Nejlepší tvůrci webových stránek cestovních kanceláří

Nejlepší tvůrci webových stránek cestovních kanceláří


Zahájení podnikání v cestovním ruchu je vždy výzvou, zejména pro ty podnikatele, kteří to nikdy předtím neudělali a nemají ani tušení, jaké kroky a dovednosti tento proces vyžaduje. Ať už již provozujete cestovní kancelář nebo jen plánujete spuštění této agentury, nepůjdete bez nastavení webu, který by reprezentoval vaši firmu na webu.

Cestovní web je nejlepším cílem pro vaše současné i potenciální klienty. Toto je také nejlepší zdroj informací o vaší společnosti, nabízených službách a aktualizacích, cenové politice a dalších významných otázkách. Plně vybavený web cestovní kanceláře může poskytnout vašim klientům mnoho informací souvisejících s daným odvětvím, které nelze nalézt v jiných reklamních materiálech ani v jiných offline zdrojích informací.

Není tajemstvím, že cestovní kanceláře jsou nepřetržitě zaneprázdněny, pomáhají svým klientům najít nejlepší zájezdy za rozumnou cenu a řešit další obchodní záležitosti. To samozřejmě vyžaduje hodně úsilí a času, což zabraňuje vlastníkům podniků zapojit se do vývoje webových stránek pro kutily. Nemá však smysl najímat webmastery, aby navrhovali webové stránky cestovních kanceláří, protože je to docela drahé řešení. I když to zkusíte a najmout někoho, kdo vytvoří web pro vás nebudete moci aktualizovat a spravovat projekt sami, aniž byste znali základy procesu webového designu.

Jediným rozumným řešením v tomto případě je použití tvůrců webových stránek – jednoduché, snadno použitelné a cenově dostupné nástroje pro návrh webových stránek, které vám umožní vytvořit web bez nutnosti kódování nebo zkušeností. Tvůrci webových stránek all-in-one i cestovní kanceláře poskytují rozsáhlý výběr specifických funkcí a služeb, které budou mít pozitivní dopad na výkon vašich webových stránek a na jejich další propagaci..

Spolu s poskytováním explicitních informací o vaší společnosti, úspěších, službách, zájezdech a cenách se web vaší cestovní kanceláře stane hlavním cílem pro uživatele, kteří chtějí zjistit vaše obchodní aktualizace, vypálené nabídky (to pro turisty hodně záleží), nejlepší nabídky, slevy, novinky, aktualizace a další související skutečnosti, které nikde jinde nezjistí.

Testovali jsme 8 z nejlepších tvůrců webových stránek cestovní kanceláře:

 1. Wix – NEJLEPŠÍ tvůrce webových stránek pro cestovní kancelář
 2. WordPress – nejlepší platforma pro cestovní blogy
 3. uKit – nejlepší tvůrce webových stránek cestovních kanceláří
 4. Ucraft – online platforma pro vytvoření vstupní stránky
 5. SITE123 – Tvůrce webových stránek pro cestovní kanceláře
 6. Bookmark – A.I.-Powered Web Builder
 7. uCoz – tvůrce komunit cestovního ruchu zcela ZDARMA
 8. Shopify – nejlepší platforma elektronického obchodování pro cestovní weby

Pro ty, kteří hledají nejlepší tvůrce webových stránek cestovní kanceláře, jsme zkontrolovali každý z výše uvedených systémů. Jejich podrobné srovnání vám pomůže objevit platformu, která nejlépe funguje pro vaše webové stránky cestovní kanceláře a vyhovuje vašim potřebám pro vývoj webových stránek nejvíce. Začněme hned teď.

