Nejlepší tvůrci webových stránek AI

nejlepší tvůrci webových stránek s umělou inteligencí


Často se setkáváme s pojmem umělá inteligence a jsme svědky toho, jak se naše chytré telefony stávají „chytřejšími“. Také jsme si zvykli na slovní kombinaci „connectist network“. Atmosféra moderního technologického světa nás neustále učí, že spotřebiče a zařízení budou v budoucnu chytřejší a budeme se moci spolehnout na rozhodnutí, která činí v různých oblastech.

Chtěli byste vidět službu, která bude schopna pomocí poskytnutých údajů vytvořit úspěšný web v automatickém režimu?

Existuje určitý algoritmus, který analyzuje předložené informace, koreluje je s databázemi, porovnává jednotlivé podrobnosti, hledá další informace, definuje nejúčinnější návrh rozložení webové stránky na základě určitých kritérií a zobrazuje výsledek.

Zní to skvěle, že?? Stačí jen odpovědět na několik otázek, počkat pár minut a získat něco, čeho nebudete v rozpacích publikovat na webu a vyzvěte klienty, aby navštívili váš web. Takoví stavitelé webových stránek již existují! Některé z nich jsou již v testovacím režimu, zatímco jiné jsou již k dispozici online. Ano, je příliš brzy na to mluvit o nehmotném nadzvuku a skvělých výsledcích. Myšlenka je však lákavá, byla realizována a vývoj pokračuje v pěkném tempu.

 • Umělá inteligence je modelování inteligentního chování založené na principech konektivní sítě, která funguje jako nervový systém biologických organismů.
 • Existuje několik malých vzájemně propojených klastrů které pracují na dokončení určitého úkolu.
 • Systém se postupně vzdělává (což je hlavní rys skutečné AI), shromažďuje informace a způsoby jeho interpretace, porovnává konečné výsledky.

Trend AI získává na popularitě. Mnoho uživatelů má tendenci uplatnit možnosti těchto inteligentních nástrojů ve svých systémech, protože budoucnost se týká pohodlí a peněz, které nabízejí. Je samozřejmé, že AI nebude schopna vytvářet složité webové stránky. Jedná se o tvůrčí dílo, které je v pravomoci lidstva.

Zároveň se snadno vypořádají s obchodními webovými stránkami, portfoliemi, propagačními webovými stránkami a šablonami vstupních stránek. Jedná se o nejjednodušší z technického hlediska a nejoblíbenější varianty. AI má neomezené perspektivy při vytváření těchto typů webových stránek.

Pokud v současné době zkontrolujeme tvůrce webových stránek z hlediska snadné použití pro nováčky a kvalita hotového výsledku, pak na jednoduchosti a pohodlí nakonec nebude záležet hodně. Důvodem je, že každý uživatel bude moci aktivovat tlačítko a získat požadovaný výsledek.

K dnešnímu dni existují různé specializované systémy, které přicházejí s režimem AI používaným jako pomocník při vytváření virtuálních webových stránek. Existují dokonce systémy, které jsou propagovány výhradně jako tvůrci webových stránek AI.

Testovali jsme 7 z nejlepších tvůrců webových stránek AI:

 1. Wix ADI – nejlepší tvůrce webových stránek AI
 2. Záložka – Absolutně automatizovaný webový tvůrce
 3. Leia – tvůrce webových stránek pro umělou inteligenci
 4. Dolphin – inteligentní tvůrce webových stránek od Jimda
 5. b12 – Tvůrce webových stránek AI podporovaných člověkem
 6. Zyro – AI-řízená technologie pro malé firmy
 7. Firedrop – A.I. Nástroj pro generování designu

Obecně není velký rozdíl ve způsobu fungování obou typů systémů, ale pokud jde o podrobnosti, přístupy se liší. Při spouštění webových stránek je každá služba založena na možnostech jejího editoru (widgety, bloky, styly). Proto existuje rozdíl ve výsledcích. Pojďme si to zopakovat Wix ADI, Bookmark, Leia, Jimdo Dolphin a Firedrop jako vzorky aktivních služeb a podrobně charakterizují každou z nich.

