Nejlepší tvůrci webových stránek o pojištění

Nejlepší tvůrci webových stránek o pojištění


Každé podnikání potřebuje efektivní marketing. Pole pojištění není výjimkou. Hlavní myšlenkou je poskytovat vaše služby koncovému uživateli. Web může mít obrovský potenciál z hlediska marketingu a propagace. To vám může přinést maximální výsledek, získat více potenciálních zákazníků a generovat vyšší příjmy.

Digitální epocha vyústila v tzv. E-surance výklenek, kdy tisíce pojišťoven poskytovaly své služby online. Moderní tvůrci webových stránek se zdají být jednoduchým a rychlým řešením, když vytvoření pevné přítomnosti na webu. Většina z nich je velmi snadné použití a nevyžadují technické dovednosti. Jiní přicházejí s pojistnými šablonami připravenými k použití, které usnadňují online přístup k publikovaným webovým stránkám za méně než pár hodin.

Prověřili jsme některé z nejlepších platforem pro vytváření webových stránek, které splní vaše potřeby v pojišťovnictví. Pojďme se podívat, co mohou nabídnout.

Testovali jsme 6 z nejlepších tvůrců webových stránek pro pojištění:

 1. Wix – nejlepší tvůrce webových stránek o pojištění
 2. uKit – tvůrce webových stránek Simple Insurance Agent
 3. WordPress – zdarma CMS k vytvoření webové stránky pojištění
 4. Záložka – Kanadský tvůrce webových stránek poháněný umělou inteligencí
 5. SITE123 – nejjednodušší tvůrce webových stránek pro pojištění
 6. Krejčovské značky – profesionální webová designová společnost

Pokud máte pravdu, abyste mohli začít s pojišťovacím webem, doporučujeme vám zkontrolovat, prozkoumat a otestovat každého z tvůrců webových stránek, který je součástí výše uvedeného seznamu. Zjistěte, co každá platforma nabízí, aby se rozhodla, která z nich přijde na vaše individuální požadavky na webový design, preference a obchodní potřeby.

Wix – nejlepší tvůrce webových stránek o pojištění

Wix - nejlepší tvůrce webových stránek o pojištění

Wix – je nejlepší tvůrce webových stránek pro pojištění, který umožňuje začátečníkům a profesionálům v oblasti webového designu efektivně spouštět a spravovat kvalitní plnohodnotné projekty. Systém získal pozornost uživatelů díky pokročilým technologiím, cenově dostupným cenám, jednoduchosti a řadě dalších funkcí, které zajišťují hodné výsledky. Wix přichází s praktickým editorem drag-and-drop a zaměřuje se hlavně na rozvoj a propagaci malých podniků online. To je také dobré pro nováčky bez jakéhokoli technického zázemí. Pokud jde o pojišťovací weby, platforma přináší následující výhody:

 • Šablony pojištění připravené pro mobilní zařízení – Wix nabízí šablony připravené k použití pro pojišťovací agentury s profesionálním designem. Už mají všechny potřebné sekce včetně kontaktních údajů, pracovní doby, místa, hodnocení zákazníků, pojišťovací způsobilosti společnosti atd. Pro online připojení stačí přidat pouze text, logo a název společnosti. Fungují dobře stolní i mobilní zařízení.
 • Logo Maker – Tento nástroj vám umožní vytvořit profesionální logo zdarma. Jednoduše vložte jméno vaší firmy, odpovězte na několik otázek a získejte několik ukázek loga, které můžete sami upravit. Můžete si vytvořit vlastní jedinečné logo pomocí vlastního výrobce log Wix.
 • Pokročilé blogování – Blog je dobrý způsob, jak se podělit o nějaké zkušenosti a také propagovat své webové stránky pomocí SEO-přátelský obsah. Wix se může pochlubit úžasnou funkčností blogů. Můžete vytvořit výkonnou sekci blogu jediným kliknutím a přizpůsobit ji přidáváním nebo odebíráním oddílů, práci s nastavením SEO atd.
 • Wix App Market – Zde najdete spoustu widgetů a aplikací, které zlepšují použitelnost webových stránek a zvyšují jeho uživatelskou přívětivost. Kolekce widgetů sahá od živých chatů, formulářů komentářů, funkcí zpětného volání, aplikací osvědčení, kalendářů událostí atd. Všechny widgety jsou uživatelům Wix zdarma..
 • Wix ADI – Přestože má Wix velmi snadno použitelný editor obsahu WYSIWYG, platforma má Nástroj založený na AI aby byl stavební proces ještě jednodušší. Uveďte informace o své firmě a odpovězte na několik otázek a získejte připravené rozložení webových stránek s každou částí, kterou budete potřebovat. Jednoduše upravte obsah a zveřejněte jej.
 • Wix ShoutOut. Dalším vrcholem společnosti Wix je funkce e-mailového marketingu. Umožňuje vytvářet informativní e-maily, které sdílejí informace týkající se vašich pojišťovacích webových stránek a v co nejkratší době zahájí marketingové kampaně. Tento nástroj je dodáván s hotovými přizpůsobitelnými styly, profesionálními e-mailovými šablonami, jednoduchými možnostmi integrace obsahu. Kromě toho je možné pomocí nástrojů pro sledování sociálních médií a statistik zjistit hlavní informace o propagaci vašich pojišťovacích webových stránek.
 • Zlézt. Jedná se o pokročilé řešení all-in-one, které je speciálně přizpůsobeno všem vašim potřebám rozvoje / propagace pojišťovnictví. Sada obsahuje více než 20 profesionálních obchodních nástrojů, které zjednodušují proces správy agentur. Tyto nástroje můžete použít ke spuštění, spuštění a propagaci vaší pojišťovací společnosti na webu a k posílení její reputace. Vzhledem k nejúčinnějším nástrojům, které zde můžete použít, je vhodné zmínit živý chat, doručenou poštu, faktury, formuláře, správce kontaktů, úkoly & Připomenutí, automatizace, cenové nabídky a mnoho dalších.

Náklady: Wix má bezplatný plán, který je vhodný buď pro testování bohatého spektra funkcí systému, nebo pro provozování malých projektů s jednoduchou strukturou. Zdarma plán bude fungovat pro vaše webové stránky pojišťovací agentury, pouze pokud jste spokojeni s subdoménou Wix a méně než 500 MB místa na disku. Pokud však toužíte po rozšířených příležitostech, měli byste zvážit přechod na jeden z placených plánů, které systém nabízí. Existují dva typy předplatného tvůrce webových stránek, jmenovitě Standard a Business / eCommerce. Nejlevnější standardní tarif stojí 13 $ / měsíc, zatímco cena nejdostupnějšího obchodního odběru začíná 23 USD / měsíc.

Vyzkoušejte Wix zdarma

uKit – tvůrce webových stránek Simple Insurance Agent

uKit - tvůrce webových stránek Simple Insurance Agent

uKit – je jednoduchý tvůrce webových stránek pojišťovacího agenta, který funguje skvěle pro všechny uživatele, bez ohledu na jejich kódovací schopnosti a pozadí webového designu. Platforma byla původně použita pro vývoj webových stránek pro malé firmy a proto přichází s rozsáhlou sadou funkcí potřebnou pro tento účel. Pojišťovací agentury mohou těžit z solidních webových reprezentací díky profesionálně navrženým šablonám, jednoduchému editoru obsahu, funkci přetahování a přetahování a dalším funkcím poskytovaným jedním z nejjednodušších a nejdostupnějších tvůrců webových stránek dostupných na webu..