Wix – NEJLEPŠÍ tvůrce webových stránek pro cestovní kancelář

Wix - NEJLEPŠÍ tvůrce webových stránek pro cestovní kancelář

Wix – je NEJLEPŠÍ stavitel webových stránek pro cestovní kanceláře, agenty a cestovní kanceláře. Platforma zahrnuje snadnost použití, pohodlí, dostupnost, špičkovou funkčnost a intuitivní přístup k webovému designu. Systém je žádán u uživatelů z celého světa a ne nadarmo. Wix přichází s vyčerpávajícím seznamem funkcí potřebným ke spuštění a správě působivé webové stránky cestovní kanceláře, aniž by na ni utratilo jmění. Je nejvyšší čas, abyste hned přihlásili hlavní body platformy:

 • Cestovní šablony. Pokud jde o kolekce cestovních šablon, systém nabízí slučitelná přizpůsobitelná a připravená témata potřebná pro vytváření webových stránek pro cestovní kanceláře, cestovní kanceláře, stravování, turistické společnosti, hotely, cestovní blogy, safari jízdy, cestovní fotografy, jachtaře a speciální vstupní stránky pro cestovní společnosti.
 • Cestovní widgety. Systém umožňuje výběr mezi spoustou bezplatných a placených widgetů, které budou skvělým doplňkem na webové stránky vaší cestovní kanceláře (Miniaplikace Moovit Maps and Routes pro poskytování vynikajících dopravních možností pro vaši přesnou polohu, Mapa hotelů a Airbnbs pro poskytování nejlepších míst k pobytu v blízkosti vaší akce atd..)
 • Nástroje interakce se zákazníky. Wix App Market nabízí rozsáhlou sbírku integrovatelných widgetů a rozšíření, která umožňují efektivní kontakt se zákazníky kdykoli během dne (Tvůrce 123 formulářů, zpětné volání, online rezervace schůzek, živý chat, formuláře Wix, kalendář událostí Google, kalendář událostí, rezervace Wix, plánování Pro, povídky, nejnovější zprávy, Wix chat, správa kontaktů + CRM atd..).
 • Hodnocení zákazníků. Systém umožňuje integrovat widgety a rozšíření, díky nimž mohou zákazníci zveřejňovat své recenze a sdílet své komentáře pro účely rozšířeného marketingu (Recenze zákazníků, MyReviews, Komentáře, Yelp, Komentáře +, Tvůrce referencí, Společenské posudky, Hlasové komentáře + atd..).
 • Rezervace Wix. Aplikace umožňuje domluvit si schůzku, zaregistrovat se na schůzku, provést platbu přímo na webu, aby byl váš pracovní rozvrh a plány vašich zákazníků přehlednější.
 • Fórum. Tvorce webových stránek to umožňuje přidejte na svůj web fórum aby mohli současní a potenciální uživatelé spolu komunikovat, diskutovat o tématech, o která mají zájem, a podělit se o své zážitky z cestování. Je možné přidat tolik poboček a témat, která se zaměřují na cestování, aby uživatelé poskytovali aktualizované informace, budou vyzváni, aby to zjistili.
 • Blogování. Wix vám také umožňuje připojit plně funkční blog k vašemu webu, abyste klienty cestovní kanceláře informovali o plánovaných událostech, aktualizovaných zprávách a zprávách, které s nimi chcete sdílet. K dispozici je také příležitost nahrát informativní nika články, které poskytují informace o cestování, které uživatelé ocení při výhodě při plánování dovolené nebo služební cesty.

Náklady: Jako tvůrce webových stránek s naloženými funkcemi představuje společnost Wix příležitost vyzkoušet si celou sadu funkcí pomocí bezplatného plánu. Tato volba postačuje k vymezení hlavních silných a slabých stránek platformy před rozhodnutím o jejím dalším využití. Co byste však měli vědět, je, že bezplatný plán Wix pro vývoj komplexních projektů vůbec nefunguje.

Pokud máte v úmyslu spustit funkční web cestovní kanceláře, budete muset upgradovat na jeden ze svých placených plánů. Za tímto účelem Wix v současné době nabízí dvě skupiny plánů, a to Standard a Business / eCommerce. Každý z nich zahrnuje individuální předplatné, které se liší z hlediska nákladů a nákladů. Náklady na předplatné Standard Wix tedy začínají 13 $ / měsíc, aby dosáhly 39 $ / mo, zatímco náklady na obchodní plány představují 23 $ / mo a vyšší.

