Nejlepší tvůrci webových stránek pro malé firmy

tvůrci webových stránek pro malé firmy


Chystáte se v současné době účinně propagovat své podnikání, ale nemůžete se rozhodnout, s čím začít? Měli byste vědět, že úspěšný rozvoj podnikání je nemyslitelný bez spolehlivé přítomnosti na webu.

Vlastní web pro malé firmy je výhodou sama o sobě. Pomáhá dosáhnout několika cílů najednou. Bez ohledu na výklenek, na který se specializujete, zůstává web pro klienty a obchodní partnery, kteří mají zájem s vámi jednat, nejlepší destinací.

Jakmile se rozhodnete spustit web pro malé firmy, narazíte na různé možnosti. Pokud jste připraveni investovat hodně do vývoje svých webových stránek, pak můžete najmout web design studio udělat tuto práci za vás.

To však není nejlepší nápad, pokud chcete mít na starosti proces vytváření webových stránek, abyste v případě potřeby mohli web dále spravovat a aktualizovat.. Jednou z nejlepších a nejjednodušších možností pro kutily je použití nástroje pro tvorbu webových stránek. Tyto služby umožňují budování různých typů projektů, které se pohybují ve funkčnosti, sadách funkcí a poskytovaných výsledcích.

Pokud máte pravdu o spuštění plnohodnotného webu pro malé firmy, je opravdu užitečné zjistit o něm více nejoblíbenější tvůrci webových stránek.

Testovali jsme 10 nejlepších tvůrců webových stránek pro malé firmy:

 1. Wix – nejlepší bezplatný webový tvůrce pro malé firmy
 2. uKit – Small Business Site Builder pro osobní webové stránky
 3. WordPress – nejlepší open source CMS pro malé firmy
 4. Krejčovské značky – nejlepší poskytovatel webových stránek pro malé firmy
 5. Shopify – Tvorce webových stránek elektronického obchodu pro malé firmy
 6. Bluehost – tvůrce webových stránek a hosting pro malé firmy
 7. Záložka – Webová platforma pro malé firmy poháněná umělou inteligencí
 8. Ucraft – cenově dostupný nástroj k vytvoření webové stránky pro malé firmy
 9. SITE123 – nejjednodušší tvůrce webových stránek pro malé firmy
 10. Gator – jednoduchý a šikovný webový tvůrce hostgator

Pokud jde o výběr nejlepšího tvůrce webových stránek pro malé firmy, většina uživatelů se cítí poněkud zmatená, protože nevědí, která služba pro ně bude fungovat nejlépe. Podívejme se na hlavní možnosti a výhody nejvýznamnějších tvůrců webových stránek, abyste mohli vědět, co od nich můžete očekávat.

Wix – nejlepší bezplatný webový tvůrce pro malé firmy

Wix - nejlepší bezplatný webový tvůrce pro malé firmy

Wix – je nejlepší bezplatný tvůrce webových stránek pro malé podniky, který si díky své rozsáhlé sadě funkcí souvisejících s výklenky získal celosvětovou popularitu. Díky množství nástrojů pro přizpůsobení designu, bohatému výběru bezplatných šablon a cenově dostupné cenové politice se systém stal významnou platformou pro vývoj všech typů webových stránek, včetně projektů malých podniků. Wix je skvělou volbou pro podnikatele, kteří postrádají kódovací dovednosti a nemají čas se učit všechny složitosti procesu vytváření webových stránek. Abyste se ujistili, že systém vyhovuje vašim potřebám webového designu, zvažte následující výhody platformy:

 • Šablony pro malé firmy. Ať už se specializujete na jakýkoli obor, snadno najdete vhodnou šablonu v bohaté sbírce tvůrců webových stránek. Všechna témata Wix jsou zdarma, optimalizována pro mobily a je zde možnost využít mobilní editor k zajištění pěkné kvality mobilního displeje. Změny, které provedete v mobilní verzi, se nezobrazí v režimu plochy, zatímco úpravy provedené ve variantě webu pro počítače budou viditelné v mobilní verzi..
 • Wix ADI. Integrovaný Nástroj inteligence umělého designu vám pomůže vyvinout webové stránky pro malé firmy, i když nejste profesionálové pro web design. To se provádí v automatizovaném režimu – stačí zadat informace o společnosti, které musí být zobrazeny na webových stránkách, a systém provede zbytek úlohy za vás.
 • Wix ShoutOut. Další výhodou Wix je funkce e-mailového marketingu. Umožňuje vytvářet ohromující e-maily a sdílet marketingové kampaně v žádném okamžiku. Wix ShoutOut nabízí přizpůsobitelné styly, profesionální šablony s připravenými rozvrženími, snadnou integraci kontaktů. Můžete také využít nástroje sociálních médií a sledování statistik ke kontrole statistik svých webových stránek. To je přesně to, co vaše firma potřebuje pro efektivní propagaci.
 • Platforma elektronického obchodování. Máte v úmyslu spustit malý až střední internetový obchod, ale nemáte čas se vypořádat se specializovanými tvůrci webových stránek? Pak jděte do průzkumu Obchody Wix – funkce, která vám umožní spustit web eCommerce optimalizovaný pro mobilní zobrazení. Vyberte šablonu, nahrajte informace o svém internetovém obchodě, kontaktní údaje, produkty a jejich specifikace, aktivujte funkce eCommerce a nastavte platební / přepravní možnosti pro spuštění internetového obchodu, který splní vaše potřeby a očekávání.
 • Wix SEO Wiz. Díky pohodlné a snadno použitelné Wix SEO Wiz, budete moci ovládat účinnost propagace své firmy na webových stránkách. Za tímto účelem můžete nastavit parametry SEO, sledovat statistiky webových stránek, integrovat požadované nástroje a widgety a provádět další akce, abyste se ujistili, že váš web pro malé firmy získává vysoké pozice v Googlu.
 • Stoupat Wixem. Ascend by Wix je pokročilé obchodní řešení typu vše v jednom, které poskytuje přístup k více než 20 profesionálním obchodním nástrojům, jejichž cílem je zjednodušit vaše procesy řízení podniku. Pomocí této funkce můžete začít, provozovat a propagovat vaši společnost, rozšiřovat zákaznickou základnu a reputaci a vytvářet zisk. Ascend umožňuje maximální automatizaci všech procesů a nabízí takové nástroje, jako jsou formuláře, správce kontaktů, live chat, doručená pošta, faktury, úkoly & Připomenutí, automatizace, cenové nabídky atd.

