Nejlepší tvůrci webových stránek pro učitele

Nejlepší stavitelé webových stránek pro školy a učitele


Tvář vzdělávání se mění, přičemž jádro této změny je právě internet a učitelé a studenti mají z této skutečnosti hodně prospěch. Existuje tolik způsobů, jak používat web pro vzdělávání, a jedním z nich je vytvoření školního webu.

Webové stránky školy dnes nejsou rozmarem ani poctou módě. Škola je druh ekosystému se spoustou voličů. Informace zveřejňované na webových stránkách jsou účinným nástrojem pro organizaci pracovního procesu jakéhokoli vzdělávacího zařízení. Zaměřuje se na široké publikum, které zahrnuje učitele, žáky, rodiče a správu školy. Web může účinně přispět k plodné spolupráci mezi těmito skupinami lidí.

Jaký je účel vytvoření webové stránky pro učitele? Obraz a aktivita současného učitele se v poslední době hodně změnila. V XXI století se hospodářská soutěž neomezuje pouze na obchodování. Kromě produktů a služeb, které vyžadují aktivní propagaci, se i image a dovednosti učitele stávají nezbytnou součástí současného procesu vzdělávání. Učitel, který má osobní web, má více šancí rozšířit oblast činnosti, zvýšit pověst a uznání mezi žáky, jejich rodiči a kolegy.

Jak je to možné vytvořit školu nebo web pro učitele? Jaké funkce by měl tvůrce webových stránek s tímto úkolem nejlépe zvládnout? Webové stránky škol a učitelů spuštěné u tvůrců webových stránek mají nejlepší korelaci pohodlí, snadnosti používání a funkčnosti.

Testovali jsme 5 z nejlepších tvůrců webových stránek pro učitele:

 1. Wix – nejlepší tvůrce webových stránek pro učitele
 2. Weebly – nejlepší tvůrce webových stránek pro vzdělávání
 3. WordPress – bezplatná webová platforma pro jakýkoli web
 4. Ucraft – drag-and-drop tvůrce webových stránek pro školy
 5. IM Creator – zcela zdarma pro NEZISKOVÉ

Tyto služby jsou zpočátku orientovány na potřeby netechnologií a poskytují širokou škálu prvků, funkcí, nástrojů a charakteristik zaměřených na nika, které vám mohou pomoci vytvořit, přizpůsobit a poté spravovat slušnou webovou stránku pro učitele a studenty..

Máte pravdu, když spustíte školu nebo web pro učitele s tvůrcem webových stránek? Pak budete určitě potřebovat cenné informace o tom, jak vybrat nejlepší službu. Čtěte dále a prozkoumejte recenze nejlepších platforem a jejich hlavních parametrů, abyste nakonec přistoupili k vytvoření vašich webových stránek!

Wix – nejlepší tvůrce webových stránek pro učitele

Tvůrce webových stránek Wix

Wix – je nejlepší tvůrce webových stránek pro vytvoření školy nebo webové stránky pro učitele. Pokud jde o vytváření webových stránek pro učitele, zdá se, že Wix nemá vůbec žádné konkurenty – tak jednoduchý, intuitivní a na funkce bohatý. Podívejte se nyní na některé z nejvýznamnějších parametrů tvůrce webových stránek:

 • Členská funkce. Je možné spravovat své kontakty přímo z backendu Wix a schvalovat / odmítat nové registrace uživatelů, vytvářet členské oblasti, prodávat kurzy a rezervace Wix, nastavovat opakující se platby, nechat uživatele přihlásit se do systému pomocí svých přihlašovacích údajů Facebook / Google nebo e-mailem. Funkce členství navíc umožňuje rozšířit možnosti vašeho webu Wix Membership o další funkce a nástroje, jako je kód Wix atd. Existují dvě možnosti, jak vytvořit oblast členství, a to jednotlivé stránky pouze pro členy a oblast s plnohodnotnými členy.
 • Vzdělávání a kultura šablony. Wix vám umožňuje procházet rozsáhlou kategorii „Vzdělávání a kultura“ a vybrat tu, která nejvíce odpovídá specializaci vašeho webu. Zde můžete narazit na šablony připravené pro mobilní zařízení pro soukromou základní školu, nadaci fundraisingu, komunitní centrum, školku, školy a třídy, postgraduální večírky, hudební školy, vstupní stránky univerzit, jazykové školy atd..
 • Fórum. Pomocí nástroje pro tvorbu webových stránek můžete přidat fórum na svůj web, abyste rozšířili publikum a poskytli jim užitečné informace, které by mohli hledat. Fórum je místo, kde můžete komunikovat s návštěvníky, podělit se o svůj názor na různá témata, zapojit se do diskusí a zůstat informováni o nejnovějších zprávách..
 • Blogování. Wix umožňuje vytvoření multifunkčního blogu nebo jeho přidání na váš web (pokud už tu máte) pouze s několika kliknutími. To je nutné k publikování a správě článků souvisejících s výklenky, zůstat v kontaktu s cílovým publikem.
 • Wix ADI. Nástroj Inteligence umělého designu bude výkonnou funkcí pro studenty a učitele, kterým chybí kódovací dovednosti pro navrhování webových stránek samostatně. Systém pro vás automaticky vytvoří web pomocí obsahu, který odešlete na jeho žádost.

