Nejlepší software pro tvorbu webových stránek zdarma

nejlepší tvůrci webových stránek zdarma


Pokud jde o výběr nejlepšího bezplatného softwaru pro tvorbu webových stránek, můžete narazit na několik možností. Liší se složitostí, stupněm odbornosti webového designu potřebným k dokončení projektu, důsledky, náklady a dalšími důležitými aspekty.

Současní tvůrci webových stránek nejsou stejní, jaké bývali před několika lety. Nabízejí celou řadu pokročilých nástrojů pro vytváření webových stránek, funkcí a inovativních přístupů.

Můžete si vybrat mezi všestranným softwarem, který lze použít ke spuštění různých typů webových stránek, jakož i specializovanými specializovanými systémy určenými pro vývoj určitého typu webových stránek, ať už jde o obchodní webové stránky, A svatební projekt nebo internetový obchod. Tvůrci webových stránek jsou nejen snadno použitelné pro každého, ale jsou také pohodlné, intuitivní a cenově dostupné. Existuje ještě něco, co byste mohli potřebovat, abyste mohli začít s novým projektem?

Abychom vám pomohli s výběrem nejlepšího softwaru pro tvorbu webových stránek, rozhodli jsme se zkontrolovat nejoblíbenější a plně vybavené bezplatné služby, které můžete použít k vyřešení požadovaných úkolů při vytváření webových stránek..

Testovali jsme 9 nejlepších softwaru pro tvorbu webových stránek:

 1. Wix – nejlepší bezplatný tvůrce webových stránek (software jako služba)
 2. WordPress – bezplatná hostovaná platforma pro libovolný web
 3. Ucraft – online software pro webový design zdarma
 4. Webflow – responzivní nástroj pro návrh webových stránek (bez kódování)
 5. SITE123 – nejjednodušší tvůrce webových stránek zdarma
 6. IM Creator – bezplatný software pro tvorbu webových stránek
 7. Mobirise – bezplatný program pro vytváření webových stránek pro Mac & Okna
 8. Weebly – profesionální web a stavitel obchodu s eCommerce
 9. uCoz – web zdarma, fórum a tvůrce blogů

Existuje mnoho komplexních a specializovaných tvůrců webových stránek zdarma, ale stále je důležité provést důkladné vyhledávání vyberte nejlepší službu přizpůsobit se vašim potřebám. Správná volba nakonec ušetří váš čas a úsilí a optimalizuje proces vývoje vašeho webu. Podívejme se nyní na ty nejdražší služby.

Wix – nejlepší bezplatný tvůrce webových stránek (software jako služba)

Wix

Wix – je nejlepší bezplatný tvůrce webových stránek založený na softwaru jako zásadách služeb. Systém také přichází na potřeby nováčků a profesionálů v oblasti webového designu a umožňuje vytvářet různé typy webových stránek pro osobní i obchodní použití. Webové stránky vytvořené pomocí Wix vypadají vizuálně přitažlivě a optimalizovány pro mobilní zařízení. Jsou funkční a lze je přizpůsobit s ohledem na vaše potřeby díky bohaté sadě funkcí a možnostem, které systém nabízí. Mezi nejdůležitější z nich patří:

 • Bohatá kolekce šablon. Tvůrce webových stránek v současné době nabízí 550+ mobilně optimalizovaných bezplatných šablon, které jsou záměrně rozděleny do kategorií na základě témat, do kterých patří.
 • App Market. Wix nabízí ohromující výběr widgetů, aplikací a rozšíření, které si můžete vybrat a integrovat do svého webu. Tyto aplikace jsou flexibilní a univerzální, což umožňuje jejich použití pro různé marketingové, designové, propagační, sociální sítě, eCommerce a další účely. Je na vás, abyste si vybrali mezi bezplatnými a placenými možnostmi.
 • Wix ADI. Tvůrce webových stránek nabízí pokročilé Nástroj inteligence umělého designu což zejména zjednodušuje proces vytváření webových stránek automatickým vytvářením projektu pro vás na základě zadaných informací. Pokud však máte pocit, že jste připraveni sami spustit jedinečný web, můžete k tomu použít standardní editor Wix. Mobilní editor je také k dispozici zde.
 • Blogování a eCommerce. Wix umožňuje spuštění bezplatných blogů a malých až středních internetových obchodů. Jeho blogování a eCommerce motory jsou dostatečně výkonné, aby to snadno zvládly.
 • Vícejazyčná podpora. Platforma nabízí vícejazyčná podpora, což umožňuje bezplatné vytváření různých jazykových verzí vašich webových stránek.