Je Wix vhodný pro malé firmy? Wix rozhodně funguje skvěle pro projekty malých podniků z hlediska cen. Plán zdarma, který systém nabízí každému předplatiteli, lze efektivně využít k vyzkoušení všech funkcí tvůrce webových stránek. Pokud se však rozhodnete spustit firemní web a zpřístupnit jej na webu, nepokryje se tím celá řada vašich potřeb v oblasti webového designu. Budete potřebovat název domény a další nástroje, abyste se ujistili, že vaše webové stránky firmy patří mezi vyhledávače a těší se oblibě u cílové skupiny. Je tedy nutné provést upgrade na placené předplatné. Wix nabízí řadu Business / eCommerce plánů, jejichž cena začíná na $ 23 / mo. To je hodná investice pro jakýkoli web pro malé firmy.

Vyzkoušejte Wix zdarma

uKit – Small Business Site Builder pro osobní webové stránky

uKit - Small Business Site Builder pro osobní webové stránky

uKit – je jedním z nejjednodušších a nejfunkčnějších tvůrců webových stránek pro malé firmy pro osobní projekty. Ve skutečnosti tento systém poskytuje skvělou korelaci ceny a kvality pro začátečníky a profesionály v oblasti webového designu, kteří mají v úmyslu zahájit své DIY obchodní webové stránky. Platforma se vyznačuje stavitelem webových stránek pro malé firmy, a proto je celá sada funkcí zaměřena na dokončení tohoto úkolu.. uKit je velmi snadno použitelný a nevyžaduje povědomí o kódovacích schopnostech. Je to příjemné řešení pro vytváření webových stránek pro majitele malých firem a soukromé podnikatele, kteří jsou neustále tlačeni na čas, postrádají znalosti webdesignu a nejsou připraveni investovat mnoho do rozvoje webových stránek. Zde je seznam funkcí, které uKit hrdě nabízí svým předplatitelům:

 • Citlivé obchodní návrhy. Kolekce šablon uKit je jednou z nejpůsobivějších ve výklenku. Zjednodušuje vyhledávání stovky responzivních šablon rozdělených do obchodních kategorií. Šablonu můžete změnit v kterékoli fázi procesu návrhu webu, zatímco obsah bude uložen. Proces přizpůsobení šablony je také jednoduchý. Prostě otevřete ovládací panel a podívejte se na nástroje, které můžete k tomuto účelu použít.
 • Integrace AmoCRM. Se zaměřením na podporu podnikání přichází uKit amoCRM možnost integrace. Jedná se o jednoduchý a docela intuitivní systém účetních obchodů a klientů, který pomáhá řídit a zvyšovat objemy prodeje. Systém zjednodušuje proces správy zákazníků / objednávek a přispívá k rychlejší a efektivnější podpoře podnikání.
 • eCommerce. uKit eCommerce funkce stojí za pozornost. Tvůrce webových stránek poskytuje uživatelům příležitost ke spuštění a správě malého internetového obchodu. Ve skutečnosti můžete jít dvěma způsoby. Můžete buď připojit widget eCommerce ke svému webu a nastavit parametry nebo integrovat plugin Ecwid a začít prodávat online.
 • Obchodní widgety. uKit umožňuje integrovat obchodní widgety, které mohou přidat funkčnost a obchodní zaměření na váš web. Mezi podnikovými widgety, které byste chtěli integrovat do svého projektu, je zpočátku vhodné zmínit časovou osu, kroky, Mapy Google, sociální sítě atd. Každý z těchto widgetů funguje skvěle pro všechny typy firemních webových stránek..
 • Integrace SendPulse. uKit se hladce integruje s SendPulse – oblíbeným widgetem, který používají ti weboví vývojáři, kteří chtějí svým návštěvníkům webových stránek přidávat a upravovat online oznámení push. Integrace widgetů trvá jen pár minut a může být dokončena i nekódery.
 • uCalc. Dalším vrcholem tvůrce webových stránek je jeho online kalkulačka – uCalc, integrace, která pomáhá definovat náklady na produkty / služby nabízené cílové skupině. Toto je obzvláště skvělá volba pro projekty elektronického obchodu.

