Nejlepší tvůrci webových stránek pro neziskové organizace

Nejlepší tvůrci webových stránek pro neziskové organizace


Internetová stránka neziskové organizace je nejlepší destinací pro všechny její členy, kteří si chtějí být vědomi všech událostí, které se odehrávají v její práci. Je to také cenný zdroj informací pro ty uživatele, kteří se právě chystají připojit k organizaci nebo hledají související data.

Je samozřejmé, že tento druh webových stránek by neměl být vůbec komplikovaný, což každému umožní snadno si jej kdykoli prohlédnout. Měl by zajistit intuitivní navigaci a umožnit tak i těm, kteří to potřebují, najít informace, které aktuálně potřebují, aniž by investovali příliš mnoho času a úsilí. V opačném případě riskujete ztrátu potenciálních zákazníků, kteří mohou dát přednost konkurenci v případě, že na vašem webu nenajdou potřebné informace..

Skutečnost, že většina majitelů neziskových organizací se nemůže pochlubit skvělými dovednostmi a zkušenostmi s webovým designem, vyvolává potřebu hledat jednoduché, ale spolehlivé způsoby vývoje webových stránek.. Pronájem webového mistra nebo objednání webových stránek z webdesignérského studia nebude dobrým řešením, protože je to docela dost nákladná alternativa. Zde se velmi ocení využití tvůrců webových stránek.

Tvůrci webových stránek jsou původně určeni pro nováčky, a proto přicházejí s užitečnými a podrobnými pokyny, doporučeními a tipy, které zejména zjednodušují proces webového designu.. Nemusíte mít kódovací schopnosti nebo specifické znalosti webdesignu, které tyto systémy osvojí ve prospěch. Většina z nich nabízí bohaté kolekce šablon, které jsou plné obsahu a reagují hned od začátku. A konečně, webové stránky vytvořené s tvůrci webových stránek jsou cenově dostupné a správně optimalizována pro vyhledávače, což zvyšuje šance vaší organizace na získání vyšších pozic ve výsledcích vyhledávače.

Testovali jsme 9 z nejlepších neziskových tvůrců webových stránek:

 1. Wix – nejlepší bezplatný webový tvůrce pro neziskové organizace
 2. WordPress – CMS # 1 pro jakýkoli neziskový web
 3. uKit – Nejlevnější tvůrce webových stránek pro malé firmy
 4. SITE123 – Skvělá platforma pro tvorbu webových stránek pro kutily
 5. 8b – Snadný tvůrce stránek pro neziskové organizace
 6. Tvůrce chatu – tvůrce webových stránek zdarma pro neziskové organizace
 7. Squarespace – charitativní webový tvůrce pro neziskové organizace
 8. Shopify – Elektronický obchod pro neziskové a charitativní organizace
 9. Bluehost – nejlepší webhosting pro neziskové organizace

Máte zájem dozvědět se více o každém z těchto systémů a vybrat ten, který přijde na potřeby vaší neziskové organizace a požadavky na webový design obecně? Každý z výše uvedených tvůrců webových stránek je plně funkční a stojí za pozornost. Podívejte se nyní na jejich recenze a udělejte si nezaujatý výběr.

Wix – nejlepší bezplatný webový tvůrce pro neziskové organizace

Wix - nejlepší tvůrce webových stránek pro neziskové organizace (je to ZDARMA)

Wix – je tvůrce webových stránek typu vše v jednom, který se používá k vytváření různých typů webových stránek, včetně typů neziskových organizací. Systém pokrývá široké spektrum potřeb webového designu a poskytuje mnoho funkcí, které lze snadno prozkoumat a ovládat. Podívejte se nyní na hlavní výhody této služby:

 • Šablony pro neziskové organizace. Wix má sbírku náboženství a neziskových šablon, ze kterých si můžete vybrat. Mezi ně patří Charita potravin, Dětská charita, Dobrovolníci pro teenagery, nekomerční projekty, Komunita atd. Mnoho z nich přichází s integrovanou „Přispět nyní”Tlačítka a další funkce, které jsou pro tyto weby nezbytné.
  K dispozici je také bohatá sada nástrojů pro přizpůsobení designu, která vašemu webu poskytne požadovaný vzhled a funkčnost. Mějte však na paměti, že Wix neumožňuje změnu šablony na cestách. Pokud se to rozhodnete, budete muset obsah znovu odeslat.
 • Členství. To je velmi výhodné pro organizace, které vyvíjejí a řídí několik projektů a potřebují přiřadit určité členy ke konkrétním projektům. Pomocí funkce členství můžete udělit přístup ke skrytým částem webu těm uživatelům, kteří poskytli dary a mohou jim být nabídnuta zvláštní práva.
 • Fórum. Wix to umožňuje přidání fóra na svůj web, což je pro tyto služby docela výjimečná funkce. To je skutečná výhoda pro jakýkoli web neziskové organizace, protože umožňuje kontaktovat uživatele a vybízet je k účasti. Ve fóru můžete vytvořit libovolná témata a větve, abyste zjistili nápady ostatních členů a umožnili jim sdílet své názory s ostatními uživateli.
 • Blogování. Jedná se o bezpečný způsob, jak informovat uživatele o nejnovějších zprávách a událostech, které se dějí ve vaší organizaci, ao dalších souvisejících informacích. Můžete psát a publikovat příspěvky týkající se poslání a prohlášení vaší neziskové organizace, sdílet své cíle a argumenty, aby přesvědčili čtenáře, aby se připojili k vaší organizaci.
 • Vícejazyčný web. Jako vlastník neziskové organizace vás možná bude zajímat vytvoření několika jazykových verzí vašeho webu. Tímto způsobem můžete povzbudit zahraniční investory, aby poskytovali dary a různými způsoby podporovali vaši organizaci. Je to také pěkný způsob, jak přilákat více uživatelů, kteří sdílejí váš cíl a chtějí se připojit k organizaci.

Náklady: Wix má zdarma nikdy nekončící plán, který můžete použít k vytvoření webové stránky pro vaši neziskovou organizaci. Je to skvělá možnost, jak vyzkoušet tvůrce webových stránek funkcí, ale pokud chcete provozovat a spravovat efektivní web, budete čelit určitým omezením standardu pro bezplatný plán (Wix reklamy, diskové úložiště a omezení šířky pásma atd.). A co víc, webové stránky Wix zdarma přicházejí s subdoménami. Pokud hodláte zahájit projekt pro seriózní neziskovou organizaci, nedá to vašemu webu důvěryhodnost.

Je zřejmé, že má smysl upgradovat na jeden z placených předplatných Wix, aby se získala věrnost uživatelů a zvýšila se míra důvěryhodnosti vašeho webu. Za tímto účelem nabízí tvůrce webových stránek dvě velké skupiny plánů – Standard a Business / eCommerce, které jsou také rozděleny do podrobnějších předplatných, aby se rozšířil výběr uživatelů. Náklady na standardní plány začínají 13 $ / mo a stoupají až na 39 $ / mo, zatímco náklady na obchodní plány představují 23 $ / mo a více. Všechny plány nabízejí bezplatné hostování a připojení k doméně, prémiovou zákaznickou podporu, integrovanou analýzu Google, úložný prostor a další oprávnění.

Vyzkoušejte Wix zdarma

WordPress – CMS # 1 pro jakýkoli neziskový web

WordPress - CMS # 1 pro jakýkoli neziskový web

WordPress – je důvěryhodný systém pro správu obsahu to nevyžaduje žádnou prezentaci – tak populární a funkční, že je. Tato služba je poněkud komplikovanější než standardní tvůrci webových stránek, protože to znamená povědomí o programovacích znalostech, aby se co nejlépe využil proces vývoje webu. Při používání této platformy nepůjdete bez nutnosti integrovat pluginy, které zvýší výkon vašeho neziskového webu. Po zveřejnění budete muset také ovládat kódování, abyste mohli web spravovat a aktualizovat. Podívejte se nyní na hlavní přednosti WordPress:

 • Citlivé šablony Niche. Systém má sbírku vestavěných šablon, ale také můžete najít desítky kvalitních responzivních šablon určených pro neziskové organizace na webu. Tato témata jsou bezplatná i placená – je na vás, abyste se rozhodli pro nejlepší možnost.
 • Pluginy WP pro neziskové organizace. Existuje několik pluginů WP, které jsou speciálně navrženy pro rozvoj neziskových organizací. Můžete také prohlížet bezplatné a placené možnosti online. Mezi nejoblíbenější pluginy tohoto typu má smysl zmínit Dej, WPForms, Optinmonster, Yoast SEO, Google Analytics od Yoast, Sucuri Free Scanner, Ohlas Widget, Backup Buddy, TablePress, Zapomeň na tlačítka Shortcode, Jednoduchý kalendář, Plovoucí sociální lišta, Oživte starý příspěvek, MapPress Snadné Google Maps, Polylang a více.
 • Pluginy uživatelských interakcí. Jako vedoucí neziskové organizace máte naléhavou potřebu zůstat v kontaktu s členy svých webových stránek. Pro tento účel nabízí WordPress kolekci specializovaných pluginů pro interakci uživatelů. Mezi ně patří Plugin pro klientský portál, Rychlé a snadné FAQ, Snadná tlačítka pro sdílení na sociálních sítích, Vyžádejte si Plugin pro zpětné volání, Zákaznický prostor WP a Panel oznámení WP Pro.

Náklady: WordPress je zdarma. To platí pro všechny kategorie uživatelů. Jinými slovy, můžete si stáhnout, nainstalovat a používat systém zdarma, dokud se nerozhodnete vytvořit plně funkční web. To může vyžadovat další finanční investice do zásuvných modulů nebo dokonce do šablon. Chcete-li, aby byl váš připravený web přístupný online, musíte si navíc zakoupit hosting a název domény.

Náklady na hosting závisí hlavně na poskytovateli a plánu, který vyberete. Při práci s WordPress se doporučuje použít Bluehost – oficiální poskytovatel služby hostování služby. Plány, které nabízí, jsou vybaveny funkcemi a jsou k dispozici za rozumnou cenu. Nejlevnější předplatné Bluehost tak bude stát pouze 2,95 $ / měsíc.

Vyzkoušejte WordPress Now

uKit – Nejlevnější tvůrce webových stránek pro malé firmy

uKit - Nejlevnější tvůrce webových stránek pro malé firmy

uKit – je tvůrce webových stránek, který si získal celosvětovou popularitu díky svému výraznému zaměření na rozvoj malých podnikatelských projektů. Její snadné použití, pohodlí a dostupnost z něj učinily jedno z nejlepších řešení pro uživatele, kteří jsou ochotni provozovat a spravovat různé typy webových stránek. Neziskové organizace nejsou výjimkou. Níže jsou uvedeny výhody, které získáte při používání tohoto nástroje pro tvorbu webových stránek:

 • Jednoduché a intuitivní rozhraní. uKit se může pochlubit jedním z nejjednodušších a nejintuitivnějších rozhraní vůbec. Ať už máte jakékoli dovednosti a zkušenosti s webovým designem, snadno si na to zvyknete a prozkoumáte základní prvky a funkce, které nabízí. Je to velmi pohodlné, snadno ovladatelné, moderní, vzrušující a srozumitelné pro každého. Tato jednoduchost rozhraní navíc vylučuje nutnost najmout webdesignéra. Můžete dělat všechno sami, tak proč ztrácet peníze, které můžete investovat do rozvoje vaší organizace?
 • Citlivé šablony. Responzivní šablony se automaticky přizpůsobí jakékoli velikosti obrazovky a rozlišení různých mobilních zařízení. To umožňuje uživatelům navštěvovat vaše webové stránky, kdykoli je potřeba a kdekoli jsou. S programem uKit můžete experimentovat s různými šablonami zahrnutými do kolekce tvůrce webových stránek. uKit umožňuje měnit témata na cestách, a tak vybrat ten, který vyhovuje vašim potřebám a preferencím především bez rizika ztráty obsahu. uKit má bohatou sbírku tematických šablon, které jsou zaměřeny na potřeby různých kategorií uživatelů.
 • Různé widgety. Některé z widgetů, které mohou být příjemným doplňkem webových stránek neziskové organizace, jsou tlačítka sociálních sítí, LiveChat, CallBack, komentáře uživatelů, mapy Google, e-mailové formuláře atd. Kterákoli z nich vám může pomoci splnit určitý úkol, jako je nabídka pomoc v reálném čase lidem, kteří to potřebují (například pomocí funkce CallBack nebo LiveChat). Díky widgetu pro mapy Google budou investoři a lidé, kteří chtějí vaši organizaci navštívit, ji najít mnohem rychleji.
 • Zabezpečený web. SSL certifikace umožní přijímat peníze bez jakéhokoli rizika. SSL certifikát je možné připojit zcela zdarma.

