Nejlepší tvůrci webových stránek pro hudebníky a skupiny

Stavitelé webových stránek pro hudebníky


Ať už jste sólový umělec, kapela, hudební společnost nebo jakýkoli jiný zástupce obchodního show, bez spuštění hudebního webu nebudete. Vlastně není divu, protože pravděpodobně neexistují uživatelé, kteří nehledají své oblíbené písně, hudební skladby a informace o hudebnících na webu.

Pokud jste se nedávno rozhodli představit svůj talent publiku a spustit vlastní web, pak použití webového tvůrce bude tím nejjednodušším a nejrozumnějším řešením. Tvůrci webových stránek jsou snadno použitelný a pohodlný pro profesionály a netechnicky důvtipné uživatele. To je přesně to, co potřebujete pro spuštění kvalitního webu hudebníka, pokud vaše dovednosti v oblasti webového designu nestačí k použití složitějších nástrojů.

Vyzkoušeli jsme 8 nejlepších tvůrců webových stránek pro hudebníky a skupiny:

 1. Wix – nejlepší tvůrce webových stránek pro hudebníky a skupiny
 2. Bandzoogle – Tvůrce webových stránek vytvořený hudebníky pro hudebníky
 3. WordPress – platforma pro vytvoření hudebního webu zdarma
 4. uKit – jeden z nejlepších tvůrců webových stránek pro malé firmy
 5. Záložka – Kanadský tvůrce webových stránek založených na umělé inteligenci
 6. Gator – Snadno použitelný nástroj pro tvorbu webových stránek pro hudebníky
 7. Tvůrce chatu – Tvůrce webových stránek online (Zdarma pro neziskové organizace)
 8. Bluehost – nejlepší hosting webových stránek pro hudebníky

Spuštění webové stránky pro hudebníky nebo skupiny by nemělo být složité, pokud se vám to podaří vyberte správný nástroj pro vytváření webových stránek. Tvůrci webových stránek výše uvedení jsou nejlepší řešení pro vývoj webových stránek pro kutily v tomto výklenku. Která z nich přijde na vaše potřeby webového designu nejvíce? Která služba bude pro váš projekt tou nejlepší volbou? Chcete-li to zjistit, udělejte si čas na přečtení recenzí každé platformy zařazené do seznamu.

Wix – nejlepší tvůrce webových stránek pro hudebníky a skupiny

Wix - nejlepší tvůrce webových stránek pro hudebníky a skupiny

Wix – je nejlepší tvůrce webových stránek pro hudebníky a kapely, které si již získaly celosvětovou popularitu. Důvodem je množství nástrojů pro přizpůsobení designu, profesionální a intuitivní přístup k vytváření webových stránek a více špičkových funkcí, které přispívají k efektivnímu procesu vytváření webových stránek. Systém je dostatečně uživatelsky přívětivý, aby byl srozumitelný i pro začátečníky, a poskytuje také nepřekonatelný zážitek s webovou tvorbou WYSIWYG. Jedná se o perfektní nástroj pro kreativy, které se nikdy nezúčastnily vývoje webových stránek, nechtějí se potýkat s komplexními nuansy kódování, ale přesto hodlají spustit funkční web, který vyhoví jejich potřebám. Podívejte se nyní na hlavní přednosti Wix:

 • Šablony pro hudební webové stránky. Tvůrce webových stránek se nyní může pochlubit jednou z nejrozsáhlejších a nejpůsobivějších sbírek nika šablony můžete si vybrat s ohledem na vaše webové stránky / hudební specializaci. Rozdělují se do několika designových kategorií v závislosti na průmyslovém odvětví (Hlavní kategorie jsou sólový umělec, skupina, DJ a hudební průmysl). Všechna témata jsou ve výchozím nastavení 100% přizpůsobitelná a optimalizována pro mobily, ale zde není žádná možnost přepínání šablon.
 • Nástroj Wix ADI. Jedinečný nástroj Wix ADI umožňuje nezkušeným hudebníkům vytvářet své projekty bez jakýchkoli kódovacích dovedností nebo dodatečných časových a finančních investic. Tento nástroj vyžaduje odeslání informací o vašem průmyslovém odvětví k dalšímu vytvoření webové stránky v automatizovaném režimu.
 • Fórum a blogování. Wix to umožňuje připojit fórum a blog na webové stránce hudebníka, díky čemuž se návštěvníci budou moci zajímat o novinky v oboru. Při návštěvě fóra / blogu budou uživatelé vašeho webu moci komunikovat s ostatními fanoušky, sdílet své názory a novinky, zanechávat komentáře a vytvářet témata k diskuzi.
 • eCommerce. Pokud máte v úmyslu prodat své zboží nebo příslušenství související s kapelou / průmyslem prostřednictvím webových stránek hudebníka, Wix umožňuje připojení malého nebo středního internetového obchodu k vašemu projektu. Zde můžete prodávat svá alba, skladby, příslušenství, značkové položky a vydávat kupóny se slevou, certifikáty a co ne.
 • Wix Music. Bezplatný widget je k dispozici na integrovaném trhu Wix App Market a umožňuje přidat zvukový přehrávač na webové stránky hudebníka. Díky tomu mohou vaši fanoušci poslouchat skladby, streamovat a stahovat ty, které se jim nejvíce líbí, a dokonce si je koupit přímo na webových stránkách. Zároveň můžete nahrávat zvukové soubory v různých formátech, včetně WAV, FLAC, ALAC & MP3, úprava jejich zobrazovacích parametrů a obecných nastavení přehrávače. Widget také umožňuje sledovat podrobné statistiky vašeho projektu a zjistit popularitu určitých skladeb, počet prodejů, stahování, hraní a další související informace..