Je uKit dobrý pro malé firmy? uKit je jednou z nejlepších možností pro vývoj webových stránek pro malé firmy a je to jedna z nejvíce dostupní tvůrci webových stránek také. Systém nemá bezplatný plán, ale není to zcela nezbytné, vzhledem k nákladům na jeho placené předplatné. Cena nejlevnějšího plánu uKit představuje pouze 4 $, zatímco nejdražší a pokročilé předplatné vás bude stát 12 $ / mo! Tyto ceny jsou více než dostupné pro každou malou firmu – sotva najdete levnější ceny za tak rozsáhlou funkčnost!

Viz také: uKit recenze.

Vyzkoušejte zdarma uKit

WordPress – nejlepší open source CMS pro malé firmy

WordPress - nejlepší open source CMS pro malé firmy

WordPress – je nejlepší open source systém pro správu obsahu pro webové stránky pro malé firmy. Platforma získala celosvětovou popularitu díky své výkonné sadě funkcí, hojnosti integračních funkcí a pokročilým možnostem přizpůsobení designu. Systém byl původně vytvořen jako platforma pro blogování, a proto nenajdete jednodušší řešení pro spuštění a správu blogu. To však neznamená, že nebudete moci systém použít pro vývoj dalších typů projektů. Naopak, WordPress funguje skvěle pro vytváření obchodních webů, vstupních stránek a dokonce i webových obchodů. Vše záleží na vašich cílech, úsilí o webový design a výsledku, který očekáváte v dlouhodobém horizontu. Když WordPress řeší aspekt funkčnosti, nabízí následující funkce:

 • Pluginy pro malé firmy. Systém vyniká z davu díky jeho silným možnostem integrace pluginů. Existuje spousta pluginů WordPress a je jen na vás, abyste si vybrali a integrovali ty, které jsou pro váš web nejvhodnější. Mezi nejoblíbenější doplňky WordPress pro obchodní weby má smysl zmínit WPForms, MonsterInsights, Yoast SEO, neustálý kontakt, OptinMonster, Sucuri, UpdraftPlus, WP Rocket, MemberPress, CSS Hero, LearnDash, G Suite, SEMRush, Pretty Links Pro, Sdílené počty, WooCommerce a mnoho dalších.
 • Pluginy pro interakci se zákazníky. Spolu s pluginy specifickými pro nika nabízí WordPress také rozsáhlý výběr widgetů / rozšíření interakce se zákazníky. Jsou požadovány, aby vaše webové stránky pro malé firmy byly vhodné a užitečné pro stávající i potenciální zákazníky. Mezi nejoblíbenější widgety, které si můžete vybrat a integrovat do svého webu, jsou nejrozšířenější následující: Live Chat, Zopim Live Chat, Support Candy, uCare, AH vstupenky, Zendesk, Help Scout Desk atd..
 • Šablony pro malé firmy. WordPress je také známý svými špičkovými šablonami pro malé firmy. V globální síti jsou k dispozici tisíce a vy si můžete snadno vybrat z bezplatné a placené verze. Mějte však na paměti, že bezplatné šablony navržené vývojáři třetích stran nejsou zcela bezpečné kvůli potenciálním hrozbám malwaru. Ujistěte se, že jednáte s důvěryhodnými webovými designéry, na které se můžete zcela spolehnout.

Je WordPress vhodný pro malé firmy? WordPress funguje skvěle pro webové stránky pro malé firmy díky pokročilým funkcím a cenově dostupným cenám. CMS je zdarma ke stažení a instalaci. Za použití externích pluginů, motivů, widgetů a doplňků však budete muset zaplatit. Stejně tak budete muset koupit doménové jméno a zaplatit za hosting, aby byl váš web přístupný na webu.

Když už mluvíme o výběru hostitele, WordPress oficiálně doporučuje použití Bluehost jako špičkový poskytovatel hostingu které mohou pokrýt všechny hostingové potřeby jejich uživatelů. Hostitel se vyznačuje vysokou mírou dostupnosti, rychlostí načítání stránky, dostupnou cenovou politikou, bezpečností, obrovským trhem se stovkami pluginů, doplňků, aplikací a skriptů, rozsáhlým marketingem obsahu a možnostmi SEO, zaměřením na eCommerce a integrací několika aplikací. na firemní webové stránky. Náklady na používání Bluehost překvapí každého, protože cena jeho nejlevnějšího plánu představuje $ 2,95 / měsíc.