Náklady: uKit nemá bezplatný program, ale stále umožňuje vybrat a otestovat některý z placených programů zdarma po dobu 14 dní. To je více než dost na to, abyste se rozhodli, jaký plán pro vaše webové stránky funguje nejlépe. Pokud máte v úmyslu spustit jednoduchý web neziskové organizace, pak minimální plán ($ 4 / mo) bude pro tento účel fungovat dobře.

Vyzkoušejte zdarma uKit

SITE123 – Skvělá platforma pro tvorbu webových stránek pro kutily

SITE123 - Skvělá platforma pro tvorbu webových stránek pro kutily

Site123 – je jedním z nejjednodušších tvůrců cloudových webových stránek, které lze použít ke spuštění téměř všech typů webových stránek, včetně webů neziskových organizací. Systém zajišťuje snadnou navigaci a intuitivní proces vývoje webu. Díky tomu je SITE123 cennou volbou nejen pro profesionály v oblasti webdizajnu, ale také pro nezkušené majitele neziskových organizací, které mohou své rozmanité výhody využít ke spuštění a správě kvalitních projektů. Chcete-li zjistit, co přesně vám může tvůrce webových stránek nabídnout, podívejte se nyní na jeho výhody:

 • Logo Maker – Webové stránky vaší neziskové organizace musí vypadat důvěryhodně a seriózně s ohledem na pozornost uživatele řidiče. To je místo, kde profesionální nástroj pro tvorbu loga, který nabízí SITE123, bude velmi nápomocný. Umožňuje navrhnout logo vašeho webu pomocí sady integrovaných nástrojů, jako je oříznutí, posuvník velikosti loga, úprava záhlaví a mnoho dalších.
 • Tvůrce formulářů – Systém umožňuje integrovat kvalitní online formuláře do vašeho neziskového webu. To umožňuje vytváření pohodlných kontaktních stránek, online dotazů, recenzí, anket a dalších souvisejících prvků.
 • Blogování – SITE123 má funkční blogovací modul, který vám umožní vytvořit blog a integrovat jej do vašeho neziskového webu. To je užitečné, pokud jde o zapojení zákazníků, generování uživatelů a zvýšení interakce mezi registrovanými členy webu.
 • Vícejazyčná podpora – Tvůrce webových stránek nabízí vícejazyčnou podporu, která umožňuje vytvořit několik jazykových verzí vašeho neziskového webu. Tento nástroj se hodí těm majitelům webových stránek, kteří plánují interakci s uživateli ze zahraničí nebo tam hledají dárcovské příležitosti.
 • Přístupová práva na web – SITE123 umožňuje nastavit přístupová práva k webům na základě potřeb a požadavků majitelů webových stránek. Tato funkce je důležitá, pokud máte v úmyslu spravovat a aktualizovat svůj neziskový projekt s ostatními uživateli, kteří za něj odpovídají.
 • Zdarma připojení SSL – Pokud plánujete přijímat dary, je nutné připojit SSL certifikát k vašemu webu. SITE123 to umožňuje zdarma a zvyšuje tak bezpečnost vašeho projektu a důvěrnost plateb / dat.
 • Nástroje pro interakci uživatelů – Tvůrce webových stránek poskytuje přístup k seznamu nástrojů pro interakci uživatelů, které mohou přispět k funkčnosti vašeho neziskového webu.
 • App Market – Systém umožňuje vybrat si z mnoha widgetů / doplňků dostupných na integrovaném trhu s aplikacemi. Můžete si vybrat ty aplikace, které odpovídají specializaci a funkčnosti vašeho projektu. Některé z nich zahrnují chat live podpory, nástroje Analytics, galerie, sociální sítě, oblíbené, formuláře, widgety rezervace a mnoho dalších.
 • Integrace sociálních médií – Tato funkce vám umožní efektivně rozšířit pověst a popularitu vašeho webu v sociálních sítích, což vám umožní sdílet novinky, aktualizace a nadcházející události vaší neziskové organizace se svými odběrateli.

