Nejlepší tvůrci webových stránek pro právníky

Nejlepší tvůrci webových stránek pro právníky


Je samozřejmé, že právníci, kteří jsou zaneprázdněni téměř 24/7 řešením právních otázek, prostě nemají čas a dovednosti pro spouštění a správu profesionálních webových stránek..

Stejně tak nejsou připraveni najmout odborníky, kteří jim splní úkol, protože je to docela drahé, nemluvě o tom, že by měli vědět, jak aktualizovat svůj hotový web poté. Zde přicházejí do hry tvůrci webových stránek.

Tvůrci webových stránek pracují nejlépe pro tvorbu webových stránek pro kutily. Tyto služby jsou speciálně vyvíjeny s ohledem na potřeby nováčků a nabízejí mnoho výhod, jako je absence kódovacích dovedností, uživatelsky přívětivé rozhraní, tematické šablony, responzivní design, pohodlí, dostupnost, SEO-přátelskost atd..

Když to přijde, nemohou být bez povšimnutí výběr nejlepšího tvůrce webových stránek vytvořit ohromující design webových stránek právnické firmy. S funkčním tvůrcem webových stránek bude váš právnický web obsahovat harmonickou kombinaci skvělé vizuální přitažlivosti a působivé funkčnosti.

Testovali jsme 8 z nejlepších tvůrců webových stránek právníků:

 1. Wix – nejlepší tvůrce webových stránek pro právníky & Advokátní kanceláře
 2. uKit – nejjednodušší tvůrce webových stránek pro právnické firmy
 3. WordPress – Hostovaná platforma & Advokát Site Builder
 4. Bookmark – Tvůrce webových stránek poháněný umělou inteligencí pro právnické weby
 5. Ucraft – osobní webový tvůrce pro právníky
 6. SITE123 – Online služba k vytvoření webu pro právnické firmy
 7. Tvůrce chatu – tvůrce webových stránek zdarma pro neziskové organizace
 8. Bluehost – hosting webových stránek pro advokátní kancelář & Právníci

Webové stránky pro právníky vytvořené s tvůrci webových stránek nabízejí celou řadu specifických funkcí a nástrojů, které můžete použít ke zvýšení jejich funkčnosti na nejvyšší úroveň. Poskytují nejdůležitější informace o vaší firmě, oblasti odborných znalostí, seznamu služeb, profesionálních úspěších, zprávách, událostech a co ne.

A co víc, budete moci informovat zákazníky o svých plánech, odborných zprávách a jakýchkoli změnách, ke kterým dojde během vaší kariéry. Na svůj web můžete také připojit účty sociálních sítí, aby uživatelé mohli prozkoumat vaše služby, zahájit diskuse a zveřejnit jakékoli další informace, o které by mohli mít současní i potenciální klienti zájem..

Máte pravdu, když vyberete tvůrce webových stránek pro spuštění právnické stránky? Pak byste mohli být vyzváni k procházení nejoblíbenější, plnohodnotný a snadno použitelné služby uvedené výše. Nyní je nejvyšší čas zkontrolovat každý z těchto systémů, který může pokrýt celé spektrum vašich potřeb při budování webu.

Wix – nejlepší tvůrce webových stránek pro právníky a právnické firmy

Wix - nejlepší tvůrce webových stránek pro právníky a právnické firmy

Wix – je nejoblíbenějším tvůrcem webových stránek právníka. Služba je zcela bez kódu a funguje skvěle pro webové stránky právnických firem a právních agentur, které potřebují zajistit spolehlivou přítomnost na webu, aby upoutaly pozornost cílové skupiny. Zde jsou hlavní přednosti tvůrce webových stránek:

 • Šablony advokátní kanceláře. Wix má samostatnou kategorii šablon „Finance a právo“ připravených pro mobilní zařízení, kde si můžete vybrat nejlepší design, který nejvíce odpovídá vaší specializaci specializace.
 • Wix ADI. Systém použije obsah, který odešlete, k automatickému návrhu webu pro vás.
 • Standardní a mobilní editory. Kromě použití Wix ADI můžete ručně vyvíjet a upravovat web ve standardním systémovém editoru nebo vytvářet jeho samostatnou mobilní verzi..
 • Widgety interakce klienta. Wix App Market nabízí sadu bezplatných a placených widgetů a aplikací, které můžete použít k interakci s klienty a partnery (Zpětné volání, Správa kontaktů + CRM, Schůzky online, Živý chat, Formáty Wix, Tvůrce formulářů 123, Kalendář událostí, Komentáře, Wix rezervace, Kalendář událostí Google, Plánování Pro, Potvrzovací posudky, Nejnovější zprávy, Wix Chat atd..).
 • Blogovací modul. Wix umožňuje připojení blogu k webu vašeho právníka a zůstat v kontaktu s vašimi partnery a klienty.
 • Fórum. Tvůrce webových stránek vám také umožní integrovat fórum Wix do vašeho projektu a zahájit diskuse s uživateli, vytvářet nové větve, sekce, témata atd..

Náklady: Cenová politika společnosti Wix je všestranná a závisí na podmínkách a vlastnostech zahrnutých do vybraného plánu. Tvůrce webových stránek a funkce, které nabízí, můžete vyzkoušet na neomezenou dobu bez jakýchkoli nákladů. Wix bezplatný plán nikdy nevyprší, což vám umožní zlepšit své dovednosti v oblasti webdesignu a prozkoumat nuance systému. Jakmile se rozhodnete zvýšit výkon svého webu na novou úroveň nebo jej publikovat na webu, budete muset upgradovat na jedno z placených odběrů, které tvůrce webových stránek naznačuje..

Vyzkoušejte Wix zdarma

uKit – nejjednodušší tvůrce webových stránek pro právnické firmy

uKit - nejjednodušší tvůrce webových stránek pro právnické firmy

uKit – je nejlepší tvůrce webových stránek pro malou advokátní kancelář. Je to perfektní volba pro soukromé právníky a právnické agentury, které chtějí spustit malé nebo středně velké vstupní stránky a webové stránky. Hlavní výhody tvůrce webových stránek jsou uvedeny níže:

 • Sbírka právních šablon. uKit nabízí kategorii šablon, které jsou svou povahou citlivé a přicházejí do různých oblastí právní činnosti (právnická společnost, právní pomoc, správní advokátní kancelář, advokátní kancelář atd.).
 • Živý chat. Integrace tohoto widgetu poskytuje více šancí zůstat v kontaktu s klienty, kteří mohou potřebovat online podporu, pomoc se zákazníkem nebo jakékoli jiné tematické tipy kdykoli během dne.
 • CallBack Widget. Umožňuje přijímat žádosti o zpětné volání od návštěvníků vašeho webu v nejvhodnější dobu pro ně.
 • Certifikát SSL zdarma. Chcete-li zvýšit zabezpečení svého webu a zachovat důvěrnost svých klientů, můžete na svůj web připojit bezplatný certifikát SSL.

Náklady: uKit nabízí nejdostupnější cenovou politiku ve výklenku, s jeho náklady se pohybují od 4 do 12 $ za měsíc. K dispozici je 14denní zkušební verze, která vám umožní bezplatně otestovat placené funkce každého předplatného.

Vyzkoušejte zdarma uKit

WordPress – Hostovaná platforma & Advokát Site Builder

WordPress - hostovaná platforma a stavitel stránek pro právníky

WordPress – je renomovaný systém správy obsahu, který si získal celosvětovou popularitu jako nejpopulárnější a plně vybavený systém určený pro vytváření blogů. Službu lze nyní použít k zahájení různých typů projektů, včetně webových stránek pro právníky. Díky množství integrovatelných šablon, zásuvných modulů, možností přizpůsobení designu, funkcí pro úpravu kódu a relativní snadnosti použití se systém stal jedním z nejlepších současných řešení pro vytváření webových aplikací pro kutily. Níže jsou uvedeny funkce, díky nimž je WordPress slušnou možností vytváření webových stránek.

