Nejlepší svatební web stavitelé

Nejlepší svatební web stavitelé


Ať už se chcete podělit o svůj milostný příběh, zásnubní vzpomínky, fotografie a videa vás a své blízké, svatební web bude ideálním místem pro zahájení.

Stane se také příjemným místem pro sdílení vašeho svatebního dne, seznamů pozvaných hostů, rejstříku, logistiky a dalších věcí, které svatba je nemyslitelná. Je to perfektní řešení pro páry, které mají v úmyslu dosáhnout dvou cílů najednou: informujte své hosty o zásadních svatebních plánech a kontrolujte každý krok procesu přípravy.

Může být poněkud ohromující rozhodnout, kdy a kde spusťte svůj svatební web, pokud jste se nikdy předtím nepodíleli na tvorbě webových stránek. Abychom vám pomohli snadno zvládnout tento úkol, analyzovali jsme a shrnuli nejoblíbenější a nejdostupnější možnosti vytváření webových stránek. Podívejte se na ně hned teď.

Testovali jsme 7 z nejlepších tvůrců svatebních webových stránek:

 1. Wix – nejlepší tvůrce webových stránek pro svatby (Je to zdarma)
 2. WordPress – zdarma CMS & Svatební webový tvůrce
 3. uKit – nejjednodušší tvůrce webových stránek pro svatební webové stránky
 4. Bluehost – nejlepší hosting pro vaše svatební stránky
 5. Uzel – vše-v-jednom řešení pro svatební plánování
 6. Ražené svatby – zdarma svatební webový tvůrce
 7. Weddingwire – Snadno použitelná platforma pro svatební stránky

Máte pravdu, že začnete pracovat na svatebním webu? Pak je nejvyšší čas podívat se na nejoblíbenější tvůrce svatebních webových stránek typu vše v jednom a získat obecnou představu o funkčnosti a snadnosti používání obou typů systémů.

Wix – nejlepší tvůrce webových stránek pro svatby (Je to zdarma)

Wix - nejlepší svatební webový tvůrce (je to ZDARMA)

Wix – je nejlepší a nejoblíbenější tvůrce webových stránek, který umožňuje vytvořit plně funkční svatební web, a to bez ohledu na vaše zkušenosti s webovým designem. Toto je úplně první služba, která přijde na mysl, pokud jde o vytváření celovečerně naložených svatebních projektů. Je to proto, že se platforma vyznačuje důvěryhodným nástrojem pro vytváření webových stránek se spoustou špičkových funkcí a zvýraznění, které přispívají k úspěšnému vývoji webových stránek. Tady jdou:

 • Svatební šablony. Tvůrce webových stránek je známý svou bohatou sbírkou svatebních šablon, které jsou ve výchozím nastavení bezplatné a reagují na mobily. Svatební témata jsou k dispozici v kategorii „Události“. Jsou plně přizpůsobitelné, vizuálně přitažlivé a profesionální. Stačí se dostat na palubní desku a procházet širokou škálu nástrojů pro přizpůsobení designu, aby váš svatební projekt působivě vypadal. Můžete také využít pohodlnou funkci náhledu a zobrazit šablonu, kterou chcete vybrat v detailech. To je důležité, protože Wix neumožňuje přepínání témat během procesu vývoje webových stránek. Podívejte se na nejpůsobivější šablony svatebních webových stránek:
 • Svatba RSVP