Vyzkoušejte WordPress Now

Krejčovské značky – nejlepší poskytovatel webových stránek pro malé firmy

Krejčovské značky - nejlepší poskytovatel webových stránek pro malé firmy

Tailor Brands – je nejlepším poskytovatelem webových stránek pro malé podniky, který je zpočátku zaměřen na zefektivnění obchodních značkových procesů. Tento systém pomáhá nastartovat vaše podnikání špičkovým designem a brandingem, díky čemuž se odlišuje od davu. Tailor Brands je první platforma pro návrh log a značek na světě, která je poháněna umělou inteligencí. To pomáhá dát každému projektu profesionální vzhled a jedinečnou online identitu značky. Níže jsou uvedeny nejvýznamnější vrcholy platformy:

 • Kolekce značkových nástrojů. Tailor Brands nabízí výkonnou sbírku značkových nástrojů speciálně navržených pro vaše podnikání. Tyto nástroje jsou přizpůsobitelné, což znamená, že můžete využít své soubory EPS a nápady na vizitky k vytvoření jedinečného designu webových stránek, který bude dokonale odpovídat vaší firemní webové stránce..
 • Logo Maker. Systém umožňuje navrhnout jedinečné obchodní logo, které odhalí vaši identitu značky, sdílí vaši vizi a vybere požadované prvky, které systém standardně nabízí. Proces vytváření loga je snadný a kreativní – potřebujete zadat název firmy, zvolit preferovaný typ loga, vybrat předvolby písma a pokračovat v procesu přizpůsobení loga. Po dokončení těchto kroků algoritmus AI použije obsah k návrhu loga vaší firemní webové stránky v automatizovaném režimu.
 • Platforma sociálního řízení. Systém je dodáván s integrovanou platformou sociální správy, která umožňuje sdílení obsahu souvisejícího s webovými stránkami a zveřejňování článků v sociálních sítích.
 • Přizpůsobit reklamy. Integrovaná platforma Tailor Ads vám umožňuje navrhovat okamžité reklamy, které jsou k dispozici ve více proměnných, aby vyhovovaly všem potřebám.

Je značka na míru vhodná pro malé firmy? Pokud potřebujete profesionální logo webových stránek a špičkové značky, přizpůsobí se značky Tailor Brands vašim požadavkům. Systém umožňuje přizpůsobit a hrát si kolem návrhu loga vaší webové stránky pomocí integrovaného nástroje pro tvorbu webových stránek, který je standardně dodáván s funkcemi elektronického obchodování. Neexistuje žádný bezplatný plán, ale platforma vám umožní vybrat jedno z placených odběrů, které začínají od 9,99 $ / měsíc. Navíc se cena může snížit až na 2,99 $ / měsíc, pokud se rozhodnete provést roční platbu.

Vyzkoušejte Tailor Brands Now

Shopify – webový obchod pro elektronický obchod pro malé firmy

Domovská stránka Shopify

Shopify – je nejvýkonnější a nejoblíbenější eCommerce software slouží ke spuštění a správě profesionálních webových stránek a webových stránek elektronického obchodu. Celá sada funkcí platformy i její nástroje jsou zaměřeny na návrh všech typů internetových obchodů. Tvůrce webových stránek je skvělou volbou pro začátečníky i profesionály, kteří se specializují na vývoj webových stránek v eCommerce. Neexistují žádné funkce elektronického obchodu, které Shopify postrádá – podívejte se na funkce a nástroje systému a zjistěte, kolik toho může nabídnout:

 • POS Software. Služba Shopify přichází s pokročilým prodejním místem (POS), který umožňuje prodej produktů ve vašem vlastním obchodě. Použití terminálu externí karty, příjem objednávek offline, automatická synchronizace s účtem Shopify, možnost spuštění několika uživatelských účtů, synchronizace Quickbooků, možnost hlášení – to je jen několik výhod této funkce.
 • Možnosti správy produktu. Služba Shopify umožňuje integraci nákupního košíku a tlačítka „Koupit“, aby zákazníci mohli vytvořit požadované množství produktových karet. Systém automaticky vygeneruje kódy pro vložení produktu a přidá tak seznamy produktů a kolekce na web. Systém navíc umožňuje rozsáhlé možnosti správy produktů, které uživatelům zajistí pohodlný nákup.
 • Všestranné možnosti integrace. Tento software umožňuje integraci s populárními a funkčně naložené tržištěmi, jako jsou Xero, Quickbooks a další účetní software pro zvýšení výkonu vašeho internetového obchodu. Integrace služby Shopify s Amazon Marketplace se provádí několika jednoduchými kliknutími, zatímco výsledek této synchronizace překoná vaše očekávání, pokud plánujete prodávat produkty na obou platformách. Mnohokanálová podpora zde také velmi pomůže.
 • Špičkové marketingové funkce. Pokud jde o propagaci internetového obchodu, poskytuje Shopify dostatek špičkových marketingových funkcí. Podnikatelé budou moci vytvářet online příjmy, analyzovat a prohlížet statistiky internetového obchodu, zůstatek na kontrolním účtu, používat pokročilé funkce Shopify jako Shopify Ping, App Store, slevy BOGO, Shopify Tap & Chip Reader a další.
 • Nástroje pro správu internetového obchodu. Tento software vám umožňuje vybrat si z několika možností a nástrojů pro správu internetového obchodu, které zvyšují výkon vašeho internetového obchodu. Patří sem přístup k zákaznickým profilům, skupinám a účtům, rozložení a šablony e-mailů, možnosti dropshippingu a vyřízení objednávky atd.
 • AR Funkce. Dalším vrcholem Shopify je jeho pokročilý Rozšířená realita (AR) nářadí. Tato funkce umožňuje vidět produkty nabízené k prodeji ve 3D režimu, aby potenciální kupující mohli podrobně vidět své výhody.