Vyzkoušejte Wix zdarma

WordPress – nejlepší platforma pro cestovní blogy

WordPress - nejlepší platforma pro cestovní blogy

WordPress – je důvěryhodná a plně vybavená platforma (CMS) pro cestovní a turistické blogy. Systém bude skvěle fungovat pro vývoj rozsáhlých webů cestovních kanceláří nebo populárních cestovních kanceláří, které budou nabity funkcemi. Vyčnívá z davu díky jeho pokročilým možnostem integrace, špičkovým nástrojům pro přizpůsobení designu a funkcím úpravy kódu. Posledně uvedený aspekt však vyžaduje pochopení předmětu. Důvody použití platformy jsou následující:

 • Cestovní šablony. Je možné procházet bezplatné a placené cestovní šablony, které systém nabízí, jakož i témata, která jsou k dispozici online.
 • Integrovatelné pluginy pro cestovní kanceláře. WordPress je známý svými výkonnými možnostmi integrace pluginů (Mezi nejoblíbenější pluginy, které můžete použít pro své cestovní webové stránky, patří PanoPress, Orioly Book Now, Tour Master, WPML Plugin, Polylang, Kalendář událostí, WooTour atd..).
 • Pluginy pro interakci se zákazníky. Chcete-li zajistit obohacující interakci s klienty, můžete také integrovat řadu pluginů, například Snadná tlačítka pro sociální sdílení, modul plug-in klientského portálu, požadavek na zpětné volání, panel oznámení WP Pro, zákaznická oblast WP atd..

Náklady: WordPress je zdarma ke stažení pro všechny. Funkce systému můžete testovat tak dlouho, jak budete potřebovat. Nezapomeňte, že pokud chcete publikovat a propagovat cestovní web, musíte si jej koupit hosting a název domény. Případné náklady budou záviset na podmínkách obsažených v plánu. Například cenově dostupný Bluehost plán vás bude stát 2,95 $ měsíčně. Navíc budete čelit potřebě investovat do integrace pluginů a šablon.

Vyzkoušejte WordPress Now

uKit – nejlepší tvůrce webových stránek cestovních kanceláří

uKit - nejlepší tvůrce webových stránek cestovních kanceláří

uKit – je nejjednodušší tvůrce webových stránek pro malé firmy k vytvoření webové stránky cestovní kanceláře. Díky hojnosti pokročilých funkcí přizpůsobení designu, témat, aplikací a dalších nástrojů, které musí mít každý turistický web, se služba stala jedním z nejlepších zástupců mezery. Podívejte se na některé z jeho nejvýraznějších rysů:

 • Kolekce cestovních šablon. Systém nabízí velkorysou sbírku zaměřené na cestování responzivní témata, která lze snadno přizpůsobit potřebám nováčků a profesionálů webového designu (můžete si vybrat mezi cestovní kanceláří, horskou turistikou nebo evropským zájezdem, mořským kempováním, turistickou činností na prázdninách, ekoturistikou, motivy výletních jízd nebo vybrat prázdnou šablonu pro návrh webové stránky od začátku).
 • Bohatá kolekce widgetů. uKit nabízí docela pěkný výběr widgetů, které přicházejí s obsahem specifickým pro nika a jsou dobrým doplňkem jakéhokoli cestovního webu (Chat online, tlačítka sociálních sítí, časová osa, komentáře uživatelů, kalkulačka služeb, časovač atd.).
 • Funkce zpětného volání. Integrací widgetu můžete dát svým klientům šanci opustit své požadavky na zpětné volání, abyste je mohli kontaktovat v nejvhodnější denní době..
 • Živý chat. Díky funkci LiveChat, kterou nabízí uKit, zůstanete v kontaktu s klienty, kteří mají jakékoli dotazy nebo potřebují včasnou podporu a asistenci.
 • Náhled webových stránek. Tvůrce webových stránek umožňuje zobrazit náhled webových stránek, dokud je stále ve vývoji. Díky tomu si můžete všimnout dostupných chyb a chyb, abyste mohli projekt rychle upravit a zbavit se jich před zveřejněním na webu. Funkce Náhled také umožňuje sledovat, jak váš připravený projekt vypadá na mobilních a stolních zařízeních.
 • Certifikát SSL zdarma. Tvůrce webových stránek umožňuje připojit funkci certifikátu SSL, čímž se zvýší zabezpečení zdroje a poskytne vášmu cestovnímu webu požadovanou úroveň důvěryhodnosti.

