Nejlepší specializovaní poskytovatelé serverů

nejlepší poskytovatelé dedikovaných serverů


Termín „dedikovaný server“ hovoří sám za sebe. To znamená, že máte vlastní server, který hostuje web, a to navzdory složitosti nebo provozu. Je zcela odlišný od toho, na co jsme zvyklí, pokud jde o VPS nebo sdílená řešení hostování.

Vyhrazený server nemá šířku pásma, sdílení času procesoru, RAM nebo jiné typické faktory. Přichází jako flexibilní řešení, které lze snadno spravovat a optimalizovat v souladu s požadavky na webové stránky a přitom kdykoli reagovat.

Hlavní výhoda vyhrazeného hostingu spočívá v tom, že poskytuje mnohem více nástrojů pro správu a kontrolu nad nastavením. Uživatelé mohou implementovat potřebné konfigurace. Mezi další výhody patří rozšířená podpora a údržba v každém kroku. digitální zabezpečení atd.

Testovali jsme 10 nejlepších poskytovatelů dedikovaných serverů:

 1. Bluehost – nejlepší světový poskytovatel dedikovaných serverů
 2. Hostpapa – nejlepší specializované servery v Kanadě
 3. Hostgator – Nejlepší dedikované servery pro WordPress
 4. Siteground – servery s nejjednodušším hostitelským panelem
 5. 1&1 Ionos – nejlevnější evropské specializované servery
 6. Hetzner – Dedikované servery založené na němčině s vysokým zatížením
 7. Liquidweb – Spravované vyhrazené servery v USA
 8. OVH – Výkonné dedikované servery s ochranou DDoS
 9. Servery FDC – vyhrazené 10GBit servery s neomezenou šířkou pásma
 10. Velia (Pojď tati) – Velká Británie pro Windows & Servery Linux

Řešení je dražší ve srovnání s jinými možnostmi hostování. Měli byste být připraveni zaplatit za vstupní plán 50 až 150 USD měsíčně.

To samozřejmě nezní jako nákladově efektivní řešení. Na druhou stranu to může být velká investice do stability a skvělého výkonu vašeho budoucího webového projektu, navzdory složitosti, zejména pokud vezmeme v úvahu některé z hlavních výhod:

 • Jednoduchá správa a ovládání – dedikovaný server je ideální volbou pro podniky, které touží po větší kontrole nad jejich hostitelskými a serverovými zařízeními. Uživatelé jsou jediní, kdo se starají o situaci. Mohou konfigurovat nastavení a spravovat základní prvky podle svých potřeb v odkazech na místo na disku, RAM, množství CPU atd..
 • Přístup správce – Představte si, že jste se rozhodli pro sdílený hosting. Nebudete jej moci spravovat, s výjimkou některých možností základní správy. Pokud jde o dedikovaný server, uživatelé získají plný přístup ke kořenovému adresáři a možnosti pro odebrání nebo změnu softwaru, instalaci nebo odstranění programů, implementaci vlastních nastavení atd..
 • Jedinečná adresa IP – Tato skutečnost minimalizuje riziko, že někdo jiný povolí vaši IP adresu.

Škálovatelnost, vylepšené digitální zabezpečení, vysoká rychlost a skvělý výkon – to jsou klíčové faktory, díky nimž dedikovaný server skutečně stojí za to utratit tyto peníze. Nyní se blíže podíváme na některé nejlepší nabídky na trhu.

