Nejlepší sdílený hosting pro WordPress

nejlepší poskytovatelé sdíleného hostingu


Zdraví webu závisí na řádném hostování mnoha způsoby, zejména pokud jde o projekty postavené na WordPress. Na jedné straně bezplatná platforma CMS je snadné začít, protože nemusíte od začátku vyžadovat velkou kapacitu. Může stačit nákladově efektivní plán sdíleného hostování. Na druhou stranu budete muset svůj projekt občas řídit i přes technické znalosti.

Instalace pluginů a motivů, aktualizace služeb a systému, zabezpečení, SEO – uživatelé budou muset všechny uvedené funkce spravovat sami. Pokud se nerozhodnou pro řešení sdíleného serveru optimalizované pro WordPress. S tolika skvělými nabídkami na webu mohou majitelé stránek těžit z plánů serveru WP vše-v-jednom, které zahrnují automatickou instalaci CMS, integraci a aktualizace pluginů, pokročilé bezpečnostní prostředky, vestavěný SSL, bezplatnou doménu a mnoho dalších výhod které jsou životně důležité při vytváření, přizpůsobování a oživování vašeho projektu založeného na WP.

Testovali jsme 10 nejlepších sdílených hostingů pro web WordPress:

 1. Bluehost – nejlepší sdílený hosting pro WordPress.
 2. Hostpapa – americká hostingová společnost WordPress # 1.
 3. HostGator – nejrychlejší sdílené hostování pro WordPress.
 4. SiteGround – nejlépe spravovaný hosting WordPress.
 5. Liquid Web – nejlevnější hosting pro jeden web.
 6. Google Cloud – nejlepší platforma pro WordPress od společnosti Google.
 7. 1&1 IONOS – největší evropský poskytovatel hostingu.
 8. Hostinger – cenově dostupný hosting pro web WordPress.
 9. Godaddy – největší registrátor domén + hostingová společnost.
 10. iPage – jeden z nejstarších poskytovatelů webhostingu na světě.

Každé řešení hostování lze doplnit vylepšenými funkcemi a nástroji. Liší se od společnosti ke společnosti. Na druhou stranu, některé základní problémy definují spolehlivost a vhodnost platformy. Jsou to následující:

 • Čas načítání stránky – Problém, který definuje úroveň uživatelské zkušenosti. Čím rychleji návštěvníci mají lepší přístup k obsahu vašeho webu.
 • Míra dostupnosti – Dostupnost je klíčem k úspěchu. Míra dostupnosti upřesňuje, zda vaši návštěvníci mají nepřetržitý přístup na web. Ujistěte se, že míra je mezi 99,5% a 99,9%.
 • Zákaznická podpora – Některé možné chyby se čas od času objeví. Vždy se můžete spolehnout na profesionální pomoc při rychlém vyřešení problému.

Nyní se blíže podíváme na to, co mohou nejlepší poskytovatelé sdílených hostingů WordPress nabídnout.

Bluehost – nejlepší sdílený hosting pro WordPress

Bluehost - nejlepší sdílený hosting pro WordPress

Bluehost – je volbou číslo 1 pro miliony majitelů webových stránek WP po ​​mnoho let. Doporučeno vývojáři WordPress, může se perfektně hodit pro jakýkoli typ projektu. Bluehost nabízí plnou integraci WordPress s vlastním App Marketem, který si může vybrat z nekonečného výběru widgetů a doplňků. Platforma se navíc může pochlubit vysokou mírou dostupnosti (99,99%), rychlostí načítání stránky (424 ms) a dalšími. Mezi hlavní funkce patří:

 • Uživatelsky přívětivý ovládací panel – Bluehost usnadňuje manipulaci Proces vytváření webových stránek WordPress díky intuitivnímu cPanelu. Zde máte všechny potřebné prvky na jednom místě pro správu několika projektů současně. Geeks WordPress ocení příležitost transformovat jej do řídicího panelu WP a těžit z rozhraní, na které jsou zvyklí.
 • Nekonečné widgety a pluginy – Společnost Bluehost je hostitelskou platformou specializovanou na WP a poskytuje tisíce widgetů a aplikací pro weby WordPress. Jsou k dispozici na Bluehost Marketplace a WP témata zdarma i placená.
 • eCommerce a SEO – Platforma nabízí lokalizované strategie SEO a profesionální pomoc, zatímco funkce eCommerce usnadňuje spuštění digitálního obchodu s tolika produkty, kolik potřebujete kromě certifikátu SSL, integrace nákupního košíku atd..
 • Vylepšená podpora zákazníků – Kromě tradičních způsobů, jak zůstat v kontaktu s podpůrným týmem, má Bluehost řadu odborníků, kteří vám pomohou, kdykoli potřebujete integrovat analytické nástroje, nainstalovat nový plugin nebo vylepšit SEO pozice.

Náklady na hosting Bluehost WordPress: Platforma nabízí tři hlavní plány sdíleného hostování. Zahrnují základní plán (2,95 $ / měsíc), Plus plán (5,45 $ / měsíc) a plán výběru (5,45 $ / měsíc). Základní plán přichází s neomezenou šířkou pásma, aktualizacemi WP, 50 GB úložného prostoru, certifikátem SSL zdarma a bezplatné doménové jméno. Vypadá to jako dobrá hodnota za peníze, i když upgrade na pokročilé plány bude stěží těžkou výzvou pro peněženku.

Vyzkoušejte nyní Bluehost

Hostpapa – americká hostingová společnost WordPress # 1

Hostpapa - americká hostingová společnost WordPress # 1

HostPapa – je jedním z nejuznávanějších poskytovatelů hostingu v USA. Nabízí samostatné sdílené servery optimalizované pro WordPress pro okamžité vytváření, provozování a údržbu webových stránek WP. Zákazníci mohou využívat celou řadu bezplatných funkcí, které zahrnují jednoletou doménu, SSL a další. Kromě toho, Hostpapa pojištění skvělý výkon a vynalézavost.

Mezi klíčové vlastnosti patří:

 • Velká síla – Kromě 99,9% dostupnosti, systém zaručuje rychlou rychlost načítání webových stránek díky vylepšenému ukládání obsahu do mezipaměti. Kromě toho můžete využít bezplatnou síť CDN, která zvýšila rychlost projektu a celkový výkon.
 • Automatizovaná údržba – rozhodující vlastnost pro nováčky, kteří považují za náročné zvládnout instalační proces ručně. Systém nabízí bezproblémovou integraci. To znamená žádné ruční nastavení nebo konfiguraci. Hostpapa bude navíc zpracovávat aktualizace pluginů a systémů a zajistí, že používáte nejnovější verzi softwaru.
 • Pokročilé zabezpečení – zatímco WordPress je systém s otevřeným zdrojovým kódem, budete potřebovat něco víc než jen sadu zabezpečení proti spamu. Hostpapa má funkce zabezpečení JetPack ve všech svých plánech WP. Nejprve zajišťuje rychlejší načítání, což je dobré pro hodnocení Google. Za druhé, poskytuje automatickou ochranu před malwarem. V neposlední řadě získáváte pokročilé obranné nástroje s ohledem na zabezpečení přihlašovacích údajů a hesel, ochranu před hrubou silou a útoky DD0S atd..
 • Podpora orientovaná na WP – Hostpapa se může pochlubit exkluzivní zákaznickou podporou, která se specializuje na redakční systém WordPress. Kromě tradičních způsobů, jak se dostat do kontaktu, má poskytovatel hostingu školicí program WordPress 1: 1 pro nováčky, kteří si chtějí vyzvednout některé dovednosti WordPress. Kromě toho existuje přístup k obrovskému množství odborníků WP z Papa Squad připravených podat ruku.

Hostpapa WordPress náklady na hostování: uživatelé si mohou vybrat ze 3 různých plánů určených pro potřeby WordPress. Zahrnují WP Starter, WP Business a WP Pro. Každý plán je dodáván s bezplatnou doménou a neomezenou šířkou pásma. Stojí 3,95 $, respektive 12,95 $.

Viz také: Recenze HostPapa.

