Nejlepší stavitelé lékařských webových stránek

Nejlepší stavitelé lékařských webových stránek


Spuštění lékařské webové stránky se často stává zkušeným a komplikovaným procesem pro uživatele, kteří nemají potřebné dovednosti a odborné znalosti.

Ale co když opravdu potřebujete kvalitní web, aby vyhovoval potřebám vašich klientů a nemáte ponětí, jak jej vytvořit s minimem potíží a plýtváním časem? Zde vám mohou tvůrci webových stránek velmi pomoci.

Tvůrci webových stránek jsou speciálně vytvořeni s ohledem na potřeby a schopnosti netradičních uživatelů. Jsou super snadné a pohodlné. Většinou, vytváření webové stránky od nuly je s nimi jen pár hodin – tak intuitivní a jednoduché, že jsou! Tyto systémy přicházejí s srozumitelnými dashboardy, sadou specifických specifických nikalékařský) šablony, výkonné nástroje pro přizpůsobení a různé možnosti webového designu, díky nimž se proces vývoje webu stane běžným postupem, který je k dispozici všem. Ať už potřebujete web pro svou soukromou lékařskou kliniku, osobní lékařskou webovou stránku nebo jakýkoli jiný zdroj zaměřený na nika, použití stavitelů webových stránek je rozhodně rozumným řešením.!

Testovali jsme pro 7 lékařů z nejlepších stavitelů lékařských webových stránek & Lékaři:

 1. WIX – nejlepší lékařský webový tvůrce (HIPAA kompatibilní)
 2. uKit – osobní webový tvůrce pro lékaře
 3. Shopify – nejlepší lékařský software pro elektronický obchod
 4. Ucraft – nejjednodušší tvůrce webových stránek pro lékaře
 5. Bluehost – nejlepší hosting pro lékařské webové stránky
 6. WordPress – bezplatná platforma (CMS) pro libovolný web
 7. SITE123 – Tvorba webových stránek pro zubaře & Kliniky

Taková rozmanitost výběru může poněkud komplikovat nezkušené uživatele, kteří právě prozkoumají všechny možnosti webového designu, které tyto nástroje nabízejí. Který z nich nejlépe vyhovuje vašim individuálním potřebám webového designu a který z nich převládá nad konkurencí? Nebo možná každá z těchto platforem má co nabídnout?

Pro zodpovězení těchto a dalších otázek a výběr nejvhodnějšího nástroje pro vytváření webových stránek je vhodné přezkoumat každou z výše uvedených platforem. Toto je jistý způsob, jak zjistit, co přesně nabízejí, pokud máte v úmyslu spustit lékařskou webovou stránku. Začněme hned teď.

Wix – nejlepší lékařský webový tvůrce (HIPAA kompatibilní)

Wix - nejlepší lékařský webový tvůrce (HIPAA kompatibilní)

Wix – je nejlepším tvůrcem webových stránek pro spuštění a správu lékařských webových stránek bez ohledu na jejich složitost a povědomí uživatelů o kódování. Tato platforma je připravena poskytnout širokou škálu funkcí a nástrojů, které mohou výrazně zvýšit popularitu a reputaci firmy.

Systém je ideální volbou pro soukromé lékařské kliniky nebo rodinné lékaře, kteří hledají kvalitní přítomnost na webu. Je to intuitivní a srozumitelné od prvního pohledu. K zvládnutí systému a jeho používání k dokončení celého spektra úkolů spojených s webovým designem není nutné mít žádné dovednosti v oblasti webového designu. Tady je to, co vám může tvůrce webových stránek Wix nabídnout:

 • Lékařské šablony. Wix přichází s kolekcí lékařských šablon připravených pro mobilní zařízení, které se hodí pro různé oblasti související s výklenky. Šablony jsou bezplatné a vysoce přizpůsobitelné, což umožňuje spuštění webových stránek lékařských klinik a center, soukromé lékařské praxe, lékařských specialistů (jako odborníci na výživu, zubní lékaři, psychologové, psychiatri, terapeuti, psychoterapeuti), specialisty na alternativní medicínu, rodinní lékaři, laseroví lékaři atd. Každému z nich můžete dát osobní pohled přidáním informací o své firmě, umístění, hodnocení klientů a dalšího obsahu, který považujete za důležitý.
 • Soulad s HIPAA. Tvůrce webových stránek je HIPAA kompatibilní, což znamená, že zajišťuje maximální ochranu vašich osobních údajů. Toto je jeden z nezbytných faktorů pro jakoukoli lékařskou webovou stránku, jako je zákon o přenositelnosti a odpovědnosti za zdravotní pojištění (HIPAA) stanoví standardy citlivé a spolehlivé ochrany údajů o pacientech. Při spouštění webové stránky s Wix můžete pro důvěrnou korespondenci použít e-mail vytvořený s platformou. To je možné díky skutečnosti, že Wix používá G Mail jako poštovní službu, která zase odpovídá HIPAA.
 • Widgety interakce se zákazníkem. Wix App Market uděluje přístup k široké škále widgetů interakce se zákazníky, které můžete použít ke zvýšení výkonu vašich webových stránek. Některé z nich zahrnují Kalendář událostí, 123 Form Builder, zpětné volání, rezervace knih online, live chat, formuláře Wix, kalendář událostí Google, rezervace Wix, plánování Pro, nejnovější zprávy, Wix chat, správa kontaktů + CRM atd..
 • Hodnocení zákazníků. Spolu s widgety pro interakci se zákazníky nabízí tvůrce webových stránek možnost vybrat si z několika rozšíření a doplňků, které uživatelům umožní zanechat své komentáře, které mohou zlepšit vaše obchodní marketingové perspektivy. Tyto zahrnují Recenze zákazníků, MyReviews, Komentáře, Yelp, Komentáře +, Tvůrce referencí, Společenské posudky, Inffuse reference, Hlasové komentáře+ a mnoho dalších.
 • Blogování. Wix má výkonný blogovací nástroj, který vám umožní připojit blog k vašemu lékařskému webu. Zde můžete publikovat lékařské články, abyste mohli zahájit diskuse mezi návštěvníky webových stránek a nechat je zanechat své komentáře.
 • Rezervace Wix. Váš lékařský web bude určitě těžit z poskytnutí příležitosti pro vaše potenciální a pravidelné pacienty, aby si mohli rezervovat online schůzky v reálném čase, zaregistrovat se na konzultace a provádět platby přímo na webových stránkách. Zde bude aplikace Wix Bookings užitečná.
 • Fórum. Další funkcí, která vám umožní co nejlépe využít výkon vašich lékařských webových stránek, je Fórum, které je velmi efektivní pro zvýšení úrovně interakce uživatelů. Na tomto místě můžete vytvářet více témat, větví a sekcí souvisejících s lékařskou sférou.

Wix má v současné době jeden bezplatný program s neomezenou dobou používání a dvěma typy placených předplatných, konkrétně Standard a Business / eCommerce. Liší se ve smyslu, funkcích a nástrojích pro přizpůsobení návrhu, které jsou standardně dodávány. Každá z těchto skupin plánů je rozdělena do několika dalších předplatných, aby vyhověla různým potřebám uživatelů. Náklady na standardní plány začínají 13 USD / měsíc, zatímco náklady na předplatné Business začínají 23 USD / měsíc.

Vyzkoušejte Wix zdarma

uKit – Tvůrce osobních webových stránek nebo lékaři

uKit - Tvůrce osobních webových stránek nebo lékaři

uKit – je docela pěkná alternativa k Wixu a je také o něco jednodušší. uKit je vhodné řešení pro lékaře a soukromé lékařské kliniky. Jednoduchost tohoto tvůrce webových stránek WYSIWYG však neznamená, že nebudete moci navrhnout efektivní a funkční lékařský web. Závisí to na typu webových stránek, které potřebujete, na specifikacích firmy, kterou provozujete, a na stanovených cílech. Podívejte se nyní na seznam funkcí uKit:

 • Lékařské šablony. uKit nabízí bohatý výběr lékařských šablon, ze kterých si můžete vybrat, abyste minimalizovali úsilí při vytváření webových stránek a šetřili čas. Existuje tedy kategorie medicíny, která zahrnuje specifická lékařská témata, jako jsou témata určená pro lékařské laboratoře, kliniky, lékařskou pomoc, soukromé lékařské laboratoře, zubaři, estetické kosmetology, dětské lékařské střediska, soukromé psychology, rodinné lékaře atd. Vše šablony, které systém nabízí, ve výchozím nastavení reagují a lze je přizpůsobit tak, aby vyhovovaly potřebám vaší společnosti.
 • Kolekce widgetů. Kolekce widgetů uKit je také velmi rozsáhlá. Umožňuje vybrat aplikace a rozšíření, které se stanou perfektním příspěvkem k výkonu vašich lékařských webových stránek. Mezi nejoblíbenější widgety patří Chat online, tlačítka sociálních sítí, časová osa, komentáře uživatelů, kalkulačka služeb, časovač a další.
 • Živý chat. Tvůrce webových stránek nabízí příležitost použít funkci Live Chat, která vám umožní zůstat v kontaktu s návštěvníky vašeho webu kdykoli během dne.
 • Funkce zpětného volání. Integrace tohoto widgetu umožňuje klientům nechat své požadavky na zpětné volání na webu, abyste je mohli kontaktovat v určený čas. To je výhodné pro vás i vaše pacienty.

uKit nenabízí žádné bezplatné plány, ale má 4 plány, které jsou placené a přicházejí s celou řadou funkcí, aby vyhovovaly vašim potřebám webového designu. Každý z plánů má čtrnáctidenní zkušební období, které uživatelům umožňuje testovat systém bez pochopení, pokud skutečně splňuje jejich preference a požadavky na vývoj webových aplikací. Náklady na placené předplatné začínají 4 $ / mo a dosahují 12 $ / mo, což je také docela rozumná investice.

Viz také: uKit recenze.

Vyzkoušejte zdarma uKit

Shopify – nejlepší lékařský software pro elektronický obchod

Shopify - nejlepší lékařský software pro elektronický obchod

Shopify – je nejlepší eCommerce software, který lze použít k efektivnímu spuštění a správě lékařských webů. Platforma nabízí několik nástrojů a funkcí elektronického obchodování, které přispívají k vývoji, správě, propagaci a marketingu webových stránek. Tento software je také známý svou zvýšenou bezpečností a srovnávací jednoduchostí. Zde je služba připravena nabídnout:

 • Výkonné možnosti synchronizace. Služba Shopify umožňuje jednoduchou a efektivní synchronizaci se známými externími službami a tržišti. Výsledkem bude, že váš lékařský web využije lepší výkon a nabídne vyšší zapojení a spokojenost zákazníků.
 • POS Software. Pokud si přejete nabízet placené služby online i offline, funkce Shopify Point of Sale je to pravé, co potřebujete. Zvyšuje funkčnost vašich webových stránek a přispívá k vytváření zákazníků a vyššímu provozu.
 • Řešení pro správu produktů. Při práci na vývoji vašich lékařských webových stránek můžete čelit potřebě zobrazovat speciální nabídky / služby spolu s předměty a produkty souvisejícími s lékařskými potřebami, které také vyžadují přitažlivou prezentaci. Díky možnostem správy špičkových produktů, které nabízí software, můžete přidávat položky spolu s jejich podrobným popisem, vytvářet atraktivní okna s okny, kolekce produktů, využívat funkci importu / exportu souborů CSV atd..
 • Rozšířená realita (AR) – Shopify je také známý kvůli jeho Funkce rozšířené reality který umožňuje prezentaci požadovaných produktů / služeb souvisejících s webem v 3D režimu. To rozhodně přispívá k míře generování a udržení zákazníků, zvýšení reputace vašeho webu / firmy, vyššímu provozu atd.
 • Vícejazyčná podpora. Služba Shopify nabízí vícejazyčnou podporu každému uživateli, který je ochoten spustit web k dispozici v několika jazycích. Jde o to, že mnohojazyčné webové stránky pomáhají upoutat pozornost zahraničních pacientů nebo turistů ze zahraničí. To nakonec pomůže dosáhnout lepších obchodních výsledků.

