Nejlepší tvůrci webových stránek pro fotografie

Nejlepší tvůrci portfolia webových stránek


Mít webovou stránku pro fotografie je nutností pro všechny, kteří se chtějí věnovat kariéře ve výklenku fotografie a potřebují zdroj, aby mohli umělecká díla prezentovat v příznivém světle.

Jak to však můžete získat, pokud jste nikdy předtím nebyli zapojeni do výklenku webdizajnu nebo jen nemáte čas na vývoj projektu na vlastní pěst? Existuje řešení, které bude skvělou cestou z této situace: použití tvůrců webových stránek pro fotografie vám pomůže spustit web.

Tvůrci webových stránek jsou nejvhodnějšími nástroji pro spouštění a správu webových stránek. Jejich jednoduchost, pohodlí, snadná navigace, bohatá sada funkcí a cenová dostupnost se často ukazují jako rozhodující faktory, které hovoří ve prospěch jejich aplikace fotografy s různým pozadím webového designu a různými ambicemi. Nemusíte být profesionálem pro práci s tvůrci webových stránek – systémy často přicházejí s návody a pokyny, které vám pomohou efektivně zvládnout proces.

Testovali jsme 10 nejlepších tvůrců webových stránek pro fotografy:

 1. Wix – nejlepší tvůrce webových stránek pro fotografy
 2. WordPress – zdarma CMS k vytvoření webového místa pro fotografie
 3. Squarespace – online platforma pro vytvoření fotogalerie
 4. Bookmark – Web Builder k vytvoření webové stránky s AI
 5. SITE123 – nejjednodušší tvůrce webových stránek pro fotografie
 6. Weebly – platforma pro vytvoření profesionálního fotografického portfolia
 7. SmugMug – platforma pro ochranu, sdílení, ukládání a prodej vaší fotografie
 8. Carbonmade – perfektní online portfolia pro fotografy
 9. PhotoShelter – Fotografie & Nástroje pro fotografy
 10. Přizpůsobit značky – web navrhnout společnost objednávat web

Pro zjednodušení výběru nejlepší platformy, která pomůže oživit všechny vaše kreativní nápady, má smysl přezkoumat systémy, které jsme právě zmínili. Přesně to uděláme hned.

Wix – nejlepší tvůrce webových stránek pro fotografy

Wix - nejlepší tvůrce webových stránek pro fotografy

Wix – je špičkovou destinací pro všechny uživatele, kteří mají v úmyslu spustit slušný web pro fotografie od nuly. Ať už jste netechnický důvtipný uživatel, který nikdy nebyl zapojen do tvorby webových stránek vůbec, nebo webový designový profesionál, kterému chybí čas na vytvoření profesionálních klientských webů, Wix vám nabídne nespočet řešení pro zahájení fotografického projektu zdarma. Mezi důvody, které způsobují, že se systém odlišuje od davu, je třeba zmínit následující:

 • Bohatá kolekce šablon fotografií. Wix fotografické motivy skvěle fungují pro různé výklenky a lze je přizpůsobit tak, aby vytvářely ohromující portfolia, svatební fotografické weby, ulice, romantické projekty, projekty městské fotografie, putovní fotogalerie a další.
 • Rozhraní Wix ADI. Kromě běžných a mobilních editorů webových stránek, které umožňují snadné přizpůsobení vaší webové stránky pro fotografie, systém nyní nabízí pokročilé Wix ADI (Inteligence umělého designu) rozhraní, které umožňuje vytvářet webové stránky i bez kliknutí myší – stačí jen sedět a sledovat, jak služba vytváří celý váš web pro fotografování.
 • Možnosti designu webových stránek pro fotografie. Wix nabízí více než 40 typů galerií, které přicházejí v různých designových formátech a můžete si vybrat mezi několika možnostmi designu pro úpravu a oříznutí fotografií, přidání webových stránek, podkategorií pro vaše fotogalerie nebo portfolia atd..
 • 3D posouvání paralaxou. Tato možnost umožňuje vybrat jakoukoli fotografii, galerii nebo video a nastavit je jako pozadí pro váš web.
 • Prezentace a galerie. S Wix můžete nahrávat své fotografie a prezentace a vytvářet galerie a prezentace, které osloví publikum.
 • HD Video Hosting. Tvůrce webových stránek umožňuje předvést své fotografické nadání prezentací svých děl ve video režimu. Do svého projektu můžete integrovat prezentace fotografií z YouTube nebo Vimeo, abyste zvýšili míru zapojení uživatelů.
 • Uživatelské reference. Integrace funkce uživatelských posudků umožňuje vašim klientům zanechat své dojmy a zkušenosti s prací s vámi ve speciální webové části / stránce. Je to jistý způsob, jak přimět vaše potenciální uživatele, aby se zajímali o vaši práci, a pomohli jim najít odpovědi na otázky, které mohou mít ohledně vaší fotografické firmy. Tato funkce je realizována integrací konkrétních widgetů / rozšíření. Jsou k dispozici na integrovaném trhu s aplikacemi a zahrnují testerial Builder, MyReviews, komentáře, sociální posudky, hlasové komentáře +, recenze zákazníků, Yelp, komentáře + a Inffuse reference a další.
 • Možnosti interakce klienta. Při procházení App App můžete narazit na celou řadu nástrojů pro interakci uživatelů. Umožní vám zůstat v kontaktu s cílovým publikem, získat zpětnou vazbu a kontaktní formuláře. Mezi nejoblíbenější widgety, které si můžete vybrat a použít pro tento účel, má smysl zmínit Kalendář událostí Google, Nejnovější zprávy, Wix Chat, Plánování Pro, 123 Tvůrce formulářů, Wix formuláře, Kniha schůzek online, Live Chat, Kalendář událostí, Kontakt Management + CRM, Callback a mnoho dalších.
 • Platforma elektronického obchodování. Pokud jde o vývoj webových stránek pro fotografie, možnost prodávat vaše díla přímo na webových stránkách opravdu dává smysl. Tvůrce webových stránek je dodáván s integrovanou funkcí eCommerce, která umožňuje nastavení a přizpůsobení malého a středního internetového obchodu..

Náklady: Wix vám umožní vytvořit nekonečný web zdarma, ale tento plán stále přichází s určitými omezeními. To vám nakonec zabrání zahájit plně vybavený projekt. Chcete-li získat přístup k pokročilým funkcím a nástrojům, je rozumné upgradovat na jeden z prémiových plánů. Jejich cena začíná 13 USD / měsíc pro standardní předplatné a od 23 USD / měsíc pro eCommerce / Obchodní plány.

Vyzkoušejte Wix zdarma

WordPress – zdarma CMS k vytvoření webového místa pro fotografie

WordPress - zdarma CMS k vytvoření webového místa pro fotografie

WordPress – je renomovaný a zcela zdarma redakční systém pro vytváření webových stránek s fotografiemi. Systém si získal celosvětové uznání a ohromující popularitu díky svým vysoce integrovaným možnostem integrace a dostupnosti pokročilých nástrojů pro přizpůsobení designu. Systém je pro nováčky složitější ve srovnání s většinou standardních tvůrců webových stránek protože to znamená znalost základů kódování a dokonce i určité předběžné zkušenosti s webovým designem. Podívejte se na její nejdůležitější informace, které by fotografové mohli ocenit při zkoumání služby:

 • Fotografické šablony. CMS má vlastní sbírku vestavěných šablon, ale na webu jsou k dispozici také stovky. Tato témata jsou placená a bezplatná, přičemž druhá z nich je méně bezpečná pro výkon vašich webových stránek kvůli zvýšené možnosti ohrožení malwarem.
 • Doplňky a widgety pro fotografie. Systém je známý svými pokročilými integračními možnostmi a nabízí více pluginů a widgetů pro webové stránky s fotografiemi. Mezi nejoblíbenější vzorky patří Galerie Envira, Soliloquy, Storyform, WP-Media Tagger, Wordfence, Easy Watermark, Imsanity, Yoast SEO a další.
 • Doplňky pro plánování událostí, sociální média a interakce se zákazníky. Kromě doplňků pro fotografování mohou uživatelé také najít a integrovat pluginy pro plánování událostí a interakce se zákazníky (BirchPress Scheduler, Picu, WP Faktura, Plovoucí sociální lišta, Pinterest Pin It Button, TweetTento krátký kód, Jednoduše Instagram, WPForms, Optin Monster a další).
 • eCommerce. WordPress nabízí speciální zásuvné moduly pro eCommerce, jako je WooCommerce, které umožňují vytváření online obchodů s naloženými funkcemi, kde můžete zobrazovat a prodávat své fotografie a sbírky obrázků..
 • Gutenberg Editor. Editor se stal dostupným po vydání poslední verze WordPress. Zjednodušuje přístup k vytváření webových stránek díky dostupnosti bloků obsahu, které si uživatelé mohou vybrat a uspořádat na svých webových stránkách podle svého přání. Do jisté míry to připomíná proces práce s klasickými tvůrci webových stránek, což je další výhoda pro většinu fotografů.