Vyzkoušejte HostPapa nyní

HostGator – nejrychlejší sdílené hostování pro WordPress

HostGator - globální poskytovatel hostingu a souvisejících služeb

HostGator – je poskytovatel hostingu, který slibuje zvýšený výkon webových stránek WordPress kromě 2,5krát vyšší rychlosti načítání. Uživatelé ocení intuitivní ovládací panel, který usnadňuje správu všech projektů z jediného ovládacího panelu. Systém automaticky konfiguruje ukládání do mezipaměti a CDN tak, aby majitelé stránek mohli těžit ze zvýšeného výkonu.

Zde je přehled toho, co získáte u serverů optimalizovaných na hostitele WP:

 • Řešení vše v jednom – platforma poskytuje veškerá aktiva WordPress, která budete možná potřebovat k vytvoření připraveného webu od nuly. S každým plánem získáte přístup k tématům a šablonám WP. Uživatelé mohou integrovat služby své strany nebo nechat pluginy nainstalovat a aktualizovat automaticky bez dalších manipulací. Začátečníci budou snadno řídit projekty díky jasnému a intuitivnímu ovládacímu panelu.
 • 2.5x lepší výkon – HostGator využívá cloudové technologie k dodání své super-nabité architektury koncovému uživateli. Kromě toho obsahuje CDN, mezipaměťové vrstvy a servery s nízkou hustotou, aby zajistily 2,5krát rychlejší načítání. Kromě toho jsou servery optimalizované pro WordPress nakonfigurovány tak, aby se váš web WP načítal rychleji.
 • Extra funkce – Pokud potřebujete přesunout svůj web z existujícího hostingu do hostgator bez ztráty provozu, místní experti to udělají zdarma. Migrace stránek a přenos domény jsou k dispozici zdarma. Uživatelé se mohou také při přepínání mezi poskytovateli hostingu spolehnout na zkušené odborníky podpory, kteří s nimi budou konzultovat jakékoli technické problémy.

HostGator WordPress náklady na hostování: Existují tři dostupné plány pro weby založené na WP. První z nich je Starterův plán. To stojí 5,95 dolarů za měsíc pro jeden web s až 100 000 návštěvníků měsíčně. Standardní plán vás bude stát dva,95 $ měsíčně za dva weby, zatímco obchodní plán je určen pro rostoucí projekty s návštěvníky až 500 000 měsíčně. Stojí to 9,95 $. Všechny tři plány zahrnují bezplatný SSL a bezplatnou doménu.

Vyzkoušejte HostGator Now

SiteGround – nejjednodušší sdílené hostování WordPress

SiteGround - nejjednodušší sdílené hostování WordPress

SiteGround – je další rozpoznatelná platforma, která poskytuje své rozšířené hostingové služby od roku 2004. Dnes má více než 1 900 000 domén vytvořených pomocí WordPress a dalších populárních CMS. Platforma se může pochlubit skvělým provozem (99,99%) kromě rychlejší než průměrné rychlosti načítání stránky (714 ms). Velká flexibilita a řada serverových řešení mohou vypadat jako dobrá volba vedle následujících funkcí:

 • WP Managed Hosting – Od této chvíle se nemusíte starat o všechny nainstalované doplňky pro váš web WordPress. Systém se o ně postará tím, že zajistí rychlé aktualizace, hladký chod, digitální zabezpečení atd. SiteGround používá hlavně své vlastní hotovostní nástroje k zajištění rychlého načítání stránky..
 • Jednoduchý eCommerce – Potřebujete si vytvořit skvělý eCommerce web? Zapomeňte na instalaci desítek různých pluginů a aplikací. Systém nabízí 18 základních aplikací v jedné. Jednoduše si vyberte aplikace, které budete potřebovat k napájení vašeho digitálního obchodu, a začněte vytvářet webovou stránku.
 • Zvýšené zabezpečení – Na rozdíl od jiných poskytovatelů hostingu, kteří nabízejí základní bezpečnostní nástroje, má Sitegorund pokročilou technologii sledování, která umožňuje sledování vašich webových stránek každých 0,5 sekundy, aby nedošlo k ohrožení. Uživatelé navíc ocení více nástrojů, jako jsou seznamy IP adres, ochrana pomocí horkých odkazů a další.

