Nejlepší tvůrci webových stránek k vytvoření blogu

Nejlepší tvůrci webových stránek k vytvoření blogu


Současný svět je nemyslitelný bez globální sítě a neomezených výhod, které přináší. Blogování bylo vždy a nyní zůstává nepopiratelnou součástí digitalizované společnosti. Ve skutečnosti na tom není nic překvapivého, protože blogování je populární, rozšířený a poměrně účinný způsob generování zákazníků a růstu klientské základny..

Blogování zahrnuje několik výhod najednou. Umožňuje vám zůstat v kontaktu s cílovým publikem, vytvářet uživatelské komunity na základě jejich zájmů a témat, iniciovat diskuse, které přitahují pozornost uživatelů a aktivně se na nich podílejí, čímž se buduje důvěra zákazníků.

Předpokládejme, že jste se rozhodli zahájit blog. Jednou z prvních otázek, které vás zajímají, je výběr správného nástroje pro vytváření webových stránek. S tak rozsáhlým výběrem těchto systémů dostupných na trhu s moderním webovým designem se často ukazuje, že není tak snadné najít platformu, která pokrývá celé spektrum vašich blogovacích potřeb..

To platí zejména, pokud jde o první časovače, kteří nejsou zdatní ve všech nuancích vytváření blogů, a proto se často setkávají s více problémy, zatímco se rozhodují. Co byste měli vědět, je, že si můžete vybrat mezi dvěma populárními možnostmi:

 • Propojení blogu s hotovým webem;
 • Spuštění a přizpůsobení blogu od nuly.

Výběr nástroje pro vytváření webových stránek tak bude většinou záviset na možnosti, kterou budete hledat.

Ve většině případů je druhé řešení výhodnější pro uživatele, kteří mají dlouhodobé snahy o webový design a chtějí využít více výhod najednou. Patří k nim možnost zahájit plně funkční webovou stránku s blogováním, která poskytuje všechny požadované obchodní informace navíc příležitosti k vytváření zisku, šanci najít spoluřešitele a zahájit zajímavé diskuse s nimi, propagovat vaše podnikání a nakonec vytvořit velkou profesionální blogovací síť.

Pokud se jedná o cíle, které v současné době sledujete, máme pravdu, když doporučíme nejlepší systémy blogů, které určitě přijdou na vaše potřeby, požadavky a očekávání. Podívejte se na ně hned teď.

Testovali jsme 7 z nejlepších tvůrců webových stránek pro blog:

 1. WordPress – nejlepší bezplatný webový tvůrce pro blogy
 2. Wix – nejlepší tvůrce webových stránek s integrací blogu
 3. Blogger – nejlepší online blogovací platforma
 4. uCoz – 100% bezplatný webový tvůrce pro bloggery
 5. Weebly – jeden z nejjednodušších online tvůrců blogů
 6. Střední – web publikování online k vytvoření blogu zdarma
 7. Tumblr – nejlepší web pro zahájení blogu zdarma

Která z těchto služeb funguje lépe pro vaše individuální potřeby vytváření blogů? Která z nich převládá nad svými konkurenty, pokud jde o snadnost použití a funkčnost? To záleží na vašich osobních aspiracích v oblasti designu blogů, dovednostech a dalších zásadních nuancích. Abychom vám pomohli správně se rozhodnout, je nejvyšší čas podrobně prozkoumat každý systém.

WordPress – nejlepší bezplatný webový tvůrce pro blogy

WordPress - nejlepší bezplatný webový tvůrce pro blogy

WordPress – je světově populární systém pro správu obsahu, což je díky svému silnému zaměření na blogování považováno za vůdce mezery v budování blogů. Platforma vyniká z davu díky rozsáhlému výběru integrovatelných modulů pro blogování, specializovaných šablon a ohromujících nástrojů pro přizpůsobení designu. Co byste však měli vědět, když používáte systém je to, že také vyžaduje znalost základů kódování, aby mohl váš nově vytvořený blog vytvořit špičkový personalizovaný design.

WordPress se lépe používá ve spojení s Bluehost – renomovaný vůdce odvětví webhostingu. To není divu, protože CMS ve výchozím nastavení neposkytuje žádné možnosti hostování. Bluehost je oficiální hosting doporučený WordPress, který lze nainstalovat na jedno kliknutí a nabízí úžasné a výkonné funkce webového designu. Když tedy uvažujete o spuštění blogu WordPress, Bluehost by měl být nejlepším hostitelem na cestách. Spojení těchto dvou systémů zaručuje úžasný výsledek a špičkový výkon vašeho projektu.

