Nejlepší stavitelé webových stránek s nemovitostmi

Nejlepší stavitelé webových stránek s nemovitostmi


Jako realitní makléř budete dříve či později čelit potřebě „bojovat“ s konkurencí. Ve skutečnosti není divu, protože tato mezera je vysoce konkurenceschopná a existuje spousta realitních kanceláří, kteří se budou také zaměřovat na budování a zvyšování své zákaznické základny..

Mohou pro tento účel použít více metod, a tak si vymyslíte nové přístupy a řešení efektivní propagace agentur. Ať už máte jakékoli nápady, nejlepší z nich bude i nadále získat vlastní webovou stránku o nemovitostech.

Spuštění kvalitní stránky o nemovitostech je samo o sobě výhodou. Projekt vám pomůže zobrazovat vaše obchodní informace v nejvýhodnějším světle, přidávat a spravovat seznamy nemovitostí, které nabízíte k pronájmu nebo prodeji, odpovídající podmínky, kontakty, kvalitní fotografie nebo dokonce recenze videa a další užitečné informace. To je jen několik funkcí, které činí realitní web ne rozmaru, ale nutnost v současné obchodní výklenku.

Uvědomit si skutečnost, že většina realitních kanceláří jsou nekódery, nejlepší možností, kterou mohou využít, je vybrat tvůrce webových stránek jako hlavní nástroj pro návrh webových stránek.. Tyto systémy umožňují vytvářet atraktivní a funkční webové stránky jednoduchým, intuitivním a bezproblémovým způsobem. Je možné s nimi vytvořit plně funkční web o nemovitostech v téměř žádném okamžiku a využít více nástrojů, funkcí a možností, které nabízejí.

S tak rozsáhlým výběrem tvůrců webových stránek je to často výzva najít platformu, což zcela splní vaše obchodní požadavky. Pojďme se podívat na nejprofesionálnější a nejznámější realitní služby, které mohou zajistit hodné výsledky.

Testovali jsme 10 nejlepších tvůrců webových stránek s nemovitostmi:

 1. Wix – Nejlepší realitní webový tvůrce s IDX
 2. uKit – Snadný tvůrce webových stránek pro realitní kanceláře
 3. WordPress – zdarma CMS k vytvoření webové stránky s nemovitostmi
 4. Placester – personalizované webové stránky nemovitostí
 5. RealGeeks – prodej nemovitostí & Marketingové řešení
 6. Bluehost – nejlepší hosting pro realitní webové stránky
 7. Krejčovské značky – poskytovatel webových stránek o nemovitostech
 8. SITE123 – platforma SaaS k vytvoření stránky nemovitostí
 9. Ucraft – ZDARMA web pro tvorbu nemovitostí
 10. Bookmark – AI Web Builder pro realitní kanceláře

Výše uvedení stavitelé webových stránek vám nejen pomohou efektivně růst vašeho podnikání, ale také vám umožní výrazně ovlivnit pravidelné a potenciální klienty, najít nové partnery, kteří s nimi budují odměňující vztahy a popularizují vaši realitní agenturu na webu. Nyní je nejvyšší čas podrobně zkontrolovat ty nejvýznamnější služby.

Wix – Nejlepší realitní webový tvůrce s IDX

Wix - Nejlepší realitní webový tvůrce s IDX

Wix – je nejlepší tvůrce webových stránek s nemovitostmi, který si díky své úžasné sadě funkcí získal celosvětovou popularitu. Systém nabízí širokou škálu šablon vlastností připravených pro mobilní zařízení, širokou škálu výkonných nástrojů pro přizpůsobení designu, galerii obrázků a mnoho dalších funkcí souvisejících s průmyslem. Hlavní z nich jsou uvedeny níže:

 • Wix ADI. Wix Artificial Design Intelligence je intuitivní systémový průvodce, který umožňuje vytvářet úžasné webové stránky v automatickém režimu zadáním vlastního obsahu souvisejícího s výklenky.
 • Integrace IDX / MLS. Wix umožňuje vkládat výpisy IDX na váš web s nemovitostmi a uzavírat obchody s nemovitostmi prostřednictvím internetu MLS využitím možnosti přidání kódu HTML.
 • Simple Real App. K dispozici v Wix App Market, Tato bezplatná aplikace umožňuje návštěvníkům prohlížet dostupné výpisy nemovitostí promítnuté na dobře strukturovanou a uspořádanou webovou stránku.
 • Tematické šablony. Chcete-li přijít k potřebám webového designu, Wix nabízí celou řadu mobilních zařízení realitní šablony (pro agentury, obecná témata, vstupní stránky, architektonické společnosti, realitní kanceláře, portfolia, krajinný design, design interiéru atd.), které lze přizpůsobit podle potřeby.
 • SEO Wiz. Wix přichází s funkční funkcí SEO Wiz, která přispívá k účinnosti optimalizace prohledávání webových stránek.
 • Nástroje interakce klienta. Tvůrce webových stránek umožňuje procházet rozsáhlou sadu nástrojů pro interakci s klienty, které jsou k dispozici na integrovaném trhu s aplikacemi. Aplikace těchto widgetů přispívá k pohodlí prohlížení webových stránek vašich klientů a umožňuje vám v případě potřeby zůstat s nimi v kontaktu. Mezi nejoblíbenější nástroje pro interakci s klienty patří Kalendář událostí Google, Kalendář událostí, Plánování Pro, Povídkové pověření, Nejnovější zprávy, Wix Chat, 123 Form Builder, zpětné volání, online rezervace schůzek, Live Chat, Wix Forms, SContact Management + CRM a další.
 • Ohlasy klientů. Tato platforma umožňuje vašim klientům přidat své posudky týkající se vaší realitní kanceláře a jejího výkonu. Za tímto účelem můžete integrovat speciální widgety / rozšíření dostupné na trhu aplikací. Patří mezi ně tvůrce osvědčení, sociální posudky, hlasové komentáře +, recenze zákazníků, MyReviews, komentáře, Yelp, komentáře + a další.
 • Fórum. Pokud máte v úmyslu zůstat ve spojení se svými současnými a potenciálními klienty, je možné přidat na své realitní stránky fórum s Wix. Zde můžete vytvářet neomezený počet oborů a témat, iniciovat diskuse uživatelů, aktivovat funkci komentování atd. A umožnit tak uživatelům pravidelně komunikovat mezi sebou.
 • Blogování. Blogové připojení je volitelným řešením, ale může být užitečným nástrojem pro zapojení klienta. Kvalitní a pravidelně aktualizovaný blog může obsahovat spoustu příspěvků souvisejících s nemovitostmi, které můžete podle svých představ spravovat. Kromě toho můžete podpořit možnosti uživatelů komentovat nápady a názory klientů ohledně nejpálivějších témat. Dostupnost blogů může také přispět ke generování provozu a spokojenosti uživatelů / míře uchovávání.

Wix je cenově dostupný webový tvůrce, který nabízí jeden bezplatný tarif a dva typy placených předplatných. Systém vám umožňuje vybrat si z předplatného Standard a Business / eCommerce, které se liší v podmínkách, funkcích a službách v ceně. Náklady na standardní plány začínají od 13 $ / měsíc, zatímco náklady na obchodní plány začínají 23 USD / měsíc. Jedno z placených předplatných vám určitě přijde vhod, pokud máte v úmyslu provozovat profesionální web s nemovitostmi.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoli možnost, získáte bonusovou doménu (nebo příležitost připojit jednu z vašich vlastních), rozsáhlé možnosti marketingové interakce se zákazníky, firemní e-mail související s vaší vlastní doménou, jako je [email protected], a další nepopiratelné výhody které přispějí k rozvoji a propagaci vašeho podnikání.

Vyzkoušejte Wix zdarma

uKit – Snadný tvůrce webových stránek pro realitní kanceláře

uKit - Snadný tvůrce webových stránek pro realitní kanceláře

uKit – je jedním z nejjednodušších tvůrců webových stránek pro realitní kanceláře nebo realitní kanceláře, kteří jsou ochotni navázat spolehlivou online přítomnost. Tato platforma je zpočátku zaměřena na rozvoj profesionálních projektů malých podniků. Jedná se o službu zcela bez kódu, která přichází s intuitivním editorem drag-and-drop a zajišťuje skvělý zážitek WYSIWYG. uKit umožňuje navrhnout a publikovat profesionálně vypadající web přibližně za 30 minut. Níže jsou uvedeny nejvýznamnější výhody tvůrce webových stránek:

 • Intuitivní rozhraní. Rozhraní uKit je srozumitelné i pro lidi, kteří nemají žádné zkušenosti s webovým designem, což jim pomáhá navrhnout slušnou webovou stránku od prvního pokusu.
 • Pohodlné možnosti interakce s uživatelem. S programem uKit můžete využít funkce chatu a zpětného volání, které umožňují spojení se zákazníky kdykoli během dne a pomáhají jim najít odpovědi na všechny otázky, které mohou mít..
 • Citlivé tematické šablony. Společnost uKit se vyznačuje bohatou sbírkou responzivních a 100% přizpůsobitelných šablon nemovitostí.
 • Integrace CRM. Díky výhodné funkci integrace CRM má každý uživatel, který se systémem chystá spustit realitní web, šanci zjednodušit proces správy objednávek / klientů..
 • Volba widgetu. S uKit můžete přistupovat a procházet sadu widgetů, jejichž integrace dává vašemu realitnímu webu špičkový výkon a přispívá k míře zapojení uživatelů. Mezi widgety, které můžete využít, patří Komentáře uživatelů, Kalkulačka služeb, Časovač, Tlačítka sociálních sítí, Časová osa a další.
 • Připojení SSL. Aby byla zajištěna maximální bezpečnost webových stránek a chráněny důvěrné informace o uživateli, tvůrce webových stránek vám umožní připojit k vašemu realitnímu webu certifikát SSL zdarma. Jedná se o bezpečný způsob, jak zajistit důvěryhodnost webových stránek a vysoké hodnocení důvěryhodnosti.
 • Integrace IDX. Integrace IDX pomocí widgetu pro přidávání kódu je poskytována v rámci Pro Plan a je určena pro profesionály v oblasti webdesignu, kteří mohou integrovat požadovanou databázi nemovitostí do svých webových stránek..

Veškerou funkčnost uKit můžete vyzkoušet po dobu 14 dní a zjistit, co nabízí. uKit cena je jedním z nejlevnějších ve výklenku. Nejlevnější prémiový plán vás bude stát pouze 4 $ měsíčně, zatímco nejdražší plán Pro stojí 12 $ měsíčně. Než se rozhodnete, prozkoumejte podrobně funkce a podmínky plánů.

Viz také: uKit recenze.

Vyzkoušejte zdarma uKit

WordPress – zdarma CMS k vytvoření webové stránky s nemovitostmi

WordPress - zdarma CMS k vytvoření webové stránky s nemovitostmi

WordPress – je nejznámější systém pro správu obsahu na světě, který lze efektivně využít k vytváření plně funkčních webů o nemovitostech. Systém je dodáván s výkonnými možnostmi integrace, nabízí řadu funkcí a možností přizpůsobení designu, aby projektu poskytl vynikající vzhled a pokročilý výkon. Systém však vyžaduje znalosti programování, což je bonus pro profesionály v oblasti webového designu, kteří jsou ochotni spustit plně funkční webové stránky. Nejvýznamnější výhody tvůrce webových stránek jsou uvedeny níže:

 • Realitní šablony. Uživatelé si mohou vybrat mezi množstvím přizpůsobitelných bezplatných a placených šablon nemovitostí, které jsou navrženy uživateli třetích stran a jsou k dispozici na webu..
 • Realitní pluginy. Kolekce zásuvných modulů WordPress Real Estate je opravdu působivá a můžete si vybrat kterékoli z nich pro spuštění webové stránky s vynikajícím výkonem (Estatik, Real Estate Pro, výpisy seznamů, kalkulačka amortizace WP, nemovitosti WPL, snadné výpisy nemovitostí, základní nemovitosti, nemovitosti WP, kalendář schůzek atd..)
 • Témata nemovitostí. Existuje také několik responzivních realitních témat WordPress pro agentury, realitní kanceláře a jejich klienty, které můžete integrovat do svého webu a vylepšit tak jeho design..

WordPress je bezplatný CMS, který zahrnuje povědomí o kódovacích schopnostech a zajišťuje slušný výsledek. Chcete-li však co nejvíce využít systémových funkcí, nezůstanete bez integrace placených pluginů a motivů. Chcete-li získat web s nemovitostmi online, musíte také připojit doménové jméno a vybrat spolehlivý hosting. To bude také vyžadovat určité finanční investice. Hostovat vaše webové stránky s Bluehost, musíte například do nejlevnějšího plánu investovat 2,95 $ měsíčně. To je přiměřená cena za tak výraznou funkčnost.

Vyzkoušejte WordPress Now

Placester – personalizované webové stránky nemovitostí

Placester - personalizované webové stránky nemovitostí

Placester – je all-in-one specializovaný stavitel webových stránek s nemovitostmi, který je snadno použitelný a vhodný pro nika uživatele. Systém poskytuje plně integrovaný přístup k CRM, sadu marketingových nástrojů, šablony reagující na mobilní zařízení a další specifické funkce, které vám umožní vyostřit své dovednosti při vytváření webových stránek a navrhnout kvalitní realitní webové stránky za rozumnou cenu. Hlavní přednosti systému jsou následující:

 • Integrovaný CRM. Tvůrce webových stránek poskytuje komplexní modul pro sledování a sledování počtu potenciálních zákazníků, aktivity zákazníků, interakce a dalších důležitých parametrů.
 • Připravené interakce IDX / MLS. Můžete snadno integrovat IDX / MLS do svých webových stránek s nemovitostmi, abyste mohli poskytovat majetkové fotografie, výpisy a aktualizace i na cestách.
 • Citlivé šablony Niche. Placester nabízí kolekci responzivních šablon nemovitostí, které vyhovují různým kategoriím, potřebám uživatelů a zajišťují prvotřídní zážitek z mobilního prohlížení.
 • Intuitivní nástroje pro e-mailový marketing. Tvůrce webových stránek umožňuje vytvářet a spravovat e-mailové odkapávací kampaně potřebné k vytvoření nových potenciálních zákazníků a zvýšení míry zapojení a udržení zákazníků.