Cenová politika Shopify je přiměřená a také dodržuje integrovanou funkčnost, kterou software nabízí. Platforma nemá bezplatný plán, ale existuje bezplatná 14denní zkušební verze, která vám umožní vyzkoušet celou sadu funkcí platformy. Náklady na používání softwaru začínají 9 $ / měsíc – to je cena jeho nejlevnějšího předplatného.

Viz také: Nakupujte recenzi.

Vyzkoušejte službu Shopify zdarma

Ucraft – nejjednodušší tvůrce webových stránek pro lékaře

Ucraft - nejjednodušší tvůrce webových stránek pro lékaře

Ucraft – je kutilský webový tvůrce, který je natolik nabitý funkcemi, aby mohl spouštět a spravovat webové stránky pro lékaře. Systém poskytuje přístup k rozsáhlé sbírce funkcí, nástrojů a možností, které vám umožní plně využít jeho integrovaného výkonu. Můžete tak procházet desítky přizpůsobitelných návrhů, nástrojů pro přizpůsobení, blogů a marketingových řešení. Seznam nejpůsobivějších funkcí Ucraft je následující:

 • Citlivé šablony. Stejně jako většina tvůrců webových stránek má i Ucraft kolekci předem navržených responzivních šablon, které jsou speciálně vyvinuty pro lékařský průmysl. Vzory jsou zdarma a je možné je kdykoli změnit.
 • Zdarma vstupní stránka tvůrce. Pokud plánujete vytvořit vstupní stránku pro své lékařské podnikání, Ucrat vám pomůže začít s lehkostí. Je dodáván s bezplatným nástrojem Landing Page Builder, který zahrnuje celou sadu integrovaných nástrojů potřebných pro návrh tohoto typu projektu.
 • Logo Maker. Ještě nemáte firemní logo? Chcete navrhnout ten pro efektivnější prezentaci lékařských webových stránek? Pak je zdarma Logo Maker od společnosti Ucraft tím pravým nástrojem, který vám pomůže snadno dokončit úkol.
 • Vícejazyčná podpora. Ucraft také umožňuje vývoj vícejazyčných webů. Dostupnost několika; jazykové verze vašeho projektu vám umožní nechat navázat kontakt s pacienty a lékaři s vámi, aby využili nabízených služeb.
 • Externí integrace. Přestože má Ucraft působivou sbírku integrovaných nástrojů a prvků webových stránek, stále je možné využít rozšíření třetích stran Ucraft. Některé z nich zahrnují Intercom, Disqus, LiveAgent, Uservoice, Zendesk Chat, Jivosite, Facebook Messenger a další widgety pro posílení vašeho projektového marketingového, vývojového a propagačního potenciálu.

Cenová politika Ucraft je také na důstojné úrovni. Tvůrce webových stránek má zcela zdarma předplatné, aby jeho první uživatelé mohli otestovat integrovanou sadu funkcí. Je zde také příležitost zahájit vstupní stránku s Ucraft bezplatně. Pro uživatele, kteří se rozhodnou upgradovat na jedno z placených předplatných, systém nabízí několik placených tarifů, z nichž nejlevnější je předplatné Pro web, jehož cena představuje 10 $ / měsíc. 14denní bezplatná zkušební verze vám umožní vyzkoušet funkčnost každého plánu a zjistit, co od něj můžete očekávat.