 • Citlivé šablony pro pojišťovací agenty – uKit má samostatnou kategorii Finance a pojištění s více než 10 připravenými šablonami k okamžitému použití. Přicházejí s předem vytvořenou strukturou zdůrazňující tarify, firemní informace, kontaktní formuláře a další důležité oddíly, které musí mít dobrý web. Vyberte rozvržení, připojte svou doménu a začněte upravovat web.
 • Režimy mobilního náhledu – Skvělý nástroj ke kontrole toho, jak bude váš web vypadat ve verzi pro stolní počítač i na smartphonu nebo tabletu, a to i přes velikost obrazovky nebo operátora. Jednoduše klikněte na ikonu zařízení v levém horním rohu řídicího panelu nebo upravte stránku tak, aby vypadala bezchybně.
 • Widgety a doplňky – uKit přichází jako velmi flexibilní řešení pro vytváření webových stránek se spoustou integračních schopností. Svůj web můžete propojit se službami třetích stran a zajistit tak analytický nebo e-mailový marketing nebo použít vestavěné aplikace dostupné pro každou šablonu.
 • Velmi jednoduché a rychlé – uKit je určitě jedním z nejjednodušších pro tvorbu webových stránek. Má vše od funkce drag-and-drop po jednoduchou editaci obsahu. Vložte texty, fotografie nebo kontaktní informace a publikujte připravený web.
 • Přístup pro vývojáře – pomocí této funkce můžete proces vytváření webových stránek zadávat externě. Nechte profesionály zacházet s vaším obsahem a webovým designem za vás.
 • Online kalkulačka – Dalším silným bodem tvůrce webových stránek je jeho špičkový widget uCalc – online kalkulačka, která uživatelům umožňuje zjistit cenu transakce přímo na webových stránkách. Není třeba žádat o pomoc nebo ztrátu času pokusem definovat cenu, o kterou mají zájem. Dostupnost online kalkulačky je to, co většina uživatelů ocení na vašem webu pojištění.
 • CRM Integrace – Jako tvůrce webových stránek zaměřený na podnikání poskytuje uKit přístup k pokročilému nástroji amoCRM. Jedná se o intuitivní, ale funkční systém účetnictví klientů, který pomáhá sledovat chování zákazníků a zvyšovat objemy prodeje. Tato platforma výrazně zjednodušuje a zefektivňuje procesy interakce klienta, správy objednávek atd.

Náklady: uKit je jednou z nejdostupnějších platforem, i když nenabízí bezplatný plán. Uživatelé však mohou využít 14denní bezplatnou zkušební verzi a zkontrolovat, jak systém funguje. Na druhou stranu, 4 $ měsíčně pro prémiový plán se všemi funkcemi v jednom, včetně hostingu a domény, vypadá jako výhodná.

Vyzkoušejte zdarma uKit

WordPress – zdarma CMS k vytvoření webové stránky pojištění

WordPress - zdarma CMS k vytvoření webové stránky pojištění

WordPress – je světově populární bezplatný CMS vytvořit web o pojišťovnictví, který nabízí působivý výběr funkcí, nástrojů a možností integrace souvisejících s výklenky, které jsou potřebné pro spuštění a správu tohoto typu projektu. Jako redakční systém není WordPress snadno použitelný jako většina standardů tvůrci webů drag-and-drop, ale je s ním stále pohodlné a snadné s ním pracovat. Vytváření nových příspěvků a stránek je velmi jednoduché zatímco připravené k použití pojištění rozložení bude trik. Přes všechna vylepšení může WordPress stále vypadat docela tvrdě pro lidi s nulovými technickými znalostmi nebo zázemím. Na druhé straně je to stále cenově dostupný a flexibilní způsob, jak přejít na internet s webem pro malé firmy.

 • Velký výběr pojistných témat – WordPress se může pochlubit pravděpodobně nejširším výběrem pojistných témat. Desítky předem vytvořených rozvržení přicházejí se všemi nezbytnými bloky webových stránek. Zahrnují však pouze některé základní bloky. Pokud chcete mít živý chat nebo kalendář, musíte je vyhledat v kategorii widgetů nebo si stáhnout nový plugin z trhu..
 • Pokročilé možnosti integrace – Jako platforma CMS si WordPress vyhrazuje mnoho prostoru pro integraci všech hlavních služeb třetích stran od nástrojů pojištění zásilek a platebních metod až po analytické a sledovací nástroje, Mapy Google pro zvýraznění přesné polohy kanceláře a další.
 • Pojistné a nemovitostní pluginy – WordPress přichází s bohatou sadou pluginů, které zvyšují výkon a design vašeho webu pojištění. Pluginy jsou k dispozici ve volných i placených variantách, což zaručuje svobodu volby. Mezi nejpůsobivější pluginy pojištění a nemovitostí, které si můžete pro svůj web vybrat, patří hypoteční kalkulačka, jednoduché výpisy nemovitostí, základní nemovitosti, vlastní příspěvky Contempo Real Estate, výpisy agentůPress, WP Property, pluginy nemovitostí Estatik a Realia, abychom zmínili několik.
 • Pluginy pro interakci s klienty. Spolu s pluginy pojištění a nemovitostí nabízí WordPress také výběr pluginů / widgetů pro interakci s klienty. Přispívají k jednoduché a efektivní komunikaci se zákazníky prostřednictvím webových stránek. Některé z nejpopulárnějších pluginů tohoto typu jsou následující: Vstupenky AH, Zendesk, Help Scout Desk, Live Chat, Live Chat Zopim, Support Candy, uCare atd.

