Nejlepší stavitelé webových stránek církve

Nejlepší stavitelé webových stránek církve


Církevní web je prvotřídní destinací pro lidi, kteří se chtějí připojit ke sboru, chtějí zůstat v kontaktu s představiteli církve nebo očekávat, že budou informováni o všem, co se děje (události, kontakty, speciální programy, příležitosti a seznam schůzek) atd.) v církevní komunitě.

Navzdory obrovským cenově dostupným možnostem pro církevní místa je mnoho z nich neefektivních. Vzhledem k tomu, že tyto webové stránky obvykle vytvářejí uživatelé, kteří vůbec nemají žádný představu o vývoji webových stránek, bude nejlepším řešením použití tvůrců webových stránek. Tady je důvod.

Tvůrci webových stránek přicházejí v různých typech as různými specializacemi. Jsou postaveny s ohledem na potřeby a dovednosti pro nováčky, ale mají také co nabídnout zkušeným uživatelům. Tyto systémy jsou docela snadno zvládnutelné a nabízejí různé cenové politiky které zase poskytují nesčetné množství příležitostí pro webový design.

V současné době si můžete vybrat mezi tvůrci webových stránek typu all-in-one a specializovanými specializovanými službami, které se plně zaměřují na vývoj webových stránek církve. Všechny systémy umožňují vytváření plně funkčních projektů, ale využívají různé přístupy k procesu vývoje webových stránek a poskytují různé sady nástrojů potřebné k dokončení úkolu..

Ale jaký typ tvůrců webových stránek je stále výhodnější? Který z nich funguje lépe a pro koho? Podívejme se na různé tvůrce webových stránek, abychom zjistili výsledek a pomohli vám správně se rozhodnout.

Testovali jsme 10 z nejlepších tvůrců webových stránek pro církve:

 1. Wix – nejlepší tvůrce webových stránek pro církve
 2. WordPress – bezplatná platforma pro webové stránky církve
 3. Weebly – nejjednodušší tvůrce webových stránek církve
 4. Nucleus – tvůrce webových stránek moderní církve
 5. OurChurch – tvůrce webových stránek křesťanské církve
 6. Sharefaith – Snadné použití Builder webových stránek kostela
 7. FaithLife Sites – Platforma pro vytvoření webové stránky zdarma pro církev
 8. Bluehost – nejlepší webhosting pro církevní weby
 9. Krejčí značky – nejlepší církevní webová designová společnost
 10. Tvůrce IM – tvůrce webových stránek pro neziskové organizace

Tito tvůrci webových stránek pracují nejlépe pro vývoj webových stránek církve. Některé z nich jsou služby typu vše v jednom, zatímco jiné jsou zaměřené na výklenky a nabízejí přístup k mnoha funkcím souvisejícím s církví. Která z platforem nejlépe vyhovuje vašim požadavkům na webový design a která z nich je výhodnějším řešením? Je nejvyšší čas podrobně zkontrolovat každého z výše uvedených tvůrců webových stránek a zjistit, co přesně nabízejí.

Wix – nejlepší tvůrce webových stránek pro církve

Wix - nejlepší tvůrce webových stránek pro církve

Wix – je skvělou volbou pro netechnické uživatele, kteří se zaměřují na vývoj kvalitních webových stránek. Platforma je intuitivní a uživatelsky přívětivá. Od dnešního dne přesahuje zákaznická základna tvůrce webových stránek 154 milionů aktivních uživatelů ve více než 190 zemích po celém světě. Toto je důvěryhodný důkaz účinnosti a funkčnosti systému.

Pokud jde o vytváření webových stránek církve, má Wix významnou výhodu. Nabízí řadu náboženských a neziskových šablon, které jsou optimalizovány pro mobily a jsou navrženy s ohledem na specifické požadavky na nika. Šablony církví jsou přizpůsobitelné a nemusíte být weboví profesionálové, abyste se s touto úlohou úspěšně vypořádali. Stačí vybrat šablonu, kterou potřebujete, prozkoumat dostupné možnosti přizpůsobení a upravit téma podle svých potřeb. Tento proces je mnohem jednodušší, než si dokážete představit.

