Nejlepší responzivní tvůrci webových stránek

Nejlepší responzivní tvůrci webových stránek


Responzivní design se stává jedním z hlavních trendů v současné oblasti vývoje webových stránek. Ať už provozujete jakýkoli obchodní web (nebo jen plán na spuštění), učinit to responzivní je jednou z priorit, která mu poskytne další online expozici.

Mezi všemi dostupnými způsoby vytváření responzivních webů je použití tvůrců webových stránek jedno z nejvýhodnějších řešení, a proto:

 • Tvůrci webových stránek se snadno používají pro všechny a není třeba ovládat kódovací schopnosti, aby funkce vašeho webu reagovaly;
 • Nabízejí sadu šablon reagujících a optimalizovaných pro mobily které se dokonale přizpůsobí všem mobilním obrazovkám a zpřístupní váš web i na cestách;
 • Stavitelé webových stránek zajišťují kvalitu a hladký zážitek z vytváření webových stránek;
 • Umožňují vytvářet responzivní weby sami za pár hodin nebo dní.

Není to dost upřednostňovat tvůrce webových stránek, pokud máte v úmyslu spustit responzivní web?

Testovali jsme 7 z nejlepších responzivních tvůrců webových stránek:

 1. Webflow – nejlepší responzivní webový tvůrce
 2. WordPress – nejlepší platforma pro vytvoření responzivního webu
 3. Mobirise – nejlepší citlivý software pro webový design
 4. Weebly – responzivní tvůrce webových stránek připravený na elektronický obchod
 5. Squarespace – webový tvůrce, který vytvoří citlivý web
 6. uKit – jednoduchý responzivní webový tvůrce pro SMB
 7. Gator – tvůrce webových stránek a hostování hostgatorem

Pokud jde o výběr nejlepších reagujících tvůrců webových stránek pro spuštění slušného webu, můžete si vybrat mezi offline softwarem a online tvůrci webových stránek.

 • Offline software jako je například WordPress nebo Mobirise, je ke stažení, což znamená, že byste jej měli nainstalovat před zahájením práce na vývoji vašeho projektu. Rovněž přichází s rozsáhlými integračními možnostmi, které vyžadují zvláštní finanční investice.
 • Tvůrci webových stránek online, jako je Webflow, Weebly, Gator nebo uKit, tyto požadavky nemají, což jim v některých případech dává určitou přednost před tvůrci webových stránek offline.

Podívejme se na nejlepší služby v oblasti budování webu a podrobně vytvoříme responzivní web:

Webflow – nejlepší responzivní webový tvůrce

Webflow - nejlepší responzivní webový tvůrce

Webflow – je nejlépe reagující tvůrce webových stránek, který je právem považován za jeden z nejprofesionálnějších nástrojů pro vytváření webových stránek. Jeho high-end integrován funkce drag-and-drop spolu s komplexním řídicím panelem a množstvím pokročilých nástrojů pro přizpůsobení designu dělají službu podobnou současným systémům správy obsahu. To je přesně důvod, proč Webflow vyžaduje podrobné a důkladné prozkoumání, než přistoupíme k samotnému procesu vývoje webových stránek. Tvůrce webových stránek je perfektní volbou pro vytváření složitých projektů a je také hoden výběru pro profesionály v oblasti webového designu, kteří se podílejí na vývoji vlastních webových stránek..