  Svatba RSVP

  Pozvánka na svatbu

  Pozvánka na svatbu

  Svatební událost

  Svatební událost

 • Svatební widgety a aplikace. Tvůrce webových stránek poskytuje přístup k několika widgetům a aplikacím dostupným na trhu Wix App Market. Vyberte si ty, které se stanou perfektním doplňkem vaší svatební stránky, a pokračujte v jejich integraci. Mezi aplikace, které si můžete vybrat, patří Wix Events, Wix Photo Album, Wix Weather, Kalendář, Portfolio, Mapy Google, Eventbrite, Odpočítávací hodiny, Moovit – Mapy a trasy, Tlačítka sociálních sítí, Lumifish Chronicles, 123 Form Builder, Wix Chat , Galerie Wix Pro, Wix Video atd.
 • Funkce RSVP. Wix umožňuje využívat výhod funkce RSVP, která vám umožní zůstat ve spojení s vašimi hosty, zjistit jejich nápady a záměry a získat od nich zpětnou vazbu. Jedná se o nezbytný prvek pro všechny svatební webové stránky.
 • Registr. To je další zásadní prvek pro svatební web, který vám umožní sestavit seznam hostů, posílat pozvánky, přidávat dárkové preference atd. Sekce registru může být kdykoli a kdekoli aktualizována.
 • Blogování. Tvůrce webových stránek se může pochlubit výkonným modulem pro blogování, který vám umožní připojit blog ke svému svatebnímu webu. Zde můžete přidávat příspěvky týkající se svateb, což může být také zajímavé pro vaše hosty. Možnost komentování přispěje k míře zapojení uživatelů a umožní vám zůstat v kontaktu s každým hostem.

Wix nabízí svým předplatitelům štědré možnosti cen. Každý má možnost otestovat funkčnost systému podle bezplatného plánu. Pokud jste si jisti, že pro tvorbu svatebních webových stránek budete používat webový tvůrce, měli byste povinně upgradovat na jeden z plánů, který systém nabízí. Jde o to, že svatební web by měl určitě přijít s názvem domény, aby byl snadno zapamatovatelný pro vaše hosty a měl působivý vzhled. Při upgradu na placené předplatné získáte bonusovou doménu na jeden rok.

To znamená, že za toto období nebudete muset platit. Máte pravdu, že dostanete placený plán? Poté procházejte předplatné Standard Wix, jejichž cena začíná na $ 13 / mo. To je určitě skvělé řešení pro vaše svatební webové stránky.

Vyzkoušejte Wix zdarma

WordPress – zdarma CMS & Svatební webový tvůrce

WordPress - zdarma CMS a svatební webový tvůrce

WordPress – je světově populární CMS, který přichází s výkonnou sadou funkcí a množstvím nástrojů pro přizpůsobení designu potřebných ke spuštění a správě kvalitních svatebních webových stránek. Platforma funguje skvěle pro všechny kategorie uživatelů, ale zde je stále zapotřebí povědomí o kódování a pozadí webového designu, pokud opravdu chcete získat web, aby vyhovoval všem požadavkům a potřebám. Podívejte se na funkčnost systému a zjistěte, jak jej využít ve výhodě:

 • Svatební šablony. CMS je dodáván s vestavěnou kolekcí šablon, ale jsou zde také stovky kvalitních témat. Stačí si je prohlédnout a vybrat tu, se kterou budete se svým partnerem spokojeni. Tyto návrhy jsou bezplatné a placené, ale pamatujte na to, že volná témata nejsou zcela bezpečná kvůli zvýšené hrozbě malwaru.
 • Pluginy pro svatební webové stránky. Kolekce pluginů WordPress je bohatá a rozsáhlá. Zahrnuje různé typy pluginů, včetně těch, které jsou určeny pro svatební webové stránky. Mezi aplikacemi a pluginy, které si můžete vybrat a integrovat do svatebního projektu, je zpočátku vhodné zmínit následující: Odpočítávací hodiny, Svatební registr, Svatební odpočítávání Widget, Love Quotes Widget, Svatební dárky, Wedding City Lite – Svatební adresář a výpis, WeddingPress, plugin RSVP, galerie médií WordPress, srdeční karta, seznam hostů Dokumentů Google, rezervace položek, registr dárků atd..
 • Hosting a výběr domény. Tato platforma umožňuje hostování svatebních webových stránek s jakýmkoli poskytovatelem, který nejlépe vyhovuje potřebám designu webových stránek. Výběr možností hostování je univerzální a bohatý – stejně jako výběr názvů domén. Je tedy na vás, abyste se rozhodli, s jakou společností se vypořádat.
 • Blogování. WordPress byl původně vytvořen s ohledem na potřeby blogů a je to nejlepší volba pro tvorbu blogů. Pokud si přejete připojit blog ke svému svatebnímu webu, můžete tak učinit, aby se vaše publikum zajímalo o vaše nejnovější zprávy, aktualizace, plány, rozvrh a další nuance související se svatbou.