Pokud vám chybí čas nebo touha prozkoumat podrobný proces webdesignu, pak je použijte Wix ADI – an umělý tvůrce webových stránek v ekosystému Wix, který pro vás automaticky vytvoří web pomocí informací, které odešlete na jeho žádost. Takto získáte skvělý web během několika minut.

Wix nabízí vícejazyčnou podporu, která umožňuje budování různých jazykových verzí vašich církevních webových stránek tak, aby vyhovovaly potřebám cílové skupiny – kongregace. Je tam také bezplatnou diskusní aplikaci, kterou můžete integrovat do svého projektu iniciovat rozhovory a diskuse mezi členy.

S Wixem nebude integrace Sermon Player do vašeho kostela také problémem. Umožňuje vysílání živých a zaznamenaných církevních shromáždění a dalších akcí, které budou členové sboru nadšeni, pokud se tam nebudou moci osobně účastnit.

Pokud máte pocit, že výběr dostupných widgetů je omezený, můžete pokračovat v hledání v začleněném Wix App Market abyste získali ta rozšíření a aplikace, které skutečně potřebujete. To je jen několik funkcí, díky nimž je Wix slušnou volbou pro stavbu webových stránek církve. Prozkoumat a zvládnout všechny možnosti, které tvůrce webových stránek nabízí, může chvíli trvat. Udělejte si čas na to, abyste získali nejlepší výsledek.

Je Wix dobrý pro webové stránky církve?

Určitě ano. Systém je dodáván se sadou funkcí, která zjednodušuje tuto úlohu pro nováčky a umožňuje vytváření projektů, které lze snadno procházet a aktualizovat, kdykoli je to třeba.

Mezi rysy, díky nimž platforma vyniká oproti svým konkurentům, má smysl zmínit sadu šablon připravených pro mobilní telefony pro církve a neziskové organizace, specializované bezplatné a placené widgety, příležitost integrovat kázání a organizovat schůzky / kázání vysílací relace atd.

Vyzkoušejte Wix zdarma

WordPress – bezplatná platforma pro webové stránky církve

WordPress - bezplatná platforma pro webové stránky církve

WordPress – je nejoblíbenější CMS na světě, které lze použít k vytvoření doslova všech typů webových stránek. Pokud potřebujete webovou stránku kostela, určitě ji budete moci spustit s platformou, i když k dosažení hodnotného výsledku bude potřeba určité úsilí, dovednosti a čas. Vzhledem k dostupnosti více pluginů a specializovaných šablon bude systém skvěle fungovat pro vývoj takového neziskového projektu..

WordPress je zpočátku známý pro svůj široký výběr pluginů. Systém má některé vestavěné možnosti, ale nemusí stačit, aby vyhovovaly vašim individuálním očekáváním a požadavkům na webový design. Mezi nejpoužívanějšími integrovatelnými pluginy, které jsou k dispozici online, výrazně zlepší výkon vašich webových stránek kostela: Simple Calendar, Layerslider, All On One Event Calendar, Sermon Manager, Give – Donation Plugin and Fundraising Platform a další.

Kromě integrace pluginů se WordPress může pochlubit bohatým sortimentem šablon, které jsou speciálně vytvořeny pro webové stránky církve. Stejně jako pluginy mohou být tato témata zdarma a placená a je jen na vás, abyste vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašemu vlastnímu projektu. Nezapomeňte však, že při práci s CMS a přizpůsobení vybraného tématu nepůjdete bez základních (pokud ne dokonce pokročilých) znalostí PHP / HTML / CSS, abyste získali skutečně jedinečný a jedinečný web design.

Jak vytvořím webovou stránku kostela WordPress?

Vytváření církevních webových stránek pomocí WordPress je o něco náročnější, zejména pro začátečníky. Jak je uvedeno výše, CMS předpokládá základní znalosti programování a určité pozadí webového designu. Výběr a přizpůsobení nejlepší šablony a výběr a řádná integrace požadovaných modulů vyžaduje také čas. Nakonec nebudete moci publikovat hotový projekt, dokud pro něj nezvolíte hosting a název domény. Podívejme se, co celý proces zahrnuje v následujícím podrobném průvodci:

 1. Vyberte hosting a název domény – skutečnost, že WordPress nepřichází s integrovaným hostingem, znamená, že jej musíte vybrat sami. Jen prozkoumejte Dostupné možnosti a vyberte hostitele, který odpovídá specifickým potřebám vašeho projektu.
 2. Stáhněte a nainstalujte nejnovější verzi WordPress – toto je obvykle rychlý proces, ale ujistěte se, že si systém stáhnete z oficiálních webových stránek, abyste se vyhnuli možným podvodům;
 3. Vyberte téma – Jak bylo uvedeno výše, WordPress má bezplatné a placené návrhy, které jsou k dispozici jak v kolekci systému, tak na webu. Pokud se vám nepodaří najít téma integrovaného kostela webové stránky, určitě jej najdete online, ale zkontrolujte důvěryhodnost zdroje, ze kterého jste jej stáhli, abyste se vyhnuli používání kódů malwaru. Jinak může být ohrožena bezpečnost celého vašeho webu.
 4. Přizpůsobte design – Přejděte na ovládací panel WordPress a podívejte se na sadu nástrojů, kterou nabízí, a použijte ty funkce a možnosti, které vám umožňují přizpůsobit design webových stránek církve s maximální účinností. Výběrem správných nástrojů budete moci upravit výchozí rozvržení šablony, styl, pozadí, paletu barev, písma atd. Navíc budete mít možnost přidat nové stránky a sekce, nabídku webových stránek, nastavit postranní panel webové stránky a další prvky, které chcete na webu zobrazit.
 5. Nahrajte obsah – Po nastavení designu webových stránek můžete začít nahrávat prvky obsahu. Udělejte si čas na výběr (nebo vytvoření) loga webu, vyberte a přidejte své obrázky a videa související s církví, integrujte mediální soubory, přidejte názvy stránek a oddílů, nadpisy a další musí mít prvky.
 6. Integrujte kostelní pluginy – Dalším krokem je vybrat a integrovat speciální kostelní pluginy, které budou odpovídat vašemu konkrétnímu typu webových stránek. Na webu je spousta bezplatných a kostkovaných pluginů, které mohou zvýšit funkčnost vašeho projektu. Tyto pluginy mohou souviset s církevními kalendáři, kázáními, možnostmi zobrazení videa a obrázků, prezentacemi diapozitivů, dostupností živého chatu, možností darování a mnoha dalšími podobnými funkcemi.
 7. Běž žít – Jakmile budete hotoví s úpravou designu webových stránek, funkčnosti a nastavení propagace, měli byste si zobrazit náhled vzhledu vašeho projektu (WordPress nabízí tuto možnost). Budete také moci uložit projekt v režimu konceptu, abyste jej později mohli upravit nebo publikovat, pokud je vše v pořádku. Nyní můžete sledovat výsledek a užívat si ho!

Vyzkoušejte WordPress Now

Weebly – nejjednodušší tvůrce webových stránek církve

Weebly - nejjednodušší tvůrce webových stránek církve

Weebly – je webový tvůrce, který se vyznačuje platformou používanou k vytváření různých typů plně funkčních webů (viz skutečné weebly příklady). Tato služba se nedávno zaměřila na eCommerce, ale stále ji lze použít k efektivnímu zahájení a správě jiných typů projektů, včetně projektů pro nekomerční organizace. Má bohatou sadu funkcí, kterou můžete použít ke spuštění a správě webových stránek církve, bez ohledu na vaše znalosti webdesignu.

Kromě specializace na elektronický obchod, Weebly přichází s výkonným modulem pro blogování, což vám umožní připojit blog k vašemu církevnímu webu a aktualizovat jej naléhavými informacemi týkajícími se vašeho sboru.

Tato služba je také známá pro své video hosting, což umožňuje nahrávat videa kázání i online církevních seminářů z YouTube nebo přímo z vašeho počítače. To umožňuje uživatelům, kteří z nějakého důvodu zmeškali kázání, sledovat jej z libovolného místa, ve kterém se nacházejí.

Weebly nabízí docela rozsáhlou sbírku šablony, kde najdete téma pro vaše webové stránky církve. Můžete také využít pokročilých možností přizpůsobení návrhu a nástrojů, které má systém na skladě, aby vášmu projektu přizpůsobil vzhled.