Vyzkoušejte Ucraft zdarma

Bluehost – nejlepší hosting pro lékařské webové stránky

Bluehost - nejlepší hosting pro lékařské webové stránky

Bluehost – je důvěryhodný a bezpečný poskytovatel hostingu, který vám umožní ukládat vaše lékařské webové stránky a získat pro ně doménové jméno, které zvýší online pověst vaší firmy. Společnost se označila jako společnost nejlepší hostingové řešení doporučeno redakčním systémem WordPress. Platforma získala popularitu a uznání tisícům uživatelů, kteří si cení především důvěryhodnosti, profesionality a cenové dostupnosti. Sada funkcí platformy je následující:

 • Snadná a rychlá instalace WordPress. Pokud plánujete vytvořit lékařský web pomocí WordPress pomocí Bluehost jako poskytovatele hostingu, platforma vám umožní nainstalovat CMS pouze jedním kliknutím. Je to jednoduché a rychlé i pro nováčky.
 • Flexibilita. Platforma umožňuje vícenásobnou integraci se službami a aplikacemi třetích stran. Pomáhají zvyšovat výkon vašich webových stránek a rozšiřují škálu možností přizpůsobení designu, které systém nabízí.
 • Bluehost Marketplace. Poskytovatel hostingu přichází s bohatým trhem doplňků, aplikací a skriptů, které můžete vybrat, aby byl výkon vašeho webu efektivnější a pokročilejší. Můžete použít šablony třetích stran pro WordPress, galerie obrázků, funkce blogů a eCommerce, nástroje pro marketing a propagaci webových stránek atd..
 • Bezpečnostní. Bluehost je také známý řadou bezpečnostních funkcí a nástrojů (jako například Spam Expert a Spam Hammer) nabízí ochranu vašeho webu před neoprávněným přístupem uživatelů třetích stran, spamovými útoky a jinými potenciálními hrozbami.
 • Rychlost načítání rychlé stránky. Bluehost zajišťuje vysokou míru dostupnosti, která nakonec vede k rychlejšímu načítání stránky, generování provozu, růstu zisku a vylepšení hlavních funkčních parametrů vašeho projektu.

Bluehost vyniká z davu díky cenové politice, kterou nabízí svým předplatitelům. Poskytovatel hostingu nemá bezplatný program, ale jeho placené předplatné je pro každého více než dostupné. Nejlevnější plán Bluehost stojí 2,95 $ / měsíc, poskytuje neomezenou šířku pásma, bezplatné připojení SSL, více aktualizací WordPress a další nutné výhody.

Vyzkoušejte nyní Bluehost

WordPress – bezplatná platforma (CMS) pro libovolný web

WordPress - bezplatná platforma (CMS) pro jakýkoli web

WordPress – je nejoblíbenější systém pro správu obsahu, který je docela pěkným nástrojem pro vývoj lékařských webů. Tato platforma se vyznačuje pokročilým souborem funkcí, množstvím špičkových nástrojů pro přizpůsobení designu, výkonnou integrací a možnostmi blogování atd. Seznam zvýraznění WordPress je poměrně rozsáhlý a zahrnuje následující aspekty:

 • Lékařská témata. WordPress přichází s kolekcí lékařských šablon, které jsou integrované a dostupné na webu. Návrhy jsou bezplatné a placené a je jen na vás, abyste vybrali ten, který nejvíce odpovídá vašim lékařským zájmům a preferencím webového designu. Dejte si pozor na šablony vytvořené webovými designéry thosed, se kterými jste se nikdy nestarali kvůli potenciálním hrozbám malwaru, s nimiž se mohou setkat.
 • Pluginy pro lékařské webové stránky. CMS se může pochlubit úžasnou sbírkou integrovatelných pluginů pro lékařské weby, které jsou zdarma i placené. Mezi nejúspěšnější příklady takových rozšíření patří TrendMD, kalendář rezervací, Treato, CometChat, gravitační formuláře, kalendář událostí, rezervace a plánování konečných schůzek, seznam zaměstnanců, příspěvky PubMed, DICOM (Digitální zobrazování a komunikace v medicíně), Online zdravotnické kalkulačky a mnoho dalších.
 • Blogování. CMS byl původně vytvořen jako platforma pro blogování, která vám umožňuje připojit a spravovat plně vybavený blog s vaším lékařským webem. To je místo, kde budete moci zveřejňovat specializované blogy články, umožňovat komentáře uživatelů a provádět další kroky, které návštěvníci vašeho webu a potenciální pacienti jistě ocení v jejich prospěch.
 • Pluginy pro interakci se zákazníky. WordPress umožňuje vybrat si z mnoha integrovatelných modulů plug-in, které mohou přispět k lepším možnostem interakce se zákazníkem v rámci vašeho projektu. Mezi pluginy, které si můžete vybrat pro svůj projekt, rozhodně stojí za pozornost následující tlačítka: Snadná sociální tlačítka pro sdílení, vyžádat si modul plug-in pro zpětné volání, oznamovací panel WP Pro, zásuvný modul pro klientský portál, zákaznickou oblast WP a mnoho dalších.