WebGround náklady na hosting WordPress: Přestože SiteGround nemá bezplatnou zkušební verzi, můžete si peníze vyzvednout během prvních 30 dnů. Pokud jde o dostupné plány, zahrnují tři hlavní balíčky. Startup plán stojí $ 3,95 / měsíc a poskytuje 10 GB úložného prostoru kromě základních funkcí. Plán GrowBig stojí 6,45 $ měsíčně a zahrnuje pokročilé funkce. S plánem GoGeek, který stojí 11,95 $ měsíčně, získáte kromě prémiových nástrojů všechny funkce z předchozích dvou plánů.

Viz také: Kontrola SiteGround.

Vyzkoušejte SiteGround Now

Liquid Web – nejlevnější hosting pro jeden web

Liquid Web - nejlevnější hosting pro jeden web

Liquid Web – je plně spravovaný poskytovatel hostingu, který uživatelům umožňuje mít kontrolu nad jejich servery a aktivy webových stránek. Nedávno integrovala platformu Nexcess – cloudovou platformu, která zajišťuje zvýšený výkon všech serverových řešení optimalizovaných WP a WooCommerce. To znamená, že uživatelé budou těžit z bezchybných bezpečnostních prostředků, výjimečné rychlosti a rozsahu.

Hlavní funkce hostování WordPress jsou následující:

 • Vyšší výkon webových stránek – Kromě vysoce výkonné platformy Nexcess, kterou jsme již zmínili dříve, Liquid Web kromě integrace Nginx používá také nejnovější verzi PHP 7. Mezi další funkce patří automatická komprese obrazu a další konfigurace zaměřené na zvýšení rychlosti načítání a celkový výkon webových stránek.
 • Plně spravovaný hosting WordPress – systém automaticky vytvoří kopie vašich stránek i aktualizace pluginů. Zálohy nemusíte zpracovávat. Systém navíc poskytuje přístup vývojářům a nástroje dodávané prostřednictvím WP-CLI, Git a SSH.
 • Funkce představení stránky – oceněná možnost pro ty, kteří chtějí své projekty vyzkoušet před uvedením do provozu. Systém poskytuje uživatelům prostorovou stránku, která umožňuje zkontrolovat všechny funkce a způsob, jakým běží v reálných podmínkách.
 • Zdarma migrace stránek – životně důležitá funkce pro ty, kteří chtějí opustit své současné platformy pro plně spravované řešení WordPress poskytované společností Liquid Web. Místní odborníci provedou migraci bez jakýchkoli pádů nebo ztrát provozu. Pokud máte stále pochybnosti týkající se migrace stránek, místní tým odborníků WordPress vás bude konzultovat o jakémkoli problému.

Náklady na hosting Liquid Web WordPress: systém lodě pravděpodobně nejširší výběr plánů optimalizovaných WP. Jsou navrženy tak, aby vyhovovaly individuálním i podnikovým potřebám. První tři balíčky sestávají z plánů Spark, Maker a Builder. Umožní vám spravovat formulář 1 až 25 webů v rámci jednoho předplatného. Měsíční ceny jsou 19, 79 a 149 dolarů. Společnosti, které hledají další zdroje a zvýšenou kapacitu, si mohou vybrat z plánů Producer, Executive a Enterprise. Stojí 299 $, 549 $ a 999 $ měsíčně s až 250 webovými stránkami, 10TB šířky pásma a 800 GB úložného prostoru.

Vyzkoušejte Liquid Web Now

Google Cloud – nejlepší platforma pro WordPress od společnosti Google

Google Cloud - nejlepší platforma pro WordPress od společnosti Google

Google Cloud – je hostitelská platforma určená obecně pro podniky. Tato služba se může pochlubit seznamem dobře rozpoznatelných zákazníků včetně takových společností, jako jsou Coca-Cola, PayPal, eBay a další. Uživatelé WordPressu mohou zároveň těžit z serverových řešení optimalizovaných na WP a vyzkoušet jedinečný cenový model pay-as-you-use.