Náklady: Wix má bezplatný tarif, jehož trvání není nijak omezeno. Náklady na placené plány (jsou zde dva typy předplatných, z nichž každý zahrnuje několik plánů) začíná od $ 13 / mo pro standardní předplatné a od $ 23 / mo pro obchodní / eCommerce plány. Všechny prémiové plány patří bezplatný hosting / název domény, integrovaná služba Google Analytics, profesionální zákaznická podpora, větší úložný prostor atd. Systém také nabízí možnost 14denního vrácení peněz, pokud se vám na vybraném placeném plánu něco nelíbí.

Vyzkoušejte Wix zdarma

Bandzoogle – Tvůrce webových stránek vytvořený hudebníky pro hudebníky

Bandzoogle - Tvůrce webových stránek vytvořený hudebníky pro hudebníky

Bandzoogle – je specializovaný tvůrce webových stránek vytvořený „hudebníky pro hudebníky“. Ve skutečnosti je to hlavní motto platformy. Používá se hlavně ke spouštění / správě webových stránek pro kapely a hudebníky, které nabízejí konkrétní sadu funkcí pro tento účel. S intuitivním a poutavým rozhraním, množstvím specifických nástrojů pro návrh webových stránek, rozsáhlými možnostmi přizpůsobení a responzivními hudebními šablonami si systém zaslouží pozornost hudebníků z celého světa. Níže jsou uvedeny hlavní výhody tvůrce webových stránek:

 • Nika šablony. Tvůrce webových stránek umožňuje přizpůsobení více než stovky profesionálních responzivních šablon, z nichž všechny se vztahují k hudbě. Všechna témata jsou bezplatná a roztříděná podle odvětví, včetně rocku, folk / country, jazzu / blues, EDM / DJ / producenta, business / jiného, ​​zpěváka / skladatele, klasického, městského / hip hopu, světa, rytmů a dalších. Existuje možnost náhledu, která vám umožní zobrazit požadovanou šablonu v detailech. Uživatelé mají také možnost vybrat si prázdnou šablonu a přizpůsobit ji od nuly.
 • eCommerce. Tato platforma umožňuje pomocí několika kliknutí vytvořit a přizpůsobit bezplatný plně funkční internetový obchod pro hudebníky a kapely. Zde můžete prodávat různé produkty související s vaší hudební kariérou (alba, skladby, kódy ke stažení, vstupenky, videa, plakáty, doplňky pro fanoušky, digitální soubory atd.). Kromě toho můžete nastavit obecné platební / přepravní údaje, integrovat se s oblíbenými distribučními platformami atd.
 • Funkce zaměřené na hudbu. Bandzoogle je zpočátku známý pro své široké spektrum funkcí zaměřených na hudbu. Mezi ně patří výkonné nástroje pro synchronizaci, sociální mediální služby, možnost streamování hudby online, integrace globálního zvukového přehrávače, připojení návštěvní knihy / fóra, nástroje zpětné vazby, kolekce flash obrázků / videa, čítač hitů, integrace externích služeb (Galerie Instagramu, Twitter, Bandcamp Player, Topspin Store, Bandsintown, Formulář nabídky GigSalad, Recenze GigSalad a Airbit), vytváření seznamů e-mailů, dostupnost analýz webových stránek a zpráv, o nichž je třeba zmínit několik.
 • Bloky obsahu. Systém umožňuje přidávat / spravovat / upravovat pozice konkrétních obsahových bloků podle vaší volby na libovolné stránce, v závislosti na jejím typu. Uživatelé tak mohou zde vytvořit stránku s událostmi, kde budou moci seznam nadcházejících pořadů, koncertů a prezentací a nechat vaše fanoušky rezervovat si předem a zakoupit vstupenky na nadcházející příležitosti. Je zde také možné integrovat blok hudebních stop s obsahem souvisejícím s průmyslem.

