Nejlepší tvůrci webových stránek klanu (spolek)

Tvůrci webových stránek klanu (spolek)


Webová stránka klanu je nutností pro skupinu vážných hráčů. To je jedna z věcí, které odlišují dobré hráče od nejlepších. Jde o to, že pouze skutečný zájem pomáhá dosahovat globálních cílů a vytváří správný obraz na pozadí méně šťastných hráčů. Při přemýšlení o tvorbě webových stránek klanu si můžete vybrat mezi dvěma populárními možnostmi – tvůrci webových stránek a open source CMS.

Proč tvůrci webových stránek? To je jednoduché: je výhodnější zaplatit za hosting, připojit doménové jméno k webu a poté jej spravovat. Po výběru mezeru systému, budete také využívat jedinečné funkce hned od začátku. Nemusíte se nic učit. Je snadné vytvářet a spravovat webové stránky klanu bez jakýchkoli specifických dovedností.

Pokud jde o aspekt nákladů, nebudete také čelit problémům. Tvůrci webových stránek jsou velmi cenově dostupné. Můžete dokonce začít budovat své herní impérium za téměř žádnou cenu. Uvědomte si, že některé systémy přicházejí s funkcemi all-in-one, zatímco jiné jsou zaměřené na výklenky, a umožňují tak spouštět a spravovat pouze herní weby..

Systémy pro správu obsahu (CMS) zase poskytují hlubokou flexibilitu a nabízejí pokročilé funkce. Poskytují přístup k mnoha možnostem integrace a nástrojům přizpůsobení designu, které mohou zvýšit výkon herního webu na zcela novou úroveň. Spolu s tím, CMS jsou často komplikovanější, proto může chvíli trvat, než si na ně zvyknete a zvládnete jejich sadu funkcí.

Testovali jsme 5 z nejlepších tvůrců webových stránek klanu a spolku:

 1. Enjin – nejlepší tvůrce webových stránek pro spolky nebo klany
 2. WordPress – nejlepší bezplatný redakční systém pro vytvoření herního webu
 3. uCoz – zdarma herní komunitní webový tvůrce
 4. Xsolla – obchodní engine pro vývojáře her a vydavatele
 5. Ning – herní webový tvůrce pro hráče i vývojáře

Které z těchto systémů jsou nejdůvěryhodnější, nejdostupnější a nejoblíbenější? Které platformy mohou zajistit skvělý výsledek bez vážného úsilí, peněz a časových investic? Je nejvyšší čas to zjistit hned teď. Pojďme tedy začít.

Enjin – nejlepší tvůrce webových stránek pro spolky nebo klany

Enjin - nejlepší tvůrce webových stránek pro spolky nebo klany

Enjin – je specializovaný tvůrce webových stránek, který byl speciálně vytvořen pro hráče, profesionály a fanoušky. Je to dobrá volba pro každého, kdo potřebuje kvalitní herní web nabízející všechny požadované atributy. Míra zvládnutí systému je nadprůměrná a pro jeho použití budete potřebovat dovednosti, trpělivost a pozornost. Platforma nabízí vynikající funkčnost, díky čemuž je nejlepším tvůrcem webových stránek v klanu pro tvorbu webových stránek.

Enjin Features:

 • Modulový systém – Funkci funkčnosti svého webu si můžete vybrat sami. Na výběr jsou různé moduly, včetně zpráv, nejnovějších vláken, online uživatelů, seznamu členů, fóra, nedávných návštěvníků atd. Celkem je zde 37 modulů. Každá z nich může být přizpůsobena s ohledem na vaše potřeby a preference.
 • Enjin Šablony webových stránek