Funkce blogování WordPress

 • Instalace jedním kliknutím. Instalace WordPress je velmi snadná a rychlá a také předplacení Bluehost.
 • Gutenberg Editor. Nejnovější verze WordPress zavedla pokročilý blokový editor Gutenberg Editor, který umožňuje umisťovat a uspořádat obsahové bloky a vytvářet jedinečné blogové rozhraní bez nutnosti speciálních kódovacích dovedností (Díky tomu se vývoj webových stránek výrazně zjednodušil).
 • Bezpečnost a dostupnost. Být číslo jedna hosting, Bluehost nabízí levné plány (nejlevnější bude stát jen 2,95 $ / měsíc), rychlá rychlost načítání stránky, bezpečnost a flexibilita, vysoká rychlost provozu, intuitivní ovládací panel, bohaté tržiště se spoustou doplňků, aplikací a skriptů, lokalizované strategie SEO, integrované funkce elektronického obchodování, silná ochrana proti spamu a aplikace pro obchodní projekty nebo blogy.

Pokud máte zkušenosti s vytvářením webových stránek pomocí WordPress, pak vytvoření blogu se systémem bude určitě chytrým řešením. CMS je zpočátku zaměřen na vývoj blogů. V důsledku toho se vaše šance na získání plně funkčního, dobře navrženého, ​​optimalizovaného SEO a kvalitního blogu výrazně zvýší.

Vyzkoušejte WordPress Now

Wix – nejlepší tvůrce webových stránek s integrací blogu

Wix - nejlepší tvůrce webových stránek s integrací blogu

Wix – je v současné době renomovaným lídrem ve výklenku pro webový design, který zahrnuje snadnost použití, pohodlí, intuitivní přístup k webdesignu a rozumnou cenovou politiku. Systém je all-in-one řešení, které funguje dobře pro vývoj všech typů webových stránek. Blogy nejsou výjimkou.

Tvůrce webových stránek přichází s výkonným integrovaným modulem pro blogování, který umožňuje vytvářet, spravovat, aktualizovat a propagovat plnohodnotné a vizuálně přitažlivé blogy. Kromě bohaté sady funkcí přicházejí na tyto weby možnosti sociálního účtu, snadné nástroje pro správu, možnosti komentování a další nesporné zásluhy.

Funkce Wix Blogování

 • Plánování příspěvků. Je na vás, abyste psali, aktualizovali a naplánovali blogové příspěvky na základě vašich potřeb a plánů webového designu – poukázat na čas, kdy si přejete zveřejnit nadcházející příspěvek a sledovat výsledek.
 • Sekce doporučených příspěvků. Kromě nahrávání nových příspěvků je můžete také odkázat na sekci Doporučené příspěvky a dokonce přidat cloud cloudu, který zvýrazněnému obsahu přiřadí zvláštní stupeň priority..
 • Možnost komentování. Wix umožňuje vložit možnost komentování a dokonce přepínat komentáře na Facebooku, čímž přispívá k efektivnější interakci uživatelů a míře zapojení.
 • Integrovaný hosting. Není třeba hledat hosting třetí strany, který by publikoval váš blog – Wix přichází s integrovaným hostingem hned od začátku.
 • Vytvoření vlastního zdroje. Požadované příspěvky můžete cílovému publiku zviditelnit vytvořením vlastního zdroje.

Pokud máte v úmyslu zahájit logicky strukturovaný a vizuálně přitažlivý blog s dobrým výkonem, pak je Wix tím nejlepším tvůrcem webových stránek. Do tohoto projektu nemusíte investovat velké úsilí ani peníze, protože si můžete užít jeho sadu funkcí, nástroje pro přizpůsobení designu, možnosti zaměřené na blog a dostupnou cenovou politiku, abyste dosáhli jakéhokoli rozpočtu. Wix rozhodně stojí za použití!

