Nejlepší software pro tvorbu webových stránek pro Mac

Nejlepší software pro tvorbu webových stránek pro Mac


Navzdory vizuálně atraktivnímu high-end designu a bezpečnosti není specializovaný software Mac zdaleka dokonalým nástrojem pro tvorbu webových stránek. Nabízí omezenou sadu zařízení HTML potřebných pro samostatné soubory CSS, než aby je měly na jednom webu.

Uživatelé Macu proto hledají cloudové a SaaS platformy a nástroje namísto upřednostňování tradičních nástrojů pro tvorbu webových stránek, které jsou vyvinuty pro Mac a vyžadují předběžnou instalaci.

Tvůrci webových stránek se ukázali jako správný druh nástrojů, které mohou uživatelé Macu snadno použít k vytvoření ohromujících webových zdrojů pro různé účely od nuly. Nevyžadují seriózní úsilí a investice do peněz, místo toho nabízejí rozsáhlou sadu funkcí. Jsou intuitivní a jednoduché pro uživatele s různým pozadím webového designu a nevyžadují speciální dovednosti, což uživatelům umožňuje bez námahy vytvářet kvalitní webové zdroje na vlastní pěst. Díky kvalitnímu tvůrci webových stránek bude mít váš projekt profesionální vzhled a výkonné funkce.

Webové stránky spuštěné uživateli Mac jsou plně funkční a mají atraktivní design. Oni jsou snadno spravovatelné a umožní vám poskytnout veškerý obsah, který chcete vidět na svém webu. To záleží hodně pro fanoušky softwaru pro vytváření webových stránek Mac, kteří chtějí ušetřit své úsilí a čas, využívají slušné a plnohodnotné webové stránky vytvořené pomocí nástroje pro tvorbu webových stránek.

Testovali jsme 5 nejlepších softwaru pro tvorbu webových stránek pro Mac:

 1. Wix – nejlepší SaaS webový tvůrce pro Mac OS
 2. RapidWeaver – nejlepší webový designový software pro Mac
 3. WordPress – nejlepší hostovaný CMS pro uživatele Mac OS X
 4. Mobirise – bezplatný software pro vytváření webových stránek
 5. Blocs – nejjednodušší drag and drop webový tvůrce

Pokud jste se rozhodli, že budete hledat slušný software pro vytváření webových stránek v Macu, udělejte si čas na prozkoumání recenzí těchto populárních a plnohodnotných služeb uvedených v příspěvku. Jejich srovnání a seznam nejdůležitějších vám usnadní výběr. Začněme hned teď.

Wix – nejlepší SaaS webový tvůrce pro Mac OS

Wix - nejlepší SaaS webový tvůrce pro Mac OS

Wix – je nejlepší tvůrce webových stránek pro uživatele počítačů Mac, což usnadňuje vytváření plně funkčních webů s ohromujícím designem. Tento systém umožňuje vytvářet různé typy webových stránek pro osobní i obchodní použití. Dodává se s funkcí out-of-the-box, což je více než dost na pokrytí širokého spektra všestranných potřeb web design.

Seznam hlavních výhod Wix zahrnuje:

 • Nástroj Wix ADI – Tvůrce webových stránek pro vás automaticky vytvoří web pomocí zadaného obsahu. Pohodlný editor webových stránek WYSIWYG umožňuje řídit každý krok procesu přizpůsobení webových stránek a řešit problémy včas.
 • Možnosti úprav – Systém představuje příležitost použít standardní webový editor a mobilní editor. Úpravy provedené ve standardním režimu se zobrazují v mobilní verzi, zatímco úpravy provedené ve verzi pro mobilní web se neprojeví v režimu plochy..
 • Citlivé šablony – Wix také přichází se stovkami mobilních šablon přístupných prostřednictvím tabletů a chytrých telefonů poháněných iOS, které jsou 100% přizpůsobitelné a intuitivní povahy.
 • Wix App Market – Toto je další vrchol tvůrce webových stránek, kde můžete procházet stovky bezplatných a placených widgetů, rozšíření a aplikací, které jsou zde k dispozici. Vybraná témata můžete do svého webu integrovat a přispět tak k jejich použitelnosti.
 • Fórum, blog a eCommerce – Tvůrce webových stránek přichází s motory fóra, blogů a elektronického obchodování. To umožňuje vytvořit, připojit a spravovat Fórum, blog nebo internetový obchod bez potíží.
 • Corvid by Wix – Pokud máte v úmyslu spustit a integrovat aplikace do vašeho webu, pokračujte v používání Corvid by Wix – pokročilé otevřené vývojové platformy používané pro spouštění profesionálních webových aplikací bez znalosti kódování nebo předběžných zkušeností s webovým designem. Platforma poskytuje potřebnou sadu nástrojů na jednom místě – stačí vybrat ty funkce a nástroje, které potřebujete pro svůj projekt, a začít pracovat na vývoji webové aplikace..
 • Ascend Tool – Jedná se o bezplatné obchodní řešení typu vše v jednom, které poskytuje dostatek nástrojů (v sadě funkcí je k dispozici více než 20 produktů), které musíte mít pro svou obchodní propagaci. Tyto produkty vám pomáhají efektivně růst vašeho podnikání, zvyšovat zákaznickou základnu a propagovat vaše služby na webu.