Mezi další přednosti systému patří výkonný Editor obrázků což vám umožní nahrát rozsáhlé fotografie související s církví Centrum aplikací který umožňuje vybrat nejlepší integrovatelné bezplatné nebo placené widgety pro vaše webové stránky církve (Widget Nivo Slider, widget vlastní galerie obrázků, jednoduchý widget ikon pro sociální sdílení, Q&Widget A nebo FAQ, widget efektů CSS Image, widget pro sdílení obrázků, widget Live Chat, widget s výzvou k akci, widget s možností odeslání, SEO a komunikační widgety atd..).

Při spouštění církevního webu pomocí Weebly můžete také využít jeho Tvůrce formulářů, který vám umožní vytvářet a přizpůsobovat online kontaktní formuláře, seznamy RSVP, průzkumy atd..

Vyzkoušejte Weebly zdarma

Nucleus – tvůrce webových stránek moderní církve

Nucleus - tvůrce webových stránek moderní církve

Jádro – je tvůrce webových stránek typu „vše v jednom“, který zahrnuje nesčetné množství specifických funkcí a nástrojů potřebných ke spuštění a správě tohoto druhu webových stránek. Toto je jedinečné centrum pro všechny členy církve, které poskytuje přístup k nesčetným možnostem, které uživatel potřebuje, aby mohl úspěšně začít s procesem vývoje webových stránek..

Pohodlné drag-and-drop editor služba je vytvořena s potřebami a dovednostmi nováčků (pastoři a členové webových stránek) na mysli. Je to opravdu snadné a přímočaré, aby se dalo používat každý den. Platforma neznamená znalost kódování, která umožňuje bezproblémový a rychlý vývoj webových stránek.

Kromě intuitivního editoru drag-and-drop přichází Nucleus šablony jedním kliknutím které lze přizpůsobit několika jednoduchými kroky. Systém se může pochlubit také integrovaný kázací motor To umožňuje uživatelům odesílat, organizovat a zobrazovat online zprávy. Vestavěný generátor formulářů je dokonale kombinován s ovládacím panelem pro podání, díky kterému se tvůrce webových stránek odlišuje od davu. Tato funkce umožňuje uživatelům systému vytvářet a integrovat registrační formuláře online, aby je mohli dále zasílat vedoucím ministerstva e-mailem.

Mimo jiné Zdůrazňuje jádro, má smysl zmínit dostupnost poznámek, nahrávání obrázků, možnosti vytvoření tlačítka, video a audio přehrávač, kalendář, blog, písma Google, plánovací karty, transformátor obrázků, vlastní domény, snadné nastavení favicon, podpora živého chatu, vkládání kódu a 30minutové strategické schůzky.

Vyzkoušejte Nucleus Now

OurChurch – tvůrce webových stránek křesťanské církve

OurChurch - tvůrce webových stránek křesťanské církve

OurChurch – je nová služba budování webových stránek v kostele, která zahrnuje mnoho výhod na jednom místě. Platforma byla založena v roce 1996 a slouží jednomu a stejnému poslání – umožnit každému křesťanskému kostelu, ministerstvu, škole nebo podniku začít a spravovat cenově dostupné a jednoduché křesťanské weby..

Platforma nabízí spolehlivé Návrh webových stránek a hostingové služby které umožňují spouštění a ukládání hotových církevních webových stránek zkušeným uživatelům i nekódery. Od roku 2003 aktualizují své kolekce portfolia šablony, Poskytování přístupu k několika specifickým církvím, ministerstvům, elektronickému obchodu a jiným typům křesťanských webových stránek.

Co je důležité, tvůrce webových stránek OurChurch je Na základě WordPress zjednodušit další údržbu a aktualizaci projektů. Za tímto účelem vývojáři systémů nabízejí bohatou knihovnu online videonávodů a spolehlivou zákaznickou podporu zavázanou k dlouhodobému úspěchu uživatelů..

Optimalizace pro vyhledávače je další funkcí, kterou OurChurch vyniká na. Stali se předním poskytovatelem marketingu vyhledávání pro křesťanské organizace. Vyvinuli také samostatnou službu pro církevní marketing, která pomůže místním komunitám odolat konkurenci ve výklencích a zjednodušit vyhledávání uživatelů. OurChurch je tedy příjemnou destinací pro uživatele, kteří hledají rozsáhlý webový design, marketing, propagaci a reklamu v kostele.