Je Shopify dobrý pro malé firmy? Shopify je jedna z nejlepších platforem, která se skvěle hodí pro vývoj webových stránek eCommerce – od malých až po hypermarkety. Software nabízí 14denní zkušební období zdarma k vyzkoušení sady funkcí a čtyři placené předplatné. Náklady na nejlevnější plán představují 9 $ / měsíc, což je překvapivě rozumná nabídka.

Vyzkoušejte službu Shopify zdarma

Bluehost – tvůrce webových stránek a hosting pro malé firmy

Bluehost - tvůrce webových stránek a hosting pro malé firmy

Bluehost – je nejdůvěryhodnějším a nejfunkčnějším poskytovatelem hostování webových stránek pro malé firmy. Společnost existuje již řadu let a získala loajalitu milionů uživatelů po celém světě. Nyní je znám jako oficiální poskytovatel hostingu doporučený pro profesionální použití společností WordPress. Systém zajišťuje hladký výkon webových stránek, které jsou s ním hostovány, jakož i bezpečné uchovávání dat. Hlavní výhody společnosti jsou uvedeny níže:

 • Flexibilita. Systém zajišťuje bezproblémovou integraci se spoustou všestranných rozšíření, doplňků, externích služeb a pluginů, které přispívají k hodnotnému a špičkovému výkonu vašich webových stránek pro malé firmy, bez ohledu na množství provozu..
 • Prodloužení doby načítání stránky. Bluehost také zaručuje plynulý výkon webových stránek, což má za následek prodloužení doby načítání stránky a vysokou míru dostupnosti. Systém je dodáván s balíčkem integrovaných funkcí a nástrojů, které zvyšují výkon webových stránek, bez ohledu na celkové parametry načítání webových stránek a objem provozu.
 • Bluehost Marketplace. Poskytovatel hostingu přichází s výkonným integrovaným trhem pluginů, rozšíření, skriptů a doplňků, které v ideálním případě zvyšují přizpůsobení a výkon webových stránek malých podniků. Dále je možné si vybrat z bohaté kolekce obchodních šablon vyvinutých pro WordPress.
 • Pokročilé zabezpečení. Bluehost věnuje zvláštní pozornost zabezpečení vašeho webu a ochraně dat, což je pro obchodní projekty hodně důležité. Poskytovatel hostingu používá nástroje na ochranu horkých odkazů spolu s kladivem na spam, odborníky na spam a dalšími bezpečnostními prvky.

Je Bluehost vhodný pro malé firmy? Bluehost je spolehlivý a funkční poskytovatel hostingu webových stránek pro malé firmy. Platforma nenabízí žádné bezplatné programy, ale je kompenzována dostupnou cenou za placené předplatné. Cena nejlevnějšího plánu představuje 2,95 $ / měsíc. Za tuto cenu získáte bezplatnou možnost připojení SSL certifikátu, neomezenou šířku pásma, možnost připojení bezplatného doménového jména k webové stránce firmy (pokud jej ještě nemáte) a mnoho dalších výhod.

Vyzkoušejte nyní Bluehost

Záložka – Webová platforma pro malé firmy poháněná umělou inteligencí

Záložka - Webová platforma pro malé firmy poháněná umělou inteligencí

Záložka – je nejlepší webová platforma využívající AI k vytváření webových stránek pro malé firmy. Tvůrce webových stránek založených na cloudu je plně vybaven možnostmi specifickými pro podnikání a umožňuje vytvářet dobře strukturované projekty. Obchodní webové stránky a internetové obchody spuštěné na platformě mají důvěryhodný vzhled a vynikající výkon. Je nejvyšší čas poskytnout nyní seznam nejpůsobivějších funkcí Bookmark:

 • Asistent AIDA. Díky pokročilé AIDA můžete vytvořit funkční obchodní web nebo internetový obchod v mžiku.Asistent pro návrh umělé inteligence) nářadí. Celý proces vytváření webových stránek netrvá déle než pár minut, zatímco výsledek jistě zaujme každého – takže funkční AIDA je! Stačí zadat informace o své firmě a sledovat, jak asistent pro vás web vytváří.
 • Integrované obchodní šablony. Záložka nemá standardní šablony, které můžete přizpůsobit tak, aby vyhovovaly vašim potřebám. Právě AIDA nabízí široký výběr bezplatných integrovaných témat, která se liší strukturou a ve výchozím nastavení reagují. Vyberte některého z nich a začněte pracovat na svém webu pro malé podniky nebo eCommerce.
 • Vícejazyčná podpora. Platforma podporuje více než 50 jazyků, díky čemuž můžete vytvořit ty jazykové verze webových stránek, které potřebujete oslovit cílové publikum v zahraničí.
 • Statistiky obchodních webů. Tvůrce webových stránek umožňuje sledovat výkonnost webových stránek vaší firmy pomocí integrovaných nástrojů pro sběr statistik. Existuje také několik mobilních aplikací, které umožňují rychlou a efektivní správu webových stránek z libovolného místa, ve kterém se nacházíte.