Wix ADI – nejlepší tvůrce webových stránek AI

Wix ADI

Wix ADI (Inteligence umělého designu) – je nejlepší tvůrce webových stránek založený na AI. Jedná se o důvěryhodný autoritní nástroj, který tvůrce webových stránek společnosti Wix nabízí k zajištění maximálního pohodlí, snadného použití a vysoké rychlosti vývoje webových stránek. Pomocí pokročilé funkce můžete vytvořit plně funkční web s několika kliknutími a bez kódování. Wix ADI je jednoduchý a intuitivní pro každého – vše, co potřebujete, je dodržovat pokyny, které systém generuje, a sledovat, jak pro vás vytváří web..

Wix ADI se vyznačuje sadou integrovaných funkcí, které přispívají ke snadnému a rychlému procesu vývoje webových stránek. Zde jsou některé z nejpozoruhodnějších funkcí tvůrce webových stránek:

 • Podrobné pokyny – Tvůrce webových stránek přichází s informativní výukovou příručkou krok za krokem, která používá informace, které zadáte, k vytvoření projektu, který z dlouhodobého hlediska očekáváte;
 • Automatizovaný proces vytváření webových stránek – Pokud se rozhodnete pro práci s Wix ADI, systém nabídne řadu otázek, na které budou odpovědi dále použity jako základ pro vývoj vaší šablony projektu. Otázky se budou týkat typu webu, který potřebujete, sady požadovaných funkcí (typ webové stránky, funkčnost), obchodní jméno, jeho fyzické umístění, kontaktní údaje (sociální sítě, e-mail, telefon, fax, logo);
 • Jednoduchý vývoj webových stránek – Spuštění webové stránky s Wix ADI obvykle trvá asi půl hodiny. Jednoduché pokyny generované systémem vám pomohou snadno dokončit úkol. Jakmile odpovíte na požadované otázky, systém automaticky vyhledá informace o vaší společnosti na webu a budete je muset potvrdit. Z dlouhodobého hlediska se jedná o hotový jednostránkový web, který obsahuje obrázky a obsah, který můžete dále nahradit těmi, které tam chcete vidět;
 • Rychlé přizpůsobení projektu – Ihned po schválení šablony budete moci ručně nahradit dostupný obsah vašimi vlastními obchodními informacemi. Blok můžete rychle upravit nebo přejít k plně vybavené verzi editoru Wix.

Wix ADI je právem považován za jednoho z nejlepších současných tvůrců webových stránek založených na AI. Náklady na používání nástroje obecně závisí na ceně předplatného, ​​kterou si vyberete pro svůj projekt. V současné době nabízí Wix dva možnosti platby, jmenovitě plány Standard a Business / eCommerce. Každý z předplatných balíčků obsahuje vlastní plány, které zahrnují zdarma doménová jména jako bonus. Náklady na standardní plány začínají 13 $ / mo a dosahují 39 $ / mo, zatímco obchodní plány začínají od 23 $ / mo.

Vyzkoušejte Wix zdarma

Záložka – Absolutně automatizovaný webový tvůrce

Záložka do knihy

Záložka – je jedním z nejúžasnějších a snadno použitelných tvůrců webových stránek poháněných umělou inteligencí, který vytváří moderní, inovativní a jedinečný dojem díky jedinečnému přístupu k webdesignu a pokročilé sadě funkcí. Systém je zaměřen především na vývoj obchodních webů, webových obchodů, portfolií a vstupních stránek s citlivým designem.

Při práci s tvůrcem webových stránek se připravte na setkání s AIDA – ženským obrazem, který je ztělesněním Bookmark AI. Zkratka AIDA znamená pomocníka pro návrh umělé inteligence. Služba je pěkný webový tvůrce s vizuálním editorem, a proto přichází s technickou základnou potřebnou k vytvoření kvalitních webových stránek. AIDA představuje kombinaci populární technologie drag-and-drop a pokročilého webového přístupu založeného na AI, který je zaměřen na vývoj špičkových projektů bohatých na funkce prvotřídními časopořiteli a odborníky na webový design. Tvůrce webových stránek si právem zaslouží zařazení do seznamu nejlepších tvůrců webových stránek AI. Podívejte se na seznam jeho funkcí a zvýraznění, díky kterým vyniká z davu:

 • Rychlý a snadný proces návrhu webu – Proces práce s AIDA je poměrně jednoduchý a rychlý: stačí požádat systém „AIDA SHOW ME HOW“, aby s ním začal pracovat. Přečtěte si odpovědi na několik otázek a vyberte výklenek, na který se specializujete (aktuálně je zde k dispozici asi 750 obchodních možností), rozvržení a předvolby stylu. Uveďte své obchodní jméno, aby AIDA mohla data použít k vygenerování vašeho webu za přibližně 30 sekund;
 • Automatizovaný vývoj webových stránek – Nástroj automaticky vyplní váš web bloky, které jsou zde označeny jako „ohniska“, a také vybere nejvhodnější prvky palety barev a přizpůsobení designu, které nejvíce odpovídají vašemu projektu. Hned poté je uživatel přesměrován do editoru, kde AI přidává na webové stránky krásné animace v reálném čase spolu s funkčními bloky;
 • Účinné rady a pokyny – Systém vám poskytuje rady, jak efektivně přidávat a přizpůsobovat webové stránky a oddíly, nahrazovat dostupné mediální soubory a obrázky vlastními, přidávat, mazat nebo upravovat pozice modulů na webových stránkách, nastavovat parametry SEO a dokončete další nutné kroky, které mají vliv na konečný výsledek;
 • Unikátní variabilita šablony – Na rozdíl od standardních tvůrců webových stránek Záložka nenabízí hotovou kolekci šablon. Toto je AIDA, která nabízí jedinečnou variabilitu šablony. Při používání tohoto nástroje narazíte na všestranně reagující integrovaná témata;
 • Vložení HTML kódu – Záložka také umožňuje vkládání kódu HTML. To je pozoruhodná výhoda pro každého, kdo zná základy programování. Tato funkce umožňuje vytvářet a publikovat přizpůsobitelné projekty s jedinečným designem.

Záložka můžete používat zdarma, ale systém v tomto případě přijde s určitými omezeními. Chcete-li zvýšit výkon projektu, můžete upgradovat na jedno z placených odběrů, které tvůrce webových stránek nabízí svým uživatelům. Jejich cena odpovídajícím způsobem představuje 11,99 $ / měsíc a 24,99 $ / měsíc.

Vyzkoušejte záložku zdarma

Leia – tvůrce webových stránek pro umělou inteligenci

Leia

Leia – je další mocný vzorek tvůrce webových stránek založeného na AI. Systém pomáhá spouštět a spravovat čisté zakázkové projekty naprosto od nuly během jedné nebo dvou minut. Umožňuje vytvářet a publikovat krásné citlivé webové stránky pro všechny druhy podniků.

Jediné, co musíte udělat, je popsat, jak by měl projekt vypadat, určit funkce, které by měl mít, a vybrat podrobnosti, které jsou důležité pro jeho design a výkon. Pak se můžete opřít o místo a sledovat, jak Leia automaticky navrhuje web pro vás na základě informací, které odešlete při zodpovězení otázek. Co je zajímavé, Leia může nezávisle navrhnout, kódovat a poté oživit váš projekt. Zde jsou rysy, díky nimž se Leia odlišuje od davu:

 • Jedinečný design webových stránek – Jednou z nesporných výhod Leia je skutečnost, že nezajišťuje pouze intuitivní proces webového designu, ale také vám umožňuje vytvářet personalizovaný webový design. Výsledkem je, že projekty zahájené se systémem nejsou vůbec podobné a nenajdete weby, které by zde vypadaly podobně;
 • Hlasové příkazy – Leia začíná pracovat na procesu vývoje webových stránek po hlasovém příkazu uživatele. Musíte stisknout a podržet ikonu zobrazenou uprostřed domovské stránky a určit typ webových stránek, které chcete spustit. Hned poté systém vybere nejlepší šablonu a styl. Pokud z nějakého důvodu nemůžete použít hlasový příkaz, systém umožňuje zadávání obchodních údajů v manuálním režimu;
 • Intuitivní proces návrhu webu – Před vytvořením webu pro vás systém vygeneruje několik otázek, na které musíte odpovědět, abyste mohli poskytnout co nejvíce informací o své firmě. Podrobnější odpovědi jsou – čím profesionálnější bude váš projekt nakonec vypadat. V případě, že si nepřejete odpovídat na otázky, můžete je přeskočit a přistoupit přímo k procesu navrhování webových stránek bez jakýchkoli poplatků.

Leia má zdarma nekonečný plán, který můžete použít k testování systému, ale jeho funkčnost rozhodně zaostává za Wixem a záložkami. Chcete-li využít přístup k hlavním bodům systému nebo dalším funkcím, nabídneme vám upgrade na jedno z placených předplatných – buď Pro nebo Business Plans. Jejich cena představuje 4,17 $ a 6,67 $ měsíčně.