Náklady: Platforma je zdarma. Budete však muset zaplatit za registraci domény a hosting. Platí se také prémiové šablony a pluginy, ale můžete je spravovat pomocí alternativ zdarma. Pokud jde o hosting, Bluehost vypadá jako nejlepší volba s ohledem na dostupné ceny a plánované funkce, které můžete získat. Především jej lze integrovat s palubní deskou WP. Za druhé, již přichází s vlastními motivy, zásuvnými moduly a službami WordPress, aby bylo možné co nejlépe využít z CMS. V neposlední řadě získáte skvělou dostupnost a rychlost načítání stránky za pouhých 2,95 $ měsíčně. Startovní plán je dostatečný pro provozování malého nebo středního webu pojištění.

Stáhněte si WordPress zdarma

Záložka – Kanadský tvůrce webových stránek s AI

Záložka - Kanadský tvůrce webových stránek s AI

Záložka – je kanadský tvůrce webových stránek využívajících umělou inteligenci, což je skvělá volba pro vývoj pojišťovacích webů. Platforma používá nejnovější a nejmodernější technologie pro spouštění webových stránek bez jakýchkoli dovedností v oblasti kódování nebo webového designu. To je jedna z hlavních funkcí, díky nimž je systém užitečným řešením pro netechnické i zkušené vývojáře webu. Mezi vlastnosti, díky nimž je Bookmark vhodným nástrojem pro vytváření webových stránek pro pojišťovací weby, je několik bodů, které vynikají z davu.

 • Umělá inteligence AIDA – Systém zvládne proces výstavby za vás. Musíte pouze zadat své obchodní pole a uvést název společnosti. Systém tyto informace zpracuje a poskytne rozložení webové stránky připravené k použití. Můžete si vybrat z několika variant a poté přejít do fáze úprav.
 • Jednoduchý editor obsahu – Uživatelé ve skutečnosti nemusí upravovat. Stačí si jen vybrat z celé řady hotových bloků a vložit obsah. Zde máme spoustu různých modulů včetně sekce About nebo Contact. Jednoduše je přidejte na stránku a přidejte informace. Zároveň máte stále možnost vložit vlastní kód.
 • Funkce Focus Focus – Pomocí vlastních formulářů můžete sdílet informace o nadcházejících událostech nebo pojišťovacích seminářích. Tato funkce vám umožní zvýraznit hosty události, členy nebo řečníky. Dobrý způsob, jak zajistit efektivní zpětnou vazbu s potenciálními zákazníky.
 • Další funkce – Tvůrce webových stránek přichází s bezplatným zabezpečením SSL, vlastní funkcí blogování, která přiláká nové zákazníky a sdílí důležité informace, nástroje pro vytváření kontaktů optimalizovaných pro SEO a oslovuje širší publikum, bezproblémovou integraci do sociálních sítí atd..
 • Image / VideoEditing Tools – Platforma přichází s praktickou možností úpravy obrázků / videa a poskytuje sadu bezplatných video souborů a obrázků, ze kterých si můžete vybrat. Integrovaný editor fotografií umožňuje upravovat, ořezávat a měnit velikost vybraných obrázků tak, aby nejlépe vyhovovaly rozložení webové stránky. A co víc, je možné integrovat video pozadí a speciální vizuální efekty, aby vybrané soubory získaly špičkový vzhled.