 • Integrovaný hlasový server – Můžete nastavit komunikaci Mumble nebo TeamSpeak 3 sami. To znamená, že hlasová komunikace během bitev může přijít přes váš vlastní web.
 • Enjin API – Jedná se o nástroj, který umožňuje vytvářet vlastní moduly. To se hodí pro zkušené uživatele.
 • Server Minecraft – Všichni uživatelé Enjinu mají skvělou příležitost k vytvoření herního serveru Minecraft. Je to perfektní volba pro všechny fanoušky této hry, kteří chtějí provozovat a spravovat své vlastní servery.
 • Integrace serveru Twitch Streaming Server – Svůj oblíbený kanál můžete streamovat z nejoblíbenější streamovací herní služby na vašem webu.
 • Podpora online her – Služba podporuje většinu populárních online her. Musíte si vybrat hru při spuštění webové stránky, získat vysokou míru kompatibility a přizpůsobení projektu.
 • Nástroje SEO – Enjin uděluje přístup k bohaté sadě nástrojů SEO pro lepší optimalizaci webových stránek klanu. Mezi tyto možnosti patří metaznačky a nastavení Google Analytics, přátelské nastavení adresy URL, sitemap.xml, roboty. txt.

Tvůrce webových stránek umožňuje vytvoření herního webu zdarma. Můžete připojit až 20 modulů, fórum, příležitost získat dary, plnou integraci se sociálními službami a dokonce i internetový obchod. Jediným významným omezením je, že nemůžete připojit svou vlastní doménu.

Když už mluvíme o placených možnostech, Enjin má dvě předplatné – Advanced Plan (86,3 $ ročně) a konečný plán (287,9 $ ročně). Rozdíl mezi nimi je v tom, že plán Ultimate vám nabízí všechny prémiové šablony, rozšířenou verzi rozhraní API, ochranu DDoS, dostatek místa na disku (50 GB) a více slotů pro TS3 nebo Mumble Server (25 proti 5). Druhý plán tedy nabízí téměř všechny funkce jako první, ale tyto funkce jsou zde rozšířeny a rozšířeny.

Vyzkoušejte Enjin zdarma

WordPress – nejlepší bezplatný redakční systém pro vytvoření herního webu

WordPress - nejlepší bezplatný redakční systém pro vytvoření herního webu

WordPress – je světově populární systém pro správu obsahu, který získal obrovskou renomé a uznání díky rozsáhlé sadě funkcí, možnostem integrace a nástrojům pro přizpůsobení designu, které přicházejí. Systém je hodnotným řešením pro vývoj všech typů projektů a herní weby nejsou výjimkou. Nezapomeňte však, že pokud jste nikdy předtím s WordPressem nepracovali, může chvíli trvat, než si na systém zvyknete a zvládnete jeho funkce a obecný přístup k webovým návrhům..

Funkce WordPress:

 • Integrace pluginů – CMS je zpočátku známý svou rozsáhlou nabídkou zásuvných modulů, jejichž integrace může do vašeho projektu přidat funkčnost a přivést je na zcela novou úroveň. Pokud jde o vytváření herních webů, je rozumné vybrat a používat následující rozšíření a pluginy: Ultimate Member, Live Chat, Guild, ARMember a WoW Guild..
 • Herní šablony – Spolu se sadou pluginů se WordPress může pochlubit ohromující sbírkou herních šablon. Na webu se můžete setkat s mnoha možnostmi výběru mezi bezplatnými a placenými možnostmi. Stačí procházet výběr a vybrat téma, které přichází na web klanu / spolku, na kterém pracujete.
 • Kódování – WordPress neumožňuje pouze používání kódovacích dovedností a znalostí – to znamená, že to budete dělat. Pokud máte nějaké pozadí programování, budete moci dát vašemu klanu webové stránky osobní vzhled, exkluzivní design a špičkový výkon.

WordPress není nejjednodušší služba pro vytváření webových stránek, ale rozhodně je to hodný profesionální nástroj, který vám pomůže vytvořit úžasný web s klany / cechem naloženým funkcemi. CMS je zpočátku zdarma ke stažení, instalaci a testování. Chcete-li však publikovat web, musíte investovat do domény a hostingu (náš výběr je Bluehost s plánem 2,95 $ / měsíc), jakož i externí šablony, pluginy a doplňky. Konečné náklady budou záviset na počtu integrovaných prvků, plánu hostování a kvalitě šablony, kterou budete hledat. Nezapomeňte, že při výběru systému pro správu obsahu.