WordPress je bezplatný systém pro správu obsahu. Můžete si jej stáhnout a nainstalovat kdykoli a zdarma. Je dokonce možné vybrat a přizpůsobit kteroukoli z vestavěných šablon, které platforma nabízí, aniž byste do tohoto procesu investovali. Pokud však opravdu chcete svému svatebnímu webu poskytnout špičkový výkon a publikovat ho na webu, nezůstanete bez integrace pluginů a výběru hostingu.

Když už mluvíme o hostování, Bluehost se zdá být nejrozumnějším řešením. Společnost je nejen důvěryhodná, bezpečná a funkční, ale je také úžasně dostupná pro všechny. Při výběru platformy pro hostování svého webu WordPress tak máte perfektní šanci získat bonusovou doménu od společnosti Bluehost. V současné době nejlevnější předplatné Bluehost stojí 2,95 $ / měsíc, což poskytuje rozsáhlou integrovanou funkčnost, aby vyhovoval všem potřebám.

Vyzkoušejte WordPress Now

uKit – nejjednodušší výrobce webových stránek pro svatební webové stránky

uKit - nejjednodušší výrobce webových stránek pro svatební webové stránky

uKit – je nejjednodušší a jeden z nejdostupnějších tvůrců webových stránek pro svatební projekty. Tato platforma byla původně známá jako nástroj pro rozvoj malých podniků, ale je to také pěkné řešení pro vytváření dalších typů projektů, včetně svatebních webových stránek. Systém je také známý svou ohromující snadností použití, pohodlím a intuitivním přístupem k webovému designu, který umožňuje nováčkům a profesionálům v oblasti webového designu vytvářet projekty naložené funkcemi bez nutnosti kódování. Chcete-li zjistit, co přesně uKit nabízí, věnujte pozornost nejprve jeho sadě funkcí:

 • Svatební šablony. uKit má sbírku citlivých svatebních šablon, které jsou přizpůsobitelné, bezplatné a profesionální. Sbírka obsahuje témata pro svatební webové stránky, kytice služby, svatební agentury, společnosti dekor a další. Pro zahájení svatebního projektu s jedním z těchto témat není třeba kódování, stačí postupovat podle pokynů, které systém generuje, a sledovat výsledek. uKit umožňuje přepínání mezi tématy, což znamená, že si můžete vybrat jinou šablonu v jakékoli fázi procesu přizpůsobení webu, aniž byste ztratili dříve odeslaný obsah.
 • Kolekce widgetů. Tvůrce webových stránek přichází s kolekcí widgetů, které zahrnují několik aplikací a rozšíření, které lze snadno integrovat do svatebních webových stránek a poskytnout tak pokročilý výkon. Mezi nejoblíbenější a funkční widgety uKit, které si můžete vybrat a integrovat do svatebních webových stránek, patří například Slideshare, tlačítka pro sociální sítě, časovač, komentáře, online chat, komentáře uživatelů atd.
 • Foto a video galerie. Pohodlný editor webových stránek WYSIWYG umožňuje vytvářet a spravovat foto / video galerie. Ať už si vyberete jakoukoli šablonu, přijde s možnostmi integrace obrázků a videa na pozadí, funkcí náhledu, která vám umožní řídit proces vývoje webových stránek a dalších nuancí souvisejících s obrázky, díky nimž budou vaše svatební galerie webových stránek přitažlivější a profesionální..

uKit je jedním z nejdostupnějších tvůrců webových stránek dostupných v moderním prostředí pro vývoj webových stránek. Platforma má bezplatnou zkušební verzi, která trvá 14 dní a čtyři placené předplatné. Cena začíná na $ 4 / mo pro nejlevnější plán, který přichází s mnoha funkcemi a nástroji potřebnými ke spuštění a správě kvalitní svatební webové stránky.

Viz také: uKit recenze.