Wix pokrývá široké spektrum potřeb webového designu, bez ohledu na úroveň vašich odborných znalostí. Přestože má tvůrce webových stránek bezplatný plán, který nikdy nevyprší, stále má smysl upgradovat na placené předplatné, abyste získali maximum ze systémových funkcí. Minimální placený plán vás bude stát 4,50 $ / měsíc, zatímco ostatní plány jsou také docela dostupné pro každého.

Vyzkoušejte Wix zdarma

WordPress – bezplatná hostovaná platforma pro libovolný web

WordPress

WordPress (aktuální verze 5.3) – je bezplatný systém pro správu obsahu, který je právem považován za nejpopulárnější software tohoto typu na světě. Systém byl původně postaven jako platforma pro blogování, ale nyní je vyžadován u uživatelů, kteří s ním chtějí vyvíjet různé typy webových stránek..

WordPress není nejlepší volbou pro začínající uživatele. Většinou dobře funguje pro zkušené vývojáře webu nebo pro uživatele, kteří mají alespoň trochu zkušeností s tvorbou webových stránek nebo s kódováním. Zde je stručný přehled nejvýznamnějších vlastností platformy:

 • 100% přizpůsobení webových stránek. Je jen na vás, abyste vybrali a upravili hlavní nastavení a vytvořili jedinečný design webových stránek. Systém umožňuje nastavení písem, barev, obrázků, které jsou k dispozici na skladě nebo je lze nahrát, jak si přejete. Můžete také přidat své vlastní dokumenty, soubory sociálních médií, vytvořit galerie, které zapůsobí na vaše publikum.
 • Více pluginů a integrací třetích stran. Chcete-li zvýšit výkon svých webových stránek, můžete integrovat pluginy, šablony nebo rozšíření, které vyvíjí jiní návrháři, a také ty, které jsou standardně poskytovány systémem. Při výběru mezi integracemi třetích stran zkontrolujte jejich bezpečnost a důvěryhodnost vývojářů webu.
 • Výkonný blogovací modul. WordPress je zpočátku známý jako platforma pro blogování, a proto je jeho integrovaný modul pro blogování na nejvyšší úrovni. Systém umožňuje vytvářet a spravovat blogy a také je aktualizovat na cestách.

Za používání WordPress nemusíte platit peníze – CMS je zdarma pro všechny. Chcete-li však svůj web zpřístupnit na webu a účinně propagovat, budete muset zaplatit za hosting, jehož náklady závisí na poskytovateli a plánu, pro který půjdete..

Nainstalujte WordPress zdarma

Ucraft – online software pro webový design zdarma

Tvůrce webových stránek Ucraft

Ucraft – je cloudový webový tvůrce, který se vyznačuje důvěryhodnou, plně funkční, flexibilní, jednoduchou a intuitivní platformou. Systém není pro nováčky složitý a má rozsáhlou sadu funkcí, kterou může nabídnout zkušeným webovým vývojářům. Není třeba ovládat kódování, protože služba má intuitivní povahu, díky níž je srozumitelná pro všechny.

