Nejlepší stavitelé webových stránek pro fitness

nejlepší tvůrci webových stránek pro fitness studio


Ať už zastupujete rozeznatelné fitness studio nebo jen jako první cvičíte jako osobní trenér, musíte mít profesionální webovou stránku. Skvělý webový zdroj se zdá být nejúčinnějším nástrojem pro růst vašeho podnikání vzhledem k tvrdé konkurenci na fitness trhu. Zapomeňte na způsoby prodeje školicích služeb z cihel do malty. Jsou velmi odlišné od toho, na co jsme zvyklí. Dnes už nestačí dokonalé znalosti o kondici a skvělé mezilidské dovednosti.

Před deseti lety bylo vše, co potřebujete, setkat se se zákazníkem a vycházet s ním dobře. Tentokrát si fitness a tréninkové místo vyžádá silnější nástroj tváří v tvář webové stránce. Platformy pro vytváření webových stránek se zdají být dobrým řešením. Oni jsou nákladově efektivní, snadno použitelný a poskytuje všechny potřebné nástroje, které by web dokonalé fitness měl mít. Ať už potřebujete co nejvíce reprezentovat své portfolio nebo nasměrovat zákazníky k vašemu fitness studiu, tvůrci webových stránek mají vše, co potřebujete.

Testovali jsme 5 z nejlepších tvůrců webových stránek pro fitness:

 1. Wix – nejlepší tvůrce webových stránek pro osobní trenéry
 2. uKit – nejlepší webový tvůrce pro fitness podnikání
 3. WordPress – CMS číslo 1 na světě k vytvoření ZDARMA webů
 4. SITE123 – Online platforma s skvělými webovými návrhy designu
 5. Záložka – Jeden z nejlepších tvůrců webových stránek založených na AI

Hledáte populární a plnohodnotné tvůrce webových stránek pro spuštění webových stránek vašeho fitness studia? Zpočátku má smysl zkontrolovat, analyzovat a porovnat výše uvedené platformy a zjistit, co vám mohou nabídnout. Podívejme se na podrobnou analýzu těchto systémů, abychom vám mohli správně vybrat s ohledem na vaše potřeby pro vývoj webových aplikací.

Wix – nejlepší tvůrce webových stránek pro osobní trenéry

Wix - nejlepší tvůrce webových stránek pro osobní trenéry

Wix – je nejlepší tvůrce webových stránek pro osobní trenéry a fitness studia, který přichází s širokou škálou šablon pro posilovnu, fitness a trenér, jakož i výkonnou sadu funkcí potřebnou pro hluboké přizpůsobení webových stránek. Systém také poskytuje přístup k nesčetným množstvím pokročilých nástrojů WYSIWYG pro vytváření webových stránek, funkcím přizpůsobení designu a dalším výhodám, díky nimž se systém odlišuje od davu. Podívejte se na některé z nich hned teď:

 • Šablony pro osobní trenéry a fitness studia. Wix nabízí kvalitní a 100% přizpůsobitelné šablony, které skvěle fungují pro osobní trenéry a fitness studia. Vzory jsou připraveny pro mobilní zařízení, což znamená, že se skvěle zobrazují na všech stolních a mobilních zařízeních. Jsou také zdarma a přicházejí s vestavěnými nástroji potřebnými k úpravě projektu s ohledem na vaše speciální potřeby. K úspěšnému dokončení úkolu nejsou vyžadovány žádné znalosti z oblasti kódování ani předběžného návrhu webových stránek.
 • Snadná navigace na webových stránkách. Tvůrce webových stránek zejména zjednodušuje proces navigace na webu a usnadňuje návštěvníkům vašeho webu nalezení sekcí nebo obsahu, které na webu hledají. Ať už mají v úmyslu sledovat video o určitém typu tréninku nebo si přečíst jeden z blogových příspěvků, integrovaný vyhledávací panel je pro ně rozhodně hodí.
 • Wix App Market. Platforma poskytuje přístup k mnoha aplikacím, widgety, zásuvným modulům a doplňkům dostupným na trhu Wix App Market. Jsou bezplatné a placené, což umožňuje vybrat ty prvky, které nejlépe odpovídají specializaci vašeho webu. Pomocí aplikací můžete vytvořit profesionální galerii pro působivé portfolio fitness studia, integrovat funkci živého chatu, aktivovat kalendář / rozvrh cvičení, přidat tlačítka pro sdílení na sociální síti a používat další nezbytné funkce.
 • Wix ADI. To je jeden z charakteristických rysů tvůrce webových stránek, který umožňuje vytvářet kvalitní fitness weby s využitím internetu Síla umělé inteligence. Potřebujete pouze nahrát svůj průmyslový obsah a sledovat, jak Wix ADI navrhuje kvalitní projekt pro vás.
 • Platforma elektronického obchodování. Tvůrce webových stránek je dodáván s výkonnou platformou eCommerce, která vám umožní připojit internetový obchod s malou až střední velikostí k webové stránce s fitness. Tato funkce se vám hodí zvláště, pokud máte v úmyslu prodat některé sportovní potřeby, oblečení nebo jiné související položky přímo na webových stránkách..
 • Blogování. Přidání blogu na váš web pro fitness může zvýšit množství provozu a celkovou míru zapojení uživatelů. Zde můžete zveřejňovat nové články související se sportem / fitness, aktualizovat stávající sekce blogu, povolit komentáře uživatelů a další funkce, díky nimž je váš blog oblíbený a funkční..
 • Nástroje interakce klienta. Tvůrce webových stránek umožňuje procházet více nástrojů interakce s klienty dostupných na trhu aplikací a vybrat ty, které nejvíce odpovídají specializaci vašeho webu. Tyto nástroje zjednodušují proces komunikace s klienty a přispívají k popularitě a důvěryhodnosti vašeho projektu. Mezi nejrozšířenější nástroje patří Kalendář událostí Google, Nejnovější zprávy, Wix Chat, Tvůrce 123 formulářů, Kalendář událostí, Plánování Pro, Formuláře Wix, Zpětné volání, online rezervace schůzek, Správa kontaktů + CRM, Live Chat a další.
 • Hodnocení klientů. Tato platforma umožňuje integrovat uživatelské posudky do vašich webových stránek, aby vaši klienti mohli sdílet své nápady, názory a recenze týkající se vaší firmy. Toto je nejspolehlivější způsob, jak poskytnout objektivní recenze o vašem fitness studiu, úrovni profesionality a službách, které nabízíte. Za tímto účelem můžete procházet integrovanou sadu widgetů služby a vybrat a přidat některé z nejkvalitnějších widgetů / aplikací z Wix App Market. Mezi ně patří hlasové komentáře +, recenze zákazníků, komentáře, Yelp, komentáře +, sociální posudky, tvůrce posudků, MyReviews a inffuse reference, abychom zmínili několik.

Náklady: Wix nabízí uživatelům bezplatný plán, jehož hlavním záměrem je otestovat systém, aby zjistil jeho hlavní vlastnosti a výhody oproti hlavním konkurentům. Plán zdarma je neomezený, což umožňuje prozkoumat službu tak dlouho, jak potřebujete. Jakmile se rozhodnete pokračovat ve vytváření webových stránek, budete muset upgradovat na jedno z placených předplatných, které nabízí Wix. Jde o to, že placené plány poskytují více výhod, které nejsou k dispozici při bezplatném předplatném.

Wix tak nabízí bezplatné připojení k doméně, neomezenou šířku pásma a místo na disku, nepřítomnost reklam a další výhody obsažené v balíčku dle vašeho výběru. Wix v současné době nabízí dva typy placených předplatných – Standard a Business / eCommerce. Náklady na standardní plány začínají 13 USD / měsíc, zatímco obchodní plány začínají 23 USD / měsíc. Ať už si vyberete jakýkoli plán, bude to hodná investice do vašeho projektu.