Systémové funkce můžete používat zdarma, a to pomocí bezplatného plánu, který nikdy nevyprší. Chcete-li však funkčnost svého webu přejít na zcela novou úroveň, musíte upgradovat na jeden z placených plánů. V současné době nabízí Wix dva typy předplatného, ​​a to standardní a obchodní / eCommerce plány. Náklady na standardní plány začínají 13 USD / měsíc, aby dosáhly 39 USD / měsíc pro nejdražší předplatné, zatímco náklady na obchodní a eCommerce plány začínají 23 USD / měsíc, aby dosáhly 500 USD / měsíc pro nejpokročilejší možnost tvorby cen.

Vyzkoušejte Wix zdarma

RapidWeaver – nejlepší webový designový software pro Mac

RapidWeaver - nejlepší webový designový software pro Mac

RapidWeaver – je výkonný tvůrce webových stránek, který byl speciálně navržen pro uživatele počítačů Mac, kteří chtějí vytvářet plně funkční webové aplikace a webové stránky bez zapojeného kódování. Tato platforma vám umožní začít reagovat krásné webové stránky bez jakékoli přípravy nebo pozadí web design.

Podívejte se na seznam hlavních rysů RapidWeaveru:

 • Technologie MacOS – Tvůrce webových stránek podporuje všechny technologie MacOS, včetně karet iCloud a Document. To vám umožní začít webové stránky od nuly, počínaje jednoduchými projekty na jedné stránce až po komplexní internetové obchody.
 • Výběr šablony – Systém umožňuje výběr z více než 50 integrovaných šablon, zatímco komunita systému dále poskytuje více než 100 responzivních témat. RapidWeaver zajišťuje snadnou správu webových stránek, umožňuje vytvářet nové stránky a podstránky a také je přizpůsobovat od nuly. Praktická funkce náhledu umožňuje sledovat provedené úpravy před publikováním projektu.
 • Simulátor zařízení – Nová funkce vám umožní zjistit, jak bude váš nově vytvořený web vypadat na různých zařízeních, včetně iPhone, iPad, Mac a dalších. Tato funkce je flexibilní a výkonná, umožňuje vám otevírat se, měnit měřítko a dokonce uložit několik oken pro sledování změn poté.
 • Nástroj Správce médií – RapidWeaver přichází s výkonným nástrojem pro integraci médií, který vám umožní efektivně spravovat zdroje projektu. Přístup k vaší knihovně fotografií, prohlížeči a obrázkům můžete získat z největší bezplatné online knihovny fotografií. Stačí si vybrat ty, které odpovídají specializaci vašeho webu, a dále je přetáhnout na vaše webové stránky.
 • Správce úryvků – Systém umožňuje využívat výhody, které nabízí vylepšený správce úryvků, integrací užitečných kódů CSS, HTML a Javascript. V případě potřeby je také možné do úryvků přidat prostý text.

Tvůrce webových stránek je zdarma, ale pokud chcete využít jeho pokročilé sady funkcí, budete muset upgradovat na placené předplatné. Náklady na placený plán v současné době představují 99 $, ale systém často zavádí speciální nabídky a slevy pro ty, kteří chtějí při použití ušetřit velké.