Náklady: SITE123 má bezplatný plán, který vám umožní zjistit hlavní rysy systému. Tato možnost vám však nebude fungovat vůbec kvůli připojení subdomény a dalším omezením funkčnosti. Pokud jde o placené předplatné, můžete si vybrat ze čtyř plánů. Jejich cena se pohybovala mezi 10,80 a 28,80 $ za měsíc.

Vyzkoušejte Site123 zdarma

8b – Snadný tvůrce stránek pro neziskové organizace

8b - Snadný tvůrce stránek pro neziskové organizace

8b – je nový tvůrce webových stránek pro kutily, který se vyznačuje ohromující jednoduchostí a intuitivním přístupem k webovému designu. Systém je příjemným výběrem pro nezkušené majitele neziskových organizací, kteří o procesu vytváření webových stránek nemají vůbec žádné nebo žádné znalosti. Pro spuštění webových stránek se systémem není zapotřebí žádných zkušeností s kódováním ani webovým designem – takže je srozumitelná, intuitivní a přesto nabitá funkcemi. Máte-li pravdu, že chcete tento webový tvůrce použít pro svůj neziskový web, zkuste nastavit sadu funkcí, kterou poskytuje:

 • Vícejazyčná podpora – 8b vám umožní vytvořit web vaší neziskové organizace ve více než jednom jazyce – záleží to na vašich potřebách a cílech webdesignu. Není třeba vytvářet několik webů dostupných v různých jazycích – 8b vám ušetří úsilí a čas a umožní vám zahájit vícejazyčný projekt.
 • Funkce Google AMP – Výkonná funkce Google Accelerated Mobile Pages vám umožní vylepšit zážitek návštěvníků webu z mobilního prohlížení i obecnou dobu načítání webové stránky..
 • Export webových stránek – Pokud máte v úmyslu pravidelně aktualizovat svůj neziskový web pravidelně, tato funkce se vám hodí také. To vám umožní stáhnout existující soubory webových stránek ve formátu ZIP a dále je upravovat a hostovat projekt s libovolným poskytovatelem podle vašeho výběru.
 • Funkce PWA – Webové stránky neziskových organizací se často těší oblibě uživatelů, což vyvolává potřebu vytvářet jejich aplikace pro větší pohodlí uživatelů. Funkce progresivní podpory webových aplikací umožňuje proměnit váš projekt na stolní nebo mobilní aplikaci za pár minut, čímž se zvyšuje jeho popularita.

Náklady: 8b je bezplatný tvůrce webových stránek. Můžete s ním založit neziskový web a spravovat jej podle potřeby během neomezeného časového období. Toto však není nejlepší řešení pro takové seriózní projekty, protože bezplatné předplatné přichází s několika omezeními, která vám brání získat maximum z jeho funkčnosti. Pro získání přístupu k pokročilé sadě funkcí webového tvůrce nabízí systém možnost upgradu – plán Start, jehož cena je 1,58 $ / měsíc. Je to perfektní řešení pro majitele neziskových webů, kteří hledají hodnotnou webovou prezentaci a výkon svých projektů. Navíc máte 14 dní na zrušení placeného předplatného bez finanční ztráty, pokud s něčím nejste spokojeni.