Vyzkoušejte zdarma uKit

Bluehost – nejlepší hosting pro vaše svatební stránky

Bluehost - nejlepší hosting pro vaše svatební stránky

Bluehost – je výkonný poskytovatel moderního hostingu, který funguje skvěle pro hostování všech druhů webových projektů, včetně svatebních webových stránek. Platforma zastává jednu z vedoucích pozic v seznamu nejdůvěryhodnějších a nejfunkčnějších hostingových společností. Navíc je to nejvyšší platforma, kterou WordPress oficiálně doporučuje pro účely hostování. Bluehost přichází s charakteristickou sadou funkcí, která je více než dost pro hostování a zabezpečení projektu s naloženými funkcemi. Seznam jeho hlavních rysů je následující:

 • Pokročilá bezpečnostní opatření. Bluehost se stará o bezpečnost vašich webových stránek a zajišťuje vysokou úroveň ochrany. Z tohoto důvodu společnost používá specializované nástroje (Kladivo na spam, Expert na spam, opatření na ochranu horkých odkazů atd.), které mohou výrazně zvýšit bezpečnost vašich webových stránek a zachování jejich důvěrných údajů.
 • Flexibilita a špičkový výkon. Bluehost hladce integruje se spoustou externích doplňků, služeb a aplikací, které mohou zvýšit výkon vašich webových stránek.
 • Rychlost načítání rychlé stránky. Bluehost zajišťuje rychlou rychlost načítání webové stránky a vysokou míru dostupnosti. Toho je dosaženo díky použití pokročilých systémových nástrojů a speciálních integrovaných funkcí. Co je důležité, doba načítání stránky nezávisí na množství provozu na webu – to je jeden z vrcholů platformy.
 • Integrované tržiště. Platforma nabízí přístup k několika skriptům, aplikacím a doplňkům, které můžete značně použít pro přizpůsobení svatebních webových stránek. Dále si můžete vybrat z několika šablon WordPress, nástrojů elektronického obchodování a marketingu, jakož i fotogalerií atd..

Bluehost je úžasně dostupná hostingová platforma. Přestože zde neexistuje žádný bezplatný plán, systém vám umožňuje vybrat si z několika placených předplatných. Kromě toho společnost nabízí každému uživateli, který se přihlásí k jednomu ze svých placených plánů, bezplatnou bonusovou doménu. To je velká výhoda, pokud jde o vývoj webových stránek pro svatby. Cena nejlevnějšího plánu Bluehost představuje 2,95 $ / měsíc. Předplatné umožňuje připojení bezplatného certifikátu SSL pro maximální bezpečnost webových stránek a ochranu dat, sledování pravidelných aktualizací WordPress, použití neomezené šířky pásma a dalších nepopiratelných výhod.

Vyzkoušejte nyní Bluehost

Uzel – univerzální řešení pro plánování svatby

Uzel - univerzální řešení pro plánování svatby

Uzel – je all-in-one specializované řešení pro plánování webových stránek, které vám umožní spouštět a spravovat svatební projekty a plánovat celou svatbu od samého začátku do samého konce. Platforma přichází s výraznou sadou funkcí zaměřených na svatby, jejichž aplikace umožňuje vytvářet profesionální svatební projekty s špičkovou funkčností.

Pokud nejste kódovací profesionál, může to nějakou dobu trvat, než zvládnete službu, protože je poněkud přesycená funkcemi, které se někdy ukázaly jako zbytečné. Systém předpokládá rychlý a jednoduchý registrační proces a může jej rychle prozkoumat i nezkušený uživatel. Tvůrce webových stránek je součástí svatebního plánovacího systému The Knot, který umožňuje, aby byl tento proces příjemný a bezproblémový. Podívejte se na některé z nejpokročilejších funkcí, které tvůrce webových stránek zahrnuje:

 • Svatební šablony. Uzel přichází se stovkami kvalitních svatebních šablon, jejichž kvalita je nadprůměrná. Všechna témata jsou ve výchozím nastavení svěží, často aktualizovaná a reagující. Můžete si přizpůsobit kteroukoli z nich pomocí sady integrovaných nástrojů a funkcí, které jsou speciálně určeny pro tvorbu svatebních webových stránek.
 • Unikátní svatební web design. Tvůrce webových stránek umožňuje vytvořit jedinečný design webových stránek pro svatební účely, aby odpovídal vašim konkrétním požadavkům a podrobnostem o svatbě. Svůj web můžete učinit jedinečným vytvořením přizpůsobené adresy URL, přidáním vlastní titulní fotografie, výběrem jedinečné barevné palety atd.
 • Nástroje pro plánování svatby. Uzel poskytuje přístup k výkonnému a rozsáhlému souboru nástrojů pro plánování svatby, které vám určitě budou užitečné, když pracujete na vývoji webových stránek a plánování událostí. Zde můžete využít svatební seznam, integrovaný rozpočet, funkci RSVP, registr, seznam hostů atd.
 • Místní prodejci – Uzel umožňuje procházení seznamu místních prodejců, které byste mohli potřebovat při přípravě svatebních příprav a plánování. Patří mezi ně seznamy přijímacích míst, svatební fotografové, svatební salóny, videografové, populární svatební značky, kosmetické salony, květinářství, svatební plánovači, klenotníci, hotelové ubytování a další.