WordPress je zpočátku bezplatný CMS. To znamená, že si můžete zdarma stáhnout, nainstalovat a používat základní sadu funkcí platformy. Chcete-li však publikovat projekt, musíte se postarat o hosting a výběr domény. V tomto ohledu je použití Bluehostu s jeho nejlevnějším plánem (2,95 $ / měsíc) bude nejrozumnějším a nákladově nejefektivnějším řešením. Kromě toho můžete zvážit integraci jedné z externích placených šablon nebo doplňků třetích stran, které zvýší výkon vašich lékařských webových stránek.

Vyzkoušejte WordPress Now

SITE123 – Tvorba webových stránek pro zubaře & Kliniky

SITE123 - webový tvůrce pro zubaře a kliniky

SITE123 – je jednoduchý a pohodlný tvůrce webových stránek pro kutily, který funguje stejně skvěle pro začátečníky i profesionály s webovým designem s dlouholetými zkušenostmi s odborníky. Pohodlný drag-and-drop editor spolu s možností náhledu vám umožní ovládat všechny fáze procesu vývoje webových stránek. Při práci na návrhu lékařských webových stránek můžete využít následující výhody, které nabízí tvůrce webových stránek:

 • App Market. SITE123 poskytuje přístup k mnoha integrovatelným aplikacím, doplňkům a widgetům dostupným na svém bohatém trhu aplikací. Zde můžete procházet spoustu funkčních rozšíření, včetně podpory živého chatu, nástrojů Analytics, formulářů, galerií, rezervace, sociálních sítí a mnoha dalších.
 • Logo Maker. Tvůrce webových stránek umožňuje navrhnout vlastní logo lékařských webových stránek, pokud jej ještě nemáte. Tento nástroj je zdarma pro každého a jeho použití je úžasně snadné. Stejně tak je možné nahrát vlastní firemní logo a přizpůsobit ho, jak si přejete.
 • Integrace sociálních médií. Zvýšení reputace vašeho lékařského webu je mnohem jednodušší díky možnostem integrace do sociálních médií poskytovaných serverem SITE123. Tvůrce webových stránek umožňuje sdílet vaše klinické zprávy, aktualizace, události, plány a rozvrh v sociálních sítích, aby cílové publikum mohlo tyto informace včas zjistit..
 • Vícejazyčná podpora. Tvůrce webových stránek poskytuje vícejazyčnou podporu, díky níž můžete spustit lékařský web v několika jazykových verzích. To usnadňuje zahraničním pacientům najít vaši kliniku a dostat se do kontaktu s vámi, aby využily požadované spektrum lékařských služeb, které poskytujete.
 • Zdarma Form Builder. Pokud máte v úmyslu integrovat online formuláře do jakýchkoli sekcí / stránek vašeho lékařského webu, SITE123 vám to umožní pomocí bezplatného nástroje pro tvorbu formulářů. Tento nástroj uděluje přístup k několika rozvržením vlastních formulářů a integrovatelným prvkům, které přicházejí do specializace vašeho lékařského webu.
 • Platforma pro blogování. SITE123 vám umožní vytvořit blog s naloženými funkcemi a připojit jej k vašemu webu, aby se zvýšil jeho výkon a povzbudily aktivní diskuse uživatelů. Váš blog může obsahovat požadovaný počet oddílů a témat, abyste jej mohli pravidelně aktualizovat o nové příspěvky.

SITE123 není jen jedním z nejjednodušších tvůrců cloudových webových stránek, ale je také jednou z nejúspornějších platforem. Platforma má zdarma tarif, ale jsou zde také čtyři placená předplatné. Jejich cena začíná na 10,80 $ / měsíc.