Náklady: Wix Cenová politika přijde na potřeby a finanční schopnosti všech kategorií uživatelů. Pro ty, kteří plánují pouze otestovat systém nebo procvičit dovednosti v oblasti webdesignu, nabízí tvůrce webových stránek bezplatný plán, který nikdy nevyprší. Jakmile budete připraveni pokračovat v procesu webového designu, budete si moci vybrat mezi několika placenými možnostmi.

V současné době nabízí Wix dva typy plánů, aby vyhovovaly všestranným potřebám webového designu. Patří sem předplatné Standard a Business / eCommerce. Každá skupina plánů zase obsahuje několik dalších plánů, včetně konkrétnějších funkcí, nástrojů a parametrů. Náklady na standardní předplatné začínají 13 USD / měsíc. Ceny jsou nejen všestranné, ale jsou také cenově dostupné i pro učitele a studenty, kteří si mohou vybrat nejvhodnější plán, který vyhoví jejich potřebám webdesignu..

Vyzkoušejte Wix zdarma

Weebly – nejlepší tvůrce webových stránek pro vzdělávání

Weebly

Weebly – je nejvíce specializovaný tvůrce webových stránek pro školy a univerzity. Poskytuje užitečné nástroje a funkce, které vám umožní začít a efektivně spravovat projekty pro studenty a učitele. Mezi funkcemi, které by vás mohly zajímat, by měly být jako první zmíněny následující:

 • Weebly pro vzdělávání. Jedná se o vynikající nástroj, který můžete použít ke spuštění vzdělávacích webů, studentských portfolií a projektových webů. Ať už jste student nebo učitel, tento nástroj vám umožní odhalit své tvůrčí schopnosti pomocí multimediálních funkcí. Tento proces budete mít na starosti, zatímco všechna vaše poskytnutá data zůstanou v bezpečí a důvěrná.
 • Vydání Weebly Campus. Tento nástroj je použitelný pro školy a okresy, což umožňuje vytvořit profesionální webovou stránku kampusu. Správci projektů budou moci spravovat účty studentů a učitelů z jediného integrovaného řídicího panelu.
 • Bezpečnost studentských účtů. Tvůrce webových stránek umožňuje nastavit hesla ke všem studentským účtům a je na učiteli, aby rozhodl, jaké informace budou zveřejněny a co zůstane důvěrné. Každý studentský účet je bezpečně chráněn před neoprávněným přístupem.
 • Flexibilní možnosti blogování. Jako jeden z nejlepších blogovacích systémů umožňuje Weebly přidání blogu na web učitele. Zde budete moci publikovat zprávy ze své třídy, informace o nadcházejících událostech, domácí úkoly a další informace určené rodičům. A co víc, vaši studenti budou také moci vyjádřit své názory v různých tématech blogu, sdílet své nápady a získávat komentáře od ostatních uživatelů. Weebly podporuje neomezený počet blogů, které mohou být připojeny k vašemu webu, což umožňuje správu komentářů a vytváření otevřených / zavřených dialogů.

Náklady: Weebly má bezplatný plán, který vám umožní zjistit hlavní body systému a vyzkoušet je v praxi. Placené plány na spuštění běžných webů začínají 4 $ / měsíc na 38 $ / měsíc. Co je důležité, Weebly for Education je zcela zdarma a umožňuje vám vytvořit web s až 5 stránkami. Pokud potřebujete složitější vzdělávací projekt, měli byste upgradovat na Pro Plan, který vám umožní publikovat až 10 webů s neomezeným počtem stránek za $ 12 / mo.

Vydání Weebly Campus Edition vás zase bude stát 499 $ / rok a nabídne vám bezplatnou 30denní zkušební verzi, která vám prozkoumá výkonné možnosti.