Náklady: uKit má cenově dostupnou cenovou politiku, i když nenabízí bezplatný plán. Místo toho systém poskytuje 14denní zkušební verzi, během níž můžete vyzkoušet všechny funkce, které vás zajímají. Nejlevnější plán uKit stojí 4 $ / měsíc, zatímco nejdražší plán stojí 12 $ / měsíc.

Vyzkoušejte zdarma uKit

Ucraft – online platforma pro vytvoření vstupní stránky

Ucraft - online platforma pro vytvoření vstupní stránky

Ucraft – je cloudový webový tvůrce, který nabízí jednoduchý způsob, jak spustit slušný cestovní web. Tvůrce webových stránek je také známý svou kolekcí nástrojů pro návrháře, responzivními šablonami, tvůrcem vstupních stránek zdarma a nástrojem pro přizpůsobení loga. Zde jsou hlavní výhody služby:

 • Citlivé šablony Niche. Ucraft se může pochlubit bohatou sbírkou připravených responzivních šablon speciálně určených pro zástupce cestovního ruchu.
 • Integrace třetích stran. Pokud máte pocit, že množství vestavěných prvků nestačí pro vaši webovou stránku cestovní kanceláře, můžete si vybrat jakékoli integrace třetích stran, které mohou pokrýt široké spektrum propagačních, marketingových a analytických potřeb (Intercom, Disqus, LiveAgent, Facebook Messenger, Uservoice, Zendesk Chat, Jivosite atd..).
 • Zdarma vstupní stránka tvůrce. Chcete-li zvýšit pozornost uživatelů a zvýšit míru zapojení zákazníků, můžete si vytvořit vstupní stránku svého cestovního webu zdarma.
 • Logo zdarma. Tato funkce umožňuje vytvořit jedinečné logo pro webové stránky vaší cestovní kanceláře, aby se odlišily od davu a posílily jeho pověst.
 • Vícejazyčná podpora. Pokud se snažíte přilákat klienty ze zahraničí nebo jednat s mezinárodními partnery, bude vícejazyčná podpora poskytovaná společností Ucraft významnou výhodou.

Náklady: Ucraft má bezplatný plán, který bude dobře fungovat pro uživatele, kteří mají v úmyslu ušetřit nějaký rozpočet a zahájit bezplatnou vstupní stránku nebo jakýkoli jiný typ webových stránek bez jakýchkoli nákladů. Měli byste si však uvědomit, že bezplatné webové stránky nemají funkci, která by vám bránila získat z nich maximum. Pokud jde o placené opce, jejich náklady se liší v závislosti na plánech a podmínkách, které naznačují. Nejlevnější předplatné Pro web vás bude stát 10 $ / měsíc, zatímco nejnákladnější neomezený plán představuje 69 $ / měsíc. Pokud si nejste jisti funkcemi každého plánu, 14denní zkušební období, které nabízí tvůrce webových stránek, vám pomůže přijmout správné rozhodnutí.