Uzel neúčtuje žádné poplatky za vývoj svatebních webových stránek. Všichni účastníci systému mají nárok na vytvoření svatebních projektů zcela zdarma. To je jedna z charakteristických vlastností platformy.

Vyzkoušejte The Knot Now

Ražené svatby – zdarma svatební webový tvůrce

Ražené svatby - zdarma svatební webový tvůrce

Ražené svatby – je další populární specializovaný tvůrce webových stránek pro svatby. Toto je jeden ze specializovaných systémů, které vás napadnou, pokud jde o navrhování kvalitních svatebních webových stránek, které přilákají vaše hosty a informují je o aktualizacích a podrobnostech nadcházející příležitosti. Platforma je funkční, vizuálně přitažlivá a pohodlná, ale pro běžné uživatele to není úplně jednoduché. Mincované svatby postrádají některé z nezbytných funkcí, které jsou pro vývoj webových stránek hodně důležité. Pokud máte stále zájem o sadu funkcí, kterou platforma nabízí, podívejte se na ně nyní:

 • Zdarma svatební šablony. Tvůrce webových stránek se může pochlubit jedinečnou sbírkou bezplatných svatebních šablon, které odpovídají řadě tištěných pozvánek dostupných pro všestranné designy a jsou vyvíjeny nezávislými umělci..
 • Profesionální galerie obrázků. Mincované svatby představují příležitost vytvořit a spravovat galerii obrázků a představit fotografie vašich párů. To je skvělý způsob, jak dát svému svatebnímu webu nádech personalizace.
 • RSVP. Tvůrce webových stránek také podporuje online funkci RSVP, která umožňuje hostům zanechat odpovědi a dotazy, klást otázky a odpovídat na dotazy a zůstat v kontaktu dalšími možnými způsoby.
 • Personalizace URL. Tvůrce webových stránek nabízí pěknou možnost přidání adresy URL. Z tohoto důvodu bude vaše doménové jméno vypadat jako yourchoice.minted.us, což je docela stručné, aby si ho hosté pamatovali.

Ražená svatba je o něco složitější ve srovnání s jinými specializovanými tvůrci svatebních webových stránek recenzovaných v příspěvku. Má omezené možnosti zdarma, zatímco placené funkce jsou odemčeny na prémiových plánech.

Vyzkoušejte svatby teď

WeddingWire – snadno použitelná platforma pro svatební stránky

WeddingWire - snadno použitelná platforma pro svatební stránky

WeddingWire – je specializovaný tvůrce svatebních webových stránek, který přichází s množstvím bezplatných přizpůsobitelných vzorů a více možností, aby váš web měl vynikající funkčnost. Vývojáři služby se postarali o jeho snadné použití, což umožňuje poskytovat všem svatbám související informace, které byste chtěli představit svým hostům.

WeddingWire se jeví jako docela pěkná varianta specializovaného tvůrce webových stránek pro svatby, který si zaslouží pozornost párů, kteří očekávají, že dosáhnou hodnotného výsledku, který zaujme jejich hosty. Navzdory svému silnému nika zaměření však systém obsahuje funkce, které komplikují proces vytváření webových stránek. To je pro nováčky náročné. Seznam hlavních výhod WeddingWire zahrnuje:

 • Citlivé svatební šablony. WeddingWire se může pochlubit kolekcí jedinečných a citlivých svatebních šablon. Jejich počet přesahuje 400 témat. Všechny jsou zdarma a můžete si vybrat libovolné téma, které vyhovuje vašim aktuálním potřebám a preferencím designu.
 • Vytvoření fotogalerie. Chcete-li dát svému svatebnímu webu přizpůsobený design, můžete vytvořit a spravovat fotogalerii. Díky editoru webových stránek s přetažením to nebude vyžadovat mnoho času a úsilí, díky čemuž bude váš web individuální a svůdný.
 • Funkce RSVP. Tato služba umožňuje integraci užitečné funkce RSVP, což umožňuje hostům zanechat své odpovědi na samostatné webové stránce, pokud je to nutné.
 • Funkce zaměřené na svatbu. Mezi další zvláštní funkce tvůrce webových stránek má smysl zmínit integraci StSocial, kalendář kontrolních seznamů pro plánování svatby, online seznamy hostů, sběratele adres, tabulku sezení a rozpočet, správce prodejců a další možnosti specifické pro svatby, které určitě přijdou užitečný pro vás.

Vytváření svatebních webových stránek pomocí aplikace WeddingWire je pro všechny zcela zdarma. Tvůrce webových stránek umožňuje využít svou integrovanou sadu funkcí k nastavení, správě a aktualizaci svatebního projektu kdekoli a kdykoli.

Vyzkoušejte WeddingWire Now

Sečteno a podtrženo

Všechny výše uvedené platformy pro vytváření webových stránek fungují skvěle pro vývoj kvalitních a funkčně naložených svatebních webových stránek. Umožňují vytvářet webové stránky RSVP s téměř žádnými problémy. Otázkou je: jak chcete, aby váš web vypadal a co přesně od něj očekáváte?

Pokud potřebujete jakýkoli web, abyste mohli hostům představit své svatební informace, můžete k zahájení projektu použít jakýkoli specializovaný bezplatný tvůrce webových stránek pro svatbu. Pokud však chcete, aby váš svatební web byl odrazem vašeho milostného příběhu a podrobných příprav na jednu z nejpozoruhodnějších příležitostí vašeho života, určitě má smysl zvážit použití populárních tvůrců webových stránek typu vše v jednom..

Wix a uKit jsou nejvhodnějšími tvůrci svatebních webových stránek. Nevyžadují si žádnou speciální prezentaci, která by si měla pamatovat kvůli rozsáhlým sadám nabízených funkcí. Díky svým pohodlným editorům, ohromujícím svatebním šablonám, množství nástrojů pro přizpůsobení designu a mnoha widgetům vynikají platformy z davu a zůstávají nejlepšími v současné výklenku pro webové budovy.. WordPress je populární CMS které vám umožní spouštět a spravovat profesionální svatební webové stránky, bez ohledu na vaše dovednosti v oblasti kódování a webového designu. Systém se může pochlubit rozsáhlými integračními možnostmi a umožňuje také výběr z více vestavěných a externích návrhů, které vám umožní vytvářet jedinečné svatební projekty. Bluehost je zase nejlepším hostingovým řešením pro weby WordPress i pro projekty vytvořené pomocí jiných systémů.

WeddingWire, The Uzel a Ražená svatba jsou tři specializované tvůrce webových stránek svatební. Byly vytvořeny s jediným cílem – zajistit rychlou, jednoduchou a efektivní tvorbu svatebních webových stránek. Přicházejí tedy s řadou funkcí potřebných k zahájení hodnotného projektu tohoto typu. Patří mezi ně šablony specifické pro svatby, možnost RSVP, přizpůsobení adresy URL, fotoalbum a tvorba kalendáře a další. Přes velké množství těchto funkcí specializovaným tvůrcům webových stránek pro svatby stále chybí některé z nezbytných funkcí a nástrojů, které poskytují nejlepší tvůrci webových stránek. To je dělá z nich není docela rozumné svatební web stavební řešení.

Použitím různých nástrojů pro vytváření webových stránek budete moci navrhnout svatební web, který může svým hostům vytvořit efekt wow. Zde budou moci nejen prohlížet vaše svatební informace, ale také procházet kvalitní fotografie nebo videa a sdílet své nápady a názory. Nepotřebujete žádné programovací, designové ani technické dovednosti. Získáte všechny potřebné nástroje k dosažení tohoto cíle za dostupnou cenu.

Vytvořte si svatební web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map