Vyzkoušejte Wix zdarma

Blogger.com – Nejlepší online blogovací platforma

Blogger.com - Nejlepší online blogovací platforma

Blogger – je nepopiratelně nejlepší webová stránka pro bezplatnou tvorbu blogů. Toto je all-inclusive systém zaměřený na blog založený na Googlu, který zahrnuje bezplatnou povahu, intuitivní přístup k webovému designu, rychlou dostupnost a jednoduchost. Samotná platforma byla vytvořena v 90. letech a již se stala službou pro vývoj tisíců bezplatných webových stránek. Do jisté míry odhalila nový, zjednodušený přístup k procesu vytváření blogů, díky čemuž byl intuitivní, snadný, rychlý a pohodlný pro začínající uživatele a pro profesionály v oblasti webového designu..

Funkce Blogger pro blogování

 • RSS a komentáře podporovány. Web je dodáván s podporou RSS a možností komentování povoleno, což je nutností pro všechny kvalitní blogy.
 • Integrace Google. Blogger, který je produktem Google, je integrován do ostatních produktů a zůstává v ekosystému Google. To je pozoruhodný bonus pro všechny uživatele, kteří mají účet Google. Pokud jej nemáte – nebudete moci službu Blogger vůbec používat.
 • Přizpůsobení designu blogu. Jako hostovaná platforma pro blogování vám služba Blogger umožňuje vytvářet a přizpůsobovat blog s ohledem na vaše potřeby. Zde je podporována editace CSS a HTML a můžete také přizpůsobit jednotlivé prvky blogu, vkládat obrázky a mediální soubory, přidávat odkazy na externí zdroje, nastavovat pozadí blogu, paletu barev a co ne – zde jsou vaše možnosti téměř neomezené.
 • Přidávání a úpravy příspěvků. S Bloggerem můžete vytvářet, přidávat a sdílet neomezený počet příspěvků. Je také možné je upravovat a aktualizovat kdykoli během dne.

Soudě podle názvu webu je služba Blogger vytvořena výhradně pro blogování. To je vše, co potřebujete vědět o tom. Tuto platformu lze snadno používat pro všechny a nemusíte být odborníkem, který s ní spouští webové stránky. Web je dodáván s pěknou sadou funkcí zaměřenou výhradně na vývoj a propagaci blogů.

Vyzkoušejte službu Blogger zdarma

uCoz – 100% bezplatný webový tvůrce pro bloggery

uCoz - 100% bezplatný webový tvůrce pro bloggery

uCoz – je zcela zdarma cloudový webový tvůrce pro bloggery, který si získal celosvětovou popularitu díky množství funkcí a nástrojů potřebných pro kvalitní přizpůsobení návrhu projektu. Systém je založen na modulech, který umožňuje výběr a uspořádání obsahových bloků k vytvoření struktury webových stránek a poskytnutí požadovaného obsahu. Ovládání systému vyžaduje určitý čas, protože to vyžaduje určitou míru informovanosti o kódování, zejména pokud máte v úmyslu zahájit plně vybavený blog.

Funkce blogování uCoz

 • Blogové připojení. Tvůrce webových stránek umožňuje vybrat, integrovat a přizpůsobit speciální blogový modul. Je k dispozici v sekci nastavení, kde ji můžete vybrat a nastavit jako domovskou stránku pro váš blogovací web.
 • Přizpůsobení blogu. Chcete-li dát svému novému blogu atraktivní design a špičkové funkce, můžete si vybrat vhodnou šablonu, upravit funkce zobrazení, nastavit funkčnost a design informačního kanálu, přidat a aktualizovat samostatné materiály a kategorie blogu, vybrat obecné charakteristiky obrázků, které plánujete přidejte do svých blogových příspěvků atd.
 • Nastavení funkčnosti. Kromě přizpůsobení designu uCoz umožňuje povolit upozornění na e-mailové komentáře, funkci hodnocení hodnocení, přidání hodnocení zákazníků a také zvolit nejvhodnější formát prezentace obsahu a počet příspěvků, které budou viditelné na vašich webových stránkách..
 • Zabezpečení blogu. uCoz se stará o zabezpečení vašeho webu a blogy spuštěné se systémem nejsou výjimkou. Tvůrce webových stránek je dodáván s automatickým zálohovacím systémem, který ve výchozím nastavení vytvoří kopii blogu, aby se zabránilo možné ztrátě odeslaného obsahu. Pokud se publikovaným informacím stane něco neočekávaného, ​​budete moci obnovit automaticky uloženou verzi blogu. Platforma navíc obsahuje integrovaný antivirový systém, který vám umožní prohledat soubory blogu a ujistit se, že neohrožují bezpečnost vašich webových stránek..

uCoz je známý webový tvůrce, který pracuje skvěle pro vývoj blogů, ale přesto vyžaduje povědomí o kódování. To je důvod, proč je systém nevhodný pro začátečníky. Trocha vaší investice do času a úsilí vám však pomůže založit plně vybavený blog s programem uCoz, který pokryje celé spektrum vašich webových návrhů a komunitních potřeb, aniž by byl ohrožen rozpočtový faktor..