Vyzkoušejte WordPress Now

uCoz – zdarma herní komunitní webový tvůrce

uCoz - zdarma herní komunitní webový tvůrce

uCoz – je bezplatný webový tvůrce, jehož sada funkcí a funkčnost umožňuje vytvoření plnohodnotného webu klanu nebo spolku. Prozkoumání a osvojení všech možností služby spuštění profesionálního webu trvá asi týden. Služba se zaměřuje na nováčky i profesionály v oblasti webového designu a nabízí celou řadu možností pro všechny kategorie uživatelů. Získáte zde řadu vysoce kvalitních šablon, bohaté nástroje pro přizpůsobení designu, možnosti úpravy kódu webové stránky (pro uživatele, kteří mají znalosti HTML), individuální připojení k domanu a další funkce.

Vlastnosti uCoz:

 • Struktura modulu – Tvůrce webových stránek umožňuje vytvářet webové stránky z více modulů, které lze upravit a upravit tak, aby tvořily strukturu webových stránek. Moduly jsou spojeny jediným rozhraním, množstvím nastavení a možností. Některé z nich zahrnují Uživatelé, Editor stránek, Zprávy o webových stránkách, Fórum, Blog, Katalog stránek, Reklamní deska, Katalog souborů, Fotoalba, Kniha hostů, Online hry, FAQ, Hledání na webu, Testy, Mini Chat, Statistiky webových stránek, Internetový obchod, Video, SEO modul a více.
 • Ovládací panel uCoz

 • Úpravy kódu – Systém poskytuje plný přístup k možnostem úpravy kódu. Tím, že ovládáte HTML, CSS, PHP, JS, budete moci svůj web klanu hluboce přizpůsobit pro všechny kategorie uživatelů. K dispozici je také FTP přístup.
 • uCoz Page Editor

 • Oficiální uTemplate Store – Kromě několika šablon webových stránek, které patří do různých kategorií, nabízí uCoz také velmi bohatý sortiment prémiových témat dostupných v oficiálním obchodě značky uTemplate. Jsou zde placené a bezplatné varianty, které přispívají k účinnosti procesu přizpůsobení designu.
 • Zdarma API přístup – Služba poskytuje bezplatný přístup k API, což umožňuje profesionálům v oblasti webového designu získat maximum z možností přizpůsobení modulu, vytvářet nové aplikace nebo dashboardy webových stránek pro klienty.
 • Výkonný modul SEO – Tvůrce webových stránek přichází s výkonným modulem SEO, který umožňuje nastavit, spravovat a automatizovat reklamní kampaně, čímž se zvyšuje pozice webových stránek ve vyhledávačích..
 • uCoz SEO modul

Pro všechny ty uživatele uCoz, kteří plánují spuštění klanových nebo cechových webů pro nekomerční použití, tvůrce webových stránek nabízí bezplatný nikdy nevyprší plán. Přestože je v plánu zobrazen reklamní panel na připraveném webu, nebude to překážkou pro fanoušky her, a proto bude pro vývoj těchto webů skvěle fungovat..

Pokud jde o placené předplatné, uCoz má 4 plány. Toto je minimální plán (2,99 $ / měsíc), základní plán (5,99 $ / měsíc), Optimální plán (7,99 $ / měsíc) a maximální plán (15,99 $ / měsíc). Rozdíl mezi plány je v množství poskytovaného místa na disku a funkce nastavená v nabídkách plánů. Dobrou zprávou je, že všechny plány uCoz nabízejí značné slevy, pokud se rozhodnete zaplatit za 3 měsíce / 6 měsíců / rok předem.

Přečtěte si také: uCoz recenze.