Vyzkoušejte OurChurch Now

Sharefaith – snadno použitelný tvůrce webových stránek kostela

Sharefaith - snadno použitelný tvůrce webových stránek kostela

Sharefaith – je tvůrce webových stránek zaměřených na církve, který v současné době zmocňuje přes 8 000 webových stránek církve po celém světě. Systém byl vytvořen týmem uživatelů, kteří jsou také členy křesťanské církve, a tak vidí své hlavní poslání pomáhat jiným komunitám šířit Boží slovo skrze jejich webové stránky.

Tvůrce webových stránek je dodáván s drag-and-drop webový editor to eliminuje potřebu učení kódu. Uživatelé mají také přístup ke sbírce církevní webové stránky šablony které lze přizpůsobit s ohledem na potřeby vaší kongregace. Návrhy jsou však poměrně jednoduché, i když ani zastaralé.

Systém umožňuje sdílet kázání prostřednictvím internetu integrace video a audio přehrávačů. Kromě sledování přímých přenosů si uživatelé mohou také stáhnout kázání, která si přejí, přímo na své stolní nebo mobilní zařízení. Služba přichází s vestavěný e-mail + kalendář možnost, která vám umožní sdílet nejdůležitější události, zprávy a připravované kázání s kongregací a dokonce je poslat e-mailem se značkovou e-mailovou doménou.

Kromě sady funkcí souvisejících s církví však funkčnost Sharefaith zůstává stále více žádoucí. Systém je příliš úzce zaměřen, a proto nemůže poskytnout svobodu jednání pro získání funkčně naloženého webu. Tak to může být stěží považováno za hodný tvůrce webových stránek pro rozvoj církevních projektů.

Vyzkoušejte nyní Sharefaith

FaithLife Sites – Platforma pro vytvoření webových stránek církve

FaithLife Sites - Platforma pro vytvoření webových stránek církve

Faithlife Sites – je další tvůrce webových stránek, který se zaměřuje výhradně na vývoj webových stránek církve, které lze snadno spravovat a udržovat pro každého. Hlavním posláním těchto webových stránek je zapojit členy komunity, aby se aktivně podíleli na životě shromáždění a eliminovali problémy spojené s vývojem webových stránek..

Tvůrce webových stránek poskytuje tipy a doporučení o nezbytných krocích, které musí uživatel provést, aby s lehkostí zahájil a dokončil projekt. Tyto směrnice však nejsou zcela nezbytné kvůli jednoduchosti systému a jeho silnému zaměření na církev.

Weby FaithLife eliminují potřebu znovu a znovu kopírovat a vkládat stejné prvky webových stránek. Místo toho má uživatel příležitost jednou napsat požadované informace (ať už jde o událost kalendáře, oznámení, podrobnosti kázání atd.) A systém je automaticky obnoví ve stejné sekci, pokud je to nutné.

Weby FaithLife to umožňují proces úpravy webových stránek s dalšími členy církve, dobrovolníky nebo členy komunity zapojenými do procesu vývoje nebo správy webových stránek. Uživatelé, kteří sdílejí práva správy projektů, získají přístup k nástrojům a možnostem přizpůsobení návrhu (úprava písem, nabídek, stránek a barevných schémat). Budou také moci přidat vlastní stránky pro požadované ministerstva, misionáře a další skupiny uživatelů.

Stejně jako Sharefaith však FaithLife Sites nefunguje skvěle pro vytváření webových stránek církví. Důvodem je, že tvůrce webových stránek není tak funkční a jeho sada funkcí je zaměřena výhradně na aspekty související s církví. Systém postrádá standardní funkčnost, která je nutností pro jakýkoli web. Určitě má smysl hledat flexibilnější a pokročilejší tvůrce webových stránek pro vaše církevní webové stránky.

Vyzkoušejte stránky Faithlife

Bluehost – nejlepší webhosting pro církevní weby

Bluehost - nejlepší webhosting pro církevní weby

Bluehost – je jedním z nejpopulárnějších poskytovatelů hostingu a nejlepší webhosting pro církevní weby. Systém vyniká z davu díky jeho rozsáhlé sadě funkcí, flexibilitě, bezpečnosti, důvěryhodnosti a výkonnému výkonu. Bluehost je oficiálně doporučován WordPress CMS jako nejdůvěryhodnější a nejdostupnější poskytovatel hostingu k ukládání projektů vytvořených s ním. Tato platforma je skvělou volbou pro hostování webových stránek církví, protože nabízí více funkcí, které přispívají k rozvoji tohoto typu webových stránek.