Vyzkoušejte zdarma uCoz

Weebly – jeden z nejjednodušších online tvůrců blogů

Weebly - jeden z nejjednodušších online tvůrců blogů

Weebly – je jedním z nejjednodušších online tvůrců blogů, který přichází s výraznou sadou funkcí a balíčkem nástrojů potřebných ke spuštění a úspěšné správě kvalitních projektů. Systém byl původně vytvořen s ohledem na účely blogování, později však využil silné zaměření na elektronický obchod. Proto se nyní používá jak pro vývoj blogů, tak pro tvorbu internetového obchodu. Tvůrce webových stránek vyniká z davu díky integrovanému editoru drag-and-drop, množství nástrojů pro přizpůsobení designu a vysoké flexibilitě, která přispívá k hladké a bezproblémové tvorbě a správě blogů..

Weebly Blogging Features

 • Snadné vytváření blogů. Pokud byl Weebly původně používán pro účely vývoje blogů, je docela snadné jej nastavit a nakonfigurovat hlavní parametry. Vybrat vhodnou šablonu a vytvořit požadované rozvržení trvá přibližně několik minut, s využitím integrovaného a intuitivního editoru drag-and-drop.
 • Zdarma Blog šablony. Weebly přichází s rozsáhlou sbírkou responzivních a přizpůsobitelných blogových šablon, které jsou všechny zdarma. Tvůrce webových stránek navíc zaručuje bezplatný hosting a vysokou rychlost načítání stránky, aby uživatelům poskytoval svobodu volby a kreativní vyjádření.
 • Weebly Propagujte nástroj. Tvůrce webových stránek poskytuje přístup k výkonnému nástroji Propagace, který umožňuje rychle a efektivně propagovat vaši firmu / blog na webu. Jedná se o balíček all-in-one složený z několika nástrojů, které zajišťují kvalitní přístup k e-mailovému marketingu a bohatý výběr e-mailových šablon, propagačních zpravodajů, funkcí pro představení událostí / produktů, bulletinů atd..
 • Video hosting. Weebly se nyní může pochlubit dvěma typy možností integrace videa, které umožňují kromě blogových příspěvků také nahrávat a publikovat videa. První z nich je integrace na YouTube, která vám umožní vybírat a vkládat videa z YouTube. Druhou možností je ruční nahrávání videa a bezplatné hostování.

Weebly je profesionální webová platforma pro vytváření blogů, která přichází s výraznou, výkonnou a flexibilní sadou nástrojů a funkcí určených pro vývoj a propagaci blogů. Tvůrce webových stránek poskytuje přístup k široké škále prvků, integrací a možností přizpůsobení, které dlouhodobě zajišťují kvalitní výsledky.

Vyzkoušejte Weebly zdarma

Střední – web publikování online k vytvoření blogu zdarma

Střední - web publikování online k vytvoření blogu zdarma

Střední – je populární platformou naložená funkce, která se používá k vytváření a publikování příspěvků na různá témata. Systém vidí své poslání pomáhat uživatelům vyjádřit své přesvědčivé nápady, znalosti, myšlenky a perspektivy prostřednictvím vytváření informativních blogových příspěvků. Médium je zcela zdarma pro každého a jeho zveřejnění článku v odpovídajícím tématu trvá pár minut. Platforma se napojuje na mozky myslitelů, spisovatelů a oddaných vypravěčů, kteří mají v úmyslu přinést své chytré nápady cílové skupině a odhalit témata, která pro ně opravdu záleží.