Vyzkoušejte Ucraft zdarma

SITE123 – Tvůrce webových stránek pro cestovní kanceláře

SITE123 - Tvůrce webových stránek pro cestovní kanceláře

Site123 – je jednoduchý tvůrce webových stránek pro cestovní kanceláře, který umožňuje vytváření kvalitních webových stránek bez znalosti dovedností nebo kódování. Platforma přichází s informativními a hodnotnými pokyny, jak s nimi zahájit projekty. K dispozici je pohodlný editor drag-and-drop, který zjednodušuje proces vývoje webových stránek pro kutily pro začátečníky a zdatné webové designéry. Níže jsou uvedeny nejvýznamnější vrcholy tvůrce webových stránek:

 • Logo Maker. Pokud vaše firma nemá logo, které by ji reprezentovalo na webu, umožňuje server SITE123 jeho vytvoření snadno. Pro vytvoření obchodního loga zde nemusíte být profesionálové pro web design nebo odborník na kódování. Stačí použít integrovanou sadu nástrojů a prvky, které nabízí Logo Maker, a navrhnout logo, které nejlépe vyhovuje vašim webovým stránkám cestovní kanceláře.
 • Vícejazyčná podpora. SITE123 přichází s vícejazyčnou podporou, která umožňuje vytvořit několik jazykových verzí webových stránek vaší cestovní kanceláře. To může dlouhodobě přispět k růstu návštěvnosti vašich webových stránek a zákaznické základny.
 • Nástroje interakce se zákazníky. Tvůrce webových stránek poskytuje přístup k několika nástrojům interakce se zákazníky, které umožňují zvýšit míru zapojení zákazníků a povzbudit aktivní interakci uživatelů.
 • Integrovaný tvůrce formulářů. Tento systém umožňuje vytvářet a přidávat různé druhy online formulářů na webové stránky vaší cestovní kanceláře, aby uživatelům poskytoval svobodu jednání. Můžete získat přístup k mnoha rozložením a prvkům vlastních formulářů a vytvářet formuláře, které odpovídají specializaci vašeho webu a mohou výrazně zvýšit jeho výkon.
 • Blogování. Tato platforma je dodávána s užitečným modulem pro blogování, který umožňuje připojit plně funkční blog k vaší cestovní stránce. To je místo, kde budete moci zveřejňovat články zaměřené na cestování, které evokují zájem zákazníků, generují provoz a příjem v dlouhodobém horizontu.
 • App Market. SITE123 také vyniká z davu díky integrovanému trhu s aplikacemi, který poskytuje přístup k desítkám widgetů a doplňků, jako je podpora živého chatu, galerie, formuláře, analytické nástroje, sociální sítě, rezervace a mnoho dalších. Použitím těchto a dalších widgetů získáte maximum z webových stránek vaší cestovní kanceláře.
 • Integrace sociálních médií. Tato funkce umožňuje posílit pověst vašeho webu v sociálních sítích sdílením zpráv, průmyslových aktualizací, plánovaných událostí, plánů a dalších dat souvisejících s vaším webem..

Náklady: SITE123 je jedním z nejjednodušších a nejdostupnějších tvůrců webových stránek pro kutily. Má zcela zdarma plán pro každého, kdo má v úmyslu spustit web se systémem a má v úmyslu předem otestovat jeho sadu funkcí. Stejně tak platforma nabízí čtyři placené plány, cena f se pohybuje mezi 10,80 a 28,80 $ za měsíc.

Vyzkoušejte Site123 zdarma

Bookmark – A.I.-Powered Web Builder

Záložka - A.I.- Powered Builder webových stránek

Záložka – je pokročilý tvůrce webových stránek založený na umělé inteligenci, vhodný pro cestovní webové stránky. Nemusíte být odborníkem na kódování, abyste si mohli vytvářet úžasné weby pomocí záložky. Prostě pomocí nástroje AI zadejte svůj obsah a sledujte výsledek! Hlavní přednosti tvůrce webových stránek jsou následující:

 • Asistent AIDA. Nástroj Umělá inteligence se automaticky zkopíruje s vytvořením webu, pokud určíte typ cestovního webu, který potřebujete, a odešlete veškerý obsah, který chcete zobrazit..
 • Zaostření. Systém nabízí sadu hotových bloků, které můžete vybrat, přizpůsobit a integrovat do svých cestovních webových stránek pomocí podobných modulů odkazy, texty, citace, mapy, kontaktní formuláře, tlačítka sociálních sítí, zpětná vazba a kontaktní formuláře atd.
 • Události Funkce. Sekce událostí umožňuje nahrání nadcházejících událostí na váš cestovní web, aby byli informováni o tom, co se děje ve vaší firmě.
 • eCommerce Engine. Záložka má slušný eCommerce engine, který vám umožní přidat malý až střední online obchod na vaše cestovní webové stránky, kde můžete prodávat zájezdy, doplňky a další položky, které jsou požadovány s klienty.

Náklady: Tvůrce webových stránek má zdarma tarif a dvě placené předplatné. Plán zdarma stačí k vyzkoušení všech funkcí systému, zatímco placené předplatné zvyšuje funkčnost vašeho projektu. Chcete-li získat placené předplatné, musíte odpovídajícím způsobem utratit 11,99 $ a 24,99 $ měsíčně. Je zde také příležitost provádět měsíční platby, ale náklady na plány budou v tomto případě poněkud vyšší – 15 $ a 30 $ měsíčně.

Vyzkoušejte záložku zdarma

uCoz – tvůrce komunit cestovního ruchu zcela ZDARMA

uCoz - tvůrce komunit cestovního ruchu zcela ZDARMA

uCoz – je naprosto bezplatný tvůrce komunit pro cestování, který umožňuje profesionálům z oblasti techniky a webového designu začít od začátku kvalitní projekty související s cestováním. Platforma přichází se sadou funkčních modulů, snadným a intuitivním webovým editorem pro kutily, blogy a eCommerce engine a dalšími špičkovými funkcemi. Okamžitě je zaregistrujte:

 • Blog Engine. Tvůrce webových stránek je dodáván s pokročilým modulem blogů, který umožňuje připojit plně funkční blog k webu vaší cestovní kanceláře. Toto je místo, kde budete moci publikovat a aktualizovat články související s výklenky, iniciovat diskusi uživatelů a zůstat v kontaktu se svými současnými i potenciálními klienty.
 • Modul fóra. Jako systém založený na modulech umožňuje uCoz výběr z několika modulů pro zvýšení výkonu vašich cestovních webových stránek. Modul Forum umožňuje vytvářet komunitní fórum, kde budete moci komunikovat s klienty, přidávat a aktualizovat větve fóra, nová témata a diskuse..
 • Možnosti členství. Při správě webu založeného na uCoz budete moci přiřadit členská práva uživatelům, se kterými chcete spolupracovat. Je na vás, abyste nastavili parametry přístupu na web nebo omezili přístup uživatelů na základě cílů webového designu, které sledujete.

Náklady: Tvůrce webových stránek je zpočátku bezplatný a jeho funkčnost si můžete vyzkoušet zdarma, abyste zjistili, co od něj můžete očekávat. Chcete-li co nejlépe využít sadu funkcí uCoz, je rozumné upgradovat na jedno ze čtyř placených předplatných, které přicházejí. Jejich cena začíná 3 $ / mo pro nejlevnější základní plán a až 8 $ / mo pro nejdražší Maximální plán.