Vyzkoušejte zdarma uCoz

Xsolla – obchodní engine pro vývojáře her a vydavatele

Xsolla - obchodní engine pro vývojáře her a vydavatele

Xsolla – je profesionální obchodní motor pro vývojáře her a vydavatele. Platforma je původně vytvořena pro poskytování řešení specifických pro hry, včetně nových spouštěcích a upgradovaných verzí populárních her. Systém umožňuje rostoucí cílové publikum, zvyšuje příjmy, získává zvláštní financování pro nové / stávající videohry a další privilegia. Služba navíc zahrnuje bezplatný integrovaný webový tvůrce, který přispívá k snadnějšímu vývoji her.

Vlastnosti Xsolla:

 • Nastavení digitálního obchodu – Platforma umožňuje připojit internetový obchod k vašemu webu pouze několika kliknutími. To je nutné k tomu, abyste vám mohli prostřednictvím webu prodávat položky související s hrami, virtuální měnu, předplatné a dokonce i herní klíče. K dokončení úkolu nejsou vyžadovány žádné technické dovednosti, ale další správa internetového obchodu stále předpokládá povědomí o základech webového designu.
 • Integrace třetích stran – Xsolla umožňuje zvýšení výkonu vašich webových stránek pomocí integrací třetích stran. Mezi služby, které si můžete vybrat a přidat na své herní webové stránky, má smysl zmínit Google Analytics pro sledování fluktuací provozu, Twitter a Facebook účty pro generování více uživatelů, Herní časopisy publikovat produkt v hlavních aktuálních provozovnách, Google Optimize získat nejvíce z testování webových stránek AB a dalších populárních služeb.
 • Herní vzory – Platforma nepřichází s bohatou sbírkou hotových návrhů. Místo toho systém nabízí základní rozvržení pro další přizpůsobení a úpravy. Navíc získáte další konstrukční funkce a nastavení, které mohou vašemu projektu poskytnout dokonalý vzhled (příležitost změnit styl webových stránek, písma a barvy, integraci videa na pozadí / fotografie atd.).
 • Propagace – Systém nabízí příležitost vytvářet, dolaďovat a spravovat různé promo kampaně. Celkově lze novou promo kampaň přizpůsobit ve čtyřech jednoduchých krocích, které jsou standardně poskytovány. Uživatelé mohou také zavést propagační kódy a kupony, aby se zvýšila účinnost jejich marketingových kampaní.
 • Statistiky a Analytics – Tato funkce umožňuje sledovat statistiky vašich webových stránek a sledovat úspěšnost nově zahájených propagačních kampaní. Existuje také samostatná účetní sekce pro ty uživatele, kteří chtějí sledovat objemy prodeje, věrní zákazníci, průměrnou hodnotu doby platby a další nuance.
 • Partnerský marketing – Xsolla poskytuje přístup do své integrované partnerské sítě, kde můžete spouštět a spravovat affiliate kampaně související s hrami. Spuštění těchto kampaní je dokončeno pouze jedním kliknutím, zatímco další správa programů affiliate marketingu je zcela pochopitelná.

Tvůrce webových stránek Xsolla je zpočátku zdarma pro každého. Poskytuje volný přístup ke všem integrovaným funkcím, včetně hostingu. Platí se však další používání systému, který zahrnuje generování zisku. Systém účtuje 5% poplatek z každého nákupu / transakce provedené prostřednictvím webové stránky, což je docela rozumné řešení pro vývojáře platformy.

Přečtěte si také: Recenze Xsolla.

Vyzkoušejte Xsolla zdarma

Ning – herní webový tvůrce pro hráče i vývojáře

Ning - herní webový tvůrce pro hráče i vývojáře

Ning – je tvůrce herních webových stránek pro hráče i vývojáře, který v současnosti zmocňuje více než 2 miliony projektů od roku svého založení v roce 2004. Tvorce webových stránek funguje skvěle pro vytváření sociálních sítí, online komunit a herních webů. Integrovaný intuitivní editor drag-and-drop umožňuje spuštění plně funkčních webů pouze v několika krocích. Kromě toho je zde možnost úpravy kódu, což je velká výhoda pro uživatele s důvtipným kódem, kteří jsou ochotni provozovat herní weby naložené funkcemi..