Náklady: Bandzoogle nemá zcela zdarma tarif, ale doba jeho bezplatné zkušební doby je delší než doba, kterou nabízejí jiní tvůrci webových stránek. V současné době představuje 30 dní, během nichž můžete testovat a ovládat celou sadu funkcí platformy. Tvůrce webových stránek má tři placené plány, jejichž cena začíná na 8,29 $ měsíčně. Placené předplatné zahrnuje určité množství skladeb (fotky) nahrání a webové stránky, dostupnost hudebního obchodu bez provize, soupravy pro elektronický tisk a další nepopiratelné výhody.

Vyzkoušejte zdarma Bandzoogle

WordPress – platforma pro vytvoření hudebního webu zdarma

WordPress - platforma pro vytvoření hudebního webu zdarma

WordPress – je vynikající platformou pro vytváření hudebních webových stránek zdarma. Jedná se o systém správy obsahu, který je složitější ve srovnání se standardními tvůrci webových stránek hlavně proto, že to znamená povědomí o základech kódování. Systém také obsahuje rozsáhlé možnosti integrace, které přispívají k výkonu hudebního webu. Hlavní výhody softwaru jsou uvedeny níže:

 • Citlivá témata pro hudebníky. CMS má velmi omezenou sbírku vestavěných šablon, zatímco mnoho z nich je dostupných online. Chcete-li využít funkce WordPress co nejlépe, měli byste procházet web a hledat nejlepší témata pro hudebníky. Naštěstí je volba opravdu ohromující a nebude pro vás problém získat šablonu, která se vám opravdu líbí.
 • Pluginy pro hudební webové stránky. Pokud jde o integrovatelné doplňky pro webové stránky hudebníků, je výběr také fantastický. Nezbytné doplňky pro webové stránky hudebníků zahrnují Pořadatel události, GigPress, Kalendář MF Gig, Galerie obrázků NextGEN, Audio přehrávač HTML jQuery, Spotify Master, SoundCloud Master, Děkuji později, Přesměrování komentářů, Gravity Forms, Audiotheme, Cue a Foxyshop zmínit pár.

Náklady: WordPress si můžete zdarma stáhnout a nainstalovat, ale určitě nepůjdete bez integrace doplňků a motivů třetích stran. Jsou buď zdarma, nebo za příplatek. Vlastně je dokonce bezpečnější koupit je, aby se zabránilo podvodům, které jsou často spojovány s bezplatnými šablonami a zásuvnými moduly. Konečné náklady však budou záviset na poskytovateli hostingu, pro kterého půjdete. V tomto ohledu, Bluehost je tím nejlepším řešením. To je oficiální hostitel WordPress, který přichází se spoustou výhod a funkcí (jako jsou skripty a aplikace, vysoká rychlost načítání webové stránky, pokročilé možnosti SEO a marketingové nástroje, rozsáhlé tržiště nabízející více aplikací atd.), které vám pomohou snadno hostit a spravovat jakýkoli projekt. Pokud jde o náklady na poskytovatele hostingu, Bluehost určitě vejde jakýkoli rozpočet. Nejlevnější plán v současné době stojí pouze 2,95 $ / měsíc.

Stáhněte si WordPress zdarma

uKit – jeden z nejlepších tvůrců webových stránek pro malé firmy

uKit - jeden z nejlepších tvůrců webových stránek pro malé firmy

uKit – je jedním z nejlepších tvůrců webových stránek pro malé firmy, který také skvěle pracuje na vývoji projektů pro hudebníky a kapely. Systém vám umožní vytvořit důvěryhodnou online přítomnost vaší hudební skupiny nebo jednotlivého hudebního webu za přibližně 30 minut, i když je to váš první zážitek z webového designu. To je skutečný nález pro hudebníky, kteří se nechtějí obtěžovat složitými nuancemi webového designu. Zde jsou výhody, díky nimž je webový tvůrce dokonalým řešením:

 • Citlivé hudební vzory. uKit přichází s kolekcí reagujících hudební šablony, mezi nimi najdete ty, které se vztahují na váš hudební web. Všechny návrhy jsou přizpůsobitelné a je také možné přepínat mezi tématy v kterémkoli kroku procesu vývoje webových stránek. Pro zvýšení pohodlí uživatelů v mobilním prohlížení nabízí uKit adaptivní zobrazení stránek. To vám umožní doladit tablet a mobilní vzhled vašeho projektu.
 • Funkčnost elektronického obchodu. uKit realizuje svou integrovanou funkci elektronického obchodu několika způsoby. Pokud plánujete prodat jakýkoli z vašich hudebních produktů přímo na webových stránkách, systém umožňuje výběr mezi dvěma oblíbenými a účinnými možnostmi, které vám umožní spustit internetový obchod. Můžete buď připojit plugin Ecwid ke svému webu, nebo integrovat widget eCommerce a získat plně funkční internetový obchod.
 • Integrace SoundCloud. Pomocí sady Kit je nyní možné přidat a aktualizovat zvukové stopy na webovou stránku hudby / kapely pomocí integrace SoundCloud. Kromě toho můžete do svého projektu vložit obrázky / videa, což mu poskytne pokročilou vizuální přitažlivost a funkčnost. A to není vše. Můžete nastavit pozadí videa pro libovolný blok webu, aniž byste museli instalovat skripty třetích stran nebo integrovat další kódy.

Náklady: uKit nenabízí žádné bezplatné plány, ale existuje 14denní zkušební období. Je k dispozici zdarma a umožňuje otestovat funkčnost celé platformy. Pokud jde o cenovou politiku, je velmi cenově dostupný pro každého. Náklady na nejlevnější plán začínají 4 $ / měsíc – to je velmi levné, vzhledem k širokému spektru funkcí, které má platforma na skladě. Patří mezi ně vlastní připojení názvu domény, nepřetržitá profesionální podpora, možnost vytvoření záložního webu, bezplatný hosting, přístup ke stovkám šablon atd..

Vyzkoušejte zdarma uKit

Záložka – Kanadský tvůrce webových stránek založených na AI

Záložka - Kanadský tvůrce webových stránek založených na AI

Záložka – je současný kanadský tvůrce webových stránek založený na umělé inteligenci, který zaujímá významné místo v seznamu nejlepších služeb pro hudebníky. Systém je dodáván s nástrojem pro návrh umělé inteligence, který minimalizuje veškeré problémy s webovým designem. To je to nejdůležitější pro hudebníky, jejichž zkušenosti s webovým designem nestačí pro vývoj rozsáhlých webů. Záložka je dodávána se seznamem špičkových funkcí, díky nimž vyniká v davu. Tyto zahrnují:

 • Asistent AIDA. Toto je nejpůsobivější vrchol tvůrce webových stránek, který dokáže automaticky vytvořit web hudebníka během několika minut. Stačí zadat tato data a Artificial Intelligence Design Assistant vygeneruje ohromující a plnohodnotný web plný vlastního obsahu.
 • eCommerce Engine. Tvůrce webových stránek umožňuje použití integrovaného modulu eCommerce, který vám umožní nastavit a efektivně spravovat internetový obchod a prodávat vaše produkty (alba, videa / audia, doplňky, předměty a suvenýry pro fanoušky).
 • Sekce „Události“. Záložka umožňuje přidat do příslušné sekce „Události“, která je přístupná v nabídce řídicího panelu na vašem webu, libovolné množství hudebních / skupinových událostí. Zde můžete vybrat a přizpůsobit blok zadáním názvu události, popisu, obecných informací, umístění (to také znamená integraci Map Google), datum a trvání, související obrázky atd.
 • Integrace sociálních médií. Tato platforma umožňuje integraci kanálů sociálních médií do vaší hudební webové stránky pomocí aktivace modulu „Sociální“. To vám umožní rychle přidat tlačítka sociálních médií propojující vaše účty v sociálních sítích. Kromě toho můžete do libovolné stránky / sekce projektu integrovat libovolné video pozadí, které si vyberete, a zvýšit tak jeho hodnotu a zaujmout zájem uživatelů.

Náklady: Záložka má doživotní balíček zdarma. Náklady na placené plány systému začínají 11,99 $ měsíčně a dosahují 24,99 $ měsíčně za nejnákladnější předplatné. Placené plány zahrnují bezplatné připojení k doméně, neomezené úložiště, webové stránky a šířku pásma, odstranění reklamních bannerů systému, pokročilé SEO, prémiovou podporu, e-mailové připojení, ochranu heslem, přizpůsobitelné zápatí a další užitečné výhody.