Poskytovatel hostingu poskytuje přístup k bohatým plně integrovaný trh se spoustou skriptů, aplikací, widgetů a doplňků, které mohou výrazně zvýšit výkon vašeho webu kostela. Patří mezi ně všestranná specifická témata WordPress, eCommerce a rozšíření blogů, nástroje pro propagaci a marketing projektů, fotogalerie, které můžete použít k výběru obrázků pro vaše webové stránky církve atd..

Mezi další přednosti Bluehostu patří pokročilá úroveň bezpečnosti a flexibilita platformy. Poskytovatel hostingu poskytuje špičkovou ochranu proti spamu a bezpečnostní funkce, které pomáhají chránit váš web církve před přístupem třetích stran a ztrátou důvěrných informací. Systém také zajišťuje ochranu hotlinků a umožňuje použití více bezpečnostních nástrojů, včetně Spam Expert, Spam Hammer a mnoho dalších.

Poskytovatel hostingu navíc zajišťuje pozoruhodné zlepšení rychlosti načítání stránky a rychlosti provozu vašeho projektu. To nakonec vede ke zvýšení celkového výkonu projektu a růstu provozu.

Bluehost je bezpečný, spolehlivý, funkční a levný poskytovatel hostingu. V současné době můžete používat celou sadu funkcí platformy pouze za 2,95 $ měsíčně, čímž získáte seznam výhod (pravidelné aktualizace WordPress, neomezená šířka pásma, připojení certifikátu SSL atd.) za tuto cenu.

Vyzkoušejte nyní Bluehost

Krejčí značky – nejlepší církevní webová designová společnost

Krejčí značky - nejlepší církevní webová designová společnost

Tailor Brands – je nejlepší společnost zabývající se designem webových stránek církví, která vám nejen pomůže zahájit tento druh projektu, ale přispěje také k jeho dalšímu rozvoji a popularizaci mezi cílovou skupinou. Systém je poháněn technologií umělé inteligence, která umožňuje spuštění kvalitních webových stránek s jedinečnou identitou značky, i když nejste odborníkem na webový design..

Jedním z prvních a nejdůležitějších kroků, které můžete dokončit, při procesu vývoje webových stránek kostela je návrh loga. Tailor Brands přichází s integrovanou kvalitou Logo Maker nástroj, který uděluje přístup k více prvkům vytváření loga dostupných na skladě, které můžete použít k vývoji loga vašeho webu kostela (pokud jej ještě nemáte). Proces vytváření je snadný, rychlý a srozumitelný pro každého.

Tailor Brands také nabízí plně integrovanou platforma sociálního řízení, který umožňuje sdílení obsahu spojeného s vaším webem církve v sociálních sítích, aby vaši cílové publikum vědělo o všem, co se děje ve vašem církevním životě. Pokud plánujete sbírat dary (což je důležitá mise pro jakýkoli kostel), systém vám umožní vytvářet a integrovat okamžité reklamy pomocí jejich funkčnosti Přizpůsobit reklamy plošina.

Systém není zdarma a pokud se budete i nadále rozhodovat, budete muset investovat do propagace svého kostela. Nicméně, Tailor Brands většinou pozice sebe jako profesionální rozvoj podnikání a značky společnosti. Jeho použití pro tvorbu církevních webových stránek není nejrozumnějším řešením, protože pro tento účel existuje mnoho dostupnějších a funkčních tvůrců webových stránek.

Vyzkoušejte Tailor Brands Now

Tvůrce IM – tvůrce webových stránek pro neziskové organizace

Tvůrce IM - tvůrce webových stránek pro neziskové organizace

IM Creator – je profesionální tvůrce webových stránek pro neziskové organizace, který poskytuje působivou integrovanou sadu funkcí potřebnou pro spuštění kvalitního webu kostela, aniž by do něj investoval dolar. Při používání této platformy získáte funkce blogů, eCommerce a marketingu, responzivní témata, více obrázků / videí, které přidají funkčnost a vizuální přitažlivost vašeho projektu. Mějte na paměti, že nemusíte ovládat jakékoli kódovací dovednosti začít webovou stránku kostela s IM Creatorem.