Vyzkoušejte Wix zdarma

uKit – nejlepší webový tvůrce pro fitness podnikání

uKit - nejlepší webový tvůrce pro fitness podnikání

uKit – je nejjednodušší a nejlepší tvůrce webových stránek pro fitness obchodní projekty. To je dobrá volba pro profesionály a zavedená fitness centra. Sada nástrojů umožňuje přizpůsobit každou stránku. uKit usnadňuje prohlížení návštěvníkům. Vyberte si z online kalkulačky, kalendáře a dalších funkcí a vytvořte profesionálně vypadající web s následujícími výhodami:

 • Nika šablony. uKit nabízí rozsáhlou sbírku responzivních šablon, které si instruktoři a trenéři mohou vybrat a přizpůsobit, aby vyhověli potřebám podpory podnikání. Tvůrce webových stránek nabízí příležitost navrhnout poutavá portfolia bohatá na multimediální soubory, jako jsou například obrazové a video galerie. Přidejte profesionální fotografie všech velikostí, připojte průvodce cvičení, přidejte kontaktní a profesionální informace nebo zvýrazněte svou profesionalitu jiným způsobem, abyste přilákali nové klienty a rozšířili své podnikání..
 • Výběr profesionálních widgetů. Přestože se uKit nemůže chlubit svým vlastním aplikačním trhem, stále nabízí vestavěné přizpůsobené widgety. Snadno se instalují a integrují. Ať už potřebujete online kalkulačku nebo kalendář, abyste byli v kontaktu se sportovní stravou, uKit má vše, co potřebujete. Kromě toho můžete integrovat obchodní widgety a dát tak své webové stránce fitness online online popularitu a důvěru zákazníků. Patří sem kroky, mapy Google, časová osa, sociální sítě atd.
 • eCommerce řešení. uKit přichází s výkonnou platformou eCommerce, která umožňuje provozovat funkční internetový obchod, kde můžete prodávat sportovní potřeby a doplňky. Další možností elektronického obchodování, kterou uKit nabízí, je možnost integrovat modul Ecwid, který umožňuje zaměřit eCommerce na váš web. Je jen na vás, abyste vybrali nejvhodnější eCommerce řešení, které odpovídá vašim potřebám pro vývoj webových stránek pro fitness.
 • Integrace SendPulse. uKit nabízí bezproblémovou integraci s SendPulse – jedním z nejoblíbenějších widgetů, který umožňuje přidávat a nastavovat online push oznámení pro návštěvníky webových stránek. Jedná se o užitečnou funkci, která pomáhá udržovat aktuální a potenciální klienty informováni o událostech a zprávách, které jim chcete vědět. Proces integrace widgetu trvá jen několik minut a může jej dokončit i nováček.

Náklady: V programu uKit nenajdete bezplatný plán, přesto vám systém umožňuje vybrat vybraný plán zdarma během 14denního zkušebního období. Tentokrát stačí zjistit výhody a nevýhody systému i jeho hlavní důsledky. Pokud jde o placené předplatné, jsou zde čtyři.

Cena nejdostupnějšího minimálního plánu představuje 4 $ / měsíc, zatímco cena nejdražšího plánu je 12 USD / měsíc. Cenová politika systému je poměrně nákladově efektivní pro všechny kategorie uživatelů. Vzhledem k počáteční orientaci služby na malé podniky jsou náklady na její použití rozhodně stojí za pozornost.

Vyzkoušejte zdarma uKit

WordPress – CMS číslo 1 na světě k vytvoření ZDARMA webů

WordPress - CMS číslo 1 na světě k vytvoření ZDARMA webů

WordPress – je světový systém správy obsahu č. 1, na který můžete použít vytvořte bezplatný web s vysokým výkonem a skvělým vizuálním působením. Platforma není tak docela komplikovaná, ale vyžaduje určité znalosti webdesignu a povědomí o kódování.