Vyzkoušejte záložku zdarma

Gator – snadno použitelný nástroj pro tvorbu webových stránek pro hudebníky

Gator - snadno použitelný nástroj pro tvorbu webových stránek pro hudebníky

Gator – je snadno použitelný tvůrce webových stránek pro hudebníky, který se zaměřuje hlavně na nováčky a ty uživatele, kteří nejsou tak zdatní ve vývoji webových stránek, ale přesto hodlají vytvářet kvalitní webové stránky. Díky snadnému použití, intuitivnímu rozhraní, pohodlné drag-and-drop editor a mnoho užitečných funkcí, Gator v současné době zůstává jedním z nejoblíbenějších a nejjednodušších tvůrců webových stránek, který spouští a spravuje různé typy projektů. Podívejte se na některé z nejpůsobivějších vrcholů této platformy:

 • eCommerce Engine. Gator je dodáván s integrovaným eCommerce motorem, který vám umožní přidat internetový obchod na váš web. Hudebníci mohou z této funkce hodně těžit, protože umožňují prodávat jejich CD, hudební atributy a další produkty přímo na webových stránkách. Takže fanoušci, kteří si od vás chtějí něco koupit, budou mít příležitost to udělat několika kliknutími, čímž se šetří jejich úsilí a čas. Tato možnost bude mít nepochybně pozitivní dopad na růst vašeho rozpočtu.
 • HostGator. Tvůrce webových stránek je součástí HostGator balíček, což znamená, že všechny webové stránky vytvořené s tímto serverem jsou ve výchozím nastavení hostovány na systémových serverech. Tato funkce je velmi vhodná pro hudebníky, kteří potřebují web a nechtějí hledat spolehlivého hostitele jinde.
 • Platformy sociálních médií. Tvůrce webových stránek umožňuje vkládat obsah z oblíbených sociálních sítí, jako je Facebook, Twitter nebo Instagram. Pokud máte v těchto sociálních sítích nějaké účty související s hudbou, můžete do svého projektu integrovat knihovny obrázků, živých kanálů a tlačítek sociálních médií, abyste z nich měli co nejvíce..

Náklady: Gator nemá bezplatný plán ani bezplatnou zkušební verzi. Její cenová politika je však poměrně přiměřená, aby vyhověla potřebám a finančním schopnostem většiny uživatelů. Tvůrce webových stránek má tři placené předplatné, jehož cena začíná na 3,84 $ / měsíc a dosahuje 9,22 $ / měsíc, což znamená, že získáte dvouleté předplatné najednou. Uvědomte si, že systém nabízí plnou 45denní vrácení peněz, pokud existuje něco, s čím nejste spokojeni s Gatorem.

Vyzkoušejte Gator zdarma

Tvůrce IM – Tvůrce webových stránek online (Zdarma pro neziskové organizace)

Tvůrce chatu - Tvůrce webových stránek online (zdarma pro neziskové organizace)

IM Creator – je nová generace webových stránek tvůrce, který je zdarma pro neziskové organizace. Systém umožňuje vytvářet a spravovat různé typy projektů, včetně webových stránek pro hudebníky. IM Creator je snadno použitelný a nabitý funkcemi. Je známá svou rozumnou cenovou politikou, pohodlným editorem webových stránek WYSIWYG a výkonnými nástroji, které omezují všechny problémy s budováním webu. Máte-li pravdu, že s platformou zahájíte web hudebníka / skupiny, zde je seznam jeho nepopiratelných výhod:

 • Platforma elektronického obchodování. Tvůrce webových stránek je plně integrovaný eCommerce engine. Umožňuje vám vytvářet malé a středně velké internetové obchody a zvýšit prodej online vašich hudebních produktů. Pro spuštění internetového obchodu s IM Creatorem nejsou vyžadovány žádné dovednosti kódování. Stačí si vybrat šablonu a podle doporučení získat vlastní.
 • Blogování. Podobně IM Creator umožňuje připojení blog na webové stránky hudebníka. Toto je jeden z nejlepších a nejúčinnějších způsobů, jak popularizovat vaši kreativitu a zůstat v kontaktu s vašimi fanoušky. Je jen na vás, abyste si vybrali z několika šablon blogů, typů, typů struktur zpravodajských kanálů a dalších důležitých parametrů blogů.
 • Vícejazyčná podpora. IM Creator nabízí vícejazyčná podpora který umožňuje vývoj všestranných jazykových verzí vašeho webu. To je dobrý nápad, pokud jde o přitažlivost fanoušků ze zahraničí.
 • Možnosti integrace. Tvůrce webových stránek umožňuje integrovat odkazy na sociální média, Google Analytics, Mapy Google a další widgety a doplňky, které zajišťují lepší výkon webových stránek a vyšší tok zákazníků.
 • Citlivé šablony pro hudebníky. IM Creator se může pochlubit jednou z nejrozsáhlejších sbírek profesionálních moderních šablon, které ve výchozím nastavení reagují. K dispozici je samostatná sekce šablon webových stránek Musician / Bands, která nabízí řadu úžasných témat speciálně vytvořených pro tuto kategorii uživatelů.