Vlastnosti Ning:

 • Pokročilé funkce správy obsahu – Tvůrce webových stránek umožňuje jednoduchou a bezproblémovou správu obsahu přidaného na vaše herní webové stránky. Systém je dodáván s blogovací engine, možnost vytvoření fóra, možnost přidat ankety, události, více audio, video a foto soubory.
 • Platforma elektronického obchodování – Ning má svůj vlastní integrovaný eCommerce engine, který umožňuje zpeněžit váš herní web a začít s ním generovat zisk. Kromě toho vám systém umožňuje používat speciální obchodní nástroje, včetně automatizace e-mailů MailChimp, přesných nástrojů pro sběr statistik, možnosti odesílání soukromých zpráv / organizování vysílání pro registrované členy..
 • Sociální síť – Tvůrce webových stránek nabízí spoustu funkčních funkcí sociálních sítí, jmenovitě možnosti sdílení na sociálních sítích dokončených prostřednictvím oblíbených sociálních sítí, jako jsou Twitter nebo Facebook.

Společnost Ning nemá zdarma plán, ale během 14denního zkušebního období je zde možnost vyzkoušet impozantní množství integrovaných funkcí zdarma. Tvůrce webových stránek má tři placené předplatné, jejichž cena začíná od 25 $ / měsíc. Nákupem ročního předplatného můžete také ušetřit až 20% nákladů na plán.

Vyzkoušejte Ning zdarma

Sečteno a podtrženo

Web klanu je příznakem jakékoli herní skupiny. Měl by přicházet se speciální symbolikou, kreativitou, úspěchy, galeriemi, videi, komunikací atd. Jedná se o rozpoznatelný trend, pokud jde o vaši herní komunitu. Je vytvořen pro potěšení a převahu nad konkurencí vašich her.

Díky webové stránce můžete přijímat pokročilé nováčky, organizovat klanové události, komunikaci, spravovat vzdělávací sekci s nuancemi a taktikou hry. Existuje toho mnoho! Mimochodem, toto není nic jiného než jen vaše cechová propagace.

Je samozřejmé, že WordPress je nejlepší bezplatný redakční systém, který můžete použít ke spuštění kvalitních a vizuálně přitažlivých webových stránek klanu nebo spolku. s vysokým výkonem. Stačí nakupovat a vybrat si kvalitní pluginy a přitažlivé téma pro svůj web WordPress a užít si výsledek.

Funkčnost herního webu vytvořeného pomocí WordPress bude také na špičkové úrovni. Bude to více než dostačující pro zasílání zpráv, taktik, plakátů, anket, chatů, plánování událostí, organizace fóra, blogu atd. Díky více zásuvným modulům, rozsáhlým možnostem úpravy kódu a dalším funkcím systém vyniká z davu a je nejlepší volba pro fanoušky her, kteří chtějí vytvářet kvalitní webové stránky zdarma.

Enjin a uCoz také stojí za pozornost, pokud jde o spuštění webové stránky klanu / spolku. Systémy nabízejí docela všestranný přístup k procesu vytváření herních webů. V obou případech však využijete pozitivní zkušenosti. Zatímco Enjin je specializovaná platforma, která se zaměřuje na vytváření a správu herních webů, uCoz je populární bezplatný stavitel klanu webů typu all-in-one..

Xsolla a Ning jsou dvě platformy pro budování webu, které většinou používají profesionální společnosti a služby podílející se na tvorbě herních webových stránek. To je důvod, proč systémy nabízejí výkonnou funkčnost a univerzální možnosti přizpůsobení designu. Uživatel může využít rozsáhlé možnosti integrace sociálních služeb a služeb třetích stran, propagace webových stránek, marketingové a analytické nástroje, jakož i bohaté možnosti správy obsahu a elektronického obchodování..

Vytvořte web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map