Nejlepší tvůrci webových stránek pro umělce

Nejlepší tvůrci webových stránek pro umělce


Web umělce se stane užitečným nástrojem, pokud jste připraveni jít online a rozšířit svou fanouškovskou základnu. Pokud se vám podaří jej úspěšně vytvořit, vaše šance na zisk z vaší práce se nakonec zvýší.

Přiznejme si to: většina umělců prostě nemá čas se učit složité nuance webového designu, i když mají takovou touhu. Protože jsou zaneprázdněni svým tvůrčím životem, výstavami a prezentacemi, potřebují jednoduchý a srozumitelný nástroj, který jim umožní vytvořit webovou stránku pro kutily, aniž by se museli učit základům.

Díky tomu je tvůrce webových stránek tou nejlepší volbou pro spouštění webových stránek pro umělce. Tyto služby jsou uživatelsky přívětivé, cenově dostupné a pohodlné. Pomáhají zkrátit čas a úsilí potřebné k provozování funkčního a přitažlivého webu.

Co je důležité, nemusíte být odborníkem na webový design, abyste mohli projekt dokončit sami. Díky kvalitnímu tvůrci webových stránek nebude váš web umělce vypadat horší (nebo dokonce lepší) než web navržený profesionálem.

Je nejvyšší čas zkontrolovat nejoblíbenější tvůrce webových stránek, které můžete efektivně použít pro účely vytváření webových stránek.

Vyzkoušeli jsme 10 nejlepších tvůrců webových stránek pro umělce:

 1. Wix – nejlepší tvůrce webových stránek pro umělce
 2. WordPress – ZDARMA CMS pro vytvoření webové stránky pro umělce
 3. Shopify – nejlepší platforma elektronického obchodování pro prodej umění online
 4. Weebly – tvůrce webových stránek pro umělce zdarma
 5. uKit – nejlepší tvůrce webových stránek pro malé firmy
 6. Bookmark – Tvůrce webových stránek založený na umělé inteligenci
 7. Portfolio Adobe – personalizovaná portfolia pro umělce
 8. Formát – Snadno použitelné portfolio webových stránek
 9. Ning – vytvořte si svou osobní sociální síť
 10. Heek – nejjednodušší způsob, jak přivést vaši firmu na internet

S tak skutečně úžasným výběrem nástrojů pro vytváření webových stránek, které můžete použít ke spuštění a správě webových stránek pro umělce, rozhodně není tak snadné vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a očekáváním..

Jediným možným řešením problému je přezkoumání každého z výše uvedených systémů, které vám umožní porovnat jejich funkčnost, přístupy k přizpůsobení návrhu, snadnost použití, pohodlí a cenovou politiku. Přesně to uděláme hned.

Wix – nejlepší tvůrce webových stránek pro umělce

Tvůrce webových stránek Wix

Wix – je nejlepší tvůrce webových stránek a hosting pro umělce, kteří mají v úmyslu získat vysoce kvalitní web v téměř žádném okamžiku. Systém je dodáván s výkonnou sadou funkcí, vizuálním editorem, intuitivním rozhraním a profesionálně přizpůsobitelnými šablonami pro konkrétní odvětví.

S pokročilým Wix ADI technologie, můžete vytvořit web špičkových umělců tím, že odešlete informace o svém tvůrčím životě a přidáte galerii svých děl. Systém se automaticky postará o zbytek a vytvoří pro vás profesionální web. Pokud si přejete provést nějaké změny sami, můžete použít standardní editor, který je také k dispozici zde.

Wix vám umožní připojit blog k vašemu webu. Pokud máte v úmyslu nabídnout některá vaše díla k prodeji nebo vydat dárkové certifikáty, slevy a další speciální nabídky, můžete vytvořit internetový obchod za tímto účelem.