Placester nenabízí bezplatný program, přesto poskytuje dva typy placených odběrů, z nichž každý nabízí pokročilé funkce a výhody v oblasti nemovitostí. Náklady na předplatné se u realitních kanceláří liší (99 $ a 199 $ měsíčně) a nečleny NAR (125 $ a 250 $ měsíčně) a je také stanoven poplatek za každý vybraný typ plánu. Placester tedy není levný tvůrce webových stránek s nemovitostmi, ale stojí za pozornost uživatelé ochotní zveřejnit rozsáhlý web pro generování zisku.

Vyzkoušejte Placester Now

RealGeeks – prodej nemovitostí & Marketingové řešení

RealGeeks - řešení prodeje a marketingu nemovitostí

RealGeeks – je all-in-one řešení prodeje a marketingu nemovitostí, které umožňuje vytvářet přizpůsobitelné a plnohodnotné webové stránky, které skutečně vedou potenciální zákazníky. Tento systém se používá k vytváření výkonných, ale jednoduchých a snadno použitelných webových stránek, které pomáhají realitním profesionálům efektivně propagovat své podnikání a vystupovat z davu. Společnost vidí své poslání v kombinaci inovativních řešení a špičkových technologií pro zvýšení výkonu a zjednodušení práce realitních kanceláří. Podívejte se nyní na hlavní funkce RealGeeks:

 • Integrovaný vedoucí manažer CRM. Systém sleduje hlavní databáze REALTORS® pomocí marketingových funkcí pro automatické generování reportingu / analytik v reálném čase.
 • Webové stránky o nemovitostech IDX. Tato platforma vám umožňuje vytvářet responzivní realitní weby, které jsou vysoce optimalizované pro vyhledávače, a pomáhají zachytit potenciální zákazníky prostřednictvím vytváření vstupní stránky a vyhledávání výpisů nemovitostí..
 • Nástroj pro ocenění majetku. Tato služba vám umožňuje použít pokročilý nástroj pro oceňování nemovitostí „Jaký je váš domovský význam“ k vyhodnocení nákladů na nemovitosti, které plánujete nabídnout k pronájmu nebo prodeji.
 • Facebookový marketing. Tvůrce webových stránek umožňuje použít marketingový nástroj Facebook, který je součástí marketingové strategie sociálních médií služby šité na míru potřebám realitních společností..
 • Automatizovaný systém odkapávání e-mailů. RealGeeks umožňuje vylepšit systém e-mailového marketingu, který vám umožní organizovat a odesílat e-mailové kampaně, které obsahují pohlednice a SMS zprávy, na potenciální zákazníky jménem klientů.
 • Přizpůsobená mobilní aplikace. Systém nabízí příležitost použít praktickou mobilní aplikaci Real Geeks, která je integrována se službou MLS® vaší místní rady, a umožňuje tak novým potenciálním zákazníkům vyhledávat objekty vlastnictví na vašem webu a přijímat okamžitá oznámení o nedávných aktualizacích pomocí jejich mobilních zařízení.
 • Integrace třetích stran. RealGeeks umožňuje integrovat váš web s užitečnými specializovanými aplikacemi a službami. Patří mezi ně Trulia, Zillow, BombBomb, Infusionsoft, Top Producent, Wise Agent, Zapier, Realtor.com, Gmail, Mojo, LionDesk, Riley, MailChimp, BoldLeads, synchronizace e-mailu s více poskytovateli a další.

RealGeeks není bezplatný systém k použití. Náklady na cenové plány začínají na 300 USD / měsíc za pevný počet zahrnutých služeb. Kromě toho budete muset investovat předem definovaný marketingový rozpočet, který by vám mohl potenciálně přinést nové potenciální zákazníky. Jak systém uvádí, rozpočet, který představuje 400 $ / měsíc, vám může přinést zhruba 50 nových potenciálních zákazníků, což je docela dobrý ukazatel.

A co víc, máte možnost použít nástroj pro oceňování nemovitostí za 50 $ / měsíc a tvůrce reklamy na Facebooku, který vás bude stát stejně. RealGeeks navíc účtuje přibližně 550 $ / měsíc za PPC Facebook a Google reklamní kampaně. Existuje však také dobrá zpráva: můžete požádat o demo verzi tvůrce webových stránek, pokud máte v úmyslu jej otestovat a dále používat.

