Nejlepší poskytovatelé cloudových služeb

Nejlepší offline software pro tvorbu webových stránek


Cloud hosting je dobrou alternativou pro ty, kteří nechtějí být vázáni na jediný server. Systém funguje jako virtuální server pomocí různých zdrojů, aby vytáhl zdroje potřebné k uložení webu. Hlavní výhodou cloudového řešení je, že váš projekt nikdy neklesne, pokud server spadne. Zpravidla má serverovou síť, která zajišťuje bezchybný výkon, ať se stane cokoli.

Ačkoli cloud hosting je o něco dražší ve srovnání s sdílené hostovací služby, poskytuje dobrou rovnováhu mezi silou a dostupností. Uživatelé si mohou vybrat z desítek nabídek dostupných na webu. Rozhodli jsme se pro tu správnou může vypadat jako velká výzva.

Testovali jsme 10 z nejlepších poskytovatelů služeb cloudového hostingu:

 1. Bluehost – nejlepší poskytovatel cloudového hostingu
 2. Hostpapa – americký poskytovatel cloudových služeb č. 1
 3. Hostinger – nejlevnější řešení cloudového hostingu
 4. Liquid Web – plně spravovaný hosting pro firmy
 5. HostGator – plně spravovaný cloudový hosting
 6. 1&1 IONOS – Nejoblíbenější evropský hostitel
 7. GoDaddy – AWS-Powered Hosting
 8. iPage – Přizpůsobitelný cloudový VPS hosting
 9. A2Hosting – 20x rychlejší cloud hosting
 10. InMotion – Zero-Downtime Hosting

Mezi klíčové faktory, které je třeba zvážit při výběru poskytovatele cloudového hostingu, patří cena a funkce, které poskytuje. Současně by uživatelé měli zvážit některé základní aspekty, které zahrnují:

 • Šířka pásma – množství šířky pásma určuje, kolik informací může váš web doručit prostřednictvím připojení k serveru, a jeho cestovní rychlost. Čím větší šířku pásma máte, tím lepší bude výkon vašeho webu, i když je provoz extrémně vysoký.
 • RAM – paměť s náhodným přístupem je digitální mozek cloudového hostingu. Pokud váš web potřebuje zpracovat více procesů současně, měli byste hledat vylepšenou RAM, která pokryje několik gigabajtů v závislosti na funkčnosti webu.
 • OS – Cloud hosting se spoléhá na svůj operační systém. Ovlivňuje všechny důležité procesy a spravuje infrastrukturu virtuálních serverů. Jinými slovy, cloudový operační systém je virtuální srdce, které zpracovává výkonné procesy, jakož i back-end softwarové a hardwarové zdroje.

Výše uvedené jsou některé základní aspekty. Nyní se podrobněji podíváme na nejlepší nabídky a funkce cloudového hostingu, které přinášejí.

Bluehost – nejlepší cloud hosting

Bluehost - nejlepší cloud hosting

Bluehost – je nejlepší cloudové hostingové řešení. Přichází jako snadno použitelná platforma s řadou zdrojů, které dodávají energii a vynikající výkon koncovému uživateli. Zákazníci budou těžit z bezpečného a plně spravovaného hostitelského prostředí kromě nejlepší rychlosti a škálovatelnosti:

 • Výkon – poslední testy odhalily téměř dokonalou míru dostupnosti, která je až 99,99%. Zároveň se platforma jeví jako jedna z nejrychlejších na trhu, pokud jde o rychlost načítání stránky. Průměrná rychlost je 424 ms.
 • Servis s nízkou údržbou – systém ukládá datová zrcadla na různých zařízeních. Pokud jeden z nich v případě potíží klesne, ostatní zvednou vůli, dokud není chyba odstraněna. Platforma vytáhne dostatek prostředků pro zajištění vysoké rychlosti a výkonu navzdory provozu a případným poruchám.
 • Pověření WordPress – i když mluvíme o cloudhostingu, nemůžeme si nechat ujít skutečnost, že Bluehost je nejlepším poskytovatelem hostingu orientovaným na WP. Zákazníci mohou těžit z a jedno kliknutí na nastavení WP kromě automatických upgradů, témat WP, pluginů, doplňků atd.
 • Jednoduché rozšíření plánu – Bluehost usnadňuje přepínání mezi plány pokaždé, když váš projekt touží po více funkcích. Vše, co potřebujete, je zvýšit platbu podle nového plánu a začít ji používat okamžitě.