Střední funkce blogování

 • WYSIWYG Zkušenosti. Platforma poskytuje maximální uživatelské rozhraní WYSIWYG k psaní článků na základě jedné šablony, která umožňuje svobodu volby a poskytuje přístup k mnoha nástrojům pro přizpůsobení designu pro přitažlivé formátování textu, přidávání odkazů, výběr stylu a další parametry, které můžete konfigurovat ve vizuálním režim.
 • Možnosti integrace a úpravy textu. Kromě rozsáhlých možností editace a nastavení umožňuje platforma integrovat soubory fotografií a videa, aby byl zajištěn nejlepší zážitek ze čtení.
 • Možnosti sdílení sociálních médií. Jakmile je materiál napsán a publikován, můžete jej doporučit nebo sdílet sociální sítě, které systém nabízí. Je možné hodnotit a „hodnotit“ materiály, aby je bylo možné účinně propagovat.
 • Více přispěvatelů. Při práci s médiem můžete spolupracovat s několika autory, kteří mají právo provádět úpravy textů, nahrávat a integrovat mediální soubory, přidávat klíčová slova, zkracovat adresy URL a upravovat nastavení příspěvků. Je také možné ukládat texty v režimu konceptu, dokud nejsou zcela připraveny k publikaci.
 • Funkce pro plánování příspěvků. Systém umožňuje naplánovat čas zveřejnění po jeho napsání. To je výhodné, pokud máte plán aktualizace blogu a chcete pravidelně přidávat nové články, bez ohledu na vaše současné plány a dostupnost..
 • Sledování změn / úprav. Platforma umožňuje revizi úprav, které byly provedeny v článku před jeho zveřejněním. Je snadné sledovat všechny změny provedené v článku, zejména pokud sdílíte práva na úpravy textu s ostatními autory.

Střední je kvalitní a profesionální platforma, kterou lze použít pro účely blogů. Systém poskytuje přístup k více funkcím vyprávění příběhů, nástrojům a možnostem úpravy textu, parametrům SEO a možnostem publikování po publikování, které zajišťují nepřekonatelný zážitek s vytvářením blogů..

Vyzkoušejte médium zdarma

Tumblr – nejlepší web pro zahájení blogu zdarma

Tumblr - nejlepší web pro zahájení blogu zdarma

Tumblr – je platforma s naloženými funkcemi, která umožňuje spouštět všechny druhy interaktivních, informativních a multimediálních blogů zdarma. Kromě integrace multimediálních souborů vám systém umožňuje zveřejňovat a sdílet informace z vašich sociálních kanálů. Všechny tyto akce mohou být provedeny na jednom přístrojovém panelu, což výrazně šetří vaše úsilí a čas a zajišťuje perfektní výsledek. Takový přístup k vytváření blogů umožňuje vytvářet a spravovat více účtů a řídit příspěvky, které nahráváte a aktualizujete.

Funkce blogování Tumblr

 • Různé typy blogů. Tumblr podporuje nahrávání různých typů blogů / textů, včetně vyprávění, sdílení nápadů, myšlenek, názorů atd. Zde je také možné sdílet odkazy, mediální soubory a dokonce i citace. Díky tomu jsou vaše blogy informativní a přitažlivé.
 • Možnost komentování. Systém umožňuje povolit / zakázat komentáře uživatelů při zveřejňování diskusí o chatu a běžných příspěvků. Je také možné označit a sledovat příspěvky sdílené jinými uživateli a nechat je zobrazit na panelech účtu. Pokud chcete, můžete svůj blog nastavit jako soukromý nebo omezit možnosti přístupu uživatelů pouze k určitým čtenářům.
 • Nahrávání různých multimediálních souborů. Chcete-li, aby vaše příspěvky a blogy přitahovaly pozornost a byly interaktivní, můžete sdílet své obrázky a videa, přidávat GIFy, televizní seriály, odkazy, vtipy, Spotify kanály, příběhy, zvukové soubory, umělecké a módní zprávy, grafy, infografiky, citace, chaty atd.
 • Možnosti sdílení sociálních médií. Majitelé blogů mohou sdílet své blogy prostřednictvím integrovaných kanálů sociálních médií, aby cílovému publiku poskytli větší zveřejnění publikovaných příspěvků.
 • Funkce fronty Tumblr. Tato možnost umožňuje naplánovat vaše příspěvky podle týdnů, dnů a dokonce hodin. To znamená, že příspěvek můžete napsat předem, uložit jej jako koncept pro budoucnost a poté jej v případě potřeby publikovat. Díky tomu můžete svůj blog pravidelně aktualizovat, i když jste na určitou dobu mimo.
 • Editace HTML povolena. Tato platforma umožňuje upravovat kódy HTML, aby uživatelé mohli přizpůsobit design blogu a zobrazovat parametry jedinečným a jedinečným způsobem.
 • Funkce zpráv a doručené pošty. Tyto možnosti umožňují majitelům blogů a jejich čtenářům vyměňovat si informace, posílat si navzájem dotazy a dotazy a pouze chatovat v reálném čase. A co víc, v případě potřeby je možné odesílat anonymní zprávy dalším blogerům.