Vyzkoušejte RealGeeks zdarma

Bluehost – nejlepší hosting pro realitní webové stránky

Bluehost - nejlepší hosting pro realitní webové stránky

Bluehost – je důvěryhodným poskytovatelem hostingu na webových stránkách s nemovitostmi. Platforma obsahuje nástroje a funkce potřebné k zajištění spolehlivého ukládání a zabezpečení webových stránek. Je dostatečně flexibilní, cenově dostupný a intuitivní, aby jej bylo možné ovládat a používat všemi typy uživatelů, včetně těch, kteří používají první časovač. Poskytovatel hostingu se těší oblibě u uživatelů WordPress a CMS je oficiálně doporučován jako důvěryhodná a seriózní služba. Je nejvyšší čas zaregistrovat sadu funkcí této platformy:

 • Bezpečnostní opatření. Tato platforma se zabývá bezpečností webových stránek, které jsou s ní hostovány. Podniká tedy zvláštní opatření k zajištění nejvyšší úrovně zabezpečení, aby si uživatelé mohli být jisti důvěrností svých klientů a uchovávání osobních / obchodních údajů.
 • Bohaté tržiště rozšíření. Bluehost přichází s integrovaným trhem s widgety, rozšířeními a doplňky, které si uživatelé mohou prohlížet a vybrat ty, které nejlépe odpovídají jejich realitním webům. A co víc, zde je možné vybrat šablony WordPress, pokud máte v úmyslu spustit web s CMS.
 • Možnosti flexibility a integrace. Poskytovatel hostingu se spolehlivě integruje s několika zásuvnými moduly a externími službami, díky kterým může být výkon vašeho webu pokročilejší a funkčnější.
 • Vysoká doba načítání webových stránek. Vývojáři platforem věnují zvláštní pozornost době načítání webů, které jsou s nimi hostovány. To je velmi důležité, pokud jde o generování provozu a míru udržení zákazníků. Za tímto účelem systém používá specifické funkce a nástroje, které mohou mít pozitivní dopad na parametry doby načítání webových stránek.

Bluehost je cenově dostupný poskytovatel hostingu, který funguje skvěle pro ukládání webových stránek s nemovitostmi. Platforma neposkytuje žádné předplatné zdarma, ale není to nutné kvůli dostupnosti svých placených plánů. Nejlevnější cenové řešení stojí 2,95 $ / měsíc, což pokrývá široké spektrum potřeb hostování vašeho webu. Systém nabízí bezplatnou funkci připojení SSL certifikátu, neomezenou šířku pásma, výkonné možnosti integrace spolu s bezplatným připojením k doméně a další nepopiratelné výhody.

Vyzkoušejte nyní Bluehost

Krejčovské značky – poskytovatel webových stránek o nemovitostech

Krejčovské značky - poskytovatel webových stránek o nemovitostech

Tailor Brands – je důvěryhodným poskytovatelem hostingu na webových stránkách s nemovitostmi. Platforma obsahuje nástroje a funkce potřebné k zajištění spolehlivého ukládání a zabezpečení webových stránek. Je dostatečně flexibilní, cenově dostupný a intuitivní, aby jej bylo možné ovládat a používat všemi typy uživatelů, včetně těch, kteří používají první časovač. Poskytovatel hostingu se těší oblibě u uživatelů WordPress a CMS je oficiálně doporučován jako důvěryhodná a seriózní služba. Je nejvyšší čas zaregistrovat sadu funkcí této platformy:

 • Bezpečnostní opatření. Tato platforma se zabývá bezpečností webových stránek, které jsou s ní hostovány. Podniká tedy zvláštní opatření k zajištění nejvyšší úrovně zabezpečení, aby si uživatelé mohli být jisti důvěrností svých klientů a uchovávání osobních / obchodních údajů.
 • Bohaté tržiště rozšíření. Bluehost přichází s integrovaným trhem s widgety, rozšířeními a doplňky, které si uživatelé mohou prohlížet a vybrat ty, které nejlépe odpovídají jejich realitním webům. A co víc, zde je možné vybrat šablony WordPress, pokud máte v úmyslu spustit web s CMS.
 • Možnosti flexibility a integrace. Poskytovatel hostingu se spolehlivě integruje s několika zásuvnými moduly a externími službami, díky kterým může být výkon vašeho webu pokročilejší a funkčnější.
 • Vysoká doba načítání webových stránek. Vývojáři platforem věnují zvláštní pozornost době načítání webů, které jsou s nimi hostovány. To je velmi důležité, pokud jde o generování provozu a míru udržení zákazníků. Za tímto účelem systém používá specifické funkce a nástroje, které mohou mít pozitivní dopad na parametry doby načítání webových stránek.