Bluehost – nejlepší specializovaný poskytovatel serverů

Bluehost - nejlepší specializovaný poskytovatel serverů

Bluehost – je dokonalým řešením pro jakýkoli typ nebo velikost webových stránek. Jeho dedikovaný server přichází s vynikajícím výkonem a rychlostí kromě celkové kontroly a maximálního výkonu. Platforma nabízí spoustu užitečných možností, které jsou rozděleny do tří hlavních kategorií: základní, pokročilé a volitelné funkce. Všichni přicházejí jako součást zvoleného plánu. Některé základní funkce jsou následující:

 • Maximální rychlost – Platforma využívá technologie s otevřeným zdrojovým kódem, jako je OpenStack. Tato skutečnost zajišťuje zvýšenou flexibilitu a rychlý provoz webových stránek.
 • Vylepšený cPanel – Bluehost cPanel je dokonalý nástroj, který poskytuje kořenový přístup pro pokročilé uživatele, kteří touží po úplné kontrole nad serverem. Uživatelé mohou panel použít pro přidání hostitelského úložiště za chodu v případě potřeby.
 • Podpora úložiště RAID úrovně 1 – Bluehost používá na svých dedikovaných serverech pouze úložiště RAID. Výsledkem je 100% ochrana dat díky zrcadleným ovladačům. Jedná se o exkluzivní funkci, kterou sotva najdete u jiných poskytovatelů hostingu.
 • Správa databáze – Funkce správy databází umožňují uživatelům provádět všechny potřebné opravy a změny přímo na serveru.

Mezi další funkce patří správa více serverů a některé základní nástroje ochrany, například soukromí domény, ochrana proti spamu, funkce SiteLock, která chrání váš web před útokem hackerů a digitálními vlákny..

Náklady na dedikovaný server Bluehost: Platforma nabízí tři různé plány, které všechny přicházejí s nepřetržitou podporou, bezplatnou doménou a SSL, 30denní záruka vrácení peněz. Standardní plán je vstupní balíček, který stojí 72,09 $ měsíčně, s rychlostí 2,3 GHz, zrcadleným úložištěm 500 GB, 5 GB RAM a až 3 IP adresami. Rozšířené a prémiové plány stojí 90,12 $ a 108,15 USD. Přicházejí s zrcadlenějším úložištěm a šířkou pásma a IP adresami. Uživatelé budou také těžit z vyšší rychlosti, aby Bluehost plánoval dobrou hodnotu za peníze.

Vyzkoušejte nyní Bluehost

Hostpapa – nejlepší specializované servery v Kanadě

Hostpapa - nejlepší specializované servery v Kanadě

HostPapa – je dobře zavedený kanadský poskytovatel hostingu. Společnost nabízí řadu serverových řešení pro různé potřeby. Zahrnují samostatné balíčky pro internetové obchody a weby WordPress a sdílený a vyhrazený hosting. Poslední z nich přichází jako flexibilní řešení pro malé začínající podniky a dobře zavedené společnosti vyžadující maximální zdroje pro své rostoucí projekty.

Mezi hlavní funkce hostpapy patří:

 • Tři vyhrazené možnosti serveru – uživatelé si mohou vybrat ze serverových řešení s možností správy Self, Managed a Plně Managed. Na jedné straně máte šanci sami vyladit všechny zdroje hostingu včetně aktualizací, oprav nebo integrace aplikací. Na druhou stranu můžete ponechat veškerou údržbu a podporu týmu odborníků Hostpapa. Budou za vás spravovat všechny aktualizace, monitorování softwaru a správu zdrojů.
 • Neomezené domény a weby – platforma umožňuje spravovat tolik domén a živé projekty, kolik potřebujete. Tato funkce bude vyhovovat nezávislým vývojářům a webovým návrhářům, kteří chtějí vytvářet weby pro své zákazníky i pro rostoucí podniky s více projekty v rámci jedné sítě..
 • Celkový výkon – poskytovatel hostingu tvrdí, že poskytuje bezchybný provozuschopnost a nadprůměrnou rychlost načítání stránky. Podle posledních testů je míra dostupnosti 99,98%, což je jistě dobrý výsledek. Pokud jde o rychlost načítání stránky, je aktuálně kolem 795 ms. Ne tak vysoké, jak by někteří mohli očekávat, ale stále lepší ve srovnání s průměrnými standardy pro nika.
 • Kompatibilita s různými CMS – nezáleží na tom, jakou platformu CMS používáte. Systém funguje skvěle se všemi populárními systémy pro správu obsahu včetně WordPress, Joomla, Drupa a dalších. Uživatelé mohou zastřelit své malé digitální obchody, stejně jako rostoucí mezinárodní tržiště nebo těžké firemní webové stránky se složitou strukturou.
 • Extra zdroje – Kromě spravovaných serverů mohou uživatelé kdykoli upravit svůj plán podle potřeby generováním dalších zdrojů serveru. Přidejte si další procesor, další paměť nebo I / O pokaždé, když je potřebujete, přímo z intuitivního dashboardu.