Vyzkoušejte zdarma uCoz

Shopify – nejlepší platforma elektronického obchodování pro cestovní weby

Shopify - nejlepší platforma elektronického obchodování pro cestovní weby

Shopify – je nejlepší platforma eCommerce pro cestovní weby, která přichází s nesčetnými množstvími pokročilých funkcí eCommerce a integrovaných nástrojů. Systém vyniká z davu díky množství marketingových, vývojových a propagačních funkcí internetového obchodu, které přispívají k snadnému, bezpečnému a efektivnímu procesu vytváření webových stránek. Zde je seznam funkcí Shopify, které by si měli uživatelé být vědomi, když přistoupí k procesu vývoje webových stránek:

 • POS Software. Služba Shopify přichází s funkcí Point of Sale, která přispívá k funkčnosti webových stránek. Tato funkce umožňuje prodej online i offline, čímž se zvyšuje zákaznická základna a tok provozu.
 • Možnosti synchronizace. Software eCommerce umožňuje efektivní a rychlou synchronizaci vašeho účtu s oblíbenými tržišti a externími službami. To vám umožní zvýšit výkon webových stránek a upozornit uživatele, kteří jsou ochotni s vámi spolupracovat.
 • Rozšířená realita (AR) Vlastnosti. Integrace funkce AR nejen zvyšuje pozornost vašich klientů, ale také zvyšuje popularitu vašeho webu, zvyšuje tok provozu, generuje nové prodeje a pomáhá dosahovat stanovených cílů s maximální účinností a minimální investicí času / úsilí. Integrace AR umožňuje uživatelům objevovat podrobnosti nabízených nabídek pomocí 3D přístupu.
 • Produktový management. Při spuštění webové stránky cestovní kanceláře můžete sledovat cíl nahrát položky / nabídky, které máte na skladě, a zobrazit speciální nabídky. Služba Shopify se může pochlubit špičkovými možnostmi a nástroji pro správu produktů, které vám umožňují přidávat kvalitní popisy produktů, vytvářet přitažlivá zobrazovací okna, využívat funkce importu / exportu CSV atd..
 • Vícejazyčná podpora. Služba Shopify také nabízí vícejazyčnou podporu, což je velmi důležité, pokud jde o vývoj webových stránek vícejazyčných cestovních kanceláří. Váš web, který je k dispozici v několika jazycích, pomůže přilákat pozornost potenciálních partnerů a klientů.

Náklady: Služba Shopify se může pochlubit všestrannou a mírnou cenovou politikou, která nabízí několik plánů, z nichž si můžete vybrat na základě specifikací vašich cestovních webových stránek, parametrů a záměrů webového designu / podnikání. Neexistuje žádný zcela bezplatný plán, ale uživatelé si mohou vybrat z několika předplatných. Nejlevnější plán stojí 9 $ / měsíc, zatímco nejdražší předplatné stojí 299 $ / měsíc. Bezplatná 14denní zkušební verze vám pomůže objevit speciální funkce plánu, o který máte zájem, a vybrat si, čeho nebudete později litovat.

Vyzkoušejte službu Shopify zdarma

Sečteno a podtrženo

Spuštění webové stránky je nezbytné pro jakoukoli cestovní kancelář, která usiluje o efektivní rozvoj podnikání a přitažlivost klientů. Není však snadné spustit a spravovat web, zejména pro nezkušené uživatele. Tady nebudete bez praktického nástroje pro návrh webových stránek, jako je webový tvůrce.

Tyto systémy zahrnují celou řadu funkcí, které vašemu cestovnímu webu dodávají atraktivní vzhled a vynikající výkon. Tvůrci webových stránek obvykle nabízejí výběr předem navržených responzivních šablon, sortiment nástrojů pro přizpůsobení designu, snadno použitelné řídicí panely a pěkné SEO optimalizační parametry. To jsou hlavní faktory, které přispívají k slušným výsledkům.

Je samozřejmé, že výběr tvůrce webových stránek je složitý úkol, ale nemusí to být velký problém, pokud jste připraveni investovat svůj čas a úsilí. Systémy přezkoumávané v postu jsou vůdci v EU moderní webový design výklenek a při výběru je třeba zvážit jako první. Před přijetím konečného rozhodnutí si udělejte čas a vyzkoušejte všechny z nich, abyste zjistili jejich vlastnosti, výhody a nevýhody, specifikace a důsledky.

Vytvořte si cestovní web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map