Jde o to, že CMS umožňuje hluboké možnosti integrace a výběr hostingu. To je nutné, pokud si přejete dát svému fitness webové stránce pokročilé funkce ke zvýšení objemu provozu a popularity vaší firmy obecně. Hlavní výhody systému pro správu obsahu jsou uvedeny níže:

 • Citlivé šablony Niche. Tato služba má sbírku šablon poskytovaných přímo z krabice, ale je zde také možnost vybrat si na webu nová témata týkající se fitness a přizpůsobit je s ohledem na vaše obchodní potřeby. Tyto šablony jsou k dispozici zdarma a za příplatek. Pokud dáváte přednost bezplatným vzorkům, ujistěte se, že jsou vyvinuty důvěryhodnými webovými designéry, aby neohrožovali bezpečnost vašich webových stránek.
 • Pluginy WP pro fitness studia & Tělocvičny. Ať už vlastníte plně vyfukovanou tělocvičnu nebo plánujete zahájit vlastní fitness blog, WordPress nabízí řadu specializovaných pluginů, které nabízí. Mezi nejužitečnější a nejoblíbenější zásuvné moduly pro fitness a tělocvičnu patří: Plugin, odemčený obsah: bezplatný fitness plugin, WPGYM – prémiový systém správy tělocvičny WordPress, správa členství v tělocvičně zdarma, MB Spirit pro MINDBODY, zdraví & Widget pro fitness nabídky, prémiový rozvrhový responzivní plánovací modul, skupiny WooCommerce, předplatné & Rezervace, WooCommerce rezervace WordPress Plugin a mnoho dalších.
 • Pluginy pro interakci s klienty. Kromě poskytování zásuvných modulů souvisejících s fitness nabízí systém také sadu zásuvných modulů pro interakci s klienty, které pomáhají zůstat v kontaktu se zákazníky a informovat je o vašich obchodních zprávách a aktualizacích. Nejužitečnější a nejoblíbenější z nich jsou Zopim Live Chat, Support Candy, uCare, Live Chat, AH vstupenky, Help Scout Desk, Zendesk atd..

Náklady: WordPress je pro všechny zcela zdarma. Systém si můžete zdarma stáhnout a nainstalovat pomocí sady funkcí, která je k dispozici, a vybudovat slušnou webovou stránku pro fitness studio. Pokud máte pocit, že vaše kódovací dovednosti budou stačit k použití rozsáhlejších možností webového designu, můžete si za příplatek vybrat více pluginů a šablon.

Kromě toho se budete muset postarat o doménové jméno a hosting, abyste svůj web zpřístupnili na webu. Vlastně můžete zvolte libovolného poskytovatele hostingu, ale CMS doporučuje použít svého oficiálního poskytovatele hostingu – Bluehost. Společnost nabízí několik plánů na výběr, které přicházejí za přijatelnou cenu. Například nejlevnější Bluehost plán vás bude stát jen 2,95 $ / měsíc.

Vyzkoušejte WordPress zdarma

SITE123 – Online platforma s skvělými webovými designy pro fitness

SITE123 - Online platforma s skvělými webovými designy pro fitness

SITE123 – je jednou z nejjednodušších online platforem se skvělými webovými designy pro fitness, která pomáhá začínat a efektivně spravovat profesionální webové stránky pro fitness studia a osobní trenéry. Tento bezplatný cloudový webový tvůrce přichází s pohodlným a šikovným editorem webových stránek WYSIWYG, intuitivním přístupem k webovému designu, více responzivními šablonami a množstvím špičkových nástrojů pro přizpůsobení designu, které dodají vašemu projektu jedinečný osobní vzhled. Níže jsou uvedeny některé z nejdůležitějších funkcí tvůrce webových stránek:

 • Citlivé odvětvové šablony. Tvůrce webových stránek all-in-one umožňuje vybrat si z několika šablon zahrnutých do programu Zdraví & Wellness a rekreace & Sportovní kategorie. Chcete-li začít přizpůsobovat vybrané téma, je třeba zadat název webových stránek fitness a pokračovat v další úpravě projektu pomocí několika nástrojů dostupných na hlavním panelu systému. Všechny šablony jsou zdarma. Pokud se vám nepodaří vybrat požadovaný design, můžete si vybrat prázdné téma a začít ho přizpůsobovat od nuly tak, aby využíval 100% přizpůsobený web pro fitness.
 • Vícejazyčná podpora. Pokud potřebujete web, který je k dispozici v několika jazycích podle vašeho výběru, s potěšením zjistíte, že SITE123 zajišťuje vícejazyčnou podporu. Není třeba spouštět samostatné webové stránky v různých jazycích, aby odpovídaly vašemu webovému designu a obchodním preferencím. Místo toho vám bude nabídnuta možnost zahájit jeden projekt s vícejazyčnými funkcemi a oslovit cílové publikum v zahraničí.
 • Integrace sociálních médií. Tato platforma umožňuje zvýšit popularitu vašeho fitness webu přidáním a aktualizací obsahu souvisejícím s průmyslem v sociálních sítích. Takto budou vaši partneři / klienti moci zjistit více o vaší firmě, nadcházejících událostech, novinách, aktualizacích, speciálních nabídkách a dalších souvisejících informacích.
 • eCommerce Engine. SITE123 je také známý svou výkonnou platformou eCommerce, která umožňuje spouštět a spravovat internetové obchody. Pro majitele webových stránek pro fitness, kteří mají v úmyslu zahájit prodejní procesy prostřednictvím svých webových stránek, aby svým klientům poskytli ty nejlepší nabídky, to hodně záleží. Tento modul vám umožňuje vytvářet a aktualizovat sortiment produktů dostupných v ohromujících galeriích, nastavovat parametry přepravy / platby, spouštění a nabízet slevy, upravovat možnosti PayPal a dokončovat některé další kroky související s internetovým obchodem..
 • Tvůrce formulářů online. Při správě své fitness webové stránky můžete mít v úmyslu integrovat určitý online formulář v závislosti na specializaci a cílech své webové stránky. Zde vám integrovaný Tvůrce formulářů přijde vhod a umožní vám vybrat si z několika rozvržení formulářů, funkcí přizpůsobení návrhu a integrovatelných prvků..

Náklady: Když se SITE123 zabývá cenovým aspektem, díky své cenové dostupnosti vyniká z davu. Systém zpočátku nabízí bezplatný plán, který vám umožní podrobně prozkoumat jeho zásadní nuance. Má však smysl upgradovat na jedno z placených předplatných, které systém poskytuje, aby využil více výhod, které nabízí. Náklady na nejlevnější předplatné SITE123 začínají 10,80 $ / měsíc – to jistě bude odpovídat vašemu rozpočtu.

Vyzkoušejte SITE123 zdarma

Záložka – jeden z nejlepších tvůrců webových stránek založených na AI

Záložka - jeden z nejlepších tvůrců webových stránek založených na AI

Záložka – je jedním z nejlepších tvůrců webových stránek založených na AI. Platforma přichází s pokročilou integrovanou sadou nástrojů, která nejen zjednoduší celý proces vývoje webových stránek, ale dokonce vytvoří pro vás v automatizovaném režimu ohromující web. Díky tomu je systém skvělou volbou pro uživatele, jejichž znalosti webového designu zdaleka nejsou profesionální. Mezi hlavní funkce záložek má smysl zmínit následující:

 • Asistent AIDA. Prvním a nejdůležitějším zvýrazněním Bookmark je rozhodně jeho asistent AIDA. Toto je nástroj poháněný umělou inteligencí, který pro vás v automatizovaném režimu vygeneruje připravené webové stránky fitness studia. K tomu není třeba se učit kódovací dovednosti. Musíte zadat požadované informace a sledovat výsledek.
 • Sekce událostí. Tvůrce webových stránek umožňuje publikovat a aktualizovat webové stránky vašeho fitness studia, poskytovat čerstvé informace o nadcházejících událostech, zprávách, plánech, aktualizacích kalendáře atd. To pomáhá návštěvníkům informovat o nejdůležitějších obchodních skutečnostech, které chcete, aby jim věnovali pozornost.
 • Zaostření. Záložka umožňuje procházet sbírku předem navržených modulů, které mohou webové stránce vašeho fitness studia poskytnout skvělý vzhled a výjimečnou funkčnost. Mezi prvky, které můžete integrovat, má smysl zmínit citace, texty, tlačítka sociálních sítí, odkazy a mapy atd.
 • Nástroje pro sběr statistik. Záložka má vynikající systém sběru statistik, který umožňuje získat podrobné informace o výkonu vašich webových stránek, včetně objemu provozu a zdrojů, počtu jedinečných návštěvníků a zobrazení stránek, preferovaných jazyků, zemí, ze kterých uživatelé pocházejí, času, který stráví na webu atd. Analýza Tato informace vám pomůže podniknout zvláštní opatření (v případě potřeby), která zabrání možným problémům spojeným s webovými stránkami.