Náklady na dedikovaný server HostPapa: HostPapa nabízí řadu plánů, které začínají od 19,99 $ pro řešení vstupního serveru. Počáteční plán zahrnuje 4 jádrové CPU, 60 GB SSD úložiště, 1TB přenos, atd. Můžete kdykoli upgradovat předplatné kdykoli přímo z cPanelu a rozhodnout se pro nejvýkonnější plán, který stojí 249,99 $ měsíčně, 1 TB úložiště, 12 jádrových CPU , 8TB transfer a další základní funkce pro podporu a údržbu složitých online projektů.

Viz také: Recenze HostPapa.

Vyzkoušejte HostPapa nyní

Hostgator – Nejlepší dedikované servery pro WordPress

Hostgator - Nejlepší dedikované servery pro WordPress

HostGator – je poskytovatel hostingu, který úspěšně přijal technologie založené na cloudu, aby poskytoval nejmodernější řešení dedikovaných serverů. Společnost poskytuje jednoduché nástroje pro správu hostingu a maximální výkony, které mají uživatelé k dispozici. Všechny plány zahrnují spolehlivé bezpečnostní prostředky a další funkce pro vytváření a údržbu webových stránek od základů.

Hlavní výhody hostgátoru jsou následující:

 • Vylepšený výkon – Kromě výsledků testů rychlosti A + a 99,9% dostupnosti, Hostgator kombinuje technologie pevných disků SSD a HDD, aby zajistil bezchybný výkon webových stránek. Takový přístup vede k flexibilnějším konfiguracím serverů, které vám umožní efektivněji spravovat zdroje. Kromě toho mohou uživatelé generovat více restrukturalizace z ovládacího panelu.
 • Neomezená šířka pásma – poskytovatel hostingu zaručuje neměřenou šířku pásma v každém ze svých vyhrazených serverových plánů. Všechny servery jsou umístěny na celostátní úrovni (napříč Spojenými státy) s datovými středisky Tier-3.
 • Maximální zabezpečení – Hostgator používá pokročilé technologie k zajištění 100% bezpečnosti. Nemusíte se starat o aktualizace systému nebo aplikace. Budou zpracovány automaticky, stejně jako monitorování chyb, malware a detekce. Každé datové centrum má kromě brány firewall na bázi IP také ochranu DDoS.
 • Vlastní webový tvůrce – systém má jednoduchý tvůrce webových stránek WYSIWYG. Můžete hostovat nejen stávající projekty, ale také vytvářet nové webové stránky bez znalosti kódování. Usnadňuje vytváření různých typů webů, včetně projektů založených na obsahu nebo eCommerce, díky integraci s hlavními platebními metodami, systémy správy produktů a dalšími..

Náklady na vyhrazený server HostGator: klíčovou výhodou je, že platforma má 30denní zásadu vrácení peněz. Pokud se vám nelíbí jeho dedikovaný server, můžete získat své peníze zpět. Pokud jde o ceny plánu, jsou o něco vyšší než v průměru. Tři balíčky zahrnují možnosti serverů Value, Power a Enterprise, které stojí 118.99 $, 138,99 $ a 148,98 $ měsíčně. Jak jsme již zmínili dříve, každý plán přichází s neomezenou šířkou pásma.