Tailor Brands nemá bezplatný plán, přesto nabízí placené předplatné, které zahrnuje celou řadu funkcí, které platforma má na skladě. Náklady na plány začínají od 9,99 $ / měsíc. Pokud však provedete roční platbu, náklady na nejlevnější placené předplatné se sníží až na 2,99 $ / měsíc – to je docela působivá sleva! Pokud očekáváte, že za tuto cenu využijete celou integrovanou sadu nástrojů, systém vám poskytne příležitost použít Logo Maker, tvůrce webových stránek s funkcemi eCommerce a další pokročilé funkce nabízené standardně.

Vyzkoušejte Tailor Brands Now

SITE123 – SaaS-Platform k vytvoření stránky nemovitostí

SITE123 - SaaS-Platform k vytvoření stránky nemovitostí

SITE123 – je jednou z nejjednodušších a nejintuitivnějších platforem SaaS používaných k vytváření realitních webů. Tvůrce webových stránek neposkytuje pouze množství snadno použitelných nástrojů a funkcí pro přizpůsobení designu, ale také poskytuje informativní pokyny o tom, jak využít jeho funkce ve prospěch. SITE123 je dodáván s jednoduchým editorem drag-and-drop, který dělá proces vývoje webových stránek pro kutily snadným, rychlým a srozumitelným i pro začátečníky. Pokud jste se rozhodli zahájit web pomocí serveru SITE123, podívejte se nyní na jeho hlavní body:

 • Vícejazyčná podpora. Tvůrce webových stránek poskytuje vícejazyčnou podporu, takže vám umožňuje vytvořit několik jazykových verzí vašich webových stránek s nemovitostmi. Je to pěkný způsob, jak generovat provoz na webu a přilákat pozornost uživatelů / partnerů ze zahraničí.
 • Logo Maker. SITE123 nabízí příležitost použít integrovaný nástroj Logo Maker, který umožňuje navrhování a integraci personalizovaného loga do vašich webových stránek s nemovitostmi. Tímto projektem získáte identitu značky, díky čemuž si potenciální klienti snadno zapamatují.
 • Integrovaný trh s aplikacemi. Tato platforma přichází s bohatým integrovaným trhem aplikací, který poskytuje přístup k mnoha špičkovým widgetům, rozšířením, doplňkům a aplikacím, které mohou zvýšit výkon vaší nemovitosti na zcela novou úroveň. Mezi widgety dostupné v kolekci App Market patří nástroje Analytics, sociální sítě, rezervace, podpora živého chatu, galerie, formuláře a nore.
 • Tvůrce formulářů online. Ať už chcete do svých webových stránek integrovat jakoukoli formu, abyste zvýšili výkon projektu, pokročilý online tvůrce formulářů vám to pomůže snadno. Tento nástroj je dodáván s řadou vlastních rozvržení formulářů a designových prvků, které si můžete vybrat a přizpůsobit s ohledem na vaše potřeby v oblasti webů v oblasti nemovitostí..
 • Možnosti sociálních médií. Po spuštění webu s nemovitostmi budete určitě mít chuť informovat své klienty o všem, co se ve vaší firmě děje. SITE123 umožňuje možnosti integrace na sociálních médiích, které vám umožňují aktualizovat účty sociálních sítí naléhavými obchodními informacemi.
 • Nástroje interakce se zákazníky. Integrace nástrojů interakce se zákazníky je důležitá, pokud jde o zvýšení míry zapojení a spokojenosti uživatelů. Tvůrce webových stránek poskytuje přístup k výkonné sadě nástrojů, kterou můžete procházet a vybrat funkce, které budou perfektně odpovídat vašemu realitnímu projektu..
 • Blogovací modul. Díky integrovanému blogovacímu modulu umožňuje SITE123 připojení funkčního blogu k vaší webové stránce s nemovitostmi. Zde můžete přidávat, plánovat a aktualizovat blogové příspěvky související s nemovitostmi, aktivovat a spravovat komentáře uživatelů, iniciovat a podporovat diskuse vašich členů blogu atd. Tato opatření nakonec pomohou přilákat pozornost uživatelů na váš web a zůstat v zájmu o nedávné aktualizace průmyslového blogu.

SITE123 není jen jedním z nejjednodušších tvůrců webových stránek – je to také jedna z nejdostupnějších platforem. Systém má zdarma plán pro uživatele, kteří si nejsou jisti, jak systém používat, ale mají v úmyslu namísto toho otestovat jeho funkce. Pro účastníky, kteří se rozhodli využít celou sadu funkcí služby, SITE123 představuje příležitost upgradovat na jeden ze svých placených plánů. Nejlevnější z nich v současné době stojí 10,80 $ / měsíc.