Vyzkoušejte RapidWeaver zdarma

WordPress – nejlepší hostovaný CMS pro uživatele Mac OS X

WordPress - nejlepší hostovaný CMS pro uživatele Mac OS X

WordPress – je populární a nejznámější systém pro správu obsahu, který se používá ke spouštění a správě různých typů projektů. Systém byl původně vytvořen s ohledem na účely blogů, ale rychle se vyvinul na plnohodnotnou platformu s vysokou funkčností a flexibilitou.

Hlavní rysy WordPress jsou následující:

 • Stahování a instalace – Jako CMS vyžaduje WordPress stahování a instalaci. To netrvá dlouho, ale to neznamená, že práce se službou je pro každého snadná. Pokud nejste zdatní weboví designéři nebo nemáte alespoň základní znalosti programování, může být systém trochu komplikovaný. Důvodem je, že práce s WordPress vyžaduje povědomí o kódování. Jinak se mohou vyskytnout problémy při integrovaných zásuvných modulech nebo přizpůsobení šablon.
 • Možnosti integrace – CMS vyniká z davu díky svým silným možnostem integrace. Ať už se specializujete na jakýkoli obor a jakýkoli typ projektu, který chcete spustit, existuje spousta pluginů a externích šablon, které můžete procházet a přidat na svůj web. To umožňuje rozšířit funkčnost systému, poskytnout mu požadovaný výkon a špičkový design.
 • Možnosti přizpůsobení návrhu – WordPress je také známý svými pokročilými možnostmi přizpůsobení designu. Všechny šablony, které vyberete pro svůj projekt lze spustit zcela od nuly – stačí vybrat a upravit požadované nastavení šablony, experimentovat s barvami, styly, pozadím, obrázky a mediální soubory, které jsou k dispozici zde. Můžete také nahrávat a integrovat své vlastní soubory sociálních médií, obrázky z galerií, dokumenty a další požadované prvky.
 • Hosting a výběr názvu domény – Jako systém ke stažení WordPress nenabízí integrované možnosti hostování. Místo toho systém umožňuje výběr jakéhokoli poskytovatele hostingu které nejlépe vyhovují vašim projektovým potřebám. Mimochodem, mnoho současných hostitelů přichází s integrovaným CMS, který znamená pouze instalaci jedním kliknutím. Bluehost je jedním z takových poskytovatelů hostingu a toto je platforma, kterou oficiálně doporučuje WordPress. Hostitel nabízí zdarma bonusové doménové jméno během prvního roku trvání předplatného, ​​vysoká rychlost načítání stránky, více integrací, cenově dostupné ceny a 60% sleva na instalaci WordPress a další výhody.

WordPress je volně stažitelný CMS, který lze nainstalovat zdarma. Systém však umožňuje integraci doplňků a rozšíření třetích stran, které vyžadovaly dodatečné rozpočtové investice. Totéž se týká integrace šablon, hostingu a nákladů na název domény.

Nainstalujte WordPress zdarma

Mobirise – bezplatný software pro vytváření webových stránek

Mobirise - bezplatný software pro vytváření webových stránek

Mobirise – je software ke stažení zdarma měli byste nejprve nainstalovat na Mac před zahájením práce na vývoji vašich webových stránek. Systém je postaven s ohledem na pohodlí a jednoduchost uživatele a nevyžaduje, aby nováčci mohli efektivně využívat dovednosti a znalosti webdesignu..

Zde je seznam hlavních výhod Mobirise:

 • Bloky obsahu – Tvůrce webových stránek má strukturu založenou na blocích, která umožňuje navrhovat webové stránky z připravených obsahových bloků. Jejich celkový počet v současné době přesahuje 800 položek a neustále roste. Uspořádání a přizpůsobení bloků je jednoduché a umožňuje vytvoření požadované struktury webových stránek. Webové stránky spuštěné s Mobirise ve výchozím nastavení reagují.
 • Tvůrce webových stránek AMP – Mobirise nabízí integrovaný webový tvůrce AMP, který vám umožňuje spouštět a spravovat projekty, které jsou dokonale optimalizovány pro mobilní prohlížení a zajišťují rychlé stahování webových stránek..
 • Nástroje pro přizpůsobení designu – Nástroje pro přizpůsobení designu Mobirise přicházejí okamžitě po vybalení. Usnadňují nastavení hlavních parametrů webových stránek, stylu, integrace více mediálních souborů a provádění dalších akcí.
 • Volba hostingu – Tvůrce webových stránek nemá integrovaný hosting, ale umožňuje hostit váš připravený projekt na stránkách GitHub zdarma.