Ucraft přichází s řadou špičkových návrhářských nástrojů, Logo Maker, spoustou citlivých témat a dalších možností, díky nimž je jedním z vůdců mezery moderního webového designu. Okamžitě se podívejte na jeho hlavní funkce:

 • Citlivé šablony. Tvůrce webových stránek přichází s rozsáhlým výběrem responzivních návrhů, které jsou zdarma a 100% přizpůsobitelné. Šablony jsou vhodně rozděleny do tematických sekcí na základě výklenků, ke kterým patří. Kromě několika hotových návrhů je zde také možnost vybrat prázdné téma a dále ho přizpůsobit od nuly. Všechny šablony jsou zcela zdarma a jsou také přepínatelné, což umožňuje změnu vzorů v případě potřeby.
 • Nástroje pro návrháře. Tvůrce webových stránek umožňuje použití svých špičkových návrhářských nástrojů bez jakýchkoli nákladů a dává vybranému tématu profesionální dotek. Nástroje pro návrháře, z nichž si můžete vybrat, zahrnují UIKit, Typografie a Rozložení.
 • Logo zdarma. Pokud vaše společnost ještě nemá logo značky nebo si přejete získat další, je vám k dispozici bezplatný Logo Maker Ucraft. Při navrhování loga svého webu si můžete vybrat jedinečnou ikonu, nahrát své vlastní prvky, přizpůsobit design experimentováním s texty, tvary, stylem a barvami a konečně exportovat hotový design loga v požadovaném formátu.
 • Zdarma vstupní stránka tvůrce. Tato funkce umožňuje spustit vstupní stránku a poskytnout informace o vaší společnosti na jednom místě. Měli byste vybrat požadovanou šablonu vstupní stránky a poté ji přizpůsobit tak, aby předváděla informace o vaší značce, zvyšovala organický provoz, generovala nové potenciální zákazníky a popularizovala vaše služby na webu..
 • Blogování. Tvůrce webových stránek je vybaven vestavěným modulem pro blogování, který vám umožní sdílet váš obsah, řídit provoz, zřídit specializovanou autoritu, budovat loajalitu zákazníků a rozšiřovat publikum prostřednictvím odesílání / správy příspěvků. Pro svůj blog si můžete vybrat více než 80 hotových témat. Mezi hlavní funkce blogů systému patří RSS feed, tagy a kategorie, pokročilé SEO nástroje, systém komentování atd.
 • Externí integrace. Ucrafts poskytuje přístup k mnoha widgetům a doplňkům vyvinutým odborníky na design třetích stran. To je nezbytné pro zvýšení míry zapojení a konverze zákazníků a zvýšení výkonu projektu. Aplikace jsou bezplatné a placené, což závisí na vašich potřebách a individuálních preferencích. Mezi widgety, které můžete hledat, má smysl zmínit Intercom, LiveAgent, Jivosite, Uservoice, Disqus, Zendesk Chat, Facebook Messenger a mnoho dalších rozšíření, která mohou přispět k potřebám webového marketingu, propagace a rozvoje..
 • Vícejazyčná podpora. Získání vícejazyčného webu je s Ucraft snadné. Důvodem je skutečnost, že systém nabízí bezplatnou vícejazyčnou podporu, která vám umožní sestavit několik jazykových verzí vašeho projektu.

Pokud jde o cenový aspekt, Ucraft se ukáže jako docela dostupný systém. Existuje bezplatný plán, který můžete použít k vyzkoušení služby, jakož i tři placená předplatné, která se dodávají se 14denními zkušebními lhůtami. Cena nejlevnějšího plánu Ucraft představuje $ 10 / mo, zatímco nejdražší předplatné stojí $ 39 / mo. Logo Maker a Landing Page Creator jsou k dispozici zdarma.

Vyzkoušejte Ucraft zdarma

Webflow – responzivní nástroj pro návrh webových stránek (žádné kódování)

Webflow

Webflow – je responzivní webový tvůrce, který se zaměřuje hlavně na profesionály, ale mohou jej využít i uživatelé, kteří mají jen malou povědomí o webdesignu. Bude však vyžadovat čas a úsilí, aby si tuto službu osvojili a zvykli si na řídicí panel a ovládací panel, jehož struktura je podobná struktuře nabízené současným CMS. Tvůrce webových stránek vyžaduje znalosti programování a je také žádoucí disponovat určitým pozadím webového designu, aby s ním bylo možné pracovat.