Vyzkoušejte SITE123 zdarma

Ucraft – ZDARMA web pro tvorbu nemovitostí

Ucraft - ZDARMA web pro tvorbu nemovitostí

Ucraft – je bezplatný kutilský cloudový webový tvůrce pro provozování kvalitních webových stránek s nemovitostmi. Systém se vyznačuje bohatou integrovanou sbírkou Nástrojů pro návrháře, citlivými přizpůsobitelnými tématy, Logo Maker, Landing Page Creator a dalšími funkcemi, které přispívají k efektivnímu procesu vývoje webových stránek. Pokud uvažujete o použití Ucraft jako tvůrce webových stránek s nemovitostmi, budete mít zájem zjistit jeho hlavní výhody:

 • Responzivní průmyslové vzory. Tvůrce webových stránek se může pochlubit jednou z nejpůsobivějších sbírek responzivních návrhů. Stačí si ji prohlédnout a najít nejlepší šablony pro váš web s nemovitostmi. Jakmile se rozhodnete, přejděte k sadě nástrojů pro přizpůsobení designu, abyste svému projektu dodali nádech personalizace.
 • Logo Maker. Společnost Ucraft nabízí příležitost využít svého bezplatného loga pro návrh, přizpůsobení a integraci exkluzivního obchodního loga do svých webových stránek s nemovitostmi. Je to pěkný způsob, jak zajistit, aby byl váš web seriózní a nezapomenutelný pro potenciální klienty.
 • Externí integrace. Ucraft přichází s bohatou sadou integrovaných widgetů a aplikací, ale je také možné procházet externí integrace tam. Seznam rozšíření třetích stran je poměrně bohatý a můžete si vybrat ty integrace, které nejlépe vyhovují vašim potřebám v oblasti rozvoje nemovitostí a marketingu. Mezi nejlepší příklady takových rozšíření patří Facebook Messenger, Uservoice, Zendesk Chat, Intercom, Disqus, LiveAgent a Jivosite..
 • Vícejazyčná funkce. Ucraft nabízí vícejazyčnou podporu, což vylučuje potřebu vytvořit několik webů v těch jazycích, které potřebujete pro efektivní propagaci podnikání. Místo toho máte šanci vytvořit několik jazykových verzí stejného webu a zjednodušit tak jeho procházení pro mezinárodní klienty nebo dokonce obchodní partnery.
 • Tvůrce vstupní stránky. Vytvoření vstupní stránky vaší realitní kanceláře může být chytrý nápad a společnost Ucraft to umožňuje díky svému špičkovému tvůrci vstupní stránky. Tento nástroj je ve výchozím nastavení zcela zdarma pro všechny a umožňuje vám využívat všech výhod, které platforma zahrnuje.

Ucraft nabízí možnost vyzkoušet si své funkce s bezplatným plánem, který trvá po neomezenou dobu. Existuje také možnost vytvořit bezplatnou vstupní stránku se systémem nebo upgradovat na placené předplatné, které odpovídá potřebám vývoje vašich webových stránek. Cena nejlevnějšího předplatného Ucraft je 10 $ / měsíc a existuje 14denní zkušební verze, která vám umožní vyzkoušet funkce plánu bez placení jakýchkoli poplatků.

Vyzkoušejte Ucraft zdarma

Bookmark – AI Web Builder pro realitní kanceláře

Bookmark - AI Web Builder pro realitní kanceláře

Záložka – je výkonný moderní tvůrce webových stránek využívajících AI pro realitní kanceláře. Pro spouštění webových stránek se systémem není nutné mít kódovací dovednosti – tak intuitivní a srozumitelné. Záložka zaujímá jednu z nejlepších pozic v seznamu snadno použitelných a pohodlných tvůrců webových stránek. Potřebujete začít s webem o nemovitostech, stačí pouze odeslat požadovaný obsah a sledovat výsledek. Zde je seznam nejvýznamnějších funkcí Bookmark:

 • Asistent AIDA. Při uvádění nemovitosti do záložek budete jistě těžit z používání integrovaného asistenta AIDA. Jedná se o plně automatizovaný nástroj poháněný umělou inteligencí, který využívá informace, které odešlete na jeho žádost, k vytvoření jedinečného designu webových stránek.
 • eCommerce Engine. Pokud plánujete nabízet nemovitý majetek k prodeji nebo k pronájmu přímo na webové stránce, využití platformy eCommerce Bookmark Bookmark jistě přijde vhod. Systém poskytuje přístup k několika nástrojům, funkcím, prvkům a návrhům elektronického obchodu potřebným k tomu, aby váš projekt dosáhl špičkového výkonu.
 • Zaměření řešení. Pomocí záložky můžete dosáhnout sady připravených obsahových bloků, jejichž přizpůsobení má za následek vývoj požadovaného rozložení a struktury webových stránek s nemovitostmi. Mezi moduly si můžete vybrat a integrovat do svých webových stránek, zpočátku má smysl zmínit tlačítka sociální sítě, mapy, kontaktní formuláře, texty, odkazy, citace, formulář zpětné vazby a mnoho dalších.
 • Sekce událostí. Pokud jde o správu webových stránek s nemovitostmi, možnost přidávat a aktualizovat obchodní události se stává šikovnou a důležitou. S záložkou to bude možné v sekci Události, kde můžete zveřejňovat aktualizace a zprávy o nemovitostech.

Záložka nabízí bezplatný plán, jehož funkčnost stačí k objevení všech služeb a funkcí tvůrce webových stránek. V případě, že máte v úmyslu zahájit realitní projekt s naloženou funkcí s touto platformou poháněnou umělou inteligencí, poskytuje vám možnost přihlásit se k odběru placených plánů. Nejlevnější z nich vás bude stát 11,99 $ / měsíc (roční předplatné).

Vyzkoušejte záložku zdarma

Jaké funkce by měl velký realitní web mít?

Jako realitní makléř si určitě přejete, aby váš web vystupoval z davu. To je důležité, pokud jde o odolávání výklenku konkurence, a to také hodně záleží, pokud jde o vedení generace. Chcete-li získat maximum z vaší webové stránky o nemovitostech, měli byste si být vědomi nezbytných funkcí, které by mělo povinně zahrnovat, abyste se dostali k dosažení hlavního cíle. Podívejme se na základní funkce, které by měl mít dokonalý web s nemovitostmi:

 • Výpisy IDX a MLS přístup. Jakmile se rozhodnete zapojit se do realitní hry, měli byste si uvědomit důležitost přístupu k internetové datové výměně (IDX) seznamy a používání služby Multi Listing Service (MLS) v případě potřeby uzavřít úspěšné obchody. Toto je jistý způsob, jak sledovat a zobrazovat aktuální data výpisu nemovitostí na vašem webu, aby byla cílová skupina informována 24/7.
 • Nástroje pro generování a marketing vedení. Je velmi žádoucí, aby tvůrce webových stránek, se kterým budete pracovat, měl přicházet s vestavěnou sadou nástrojů pro generování a marketing vedení. Přidáním kontaktních údajů, online formulářů a textových polí, vytvářením a aktualizací e-mailových kampaní, zasíláním automatických SMS a e-mailových připomenutí, pomocí analytických nástrojů webových stránek atd. Získáte mnohem větší šance na získání nových potenciálních zákazníků a vybudování spolehlivé zákaznické základny, která se zajímá o vaše služby..
 • Obrázky s vysokým rozlišením. Kvalitní tvůrce webových stránek s nemovitostmi by vám měl poskytnout příležitost k přidání a aktualizaci obrázků ve vysokém rozlišení pro vaše nemovitostní objekty uvedené na vašem webu. Ve skutečnosti, čím více – tím lépe. Je nutné udělat obrázky (stejně jako veškerá webová stránka) optimalizované pro vyhledávače, aby získaly větší tok zákazníků.
 • Integrace map. Většina populárních tvůrců webových stránek s nemovitostmi umožňuje integraci Map pro každý objekt vlastnictví, který na web nahrajete. Mapy usnadňují identifikaci polohy uživatelům hledajícím určité výpisy. Mohou také pomoci s efektivní navigací a výběrem trasy.

Sečteno a podtrženo

Profesionální web o nemovitostech je nutností pro každého odborníka v oboru, který má v úmyslu šířit slovo o podnikání a generovat provoz, aby rostl zákaznická základna. Nejlepší způsob, jak dosáhnout nejlepšího výsledku, je použít webový tvůrce. Tyto služby jsou snadné použití, pohodlné a logicky strukturované, aby zajistilo co nejlepší uživatelský zážitek. Přicházejí s rozsáhlou sadou nástrojů, šablon a funkcí, jejichž výsledkem je vývoj slušného projektu.

Výběr nástrojů pro vytváření webových stránek, které můžete použít k získání webových stránek s nemovitostmi, je rozsáhlý a není snadné si vybrat hned od začátku. Procházejte recenze nejlepších tvůrců webových stránek, které článek poskytuje, prozkoumejte funkce, které nabízejí, a vyzkoušejte je, abyste vybrali službu, která vyhovuje vašim potřebám v oblasti nemovitostí..

Vytvořte si zdarma webové stránky realitní kanceláře

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map