Náklady: IM Creator je zcela zdarma pro kreativy, umělce, hudebníky a neziskové organizace. Současně její nejlevnější předplatné stojí 8 $ / měsíc a funguje skvěle pro podnikatele, poskytovatele hostingu a prodejce. Plán zahrnuje připojení názvu domény, neomezený úložný prostor a šířku pásma, špičkovou technickou podporu, funkčnost elektronického obchodování a další výhody.

Vyzkoušejte IM Creator zdarma

Bluehost – nejlepší hosting webových stránek pro hudebníky

Bluehost - nejlepší hosting webových stránek pro hudebníky

Bluehost – je nejlepší webhosting pro hudebníky, který si na celém světě získal působivou reputaci. Jednou z nejúžasnějších funkcí této platformy je to, že ji WordPress oficiálně doporučuje jako nejdůvěryhodnější, nejoblíbenější a cenově nejvýhodnější poskytovatele hostingu, který je k dispozici v moderním prostředí pro vývoj webových aplikací. Systém v současnosti zmocňuje více než 5 milionů webových stránek v různých zemích světa a tento počet neustále roste s každým dalším měsícem. Pokud hledáte důvěryhodného poskytovatele hostingu, může být užitečné použít následující seznam funkcí:

 • Podpora elektronického obchodu. Tato platforma vám umožní hostit všechny typy hudebních internetových obchodů, které nabízejí různé projekty elektronického obchodu, špičkové aplikace, doplňky a widgety. Intuitivní ovládací panel systému se snadno naviguje, zatímco samotná platforma zajišťuje vysokou míru dostupnosti, vysokou rychlost načítání stránky, maximální bezpečnost a flexibilitu každého hostovaného projektu..
 • Přístup na tržiště. Bluehost umožňuje procházet integrovaný trh s množstvím aplikací, přidávat ony, skripty a widgety, které mohou zvýšit výkon webových stránek hudebníka..
 • Marketing a funkce SEO. Platforma také nabízí univerzální SEO a marketingové strategie, které zvyšují efektivitu propagace vašeho projektu, generování cílové skupiny a růst zisku. Odborníci společnosti Bluehost vám také pomohou s řízením obsahu a designu webových stránek, službami PPC a migrací webových stránek.

Náklady: Nenajdete zcela bezplatný plán nabízený společností Bluehost. Místo toho je cenová politika poskytovatele hostingu přiměřená a cenově dostupná pro každého. Cena nejlevnějšího základního plánu, který poskytuje celou sadu funkcí poskytovatele hostingu, představuje 2,95 $ / měsíc. To je velmi levné, což vyhovuje jakémukoli rozpočtu a potřebám hostování webových stránek.

Vyzkoušejte nyní Bluehost

Sečteno a podtrženo

Web se může stát efektivním nástrojem pro každého hudebníka, ale pouze v případě, že se jedná o dobře navržený projekt s pokročilými funkcemi. Přiznejme si skutečnost: pokud jste hudebník, šance, že ovládáte základy programování, jsou poměrně nízké. Zde přicházejí do hry tvůrci webových stránek. Tyto systémy jsou jednoduché, pohodlné a intuitivní. Proto pracují skvěle pro nezkušené uživatele a pomáhají jim navrhovat vynikající webové stránky.

Seznam tvůrců webových stránek pro vytvoření webové stránky pro hudebníky nebo skupiny je docela působivý, ale měli byste si být vědomi vlastností, výhod a nevýhod každé služby, abyste se mohli rozhodnout nejlépe. Má smysl otestovat všechny systémy recenzované v příspěvku a rozhodnout se o nejvhodnějším řešení, se kterým budete nakonec spokojeni.

Vytvořte web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map