Vyzkoušejte Leia zdarma

Dolphin – inteligentní tvůrce webových stránek od Jimda

Jimdo Dolphin

Jimdo Dolphin – je inteligentní tvůrce webových stránek poháněný Jimdo. Je to perfektní nástroj pro uživatele, kteří hledají snadné alternativy vytváření webových stránek pro zahájení a správu obchodních projektů, jednostránkové webové stránky atd. Podstatou používání služby je odpovídání na automaticky generované otázky, které systém dále použije. vytvořit web.

Proces webového designu delfínů je realizován formou chatu AI, kde systém požádá uživatele, aby poskytl odpovědi na otázky, které automaticky vygeneruje. Musíte tedy uvést své obchodní jméno, výklenek, účty sociálních sítí, předvolby loga atd. Důležité je, že se systém nezeptá na vaše předvolby designu – je zodpovědný za výběr barevného schématu a dalších souvisejících nuancí. Chcete-li se dozvědět více o funkcích delfínů, udělejte si čas na přezkoumání jeho hlavních funkcí:

 • Intuitivní proces návrhu webu – Dolphin provede online vyhledávání vaší společnosti podle svého názvu a poté nabídne, aby potvrdil výběr vaší firmy mezi dostupnými variantami. AI poté analyzuje informace a individuálně vybere styl vaší budoucí šablony. Pokud máte účet v sociální síti, bude to perfektní příspěvek k informační hodnotě vašeho projektu. Dolphin najde při dalším vytváření dostupných informací další dostupné informace;
 • Individuální výběr šablony – Bude vám nabídnuto, abyste označili výklenek, na který se zaměřujete, a nechali systém vybrat nejvhodnější šablony, které odpovídají vaší oborové specializaci. Budete také moci nahrát své firemní logo na nově vygenerovaný web, aby bylo rozpoznatelné na webu;
 • Mobilní optimalizace – Webové stránky spuštěné s Dolphinem jsou optimalizovány pro mobily a lze je prohlížet na různých mobilních a stolních zařízeních. Kromě toho můžete pomocí mobilní aplikace Jimdo Boost zjistit statistiky svých webových stránek, včetně informací o provozu a podrobných tipů na další propagaci webových stránek. Tato data jsou získána z integrované Google Analytics.

Jimdo přichází s mírnou cenovou politikou. Má zdarma tarif a čtyři placené předplatné, jehož cena se pohybuje mezi 9 $ / mo až 39 $ / mo.

Vyzkoušejte Dolphin zdarma

b12 – Tvůrce webových stránek AI podporovaných člověkem

B12

B12 – je tvůrcem webových stránek podporovaných člověkem, který využívá technologii Artificial Design Intelligence, která vám pomůže zahájit jakýkoli projekt během minuty. Systém v současné době ovládá více než 1,5 milionu webových stránek po celém světě, z nichž všechny jsou jedinečné, přizpůsobené, citlivé a specifické pro nika.

Chcete-li založit web s B12, stačí se zaregistrovat v systému, odpovědět na několik otázek týkajících se vaší obchodní výklenky, aby AI mohl procházet web a vlastní koncept vašeho projektu. Prověříte návrh a sdílíte zpětnou vazbu s návrhářem, který bude dále pracovat na přizpůsobení vašeho projektu. Díky tomu dostanete hotový web na míru vašim potřebám zhruba za týden. Nyní je nejvyšší čas získat výhody tvůrce webových stránek:

 • Human-Assisted AI – Platforma využívá kombinovaný přístup k webovému designu, což znamená, že váš projekt bude původně vytvořen integrovaným pomocníkem AI, zatímco odborníci projekt dokončí ručně, dokud nebude připraven na 100%;
 • Profesionální podpora – Tým podpory zákazníků služby vyhodnotí a zkontroluje váš web poté, co je připraven pravidelně poskytovat personalizovaná měsíční doporučení. Tato informace je důležitá, pokud jde o další růst a propagaci vašeho podnikání;
 • SEO optimalizace – Odborníci na SEO s podporou AI se věnují zajištění toho, aby váš web oslovil zákazníky a vydržel mezeru v konkurenci. Profesionálové B12 SEO každý měsíc přezkoumávají výkonnost vašeho projektu a poskytují doporučení pro efektivní zlepšení pozic SEO. Toto je užitečná nabídka pro nováčky;
 • Integrovaná sada nástrojů – B12 poskytuje přístup k robustní a rostoucí sadě nástrojů, které vám pomohou vytvořit spolehlivou webovou prezentaci a oslovit více zákazníků. Patří mezi ně nástroje pro přizpůsobení designu, možnosti elektronického obchodování, nástroje pro vyprávění obrázků / videa, možnosti importu / exportu obsahu, SEO, copywriting, mobilní optimalizace, vlastní nástroje CSS / HTML, blogování, sociální marketing a rozsáhlé možnosti rezervace / plánování.

