete zdarma stáhnout a nainstalovat. Platforma, která byla původně určena pro vývoj blogů, se nyní používá ke spouštění a správě všech typů projektů pro osobní a obchodní použití.

Je docela těžké nazvat CMS snadno použitelným systémem, protože k vytvoření špičkových projektů je potřeba trochu kódování a znalosti webového designu. Systém je známý svými rozsáhlými integračními možnostmi, dostupností vestavěných šablon a třetích stran a pokročilými nástroji pro přizpůsobení designu.

Mezi hlavní výhody WordPress patří:

 • Volba hostingu zdarma. WordPress umožňuje vybrat libovolného poskytovatele hostingu, který vyhovuje vašim projektovým požadavkům a potřebám. A co víc, mnoho současných hostitelů přichází s přednastaveným CMS, který je nainstalován pouze na několik kliknutí. Bluehost je například důvěryhodný poskytovatel hostingu, který je WordPress oficiálně doporučován jako jedna z nejlepších služeb. Bluehost nabízí bezplatné doménové jméno během prvního roku používání a 60% slevu na instalaci WordPress.
 • Vytváření webových stránek offline. Při práci s WordPress si uživatel může vybrat specializované nástroje pro získání virtuálního serveru ve svém počítači. To umožňuje spouštět webové stránky bez jakéhokoli online připojení, zatímco připravené projekty mohou být dále zveřejněny na jednom ze speciálních hostitelů.
 • 100% přizpůsobení designu. Ať už si vyberete jakoukoli šablonu, bude kvalitní, pohotová a 100% přizpůsobitelná. Požadovaná nastavení můžete vybrat a upravit tak, abyste v dlouhodobém horizontu dosáhli nejlepšího výsledku. Můžete experimentovat s obecnými nastaveními webového designu, barvami, pozadím, styly, písmeny a obrázky, které jsou k dispozici na skladě a lze je přidat do galerie systému. Dále je možné nahrávat a integrovat soubory sociálních médií, dokumenty, nové prvky galerie atd.
 • Profesionální blogovací platforma. Pokud byl WordPress původně vytvořen jako blogovací systém, může se pochlubit a extrémně výkonným blogovacím modulem, který zahrnuje více funkcí, nástrojů a nastavení. Tato služba umožňuje spouštění a správu plně funkčních blogů, které lze také aktualizovat kdykoli během dne a dokonce i na cestách.

WordPress je zcela zdarma CMS. Můžete si ji stáhnout a nainstalovat zdarma. Nezapomeňte však, že pokud chcete získat další funkce, doplňky, šablony třetích stran, hosting a název domény, budete muset investovat další rozpočet.

Nainstalujte WordPress zdarma

Webflow – profesionální nástroj pro webový design

Webflow - profesionální nástroj pro webový design

Webflow – je cloudový webový tvůrce, který se používá k vývoji profesionálních projektů s vysokým výkonem a vynikajícím designem. Hlavní specializace systému se týká vývoje pokročilých projektů, které se liší tematickými výklenky, složitostí, velikostí a dalšími důležitými parametry..

Vzhledem ke složitosti systému a profesionálnímu přístupu k webovému designu se od uživatelů očekává, že budou mít kódovací schopnosti hned od začátku. Jinak bude pro ně obtížné si zvyknout na ovládací panel a ovládat celou sadu funkcí služby. Webflow může dát vašemu projektu vynikající vzhled a vynikající funkčnost.

Zde jsou hlavní výhody Webflow:

 • eCommerce Engine. Tvůrce webových stránek je dodáván s výkonným modulem elektronického obchodování, který vám umožní nastavit a upravit všechny typy online obchodů. Tyto projekty se vyznačují špičkovou funkčností, ale pro jejich správu nejsou vyžadovány žádné dovednosti hlubokého kódování. Co můžete udělat, abyste svému projektu eCommerce dosáhli vynikajícího vzhledu, je integrace a přizpůsobení nákupního košíku, vytváření a aktualizace seznamů produktů, odesílání položek a poskytování jejich popisů, přidávání cen, zavádění slev, sledování statistik internetového obchodu, zprávy o prodeji nástrojů inventáře atd..
 • Citlivé šablony. Webflow se může pochlubit kolekcí responzivních šablon, které jsou přizpůsobitelné, moderní a univerzální. K dnešnímu dni se sada šablon platformy setká s více než 200 hotovými návrhy, které jsou zdarma i placené. Šablony jsou seřazeny podle odvětví, aby byl zajištěn rychlý a snadný přístup.
 • Galerie fotek. Tvůrce webových stránek nyní umožňuje vytváření profesionálních galerií Lightbox. Za tímto účelem můžete použít videa a obrázky dostupné ve sbírce systému nebo ty, které jste sami nahráli a uložili. Tato funkce je poskytována zdarma a umožňuje všem uživatelům Webflow využívat příležitost k vytvoření pohlcujícího prohlížení webu.
 • Úpravy kódu. Jak je uvedeno výše, systém umožňuje vytvářet exkluzivní a personalizované návrhy webových stránek pomocí úpravy kódu. Uživatelé mohou integrovat vlastní kódy HTML do zápatí nebo záhlaví, aby svým projektům poskytovali špičkový vzhled.
 • Po efektech a integraci Lottie. Dalším vrcholem tvůrce webových stránek je integrace After Effects a Lottie. Systém umožňuje uživatelům ovládat možnosti zobrazení vektorových animací pomocí více systémových interakcí.

Webflow je profesionální tvůrce webových stránek, jehož hlavní specializace se zaměřuje na vývoj komplikovaných a funkčně naložených projektů. Kromě bezplatného plánu nabízí systém několik platebních možností. Existují dvě předplatné – plány webu a účtu. Každá z nich pak spadá do menších skupin – plány webových stránek a elektronického obchodování, jakož i plány jednotlivců a týmů. Tyto plány odpovídajícím způsobem nabízejí několik dalších předplatných, z nichž si mohou uživatelé vybírat na základě svých potřeb webového designu.

Vyzkoušejte Webflow Now

Dreamweaver – offline webový návrhový a vývojový nástroj

Dreamweaver - offline webový návrhový a vývojový nástroj

Adobe Dreamweaver – je pokročilý offline webový designový nástroj, který umožňuje vytvářet, publikovat a upravovat profesionální webové stránky s vysoce funkčními funkcemi a skvělým designem. Software je poskytován jako součást služby Creative Cloud. Umožňuje vám vytvářet a aktualizovat různé typy webových stránek a offline aplikací bez jakýchkoli potíží. Je však stále žádoucí disponovat určitými dovednostmi v oblasti kódování a webového designu, aby bylo možné se systémem pracovat.

Software profesionálové i začátečníci mohou používat software k vývoji špičkových projektů. Nováčkům však bude systém komplikovaný, protože to trvá nějakou dobu a úsilí, abych ho zvládl ve svůj prospěch.

Podívejte se nyní na hlavní přednosti Dreamweaveru:

 • Editor kódu. Tento software umožňuje získat přístup k pokročilému editoru kódů platformy. Zde můžete pracovat s různými kódy webových stránek, jako je HTML, PHP, CSS, JSP, XML JavaScript a další. Tato funkce umožňuje vytvářet individuální profesionální design aplikací a webových stránek. Všechny provedené kroky a úpravy jsou jasně zobrazeny v režimu vizuálního náhledu, abyste mohli před zveřejněním projektu opravit dostupné chyby.
 • Možnosti integrace. Dreamweaver přichází s pokročilými možnostmi integrace. Abych byl přesný, dokonale se integruje s ostatními produkty Adobe, pokud jde o integraci Creative Cloud Library a Adobe Stock Marketplace. Mezi produkty, které si můžete vybrat pro svůj web nebo offline aplikaci, má smysl zmínit InDesign CC, Photoshop CC, Premiere Pro CC, Illustrator CC, After Effects CC, Dimension CC a Animate CC. Software navíc umožňuje integraci služeb třetích stran, jako jsou Business Catalyst, Bitbucket, GitHub a mnoho dalších.
 • Služby Adobe Stock Marketplace Services. Jako uživatel Dreamweaveru můžete získat přístup k bohatému Adobe Stock Marketplace se spoustou služeb, které budou vybrány pro váš projekt. Zde můžete procházet rozsáhlou sbírku ilustrací a obrázků a dále je stahovat a vkládat na web nebo do aplikace, na které pracujete. Kromě toho můžete exportovat více souborů PSD, které chcete použít pro svůj projekt.
 • Šablony zdarma. Dreamweaver poskytuje přístup k mnoha šablonům, které si můžete stáhnout a nainstalovat ze služeb třetích stran. Tyto návrhy jsou bezplatné i placené, takže je na vás, abyste vybrali design, který vás zajímá. Software vám umožňuje integrovat šablony Joomla, WordPress a Drupal. Mějte však na paměti, že výběr témat z externích zdrojů není zcela bezpečný. Nezapomeňte na tento aspekt a předem zkontrolujte bezpečnost každého vybraného designu.