 • Systém je dodáván se sadou responzivních plně přizpůsobitelných šablon. Webflow nabízí sadu bezplatných a placených témat, která ve výchozím nastavení reagují. Systém také poskytuje příležitost začít svůj vlastní projekt od nuly a bude reagovat hned od začátku. Většina připravených šablon je k dispozici v několika variantách prezentace webových stránek, které se vztahují téměř na všechny stránky. To dává každé webové stránce jedinečný a profesionální design.
 • Tvůrce webových stránek klade velký důraz na přizpůsobení designu. Webflow je především o pokročilém přizpůsobení designu. Spolu s rozsáhlou variabilitou responzivních návrhů nabízí tvůrce webových stránek perfektní příležitost využít jeho integrovanou sadu nástrojů k úpravě všech prvků webové stránky. Při experimentování s velikostmi prvků, polohováním, efekty, pozadí, barvami, neprůhledností, rotací, vrstvami a dalšími funkcemi / nástroji dostupnými na palubní desce narazíte na stovky kombinací. Bez ohledu na množství a typy nahrazeného obsahu a přizpůsobené designové prvky bude váš web nadále citlivý na snadné procházení na všech mobilních / stolních zařízeních.
 • Webflow zajišťuje citlivé prostředí pro webový design a umožňuje uživatelům vytvářet přizpůsobený dynamický obsah. Všichni uživatelé systému mohou zde navrhovat a aktualizovat fóra, zdroje blogů, online formuláře, prezentace fotografií / videa, portfolia a další typy responzivních projektů. Integrace Lottie, After Effects a Lightbox Gallery zase zvyšují šance na vytvoření skutečně dynamického obsahu webových stránek reagujících na mobilní zařízení..
 • Platforma má pohodlný editor drag-and-drop. Umožňuje upravit strukturu a rozvržení každé vybrané responzivní šablony. Editor se poněkud liší od těch, které jsou k dispozici u standardních tvůrců webových stránek – zahrnuje klasické možnosti vizuální úpravy spolu s integrovatelnými widgety, obecnými nastaveními a moduly, které tvoří „kolekce CMS“ systému. Je také možné vybírat mezi dvěma režimy úprav webových stránek – buď Designerem nebo Editorem na základě stupně vašich zkušeností s webovým designem.

Vyzkoušejte Webflow zdarma

WordPress – nejlepší platforma pro vytvoření responzivního webu

WordPress - nejlepší platforma pro vytvoření responzivního webu

WordPress – je nejlepší platforma pro vytvoření responzivního webu a internetu nejoblíbenější Systém pro správu obsahu ve světě. CMS přichází s vlastní sadou integrovaných šablon, které jsou ve výchozím nastavení optimalizovány pro mobilní zařízení. Můžete si také vybrat ze stovek návrhů dostupných online. Tato platforma je původně známá jako blogovací systém, ale nyní umožňuje spuštění a správu téměř všechny typy projektů.

 • Ne všechna témata WordPress ve výchozím nastavení reagují. Pokud jde o používání vestavěných šablon WordPress, nemusíte se bát jejich citlivé povahy. Všechny jsou od samého začátku citlivé. Pokud se však rozhodnete pro výběr témat třetích stran dostupných na webu, ne všechna z nich budou připravena pro mobilní zařízení. Závisí to na vývojáři a typu motivu, pro který se rozhodnete. Podívejte se na to předem.
 • Chcete-li, aby vaše webové stránky reagovaly, můžete použít integrovatelné doplňky WordPress. Jako CMS znamená WordPress možnost instalace pluginu. Naštěstí existuje spousta pluginů a rozšíření, jejichž integrace může vaše webové stránky reagovat. Některé z nich zahrnují WPTouch Mobile Plugin, Any Mobile Theme Switch, WordPress Mobile Pack, WP Mobile Edition, Mobile Smart a Jetpack’s Mobile Theme, abychom zmínili pár.
 • Na responzivní téma WordPress se můžete kdykoli přepnout. Pokud mnoho uživatelů WordPress začne používat svá mobilní zařízení k procházení projektů zahájených v systému, můžete zvážit, aby byl váš projekt připraven pro mobilní zařízení (pokud ještě není optimalizován pro mobilní prohlížení). Můžete tedy vytvořit samostatnou mobilní verzi svého webu nebo přejít na jedno z responzivních témat WordPress.

Vyzkoušejte WordPress zdarma

Mobirise – nejlepší citlivý software pro webový design

Mobirise - nejlepší citlivý software pro webový design

Mobirise – je nejlepší reagovat tvůrce webových stránek offline který je dodáván s praktickým editorem drag-and-drop. Chcete-li tuto platformu používat, měli byste ji nejprve stáhnout a nainstalovat do svého počítače. To trvá jen několik minut a je dokončeno automaticky. Mobirise je stejně kompatibilní s Windows a Mac a umožňuje vývoj kvalitních webů reagujících na mobilní telefony z předem navržených obsahových bloků. Jednou z nejvýraznějších výhod Mobirise je to, že tvůrce webových stránek je tak snadno použitelný, že je vhodný zejména pro netechnické uživatele, kteří hodlají spustit webové stránky připravené pro mobilní zařízení bez jakéhokoli programového zázemí a znalostí:

 • Software má perfektní optimalizaci webových stránek pro mobilní zařízení. Všechny návrhy systému jsou ve výchozím nastavení mobilní. To je vysvětleno skutečností, že platforma je založena na rámci Bootstrap 4, což zajišťuje okamžitou mobilní optimalizaci projektů, které s ní byly vytvořeny. Je zde také možnost náhledu způsobu, jakým se bude váš web zobrazovat na stolních a mobilních zařízeních před jeho konečným zveřejněním.
 • Platforma nabízí sadu předem připravených obsahových bloků místo předem připravených šablon. Všechny bloky jsou citlivé, přizpůsobitelné, a proto se používají k vytvoření jakékoli struktury a rozložení webových stránek, které potřebujete. Abych byl přesný, můžete si vybrat z více než 50 témat (bloky) a 150 demonstračních stránek k vytvoření doslova jakéhokoli typu projektu. Patří sem záhlaví, zápatí, galerie lightbox, posuvníky, videa / obrázky, mapy Google, datové formuláře, ceníky, posudky zákazníků, články a mnoho dalších. Kromě toho je možné do projektu integrovat rozšíření Mobirise, aby byl váš web interaktivnější a vhodnější pro rozšířené prostředí mobilního prohlížení..
 • Jedním z nepopiratelných rysů systému je integrovaný webový tvůrce AMP. Nástroj s otevřeným zdrojovým kódem Accelerated Mobile Pages používaný k vylepšení mobilního výkonu vašich mobilních projektů vytvořených pomocí Mobirise. Toto je jeden z nejlepších způsobů, jak dát svému webu atraktivní vzhled a zajistit jeho efektivní výkon na různých mobilních zařízeních a distribučních platformách. Pomocí nástroje pro tvorbu webových stránek AMP zajistíte rychlý a hladký výkon a načítání webových stránek, efektivní propagaci SEO, hodnotnou prezentaci obsahu bez jakýchkoli kódovacích dovedností..

Vyzkoušejte Mobrise zdarma

Weebly – responzivní tvůrce webových stránek připravený na elektronický obchod

Weebly - responzivní tvůrce webových stránek připravený na elektronický obchod

Weebly – je responzivní tvůrce webových stránek připravený pro eCommerce, který umožňuje spouštět a spravovat kvalitní webové stránky bez nutnosti psát řádek kódu. Systém byl původně spuštěn jako platforma pro blogování, ale nedávno jej získal společnost Square, která mu věnovala silné zaměření na elektronický obchod. Weebly přichází s praktickým editorem drag-and-drop a umožňuje také vkládání kódu, což je výhodou pro uživatele, kteří jsou vědomi HTML základů. Pokud jde o vývoj webových stránek pro fotografie, tato platforma nabízí následující výhody:

 • Weebly zajišťuje vestavěný responzivní design webových stránek. Tvůrce webových stránek vám umožňuje vytvářet a spravovat responzivní weby, které se přizpůsobí všem mobilním obrazovkám, které návštěvníci používají, a zároveň je procházejí. Proces obsahu a navigace se automaticky uspořádá tak, aby vyhovoval stolním, mobilním a tabletovým obrazovkám.
 • Můžete vyvážit potřeby svého projektu pro stolní počítače a mobilní zařízení. S Weebly můžete spouštět weby, které lze použít na všech zařízeních díky šablonám, které se automaticky přizpůsobují velikosti a rozlišení obrazovky.
 • Použijte Weebly’s Mobile Website Builder. Tvůrce webových stránek nabízí mobilní verzi, která umožňuje rychle vytvářet mobilní weby pro zařízení iOS a Android. To je výhodná možnost, pokud jde o vytváření a správu webových stránek na cestách i v reálném čase.
 • Drag-and-drop mobilní web design řešení. Weebly dává sílu vytváření mobilních webových stránek pomocí drag-and-drop vizuálního editoru používaného k přizpůsobení plně reagujících návrhů. Můžete zobrazit náhled konečné verze projektu a provést úpravy před zveřejněním projektu.
 • Systém nabídl nová plně reagující témata. I když weby Weebly jsou od začátku optimalizovány pro mobily, služba zavedla několik plně reagujících šablon, které udržují styl a design projektu konzistentní mezi mobilní a webovou verzí.

Vyzkoušejte Weebly zdarma

Squarespace – webový tvůrce, který vytvoří citlivý web

Squarespace - webový tvůrce, který vytvoří citlivý web

Squarespace – je populární webový tvůrce, který vytváří citlivý web s profesionálním designem a špičkovým výkonem. Systém používá moderní přístup k procesu vývoje webových stránek, takže vaše projekty jsou optimalizovány pro mobilní prohlížení tím nejlepším možným způsobem. Témata čtvercového prostoru jsou vytvářena s ohledem na potřeby a pohodlí uživatelů, což umožňuje snadnou navigaci v projektech na jakémkoli zařízení – od chytrých telefonů a tabletů až po stolní počítače.