Vyzkoušejte 8b zdarma

Tvůrce chatu – tvůrce webových stránek zdarma pro neziskové organizace

Tvůrce chatu - tvůrce webových stránek zdarma pro neziskové organizace

IM Creator – je profesionální cloudový webový tvůrce, který vyniká z davu díky volnosti přizpůsobení designu, pokročilým funkcím a množstvím funkcí, které vám umožňují navrhovat funkční a vizuálně přitažlivé projekty. Tvůrce webových stránek neimplikuje žádné znalosti programování, místo toho nabízí více výhod. Zde je seznam funkcí, které vám umožní co nejlépe využít proces navrhování webových stránek:

 • Blogování – IM Creator umožňuje připojení blogu k jakékoli webové stránce neziskové organizace. To je užitečné, pokud plánujete povzbudit komunikaci uživatelů, nahrát a aktualizovat nové příspěvky, aby zůstali v kontaktu s členy vašeho webu.
 • Citlivý design – Tvůrce webových stránek vám umožní vybrat si z desítek šablon a vybrat tu, která dokonale splní vaše potřeby pro vývoj webových aplikací. Všechny návrhy jsou ve výchozím nastavení citlivé a je zde možnost integrace HTML, aby váš web měl jedinečný osobní vzhled.
 • Integrace obrázků zdarma – Systém poskytuje přístup k bezplatné galerii obrázků a zdrojů webového designu, které můžete integrovat do svého neziskového webu na základě výklenku, který pokrývá. Možnost vyhledávacího filtru vám usnadní výběr a ušetří čas.

Náklady: Jedním z nesporných vrcholů tvůrce webových stránek je jeho cenová politika. IM Creator je zcela zdarma pro neziskové organizace, umožňuje jim navrhovat a přizpůsobovat projekty pomocí všech funkcí systému. Plán zdarma poskytuje neomezený hosting a šířku pásma, možnost připojení k doméně, dostupnost šablon, platformu elektronického obchodování, absenci reklamních bannerů a další výhody. Placené možnosti jsou k dispozici také pro podnikatele (8 $ / měsíc) a uživatelé White Label.

Vyzkoušejte IM Creator zdarma

Squarespace – charitativní webový tvůrce pro neziskové organizace

Squarespace - charitativní webový tvůrce pro neziskové organizace

Squarespace – je jedním z nejpopulárnějších, naložených a rozpoznatelných tvůrců webových stránek v moderním prostředí pro vývoj webových stránek. Systém se umísťuje jako all-in-one nástroj pro vytváření webových stránek, který funguje skvěle pro všechny typy projektů, včetně neziskových webů. Tvůrce webových stránek nabízí rozsáhlou sadu funkcí, intuitivní přístup k webovému designu a responzivní rozvržení, aby získal profesionální web s vysokým výkonem. Pojďme hned získat jeho výhody pro neziskové organizace:

 • Styly stránky – Pokročilý editor stylů Squarespace nabízí několik možností úpravy designu a bohatý výběr stylu stránky, který si můžete vybrat pro svůj web bez zisku. Patří mezi ně titulní stránky, stránky produktů a blogů, galerie, stránky událostí a indexů, abychom zmínili několik. Stačí si jen vybrat ty, které pro svůj projekt potřebujete, a integrovat je pouze několika kliknutími.
 • Integrace widgetů – Tvůrce webových stránek vám umožňuje vybrat si z široké škály doplňků a widgetů, které se mají integrovat do vašeho webu. Můžete si tedy vybrat widgety pro foto a video galerie, tlačítka sociálních médií pro lepší propagaci obsahu, eCommerce a analytické nástroje, kontaktní formuláře atd..
 • Blogování – Na svůj charitativní web můžete přidat blog díky výkonnému motoru blogů, který nabízí program Squarespace. Kromě přidávání a plánování příspěvků je také možné povolit komentáře uživatelů, přidávat značky geolokace, přidávat kanály RSS, nastavovat možnost reblogging atd..
 • Sociální integrace – Squarespace umožňuje integraci sociálních médií, díky čemuž můžete sdílet obsah svého webu prostřednictvím populárních sociálních sítí. Návštěvníci vašeho webu tam budou také moci sdílet svůj obsah se spoluzakladateli.
 • Vkládání Map Google – Tvůrce webových stránek umožňuje vložit Mapy Google na váš neziskový web a uvést přesné umístění vaší organizace. Toto je také sekce, kde budete moci poskytnout své kontaktní údaje, integrovat formulář zpětné vazby, informace o nás a další související údaje.
 • Online kalendář – S programem Squarespace můžete integrovat online kalendář do svého webu a informovat členy vaší organizace i ostatní návštěvníky o nadcházejících událostech, zprávách, speciálních nabídkách, datech atd. Sdílení těchto údajů v profilech sociálních médií je také možné zde.
 • SSL certifikát – V případě, že plánujete přijímat dary prostřednictvím svého webu, bude připojení SSL certifikátu nutností k ochraně dat vašich uživatelů a důvěrných informací. Squarespace umožňuje integraci SSL pro zvýšení zabezpečení vašich webových stránek.
 • Logo Maker – Je žádoucí vytvořit logo pro váš neziskový web (pokud jej ještě nemáte), pokud si přejete zvýšit její věrohodnost a uznání. Funkce Squarespace vám to umožní během několika minut pomocí integrovaného nástroje Logo Maker.
 • Rozložte nástroj – Pokud plánujete sdílet informace o svém webu v sociálních sítích, určitě oceníte dostupnost aplikace Unfold. Toto je nástroj pro vyprávění příběhů, který vám umožňuje vytvářet a publikovat příběhy v sociálních sítích, aby uživatelé udrželi zájem o vaši organizaci a její aktualizace.
 • Plánování ostrosti – Integrace programu Squarespace s platformou Acuity Scheduling umožnila včasné vytváření a správu online schůzek. Takto můžete efektivně zjednodušit spolupráci se členy vaší organizace.
 • Systém komentářů – Tvůrce webových stránek nabízí plně integrovaný systém komentářů, který podporuje závitové komentáře s individuálními počty. Zde je také povolena možnost moderace, aby se zabránilo nevyžádané poště.

Náklady: Program Squarespace má 14denní zkušební verzi, která uživatelům umožňuje vyzkoušet si sadu funkcí před přihlášením k některému ze svých placených plánů. Posledně jmenované zahrnují čtyři typy předplatného, ​​jejichž cena začíná na $ 12 / mo a dosahuje až 40 $ / mo. Všechny plány zahrnují bezplatný hosting a doménu, což je další výhoda pro neziskové weby.

Vyzkoušejte Squarespace zdarma

Shopify – eCommerce pro neziskové a charitativní organizace

Shopify - eCommerce pro neziskové a charitativní organizace

Shopify – je světově známý software pro eCommerce, který se vyznačuje výkonnou sadou funkcí a množstvím nástrojů potřebných k vytvoření projektu eCommerce pro charitativní a neziskové organizace. Tato platforma se vyznačuje rozsáhlými marketingovými funkcemi, správou internetového obchodu a propagačními funkcemi. Některé z nich jsou uvedeny níže:

 • Možnosti synchronizace – Tento software umožňuje synchronizovat váš účet s dalšími oblíbenými externími službami a tržišti. Tímto způsobem můžete zvýšit výkon vašeho neziskového webu, který jste udělili a chcete se zapojit do výklenku elektronického obchodu.
 • Produktový management – Služba Shopify vám umožňuje přidávat a spravovat dlouhé seznamy produktů spolu s jejich popisy, parametry, funkcemi zobrazení okna, pokročilými možnostmi importu / exportu CSV atd..
 • Funkce certifikace SSL a ochrana proti podvodům – Připojení SSL certifikátu vám umožní chránit vaše webové stránky před neoprávněným přístupem. To odpovídajícím způsobem zajišťuje zvýšenou bezpečnost a důvěrnost informací, které obsahuje. Totéž se týká funkce ochrany proti podvodům, která přispívá k bezpečnosti vašich online plateb.
 • Vícejazyčná podpora – Dostupnost vašeho webu v několika jazycích zvýší zájem uživatelů a umožní vám kontaktovat mezinárodní zákazníky.
 • Rozšířená realita – Shopify AR vám umožní učinit proces interakce uživatele a prezentace produktu více poutavým a zábavnějším. Tato funkce umožňuje zobrazovat produkty ve 3D režimu, takže uživatelé mohli vidět všechny své vlastnosti v detailech, což umožňuje lepší a pohodlnější prohlížení.
 • POS Software – To je další vrchol platformy, který umožňuje nejen prodej online, ale také nabízet položky k prodeji v místním obchodě.