Webflow nabízí sofistikovaný přístup k webdesignu a spoustu funkcí, které umožňují dát vašemu projektu profesionální vzhled a vynikající výkon. Zde jsou hlavní funkce, díky nimž je služba hodná pro každého:

 • Editace HTML / CSS. Webflow umožňuje úpravy projektů HTML / CSS a je také možné integrovat vlastní HTML kódy do záhlaví nebo zápatí vašeho webu. K tomu nejsou vyžadovány žádné další finanční výdaje, ale připravte se na to, abyste s tímto úkolem uspěli.
 • eCommerce. S Webflow můžete spouštět a spravovat online obchody naložené funkcemi. Co je důležité, k dokončení přiřazení nejsou vyžadovány žádné speciální dovednosti v oblasti kódování. Při práci na vývoji vašeho internetového obchodu můžete integrovat a přizpůsobit nákupní košík, vytvářet seznamy produktů, nahrávat položky a popisy, přidávat ceny a sledovat nástroje inventáře, sledovat statistiky a aktuální stavy produktů, zavádět slevy a kódy kupónů atd..
 • Citlivé vzory. Kolekce šablon webového toku v současnosti obsahuje více než 200 responzivních návrhů. Je zde možnost vybrat si z bezplatných a placených témat, která jsou tříděna podle odvětví pro rychlý a pohodlný přístup.
 • Galerie fotek. Vývojáři webového toku nedávno umožnili vytvořit profesionální videa Lightbox z videí a fotografií z CMS a eCommerce. Tato možnost je zdarma a umožňuje vytvářet pohlcující zážitek na celou obrazovku pro lepší prezentaci vizuálního obsahu.
 • Po efektech a integraci Lottie. Tvůrce webových stránek se úspěšně integruje s nástroji Lottie a After Effects a umožňuje uživatelům nezávisle kontrolovat přehrávání vektorových animací pomocí mnoha interakcí Webflow. Přispívá to k vytváření vizuálně působivých webů s profesionálním zobrazením obsahu.

Webflow lze používat zdarma po neomezenou dobu, ale uživatel se stále setká s určitými systémovými omezeními uvedenými v omezeních funkčnosti. Pokud jde o placené plány, Webflow nabízí dvě velké skupiny předplatných – Plány stránek a účtů. Každá skupina je dále rozdělena do menších skupin, jmenovitě Web (Basic, CMS, Business) a eCommerce (Standardní, Plus, Pokročilý) předplatné nabízené z hlediska plánu stránek a individuálních (Zdarma, Lite, Pro) a tým (Tým, Enterprise) odběry nabízené plánem účtů. Navíc existuje pokročilé řešení fakturace klientů, které systém vyvinul speciálně pro nezávislé pracovníky, kteří za používání systému nebudou muset platit, ale konečné náklady si budou muset projednat přímo s klientem..

Vyzkoušejte Webflow Now

SITE123 – nejjednodušší tvůrce webových stránek zdarma

Tvůrce webových stránek SITE123

Site123 – je zdaleka jedním z nejjednodušších tvůrců webových stránek a internetu nejvhodnější pro začátečníky. Systém se používá ke spouštění blogů, vstupních stránek, propagačních webů a malých internetových obchodů, ale můžete jej také použít k vývoji dalších typů projektů. Webové stránky vytvořené pomocí SITE123 reagují a můžete k nim přistupovat z jakéhokoli stolního nebo mobilního zařízení. Systém je dodáván s editorem drag-and-drop, který vám umožní snadno přizpůsobit projekt s ohledem na vaše potřeby.

