Nejlepší sportovci webových stránek

Nejlepší sportovci webových stránek


Vybudování moderního sportovního webu bude stěží procházkou v parku, zejména pro uživatele, kteří nemají žádné dovednosti v oblasti kódování a webdesignu. Na druhé straně moderní tvůrci webových stránek usnadňují vytvoření sportovního týmu nebo ligového webového zdroje od nuly během několika hodin. Bude obsahovat sadu základních funkcí, které vám umožní řešit strategické problémy.

Tvůrci webových stránek jsou navrženi tak, aby usnadnili proces vytváření. Kromě intuitivních a uživatelsky přívětivých editačních nástrojů zúžili požadované akce tak, aby jednoduše šplhali název domény spolu se šablonou. Vše, co potřebujete, je definovat základní věci, které má váš zdroj dosáhnout.

Ať už vytvoříte fanouškovskou stránku pro sportovní tým nebo potřebujete přijít s rozšířenou webovou stránkou pro větší sportovní komunitu představující postavení, videa, nejnovější statistiky a zprávy, tvůrci webových stránek poskytují řadu funkcí, které vám umožní přinést budoucí zdroj život. Pomáhají zlepšovat online přítomnost týmu a vytvářejí rozpoznatelnou a chytlavou sportovní mediální stránku.

Provedli jsme podrobný průzkum s cílem identifikovat nejlepší tvůrce webových stránek pro různé účely. S tolika platformami, které jsou dnes k dispozici, může výběr správného nástroje vypadat skličující zejména pro nováčky. Náš výzkum je zaměřen na definování hlavních výhod popsaných stavitelů, abyste si mohli snadno vybrat tu nejlepší sázku.

Testovali jsme 6 nejlepších z nejlepších sportovních tvůrců webových stránek pro ligy & Kluby:

 1. Wix – nejlepší sportovní kluby & Builder webových stránek Ligy
 2. Bluehost – Hosting & Tvůrce webových stránek pro sportovní webové stránky
 3. SportsPlus – platforma pro správu sportu pro turnaje
 4. Playpass – sportovní webový tvůrce pro ligy & Kluby
 5. LeagueLineup – sportovní tým ZDARMA a vedení ligy
 6. uCoz – BEZPLATNÝ tvůrce webových stránek sportovních komunit

Když uvažujete o výběru nejlepšího tvůrce webových stránek pro spuštění svého sportovního webu, má smysl zvážit hlavní rysy, výhody a nevýhody, které každá z nich nabízí. To vám pomůže vyvodit závěry, které ovlivní váš výběr. Nyní je nejvyšší čas zkontrolovat platformy obsažené v seznamu nejlepších tvůrců sportovních webů.

Wix – nejlepší sportovní kluby & Builder webových stránek Ligy

Wix - Nejlepší sportovní kluby a ligy Web Builder

Wix – je nejoblíbenější tvůrce webových stránek pro kutily, který skvěle pracuje na vývoji všech typů sportovních webů. Tato platforma je stejně skvělá pro malé týmové stránky fanoušků, stejně jako pro více komplikované a celovečerní projekty, jako jsou fóra, ligové portály atd. Wix umožňuje spustit jakýkoli web bez ohledu na jeho složitost a speciální funkce, které by měl zahrnovat. Podívejte se na hlavní přednosti, které Wix zahrnuje:

 • Zdarma sportovní šablony – Tvůrce webových stránek přichází s kolekcí sportovních šablon dostupných v odpovídajících sportech & Rekreační sekce, která je zdarma, mobilní a plně přizpůsobitelná, aby vyhovovala potřebám uživatelů. Zde si můžete vybrat požadovaný design, procházení všestranných specializovaných sekcí, od kategorie sportovních fór a webů fanoušků až po fanouškovské obchody a sportovní blogy eCommerce;
 • Fórum – Platforma to umožňuje připojení plnohodnotného fóra na svůj sportovní web integrací příslušného widgetu fóra. To vám umožní kontaktovat členy vašeho webu tím, že jim umožní iniciovat diskuse, vytvářet a spravovat témata nebo se připojit ke stávajícím, nahrávat video a fotografie, zanechat vlastní komentáře nebo následovat komentáře ostatních členů;
 • Blogování – S Wix můžete připojit svůj sportovní web k blogu, kde budete moci sdílet související informace o nich prostřednictvím publikování příspěvků. Blogovací modul umožňuje přidávat a plánovat nové články, zahájit diskuse se členy vašeho blogu, přidat sekci Doporučené příspěvky, povolit komentáře v sociálních sítích, vybrat si z několika šablon blogů atd..
 • Členství Wix – Wix nyní nabízí majitelům webových stránek systém bez kódování, který umožňuje uživatelům přihlásit se a získat přístup k exkluzivnímu obsahu. Všechny výhody plynoucí z funkce Wix Membership jsou bezplatné, pokud se nerozhodnete pro zpracování plateb nebo online rezervace.
 • eCommerce – Tvůrce webových stránek také přichází s platformou eCommerce, která vám umožní spustit a spravovat obchod s fanoušky, například prodávat suvenýry, speciální sportovní doplňky nebo jiné související položky související s vaší sportovní značkou.

Náklady na používání celé sady funkcí, které nabízí Wix svým uživatelům, závisí na zvoleném plánu. K dispozici je bezplatné předplatné, které vám umožní bezplatně otestovat funkčnost systému, ale přichází s určitými omezeními. Chcete-li se těchto omezení zbavit a získat přístup k pokročilým funkcím Wix, je žádoucí upgradovat na jedno z placených odběrů, které systém nabízí.

Vyzkoušejte Wix zdarma

Bluehost – 2020 nejlepší webhostingová společnost

Bluehost - 2020 nejlepší webhostingová společnost

Bluehost – je výkonný a důvěryhodný poskytovatel hostingu, který může být skvělou volbou pro uživatele, kteří hledají spolehlivou a funkční platformu pro hostování sportovních webových stránek. Službu oficiálně doporučuje WordPress CMS jako jedna z nejlepších hostingových společností na světě. Platforma přichází s řadou funkcí a pokročilých nástrojů, které poskytují bezpečný a spolehlivý hosting pro jakýkoli typ sportovních webů, bez ohledu na jejich složitost a rozsah zahrnutých funkcí. Zde je seznam funkcí, díky nimž je Bluehost cenným hostitelským řešením:

 • Okamžitá instalace WordPress – Platforma zajišťuje instalace WordPress jedním kliknutím umožňuje uživatelům co nejlépe využít výkon CMS. To je velmi výhodné pro každého, kdo má v úmyslu používat WordPress ve spojení s Bluehostem, aby se omezil vývoj webových stránek a doba výběru hostingu na minimum.
 • Vysoká rychlost provozu a vysoká rychlost načítání stránky – Pokud máte v úmyslu uvést své sportovní webové stránky do provozu a rychle se načítat, je jejich hostování v Bluehostingu skvělý nápad. Bez ohledu na množství provozu vašeho projektu bude platforma zajišťovat jeho hodný výkon.
 • Bezpečnost a flexibilita – Bluehost se vyznačuje pokročilou flexibilitou díky své potenciální integraci s více externími službami, aplikacemi a doplňky. Systém navíc zajišťuje maximální bezpečnost webových stránek zaručenou přístupností integrovaných bezpečnostních nástrojů, včetně programu Spam Expert, spamového kladiva atd. K dispozici je také funkce ochrany horkých odkazů, která přispívá k zabezpečení webových stránek.
 • Integrované tržiště – Platforma umožňuje výběr z několika integrovaných doplňků, widgetů, rozšíření, aplikací a skriptů, které lze efektivně využít pro přizpůsobení webových stránek. Je zde možnost vybrat si z několika šablon WordPressu, galerií obrázků, elektronického obchodu a marketingových nástrojů atd.