Adobe Dreamweaver je profesionální offline webový nástroj pro návrh webových stránek, který poskytuje služba Creative Cloud. Vyžaduje stažení a instalaci do e pro účely vytváření webových stránek. Neexistuje žádný zcela bezplatný plán, ale existuje sedmidenní zkušební verze, která vám umožní vyzkoušet celou sadu funkcí systému před tím, než se rozhodnete pro jedno z jeho placených odběrů, jehož cenové rozpětí je poměrně rozsáhlé..

Stáhněte si Adobe Dreamweaver

Mobirise – Program vytváření webových stránek offline (Mac & Okna)

Mobirise - Program pro vytváření webových stránek offline (Mac a Windows)

Uvolnění Mobirise se zdálo být revolučním krokem, protože se může pochlubit některými zásadními rozdíly ve srovnání se svými současníky. V první řadě se jedná o citlivý bezplatný offline software. To znamená, že jej budete muset stáhnout a nainstalovat. Jinak nebudete moci zahájit proces vytváření webových stránek. Použití je velmi jednoduché.

Díky této skutečnosti je Mobirise dobrou volbou pro nováčky. Software poskytuje intuitivní a jednoduché editační prostředí a některé další základní konkurenční výhody.

Mezi hlavní výhody programu Mobirise patří:

 • Jednoduchá instalace – proces je velmi rychlý a snadný. Ujistěte se, že váš hardware splňuje nezbytné systémové požadavky;
 • 800+ obsahových bloků – vytvořit jedinečnou strukturu stránky pomocí některého z bloků obsahu tvoří obrovskou sbírku;
 • Dobře vypadající šablony – software dodává spoustu lákavých a reagujících šablon po vybalení z krabice. Všechny webové stránky Mobirise jsou mobilní;
 • Jednoduchá funkce přetahování – Mobirise se může pochlubit snadno použitelným a intuitivním editorem WYSIWYG. To znamená, že nejsou vyžadovány žádné dovednosti kódování;
 • Tvůrce webových stránek AMP – Vyberte si z řady šablon AMP a vytvořte online vizitku, portfolio nebo blog. Šablony AMP jsou nejlepší sázkou, která představuje a propaguje vaši firmu / služby na mobilních zařízeních.

Uživatelé si mohou vybrat místo, kde budou hostit své webové stránky Mobirise. Může to být váš Google Cloud, místní jednotka nebo dokonce Github. Funkce jistě přidávají určitou flexibilitu. Další dobrou výhodou softwaru je skutečnost, že je zdarma používat, zda váš web bude sloužit komerčním nebo neziskovým účelům..

Mobirise však neposkytuje hosting, což znamená, že za něj budete muset zaplatit a udržovat ho sami. Kromě toho byste měli být připraveni zaplatit za jakékoli další zálohy nebo rozšíření svého webu. Na druhé straně si uživatelé mohou zvolit Github Pages jako alternativní webhostingovou alternativu.

Stáhněte si Mobirise zdarma

TemplateToaster – offline software pro vytváření šablon webových stránek

TemplateToaster - offline software pro vytváření šablon webových stránek

TemplateToaster – je offline software, který vám umožní vytvářet pokročilé, stylové a moderní šablony bez nutnosti znalosti programování nebo kódování. Tento software je užitečný pro odborníky na webový design a začátečníky, kteří mají v úmyslu vytvářet profesionální a vizuálně atraktivní témata pro Joomla, WordPress, Drupal, Magento a další CMS. Pro návrh motivu pomocí softwaru není třeba programovacích dovedností ani připojení k webu.

Můžete si vybrat jednu ze dvou možností návrhu šablony nabízených společností TemplateToaster. Buď je možné použít připravenou responzivní šablonu k dalšímu přizpůsobení s ohledem na vaše potřeby projektu nebo vytvořit zcela novou šablonu od nuly.