Náklady: Záložka nabízí zcela bezplatný plán, který bude v budoucnu velkým přínosem pro uživatele, kteří chtějí se systémem pracovat. Jakmile zjistíte hlavní funkce služby, budete moci dále upgradovat na jeden z placených plánů, které nabízí. Jejich cena představuje 11,99 $ a 24,99 $ měsíčně, což znamená, že provedete jednorázovou roční platbu. Pokud se vám tato možnost z nějakého důvodu nelíbí, máte možnost provádět měsíční platby, které jsou poněkud dražší a odpovídajícím způsobem představují 15 $ a 30 $ měsíčně..

Vyzkoušejte záložku zdarma

The Ultimate Guide to Build Perfect Web pro fitness studio

Vytváření webových stránek od nuly je méně náročné, než se může zdát. Navíc pro vás dnešní stavitelé webových stránek vykonávají polovinu práce. Zde jsou základní kroky ke spuštění vlastního webového zdroje:

Krok č. 1 – Vyberte název domény

Nezáleží na tom, zda již provozujete fitness studio nebo ne, výběr názvu domény je docela jednoduchý proces. Uživatelé mohou těžit z online služeb, jako jsou Pojď tati, 1&1 IONOS nebo podobné. Zde si můžete vybrat zónu .com a zadat název vaší společnosti. Pokud jej nemáte, jednoduše zadejte své celé jméno. DavidGreen [.] Com – skvělé doménové jméno pro web osobního instruktora, není to tak?

Poznámka: Vyhněte se číslům, pomlčkám, nejasným rozšířením atd.

Krok č. 2 – Vyberte webhosting

Nakonec máme pro naši webovou stránku úžasné doménové jméno. Jsme plné očekávání a nápadů ohledně obsahu. Nejprve však potřebujeme místo k uložení tohoto obsahu. Toto místo se nazývá „webhosting“. Můžete procházet síť při hledání nejvhodnější nabídka nebo jednoduše rozhodněte se pro tvůrce webových stránek s hostováním s jakýmkoli omezením velikosti stáhnout tolik souborů, obrázků a videí, kolik potřebujete. Web hosting je již zahrnut v plánu. Šetříte čas, peníze a dostanete vše, co potřebujete pro začátek, na jednom místě.

Krok č. 3 – Práce s obsahem

Většina osobních instruktorů a fitness studií psát stejné věci typickým způsobem. To je špatně, protože se od nich musíte odlišit. Jednoduchý blog o školení nebo cvičení je dost těžký. Musíte nasměrovat obsah obsahující profesionální fotografie, videa s koučováním a užitečné nápady na školení. Jakmile upoutáte pozornost cílového publika, zajistěte konzistentnost obsahu a pokračujte v psaní.

Krok č. 4 – Používejte nejlepší praktiky SEO

Když mluvíme o SEO, máme na mysli řízení provozu zdarma od Googlu a dalších vyhledávačů. Cílem je přilákat pozornost vysoce hodnocených návštěvníků. Při psaní nadpisů a popisu se proto zaměřte na používání klíčových slov. Použijte speciální služby, jako je Google Trends, k vyhledání nejžádanějších klíčových frází ve vašem výklenku a jejich seřazení podle umístění. Klíčové fráze by měly obsahovat nejen značky, ale také alts, popisy obrázků atd. Udržujte své adresy URL co nejjednodušší, relevantní a nejpřesvědčivější.

Tradiční e-mailový marketing je stále dobrým způsobem, jak navázat dobré vztahy s vašimi potenciálními zákazníky. Zachyťte jejich e-maily a pěstujte interakce. Vyšší hodnocení vyhledávačů můžete využít také pomocí klíčových slov. Sociální sdílení vždy záleží! Podle průzkumů uživatelé tráví více času na hlavních sociálních platformách, jako je Facebook nebo Instagram, než na webu. Ujistěte se, že váš web obsahuje tlačítka pro sociální sdílení. Tvůrci webových stránek je již mají.