SITE123 se zaměřuje především na podnikatele, kteří potřebují kvalitní webové stránky, ale nemají dovednosti ani touhu zvládnout složité projekty. Je absolutně bez kódu, což z něj dělá skvělý výběr pro zkušené vývojáře webu i začátečníky. Nyní je nejvyšší čas zaregistrovat si některé ze svých hlavních momentů:

 • eCommerce. Spuštění internetového obchodu pomocí nástroje pro tvorbu webových stránek je velmi snadné a poutavé. Systém umožňuje vytvářet malé a středně velké projekty eCommerce, kde můžete nahrávat a spravovat objednávky / produkty, vytvářet atraktivní výkladní okna, přidávat / aktualizovat všestranné platební a přepravní možnosti, zavádět slevové kupóny, nastavovat parametry produktů, vytvářet skupiny položek, hodnotit uživatelské reference, upravit možnosti zobrazení nákupního košíku atd.
 • Blogování. Se serverem SITE123 můžete začít hodnotným blogem, který vášmu projektu dá pěknou expozici online a upoutá pozornost uživatelů. Toto je místo, kde můžete publikovat články, aktivovat komentáře, generovat RSS kanál, přidávat mediální soubory, obrázky a další požadovaný obsah. Systém nabízí řadu návrhů blogů, které vám umožní vybrat ty, které nejlépe vyhovují vašim potřebám webového designu.
 • Bezplatné nástroje pro interakci se zákazníky. Systém poskytuje přístup k sadě nástrojů pro interakci se zákazníky, včetně funkce Plánování rezervace, Rezervace restaurací atd. To webům poskytuje pokročilé funkce a špičkový výkon.
 • Sdílený přístup na web. SITE123 umožňuje nastavit přístupová práva k webu v závislosti na vašich požadavcích a potřebách. Můžete tak nastavit svůj projekt do stavu Pouze členové, aby byl přístupný pouze určité skupině uživatelů, kteří budou mít k projektu přístup. To je snadné a pohodlné, zejména ve fázi vývoje webových stránek.
 • Zdarma Logo Tools. Systém vám umožní navrhnout obchodní logo pro další integraci do vašeho projektu. Nabízí přístup k sadě nástrojů (oříznutí, posuvník velikosti, výběr stylu loga, úprava velikosti záhlaví atd.), díky čemuž je vaše logo přitažlivé a nezapomenutelné.
 • Vícejazyčná podpora. S SITE123 můžete snadno vytvořit vícejazyčný web, který bude přístupný v několika jazycích. Není třeba vytvářet samostatný web v jiném jazyce – musíte do projektu přidat pouze nový jazyk.
 • App Market. Systém se může pochlubit rozsáhlým App Marketem s několika bezplatnými / placenými doplňky a rozšířeními, které můžete vybírat a integrovat do svého projektu. Výběr aplikace je opravdu velkolepý a můžete si vybrat z několika aplikací, jako je chat live podpory, marketingové nástroje, ceny, internetový obchod, nástroje Analytics, nástroje pro webmastery, formuláře, galerie, sociální sítě, platební brána a další.

SITE123 má mírnou cenovou politiku. Existuje bezplatný plán, který nikdy nevyprší, a čtyři placené předplatné, jehož cena se pohybuje mezi 10,80 $ / měsíc a 28,80 $ / měsíc. Všechna předplatné přicházejí s více funkcemi, ze kterých si mohou uživatelé vybrat podle svých skutečných potřeb.

Vyzkoušejte Site123 zdarma

IM Creator – bezplatný software pro tvorbu webových stránek

IM Creator

IM Creator – je bezplatný webový tvůrce, který je dodáván s praktickým editorem WYSIWYG a několika špičkovými funkcemi přizpůsobení designu. Systém se používá ke spuštění obchodních webů, propagačních webů, vstupních stránek, blogů a internetových obchodů. Funguje dobře pro začátečníky a profesionály v oblasti webového designu, protože má co nabídnout oběma kategoriím uživatelů. IM Creator je skvělou volbou pro většinu komerčních a nekomerčních projektů.