Vyzkoušejte HostGator Now

SiteGround – nejjednodušší dedikovaný hosting

SiteGround - nejjednodušší dedikovaný hosting

SiteGround – je platforma, která poskytuje kombinaci specializovaných a cloudových řešení hostování. Přicházejí se všemi předinstalovanými funkcemi, softwarem a programy, které byste mohli potřebovat při provozu webu. Platforma poskytuje prvotřídní jednoúčelové stroje pro hostování jakéhokoli webového projektu. Můžete si to sami vyladit a spravovat sami nebo se rozhodnout pro odbornou pomoc tváří v tvář odborníkům na webu. Následující funkce byly navrženy tak, aby spouštěly výkon webu a poskytovaly více funkcí:

 • Vybraný prvotřídní hardware – Experti na místě navrhli stabilní jednoúčelové stroje, které se mohou pochlubit bezchybným výkonem při vyšší rychlosti. Systém využívá některé ze svých nejlepších zařízení datových center pro konečné umístění serveru.
 • Celková kontrola a škálovatelnost – Platforma přichází s plně spravovanými serverovými řešeními. Uživatelé mohou sledovat jejich provoz 24 hodin denně, což má za následek téměř okamžité rozhodování a odstranění závad.
 • 24/7 VIP péče o zákazníky – Uživatelé se mohou vždy spolehnout na profesionální pomoc prostřednictvím živého chatu, telefonu nebo systému prodeje vstupenek. Tým podpory je vždy k dispozici, kdykoli potřebujete systémový restart nebo diagnostiku malwaru.

Náklady na vyhrazený server Siteground: Pro své zákazníky jsou k dispozici tři hlavní plány Siteground. Vstupní plán začíná od 219 $ měsíčně až do 480 GB úložného prostoru, šířky pásma 10 TB, Intel Xeon E3-1230 SSD běžící rychlostí 3,20 GHX a dalších skvělých výhod. Plán serveru Power Server stojí 299 $ měsíčně a nabízí o něco vyšší rychlost ve stejném operačním systému se 4 jádry CPU 960 GB SSD. Pokud to zní jako málo, plán Super Power je dokonalým řešením pro nejsložitější a nejtěžší webové projekty. Balíček vás bude stát 599 $ měsíčně, aby byla zaručena maximální rychlost provozu při 2,0 GHz s 2 x 6 jádry CPU a 2 x 960 GB SSD s podporou úložiště RAID úrovně 1.

Viz také: Kontrola SiteGround.

Vyzkoušejte SiteGround Now

1&1 Ionos – nejlevnější specializovaný hosting

1 & 1 Ionos - nejlevnější specializovaný hosting

1&1 IONOS – je cenově dostupný specializovaný poskytovatel hostingu. Má skvělé nabídky rozpočtu pro projekty, které nevyžadují vylepšené funkce ani maximální rychlost. Současně platforma poskytuje všechny základní funkce hned po vybalení, aby splnila požadavky uživatelů na základní linii, kromě bezplatného nastavení, upgradů SSD a dalších. Jádro 1&1 funkce Ionos zahrnují:

 • Výkonné zdroje pro vyšší rychlost – Systém nabízí neomezený provoz a připojení až 1 GB za sekundu. Výsledkem je vyšší rychlost webových stránek a lepší zážitek uživatelů. Kromě toho by se doba načítání stránky mohla zvýšit díky HTTP / 2 síťový protokol.
 • Pokročilé bezpečnostní prostředky – Systém může automaticky umístit digitální bezpečnostní strážce v případě rizika útoku DDoS. Všechna vaše data jsou v bezpečí, jako 1&1 Ionos provádí pravidelné automatické zálohy k ukládání kopií vašich webových souborů.
 • Hosting mobilní aplikace – skvělá funkce pro zajištění rychlého a jednoduchého přístupu k ovládacímu panelu přímo z mobilního zařízení, ať už se jedná o tablet nebo smartphone. Vše, co potřebujete, je stáhnout si aplikaci IONOS Hosting Manager a spravovat svůj vyhrazený hosting i přes umístění.