Zdarma integrovatelné Wix Art Store widget k dispozici v App Market má vše, co potřebujete k prezentaci, propagaci a prodeji svých děl přímo na webových stránkách. Stačí nahrát fotografie, určit ceny, nastavit platební možnosti a začít prodávat. Další widgety (Kalendář událostí, galerie Wix Pro, události Wix, video Wix, dárkové karty) bude mít také pozitivní dopad na funkčnost vašeho webu. Kromě toho nabízí Wix bohatý výběr mobilních a plně přizpůsobitelných šablon pro webové stránky umělců.

Náklady: Wix má doživotní plán nulových nákladů pro uživatele, kteří chtějí začít zdarma. Má také samostatné předplatné pro standardní a obchodní / eCommerce webové stránky. Náklady na standardní plány (jsou zde 4 z nich) začíná s 13 dolarů dosáhnout 39 $ měsíčně. Pokud jde o předplatné na obchod / eCommerce, bude vás stát nejlevnější tarif 23 $ / měsíc, zatímco nejnákladnější řešení bude představovat 500 $ / měsíc pro špičkový podnikový plán.

Vyzkoušejte Wix zdarma

WordPress – ZDARMA CMS pro vytvoření webové stránky pro umělce

Tvůrce webových stránek WordPress

WordPress – je jedním z nejpopulárnějších a funkčních systémů správy obsahu používaných umělci. Systém je složitější než tvůrci webových stránek a předpokládá znalosti dovedností v oblasti webdesignu. Přichází také s rozsáhlými integračními možnostmi, což má pozitivní dopad na výsledek.

Vytváření webů pro umělce pomocí WordPress trvá déle, ale výsledek stojí za to. Systém má sadu vestavěných šablon a pluginů, ale to nestačí k zahájení rozsáhlého projektu. Chcete-li z procesu webového designu vytěžit maximum, budete muset procházet web a vybrat další témata a doplňky, které budou do vašeho webu dále integrovány. Některé z nejpopulárnějších pluginů pro WordPress jsou následující: Galerie NextGEN, sledovatelné ikony sociálních podílů, obrázky přátelské pro SEO, děkuji později, Yoast, Ultimate Security Checker, GigPress a kalendář událostí.

Náklady: Používání WordPress je zcela zdarma. Chcete-li však svůj web připojit online, musíte se postarat o integraci hostingu a názvu domény. Náklady na hostování vašich webových stránek s nejlevnějšími Například bude vytvořen územní plán 3,95 $ měsíčně. Kvalitní doplňky a šablony také přicházejí za příplatek.

Vyzkoušejte WordPress Now

Shopify – nejlepší platforma elektronického obchodování pro prodej umění online

Domovská stránka Shopify

Nakupujte – je software eCommerce, který se ve svém výklenku vyznačuje nejlepším systémem. Tato platforma umožňuje vytvářet profesionální internetové obchody pro umělce, kteří jsou ochotni prodávat svá díla online. Zde můžete vytvořit portfolio s galerií produktů, což uživatelům umožní vybrat požadované položky z vaší kreativní kolekce.

Tento software je známý svými rozsáhlými možnostmi integrace a synchronizace. Po spuštění internetového obchodu jej můžete synchronizovat s jednou z marketingových platforem nebo účetním softwarem, například pro sledování statistik zákazníků a prodejů, nejprodávanějších produktů, plateb, daňových a přepravních údajů atd..

Služba Shopify také nabízí funkci Live View což umožňuje sledovat výkon vašeho internetového obchodu, tok zákazníků, míry konverze, umístění a zdroje návštěvníků, objemy prodeje, denní objemy prodeje a růst zisku, počet objednávek a zobrazení produktů a mnoho dalších parametrů, které jsou důležité pro váš web interpreta..

Tvůrce webových stránek navíc přichází s množstvím funkcí souvisejících s produktem. Budete moci vytvářet portfolia s více seznamy produktů, jejich popisy, podrobnými recenzemi, přitažlivými okny show atd. Jedním z vrcholů softwaru je jeho Rozšířená realita který umožňuje zobrazit nahrané produkty nabízené k prodeji ve 3D režimu. To umožňuje zákazníkům lépe porozumět tomu, co si kupují.