 • Vestavěné a externí právní kanceláře šablony. Můžete procházet kolekci vestavěných šablon pro web svého právníka, ale je také možné najít bezplatná a placená témata online.
 • Kvalitní integrované pluginy pro právníky. Mezi nejlepší pluginy pro web vašeho právníka stojí za zmínku následující: Právník WP, Silná reference, SecuPress, Spoluautoři Plus, Lexicata, Rezervační kalendář, Diskutující komentáře, Recenze zákazníků WP, Kalendář událostí.
 • Pluginy pro interakci s klienty. Zvláštní pozornost by měla být věnována zásuvným modulům pro interakci s klienty WordPress, včetně zásuvného modulu Client Portal, zákaznické oblasti WP, požadavku na zpětné volání, ovládacího panelu oznámení WP, tlačítek pro snadné sdílení na sociální síti atd.

Náklady: WordPress je zpočátku a zdarma CMS, což umožňuje vytváření a budování webových stránek bez investování do procesu. Chcete-li publikovat web, musíte pro něj získat hosting a název domény. Konečné náklady budou záviset na tom, z jakého hostingového plánu půjdete. Například nejlevnější Siteground nebo Bluehost plán vás bude stát 2,95 $ měsíčně. Možná budete muset zaplatit za kvalitní šablony a doplňky, které chcete pro právníky integrovat do svého webu.

Vyzkoušejte WordPress Now

Bookmark – Tvůrce webových stránek využívajících umělou inteligenci pro webové stránky právníka

Bookmark - Tvůrce webových stránek využívajících umělou inteligenci pro webové stránky právníka

Záložka – je oblíbený tvůrce webových stránek založený na AI, který se může stát perfektní alternativou pro vytváření webových stránek pro právníky pro kutily. Tato platforma je snadno použitelná, protože nabízí intuitivní navigaci, jednoduchý řídicí panel a řadu nástrojů pro přizpůsobení designu. Chcete-li spustit web s záložkou, nemusíte ovládat kódování ani investovat pozoruhodný rozpočet. Při práci s tvůrcem webových stránek nezapomeňte na funkce, na které nemůžete jít:

 • Asistent AIDA. Asistent pro návrh umělé inteligence pro vás automaticky vytvoří web právníka během několika minut na základě obchodních údajů, které původně odešlete.
 • Možnosti ostření. Focus nabízí sadu předem připravených bloků, které můžete přizpůsobit a poté integrovat do svého webu pomocí modulů obsahu (texty, odkazy, mapy, tlačítka, citace, tlačítka sociálních sítí, kontaktní formuláře, formuláře zpětné vazby atd.).
 • Výjimečné snadné použití. S AIDA můžete vytvořit plnohodnotný web s kvalitním obsahem pouze za několik minut – stačí jej přizpůsobit a publikovat!

Náklady: Záložka nabízí bezplatný plán a dva placené plány. Náklady na placené předplatné představují 11,99 $ a 24,99 $ měsíčně, pokud se rozhodnete provést roční platby. V případě, že si přejete platit měsíčně, budou náklady na placené plány poněkud vyšší a odpovídajícím způsobem budou představovat 15 $ a 30 $ měsíčně..

Vyzkoušejte záložku zdarma

Ucraft – osobní webový tvůrce pro právníky

Ucraft - osobní webový tvůrce pro právníky

Ucraft – je drag-and-drop webový tvůrce, jehož sada funkcí je dostatečná k vytvoření a správě webových stránek pro právníky. Systém umožňuje efektivně prezentovat vaši značku, seznam služeb a obchodní specializaci pomocí kolekce návrhářských nástrojů, možností přizpůsobení loga, responzivních šablon a dalších funkcí, které uživatelé ocení. Zde jsou hlavní funkce, které Ucraft zná:

 • Citlivé šablony zaměřené na průmysl. Z galerie šablon Ucraft si můžete vybrat několik osobních a obchodních témat.
 • Vícejazyčná podpora. Tato funkce vám umožňuje vytvořit několik jazykových verzí webových stránek vašeho právníka, abyste rozšířili zákaznickou základnu a navázali obchodní vztahy s partnery ze zahraničí.
 • Články App. Pomocí aplikace můžete vytvářet blogy, zpravodajské weby, portály a další zdroje pro lepší interakci s klienty.
 • Více integrací. Máte příležitost propojit služby, které používáte, s integracemi společnosti Ucraft a pokrýt široké spektrum marketingových, propagačních, designových, interakcí s klienty a analytických potřeb (Disqus, Intercom, Uservoice, Facebook Messenger, LiveAgent, Zendesk Chat, Jovosite atd..).
 • Logo zdarma. Pomocí této funkce můžete vytvořit své firemní logo (pokud ho nemáte) a integrujte jej do svého nového webu, abyste vynikli z davu a zlepšili viditelnost na webu.

Náklady: Ucraft má bezplatnou funkci tvůrce vstupní stránky a několik placených předplatných. Náklady na cenové plány začínají 10 USD a stoupají až 69 $ měsíčně na základě nabízených podmínek a funkcí. Pokud si nejste jisti svou volbou, můžete si vyzkoušet plány po dobu 14 dnů bez jakýchkoli poplatků.

Vyzkoušejte Ucraft zdarma

SITE123 – Online služba k vytvoření webu pro právnické firmy

SITE123 - Online služba k vytvoření webu pro právnické firmy

SITE123 – je jednoduchý tvůrce webových stránek pro kutily, který poskytuje působivou svobodu přizpůsobení designu spolu s rozsáhlou škálou funkcí a nástrojů potřebných ke spuštění a správě všech druhů webových stránek, včetně webů pro právnické firmy. Systém nevyžaduje znalost programovacích jazyků ani znalosti kódování. Díky intuitivnímu přístupu k webdesignu a editoru drag-and-drop je proces vývoje webových stránek snadný, bezpečný a bezproblémový pro každého. Podívejte se na hlavní funkce SITE123, které vám mohou pomoci založit webovou stránku s právy pro naložené funkce:

 • App Market. Tvůrce webových stránek poskytuje přístup k nesčetným množstvím widgetů a doplňků dostupných na integrovaném trhu s aplikacemi. Stačí procházet kolekci widgetů, které systém nabízí, a vybrat ty, které mohou zvýšit výkon vašeho webu. Mezi nejoblíbenější widgety, které pro svůj projekt můžete vybrat, patří živý chat, nástroje Analytics, sociální sítě, galerie a mnoho dalších.
 • Blogování. SITE123 nabízí výkonnou platformu pro blogování, která umožňuje vytváření a připojení funkčně naloženého blogu k webové stránce právníka. Dostupnost blogů může zvýšit pozornost uživatelů a nabídnout jim informativní články související s právními předpisy, které můžete publikovat a aktualizovat kdykoli budete chtít. Stejně tak můžete vytvořit všestranné sekce a kategorie s články, které se zabývají vaší nika.
 • Logo Maker. Pokud vaše advokátní kancelář / firma nemá logo, které by ji zastupovalo na webu, SITE123 umožňuje navrhnout logo, které bude zcela vyhovovat vašim požadavkům a obchodním potřebám. K vytvoření jedinečného a personalizovaného loga se systémem není třeba kódování ani webového designu. Tvůrce webových stránek nabízí integrovanou sadu nástrojů a prvků pro návrh loga, z nichž si můžete vybrat při navrhování loga vaší společnosti.
 • Vícejazyčná podpora. Platforma má integrovanou funkci vícejazyčné podpory, která umožňuje vytváření právnických webů v několika jazykových verzích. Je to mnohem pohodlnější než zahájit samostatné projekty v těch jazycích, které potřebujete kontaktovat s mezinárodními klienty nebo partnery ze zahraničí.
 • Integrace sociálních médií. Pokud máte v úmyslu vylepšit reputaci svého webu v sociálních sítích, SITE123 vám umožní sdílet informace týkající se vašeho webu v sociálních sítích. Zde můžete sdílet novinky z oboru, aktualizace, události, plány a další obchodní informace.
 • Integrovaný tvůrce formulářů. SITE123 má integrovaný online tvůrce formulářů, který umožňuje vytvářet všechny druhy online formulářů, které mohou pomoci zvýšit výkon vašich právnických webových stránek. Systém nabízí několik vlastních online rozložení formulářů a prvků, které si můžete vybrat při návrhu svých online formulářů s ohledem na specializaci podnikání a specializované zaměření.
 • Nástroje interakce se zákazníky. Tvůrce webových stránek má skladem více nástrojů interakce se zákazníky. Můžete je vybrat a použít, aby byl proces interakce se zákazníky pohodlnější a zajímavější. Tato funkce může také pomoci zvýšit míru zapojení uživatelů.