Náklady: WordPress je technicky zdarma ke stažení a instalaci. Chcete-li však navrhnout a zveřejnit web pro fotografie, musíte si koupit a integrovat některé z výše uvedených pluginů a šablon. Totéž se týká názvu domény a hostingu. Chcete-li, aby byl váš projekt přístupný na webu, musíte najít důvěryhodný poskytovatel hostingu. Pro zjednodušení výběru WordPress doporučuje Bluehost jako jednu ze služeb, která je na vrcholu seznamu moderních hostitelů. Nejlevnější Bluehost předplatné vás bude stát 2,95 $ / měsíc a nabízí rozsáhlou sadu funkcí pro tuto cenu.

Stáhněte si WordPress zdarma

Squarespace – online platforma pro vytvoření fotogalerie

Squarespace - online platforma pro vytvoření fotogalerie

Squarespace – je slušné řešení pro vytváření webových stránek pro fotografy, kteří chtějí zahájit profesionální plnohodnotný projekt. Tato platforma umožňuje prezentovat vaše fotogalerie, prezentace a portfolia cílové skupině. Díky široké nabídce nástrojů pro přizpůsobení a funkcím webového designu se Squarespace osvědčuje jako užitečné řešení pro spuštění webové stránky pro fotografie.. Zde jsou hlavní výhody služby:

 • Profesionální vzory. Squarespace nabízí oceněnou sbírku responzivních fotografických šablon vytvořených jejich profesionálním designovým týmem.
 • Editor stylů. Tato funkce je dodávána se stovkami přizpůsobitelných nastavení (barvy, písma, konfigurace stránek atd.) a umožňuje vám vybrat si mezi různými typy stránek, aby vyhovovaly potřebám vašich webových stránek pro fotografie (Titulní stránky, stránky událostí, stránky produktů, galerie, stránky blogů atd.)
 • Správce obrázků. Tato služba představuje několik funkcí pro správu obrázků, jako je úprava obrazu přetažením, responzivní a progresivní načítání obrázků, dostupnost sítě pro doručování obsahu, integrace Getty Images, nahrávání obrázků z externích zdrojů, ovládání ohniskového bodu obrazu, editor obrázků Adobe, prezentace Lightbox , import obrázků a metadat, automatické škálování obrázků atd.
 • Galerie. Squarespace umožňuje vytvářet atraktivní fotogalerie ze stovek systémových bloků (prezentace, prezentace, posuvníky, rozvržení mřížky atd.), možnost video integrace, aplikace zobrazovacích efektů.
 • Tvůrce titulní stránky. Tato funkce umožňuje výběr mezi několika šablonami titulní stránky vašeho webu.
 • eCommerce Engine. Abyste mohli prodávat své fotografie online, umožňuje vám program Squarespace vytvářet a spravovat internetové obchody pomocí integrovaného motoru elektronického obchodu. Systém poskytuje přístup k různým možnostem správy / přizpůsobení pro správu plateb / odeslání / návrhů.
 • Unikátní design okna. Tvůrce webových stránek umožňuje vytvářet jedinečné a vysoce personalizované návrhy výkladních skříní, kde můžete své nejlepší práce zobrazovat s výhodou. Tato funkce umožňuje vytvářet / aktualizovat seznamy produktů, přizpůsobovat popisy produktů a SKU, nahrávat fotografie a vytvářet / spravovat galerie, integrovat speciální nabídky / slevy atd..

Náklady: Služba Squarespace nemá neomezený bezplatný plán, ale během 14denního zkušebního období vám umožní vyzkoušet sadu funkcí placených odběrů zdarma. Jakmile budete připraveni upgradovat na jeden ze stávajících plánů, tvůrce webových stránek vám nabídne výběr jednoho z nich. Nejlevnější plán čtvercového prostoru v současné době stojí $ 12 / mo.