Bluehost je cenově dostupný webhosting, který je dodáván s několika funkcemi a nástroji zahrnutými do jeho plánů. Nejlevnější plán, který platforma nabízí, stojí 2,95 $ / měsíc, což je více než hodná investice pro každého, kdo hledá levný, ale spolehlivý hosting..

Vyzkoušejte nyní Bluehost

SportsPlus – platforma pro správu sportu pro turnaje

SportsPlus - platforma pro správu sportu pro turnaje

SportsPlus – je platforma pro správu sportu pro turnaje, sportovní kluby, týmy, ligy, trenéry, sportovce a všechny ostatní uživatele, kteří mají zájem o vytváření sportovních projektů. Platformu provozuje a podporuje Thapos. Umožňuje spouštět a spravovat všechny druhy sportovních akcí, poskytovat registraci, zpracování plateb, možnosti plánování a širokou škálu nástrojů pro správu komunikace. Ze stejného místa je také možné vytvářet a spravovat profily sportovců, události a sportovní výkony. Zde je stručný přehled hlavní sady funkcí platformy:

 • Tvůrce webových stránek – Platforma je dodávána s integrovaným tvůrcem webových stránek, který umožňuje spouštění, správu a aktualizaci vizuálně působivých, funkčních a mobilních sportovních webů bez potřeby kódování nebo webového designu. Systém umožňuje rozsáhlou integraci rozšíření a aplikací třetích stran, včetně Eventbrite, Survey Monkey, Facebook, WePay, Authorize.Net, Braintree, WeatherForYou, Twitter, YouTube a mnoho dalších.
 • Nástroje pro registraci a správu týmů – Platforma poskytuje přístup k široké škále nástrojů pro správu registrace, které umožňují hráčům a jiným uživatelům přihlásit se a hledat své oblíbené programy a turnaje. Do registračních formulářů je možné přidat povinná vlastní pole, představit více sportovních programů, spravovat slevy, vytvářet pokročilé sportovní zprávy. Uživatelé mohou také shromažďovat bezpečné platby, sledovat své finanční výdaje, spravovat sportovní plány (včetně zápasů, týmů, událostí a dalších).
 • Více funkcí a nástrojů pro zapojení uživatelů – S SportsPlus mohou uživatelé přistupovat a spravovat týmová data odkudkoli a kdykoli, spravovat plány a události týmů, kontrolovat dostupnost hráčů, spravovat dobrovolníky, prohlížet živé výsledky her, sdílet související zdroje, zasílat oznámení, spravovat týmové obchody, odesílat zprávy a oznámení na další členové atd.

SportsPlus nabízí tři placené plány na výběr, včetně bronzu, stříbra a zlata. náklady na nejlevnější předplatné představují 39,95 $ / měsíc a stále rostou s ohledem na vybraný plán. Každý z plánů je dodáván se 14denní zkušební verzí, kterou lze aktivovat bez jakékoli kreditní karty nebo osobních údajů.

Vyzkoušejte SportsPlus nyní

Playpass – sportovní webový tvůrce pro ligy & Kluby

Playpass - tvůrce sportovních webových stránek pro ligy a kluby

Přehrávání – je sportovní webový tvůrce pro vytváření bezplatných projektů pro ligy a kluby. Webové stránky vytvořené pomocí systému jsou mobilní a přizpůsobitelné. Vypadají skvěle na všech mobilních a stolních zařízeních a umožňují vám vytvářet vlastní webové stránky, předvádět sportovní události a plány, nahrávat mediální soubory, zaregistrovat nové aktivity atd. Seznam funkcí Playpass v současné době zahrnuje:

 • Online plánovač – Platforma umožňuje rychlé a bezproblémové vytváření online sportovních plánů. Co byste měli udělat, abyste zde mohli začít, je vybrat počet týmů a typ harmonogramu, který chcete vytvořit, a poté jej přizpůsobit vyplněním požadovaných parametrů a podrobností. Tato funkce umožňuje vytvářet neomezený počet sportovních plánů, nastavení času, data a délky her, přidávání a odebírání her, sdílení požadovaných plánů s cílovou skupinou, sledování skóre, přidávání zaměstnanců, odesílání dokumentů a souborů atd..
 • Online sportovní registrační software – Playpass poskytuje přístup ke sportovnímu registračnímu softwaru, který funguje skvěle pro mobilní a stolní zařízení. To usnadňuje proces online registrace pro každého uživatele. Platforma navíc umožňuje používat Stripe pro bezpečné a spolehlivé online platby.
 • Řešení sportovní výjimky – Playpass umožňuje vytvářet a ukládat šablony sportovních výjimek pro další přizpůsobení a správu s ohledem na vaše obchodní potřeby. Tato funkce umožňuje vytvářet neomezený počet výjimek, přidávat podpisy a možnosti ukládání, umožňovat uživatelům stahovat a ukládat vaše žádosti / nahrávat podepsané formuláře, připojovat výjimky k online registraci pro další platby atd..

Playpass má bezplatný plán, který můžete použít tak dlouho, dokud potřebujete vyzkoušet celou sadu funkcí platformy a dvě placená předplatné (Lite a Standard), jehož cena začíná na 9 $ / měsíc. K dispozici je bezplatná 7denní zkušební verze, která nevyžaduje žádná data o kreditní kartě a umožňuje uživatelům kdykoli zrušit vybrané placené programy.

Vyzkoušejte Playpass Now

LeagueLineup – sportovní tým ZDARMA a vedení ligy

LeagueLineup - sportovní tým ZDARMA a vedení ligy

LeagueLineup – je jedním z vůdců výklenku pro vývoj sportovních webů, který umožňuje spuštění bezplatných týmových a ligových webů. Platforma poskytuje přístup k několika online nástrojům pro správu ligy, což umožňuje zahájit projekt nabitý funkcemi, který by vyhověl různým potřebám vývoje webových sportů. Seznam funkcí, které platforma nabízí, je následující:

 • Konečné přizpůsobení webových stránek – Bez ohledu na typ sportovního webu, který chcete spustit, systém umožňuje jeho přizpůsobení podle vašeho přání. Je jen na vás, abyste změnili barvy webových stránek, pozadí, upravili písma, možnosti nabídky a další parametry webových stránek. Uživatelé získají nepřetržitý přístup k jejich projektům, což jim umožňuje jejich včasnou údržbu a aktualizaci.
 • Integrovaný ventilátorový obchod – Každý web vytvořený pomocí LeagueLineup je dodáván s integrovanou vlastní fanouškovskou dílnou, která obsahuje více než 500 plně přizpůsobitelných produktů. Zaručují 5% odměnu za každý prodej se systémem.
 • Online registrace zdarma – Každý web LeagueLineup nabízí bezplatné online formuláře, které vám umožňují přijímat registrace týmů a hráčů v nejkratším možném čase.
 • Plány & Kalendáře – Tvůrce webových stránek umožňuje zveřejňovat rozvrhy her, speciální akce, setkání a další plánované sportovní aktivity. Toto je užitečná funkce pro všechny majitele sportovních webových stránek.
 • Automatické postavení – S LeagueLineup můžete zveřejňovat výsledky sportovních her tak, aby se podle potřeby automaticky zobrazovaly na webových stránkách.
 • Hráč & Statistiky týmu – Platforma umožňuje zveřejňovat podrobné statistiky pro týmy a hráče pro basketbal, baseball, fotbal, lakros, hokej, fotbal a volejbal..
 • Všestrannost sportovních funkcí – Spolu s výše uvedenými funkcemi poskytuje platforma přístup k následujícím funkcím: fotoalba, nástěnka a návštěvní kniha, online ankety, integrace Map Google, zabezpečené kontaktní formuláře, sportovní tréninková videa atd..