Vyzkoušejte Weebly zdarma

WordPress – bezplatná webová platforma pro jakýkoli web

Tvůrce webových stránek WordPress

WordPress – je ohromně populární a plně vybavený systém pro správu obsahu používaný po celém světě. Tato platforma umožňuje zcela zdarma vytvářet jakýkoli typ webových stránek – vše závisí na úrovni odborných znalostí a kódovací způsobilosti webdesignéra. Týká se to také webových stránek škol a učitelů. CMS navíc poskytuje přístup k více zásuvným modulům a doplňkům, které umožňují spouštění projektů naložených ve vizuálním režimu bez znalosti programování vůbec. Nyní je nejvyšší čas získat hlavní výhody systému:

 • Doplňky a doplňky pro webový design – CMS umožňuje vybírat a integrovat pluginy, které zjednodušují proces vývoje webových stránek a usnadňují je a bezproblémově. Mezi tyto pluginy patří Elementor, DragDropr – Visual Editor, Jetpack, Galerie Envira, Yoast, Slider Plugin, Everest Forms, Ultimate Sharing, WP Mush a mnoho dalších;
 • Doplňky vzdělávání WordPress – Existuje několik doplňků a doplňků, které můžete vybrat a integrovat při vytváření webových stránek školy nebo učitele. Některé z nejpopulárnějších pluginů jsou následující: WP Education, WP Courseware, Sensei, LearnDash, BuddyPress, Flashcard pro WordPress, Google Drive Embedder, Campus Directory atd .;
 • Vzdělávání WordPress šablony – Kolekce šablon WordPress zahrnuje vysoce kvalitní přizpůsobitelná vzdělávací témata, která se používají k rozvoji profesionálních webových stránek WP. Seznam šablon je pravidelně aktualizován o nové vzory, aby byla zajištěna svoboda výběru. Mezi nejmódnější témata WP patří Academica Pro, Education WP, Edumodo, Kingster, School, eSmarts, Lincoln, Capital, Ivy School, Academist, Tvůrce kurzů, Educon, Edukare, Education Pack, Masterstudy, Ed School, Invent a Education Pro to zmínit pár.

Jako CMS je WordPress zpočátku zdarma ke stažení a instalaci. Jakmile bude váš web připraven, budete jej muset publikovat na webu pomocí spolehlivého hostingu. WordPress oficiálně doporučuje Bluehost jako důvěryhodný hosting pro weby spuštěné na platformě. Hosting již přichází s předinstalovaným WordPress, který je k dispozici i za nejlevnějšího plánu.

To eliminuje potřebu obtěžovat instalaci CMS, což také šetří vaše úsilí a čas. Bluehost navíc nabízí profesionální online podporu a dostupné plány, aby vyhovovaly všem potřebám rozpočtu a vývoje webu..

Vyzkoušejte WordPress Now

Ucraft – drag-and-drop tvůrce webových stránek pro školy

Tvůrce webových stránek Ucraft

Ucraft – je kvalitní cloud drag-and-drop webový tvůrce, což zajišťuje snadné použití a pohodlí ve všech fázích procesu vývoje webových stránek. Systém pracuje skvěle pro potřeby a dovednosti nováčků, ale může jej také používat zdatní weboví návrháři. Dodává se s bohatým sortimentem špičkových nástrojů pro návrháře, kvalitních webových šablon, tvůrců vstupních stránek, tvůrců log a dalších nástrojů, které dodají vašemu vzdělávacímu projektu aktuální vzhled a vynikající výkon. Podívejme se nyní na hlavní výhody tvůrce webových stránek:

 • Citlivé šablony. Přestože systém nemá samostatnou sekci se vzdělávacími šablonami, umožňuje výběr mezi jinými kvalitními responzivními návrhy, které je upraví podle vašich potřeb..
 • Tvůrce vstupní stránky. Pokud máte v úmyslu vytvořit projekt, který bude zahrnovat všechny požadované informace na jednom místě a aniž byste museli přidávat početné stránky, Ucraft vám umožní zcela zdarma spustit vstupní stránku.
 • Články App. Tato funkce umožňuje vytvářet a přidávat blog nebo sekci zpráv, které lze pravidelně aktualizovat. Zde můžete přidávat a plánovat příspěvky nebo nahrávat mediální soubory, které by návštěvníci mohli hledat.
 • Logo zdarma. Přidání loga vzdělávacího zařízení dodá webovému serveru důvěryhodný a vynikající vzhled. Pokud ji nemáte, můžete ji vytvořit pomocí integrovaného loga Ucraft Logo Maker zdarma.
 • Vícejazyčná podpora. Učitelé a vzdělávací zařízení mohou čelit nutnosti zpřístupnit své webové stránky v několika jazycích. Ucraft nabízí vícejazyčnou podporu, která vám umožní spustit několik verzí vašeho projektu v jazycích dle vašeho výběru.