Náklady na hosting Bluehost Cloud: Zahrnují plány Basic, Plus, Choice Plus a Pro s až 6 GB RAM a více možností úložiště SSD v ceně 7,99 $, 10,99 $, 14,99 $ a 23,99 $ měsíčně. Můžete využít výhod dalších slev a ušetřit pár babek, pokud zaplatíte za 24 nebo 36 měsíců předem.

Vyzkoušejte nyní Bluehost

Hostpapa – americký poskytovatel cloudových služeb č. 1

Hostpapa - americký poskytovatel cloudových služeb č. 1

HostPapa – je jedním z nejlepších amerických nezávislých poskytovatelů hostingu. Poskytuje několik serverových řešení v závislosti na projektu, který chcete spustit. Uživatelé si mohou vybrat ze sdílených a vyhrazených hostingů kromě balíčků optimalizovaných pro WP a samostatných serverových zařízení pro potřeby elektronického obchodu. Společnost využívá cloudové technologie a může se pochlubit dobrým výkonem. Klíčové vlastnosti jsou následující:

 • Snadnost použití – platforma se velmi snadno používá. Nemusíte být odborník. Jednoduchý cPanel usnadňuje zjistit, jak systém funguje. Uživatelé mohou spravovat všechny nástroje a služby z jediného dashboardu bez nutnosti přepínání mezi různými obrazovkami.
 • Plná cyklová platforma – HostPapa není pouze poskytovatelem hostingu. Jedná se o platformu, která vám umožní stavět, spouštět a udržovat vaše živé projekty. Systém nabízí speciální značkovací balíčky, které obsahují e-mailové nástroje pro podnikání i nástroje pro vytváření webových stránek.
 • Vlastní webový tvůrce – vytvářejte připravené weby pomocí intuitivního editoru webových stránek s předdefinovanými rozvrženími a jednoduchými nástroji pro přizpůsobení. Nejsou nutné žádné dovednosti kódování.
 • Solidní výkon – HostPapa je dobrá volba, pokud jde o výkon a stabilitu webových stránek. Platforma provedla za posledních 24 měsíců 99,98% míru dostupnosti, kromě rychlosti načítání stránky 759 ms.
 • Funkce zdarma – každý uživatel získá bezplatnou 1-letou doménu. SSL šifrování. V ceně je také zahrnuta neomezená šířka pásma, migrace webových stránek nebo přenos domény.
 • Řešení zelených serverů – HostPapa je 100% zelený poskytovatel hostingu. Znamená to, že platforma využívá obnovitelné zdroje energie, které zahrnují sluneční a větrnou energii, aby koncovým uživatelům poskytovala hostitelská zařízení.
 • Servery pro eCommerce – Pokud potřebujete hostit svůj digitální obchod, můžete si zvolit samostatný hostingový plán online obchodu. Je určen pro obchody různých velikostí. Dokud je tým HostPapa připraven pomoci s konfiguracemi obchodu, můžete prodávat neomezené produkty.

Náklady na hostování cloudového hostitele: existují tři základní plány, které lze kdykoli upgradovat. Uživatelé si mohou zpočátku vybrat ze Starteru (3,95 $ / měsíc), Podnikání (3,95 $ / měsíc) a Business Pro plán (12 $ / 95 / měsíc). Obnovovací ceny jsou obecně vyšší. Nezapomeňte tedy předem zkontrolovat ceny. K dispozici je také hosting VPS, který může stát uživatele až 299,49 USD v závislosti na zdrojích. Pokud hledáte řešení eCommerce, cena se pohybuje mezi 19,99 a 139,99 $ za měsíc.