1&1 náklady na vyhrazený server Ionos: 1&1 Společnost Ionos tvrdí, že je poskytovatelem vyhrazeného serveru pro rozpočet. Plány jsou levnější ve srovnání s jinými službami z našeho seznamu. Zákazníci si mohou vybrat ze čtyř různých balíčků SSD / NVMe v rozmezí od 70 do 280 USD měsíčně. Plány používají různé operační systémy s až 4,2 GHX zvýšením rychlosti turbo, 1 TB úložiště a 64 GB RAM.

Všechny plány i přes cenu zahrnují bezplatnou doménu a SSL, ochranu SiteLock a některé další funkce. Uživatelé mohou také přepínat na plány HDD. Jsou o něco levnější, i když stále nejsou schopni poskytnout dostatek zařízení pro velké webové projekty.

Viz také: 1&1 recenze IONOS.

Zkuste 1&1 IONOS teď

Liquid Web – Managed Dedicated Servers v USA

Liquid Web - Managed Dedicated Servers v USA

Liquid Web – je jedním z nejdéle fungujících a renomovaných amerických poskytovatelů hostingu. Společnost je na trhu od roku 1997. Podařilo se jí vybudovat si dobrou pověst mezi zákazníky díky plně spravovaným možnostem dedikovaného serveru, 100% záruce dostupnosti, vylepšeným bezpečnostním prostředkům a spoustě dalších funkcí pro vytvoření a propagaci vaší online přítomnosti..

Zde je přehled toho, co získáte s každým plánem dedikovaného serveru Liquid Web:

 • Snadnost použití – systém zavedl ovládací panel Sync Pro, který se jeví jako jednoduchý a intuitivní ovládací nástroj. Uživatelé mohou nastavovat své servery, aktualizovat plány, spravovat domény a webové stránky, integrovat aplikace a další z jediného cPanelu bez zvláštních dovedností. Můžete snadno spravovat několik desítek domén a webů současně.
 • Solidní výkon – Liquid Web zaručuje 100% dostupnosti. Neměli jsme šanci zkontrolovat, zda je to pravda. Víme, že platforma používá servery s jediným nájemcem, které jsou plně přizpůsobeny pro použití v systémech Windows i Linux. Pevné disky SSD zajišťují lepší výkon a rychlost, stejně jako plnou podporu pro verzi PHP 7 a integraci s Ngnix.
 • Spravované vyhrazené servery – uživatelé si mohou vybrat ze samostatných serverů nebo serverů s dvěma procesory. Každý hostingový plán je k dispozici ve třech různých variantách. Zahrnují samoobslužné, jádrově řízené a plně spravované balíčky, které lze škálovat nebo upgradovat podle potřeby. Převezměte kontrolu nad nastavením serveru nebo je nechte týmu odborníků na kapalný web.
 • Extra funkce – Mezi další možnosti patří bezplatný převod domény a migrace stránek. Rozšířená bezpečnostní sada přichází s dalšími prostředky, jako je zálohování Guardian, jednoduchý proces obnovy webových stránek, ukládání dat mimo systém a další nástroje k zajištění bezpečnosti vašich stránek.

Náklady na dedikovaný server Liquid Web: Tři různé kategorie vyhrazených serverů se liší v závislosti na jejich umístění. Například americké centrální a západní servery (Michigan a Arizona) s větší pravděpodobností vyhovují americkým procesům. Každý přichází s 6 různými plány, zatímco ceny jsou stejné a pohybují se od 199 do 549 $ za měsíc. Pokud požadujete řešení založené na EU se servery se sídlem v Amsterdamu, Nizozemsko, můžete si vybrat pouze ze tří plánů v ceně od 249 do 439 $ za měsíc.