Náklady: Ucraft nabízí zdarma plán pro všechny, kteří mají v úmyslu otestovat funkce a nástroje tvůrce webových stránek. Pokud jste s výsledkem zkušební verze spokojeni, můžete upgradovat na jedno z placených předplatných, které systém nabízí. Náklady na placené plány začínají 10 USD / měsíc pro nejdostupnější předplatné a až na 39 USD / měsíc pro nejnákladnější variantu.

Vyzkoušejte Ucraft zdarma

IM Creator – zcela zdarma pro NEZISKOVÉ

Tvůrce webových stránek IM Creator

IM Creator – je moderní tvůrce webových stránek založený na SaaS, který poskytuje rozsáhlou svobodu přizpůsobení designu a nevyžaduje žádné znalosti webového designu ani kódování. Systém je dostatečně jednoduchý a intuitivní, aby jej mohli rovnoměrně používat začátečníci i profesionálové webového designu ochotní zahájit všechny druhy projektů. Patří sem blogy, portfolia, vstupní stránky, osobní a obchodní weby a vzdělávací projekty. Zde je seznam funkcí, na které je IM Creator hrdý:

 • Citlivé šablony – Tvůrce webových stránek poskytuje volný přístup ke své sbírce přizpůsobitelných přizpůsobitelných šablon, z nichž některé mohou být vybrány k vytvoření webové stránky školy / učitele. Kromě možnosti úpravy webu WYSIWYG umožňuje tvůrce webových stránek také rozsáhlé možnosti integrace HTML, které umožňují co nejlépe využít váš projekt;
 • Blogovací modul – IM Creator má pokročilý blogovací modul, který vám umožní připojit blog k vašemu vzdělávacímu webu a poté jej spravovat / aktualizovat s ohledem na vaše potřeby;
 • Obrázky zdarma – Systém nabízí kurátorskou sbírku bezplatných zdrojů a obrázků webového designu, které si můžete vybrat a integrovat do svého projektu. Všechny obrázky jsou inteligentně rozděleny do tematických sbírek, ke kterým patří, a existuje možnost vyhledávacího filtru, která vám pomůže od začátku dělat správný výběr.

IM Creator je zcela zdarma pro neziskové organizace, umělce a studenty. To znamená, že službu můžete použít ke spuštění a správě webových stránek školy / učitelů, aniž byste do nich investovali vůbec. Majitelé malých podniků však budou muset za použití systému s vlastními potřebami pro vývoj webových aplikací zaplatit 8 $ / měsíc.

Vyzkoušejte IM Creator zdarma

Sečteno a podtrženo

Vytvoření školního webu znamená posílení jeho image v očích žáků, rodičů a potenciálních investorů. Web učitele může pomoci vyřešit mnoho úkolů. Může zejména přispět k profesní činnosti svého majitele, díky čemuž je produktivnější, zajímavější a dokonce výnosnější.

Získáním webové stránky vy nebo vaše škola budete moci upoutat pozornost kolegů, žáků a jejich rodičů. Nemluvě o uznání jiných vzdělávacích zařízení. Webové stránky tohoto typu nepotřebují žádnou zvláštní propagaci. Jakmile se o tom cílové publikum dozví, začne jej pravidelně navštěvovat.

To zajišťuje ekologický provoz a rychlý pokrok bez jakékoli propagace. Pokud si uvědomíte všechny výhody vzdělávacího webu a jste připraveni spustit ten svůj, nejlepším řešením bude použití webového tvůrce. Tyto systémy odpovídají všem požadavkům netradičních důvtipných uživatelů a nevyžadují znalost základů kódování. Obvykle přicházejí s šablonami optimalizovanými pro mobilní prohlížení, bohatým výběrem nástrojů pro přizpůsobení designu, funkcí a SEO optimalizační parametry.

Vytváření vzdělávacích webových stránek by nemělo být obtížné, a to je jeden z hlavních požadavků na tento typ webových stránek. Wix a Weebly jsou dva tvůrci webových stránek, kteří přicházejí k dokončení všech úkolů. WordPress je důvěryhodný plně vybavený CMS, který přichází s rozsáhlými integračními možnostmi, které umožňují efektivní vývoj webových stránek. Ucraft a IM Creator lépe pracují na vývoji osobních a soukromých vzdělávacích projektů. Chcete-li se rozhodnout o nejlepším řešení, udělejte si čas na vyzkoušení každého systému a na správnou volbu.

Vytvořte web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map