Náklady: SITE123 není jen jedním z nejjednodušších tvůrců webových stránek, ale je také jednou z nejdostupnějších platforem pro webový design. Systém nabízí zcela zdarma plán, který můžete použít k testování sady funkcí služby. Pokud jde o placené možnosti, má tvůrce webových stránek čtyři předplatné. Náklady na nejlevnější plán představují 10,80 $ měsíčně.

Vyzkoušejte SITE123 zdarma

Tvůrce chatu – tvůrce webových stránek zdarma pro neziskové organizace

IM Creator - jednoduchý bezplatný webový tvůrce pro neziskové organizace

IM Creator – je pokročilý DIY tvůrce webových stránek pro neziskové právníky. Tento systém funguje skvěle pro vývoj plně funkčních projektů, které přicházejí s prvotřídním designem, díky čemuž vynikají z davu. Systém je skvělou volbou pro uživatele s různorodým pozadím s webovým designem a znalostí kódování. Ať už jste začátečník nebo odborník na vytváření webových stránek, určitě budete mít možnost tento systém prozkoumat, ovládnout a použít ke spuštění webových stránek pro právníky. Seznam hlavních rysů | IM Creator je poměrně rozsáhlý a obsahuje následující funkce:

 • Citlivé šablony. Tvůrce webových stránek nemá samostatnou sbírku šablon pro právnické weby, přesto je zde možnost vybrat si téma pro váš neziskový právnický web. Všechny návrhy, které má systém na skladě, jsou citlivé, bezplatné a zcela přizpůsobitelné. Kromě manuální úpravy webových stránek umožňuje systém integraci HTML, což zvyšuje šance na získání zcela personalizovaného projektu.
 • Blogování. IM Creator ztratil výkonný blogovací nástroj, který vám umožní připojit blog k vaší právnické stránce a dále jej spravovat s ohledem na vaše potřeby. Dostupnost blogů podporuje aktivnější komunikaci uživatelů, nárůst provozu a vyšší míru zapojení zákazníků. Je na vás, abyste se rozhodli, kdy aktualizovat své webové stránky právníků novými příspěvky na blogu nebo naplánovat jejich další zveřejnění, pokud je to pro vás výhodnější.
 • Možnost integrace obrazu. Při použití editoru IM Creator získáte přístup k integrované sbírce obrázků, která je poměrně bohatá a zcela zdarma i pro neziskové organizace. Kromě toho existuje možnost využít zdroje webového designu zdarma, které můžete přidat do svého projektu s ohledem na jeho specializované zaměření. Pokud nemáte dostatek času na procházení kolekce sami, systém vám umožní použít vyhledávací filtr ke zjednodušení procesu výběru a zkrácení doby vyhledávání..

Náklady: IM Creator určitě vyniká z davu díky své cenové politice. Nepopiratelným vrcholem systému je možnost bezplatného vytváření webových stránek pro ty uživatele, kteří mají v úmyslu zahájit neziskové projekty. Tito majitelé webových stránek mají šanci vytvořit plně funkční projekt bez jakéhokoli rozpočtu. Náklady na placené plány začínají 8 $ / měsíc, což je také docela hodná investice.