 • Všechny webové stránky služby Squarespace se mohou přizpůsobit velkým i malým prohlížečům. Obsah webů reagujících na Squarespace se automaticky změní podle velikosti a rozměrů okna prohlížeče.
 • Systém nabízí různé mobilní styly, které odpovídají použitému zařízení. Většina návrhů služby Squarespace přichází s dalšími vestavěnými mobilními styly, které se automaticky aktivují, když systém zjistí, že web je prohlížen na mobilním zařízení. Účelem a výhodou funkce mobilních stylů je to, že ovlivňují prvky designu a navigace, aby váš projekt byl mobilní pro všechny kategorie uživatelů.
 • Program Squarespace nabízí možnost pokročilého zobrazení zařízení. Tvůrce webových stránek umožňuje uživatelům vidět způsob, jakým se jejich projekt zobrazuje na mobilních obrazovkách, a textovat jejich funkčnost pomocí funkce Device View. To je nejlepší způsob, jak otestovat responzivní design vašeho projektu na obrazovce stolního počítače v průběhu jeho editace. Poskytuje vám představu o tom, jak se váš projekt nakonec zobrazí také ve standardním mobilním prohlížeči.

Vyzkoušejte Squarespace zdarma

uKit – jednoduchý responzivní webový tvůrce pro SMB

uKit - jednoduchý responzivní webový tvůrce pro SMB

uKit – je světově uznávaný a jednoduchý tvůrce webových stránek pro malé podniky. Tato služba je snadno použitelná a ve skutečnosti s ní můžete spouštět všechny typy webových stránek na základě vašich obchodních preferencí a potřeb. uKit je funkční, pohodlný a cenově dostupný a je také velmi jednoduchý. Díky tomu se systém stal jedním z vedoucích představitelů současného průmyslu.

 • uKit umožňuje vytvářet webové stránky, které reagují hned od začátku. Není třeba bojovat se složitými kódy ani vytvářet několik verzí vašeho webu, aby byl přístupný jak na mobilních, tak stolních zařízeních.
 • Systém nabízí řadu citlivých návrhů. Tvůrce webových stránek přichází s rozsáhlou sbírkou responzivních šablon a nástrojů pro přizpůsobení, které jim poskytují požadovaný design a funkčnost.
 • Použití editoru WYSIWYG vám umožňuje individuálně řídit proces vývoje webových stránek. Díky editoru WYSIWYG systém umožňuje sledovat všechny změny, které provedete v reálném čase, a náhled, jak se změny projeví na různých zařízeních, včetně stolních, mobilních a tabletových gadgetů. To vám poskytne realistický dojem, jak se bude váš hotový web zobrazovat na všech zařízeních, která mohou potenciální klienti použít, při procházení webu.
 • uKit používá mřížku Bootstrap. To může nejen přispět k responzivní povaze vašeho webu, což vám pomůže vytěžit maximum z této funkce.

Vyzkoušejte zdarma uKit

Gator – tvůrce webových stránek a hostování hostgatorem

Gator - tvůrce webových stránek a hostování hostgatorem

Gator – je citlivý tvůrce webových stránek poháněný HostGator. Tato platforma se používá hlavně ke spouštění jednoduchých webů, což z ní činí dobré řešení pro vytváření webových stránek pro začátečníky. Stejně tak může systém efektivně využívat profesionálové v oblasti webdesignu, kteří hledají intuitivní a funkční nástroj pro vytváření webových stránek typu all-in-one. Tvůrce webových stránek přichází s editorem drag-and-drop, návrhy připravenými pro mobilní zařízení a pohodlnými nástroji pro poutavé zážitky z vytváření webů.