Vyzkoušejte Squarespace zdarma

Bookmark – Web Builder k vytvoření webové stránky s AI

Bookmark - Web Builder k vytvoření webové stránky s AI

Bookmark je moderní webový tvůrce, který vytváří webovou stránku s umělou inteligencí, která si zaslouží pozornost uživatelů ochotných zahájit plně vybavený fotografický projekt. Tento systém vám umožní navrhnout vysoce kvalitní fotografické webové stránky, které se liší svou složitostí, typy, vlastnostmi a vizuálním působením. Následující funkce záložek dělají systém renomovaným a oblíbeným u majitelů webových stránek:

 • Asistent AIDA. Toto je vrchol tvůrce webových stránek, který vám pomůže vytvořit plnohodnotný web v automatickém režimu pomocí informací, které tam chcete zobrazit..
 • Výběr modulu. Záložka umožňuje vytvářet kvalitní webové stránky pomocí všestranných modulů, které fungují jako widgety a poskytují funkčnost potřebnou pro projekt.
 • eCommerce Engine. Tvůrce webových stránek umožňuje integrovat a dále aktualizovat internetový obchod a prezentovat a prodávat vaše díla.
 • Systém sběru statistik. Služba přichází s srozumitelným systémem shromažďování statistik, který umožňuje sledovat pozice, produktivitu a výkon vašich webových stránek.
 • Nastavení pozadí videa. Pro zvýšení vizuální přitažlivosti vaší webové stránky pro fotografie umožňuje systém integrovat vysoce kvalitní video pozadí. To pomůže udržet uživatele zapojené do zkoumání vašeho projektu, a tím je vyčnívat z davu.
 • Záložka Photo Editor. Tvůrce webových stránek poskytuje přístup k integrovanému editoru fotografií, který vám umožní oříznout, upravit a změnit velikost obrázků, které nahrajete nebo si vyberete z kolekce akcií systému. Je také možné vybrat a použít některé vizuální efekty na vybrané fotografie.

Náklady: Záložka vám umožní zdarma vytvořit web na jeho subdoméně. V tomto případě však narazíte na určitá omezení systému / funkčnosti. Náklady na profesionální plány záložek začínají 11,99 $ / měsíc.

Vyzkoušejte záložku zdarma

SITE123 – nejjednodušší tvůrce webových stránek pro fotografie

SITE123 - nejjednodušší tvůrce webových stránek pro fotografie

SITE123 – je nejjednodušší tvůrce webových stránek pro fotografie, který se vyznačuje integrovaným editorem WYSIWYG, množstvím bezplatných šablon, nástroji pro přizpůsobení návrhů a funkcemi potřebnými k tomu, aby váš fotografický projekt dosáhl špičkového vzhledu. Platforma je jednoduchá, intuitivní a funkčně naložená najednou. Funguje stejně skvěle pro začínající i odborníky na webový design. Hlavní přednosti, díky nimž je systém hoden výběru, jsou následující:

 • Citlivé fotografické šablony. Tvůrce webových stránek má ohromující kolekci responzivních šablon, kde si můžete vybrat ty, které jsou vhodné pro váš fotografický projekt. Návrhy jsou zdarma, univerzální a přizpůsobitelné. Pokud se vám z nějakého důvodu nepodaří najít vhodné téma, můžete vybrat prázdný motiv a přizpůsobit ho od nuly.
 • Vícejazyčná podpora. Se serverem SITE123 nemusíte vytvářet několik jazykových verzí svého projektu, pokud například chcete zacílit na zahraniční publikum. Místo toho vám systém umožňuje spustit web, který je dodáván s vícejazyčnou podporou.
 • Platforma elektronického obchodování. Tvůrce webových stránek má plně integrovanou platformu eCommerce, která umožňuje spuštění a provoz internetového obchodu, kde můžete úspěšně prodávat umělecká díla / fotografie. Systém poskytuje několik funkcí elektronického obchodu, umožňuje vytvářet galerie produktů a nastavovat jejich parametry, upravovat nastavení plateb / dodávek, vytvářet / aktualizovat speciální nabídky / kupóny se slevou, nastavovat parametry správy plateb / dodávek / internetového obchodu atd..

Náklady: SITE123 má bezplatný plán, který vám umožní vytvořit web pro fotografii zdarma. Skutečnost použití bezplatného předplatného však znamená, že váš web přijde s řadou vážných omezení. Chcete-li tomu zabránit, měli byste upgradovat na jeden z placených plánů, které tvůrce webových stránek zahrnuje. Nejlevnější z nich stojí 10,80 $ měsíčně.