Vyzkoušejte IM Creator zdarma

Bluehost – hosting webových stránek pro advokátní kancelář & Právníci

Bluehost - hosting webových stránek pro právnickou firmu a právníky

Bluehost – je důvěryhodný, funkční a je jedním z nejpopulárnějších poskytovatelů hostingu, který si můžete vybrat pro uložení svých právnických webových stránek. Tato platforma se vyznačuje špičkovým hostingem webových stránek, který WordPress oficiálně doporučuje jako nejlepší systém tohoto typu. Bluehost nabízí výkonnou sadu funkcí, špičkové nástroje a bezpečné možnosti hostování pro hostování projektů jakékoli velikosti, funkčnosti a složitosti. Seznam zásluh Bluehost zahrnuje následující body:

 • Instalace WordPress. Bluehost umožňuje bezpečnou, rychlou a pohodlnou instalaci WordPress jedním kliknutím. To eliminuje potřebu investovat čas a úsilí potřebné pro stažení a instalaci CMS na vlastní pěst. Navíc všichni uživatelé platformy mají příležitost nainstalovat WordPress ve spojení s Bluehostem, což je samo o sobě výhodou, protože CMS tuto možnost neposkytuje samostatně.
 • Bluehost Marketplace. Platforma přichází s kolekcí widgetů, rozšíření, aplikací a skriptů, jejichž integrace může zvýšit funkčnost vašeho webu. Zde můžete vybírat více šablon právníků WordPress, marketingové a eCommerce nástroje, sbírky obrázků a další související widgety na základě specializace specializovaného webu.
 • Flexibilita a bezpečnost. Při používání služby Bluehost si můžete být jisti bezpečností svého webu, protože poskytovatel hostingu používá speciální nástroje k zabránění potenciálním rizikům spojeným s webem. Patří mezi ně Spam Hammer, Spam Experts a další. Zde je také k dispozici ochrana Hotlink pro zvýšení úrovně bezpečnosti a flexibility vašeho projektu.
 • Rychlost načítání stránky a vysoké rychlosti provozu. Pokud máte pocit, že na vašem právnickém webu chybí rychlost načítání, nebo chcete, aby se načítal rychleji, hostování s Bluehost bude skvělý nápad. Platforma zajistí lepší výkon vašeho projektu a jeho zvýšenou flexibilitu.

Náklady: Bluehost je jednou z nejdostupnějších hostingových platforem, která zahrnuje pokročilé funkce. Náklady na nejlevnější plán, který systém nabízí, představují 2,95 $ / měsíc. To je určitě hodná investice, která se jistě vyplatí.

Vyzkoušejte nyní Bluehost

Sečteno a podtrženo

Kvalifikovaný právník nepůjde bez osobní web zvýšit uznání právnické firmy a vybudovat zákaznickou základnu Pokud máte dlouhodobé cíle, spuštění webové stránky se nestane rozmarem, ale nutností. To je možné pro uživatele s různým pozadím webového designu pomocí tvůrců webových stránek. Tyto nástroje přicházejí s předem navrženými responzivními šablonami, množstvím nástrojů pro přizpůsobení designu, intuitivními dashboardy a kvalitní zákaznickou podporou. To může nejen přispět k dosažení požadovaného výsledku.

Když čelíte potřebě zvolit nejlepšího tvůrce webových stránek pro advokátní web, určitě máte mnoho otázek. Prozkoumání a testování nejoblíbenějších služeb v oblasti budování webových stránek je jistý způsob, jak najít platformu, která vám zcela přijde na potřeby a dovednosti v oblasti webového designu. Systémy recenzované v tomto článku stojí zpočátku za váš čas a pozornost. Nezapomeňte je otestovat, abyste vybrali platformu, která splní vaše očekávání.

Vytvořte zdarma webové stránky advokáta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map