Top TemplateToaster výhody jsou nyní uvedeny níže:

 • Reaktivní rozložení. Jedním z hlavních vrcholů systému je to, že přichází s výkonným vizuálním editorem a citlivými rozvrženími, které vám umožní nezávisle vytvářet vizuálně atraktivní a technicky správné šablony..
 • Pokročilá kompatibilita. Tvůrce šablon je kompatibilní s téměř jakýmkoli systémem správy obsahu podle vašeho výběru. To znamená, že můžete navrhnout vysoce kvalitní šablonu pro libovolný CMS, který si přejete, bez jakékoli kódování nebo pomoci třetích stran. Může to být blog, eCommerce, šablona webové stránky pro malé firmy nebo jakékoli jiné téma, které potřebujete.
 • Drag and Drop uživatelské rozhraní. TemplateToaster nabízí integrovanou funkci drag-and-drop, která vám umožní vytvářet aktuální návrhy uživatelského rozhraní bez jakýchkoli dalších technik nebo dovedností kódování. Stačí vybrat požadovaný prvek a vybrat oblast, kterou chcete umístit a umístit tam. Poté můžete přistoupit k úpravám obsahu, což je také snadné a rychlé. Všechny provedené úpravy jsou uloženy v automatickém režimu.
 • Kolekce šablon. Systém přichází s bohatým výběrem responzivních témat, které si můžete vybrat pro svou vlastní šablonu. K dispozici je 10 bezplatných návrhových balíčků pro konkrétní odvětví a bohatý výběr placených šablon k procházení a výběru vašeho projektu. Všechny návrhy jsou dodávány s režimem náhledu, který vám umožní hned od začátku dělat správný výběr. Kromě toho existuje možnost navrhnout si vlastní šablonu od nuly, pokud existuje něco, co se vám na hotových tématech nelíbí. Tato možnost však předpokládá znalost kódování.

TemplateToaster si můžete zdarma stáhnout z oficiálních webových stránek. Chcete-li program používat, musíte upgradovat na jeden z placených plánů – buď Standard (49 dolarů) nebo Professional Edition (149 dolarů). Software také nabízí neomezenou zkušební verzi, která vám umožní testovat program před zakoupením jednoho z placených plánů.

Stáhněte si TemplateToaster zdarma

Adobe Muse СС – Tvůrce webových stránek offline pro webové designéry

Adobe Muse СС - Tvůrce webových stránek offline pro webové designéry

Adobe Muse – je software vyvinutý pro profesionální webové designéry, jehož cílem je usnadnit proces spolupráce mezi webovými experty a programátory. Program má umožnit návrhářům vyjádřit svou kreativitu při plném proudu, aniž by si najímali kodéry třetích stran.

Hlavním posláním softwaru je umožnit uživatelům přicházet se statickými webovými stránkami, které jsou zaměřeny hlavně na design. Platforma poskytuje spoustu užitečných funkcí pro vytváření webů, které vynikají od konkurentů díky zachycení vzhledu a ohromujícímu vzhledu.

Zde jsou některé z hlavních hity Adobe Muse:

 • Familiar Dashboard – pokud jste profesionální designér, použili jste alespoň jednou jiné produkty Adobe. Ať už jste zvyklí na práci s Photoshopem, InDesignem nebo Illustratorem, stěží bude rozhraní Adobe Muse obtížné. Ovládací panel je ve skutečnosti stejný jako ve všech ostatních produktech Adobe, což je určitě dobrá zpráva;
 • Rozšířený seznam nástrojů – sada nástrojů pro webový design vypadá velmi působivě, zde budete mít vše, co potřebujete, od štětců a vrstev po vlastní hostovaná písma a písma Typekit, velikosti textu a další nástroje pro vytvoření ohromujícího designu;
 • Rozšíření a integrace – Přestože je Adobe Muse offline stavitelem, stále si vyhrazuje určitý prostor pro integraci třetích stran. Můžete implementovat různé widgety a upravovat je podle svých požadavků;
 • Flexibilita – program nabízí některé pokročilé integrační funkce, které přicházejí s vaším digitálním obchodem, profesionálním blogem nebo jakýmkoli jiným typem webových stránek;
 • Výběr témat – Adobe Muse spolupracuje s tisíci vývojářů, kteří poskytují nekonečná témata pro různé typy webových stránek. Některé z nich jsou zdarma, zatímco některé jsou placené. Webové stránky vytvořené pomocí tohoto softwaru reagují na mobilní zařízení;
 • Možnost úpravy kódu – Pokud jste stále kódování, program vám umožní upravit jeho CSS kód a přizpůsobit web.