Vyzkoušejte Liquid Web Now

OVH – Výkonné dedikované servery s ochranou DDoS

OVH - Výkonné dedikované servery s ochranou DDoS

OVH – je jedním z největších evropských poskytovatelů hostingu s 28 datovými centry po celém světě. Platforma nabízí odolnost serveru, skvělý výkon, vylepšené zabezpečení pro prevenci útoků DD0S a další. Uživatelé si mohou vybrat ze 6 různých serverových řešení přizpůsobených různým potřebám, pokud jde o vynalézavost.

Zde jsou některé klíčové výhody dedikovaných serverů OVH:

 • Spravovatelná úložná kapacita – každý plán původně přichází s 500 GB úložného prostoru. Místo je dost místa k uložení souborů webových stránek nezávisle na serveru. Kromě toho mají uživatelé možnost tuto kapacitu na žádost řídicího panelu zvýšit.
 • Neomezený provoz – můžete těžit z neomezeného příchozího a odchozího provozu, který je zdarma. Minimální kapacita je 500 Mbit / sa lze ji kdykoli zvýšit. Možná však budete muset zaplatit za další datová centra, která se nacházejí v Asijském Pacifiku.
 • Automatická instalace – OVH zajišťuje distribuci jedním kliknutím prostřednictvím přizpůsobeného ovládacího panelu. Každé serverové řešení je navíc kompatibilní s hlavními operačními systémy, které zahrnují nejen Windows a Linux, ale také Ubuntu, Debian a další..
 • Zabezpečení DDoS – platforma využívá pokročilé technologie k zajištění špičkové ochrany DDoS. Optimální bezpečnostní řešení byla navržena tak, aby potlačovala ty sofistikovanější a nejsložitější útoky. Zahrnují infrastrukturu VAC pro zmírnění provozu, ochranu před zmírněním L7 pro herní projekty, síť brány firewall a další.

Náklady na dedikovaný server OVH: společnost v současné době nabízí 6 různých plánů. Zahrnují Rise (65 $ / 06 měsíčně), Pokročilý (81,33 $ měsíčně), Infrastruktura (105,69 $), Úložný prostor (86,75 $ měsíčně), HG (25,99 $ za měsíc) a hry (95,12 $ měsíčně) možnosti vyhrazeného serveru.

Vyzkoušejte OVH Now

Servery FDC – vyhrazené 10GBit servery s neomezenou šířkou pásma

Servery FDC - vyhrazené 10GBit servery s neomezenou šířkou pásma

FDC – je rozpoznatelný poskytovatel hostingu s 20 servery umístěnými ve Spojených státech a Evropě. Společnost byla založena v roce 2003 a poskytuje webhosting a řadu dalších soukromých služeb.

Tato platforma nabízí 99,995% dostupnosti mimo páteř 10Tbps spolu s neomezenou šířkou pásma a připojením k internetu. Uživatelé si mohou vybrat z rozpočtu na masivní dedikovaná serverová řešení v závislosti na požadovaných zdrojích.

Zde jsou některé základní funkce FDC:

 • Neomezená šířka pásma – každý ze serverů FDC je dodáván s neměřenou šířkou pásma. Uživatelé mohou také těžit z bezplatného nastavení a neomezeného odchozího a příchozího provozu, který je zdarma, s výjimkou Asie. Zde budete muset zvolit možnost serveru Asia Special.
 • Maximální výkon – společnost má 20 datových center umístěných v Evropě, Asii a Spojených státech. Slibuje téměř bezchybný provoz, který je v současné době 99,995%. Pokud potřebujete maximální vynalézavost, rozhodněte se pro rozsáhlé balíčky s páteří 20 + Tbps.
 • Volné možnosti – každý zákazník získává bezplatné restartování navíc k opětovné instalaci relací za nulové náklady. Adresní prostor IPv6 je také zahrnut v ceně plánu.