Je záložka dobrá pro malé firmy? Bookmark je docela dobrá volba pro podnikatele, kteří chtějí začít podnikat na webových stránkách a využívat pokročilé funkce umělé inteligence. Záložku můžete použít zdarma ke spuštění jednoduchého webu. Náklady na prémiové balíčky jsou docela přijatelné. Chcete-li získat plně funkční obchodní nebo eCommerce web, můžete si vybrat jedno ze dvou placených předplatných. Jejich cena se pohybuje mezi 11,99 a 24,99 $ za měsíc na základě zahrnutých podmínek a funkcí.

Vyzkoušejte záložku zdarma

Ucraft – cenově dostupný nástroj k vytvoření webové stránky pro malé firmy

Ucraft - cenově dostupný nástroj k vytvoření webové stránky pro malé firmy

Ucraft – je cenově dostupný DIY tvůrce webových stránek pro spuštění a správu webových stránek pro malé firmy. Systém funguje skvěle pro splnění jakýchkoli obchodních úkolů. Je to skvělá volba pro profesionály s prvotřídním časem a web designem, kteří mají v úmyslu zahájit a spravovat obchodní weby, vstupní stránky, blogy a další projekty. Webové stránky vytvořené pomocí Ucraft jsou citlivé, 100% přizpůsobitelné a webové obchody snadno spravovatelné. Přicházejí s celoobrazovkovými bloky a plochým designem, což přispívá k jejich současnému vzhledu a pocitu. Tvůrce webových stránek v současné době poskytuje přístup k následujícím funkcím:

 • Platforma elektronického obchodování. Integrovaný eCommerce engine platformy je snadno použitelný pro všechny, kteří sledují cíl spustit internetový obchod. Systém poskytuje seznam funkcí specifických pro elektronický obchod, které zjednodušují proces vytváření internetového obchodu. Mezi ně patří katalog produktů, integrovaný nákupní košík, nahrávání a nastavení obrázků, integrace sociálních médií, možnost připojení k 8 populárním a výnosným prodejním kanálům, organizování a pořádání slevových kampaní, vydávání slevových kódů pro vybrané produkty atd. Systém také nabízí hromadnou dopravu a platební možnosti, jejichž výběr závisí na lokalitě.
 • Blogování. Funkčnost služby blogování je efektivně realizována aplikací aplikace Články. Tato funkce umožňuje spouštět blogy nebo přidávat sekce zpráv na stávající weby. Vytvoření příspěvku, vytvoření nového rozvržení blogové stránky, integrace systémů komentování, připojení tlačítek sociálních médií ke každému příspěvku trvá jen pár minut, aby uživatelé mohli sdílet články, které se jim líbí..
 • Zdarma vstupní stránka tvůrce. Ucraft má bezplatného tvůrce vstupní stránky, který vám umožňuje vytvářet a aktualizovat kvalitní vstupní stránky, které vám předvádějí vaše nápady, produkty nebo služby, řídí organický provoz, generují potenciální zákazníky a dosahují dalších obchodních cílů. Ve sbírce návrhů služby si můžete vybrat z mnoha šablon vstupní stránky.
 • Logo zdarma. Dalším vrcholem Ucraft je jeho bezplatný Logo Maker. Ať už si přejete vylepšit své stávající obchodní logo nebo vytvořit zbrusu nové, tento nástroj vám to umožní snadno. Ze standardních ikon budete moci navrhnout jedinečné logo nebo nahrát své vlastní logo, abyste vylepšili jeho design a styl. Chcete-li přizpůsobit logo svého webu, můžete experimentovat s barevnými schématy, názvy, písmeny, tvary, styly, velikostmi a mnoha dalšími dostupnými konstrukčními parametry. Podrobné pokyny vám pomohou snadno dokončit úkol a získat vynikající výsledek.
 • Obchodní šablony. Kolekce šablony Ucraft není tak bohatá. Zahrnuje pouze 63 bezplatných profesionálních responzivních šablon, umožňuje kreativní svobodu a nabízí možnost vložení kódu pro přizpůsobení vybraných témat. Sada nástrojů pro návrháře, která se skládá z typografie, sady UI a tvůrce a rozvržení formulářů, umožňuje získat maximum z možností přizpůsobení designu Ucraft.

Je Ucraft vhodný pro malé firmy? Když už mluvíme o aspektu ceny, tvůrce webových stránek nabízí bezplatnou 14denní zkušební verzi, která vám umožní představit všechny funkce a služby, které systém nabízí. Platforma má také neomezený bezplatný plán, který přichází se spoustou omezení, a funguje dobře pouze pro osobní potřeby vytváření webových stránek. Pokud jde o placené předplatné, Ucraft má tři možnosti, z nichž nejlevnější vás bude stát 10 $ / měsíc.