Náklady: Cenová politika Shopify je mírná, což vysvětluje její sada funkcí. Nejlevnější předplatné vás bude stát 9 $ / měsíc, zatímco cena nejdražšího plánu představuje 299 $ / měsíc. Konečná cena závisí na typu plánu a rozsahu zahrnutých funkcí / podmínek. Software umožňuje testování preferovaného předplatného během 14denní zkušební doby, kterou systém nabízí.

Vyzkoušejte službu Shopify zdarma

Bluehost – nejlepší webhosting pro neziskové organizace

Bluehost - nejlepší webhosting pro neziskové organizace

Bluehost – je spolehlivý a výkonný poskytovatel hostingu, což je skvělá volba pro neziskové webové stránky. V současné době je to jeden z nejvýznamnějších vůdců, který WordPress CMS také oficiálně doporučuje jako přední hostingové společnosti na světě. Není divu, že Bluehost přichází s funkcemi a špičkovým nástrojem, který zajišťuje bezpečné a spolehlivé hostování vašeho projektu. Zde je několik z nich, které by vás mohly zajímat:

 • Rychlost načítání stránky a vysoké rychlosti provozu – Tyto parametry zajistí dobrý výkon a rychlé načtení vašeho neziskového webu bez ohledu na objem provozu, který je na něj nasměrován.
 • Flexibilita a bezpečnost – Bluehost se integruje s více externími službami, doplňky a aplikacemi, které přispívají k výkonu a bezpečnosti vašeho projektu. Jeho pokročilé bezpečnostní nástroje jako Spam Hammer nebo Spam Expert spolu s možností ochrany horkých odkazů zajišťují maximální bezpečnost všech webů hostovaných na platformě..
 • Rozsáhlé tržiště – Systém poskytuje přístup k nesčetným množstvím doplňků, skriptů a aplikací používaných k přizpůsobení vašich webových stránek. Můžete využít četných témat WordPress, obrázkových galerií, marketingových nástrojů a nástrojů elektronického obchodu atd.

Náklady: Bluehost je jedním z nejdostupnějších řešení bydlení. Abych byl přesný, můžete získat nejlevnější plán pouze za 39,5 $ / měsíc, získat přístup k bezplatným aktualizacím SSL a WordPress, neomezenou šířku pásma a další výhody.

Vyzkoušejte nyní Bluehost

Sečteno a podtrženo

Nezisková organizace je nemyslitelná bez webu, který bude šířit myšlenky, popularizovat její poslání a povzbudit uživatele, aby se k nim připojili. Bude informovat členy vaší komunity o všem, co byste chtěli vědět. Existují různé nástroje pro vytváření webových stránek, pomocí kterých můžete spustit vlastní web.

Získání nejlepšího tvůrce webových stránek pro web neziskové organizace by nemělo být problémem pro běžné uživatele. Tvůrci webových stránek pracují na vývoji těchto projektů skvěle. Jejich vlastnosti, vlastnosti a cenová politika zajišťují nepřekonatelný zážitek s webovou tvorbou a umožňují dosáhnout požadovaného výsledku. Ujistěte se, že jste si vědomi všech vlastností těchto systémů, abyste mohli vybrat službu, se kterou budete v dlouhodobém horizontu spokojeni..

Vytvořte neziskový web ZDARMA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map