Podívejme se blíže na to, co Google Cloud Platform může nabídnout z hlediska možností hostování:

 • Síť Round-the-Globe – systém má datová centra umístěná ve více než 20 zemích po celém světě. Zahrnují nejen Spojené státy a Kanadu, ale také Evropu, asijsko-pacifický region, Jižní Ameriku atd. Tato skutečnost zajišťuje širší dosah uživatelů a rychlejší poskytování obsahu přes vaši polohu.
 • Skvělé pro podnikové uživatele – Netřeba dodávat, že Google Cloud využívá špičkové cloudové technologie, které zaručují vyšší výkon. Poskytuje služby cloud computingu společnostem a rostoucím podnikům. Na druhé straně to nemusí fungovat pro uživatele, kteří spouštějí malé webové stránky jako koníček.
 • Závazek otevřeného zdroje – platforma výrazně přispívá k některým jejím populárním open-source projektům, které zahrnují Android, Kubernetes a některé další. To znamená, že můžete svůj web nebo aplikaci přesunout do jiného cloudu, aniž byste byli zaseknutí.
 • Exkluzivní cenová politika – v Google Cloud nenajdete typické plány s pevnými cenami a seznam funkcí. Systém představuje model placení za použití. Jinými slovy, můžete spravovat své náklady na hostování v závislosti na zdrojích a kapacitě požadované projektem.

Náklady na hostování Google Cloud WordPress: jak jsme již zmínili, cenová politika se liší od toho, na co jsme zvyklí. Uživatelé si mohou vybrat ze samoobslužného hostování WordPress ve službě Google Compute Engine nebo importovat webový kód přímo do motoru. K dispozici je 12měsíční bezplatná zkušební verze, která již zahrnuje kredity na reklamu Google ve výši 300 $. Poté budete muset platit za skutečné využití hostingu v krocích za sekundu.

Vyzkoušejte Google Cloud Now

1&1 IONOS – největší evropský poskytovatel hostingu

1 a 1 IONOS - největší evropský poskytovatel hostingu

1&1 IONOS – je zelená hostingová platforma, která využívá zdroje energie k napájení webů WordPress nejzodpovědnějším způsobem. Kromě energeticky účinných technologií budou uživatelé těžit z flexibilních plánů optimalizovaných na WP vhodných pro různé typy webových stránek. Buď musíte spustit malý blog nebo chcete prodávat produkty online s integrací WooCommerce, 1&1 IONOS nabízí několik dobrých funkcí.

Mezi hlavní výhody patří:

 • Zelená hosting – 1&1 IONOS patří mezi několik platforem, které se starají o životní prostředí. Využívá účinné zdroje včetně sluneční a větrné energie k napájení tisíců webových stránek. Tyto technologie jsou k dispozici pro každé datové centrum umístěné v různých částech světa.
 • Servery optimalizované pro WordPress – systém běží na PHP 7 s integrovaným NGINX konfigurovaným tak, aby vyhovoval specifickým potřebám WordPress, pokud jde o rychlost načítání a výkon webu. 1&1 IONOS zaručuje od 2 GB RAM 360 Gbit / s konektivitu zajištěnou optickými vlákny.
 • Pokročilé ukládání dat – uložte data svých webových stránek pomocí technologie SSD. Ve srovnání s HDD je o 50% rychlejší, což znamená vyšší rychlost načítání stránky a vyšší pořadí vyhledávacích strojů.
 • Osobní správce účtu – kromě rozsáhlé znalostní základny, 1&1 Zákazníci IONOS mohou těžit z osobních manažerů podpory, kteří jsou specializovanými odborníky na WordPress. Služba je k dispozici spolu s dalšími bezplatnými funkcemi, které zahrnují SSL, doménové jméno, e-mailové účty atd.

1&1 hostingové náklady IONOS WordPress: systém umožňuje všem uživatelům těžit z 1 $ dohody. Můžete se přihlásit k odběru kteréhokoli ze tří plánů WP pouze za 1 USD po dobu 12 měsíců. Po uplynutí tohoto období budou ceny následující: Základní plány pro menší projekty a blogy stojí 9 $ měsíčně, obchodní plán je pro větší webové stránky s větší šířkou pásma, úložištěm a pluginy. Plán Pro je posledním balíčkem, který stojí 15 $ měsíčně za správu až 5 rostoucích projektů.