Tvůrce webových stránek je dodáván s integrovaným blogovací engine, což umožňuje připojit blog k vašemu církevnímu webu. To umožňuje užší komunikaci s členy církve, lepší interakci s různými skupinami uživatelů a celkový design vašich webových stránek. Nahráním nových příspěvků do sekcí blogu budete mít čtenáře zájem o nuance související s církví. Navíc existuje možnost povolit komentáře uživatelů pro efektivnější interakci.

IM Creator má bohaté kolekce volných obrázků / mediálních souborů můžete si vybrat a integrovat do svých webových stránek církve, abyste zvýšili pozornost uživatelů. Možnost vyhledávacího filtru vám pomůže efektivně třídit dostupné fotografie a vybrat ty, které nejlépe odpovídají výklenku kostela. Stejně tak existuje možnost procházet sadu zdarma reagující šablony vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašemu projektu. Další přizpůsobení šablon je velmi intuitivní a je zde také příležitost vložení kódu, která vám umožní vytvořit vynikající a zcela přizpůsobený design webových stránek církve..

Vyzkoušejte IM Creator zdarma

Jaký je účel webové stránky církve?

Církevní webové stránky provádějí několik misí najednou. Jejich hlavním cílem je sloužit hlavnímu zdroj informací pro církevní sbor. Toto je nejspolehlivější a nejpohodlnější destinace pro uživatele, kteří si chtějí být vědomi hlavních církevních zpráv, oznámení, událostí, plánů a dalších souvisejících věcí.

Dalším posláním jakékoli církevní webové stránky je navázat živou komunikaci mezi pastory a sborem. Tyto projekty obvykle přicházejí s živými rozhovory, fórami, blogy a dalšími prvky, které umožňují zůstat v kontaktu s lidmi, kteří uživatelé komunikují častěji.

Církevní web je také místem, kde můžete darovat pohodlným a snadným způsobem. Jako nezisková organizace ponechává církev každému členovi právo věnovat určité částky peněz na dobrovolnictví, rozvoj církve nebo jiné účely.

Jak vytvořím web pro svou církev?

Jakmile se rozhodnete založit webovou stránku kostela, budete čelit nezbytným krokům, abyste mohli začít snadno. Podívejme se na hlavní body, které musíte zvážit, a nyní pracujeme na projektu.

 1. Vyberte systém – První a nejdůležitější věc, kterou byste měli při práci na vývoji svých webových stránek udělat, je vybrat ten správný nástroj. V ideálním případě by to měl být systém, který přijde na vaše dovednosti, cíle, požadavky na projekt a rozpočet. Tvůrci webových stránek jsou v tomto ohledu nejvhodnějšími nástroji, ale můžete také využít CMS pro větší flexibilitu.
 2. Vyberte doménu a hosting – Většina tvůrců webových stránek přichází s integrovaným hostingem a názvem domény, který je často poskytován jako bonus. Takže se nemusíte obtěžovat touto nuancí. Při práci s redakčním systémem však budete čelit potřebě výběru hostingu a domény třetí strany. Při volbě mějte na paměti.
 3. Vyberte šablonu – V závislosti na systému, který budete hledat, vám bude nabídnuta kolekce šablon pro výběr z vašich webových stránek církve. Mohou to být buď standardní témata, nebo specializované šablony církví. Můžete také vybrat zcela prázdné téma a přizpůsobit ho od nuly. Pokud jde o CMS, nabízí jak vestavěné designy (jejichž výběr může být docela omezený), tak bezplatné / placené šablony navržené vývojáři třetích stran.
 4. Přizpůsobte design – Tvůrci webových stránek i CMS nabízejí sadu nástrojů pro přizpůsobení designu, které můžete použít k vytvoření přizpůsobeného designu webových stránek. Můžete upravit téměř všechny prvky vybrané šablony, nahrát svůj obsah, přidat mediální soubory atd.
 5. Integrujte widgety / pluginy – Tvůrci webových stránek umožňují přístup ke sbírce integrovaných widgetů, z nichž mohou být speciálně navrženy pro webové stránky církve. Totéž se týká CMS, který je také známý svými rozsáhlými možnostmi integrace pluginů.
 6. Připojte účty sociálních médií – Ať už si vyberete jakoukoli platformu, nepůjdete bez připojení účtů sociálních médií k ní. To je nutné, pokud máte v úmyslu pěstovat svou sbor a zůstat ve spojení se svými členy.
 7. Optimalizujte web – Dalším krokem je optimalizace připraveného webu pro vyšší hodnocení vyhledávačů a lepší online expozici. Většina současných tvůrců webových stránek a CMS je přátelská k SEO – stačí nastavit požadovaná nastavení SEO na samostatné stránce, abyste zajistili, že váš projekt bude ve vyhledávačích na prvním místě..
 8. Běž žít – Posledním krokem procesu vytváření webových stránek je závěrečná publikace na webových stránkách. Je rozumné si prohlédnout projekt před publikací, abyste se ujistili, že je zcela připraven. Poté to zveřejněte a užijte si výsledek!