Základní funkce webových stránek pro fitness

Kvalita vašeho webu má velkou hodnotu. Nejenže dělá první dojem, ale také ovlivňuje další interakci s potenciálními zákazníky. Na druhé straně je webový zdroj další příležitostí, jak vyniknout před konkurencí. Vše, co potřebujete, je přidat některé jedinečné funkce a oddíly, které ostatní nemají. Nejprve však začněte s některými základními náležitostmi:

 • Představte odborníky – každý zákazník očekává, že vaši zaměstnanci budou představeni profesionálními odborníky. Představte své zaměstnance v samostatné sekci „Kvalifikace“ popisující jejich pracovní zkušenosti, úspěchy, fotografie a další informace o profilu;
 • Vytvořte showroom – zvýrazněte své fitness zařízení a služby pomocí jasných obrázků, koučovacích videí, profesionálních fotografií zaměstnanců pracujících se zákazníky. Tím získáte důvěryhodnost a umožní vám upozornit na výherní body svého studia;
 • Kontaktní informace – uveďte přesnou polohu tělocvičny, telefonní číslo, e-mail a další informace, které s vámi zůstanou v kontaktu;
 • Posudky – Tato část je životně důležitá, protože zobrazuje úroveň vašich služeb a zvyšuje počet zákazníků. Vyvarujte se falešných recenzí. Požádejte skutečné zákazníky, aby se podělili o své zkušenosti;
 • Výzva k akci – víte, co to je, pokud jste nebyli v jeskyni posledních 10 let. Inspirujte své návštěvníky k využívání služeb. Nabídněte slevy, bonusy, promo kódy a další funkce, které vám usnadní peněženku zákazníka.

Základní funkce webových stránek osobního trenéra

Více se mýlíte, když si myslíte, že web pro osobního trenéra je méně náročný. Je to všechno o reputaci a chytlavé prezentaci vašich dovedností. Zkontrolujte, zda váš web obsahuje následující položky:

 • Catchy Photos – použijte profesionální obrázky k vytvoření světlé galerie. Přidejte fotografie svých svalů, cvičení, spokojených zákazníků atd .;
 • Koučování videa – vytvořte obsah, který vyniká z typických blogů a článků. Natočte si vlastní profesionální videa popisující všechny zásadní problémy, pokud jde o osobní školení. Přilákejte návštěvníky;
 • Trenéři Bio – představte se potenciálním zákazníkům v samostatné sekci. Mluvte o vašem věku, kvalifikaci, úspěších a všem, co vaši návštěvníci považují za užitečné;
 • Hodnocení zákazníků – ujistěte se, že vaši klienti sdílejí své zkušenosti na vašem webu. Díky tomu bude váš web vypadat profesionálnější a důvěryhodnější.

Sečteno a podtrženo

Konkurenční fitness trh sotva vyhrazuje jakékoli šance pro ty, kteří stále nemají webové stránky. Nezdá se však, že by to byl vážný problém s ohledem na dostupnost tvůrců webových stránek. Umožní vám snadno vytvořit slušný webový zdroj bez dalších nákladů, zvláštních dovedností nebo hlubokého zapojení.

Nákladová efektivita, snadné použití, efektivita, integrované služby a pluginy, není třeba najímat vývojáře pokaždé, když potřebujete aktualizace – seznam výhod není plný. Využijte jednoduché nástroje k vytvoření profesionálního webu od nuly.

Pokud jde o výběr nástroje pro vytváření webových stránek, existuje několik tvůrců webových stránek. Mezi hlavní požadavky, které byste měli dodržovat, patří snadnost použití, rozsáhlá sada funkcí, pohodlí, intuitivní povaha vytváření webových stránek a cenová dostupnost. Wix, uKit, WordPress, SITE123 a Bookmark odpovídají všem těmto požadavkům a navíc nabízejí mnohem více výhod. Udělejte si čas a vyzkoušejte je podrobně, pokud opravdu usilujete o výběr služby, která bude nejlépe vyhovovat vašemu projektu fitness studia..

Vytvořte si web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map