 • Gator má sbírku šablon reagujících na mobily. Jsou rozděleny do specializovaných kategorií a nabízejí příležitost ke spuštění a správě přizpůsobitelných projektů bez nutnosti používat kódovací dovednosti. Každá šablona má režim mobilního náhledu, který umožňuje zobrazit způsob, jakým bude váš projekt vypadat na ploše a na mobilních obrazovkách, dříve, než ji skutečně publikujete.
 • Tvůrce webových stránek má vhodné možnosti úprav webových stránek. Integrovaný drag-and-drop editor Gator umožňuje provádět změny nebo přeskupovat prvky na stránce tak, aby vytvořil jedinečné responzivní rozložení webových stránek. Uživatelé mohou použít sadu vestavěných nástrojů pro přizpůsobení a prvků webových stránek (kontaktní formuláře, mediální soubory, živé kanály, tlačítka pro sociální integraci atd.) dát projektu jedinečný design.
 • Platforma poskytuje přístup k sadě doplňků a aplikací. Jsou k dispozici na integrovaném trhu aplikací, který poskytuje vašemu webu vylepšené funkce. Můžete si tedy vybrat z časových os sociálních médií, obrazových galerií, vyhledávacích panelů, navigačních panelů a dalších užitečných prvků.
 • S Gatorem můžete využívat všestranné a rozsáhlé možnosti integrace. Systém umožňuje vybrat a přidat oblíbené integrace, konkrétně Mapy Google, SoundCloud, PayPal, sociální sítě a mnoho dalších. Tato funkce přispívá k snadnosti mobilního procházení a zvyšuje výkon projektu na novou úroveň.
 • Vytvoření responzivního internetového obchodu je také možné pomocí Gator. Systém je dodáván s pohodlným eCommerce motorem zvyklým stavět malé internetové obchody. Platforma umožňuje vytvářet a aktualizovat produktové galerie, nastavovat platební / přepravní parametry, zavádět bonusy / slevy, připojovat SSL certifikáty pro maximální bezpečnost webových stránek atd..
 • Tvůrce webových stránek je zmocněn populárním poskytovatelem hostingu HostGator. Postarají se o hostování vašich webových stránek a doménové jméno a nabídnou plány all-in-one, které splní všechny potřeby.

Vyzkoušejte Gator zdarma

Citlivý nebo mobilní?

Myšlenka zpřístupnit váš web na mobilních zařízeních stojí bezpochyby za pozornost, ale jakmile začnete zkoumat dostupné možnosti vytváření webových stránek, budete čelit dvěma pojmům, a to mobilně optimalizovaným a pohotovým webům.

Tyto pojmy jsou si navzájem poněkud podobné, protože oba znamenají příležitost k prohlížení vašeho webu na mobilních zařízeních, ale mezi nimi stále existuje značný rozdíl..

Citlivý web

Co je responzivní web?

Responzivní web – je takový druh webu, který lze zobrazit na všech zařízeních, bez výjimky. Ať už chcete používat počítač, notebook, chytrý telefon nebo jakékoli jiné mobilní zařízení, které máte po ruce, při návštěvě responzivního webu nebudete mít žádné problémy..

Tyto webové stránky se mohou snadno přizpůsobit jakémukoli rozlišení a velikosti obrazovky. Hlavní rysy responzivních webů jsou následující:

 • Jak název napovídá, tyto webové stránky „reagují“ na vlastnosti zařízení, na nichž jsou prohlíženy;
 • Není třeba vytvářet samostatnou verzi webu pro počítače;
 • Výhody SEO;
 • Pomáhají budovat důvěru zákazníků a zvyšují počet návštěvníků webových stránek.

Co je web vhodný pro mobily?

Web optimalizovaný pro mobily – je samostatná verze webové stránky pro stolní počítače, kterou lze prohlížet výhradně na mobilních zařízeních. Tyto webové stránky jsou spouštěny a kódovány s jediným účelem – prezentovat obsah mobilním uživatelům.

Tyto projekty nemohou být přístupné na počítačích a noteboocích, a pokud máte v úmyslu zpřístupnit svůj web optimalizovaný pro mobily i pro ty uživatele, kteří nemají mobilní zařízení po ruce, budete muset vytvořit stolní počítač jeho verze.

To znamená další investici do úsilí, peněz a času. Níže jsou uvedeny hlavní charakteristiky webů optimalizovaných pro mobily:

 • Žádná verze pro počítač;
 • Pouze mobilní přístupnost;
 • Dostupné náklady;
 • Orientace na konkrétní publikum;
 • Mobilně optimalizovaný zážitek může trochu zvýšit provoz na vašem webu.

Může tedy existovat pouze jeden důvod, proč můžete dát přednost webům optimalizovaným pro mobily. Pokud již vlastníte takový web a plánujete jej použít pro osobní účely, aniž byste museli zapojovat velké publikum, pak nemá smysl investovat do přepracování vašeho webu tak, aby reagoval.

Pokud však právě chystáte spustit web a máte seriózní obchodní záměry, měl by být v horní části seznamu responzivní design. To je místo, kde responzivní tvůrci webových stránek vám velmi pomohou.