Viz také: Recenze HostPapa.

Vyzkoušejte HostPapa nyní

Hostinger – nejlevnější řešení cloudového hostingu

Hostinger - nejlevnější řešení cloudového hostingu

Hostinger – je poskytovatelem kvalitních serverových řešení s více dostupnými plány cloudového hostingu. Společnost je na trhu již více než 15 let. Má dobrou pověst mezi uživateli, flexibilní hostingové balíčky a nástroje pro optimalizaci výkonu vašich webových stránek. Základní vlastnosti jsou následující:

 • Ultimate Speed ​​and Control – O správu a konfiguraci serveru se postarají specialisté Hostinger. Vše, co potřebujete, je vybrat si plán a zažít výhody 3x vyšší rychlosti. Vaši návštěvníci jistě ocení téměř okamžité načítání stránky. Proces správy můžete také ovládat pomocí ovládacího panelu, aniž byste byli technickým geekem.
 • Možnosti rozšíření – systém si vyhrazuje mnoho prostoru pro růst a rozšíření. Můžete spustit malý projekt se vstupním plánem a poté se přesunout na škálovatelnější řešení pouhým kliknutím. S rostoucím projektem se můžete vždy spolehnout na výkonnější balíček.
 • Vyšší rychlost pomocí Správce mezipaměti – Hostinger má integrovanou technologii ukládání do mezipaměti, která zvyšuje rychlost webových stránek. Určitě to bude mít pozitivní dopad na SEO pozice vašich stránek, zkušenosti zákazníků a další důležité aspekty.
 • Aktivace jedním kliknutím – cloud hosting je velmi snadné aktivovat a aktivovat. Tento proces nevyžaduje zvláštní dovednosti. Jednoduše klikněte na tlačítko a připojte se online.
 • Spravujte své zdroje – ačkoli Hostinger používá izolované virtuální zdroje, uživatelé mají kromě vyhrazené IP stále úplnou kontrolu nad všemi případy, limity atd..

Hostingové cloudové hostovací náklady: platforma přichází s 3 rychlými cloud-hosting řešeními. Zahrnují spouštěcí, profesionální a globální balíčky. Všechny tři plány přicházejí s neomezenou šířkou pásma a vyhrazenou IP adresou. Startup plán stojí $ 7,45 za měsíc s 40 GB místa a až 3 GB RAM. Profesionální plán vás bude stát 14,95 $ měsíčně s 80 GB místa a až 6 GB paměti RAM. Cena globálního plánu začíná od 37,00 $ s 200 GB prostoru a až 16 GB RAM.

Viz také:
Hostinger recenze.
Hostinger vs Bluehost Srovnání.

Vyzkoušejte Hostinger Now

Liquid Web – plně spravovaný hosting pro firmy

Liquid Web - plně spravovaný hosting pro firmy

Liquid Web – je společnost se sídlem v USA se 4 datovými centry se sídlem ve Spojených státech a v Evropě. Platforma nabízí robustní serverová řešení dostupná ve třech hlavních možnostech. Uživatelé si mohou vybrat ze spravovaných, plně spravovaných a cPanel zahrnutých hostingových balíčků, aby co nejlépe využili poskytované zdroje. Systém využívá pokročilé technologie k zajištění maximální flexibility, ať už uvažujete pouze o spuštění startupu, nebo již provozujete zavedenou firmu.