Viz také: 1&1 recenze IONOS.

Zkuste 1&1 IONOS teď

Hostinger – nejlevnější hosting pro webové stránky WordPress

Hostinger - nejlevnější hosting pro webové stránky WordPress

Hostinger – je nákladově efektivní řešení hostování pro uživatele, kteří hledají balíček základních funkcí za nízkou cenu. Přestože se nemůže pochlubit stejnou funkčností WP jako výše uvedené platformy, má vše, co byste od začátku mohli potřebovat, a určitě splní vaše rozpočtové očekávání. Je to zatím nejlevnější nabídka na trhu s několika skvělými výhodami WP:

 • Automatizovaný instalátor WP – Po zadání účtu Hostinger se můžete přepnout na ovládací panel WP. Systém nabízí hned od začátku několik možností s automatickým instalačním programem WP. Uživatelé mohou proces instalace zvládnout také ručně. Jednoduše přidejte URL a název webu, zatímco instalační program WP stáhne nejnovější verzi WP a přizpůsobí ji prostředí vašeho serveru..
 • Hostingové plány určené pro WordPress – Zákazníci si mohou vybrat z několika základních plánů za dostupnou cenu. Platforma navíc obsahuje některé speciálně navržené plány WordPress s některými specifickými možnostmi hostování. Cena je stejná, ale plány WP jsou optimalizovány pro nejoblíbenější CMS na světě.
 • Skvělý výkon – Hostinger se ukázal jako spolehlivé serverové řešení s vysokou mírou dostupnosti a rychlostí načítání stránky. Pokud jde o dostupnost, průměrná sazba je 99,98%. což je velmi blízké špičce v oboru. Pokud jde o rychlost načítání stránky, nejnovější výsledky byly 315 ms.

Hostinger WordPress náklady na hostování: Pokud máte omezený rozpočet, může být základní plán s jediným sdíleným serverem dobrou volbou, která stojí pouze 0,82 $. Za tuto cenu získáte 100GB šířku pásma pro jeden web. Toužíte po rozšířených funkcích webového serveru? Prémiový plán vás bude stát od 2,15 dolaru za měsíc s neomezenou šířkou pásma a webovými stránkami. Týdenní zálohy jsou součástí plánu. Business přichází jako serverové řešení typu všetko v jednom s neomezenými funkcemi za pouhých 3,45 $ měsíčně.

Viz také: Hostinger recenze.

Vyzkoušejte Hostinger Now

Godaddy – největší registrátor domén + hostingová společnost

GoDaddy - největší registrace domény + hostingová společnost

Godaddy – je největší služba registrace domén v oboru. Je také poskytovatelem hostingu, který poskytuje vysoce výkonná serverová řešení optimalizovaná pro WordPress. Uživatelé si mohou vybrat z několika již nakonfigurovaných plánů pro různé potřeby od obsahu založeného na webech elektronického obchodování. Godaddy zaručuje 99,9% dostupnosti a vylepšený výkon.

Podívejme se, co má pod kapotou:

 • Záruka dostupnosti – systém zaručuje 99,9% dostupnosti. Pokud příslušnou sazbu nedodá, mohou uživatelé požadovat vrácení peněz v plné výši.
 • Rychlejší rychlost webových stránek – Servery Godaddy používají podporu CDN, která zajišťuje o 50% rychlejší načítání. Kromě toho používá nejnovější verzi PHP 7.
 • Dobré pro nováčky – Technici ocení výběr předem připravených rozvržení stránek a webových stránek, aby byly co nejrychleji spuštěny. Systém obsahuje vlastní editor stránek s přetahováním, který se snadno používá.
 • Doplňky zdarma – Uživatelé Godaddy mají volný přístup k tisícům pluginů a témat WordPress. Mezi další služby patří bezplatný SSL, migrace webových stránek, převod domény atd.
 • Denní zálohy – Systém vytvoří každou noc kopie vašeho webu. Zachovává zkopírované verze v bezpečí po dobu nejméně 1 měsíce, aby bylo možné web obnovit, kdykoli to bude potřeba, kliknutím.