Tvůrce webových stránek je právem považován za vůdce výklenku WYSIWYG. V současné době zmocňuje přes 17 milionů webových stránek a tento počet neustále roste s každým dalším rokem. Pokud se rozhodnete pro výběr důvěryhodného, ​​dostupného a funkčního tvůrce webových stránek, podívejte se nyní na hlavní funkce IM Creator:

 • eCommerce. Systém má výkonný eCommerce engine, který vám umožní spustit a poté spravovat profesionální internetové obchody se standardní sadou funkcí. Pokud je systém založen na Stripe, musíte na web přidat odpovídající eCommerce Stripe, abyste mohli začít spravovat jeho nastavení..
 • Blogování. Tvůrce webových stránek má také kvalitní blogovací platformu, která vám umožní nastavit a spravovat pěkný blog. Můžete si vybrat z několika šablon blogů, typů, stylů, 5 variant struktury zdrojů zpráv a dalších možností. Je také možné integrovat mediální soubory do obsahového pole, aby váš blog měl funkční a přitažlivý vzhled.
 • Integrace. Tato služba umožňuje integrovat Google Analytics, populární odkazy na sociální média, widget Google Maps a další doplňky do projektu a sdílet obsah, který si přejete, se svými čtenáři blogů..
 • Šablony zdarma. IM Creator přichází s bohatou sbírkou bezplatných šablon, které jsou citlivé, univerzální a přizpůsobitelné. Spadají do specializovaných kategorií, které uživatelům usnadňují výběr a zkracují proces výběru designu.
 • Vícejazyčná podpora. Tvůrce webových stránek nabízí vícejazyčnou podporu, což umožňuje vývojářům webových stránek spouštět a spravovat projekty v různých jazycích. Je to užitečná funkce pro podnikatele, kteří jsou ochotni zacílit na partnery v zahraničí.

IM Creator je zcela zdarma pro umělce, studenty a uživatele, kteří mají v úmyslu spustit nekomerční webové stránky. Systém má však také tři placené plány pro další kategorie uživatelů. Náklady na plány začínají 8 $ / mo a stoupají až na 21 $ / mo. K dispozici je také pokročilý Nástroj White Label to funguje skvěle pro webové designéry, kteří chtějí systém používat rozvíjet své podnikání v oblasti webdesignu. Řešení White Label jsou dražší a jejich náklady se pohybují mezi $ 350 / rok a 25000 $ / rok.

Vyzkoušejte IM Creator zdarma

Mobirise – bezplatný program pro vytváření webových stránek pro Mac & Okna

Mobirise

Mobirise (aktuální verze 4.11.5) – je zcela zdarma ke stažení software, který se nespoléhá na připojení k internetu vůbec. Chcete-li využívat široké spektrum funkcí Mobirise, měli byste je nejprve nainstalovat na plochu.

Platforma je extrémně snadná, flexibilní a jednoduchá pro každého. Většinou se zaměřuje na vytváření vstupních stránek a firemních webových stránek, ale je možné s nimi také spouštět portfolia, propagační weby a další projekty. Níže jsou uvedeny hlavní vlastnosti systému:

 • Bloková struktura. Tvůrce webových stránek umožňuje vytváření webových stránek mimo obsahové bloky, jejichž počet přesahuje 800 kusů a pravidelně roste. Můžete je vybrat a uspořádat podle potřeby, abyste vytvořili požadovanou strukturu webových stránek. To je velmi výhodné a umožňuje ovládání procesu webového designu. Webové stránky Mobirise ve výchozím nastavení reagují.
 • Tvůrce webových stránek AMP. Tento software umožňuje vytvářet weby, které jsou optimálně optimalizovány pro nepřekonatelný zážitek z mobilního prohlížení a umožňují rychlé načítání webových stránek..
 • Nástroje pro přizpůsobení designu „out-of-the-box“. Tato služba poskytuje rozsáhlou sadu funkcí „out-of-the-box“, která zahrnuje nástroje pro úpravy designu, úpravu nastavení stylu a písma, možnosti integrace médií a další.
 • Bezplatný hosting stránek GitHub. Webové stránky vytvořené pomocí Mobirise mohou být volně hostovány na stránkách GitHub Pages, což zvyšuje jejich výkon.