Tumblr je docela funkčně naložená a bezplatná webová služba, která je pro všechny zcela zdarma. Systém umožňuje vytvářet různé typy blogů, nahrávat a integrovat různé prvky, mediální soubory, nástroje a funkce. Tato služba nabízí možnost plánování blogových příspěvků, funkci úprav HTML a pravidelné aktualizace článků, aby uživatelé byli informováni a zajímali se o dané téma.

Vyzkoušejte Tumblr zdarma

Jak si vybrat platformu pro můj blog?

Pokud v současné době hledáte nejlepší platformu pro blogování a nedokážete zjistit, která služba funguje lépe pro vaše potřeby vytváření blogů, je třeba zvážit několik věcí. Před potápěním do seznam populárních blogovacích platforem a zkoumat jejich funkce, měli byste si jasně uvědomit, co přesně očekáváte od služby, kterou si vyberete. To odpovídá tomu, že při rozhodování o zahájení blogu úzce souvisí s cíli, které sledujete.

Mezi další aspekty, které je třeba vzít v úvahu, patří složitost platformy, se kterou plánujete pracovat, vaše pozadí kódování / webového designu (V případě potřeby) a výsledek, který chcete dlouhodobě využít. A konečně je důležité pochopit hned od začátku, jaký blog přesně hodláte spustit a jak často jej plánujete aktualizovat. Čím častěji plánujete přidávat a spravovat nové příspěvky, tím flexibilnější a jednodušší by platforma měla být.

A ještě jedna věc: Nezapomeňte na aspekt cen – nemá smysl platit hodně za standardní blog, pokud jste začínající, který právě zkoumá nové příležitosti pro webový design. To je jen několik nuancí, které musíte zvážit při výběru správné platformy pro váš blogovací web.

Jaký je nejlepší web pro zahájení blogu zdarma?

Je téměř nemožné vybrat nejlepší web, který vyhovuje potřebám všech uživatelů najednou. Hodně záleží na výše uvedených problémech a na úrovni odbornosti uživatele.

Webový designér, který právě zkoumá základní odvětví, by měl omezit výběr na ty systémy, které jsou snadno použitelné, intuitivní a pohodlné. Některé z nejlepších příkladů jsou zde Blogger, Střední, Tumblr a samozřejmě, Wix. Takové platformy nevyžadují žádné dovednosti kódování pro vytvoření personalizovaného designu blogů a také nabízejí mírnou křivku učení, která vám pomůže začít s lehkostí. Nabízejí také bezplatné a placené možnosti vytváření blogů, které poskytují kreativní svobodu a rozsáhlé možnosti webového designu.

V případě, že jste zkušený webový designér ochotný začít plnohodnotný a informativní blog, můžete uvažovat o použití komplikovanějšího systému, jako je WordPress CMS, například. Zde najdete spoustu příležitostí pro webový design, pokročilé nástroje pro přizpůsobení, různé možnosti integrace a perspektivu správy a propagace blogů. Wix bude také skvělou volbou pro profesionální webdesignéry. Toto je tvůrce webových stránek, možnosti nastavení a přizpůsobení designu, které skvěle fungují pro vývoj blogů. Systém je dodáván s vlastním integrovaným modulem pro blogování, který vám umožní snadno navrhnout plně vybavený blog.

Zvažte tedy své dovednosti a cíle v oblasti webového designu, jakož i všechny klady a zápory systémů, o které máte zájem, aby jste si vybrali, se kterým budete naprosto spokojeni..

Jak si vyrobit blog vypadat profesionálně?