Vyzkoušejte Ucraft zdarma

SITE123 – nejjednodušší tvůrce webových stránek pro malé firmy

SITE123 - nejjednodušší tvůrce webových stránek pro malé firmy

SITE123 – je nejjednodušší, bezplatný a funkční cloudový webový tvůrce pro vývoj webových stránek pro malé firmy. Nabízí praktický editor WYSIWYG a umožňuje vývoj všestranných projektů. Tato služba je známá pro svou jednoduchost, intuitivní přístup k vytváření webových stránek a pohodlí. Má toho co nabídnout odborníkům na webový design a je také docela srozumitelné pro začátečníky. Pokud máte pravdu, že zahájíte obchodní projekt se SITE123, zvažte seznam jeho nejdůležitějších momentů:

 • Citlivé obchodní šablony. Tvůrce webových stránek all-in-one přichází s širokou nabídkou responzivních šablon. Jsou univerzální a zdarma. Přicházejí do několika obchodních sfér a lze je efektivně přizpůsobit s ohledem na specializaci, ve které se specializujete. Pokud nemůžete najít šablonu, kterou se vám líbí, můžete navrhnout webové stránky od nuly. Nezabírá to ani úsilí a čas.
 • Integrace sociálních médií. Tvůrce webových stránek umožňuje zvýšit popularitu vaší firmy prostřednictvím účtů na sociálních sítích. Toto je jistý způsob, jak informovat partnery / zákazníky o nadcházejících obchodních událostech, aktualizacích, novinkách a speciálních nabídkách.
 • Vícejazyčná podpora. SITE123 nabízí vícejazyčnou podporu. Díky tomu můžete vytvořit požadovaný počet jazykových verzí webových stránek na základě cílové skupiny, kterou chcete v zahraničí oslovit.
 • eCommerce Engine. Tvůrce webových stránek přichází s pohodlným a efektivním modulem eCommerce. Jeho použití umožňuje spouštění a správu výkonných online obchodů s více možnostmi. Můžete spravovat sortiment produktů, nastavit platební / přepravní údaje, spouštět a aktualizovat kupóny se slevou, spravovat platební možnosti PayPal atd..
 • Tvůrce formulářů. Pokud plánujete spuštění webové stránky pro malé firmy se serverem SITE123, bude pro vás určitě vhodný jeho integrovaný online formulář Builder. Tento nástroj je dodáván se sadou vlastních rozložení formulářů, nástrojů pro přizpůsobení návrhu a prvků, které vám umožňují vytvářet kvalitní integrovatelné online formuláře.

Je SITE123 vhodný pro malé firmy? Webové stránky pro malé firmy vytvořené pomocí SITE123 vypadají přitažlivě a jsou docela funkční. Náklady na používání této služby se pohybují od 10,80 do 28,80 $ měsíčně. K dispozici je také bezplatný plán, jehož vlastnosti jsou dostatečné k otestování systému, než se rozhodnete pro placené řešení. Sazby se liší s ohledem na funkčnost předpokládanou plány.

Vyzkoušejte SITE123 zdarma

Gator – jednoduchý a šikovný webový tvůrce hostgator

Gator - jednoduchý a šikovný webový tvůrce hostgator

Gator – je jednoduchý a šikovný webový tvůrce, který zpočátku zacílí na nezkušené uživatele s malým nebo žádným webovým designem. Službu provozuje a spravuje HostGator – jeden z nejznámějších poskytovatelů hostingu na světě. Systém je dodáván s intuitivním webovým editorem drag-and-drop, množstvím dobře přizpůsobených šablon a pěknou sadou funkcí, které omezují potíže s webovým designem na minimum. Gator dobře pracuje na vývoji osobních webových stránek, blogů a projektů malých podniků, jejichž hlavním cílem je propagace určitých produktů / služeb. Základní sada funkcí tvůrce webových stránek je následující:

 • Integrace sociálních médií. Toto je jeden z nejsilnějších bodů tvůrce webových stránek, který umožňuje vkládat obsah ze světově populárních služeb, jako jsou Twitter, Facebook, Instagram atd., Přímo na váš web. Získáte přístup k tlačítkům sociálních médií, bohatým galeriím obrázků, živým kanálům a dalším nástrojům, které zajistí odměnu za přítomnost na webu.
 • Integrovaná analytika. Gator také umožňuje sledování užitečných informací souvisejících s výkonem vašich webových stránek, a proto bude pro vás snazší řídit tok provozu, konverzi a míru opuštění webu. Ať už si vyberete jakýkoli cenový plán, přijde s připojeným certifikátem SSL, návrhy mobilního řešení a názvem domény.
 • App Market. Tvůrce webových stránek má navíc obrovský integrovaný trh aplikací, který nabízí spoustu doplňků, widgetů a aplikací pro pokročilé přizpůsobení webových stránek na stránce. Trh je zdarma pro všechny kategorie uživatelů.
 • Obchodní šablony. Kolekce šablon Gator je docela působivá, i když ve srovnání s jinými populárními službami není tak bohatá. Tvůrce webových stránek nabízí responzivní šablony, které jsou rozděleny do tematických kategorií, což uživatelům usnadní výběr. Mějte však na paměti, že šablony Gator jsou zcela standardní a nefungují dobře pro weby, které mají odlišné tvůrčí zaměření (například portfolia).
 • HostGator Hosting. Nepopiratelným vrcholem tvůrce webových stránek je skutečnost, že ve výchozím nastavení je hostitelem hostgator hosting, který poskytuje neomezený úložný prostor a šířku pásma bez ohledu na zvolené předplatné. To znamená, že budete moci nahrát neomezené množství obsahu na svůj web, aniž byste měli jakékoli obavy ohledně rychlosti načítání a dalších důležitých technických parametrů..