B12 má plán zdarma, který umožňuje vytvoření projektu zdarma. Navíc existují čtyři placené možnosti (Základní, prémiové, SEO a SEO Pro plány), jejíž cena se pohybuje mezi 26 a 224 $ za měsíc.

Vyzkoušejte B12 zdarma

Zyro – AI-řízená technologie pro malé firmy

Zyro

Zyro – je moderní webový tvůrce, který umožňuje vytvářet profesionálně vypadající a plnohodnotné projekty v téměř žádném okamžiku. Pro zřízení webové stránky s platformou nejsou zapotřebí žádné dovednosti ani předchozí znalosti webdesignu. I nováček může se systémem spustit web, podle pokynů, které automaticky generuje. Systém je opravdu uživatelsky přívětivý, intuitivní a nabitý funkcemi.

Tvůrce webových stránek Zyro vám umožní podnikat online v několika jednoduchých krocích. Potřebujete vybrat šablonu, upravit ji podle svých představ, vygenerovat obsah AI nebo přidat své vlastní obchodní informace. Jakmile bude vše připraveno, měli byste projekt pouze zveřejnit a pracovat na jeho další propagaci. Zyro se může pochlubit několika výhodami, které přispívají k jeho propagaci:

 • Generátor obsahu AI – Tvůrce webových stránek používá sílu umělé inteligence k psaní obsahu webových stránek za vás. Jeho integrovaný spisovatel AI pro vás okamžitě vytvoří text webových stránek na základě informací, které odešlete na jeho žádost. Automaticky také generuje obrázky, videa a další mediální soubory;
 • AI Heatmap Tool – Integrovaný nástroj AI Heatmap předpovídá způsob, jakým návštěvníci vidí web a procházejí. Definuje také obsah, který je v centru pozornosti návštěvníků. To vám umožní uspořádat prvky vašeho webu co nejpřesnějším způsobem, aby se maximalizovala míra konverze;
 • Citlivé šablony – Tvůrce webových stránek vám umožňuje vybrat si z několika předem připravených responzivních šablon, které poskytují možnosti úprav přetažením a spoustu funkcí přizpůsobení designu;
 • SEO optimalizace – Tvůrce webových stránek je přátelský k SEO, což znamená, že všechny webové stránky vytvořené s ním jsou ve výchozím nastavení optimalizovány pro SEO. Systém však také umožňuje upravit nastavení SEO, jak potřebujete zvýšit dostupnost svých webových stránek a hodnocení vyhledávačů;
 • Logo Maker – Zyro nabízí možnost použít zdarma Logo Maker, který vám umožní navrhnout vaše vlastní profesionální obchodní logo bez pomoci designéra. Každý prvek loga si budete moci přizpůsobit tak, aby odrážel identitu vaší značky.

Zyro nabízí pouze dva plány. První je zdarma, zatímco druhý stojí pouze 2,99 $ / měsíc. Placené předplatné zahrnuje funkce bezplatného plánu a navíc nabízí možnosti, které vám umožní snadno začít plnohodnotný projekt.

Vyzkoušejte Zyro zdarma

Firedrop – A.I. Nástroj pro generování designu

Firedrop

Firedrop – je služba, která se zpočátku umístila jako tvůrce webových stránek AI, pomocí Sacha – místní verze AI – jako virtuálního asistenta, jehož úkolem bylo pomoci uživateli navrhnout web pomocí živé chatové komunikace. Asistent se však již nepoužívá pro vývoj webových stránek. Místo toho platforma využívá nejmodernější technologii umělé inteligence k automatickému vygenerování projektu, který vyhovuje vašim potřebám.