LeagueLineup má zcela zdarma plán, který se používá hlavně k testování hlavní funkčnosti platformy. Existují také dva placené plány. Jejich roční cena je založena na počtu účastníků, které vaše sportovní organizace podporuje. Průměrné náklady začínají 39,95 $ / rok.

Vyzkoušejte LeagueLineup Now

uCoz – BEZPLATNÝ tvůrce webových stránek sportovních komunit

uCoz - BEZPLATNÝ tvůrce webových stránek sportovních komunit

uCoz – je bezplatný tvůrce webových stránek pro sportovní komunitu, který používají nováčci a profesionálové v oblasti webového designu ke spuštění a správě různých typů sportovních projektů od nuly. Systém poskytuje přístup k několika modulům, intuitivnímu editoru webových stránek pro kutily, integrovaným elektronickým obchodům a modulům pro blogování atd. Zde je seznam funkcí souvisejících se sportem uCoz:

 • Modul fóra – Tvůrce webových stránek umožňuje použít jeho modul Forum k vytvoření plnohodnotného fóra pro váš sportovní projekt. To je nejlepší cíl pro všechny členy webu, kteří se chtějí podělit o své nápady a emoce se spoluzakladateli, procházet více oborů a témat, která se zabývají sportovním výklenkem atd..
 • Blogování – Pomocí uCos můžete nastavit a připojit blog s naloženými funkcemi k vašemu sportovnímu webu. Toto je místo, kde můžete publikovat / aktualizovat články související s výklenky, umožňovat komentáře uživatelů, zahájit diskuse s návštěvníky vašich webových stránek atd.
 • eCommerce – Tvůrce webových stránek se může pochlubit také výkonným modulem elektronického obchodování, který poskytuje příležitost k vytvoření a správě internetového obchodu. Zde můžete nabídnout k prodeji různé sportovní doplňky, suvenýry a další související produkty.
 • Členství – Pokud plánujete aktualizovat / spravovat své sportovní webové stránky s ostatními členy, bude tato funkce určitě velmi nápomocná. Členům, kterým chcete sdílet práva na správu projektů, můžete přiřadit členská práva.

uCoz je bezplatný tvůrce webových stránek, který vám umožní testovat jeho funkčnost bez jakýchkoli nákladů tak dlouho, jak budete potřebovat. Platforma zároveň nabízí možnost upgradovat na jedno ze svých placených odběrů. Jejich cena začíná na $ 3 / mo a roste až na $ 8 / mo.

Vyzkoušejte uCoz Now

Jak si vybrat tvůrce webových stránek pro sportovní tým nebo ligový web?

Globální web přináší spoustu tvůrců webových stránek pro různé účely. Výběr správného může vypadat náročně. Z tohoto důvodu musíte definovat základní funkce a funkce budoucího webového zdroje. Poté bude snazší vybrat odpovídající platformu, která obsahuje nástroje, které potřebujete.

Jaké funkce by měl sportovní web mít?

Seznam funkcí bude záviset na typu webových stránek, které potřebujete. Ať už plánujete vybudovat portál fotbalové ligy, web s nejnovějšími zprávami a statistikami nebo webovou stránku představující jediný tým nebo sportovce, zvažte následující základní body:

 • Mějte návštěvníky na pozoru – sportovní svět se neustále aktualizuje. Stejně jako váš obsah. Měli byste přinést nejnovější události a události. Zde se hodí blog nebo sekce „novinky“. Šablony webových stránek jsou navrženy s již zabudovanou sekcí blogu. Jednoduše zveřejněte požadovaný obsah;
 • Chytré obrázky a videa – mediální obsah hovoří o hlasitosti. Naštěstí mají tvůrci webových stránek solidní multimediální sekci. Můžete snadno přidávat nové fotografie a videa a také vyměňovat staré. Nezapomeňte vybrat vhodný plán s dostatkem úložiště;
 • Team Roster – Pokud stavíte webovou stránku pro sportovní tým, ujistěte se, že máte skutečná týmová data. Startovní sestava se může čas od času změnit, zatímco tým si může koupit nové hráče. Nechte své čtenáře zůstat v kontaktu s nejnovějšími aktualizacemi;
 • Plány a události – kalendář událostí je pro sportovní fanoušky životně důležitý. Ujistěte se, že váš web obsahuje aktuální data a nadcházející události. Tvůrci webových stránek obsahují potřebné widgety, které jsou zdarma. Stačí jim přidat webovou stránku;
 • Profily sportovců – vaši čtenáři by se mohli zajímat o statistiky hráčů a osobní údaje. Váš web by měl obsahovat profily sportovců zvýrazňující všechna potřebná data. Sekce může být spojena s žebříčkem žebříčku, žebříčky a statistikami nejlepších střelců;
 • Kontakty – jakmile získáte uznání a pevné webové zastoupení, většina vašich návštěvníků by se pravděpodobně pokusila zůstat v kontaktu s vámi. Nezapomeňte uvést skutečné kontaktní informace v již vestavěné části kontaktu šablony.

Další funkce pro aktivaci růstu sportovních webů

Kromě základních funkcí musíte na webu zajistit také růst svého webu. Naštěstí tvůrci webových stránek nabízejí jednoduché SEO a další nástroje ke zvýšení hodnocení vašeho vyhledávače stránek.

 • Nástroje SEO – platformy pro vytváření webových stránek přicházejí s jednoduchými nástroji SEO. Můžete se zaměřit na nezbytné klíčové slovo, stejně jako upravit název a popis, aby se každá stránka více přizpůsobila SEO;
 • Blogování – čím více obsahu publikujete, tím lépe. Sport je měnící se svět, ve kterém čtenáři hledají skutečné informace. Vytvářejte příspěvky hostů, přidávejte články s chytlavými obrázky a mediálními soubory, vytvářejte poutavý obsah;
 • Sociální sdílení – sociální sítě jsou dobrým zdrojem dalšího provozu. Tvůrci webových stránek nabízejí tlačítka a widgety pro sdílení na sociálních sítích, aby vaši návštěvníci mohli obsah snadno sdílet prostřednictvím nejpopulárnějších sociálních platforem.

Poté, co definujete základní funkce svého budoucího webu, si snadno vyberete správného tvůrce webových stránek, který zvládne některý z výše uvedených problémů. Nebo můžete pokračovat ve čtení a vybrat si z revidovaných platforem.

Sečteno a podtrženo

S tolika platformami pro webové budovy, které jsou dnes k dispozici, se Wix prokazuje jako nepopiratelný vůdce výklenku pro sportovní web. Tvůrce webových stránek přichází s působivou sadou funkcí souvisejících s odvětvím, nástroji pro přizpůsobení designu a možnostmi stanovení cen, které umožňují vytvářet a efektivně spravovat sportovní tým nebo webovou stránku ligy..

Zatímco Wix přichází jako víceúčelová platforma Díky pokročilým nástrojům SEO a e-commerce můžete vytvořit jakýkoli sportovní web od klubové stránky až po prodejnu fanoušků, Bluehost se ukázal jako nejlepší hostingové řešení, což je skvělé zejména pro weby vytvořené pomocí WordPress. Tato platforma však zpočátku předpokládá povědomí o kódování a konkrétní pozadí webového designu pro zahájení projektů.

Pokud jde o srovnání SportsPlus, Playpass, LeagueLineup a uCoz, jedná se o specializované platformy, které také vyžadují dovednosti a znalosti specifické pro dané odvětví, aby mohly s nimi spouštět sportovní weby. Nemá smysl zkoušet je používat, protože je lepší upřednostňovat více plně vybavené platformy all-in-one, které mohou zajistit hodnověrný výsledek, na který se spolehnete. Každopádně se ujistěte, že zdůrazňujete hlavní cíle a funkce svého budoucího sportovního webu, abyste vybrali správnou platformu.

Vytvořte si sportovní web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map