Je Gator vhodný pro malé firmy? Cenová politika tvůrce webových stránek je spíše mírná. Platforma nabízí tři cenové plány, jejichž cena klesá v závislosti na zvoleném termínu předplatného. Abych byl přesný, je možné se zaregistrovat do systému na jeden měsíc, jeden / dva roky. Čím delší je tato doba – tím menší budou případné náklady na plán a tím více peněz ušetříte při běhu protokolu.

Platforma tak má tři placené plány, jmenovitě Starter, Premium a eCommerce. Náklady na plány představují 3,84 $, 5,99 $ a 9,22 $ měsíčně odpovídajícím způsobem za předpokladu, že se rozhodnete pro předplatné na 2 roky. Vezměte na vědomí, že Gator nenabízí bezplatný plán ani zkušební verzi, což znamená, že budete muset vybrat placenou možnost hned od začátku.

Vyzkoušejte Gator Now

Jsou weboví stavitelé dobří pro malé firmy?

Tvůrci webových stránek skvěle pracují na vývoji webových stránek pro malé firmy. Tyto platformy poskytují řadu výhod, které nemohou nabídnout jiné nástroje pro vytváření webových stránek. Podívejte se na některé z nich hned teď:

 • Pohodlí a snadné použití. Tvůrci webových stránek přicházejí s řadou nástrojů, které lze snadno zvládnout i pro nováčky. Je to proto, že systémy jsou speciálně navrženy pro uživatele, kteří si nejsou vědomi programovacích dovedností, a nabízejí také pokročilé funkce pro zdatné webové designéry..
 • Není potřeba kódovacích dovedností. Nemusíte se učit základy kódování, protože proces webového designu je zde intuitivní a jednoduchý. Výsledkem je, že webové stránky vytvořené se systémy jsou logicky strukturovány a mají slušné návrhy.
 • Funkce zaměřené na podnikání. Tvůrci webových stránek pro malé firmy přicházejí se spoustou funkcí specifických pro tuto velmi specifickou oblast. Nabízejí widgety, aplikace a rozšíření, které můžete integrovat do projektu, a zvýšit tak jeho výkon a využít slušný výsledek.
 • Šablony. Systémy nabízejí více šablon specifických pro podnikání, aby vyhovovaly různým oblastem. Obvykle jsou optimalizovány pro mobilní zařízení tak, aby byly k dispozici na různých zařízeních pro pohodlí klienta.
 • Dostupnost. Převážná část tvůrců webových stránek má flexibilní cenovou politiku a nabízí různé možnosti nákladů, aby vyhověla konkrétním potřebám uživatelů a rozpočtům. Výběr plánu obecně závisí na cíli, kterého chcete dosáhnout, a na rozsahu služeb na podporu podnikání, které potřebujete.

Sečteno a podtrženo

Výhodou je mít plně funkční webovou stránku pro malé firmy. Jedná se o nejprodávanější nástroj, který může účinně podpořit vaši obchodní propagaci, a tím přispět k růstu provozu a vytváření zisku.

I když nejste profesionálem v oblasti webdesignu, je stále možné spustit a spravovat web firmy samostatně. Tímto způsobem se vyhnete nutnosti investovat obrovské rozpočty do najímání webových designérů. Stejně tak nebudete vystaveni riziku, že z dlouhodobého hlediska získáte nekvalitní projekt nebo budete čelit bezpečnostním problémům. Jste to vy, kdo celý proces vytváření webových stránek ovládáte od nuly, a právě zde vám tvůrci webových stránek budou velmi pomáhat.

Výběr tvůrce webových stránek, který vyhoví vašim potřebám webového designu, je zcela zodpovědný, ale tato skutečnost vás nemusí frustrovat.. Před konečným výběrem zvažte všechny funkce, které vám mohou nabídnout platformy uvedené v článku. Realizace vašich skutečných potřeb pro budování webu je klíčem k vašemu úspěchu.

Ať už chcete své stávající podnikání online nebo začít vydělávat na webu, prvním krokem je vytvoření vlastního webu. S tím vám pomůže kterýkoli z výše uvedených tvůrců webových stránek.

Vytvořte obchodní web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map