Vyzkoušejte Site123 zdarma

Weebly – platforma pro vytvoření profesionálního fotografického portfolia

Weebly - platforma pro vytvoření profesionálního fotografického portfolia

Weebly – je platforma all-in-one, která slouží k vytváření portfolia profesionálních fotografií bez psaní řádku kódu. Systém byl původně spuštěn jako platforma pro blogování, ale nedávno jej získal společnost Square, která mu věnovala silné zaměření na elektronický obchod. Weebly přichází s praktickým drag-and-drop editorem a také umožňuje vkládání kódu, což je výhodou pro uživatele, kteří jsou si vědomi HTML základů. Pokud jde o vývoj webových stránek pro fotografie, tato platforma nabízí následující výhody:

 • Citlivé fotografické šablony. Tvůrce webových stránek nabízí kategorii responzibilních přizpůsobitelných šablon vhodných pro vytváření a personalizaci fotografických webů. Je také možné zde začít s vlastním webem nebo objednat hotový projekt od vývojářů třetích stran.
 • Video hosting. S Weebly můžete nahrávat a integrovat videa představující vaše nejlepší sbírky fotografií, aby uživatelé získali představu o vašem kreativním přístupu a zaměření. Můžete buď integrovat video YouTube nebo nahrát video soubory přímo do Weebly, kde bude bezpečně uloženo.
 • Editor obrázků. Tvůrce webových stránek představil pokročilý editor obrázků založený na HTML5, který poskytuje nesčetné množství nezbytných funkcí souvisejících s fotografováním, včetně otáčení, ořezávání a úpravy obrázků, přidávání textu na zveřejněné fotografie atd. K dispozici je také 29 filtrů, pomocí kterých můžete zlepšit kvalitu a vizuální prezentaci vašich fotografií.

Náklady: Weebly má samostatné plány pro běžné webové stránky a internetové obchody. Má tedy plán zdarma a čtyři placené předplatné pro vývoj standardních webových stránek. Cena začíná na $ 4 / mo (s jednorázovou roční platbou) dosáhnout 25 $ / měsíc. Pokud jde o vytváření projektů elektronického obchodování, tvůrce webových stránek nabízí čtyři možnosti tvorby cen. Ceny se pohybují v rozmezí 8 $ / mo až 38 USD / mo pro pokročilý plán výkonu.

Vyzkoušejte Weebly zdarma

SmugMug – platforma pro ochranu, sdílení, ukládání a prodej vaší fotografie

SmugMug - platforma pro ochranu, sdílení, ukládání a prodej vaší fotografie

SmugMug – je multifunkční platforma pro vytváření, ochranu, sdílení, ukládání a prodej vašich fotografií. Tento systém umožňuje budování a vyprávění příběhů s fotografiemi, které je dále sdílejí s dalšími nadšenci z celého světa. Hlavním rozdílem platformy od ostatních podobných služeb je skutečnost, že vám nejen umožňuje vytvářet sbírky fotografií, ale také umožňuje ostatním uživatelům vybírat a používat nahrané fotografie z dostupných obrazových galerií.. Podívejte se nyní na hlavní novinky SmugMug:

 • Pohodlný drag-and-drop editor. Systém se vyznačuje pohodlným a snadno použitelným vizuálním editorem, který podporuje funkce drag-and-drop. Umožňuje snadno nahrávat nové fotografie, vytvářet nové kolekce, organizovat a spravovat nahrané obrázky s ohledem na konkrétní kritéria, přizpůsobovat obsah a webovou stránku galerie / fotografie, aktivovat funkce elektronického obchodu a provádět další související úkoly.
 • Organizace logických fotografií. Platforma umožňuje uspořádat nahrané obrázky do galerií a tematických sbírek. Existuje možnost nahrát samostatné fotografie a vyzkoušet funkci hromadného nahrávání, která umožňuje přidat tolik obrázků, kolik potřebujete. Po dokončení úkolu si budete moci přizpůsobit sbírky fotografií a obrázků přidáním klíčových slov, názvů, titulků nebo tříděním nově nahraných fotografií podle určitých parametrů..
 • eCommerce. SmugMug umožňuje zřízení internetového obchodu, kde můžete prodávat své fotografie a sbírky fotografií. Je jen na vás, jak nastavit parametry zobrazení, přizpůsobené ceníky pro určité zákazníky, upravit možnosti výběru obrázků, prodávat dárkové certifikáty a výtisky, upravovat funkce zabezpečení / ukládání obrázků a nahrávat (vytvořit) jedinečná loga webových stránek, přidávání vodoznaků a provádění dalších akcí.
 • Integrace Lightroom. Tato platforma umožňuje integraci modulu Lightroom Plugin, který umožňuje nahrávat, organizovat a spravovat vaše obrázky pomocí několika kliknutí. Plugin také pomůže zachovat strukturu vašeho portfolia spolu s parametry SEO pro efektivnější propagaci projektu.
 • Ukládání a sdílení fotografií. Jste to vy, kdo řídí bezpečnost a přístupnost nahraných obrázků. Je možné vybrat uživatele, kteří přiřadí přístupová práva k webu a umožní rozsáhlé možnosti sdílení obrázků. Systém umožňuje vytvářet příspěvky v sociálních sítích, používat integrovanou mobilní aplikaci k úpravám, archivaci a sdílení obrázků, vytváření sdílených odkazů atd..

Náklady: SmugMug nabízí každému novému odběrateli 14denní bezplatnou zkušební verzi – to stačí k vyzkoušení funkčnosti systému. Pokud jde o přechod na jedno z placených předplatných, tvůrce webových stránek vám umožní vybrat si ze 4 plánů, z nichž nejdostupnější vás bude stát 48 $ / rok.

Vyzkoušejte SmugMug zdarma

Carbonmade – perfektní online portfolia pro fotografy

Carbonmade - perfektní online portfolia pro fotografy

Uhlík – je platforma, která vám umožňuje vytvářet a spravovat perfektní online portfolia pro fotografy. Tvůrce webových stránek je poměrně snadno použitelný, bez ohledu na dostupné dovednosti a předběžné odborné znalosti uživatelů. K vytvoření působivého portfolia nebo fotografického webu se systémem nebudete potřebovat žádné kódovací dovednosti. Stačí se podívat na výraznou sadu funkcí a zjistit, co přesně nabízí:

 • Funkce přizpůsobení designu. Jako tvůrce webových stránek portfolia nabízí společnost Carbonmade sadu špičkových nástrojů potřebných pro vynikající prezentaci fotogalerie. Systém tak umožňuje nahrání vašeho osobního loga zcela zdarma. Je také možné nahrávat video a obrázky, používat funkce automatického přehrávání a opakování při přidávání nových videí.
 • Talent Pool. Kromě služeb webdesignu se společnost Carbonmade umístila na obrovském trhu designérů, fotografů, copywriterů a dalších kreativ. Je tedy možné zobrazit portfolia těchto odborníků v sekci Talent Pool a v případě potřeby kontaktovat nejlepší autory.
 • Soukromé portfolio. Tato funkce je určena pro uživatele, kteří mají v úmyslu sdílet své zkušenosti nebo webové stránky s ostatními uživateli. Za tímto účelem těmto lidem udělují speciální přístupové kódy, a tak chrání svá portfolia před neoprávněným přístupem.

Náklady: Carbonmade umožňuje zahájit proces webového designu s jeho bezplatnou zkušební verzí. Na jeho konci budete stále muset upgradovat na jeden z placených plánů. Jsou zde tři. Nejlevnější nabídka – plán pro začátečníky – stojí 8 $ měsíčně.

Vyzkoušejte Carbonmade zdarma

PhotoShelter – Fotografie & Nástroje pro fotografy

PhotoShelter - webové stránky a nástroje pro fotografy

PhotoShelter – je komplexní platforma, která umožňuje vytvářet webové stránky s fotografiemi a nabízí profesionální nástroje pro fotografy. Systém zahrnuje několik špičkových technologií, včetně bezpečného ukládání obrázků a přístupu k archivům spolu s kvalitním tvůrcem webových stránek. Chcete-li získat dojem ze služby, přichází PhotoShelter se sadou nástrojů, které přispívají k profesionálnímu přístupu k webdesignu. Některé z nejužitečnějších a nejpůsobivějších funkcí jsou následující:

 • eCommerce. Tento systém umožňuje zaměření elektronického obchodu na váš fotografický projekt. Přichází s podporou PayPal a Stripe a také s možností připojit osobní obchodní účty pro přímé dokončení prodeje. PhotoShelter navíc nabízí integrovaný přístup k nákupnímu košíku spolu s nástroji pro sledování statistik a nastavením a přizpůsobením více webových obchodů.
 • Bezpečnostní nástroje. Všechny weby spuštěné pomocí programu PhotoShelter jsou standardně dodávány se šifrováním SSL. To je nutné pro účinnější propagaci SEO webu a celkovou popularitu webu. Tvůrce webových stránek navíc umožňuje použití Image Theft Guard k ochraně vašich obrázků před autorizovaným kopírováním nebo krádeží, ale v případě potřeby můžete tuto funkci deaktivovat.
 • Citlivé šablony Niche. Jako specializovaná platforma nabízí PhotoShelter řadu návrhů, jejichž množství není příliš velké. Šablony jsou však zaměřeny na nika a ve výchozím nastavení jsou také zdarma, přizpůsobitelné a reagující.

Náklady: PhotoShelter má 14denní zkušební období, které je zdarma a je nabízeno každému novému předplatiteli. Po skončení zkušební verze programu budete muset aktivovat jedno ze tří dostupných odběrů. Nejlevnější z nich – základní plán – v současné době stojí 10 $ měsíčně.

Vyzkoušejte PhotoShelter zdarma

Přizpůsobit značky – web navrhnout společnost objednávat web

Přizpůsobit značky - web navrhnout společnost objednávat web

Tailor Brands – je nejlepší společnost zabývající se designem webových stránek, která si objedná webovou stránku pro fotografa. Služba byla původně vytvořena s ohledem na potřeby a strategie propagace značky majitelů firem. Rychle se však vyvinula v výkonnou platformu založenou na umělé inteligenci, která zefektivňuje uživatelské prostředí a zvyšuje pověst webových stránek. To pomáhá popularizovat vaše webové stránky s fotografiemi na webu a dává jí převahu nad několika konkurenčními konkurenty: Mezi nejkonkrétnější a nejpůsobivější nejdůležitější značky Tailor Brands patří:

 • Sada nástrojů pro pokročilé budování značky. Platforma poskytuje přístup k několika pokročilým funkcím a nástrojům pro budování značky, které mohou zlepšit pověst vašeho projektu. Všechny nástroje jsou ve výchozím nastavení adaptabilní a pomocí řešení souborů EPS a vizitek můžete vytvořit vynikající design webových stránek pro fotografie.
 • Logo Maker. Tailor Brands umožňuje vytvářet a přizpůsobovat profesionální loga webových stránek, aby se zvýšila popularita a uznání vašeho fotografického projektu. Díky integrované technologii AI je nyní možné vybrat hlavní prvky návrhu loga (písma, typ, styl) a nástroje, které vám systém dále automaticky umožní vytvořit projekt.
 • Přizpůsobit reklamy. Systém uděluje přístup k plně automatizované a integrované platformě Tailor Ads, která umožňuje navrhování a publikování okamžitých reklam umožňujících rychlou propagaci projektů. Můžete využít více variant souvisejících s reklamou, abyste mohli vybrat ty, které aktuálně potřebujete pro vývoj webových stránek pro fotografie a jejich další marketing.

Náklady: Tailor Brands nemá žádné bezplatné plány nebo zkoušky. Chcete-li začít pracovat se systémem a získat přístup k celé řadě jeho funkcí, musíte si okamžitě vybrat jedno z placených odběrů. Jejich cena začíná na 9,99 USD / měsíc a závisí na sadě funkcí / poskytovaných službách.

Vyzkoušejte Tailor Brands Now

Sečteno a podtrženo

Pokaždé, když čelíte potřebě předvést své fotografické práce, čelíte problému výběr správné služby udělat to. Tvůrci webových stránek vám v takových situacích jistě přijdou vhod. Jsou snadno použitelné, intuitivní a dostatečně výkonné, aby vám umožnily dokončit i ty nejsložitější projekty bez nutnosti kódování.

Navrhování webových stránek pro fotografie je výzvou pro uživatele, kteří se nikdy do vytváření webových stránek nezapojili, přesto chtějí zahájit slušný projekt pro generování klientů. U tvůrců webových stránek se tento úkol výrazně zjednoduší, protože tyto služby jsou speciálně vytvářeny s ohledem na pohodlí uživatele.

Vytvořte web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map