Firedrop zajišťuje automatizovaný webový návrh a proces úprav. Vaším úkolem je definovat výklenek, který vás zajímá, a váš virtuální asistent poskytne odkaz na nejvhodnější variantu. Sekce můžete přidat ručně a naplnit je obsahem v jednoduchém a pohodlném editoru. Systém skutečně funguje jako informační centrum a poskytuje pomoc při výběru stylu, obrázku záhlaví, názvu a dalších podobných prvků.

Web generovaný AI – jaký je rozdíl?

Se zvyšujícím se počtem tvůrců webových stránek AI vyvstává otázka: Existuje nějaký rozdíl mezi webovými stránkami vytvořenými pomocí těchto systémů a webovými stránkami vytvořenými u standardních tvůrců webových stránek? Odpověď je ne! Mezi kvalitou funkčnosti a designem obou typů webových stránek není žádný rozdíl.

Hlavním cílem používání nástrojů pro budování webových stránek využívajících AI je zjednodušit proces vývoje webových stránek pro první časovače, kteří se nikdy nezabývali žádnými tvůrci webových stránek. Aplikace těchto systémů eliminovala potřebu znalosti programování, a tím zejména snížila riziko, že se něco smíchá.

Jako nováček stačí odpovědět na řadu připravených otázek souvisejících s vaší firmou a poskytnout informace, které platforma dále použije k automatickému vytváření kvalitního webu pro vás. Proces spuštění stejného webu se standardním tvůrcem webových stránek může být pro nezkušeného uživatele komplikovanější a časově náročnější. To je jediný rozdíl, který tyto typy systémů odlišoval.

AI vs. vývoj webových aplikací

Pokud jde o zavedení AI v konstrukci budov, má mnoho nesporných výhod. Pokročilá technika zkracuje čas potřebný k úspěšné tvorbě webových stránek bez kompromisů s výsledkem. Díky integrovanému algoritmu, který používá zadané informace pro další spuštění webových stránek, uživatelé využívají příležitost získat plnohodnotný projekt za méně než čas a bez kódovacích dovedností. Stejný účinek nelze využít při použití standardního přístupu k webdesignu.

Technologie AI zažívá svůj vzestup a díky zavedení tvůrců webových stránek se nástroj pro umělou inteligenci nestal rozmarem, ale úžasnou realitou. V současné době není možné spouštět složité webové stránky, ale je docela možné s nimi stavět malé až střední projekty. To se hodí zejména pro nováčky, kteří nejsou zkušení v nuancích vývoje webových stránek, ale přesto mají v úmyslu zahájit kvalitní vizuálně atraktivní webové stránky s dobrým výkonem. Design založený na AI také hodně záleží na službách SaaS, které umožňují posilovat individualitu webových stránek při praktikování přístupu k hromadnému vývoji webu.

Sečteno a podtrženo

Od dnešního dne je umělá inteligence tvůrců webových stránek v počáteční fázi vývoje. Práce s takovými systémy se podobá dokončení testu, ve kterém si vyberete směr, kterým se bude výsledek řídit v závislosti na vašich odpovědích.

Jaká je tvá oblíbená barva? – Zelený. A sledujete, jak automaticky vytvořený web zvýrazňuje nejdůležitější prvky příjemnou zelenou barvou. Je to magie? Určitě ne. Cítíte kouzlo, když vám tvůrce webových stránek položí otázku typu „Poskytněte 3 odkazy na webové stránky z místa, které preferujete“. Ihned poté, co to uděláte, systém použije svůj složitý proces analýzy a vygeneruje výsledek wow. Toto je AI a celý průmysl vytváření webových stránek je na cestě k němu.

Jaký je tedy závěr?? Pravděpodobně dostaneme plnohodnotné AI služby od předních vývojářů specializovaných na stavitele webových stránek přibližně za 2-3 roky. Tyto systémy budou vyhledávat informace, analyzovat je, vytvářet prognózy a budou se i nadále podílet na procesu vývoje webových stránek.

Databáze, servery, samoučící systémy se složitými spojovacími sítěmi. Inteligentní manažeři, generativní design, pokročilý automatický marketing – tyto funkce přijdou včas. Start již byl proveden. Dnes jsme svědky zrození trendu. Někteří vývojáři webových napodobují to, zatímco jiní opravdu snaží své nejlepší úsilí k vytvoření zcela nové užitečné technologie.

Vytvořte web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map