Klíčové vlastnosti jsou následující:

 • Skvělý výkon – Liquid Web je jediným vlastníkem svých datových center umístěných v různých částech světa. Společnost slibuje 100% míru dostupnosti díky pokročilé infrastruktuře s úrovní služeb (SLA) dohoda, automatická komprese obrazu, úložiště SSD a další funkce, které zajišťují skvělý výkon.
 • Vylepšené zabezpečení a rychlost – systém používá moderní nástroje k zajištění vyšší bezpečnosti a rychlosti. Zahrnují integraci Cloudflare, Akami CDN a vyrovnávače zatížení, které zaručují stabilní provoz webových stránek. Mezi základní bezpečnostní prostředky patří prevence a detekce útoků DDoS, prostředí FireWall, cloudové a off-site zálohy atd.
 • Hosting pro WP a WooCommerce – Liquid Web poskytuje výkonné zdroje pro hostování webů založených na WP, které mají o 75% vyšší kapacitu díky sníženému zatížení dotazů. Projekty eCommerce budou těžit z integrace Jilt – nástroje ke snížení opuštění košíku. Balíček obsahuje bezplatnou migraci z obchodu, doplňky z webového obchodu a témata.
 • Jednoduchá správa serveru – platforma se snadno používá. Uživatelé mohou těžit z plně spravovaného cloudového hostingu s možností přidat další blok úložiště nebo stáhnout doplňky. Nebo se mohou zcela spolehnout na bezproblémový balíček optimalizovaný pro WP. Bez ohledu na to, co si vyberete, cPanel poskytuje plnou kontrolu nad aktivy a prostředky.

Náklady na hosting cloudového webového cloudu: hosting plány lze rozdělit do dvou skupin. První z nich je pro jednotlivce s jednoduchými weby nebo obchody. Obsahuje tři hlavní plány: vysoce výkonný VPS s přístupem root za 15 USD měsíčně plus plány WP a WooCommerce každý za 19 USD / měsíc. Druhá skupina je pro zavedené společnosti a rostoucí startupy. Zde se můžete rozhodnout pro vyhrazené balíčky a balíčky VPS, hosting klastrů pro správu více serverů, servery s vyšším výkonem, spravované plány WooCommerce atd..

Vyzkoušejte Liquid Web Now

HostGator – plně spravovaný cloudový hosting

HostGator - plně spravovaný cloudový hosting

HostGator – je cloudová platforma, která poskytuje majitelům webových stránek rychlé a bezpečné řešení hostingu. Hlavní výhoda spočívá v tom, že ovládáte hosting zařízení, zatímco systém využívá technologie založené na cloudu, aby se zabránilo možným poruchám nebo pádům pomocí několika serverů současně. Kromě nepřetržité podpory je snadné použití a správa. Hlavní funkce hostingu jsou následující:

 • Dobrý výkon – nejnovější testy prokázaly rychlost A +. Platforma má servery na různých místech, včetně USA, kde ukazuje opravdu skvělé výsledky podle kontroly Bitcatcha.
 • Skvělá dostupnost – HostGator se ukázal jako jeden z nejlepších poskytovatelů hostingu s ohledem na míru dostupnosti, která je v současné době 100% díky implementovaným řešením cloudového serveru.
 • Flexibilní serverová řešení – systém poskytuje hostingová řešení pro různé potřeby. Uživatelé si mohou vybrat z optimalizovaného WordPress, VPS a vyhrazeného hostování.
 • Snadnost použití – systém má svůj vlastní cPanel, který se liší od typických panelů z cihel na maltu s tunami obtížně nastavitelných nastavení. Plně spravovatelný systém je dodáván s obecnými a zvláštními nástroji na jednom místě, což uživatelům usnadňuje jemné vyladění hostingu a také sledování výkonu hlavních webových stránek.
 • Migrace stránek – systém má svůj vlastní migrační tým, který pomůže převést již existující web z jednoho hostování na druhý. Součástí služby je také převod již registrovaných doménových jmen.
 • Škálovatelnost – HostGator je dostatečně flexibilní, aby mohl provést upgrady. Uživatelé mohou plán změnit kliknutím kliknutím a vybírat balíčky s větší kapacitou a lepšími aktivy v případě zvýšení provozu. Systém zajišťuje bezproblémovou migraci mezi plány.
 • Bezpečnostní funkce – platforma zpracovává aktualizace systému automaticky. Není třeba žádné ruční ovládání. Poskytovatel hostingu používá nejmodernější technologie k detekci a odstranění možných digitálních hrozeb.