Mobirise je zcela zdarma software pro webové stránky, ale budete muset zaplatit za hosting webových stránek, doménové jméno a integraci. K dispozici je také balíček Premium Pack, který je dodáván s placenými rozšířeními, a také sada all-in-one, kde si můžete vybrat mezi doplňkovými zásuvnými moduly a motivy. Cena sady Premium představuje 129 USD.

Stáhněte si Mobirise zdarma

Blocs – nejjednodušší drag and drop webový tvůrce

Blocs - nejjednodušší drag and drop webový tvůrce

Bloky – je specializovaný software pro tvorbu webových stránek pro Mac, který může být slušným řešením, pokud potřebujete vytvořit chytlavé portfolio, atraktivní vstupní stránku nebo web pro propagaci produktů / služeb online. Tvůrce webových stránek má možnost přetažení za účelem snadné úpravy. Dodává se s vysokou úrovní flexibility a sadou dalších nástrojů.

Seznam zásluh Blocs je následující:

 • Struktura bloků a cihel – Tvůrce webových stránek nabízí strukturu bloků a cihel. Musíte pouze vybrat hotové bloky obsahu a upravit je podle potřeby. Nástroj pro stránku WYSIWYG usnadňuje a urychluje úpravy. Pro spuštění webové stránky s Blocs nejsou vyžadovány žádné dovednosti v oblasti kódování nebo správce FTP, ale to vyvolává potřebu vyhledat externího poskytovatele hostingu, který bude v případě potřeby stahovat a aktualizovat soubory..
 • Struktura webových stránek založených na HTML – Bloky nemají cloudový panel pro úpravu obsahu. Místo toho vám bude nabídnuta primární struktura webu založená na HTML. Chcete-li získat složitější projekt, musíte svůj web upravit pomocí CMS. To samozřejmě vyžaduje kódovací dovednosti a zázemí pro webový design. Systém nemá integrované výchozí šablony, protože v zásadě jde o aplikaci, která se používá ke spouštění motivů založených na HTML.
 • Vývoj šablony – Témata jsou vyvíjena použitím nástrojů editoru akcií. Pokud se vám tato možnost z nějakého důvodu nelíbí, můžete získat placené šablony na oficiálním webu služby (cena jednoho tématu představuje 20 $).

Blocs má bezplatnou zkušební verzi ke stažení a dva typy placených licencí, jejichž cena odpovídajícím způsobem představuje 80 $ a 360 $. Kromě toho budete muset zaplatit přibližně 100 USD ročně za hosting a přibližně 60 USD za příležitost přejít ze staré webové verze služby na novou..

Vyzkoušejte bloky zdarma

Sečteno a podtrženo

Hlavním problémem při vytváření webových stránek s Mac byla absence slušného softwaru. Tvůrci webových stránek mohou být skvělou náhradou za software Mac, který pokrývá širokou škálu potřeb webového designu a poskytuje výkonnou sadu funkcí potřebnou k vytvoření a správě plnohodnotného projektu..

Pokud hledáte kvalitní software Mac, mohou být výše popsaní stavitelé webových stránek tím nejlepším řešením. Výběr jednoho z nich může být výzvou, pokud jste s těmito systémy nikdy nepracovali. Mějte na paměti, že každý systém funguje dobře pro splnění určitého rozsahu úkolů, které mohou, ale neovlivňují výběr softwaru.

Wix je tedy tvůrcem webových stránek typu all-in-one, který se používá ke spouštění a správě různých typů webových stránek, včetně blogů, vstupních stránek, portfolií, obchodních webů a online obchodů. RapidWeaver je nejlepší software pro webový design vytvořený speciálně pro uživatele Mac. WordPress je světově známý CMS, který k zahájení špičkových projektů vyžaduje dovednosti instalace a kódování. Mobirise je volně ke stažení software, který je známý svou snadností použití a silným zaměřením na potřeby nováčků. Bloky jsou nejjednodušší drag-and-drop webový tvůrce slouží k zahájení vstupních stránek, propagačních webů, vstupních stránek a dalších typů osobních / obchodních projektů.

Pokud si nejste jisti nejlepším softwarem pro Mac, má smysl testovat každý systém předem. Toto je nejspolehlivější způsob, jak vybrat systém, který bude nejlépe fungovat pro váš individuální projekt.

Vytvořte web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map