Mobirise je zcela zdarma pro všechny, ale je třeba zaplatit za hosting a doménové jméno, aby byl váš web přístupný na webu. Pokud jde o samotný systém, můžete jej používat po neomezený časový interval a bez vážných omezení.

Soupravu all-in-one můžete zakoupit také za přiměřenou cenu, která zahrnuje všechna rozšíření v jednom balíčku. Jakmile je jednou zakoupíte, budete moci tato rozšíření používat tak dlouho, dokud budete potřebovat vytvořit atraktivní a funkční weby pro komerční i nekomerční použití..

Stáhněte si Mobirise zdarma

Weebly – profesionální web a stavitel obchodu s eCommerce

Weebly

Weebly – je populární bezplatný tvůrce webových stránek pro kutily, který se používá pro různé účely vytváření webových stránek. Systém neznamená žádné povědomí o kódování, zatímco jeho editor drag-and-drop přispívá k jednoduchému a pohodlnému procesu návrhu webových stránek. Weebly používá model „boxu“, který vám umožní upravit design a strukturu projektu na základě sledovaného cíle.

Tento systém je uživatelsky přívětivý a přichází se silným zaměřením na eCommerce, díky kterému můžete navrhovat profesionální internetové obchody. Se systémem je však také možné spouštět a spravovat firemní webové stránky, portfolia, vstupní stránky, blogy a další typy projektů. Seznamte se hned s hlavními výhodami tvůrce webových stránek:

 • eCommerce. Weebly byl původně vytvořen jako blogovací systém, ale nedávno získal silné zaměření na eCommerce, protože jej získal Square. Tvůrce webových stránek je plný funkcí elektronického obchodu, které účinně zvyšují výkonnost internetového obchodu. Nabízí integrovaný nákupní košík, hromadné odesílání a správu produktů, několik platebních a dodacích možností, vyhledávací filtr, mobilní aplikaci a mnoho dalších funkcí, které umožňují začít kvalitní online obchod od nuly.
 • Blogování. Tvůrce webových stránek vám umožní připojit bezplatný blog s naloženými funkcemi k vašemu webu a dále jej upravovat s ohledem na vaše potřeby. Zde můžete přidávat a plánovat příspěvky, vybírat šablony blogů, integrovat mediální soubory, aktivovat funkci komentování, vyplňovat metaznačky pro každý příspěvek, přidávat záhlaví / zápatí atd..
 • Marketingové nástroje. Pozornost si zaslouží také weebly marketingové nástroje. Tvůrce webových stránek představil svůj propagační nástroj pro vývoj e-mailových marketingových kampaní. To je výhodná funkce pro ty, kteří chtějí spustit obchodní a eCommerce webové stránky.
 • Video hosting a editor obrázků. Weebly umožňuje publikovat a aktualizovat videa na webových stránkách. Je také možné použít pokročilý editor obrázků, který systém přichází. Tyto funkce jsou zdarma a výrazně zvýší výkon vašich webových stránek i celkový design.
 • Centrum aplikací. Weebly App Center nabízí řadu služeb a aplikací, které můžete integrovat do svého projektu jediným kliknutím. Dostupné widgety jsou bezplatné a placené – vyberte ty, které nejvíce odpovídají vašemu webu, a integrujte je do svého projektu.
 • Tvůrce formulářů. Dalším vrcholem tvůrce webových stránek je jeho bezplatný drag and drop online tvůrce formulářů. Umožňuje vytvářet vlastní kontaktní formuláře, seznamy RSVP, průzkumy a další formuláře, které mohou návštěvníkům webových stránek zajistit lepší zážitek z prohlížení webu..

Weebly má zdarma nekonečný plán, zatímco náklady na plány pro standardní webové stránky se pohybují mezi 4 $ / mo až 25 $ / mo. Tvůrce webových stránek navíc nabízí pokročilý plán výkonu pro maloobchodníky, kteří chtějí propagovat své webové stránky. Náklady na tento plán představují $ 38 / mo, což je také hoden obchodu.