Adobe Muse je dobrý software pro webové designéry, kteří hledají sadu profesionálních nástrojů. Dodává se s celou řadou návrhových funkcí a sad nástrojů. Na druhou stranu je pro nováčky jen stěží dobrá volba. Program bude pro začátečníky příliš komplikovaný. Také byste měli mít na paměti, že systém již společnost Adobe nepodporuje. Lze tedy použít pouze weboví designéři, kteří ji dříve zakoupili.

Stáhněte si Adobe Muse

Stavitelé webových stránek: Přechod do režimu offline nebo online?

Hlavní myšlenkou každého tvůrce webových stránek je usnadnit proces vytváření. Bez ohledu na to, zda jste profesionální webový designér nebo začátečník, který se snaží otevřít svůj vůbec první digitální obchod, takový software by měl přijít jako pomocník při řešení webových projektů různé složitosti..

Na druhou stranu je výběr správné platformy zásadní. Definuje budoucí úspěch webu. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli porovnat offline a online programy a zdůraznit jejich základní hity a zmeškání. A vy si můžete vybrat, který z nich vám nejlépe vyhovuje.

Stavitelé offline webů zasáhnou a zmeškají

Tvůrci webových stránek offline, konstruovaní jako stažený software, stále přicházejí s dostatečnou flexibilitou. Na druhé straně mají hlavní chyby, které je alespoň prozatím udržují za online softwarem.

Offline softwarové hity:

 • Úpravy webu bez připojení k internetu. Pracujte s vaším webem kdykoli;
 • Snadné použití díky implementovaným editorům webových stránek WYSIWYG;
 • Pokročilé příležitosti k přizpůsobení designu a obsahu webových stránek;
 • Zdarma verze programu;
 • Přímé úpravy.

Software offline chybí:

 • Ruční instalace aktualizace;
 • Přístup na web pouze z vašeho osobního počítače;
 • Vyžaduje se instalace softwaru;
 • Vyšší ceny ve srovnání s tvůrci webových stránek online;
 • Zastaralý software, nedostatek aktualizací;
 • Samostatný webhosting;
 • Potřeba výkonného hardwaru.

Stavitelé online webových stránek zasáhnou a zmeškají

Software pro vytváření webových stránek, který byl vytvořen pro vytváření webových stránek jakéhokoli typu s pouhými několika hodinami, je ideální pro nováčky bez znalosti kódování. Kromě funkcí, které uživatelům umožňují propagovat své webové stránky online, nabízí vysokou úroveň flexibility.

Online softwarové hity:

 • Používejte software kdykoli potřebujete, navzdory umístění;
 • Snadné použití a rychlost při vytváření webové stránky od nuly;
 • Není nutná žádná instalace softwaru;
 • Více možností aktualizace;
 • Není třeba kupovat výkonný hardware;
 • Žádné ruční aktualizace softwaru a stahování;
 • Více flexibility.

Chybí online software:

 • Vyžaduje připojení k internetu;
 • Vyžaduje postup registrace;
 • Méně příležitostí pracovat s kódem CSS.

Sečteno a podtrženo

Soubor softwaru pro vytváření webových stránek je působivý. Uživatelé si mohou vybrat z různých možností, aby vyhověli jejich očekáváním. Vše, co potřebujete, je definovat cíle webových stránek, složitost, strukturu, typ obsahu a některé další klíčové funkce, než začnete. Online i offline programy se ukázaly jako efektivní při vytváření solidních webových stránek.

Online software se však jevil jako lepší volba pro ty, kteří hledají jednodušší a nákladově efektivnější řešení. Nabízejí jednodušší způsoby, jak vybudovat nový obchod nebo portfolio od nuly a publikovat jej bez kódovacích dovedností. Jsou levnější a snáze se používají. Na druhou stranu mohou profesionální weboví designéři dávat přednost offline programům s širokou možností přizpůsobení příležitostí.

Vytvořte web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map