Náklady na hostování cloudového hostingu: Zahrnují plán Starter, Premium a eCommerce v ceně 3,46 $ / měsíc, 5,39 $ / měsíc a 8,30 $ / měsíc. Všechny plány zahrnují bezplatnou doménu a SSL zdarma.

Viz také: Recenze HostGator.

Vyzkoušejte HostGator Now

1&1 IONOS – Nejoblíbenější evropský hostitel

1 & 1 IONOS - Nejoblíbenější evropský hostitel

1&1 IONOS – je poskytovatelem hostingu cloudových platforem, který úspěšně implementoval model pay-as-you-use. Klíčovou vlastností je, že všechny použité zdroje jsou určeny konkrétnímu uživateli. Můžete je na požádání upravit. Konfigurace a spuštění serveru trvá přibližně 55 sekund. Dobrý výkon zajistí hladký chod aplikace nebo webu i přes zatížení provozu.

Klíč 1&1 výhody systému IONOS zahrnují:

 • Rychlé nastavení – abyste mohli začít se spuštěním nového serveru, budete potřebovat méně než minutu. Uživatelé mají možnost ji nakonfigurovat a vytvořit si vlastní připravenou hostingovou infrastrukturu s požadovanou kapacitou.
 • 100% kompatibilita – uživatelé si mohou svobodně zvolit jakýkoli software nebo operační systém. Přejděte na ovládací panel a najděte další serverové aplikace a šablony, které chcete spustit kliknutím.
 • Snadnost použití – platforma navrhla intuitivní ovládací panel se všemi nástroji, které budete potřebovat pro škálování serverů, přidávání nových, spouštění dalších aplikací atd. Uživatelé budou mít plný přístup k hostování API, což usnadňuje integraci aplikací třetích stran.
 • Certifikovaná datová centra – 1&1 IONOS zajišťuje skvělý výkon díky certifikovaným serverům umístěným v různých částech světa včetně USA, Velké Británie a Evropy. Splňují všechny nejvyšší bezpečnostní a výkonové standardy stanovené certifikací ISO 27001.
 • Bezpečnostní prostředky – Kromě dalších bezpečnostních vrstev 2FA a dvoufaktorové autentizace systém využívá pokročilé technologie SIEM a IDS / IPS k ochraně vašich projektů a serverů před sebemenším náznakem podvodů, útoků DDoS nebo jiných počítačových hrozeb.

1&1 náklady na hosting cloudu IONOS: jak jsme již uvedli, systém používá model pay-as-you-use. To znamená, že za použité prostředky platíte online. Rýže bude záviset na typu serveru. Platforma nabízí standardní a RAM optimalizované serverové balíčky. Každá obsahuje až 9 různých možností s rychlostmi SSD a GB. Standardní server začíná od 0,0069 $ / hodinu do 5 $ / měsíc. Cena serveru optimalizovaného pro RAM se pohybuje od 0,0250 $ za hodinu až do 18 $ / měsíc.

Viz také: 1&1 recenze IONOS.