Vyzkoušejte SITE123 zdarma

Jak si sami vytvoříte lékařský web

Spuštění lékařské webové stránky je skvělý nápad, pokud se zaměřujete na popularizaci své lékařské praxe na webu. Web se může stát místem, kde vaši potenciální klienti využijí všechny potřebné informace, které mohou potřebovat ke zlepšení svého zdravotního stavu.

Mít webovou stránku tohoto druhu také umožňuje majitelům odolat konkurenci, která se stává každým rokem přísnější. Jinak riskujete přehlédnutí dokonalé příležitosti k získání nových klientů. Podle statistik je přibližně 80% uživatelů připojeno k internetu při vyhledávání zdravotních informací a jste povinni mít web, který jim nabídne.

Pokud jsou zdravotnické služby univerzální, liší se také všechny lékařské webové stránky. Je na vás, abyste se rozhodli, jaký obsah přidat na svůj web, aby byl co nejvíce informativní. Existuje však několik nezbytných prvků, na které vaše lékařské webové stránky nemohou jít bez:

 • Online formuláře pro pacienty. Tyto formuláře mohou být univerzální, počínaje registračními formuláři a až po online formuláře s plánováním schůzek. Zjednodušte život pacienta tím, že jim nabídnete příležitost zaregistrovat a naplánovat své návštěvy, aniž byste museli chodit do své kanceláře. Usnadněte si nalezení těchto formulářů a vždy se ujistěte, že fungují dobře.
 • Zprávy a upozornění. Aktualizace zpráv a zasílání důležitých upozornění, která se vztahují k vaší lékařské praxi, způsobí, že vaši pacienti budou mít jistotu, že se zapojíte do života komunity. To také přispěje k vyššímu hodnocení vašich webových stránek ve vyhledávačích.
 • Fórum a blog. S více než 80% uživatelů, kteří hledají lékařské informace online, se zdá, že přidání fóra a sekcí blogu je chytrý nápad. To je nejlepší způsob, jak poskytnout svým pacientům články týkající se zdraví a umožnit jim účastnit se diskusí.
 • Služby. Informujte své pacienty o seznamu lékařských služeb, které jste připraveni jim nabídnout. Nezapomeňte na ceník a informace o pojištění (jestli nějaký).
 • Online konzultant. Dostupnost online konzultanta je pozoruhodnou výhodou pro pacienty, kteří potřebují naléhavou radu, nebo prostě nemohou najít požadované informace na vašem webu..
 • Kontaktní informace. Je rozumné zobrazit vaše kontaktní informace na každé stránce – v horním rohu i v zápatí. Měla by také existovat samostatná stránka Kontaktujte nás obsahující vaši adresu a mapy, telefonní číslo, účet sociální sítě, formulář zpětné vazby atd.

Sečteno a podtrženo

Spuštění webové stránky je smysluplným krokem ve vašem obchodním postupu. Použití nástroje pro tvorbu webových stránek pomáhá proces zjednodušit a zpřístupnit, ale také efektivní a poutavý. Tyto platformy umožňují zkrátit čas potřebný k vytvoření lékařské webové stránky, čímž se eliminuje potřeba najmout profesionálního webdesignéra.

Samozřejmě existují desítky specializovaných řešení pro publikování na webu pro téměř každý typ podnikání, které jsou výhradně zaměřeny na vytváření webových stránek souvisejících se zdravotnictvím. Takové webové služby jsou nepochybně skvělým místem pro vytváření lékařských webových stránek, ale mohou být pro nezávislého lékaře příliš drahé..

Pokud potřebujete lékařskou webovou stránku, která bude silná a zaujme pozornost, pak je Wix vaší volbou číslo jedna. Díky sortimentu lékařských šablon a všestranným nástrojům pro přizpůsobení umožňuje vytvořit web, který vynikne z davu. uKit je jednodušší alternativou k Wix, ale také poskytuje skvělé možnosti webového designu pro vytvoření ohromujícího lékařského webu. Ať už si vyberete cokoli, výsledek bude stát za vaše úsilí a čas!

Vytvořte web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map