Dobrý blog má řadu nezbytných funkcí, které jsou důležité pro každého bloggera, odrážejí osobnost autora a slouží jako užitečný vizuální nástroj pro zvýšení návštěvnosti webových stránek. Předtím, než přistoupíte k vývoji vašich blogů, věnujte čas prozkoumání nejdůležitějších funkcí, které by měl blog poskytnout, aby vyhověl vašim potřebám, očekáváním a požadavkům. Tady jdou:

 • Svoboda funkčnosti a designu – Plně vybavený blog by měl přicházet s několika nástroji a parametry, které mohou pokrýt širokou škálu potřeb vytváření blogů. To se týká jak výkonu webových stránek, irts vizuální přitažlivost, tak možnosti úpravy textu. Je to uživatel, který by měl být schopen upravovat textová písma, velikosti, styly, pozadí článků, upravovat nastavení formátování tak, aby projektu přizpůsobil vzhled a špičkové funkce;
 • Chytrá prezentace obsahu – Není tajemstvím, že „Obsah je králem“ a budova blogů je přesně o chytlavé prezentaci obsahu. Čím přitažlivější a modernější je obsah vašeho webu a čím kvalitnější a úzce související informace poskytuje, tím profesionálnější bude;
 • Mírná křivka učení – Budování blogů by nemělo být vůbec obtížné. Místo toho by mělo být dostupné a dostupné pro začátečníky, kteří právě zkoumají výklenek a chtějí, aby jejich blog byl úspěšný. Vytvoření a správa blogů by měla být snadná a měla by být také dostatečně intuitivní, aby jim každý rozuměl, bez ohledu na pozadí webového designu, které má uživatel;
 • Vysoká rychlost načítání – Je zcela pochopitelné, že čím rychleji se blog načítá, tím vyšší bude míra udržení uživatelů. Nikdo nechce čekat, až se obsah zobrazí dostatečně dobře, aby byl viditelný a zřetelný. To je důvod, proč je volba spolehlivého hostování důležitá;
 • Pravidelné aktualizace – Chcete-li, aby byl váš blog populární a profesionální, měli byste jej pravidelně aktualizovat a poskytovat nejnovější informace týkající se vaší specializace. Pokud podceňujete význam tohoto aspektu, váš tok provozu se brzy sníží, protože uživatelé nebudou moci najít čerstvé informace, o které mají zájem, a budou muset přejít na své konkurenty;
 • Vizuální efekt – Chcete-li svému blogu dát módní, stylový a profesionální vzhled, u každého příspěvku přidejte vizuální efekty. Patří sem obrázky a videa, zvukové soubory, GIFy, animace, infografiky, ankety a všechny ty prvky, které podporují uživatele v aktivním prohlížení blogů;
 • Možnosti sdílení – Pokud se zaměřujete na budování uživatelské základny, usnadněte sdílení svého blogu. To umožní uživatelům, kteří se skutečně zajímají o vaše blogové příspěvky a obsah obecně, sdílet je s ostatními spoluzakladateli (přátelé, kolegové, známí, příbuzní, nadšenci atd.) prostřednictvím sociálních účtů nebo jiných odkazů, které lze sdílet.

Sečteno a podtrženo

Popularita blogů neustále roste s každým dalším rokem a také počet bloggerů. Pro většinu uživatelů, kteří se rozhodli zapojit do „komunity bloggerů“, se výběr nejvhodnější platformy pro zahájení stává často výzvou.

WordPress, Wix, Střední, Blogger a Tumblr jsou ty služby, které vám pomohou snadno spustit a spravovat plně vybavený a informativní blog. Tyto systémy jsou nejlepší ve výklenku díky pokročilým možnostem vytváření blogů, přizpůsobení, správy a propagace.

Konečná volba nejlepší platformy pro vývoj blogů by však měla být založena na typu a specializaci projektu, který chcete založit, na odvětví, na které se specializujete, na cílech, které si stanovíte, výsledku, který očekáváte v dlouhodobém horizontu a samozřejmě rozpočet, který jste připraveni investovat do projektu. Právě proto je výběr vhodné platformy, která vám pomůže splnit všechny tyto úkoly, velmi důležitá.

Která služba nejlépe vyhovuje vašim potřebám pro vytváření webových stránek? Závisí to na vašich individuálních aspiracích v oblasti vývoje blogů a na dalších výše uvedených nuancích. V každém případě zvažte všechny možnosti přezkoumané v příspěvku a vyberte řešení, které vám nejlépe vyhovuje.

Vytvořte si blog ZDARMA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map