Zkuste 1&1 IONOS teď

GoDaddy – AWS-Powered Hosting

GoDaddy - AWS-Powered Hosting

GoDaddy – je webhostingová společnost a společnost zabývající se registrací domén, která dodává řadu svých vlastních serverových řešení. Přestože platforma vypnula vlastní cloud serveru, přesunula svůj sdílený a WordPress hosting do AWS (Poskytovatel hostingu Amazonu), aby jeho uživatelé mohli těžit z dobrého výkonu, zabezpečení a dalších funkcí zahrnutých v každém plánu:

 • Dobrý výkon – systém zaručuje 99,9% dostupnosti mimo certifikované servery umístěné ve Spojených státech a Evropě.
 • Vylepšená podpora zákazníků – uživatelé mohou bezplatně kontaktovat tým podpory v USA, který je k dispozici 24 hodin denně.
 • Bezpečnostní prostředky – GoDaddy používá speciální prostředky k zabránění útokům DDoS. Uživatelé se mohou spolehnout na automatické zálohy a aktualizace. Má také samostatný bezpečnostní tým, který detekuje a eliminuje jakékoli podezřelé aktivity.
 • Bezproblémová aktualizace plánu – pokaždé, když váš projekt vyžaduje více paměti nebo šířky pásma, můžete svůj plán vylepšit kliknutím. Uživatelé se ocitnou v intuitivním a flexibilním ovládacím panelu se všemi potřebnými funkcemi, včetně integrace aplikace jedním kliknutím, instalace domény atd.

Náklady na hosting v cloudu GoDaddy: GoDaddy se může zdát být docela drahý vzhledem k jeho strážní ceně za základní plány WP a Shared. Jeho hosting můžete začít používat za 5,99 $ měsíčně s pouze některými základními funkcemi obsaženými v balíčku. Na druhou stranu, všechny pánve přicházejí s neomezenou šířkou pásma a bezplatnou jednoletou doménou. Maximální serverové řešení se všemi možnostmi v jednom vás bude stát 19,99 $ měsíčně.

Vyzkoušejte GoDaddy Now

iPage – Přizpůsobitelný cloudový VPS hosting

iPage - Přizpůsobitelný cloudový VPS hosting

iPage – je cenově dostupná hostingová společnost, která dodává svá cloudová řešení VPS serveru. Platforma slibuje zvýšení výkonu, větší flexibilitu a jednoduché nástroje pro správu. Spolu s hostingem získáte předem nainstalované skripty, bezplatnou doménu a spravovanou zákaznickou podporu. Seznam hlavních funkcí je následující:

 • Přizpůsobení hostingu – uživatelé získají root přístup k přizpůsobení jejich hostování řešení. Budete si moci nainstalovat další aplikace a také vybrat požadovaný software.
 • Zvýšení rychlosti serveru – systém používá zrcadlené úložiště SAN k zajištění vysoké rychlosti a stabilního výkonu hostování kromě přidělování paměti.
 • Škálovatelné servery – Když si uvědomíte, že váš projekt vyžaduje více prostředků, funkce cloudu usnadňují přepínání mezi balíčky, které se rozhodnou pro výkonnější plán.
 • Komplexní podpora – uživatelé mají několik způsobů, jak získat podporu a odbornou pomoc v případě problému. K okamžité reakci můžete použít Live Chat nebo mezinárodní telefon.

Náklady na cloudový hosting iPage: iPage nabízí tři hlavní plány cloudových VPS, které zahrnují balíčky Basic, Business a Optimum. Budou vás stát 19,99 $, 47,99 $ a 79,99 $ měsíčně. Každý plán obsahuje řadu vyhrazených IP adres, vlastní cPanel a 1-letou bezplatnou doménu.

Viz také: iPage recenze.

Vyzkoušejte aplikaci iPage Now

A2Hosting – 20x rychlejší cloud hosting

A2Hosting - 20x rychlejší cloud hosting

A2Hosting – je výkonný poskytovatel serverových řešení, který používá rychlé SSD ve směsi s platformou SwiftServer, aby zajistil 300% vyšší rychlost. Tato platforma se může pochlubit servery Turbo pro rychlejší načítání stránky, kromě 99,9% dostupnosti, velkou podporu a dostupné plány.