Náklady na hosting Godaddy WordPress: platforma má čtyři různé hostingové plány WordPress. Zahrnují základní plán (6,99 $ / měsíc) s úložištěm 30 GB pro jeden web, plán Deluxe (9,99 $ za měsíc) je dobré pro větší weby s 100 000 návštěvníky měsíčně, plán Ultimate (12,99 $ za měsíc) nabízí neomezené úložiště a bezplatné SSL a plán elektronického obchodování (15,99 $ za měsíc) zahrnuje systém správy produktů, rezervace a schůzky, rozšíření WooCommerce atd.

Vyzkoušejte Godaddy Now

iPage – jeden z nejstarších poskytovatelů webhostingu na světě

iPage - jeden z nejstarších poskytovatelů webhostingu na světě

iPage – je cenově dostupný a dobře rozpoznatelný poskytovatel hostingu s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Přichází jako snadno spravovatelné serverové řešení WordPress se všemi potřebnými funkcemi obsaženými ve dvou jeho optimalizovaných plánech WP. Uživatelé dostanou šanci vytvořit projekty přátelské pro vyhledávače a těžit z neomezeného úložiště a šířky pásma za rozumnou cenu.

Hlavní funkce zahrnuje:

 • Vestavěné funkce WP – nemusíte spravovat instalaci, nastavení nebo aktualizace ručně. iPage nabízí vestavěné funkce, které umožňují systému spravovat veškerý webový majetek za vás od instalace WordPress po aktualizaci pluginů.
 • Zabezpečení a rychlost – platforma navázala spolupráci se serverem SiteLock, aby poskytovala vylepšené funkce zabezpečení a ochranu webových stránek. Konfigurace serveru iPage vám umožní využívat 2,5krát vyšší rychlost načítání.
 • Komplexní podpora – Pokud potřebujete pomoc nebo pomoc, odborníci iPage WordPress jsou připraveni podat ruku. V případě potřeby se postarají o migraci webových stránek nebo konzultují jakékoli jiné technické problémy.

Náklady na hosting iPage WordPress: s pouhými dvěma dostupnými plány mohou uživatelé iPage mít stále přístup k celé řadě funkcí nezbytných k údržbě svých webových stránek WordPress. Plán Starteru WP začíná na 3,75 $ měsíčně, zatímco WP Essential je 6,95 USD měsíčně. Každý balíček obsahuje jednoletou doménu, neomezenou šířku pásma a úložiště, předinstalovaný motiv WP a pluginy.

Viz také: iPage recenze.

Vyzkoušejte aplikaci iPage Now

Sečteno a podtrženo

Rozhodnutí o nejlepším řešení hostování WordPress závisí na budoucích funkcích projektu, účelech a cílech. Cílem je vybrat platformu s dostatkem nástrojů a kapacitou hostujte svůj web a zajistit jeho bezchybný výkon. Výše uvedené platformy mohou být dobrým řešením pro různé typy projektů.

 • Bluehost je dokonalým poskytovatelem hostingu se serverovými řešeními doporučenými WordPress. Jeho přizpůsobené plány umožňují uživatelům nejen vytvářet a hostovat, ale také propagovat online projekty jakéhokoli typu.
 • HostPapa je americký nejznámější poskytovatel hostingu, který poskytuje vestavěné nástroje pro správu, přizpůsobení, konfiguraci a údržbu webových stránek založených na WordPress při minimálních nákladech..
 • HostGator je jednou z nejvýkonnějších hostingových platforem s dobře nakonfigurovanými plány serverů optimalizovanými na WP. Přichází jako řešení typu vše v jednom pro snadné vytváření a nasazení vašich projektů.

V závislosti na vašich požadavcích mohou být dobrou volbou i jiné platformy. Nezáleží na tom, jaké poskytovatele hostingu si vyberete. Ujistěte se, že má vše, co potřebujete, s dostatečnou šířkou pásma, úložným prostorem a dalšími nástroji, abyste měli balíček all-in-one pro budoucí projekt..

Zkuste Bluehost Shared Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map