Náklady: Záložka má bezplatný plán s šířkou pásma 1 GB a 500 MB úložiště. Zahrnuje také bezplatný SSL certifikát a hosting. Nebudete však moci připojit vlastní doménu. To je pravděpodobně jediná nevýhoda. Dobrým nápadem je zvolit si profesionální plán, který stojí pouhých 11 dolarů měsíčně, se všemi funkcemi v balíčku, jako jsou neomezené úložiště a šířka pásma, bezplatná doména a SSL, analytika, prvotřídní podpora a další.

Vyzkoušejte záložku zdarma

SITE123 – nejjednodušší tvůrce webových stránek pro pojištění

SITE123 - nejjednodušší tvůrce webových stránek pro pojištění

SITE123 – je nejjednodušší tvůrce webových stránek pojištění, který byl původně zaměřen na potřeby, dovednosti a požadavky nováčků. Platforma je dodávána s pohodlným editorem drag-and-drop, intuitivním řídicím panelem, bezplatnými responzivními návrhy a množstvím funkcí, díky nimž je systém hoden volby pro vytvoření vašeho projektu. Práce se serverem SITE123 nevyžaduje žádné znalosti kódování a to je přesně to, co většina pojišťovacích agentů má ráda. Tvůrce webových stránek nabízí výraznou sadu funkcí, která přispívá k bezproblémové a snadné tvorbě pojišťovacích projektů.

 • Šablony odpovědného pojištění – Tvůrce webových stránek poskytuje přístup k bohaté sbírce šablon zdarma reagujících na různé výklenky. Při procházení katalogu narazíte na kvalitní návrhy, které budou skvěle fungovat pro vývoj pojišťovacích webů. Stejně tak je možné vybrat zcela prázdné téma a přizpůsobit ho od nuly na základě požadavků a specifikací vašeho pojišťovacího podnikání.
 • Vícejazyčná podpora – S SITE123 můžete spustit vícejazyčný web bez dalšího úsilí spojeného s vývojem několika jazykových verzí vašeho pojišťovacího projektu. Tato funkce vám pomůže generovat větší provoz a získat zájem klientů / partnerů ze zahraničí. To rozhodně přispěje k efektivnější propagaci vašich pojišťovacích webových stránek.
 • Tvůrce formulářů – Tvůrce webových stránek umožňuje integrovat online Tvůrce formulářů do vašeho projektu, a tak usnadňuje interakci s klienty. Můžete si vybrat z několika hotových rozvržení, nástrojů pro přizpůsobení návrhu a speciálních prvků, které vám pomohou spouštět a integrovat různé typy online formulářů do vaší pojišťovací webové stránky..
 • Integrace sociálních médií – Propagace vašeho nově vytvořeného projektu na webu je dalším nezbytným úkolem. To je místo, kde funkce sociální média integrace je velkou pomocí. To vám umožní aktualizovat informace o vaší pojišťovací agentuře / podnikání v nejpopulárnějších sociálních sítích, a tak o tom informovat stávající i potenciální klienty.
 • App Market – SITE123 se může pochlubit rozsáhlým tržištěm, které vám umožní vybrat si z několika funkčních widgetů, rozšíření a doplňků požadovaných pro zvýšení výkonu a designu projektu. Mezi aplikacemi, které můžete vybírat a integrovat do svých pojišťovacích webových stránek, je rozumné zmínit Live Chat, Sociální widgety, Galerie, Analytické nástroje, Online Form Builder a mnoho dalších.
 • Logo Maker – Pokud vaše pojišťovací společnost dosud nemá lgo, SITE123 vám umožní navrhnout ji v integrovaném Logo Makeru. Zde si budete moci vybrat z více prvků loga, parametrů a funkcí, které vám pomohou vytvořit nejlepší logo, aby byl váš web o pojišťovnictví opravdu pozoruhodný.

Náklady: SITE123 je jedním z nejdostupnějších tvůrců webových stránek vůbec. Její cenová politika je cenově dostupná pro každého. Platforma nabízí zcela zdarma plán, který můžete použít k testování funkčnosti systému v neomezeném časovém intervalu. Tato možnost však přichází s několika omezeními, jako je subdoména, omezené místo na disku, dostupnost reklamních bannerů atd. Abyste získali maximum ze svého webu pojištění, budete muset upgradovat na jeden z placených plánů, z nichž nejlevnější stojí 10,80 USD za Měsíc.