 • Vysokorychlostní servery – systém úspěšně implementoval platformu SwiftServer, která zaručuje 20x vyšší rychlost načítání stránky. Uživatelé mohou volitelně využívat rychlejší disky SSD kromě serverů Turbo, které zaručují stabilní a rychlý provoz webových stránek. Přizpůsobitelné serverové řešení – A2Hosting vám umožní navrhnout hostitelské prostředí, které potřebujete, místo toho, abyste byli zaseknuti do jediného plánu s aktivy, které ani nepotřebujete. Využijte příležitosti k vytvoření vlastního účtu s funkcemi zákazníka, které se vztahují na váš konkrétní projekt.
 • Pokročilé ovládací nástroje – všechna řešení hostingu přicházejí s ovládacími nástroji pro restartování nebo zavření serveru, kdykoli je to potřeba. Můžete jej také znovu načíst v případě, že budou nainstalovány nové operační systémy nebo aplikace.
 • Spolehlivost – Uživatelé se také mohou spolehnout na aktuální bezpečnostní záplaty, 99,9% dostupnost a více datových center po celém světě.

A2Hosting cloud hosting náklady: tři hlavní plány zahrnují LITE, SWIFT a TURBO. Stojí měsíčně 7,99 $, 9,99 $ a 18,99 $ měsíčně. Každý plán lze snadno přizpůsobit. Zde si můžete vybrat potřebnou šířku pásma, počet jader, místo na disku a paměť. Jakmile přidáte některý z aktiv, uvidíte konečnou cenu dříve. Uživatelé mohou povolit nebo zakázat speciální funkce a také zvolit vhodné umístění serveru.

InMotion – Zero-Downtime Hosting

InMotion - Zero-Downtime Hosting

V pohybu – je platforma, která poskytuje svůj cloudový VPS hosting, který splňuje individuální i obchodní potřeby. Serverové řešení systému je navrženo především pro podniky a přichází s snadno spravovaným hostingem VPS, intuitivním ovládacím panelem s funkcí Web Hosting Manager, který udržuje veškerá aktiva pod kontrolou. Platforma tvrdí, že poskytuje vyšší výkon a výkon. Podívejme se pod kapotu:

 • Nulové prostoje – InMotions slibuje doslova žádné prostoje, protože k zajištění stability používá redundantní hardwarové klastry.
 • Spravované servery – uživatelé mají plnou kontrolu nad aktualizacemi systému, nejnovějšími opravami zabezpečení, aplikacemi atd.
 • Kompatibilita – systém bude skvěle fungovat s jakoukoli webovou technologií, kterou používáte. Je kompatibilní s předními CMS, včetně WordPress, Django, Magento a dalšími.
 • Neomezené funkce – každý z plánů InMotion vám umožní hostit neomezené množství webů a domén, které vám umožní hostit projekty pro sebe i vaše zákazníky.

Náklady na hostování cloudu InMotion: existují tři hlavní plány. Zahrnují VPS-1000HA-S v ceně 44,99 $ za měsíc, VPS-2000HA-S v ceně 84,99 $ za měsíc a VPS-3000HA-S k dispozici za 149,99 $. Všechny plány zahrnují plně licencovaný vlastní cPanel, bezplatné SSL a SSD atd.

Vyzkoušejte InMotion Now

Sečteno a podtrženo

Cloud hosting řešení přicházejí jako flexibilnější nástroj jasné ceny. Vždy víte, za co platíte, protože můžete vidět množství místa na disku, RAM, šířku pásma atd. Poskytovatelé cloudových služeb zároveň nikdy nevyužívají potřebné prostředky na jednom serveru. Jsou rozloženy do několika jednotek, aby zajistily bezchybný provoz webových stránek i přes možné poruchy.

Flexibilita je funkce, díky níž jsou cloud-hostingová řešení tak spolehlivá a zároveň výkonná. Zatímco počáteční cena může být podobná některým běžným poskytovatelům VPS hostingu, uživatelé mohou těžit z rozšířených zdrojů.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map