Proč bych si měl vytvořit responzivní web?

Citlivý design záleží na současných trendech webového designu. A to není proto, že je to velmi pohodlné (i když tento aspekt je také zásadní).

Je to také proto, že responzivní weby jsou nyní řazeny podle vyhledávačů. To má dlouhodobě vážný dopad na propagaci vašich webových stránek a generování provozu.

Co říká statistika?

Už jste někdy přemýšleli o počtu uživatelů, kteří přistupují k jejich oblíbeným webům nebo hledají informace, o které mají zájem prostřednictvím svých mobilních zařízení?

Znáte procento online nákupů uskutečněných prostřednictvím smartphonů nebo tabletů v těchto dnech? Možná vás překvapí zjištění posledních statistik!

Podle klíčových trendů a zpráv nyní počet jedinečných mobilních uživatelů, kteří přistupují k oblíbeným webovým stránkám z mobilních zařízení, nyní tvoří přibližně 5,11 miliardy lidí. To je asi o 2 procenta více než v předchozím roce. Počet aktivních uživatelů sociálních médií překročil 32,48 miliard uživatelů, což je o 9 procent více než před rokem.

Citlivé trendy

Navíc se odhaduje, že do konce roku 2020 bude asi 63,5 procent lidí pravidelně používat svá mobilní zařízení pro přístup k celosvětové síti. Počet mobilních elektronických obchodů pak bude zahrnovat 67,2 procenta, což do roku 2021 odpovídá zhruba 2,32 bilionu dolarů.

Tato čísla prostě nelze podceňovat a pokud opravdu hodláte jít online, budovat zákaznickou základnu a propagovat své podnikání, nebudete chodit bez toho, aby váš web reagoval.

Názor společnosti Google na responzivní weby

Na začátku roku 2015 společnost Google oznámila, že mobilní zařízení je jedním z hlavních faktorů hodnocení webových stránek používaných jeho algoritmy pro vyhledávače. Tím se začalo období digitalizace webových stránek.

Od té doby se toho hodně změnilo a stěží najdete weby, které nejsou v současné době mobilní. Ale co responzivní webové stránky? Jsou efektivnější ve srovnání se svými konkurenty / verzemi optimalizovanými pro mobily?

Asi před dvěma lety společnost Google oznámila nový přístup k procesu indexace a hodnocení webových stránek. Tento přístup se nyní nazývá Mobilní indexování. To znamená, že před rokem Google při hodnocení jeho relevance ve výsledcích vyhledávacího dotazu původně používal verzi webu pro počítače.

Od nynějška bude dávat přednost verzím mobilních webových stránek a generovat výsledky vyhledávače. Pokud tedy vaše webové stránky dosud nereagují, spěchejte a postarejte se o to, abyste neztratili pozice vyhledávačů.

Co s tím můžete dělat?

Aby se vaše webové stránky staly responzivní a aby byly dobře indexovány pomocí vyhledávačů, měly by splňovat řadu požadavků. Zde byste měli udělat následující kroky:

 • Ujistěte se, že mobilní a stolní verze vašeho webu mají stejný obsah, včetně textů, obrázků s atributy alt a videí;
 • Strukturovaná data webových stránek i metadata (názvy a popisy) pro všechny stránky je třeba vyplnit i obě verze;
 • Ujistěte se, že váš hosting vydrží další tok provozu. Týká se to pouze těch uživatelů, jejichž webové stránky mají samostatné adresy URL pro mobilní verze.

Mějte na paměti, že proces Mobile First Indexing je v současné době aplikován na většinu webových stránek. Kroky uvedené výše vám pomohou vyhnout se problémům souvisejícím se SEO.

Sečteno a podtrženo

Aby vaše webové stránky reagovaly, je to spíše nutnost než rozmar. Webové stránky přístupné na různých typech mobilních zařízení a stolních počítačích obecně vedou více uživatelů, zvyšují přenos, zvyšují důvěru zákazníků a pomáhají generovat větší zisk.

Mezi různými způsoby, jak zajistit, aby vaše webové stránky reagovaly, je nejvhodnějším řešením použití tvůrců webových stránek. Tyto systémy jsou nejen snadno použitelné a pohodlné. Přicházejí také se specifickými funkcemi, které přispívají k hladkému a jednoduchému vytváření webových stránek, což vede k vytvoření responzivních webových stránek.

Vytvořte web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map