Vyzkoušejte Weebly zdarma

uCoz – web zdarma, fórum a tvůrce blogů

uCoz

uCoz – je jedním z nejznámějších tvůrců webových stránek pro kutily, který byl a nyní zůstává skutečně nevyslovitelným lídrem v oblasti designu webových stránek. Tato platforma se používá pro univerzální účely vytváření webových stránek, protože s ní můžete spouštět a spravovat obchodní a osobní webové stránky. Navazuje na strukturu založenou na modulech a umožňuje vám vytvořit individuální návrh webové stránky z hotových bloků obsahu.

Tvůrce webových stránek nevyžaduje předběžné kódovací dovednosti, ale umožňuje úpravy kódu HTML / CSS, pokud máte tyto znalosti a chcete zahájit špičkové projekty. Systém vyniká z davu díky jeho seznamu výhod, z nichž hlavní jsou následující:

 • Integrace modulu. Jak bylo uvedeno výše, tvůrce webových stránek umožňuje vytvářet exkluzivní design webových stránek pomocí integrace modulů. Je dodáván s rozsáhlým výběrem obsahových modulů, z nichž každý funguje dobře pro splnění určitého úkolu. Mezi ně patří kniha návštěv, blog, reklamní tabule, fórum, testy, časté dotazy, katalog stránek, katalog fotografií a SEO. Všechny moduly jsou přizpůsobitelné a zdarma. Můžete vložit kteroukoli z nich na svůj web, abyste získali požadovaný výkon a vizuální přitažlivost.
 • eCommerce. Tvůrce webových stránek přichází s pokročilým modulem eCommerce, který lze aktivovat integrací modulu uShop. Tato funkce vám umožní spustit a efektivně spravovat internetové obchody, kde se můžete vypořádat se systémem správy produktů, úpravou parametrů SEO, přepravních a platebních údajů atd. Webové obchody vytvořené pomocí uCoz jsou naložené funkcemi a funkční.
 • Zdarma vzory. Systém nabízí výraznou sbírku vestavěných šablon specifických pro nika, ale uživatelé mají také přístup na trh témat, která jsou k dispozici za příplatek. Ceny jsou však docela přijatelné (pohybují se mezi 5 a 30 $ na téma), zatímco kvalita je nadprůměrná, a proto stojí za investici.

K dispozici je kompletní předplatné uCoz zdarma, které nikdy nevyprší, a pět placených plánů, jejichž cena začíná 2,99 USD / měsíc a dosáhne 15,99 $ / měsíc pro nejdražší řešení. Co je důležité, uCoz neumisťuje reklamní bannery na nekomerční webové stránky.

Vyzkoušejte zdarma uCoz

Sečteno a podtrženo

Spuštění webu nemusí být komplikovaný proces, i když to může zpočátku vypadat takto. Použití softwaru pro tvorbu webových stránek výrazně usnadní práci pro nováčky a profesionály. Tyto systémy se snadno používají, jsou pohodlné, intuitivní, naložené funkcemi a flexibilní. Přicházejí s připravenými šablonami s množstvím nástrojů pro přizpůsobení, které jim poskytují požadovaný vzhled. Stavitelé webových stránek jsou také mnohem dostupnější ve srovnání s jinými možnostmi vytváření webových stránek.

Každý z programů recenzovaných v příspěvku obsahuje kvalitu, funkčnost a zaslouží si pozornost uživatelů, kteří si chtějí vytvořit atraktivní webové stránky sami. Jedná se o nejlepší bezplatný software pro tvorbu webových stránek, který může přijít na různé potřeby a aspirace webového designu. Pokud si nejste jisti stavitelem webových stránek, který bude pro vás nejvhodnější, udělejte si čas na testování a prozkoumejte každou z nich, abyste se mohli správně rozhodnout.

Vytvořte web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map