Návrh webových stránek – co by to mělo zahrnovat?

Výběr správného nástroje pro vytváření webových stránek je jen polovina úspěchu. Kromě toho, že jste informativní, by váš projekt měl přicházet s přitažlivým designem, který uživatelům umožní, aby se znovu a znovu procházeli. To je hlavní důvod pro zahrnutí nutných designových prvků do vaší církevní webové stránky. Pojďme nyní získat některé z těchto prvků:

 • Fotografie a videa kázání – Návštěvníci vašeho webu jistě ocení příležitost k prohlížení fotografií a videí kázání (zejména těch, které z nějakého důvodu zmeškali). Je také žádoucí zahrnout příležitost sledovat živý překlad všech provedených kázání;
 • Dětská sekce ministerstva – Přidáním sekce dětského ministerstva budete moci přilákat pozornost dětí na problémy související s církví. Rodiče, kteří jsou také součástí vaší kongregace, to ocení;
 • Kalendář událostí – Vytvoření a integrace Kalendáře událostí určitě zvýší hodnotu vašeho webu kostela. Toto je jeden z nezbytných prvků, díky němuž mohou návštěvníci zůstat informováni o všech naplánovaných událostech, které se budou konat v kostele;
 • Online darování – Začlenění funkce online dárcovství umožňuje lidem finančně přispívat na rozvoj církve nebo dobrovolnictví;
 • Živý chat / fórum – Pokud si přejete zůstat ve spojení s kongregací, bude integrace živého chatu nebo fóra do vaší církevní webové stránky příjemným nápadem. Takto budete moci komunikovat s ostatními členy církve, abyste s nimi neztratili spojení;
 • Sociální média – Nebudete chodit bez integrace zdrojů sociálních médií – pomocí a pravidelnou aktualizací účtů sociálních médií souvisejících s církví získáte cílové publikum. To nakonec pomůže uživatelům dostat se do kontaktu s vámi, prohlédnout si nejnovější zprávy a události a také zvýšit kongregaci;
 • Google mapy – Je skutečně žádoucí zahrnout na webovou stránku kostela widget Google Maps – to je nejlepší způsob, jak sdílet své místo v kostele a pomoci novým členům shromáždění snadno najít.

Sečteno a podtrženo

Pokud jde o vytváření webových stránek církve, je nejlepším řešením použití nástroje pro tvorbu webových stránek. Musíte však vybrat mezi platformami typu all-in-one a specializovanými platformami, abyste dosáhli požadovaného výsledku. Volba závisí na vašich skutečných potřebách vytváření webových stránek a hloubce přizpůsobení webových stránek církve, na které se zaměřujete.

Jak dnes, Wix a WordPress jsou nejperspektivnější řešení pro budování webových stránek v kostele. Toto jsou platformy, které již zavedly důvěryhodnou přítomnost na webu, a proto nevyžadují podrobnou prezentaci. Je to proto, že jejich sady funkcí a ukázky dokončených projektů hovoří samy za sebe.

Jako tvůrce webových stránek typu all-in-one funguje Wix skvěle pro nezkušené uživatele, zatímco WordPress je výhodnějším řešením pro uživatele, kteří si přejí vytěžit maximum ze svého procesu vytváření webových stránek, aby konečně získali plnohodnotný kostel. Chcete-li se správně rozhodnout, zvažte své cíle v oblasti webdesignu a rozhodněte se, jaké řešení vaše dovednosti a potřeby nejvíce potřebují.

Vytvořte web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map