Vyzkoušejte Site123 zdarma

Krejčovské značky – profesionální webová designová společnost

Krejčovské značky - profesionální webová designová společnost

Tailor Brands – je profesionální společnost zabývající se návrhem webových stránek, která vidí své poslání pomáhat zákazníkům zefektivnit procesy jejich značky. Majitelé pojišťovacích společností mohou mít prospěch zejména z používání systému jako hodnotného nástroje pro vytváření webových stránek, který využívá technologii umělé inteligence. Tato funkce umožňuje vytvářet projekty s jedinečnou identitou značky a profesionálním designem. Tailor Brands přichází s řadou funkcí, které přispívají k efektivnímu procesu vývoje webových stránek.

 • Integrované nástroje pro budování značky – Jako platforma zaměřená na branding a design, Tailor Brands poskytuje přístup k výkonné integrované sadě značkových nástrojů. Jejich aplikace umožňuje efektivnější zvyšování procesů vaší značky v pojišťovnictví. Nástroje jsou zcela přizpůsobitelné, což znamená, že při práci na vývoji designu webových stránek pojištění můžete použít své nápady na vizitky nebo informace o souborech EPS..
 • Logo Maker – Platforma věnuje velkou pozornost posílení statusu vaší firmy. Chcete-li odhalit svou jedinečnou identitu společnosti, můžete si navrhnout vlastní logo webové stránky pojištění (pokud ještě nemáte) v integrovaném Logo Makeru. Stačí otevřít nástroj, poskytnout požadovaná data a provést požadované úpravy loga. Algoritmus AI vám pomůže dokončit návrh loga v plně automatizovaném režimu.
 • Přizpůsobit reklamy – Toto je jeden z vrcholů systému, který umožňuje vytvářet okamžité reklamy online bez jakékoli další pomoci nebo vážné časové investice. V systému existuje více proměnných, které odpovídají všestranným potřebám vývoje webových stránek.

Náklady: Tailor Brands je placená platforma a nenajdete zde žádné bezplatné plány. Pro uživatele, kteří jsou ochotni otestovat systém a jeho hlavní funkce, existuje možnost upgradovat na jedno z placených předplatných hned od začátku. Nejlevnější plán stojí 9,99 $ / měsíc, ale v případě získání ročního předplatného existuje velká šance snížit tuto cenu až na 2,99 $ / měsíc.

Vyzkoušejte Tailor Brands Now

Sečteno a podtrženo

Mít profesionální web je nutností pro všechny seriózní podnikání, které má dlouhodobé cíle. Pojišťovací společnosti nejsou výjimkou. Kvalitní web o pojištění se často ukazuje jako nejúčinnější nástroj k dosažení lepších výsledků, generování více zákazníků a poskytování široké škály služeb souvisejících s odvětvím.

Otázka zní: jaká je nejlepší platforma pro spuštění tohoto webu? Vše záleží na vašich schopnostech, cílech a funkčnosti projektu, který hodláte dlouhodobě využít.

Pokud potřebujete kvalitní webovou stránku pojišťovacího agenta all-in-one, která nevyžaduje konkrétní zázemí pro web design a investice do času a rozpočtu, pak Wix nebo uKit bude nejlepším řešením. V případě, že se chystáte spustit web pro velkou pojišťovnu, která vyžaduje hluboké přizpůsobení, pravidelné aktualizace a důkladnou správu, pak WordPress pro tento účel bude pracovat nejlépe.

Pokud však hodláte zahájit pojišťovací činnost od nuly, pokračujte v používání Krejčovské značky. Toto je nejoptimálnější volba jak pro vytvoření webové stránky, tak pro celou značku vaší společnosti. Proto jsou možnosti designu webových stránek velmi rozsáhlé a všestranné – vezměte v úvahu skutečnou potřebu propagace podnikání v pojišťovnictví, abyste mohli začít s lehkostí a účinností.

Vytvořte web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map