Náklady na vyhrazený server FDC: všechny plány jsou rozděleny do 3 hlavních kategorií. První z nich je (R) Evolution se servery se šířkou pásma až 100GE. Cena se zde pohybuje od 999 do 9 999 $ za měsíc. Druhá kategorie zahrnuje nabídky z rozpočtu serveru možnost stojí od 199 do 499 dolarů za měsíc. U masivních serverů budete muset platit mezi 1199 a 2999 $ měsíčně.

Vyzkoušejte nyní FDC

Velia (Godaddy) – Velká Británie pro Windows & Servery Linux

Velia (Godaddy) - Velké britské a Windows servery

Velia – je německá společnost, která je nyní součástí platformy GoDaddy. Hostuje více než 7000 dedikovaných serverů pro 5 000+ jejích zákazníků a obchodních partnerů. Zdraví z Německa, má datová centra umístěná v různých částech světa. Velia využívá pokročilé technologie k zajištění maximálního výkonu a výkonu, bezpečných možností serveru a komplexní podpory.

Mezi hlavní vlastnosti patří:

 • Vylepšený výkon – každý server je vybaven páteří 200+ GBit / s, aby bylo zajištěno bezproblémové fungování webu během provozních špiček.
 • Flexibilita – instalace je velmi jednoduchá. Vše, co potřebujete, je vybrat operační systém, který používáte, a dokončit proces distribuce.
 • Škálovatelná infrastruktura – uživatelé mohou volně přidávat další zdroje na své servery a vytvářet bezpečnou síť VLAN spojující několik serverů současně.
 • Podpora 24 hodin denně – Vedoucí podpory a specialisté datových center jsou k dispozici 24/7 Pomohou vyřešit technické problémy přímo s uživatelem.

Náklady na dedikovaný server Velia: cenová politika se liší od toho, na co jsme zvyklí. Nabídky serverů Al jsou rozděleny do kategorií podle umístění globálních datových center. Uživatelé si mohou vybrat z Evropy (Francie a Německo), Spojené státy (Louis, Miami a LA) a Čína uvádějí datová centra umístěná v Hongkongu. Každé místo přichází s několika plány a cenami v rozmezí od 49 do 359 $ za měsíc.

Vyzkoušejte Velia Now

Sečteno a podtrženo

Výběr vyhrazeného serveru znamená zvolit flexibilitu a škálovatelnost. Taková možnost je nejlepší sázkou pro společnosti a webové stránky, které si cení stability, rychlosti a maximálního výkonu. Uživatelé mohou plně ovládat své hostitelské zařízení s možností nastavit potřebné konfigurace a spravovat server kdykoli.

 • Bluehost je serverové řešení číslo 1 s rozšířenou sadou zabezpečení. Platforma vykazuje stabilní a dlouhodobé výsledky, pokud jde o výkon. Kromě toho je snadné použití a dobrý den pro uživatele bez zvláštních dovedností.
 • HostPapa je poskytovatelem hostingu s až třemi různými specializovanými nabídkami hostingu. Uživatelé mohou převzít kontrolu nad jejich serverovými zařízeními a aktivy webových stránek. Systém je nejlepší sázkou pro správu více projektů s dostatkem zdrojů.
 • HostGator je jedním z nejdostupnějších dedikovaných serverů, které poskytují, aniž by to mělo na úkor výkonu. Uživatelé mohou počítat s neomezenou šířkou pásma s každým plánem v kombinaci s maximální rychlostí, pokročilými zabezpečovacími prostředky a dostupnými plány.

Pokud jde o ostatní poskytovatele hostingu, mohou být dobří různými způsoby v závislosti na požadavcích projektu a dalších funkcích, které budete z dlouhodobého hlediska potřebovat. Vše, co musíte udělat, je definovat, kolik energie a rychlosti váš budoucí projekt vyžaduje. Počet nabídek vám určitě umožní vybrat tu nejlepší platformu, která odpovídá vašemu rozpočtu a potřebám.

Vyzkoušejte nyní Bluehost

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map