Systém také poskytuje příležitost k použití Shopcodes na trhu App App za účelem zjednodušení postupu při mobilních nákupech. Použitím jedinečných QR kódů budou zákazníci přesměrováni na ty stránky produktů, o které mají zájem, nebo přímo na stránky procedur pokladny.

Nakupujte App Market přichází s bohatým výběrem widgetů a doplňků, které můžete integrovat do svých webových stránek interpreta a zvýšit tak jeho funkčnost a míru zapojení zákazníků. Zde dostupné aplikace jsou bezplatné a placené a mohou vám pomoci snadno začít s webem. A konečně, Shopify se může pochlubit jednou z nejpůsobivějších a vysoce kvalitních sbírek plně přizpůsobitelné šablony. Stačí si vybrat ten, který vyhovuje vašim tvůrčím potřebám a preferencím a zahájit váš projekt!

Náklady: Shopify má bezplatnou 14denní zkušební verzi, která vám umožní vyzkoušet výhody softwaru před tím, než se rozhodnete pro jedno z jeho odběrů. Systém má také čtyři placené plány, jejichž náklady začínají 9 $ / měsíc a jde nahoru 299 $ / měsíc. Shopify je systém bez transakcí, ale účtuje transakce kreditní kartou těm uživatelům, kteří se rozhodli nakupovat platby, aby přijímali kreditní karty ve svých internetových obchodech..

Vyzkoušejte službu Shopify zdarma

Weebly – tvůrce webových stránek pro umělce zdarma

Weebly

Weebly – je snadno použitelný tvůrce cloudových webových stránek, jehož sada funkcí je více než dostačující ke spuštění a pravidelné aktualizaci webových stránek pro umělce. Platforma nedávno získala specializaci na elektronický obchod, ale zde je také možné spustit jiné typy projektů (včetně portfolií). Weebly přichází s drag-and-drop editorem a “box” modelovou strukturou, která vám umožní řídit celý proces vytváření vašeho projektu.

Jak bylo uvedeno výše, Weebly má nyní silné eCommerce specializace, což je bonus pro umělce ochotné vytvářet kvalitní portfolia. Systém nabízí řadu funkcí, které umožňují začít prodávat vaše díla online, udržovat kontrolu platebních a dodacích údajů, aby zákazníci zůstali spokojeni.

Tvůrce webových stránek také nabízí několik rozvržení kreativ, ze kterých si můžete vybrat. Při přidávání nové stránky do projektu budete moci vybrat určité rozvržení. Patří mezi ně domovská stránka a sekce O nás, kontakty, galerie a mnoho dalších. Tvůrce webových stránek vyniká z davu díky své pokročilé možnosti úprav obrázků a dostupnost video hosting. Tyto zásluhy vám určitě přijdou vhod, když přidáte fotografie svých děl, videoprezentace z výstav nebo show a další podobné projekty.

Pokud chcete své webové stránce interpreta poskytnout pokročilé funkce a špičkový design, pokračujte v přístupu Weebly App Center. Zde narazíte na více aplikací, doplňků a rozšíření (jako LiveChat, Call-out-Box nebo Kalendář událostí), jejichž integrace určitě udrží přitažlivost a pozornost zákazníků.

Weebly je také známá svou sbírkou responzivní šablony pro kreativy i pokročilé Tvůrce formulářů, což vám umožní vytvářet online průzkumy a kontaktní formuláře pro cílení na potenciální zákazníky.

Náklady: Weebly má bezplatný plán, který funguje dobře, pokud jde o počáteční průzkum služeb. Kromě toho nabízí předplatné pro standardní a eCommerce webové stránky. Nejlevnější plán vás bude stát 4 $, zatímco nejdražší plán výkonu bude představovat 38 dolarů za měsíc.

Vyzkoušejte Weebly zdarma

uKit – nejlepší tvůrce webových stránek pro malé firmy

Tvůrce webových stránek uKit

uKit – je systém bez kódu, který nabízí vše, co umělci potřebují k vytvoření krásných portfolií. Kreativní způsoby, jak se můžete vyjádřit, neexistují žádná omezení, protože uKit zajišťuje kreativy všech žánrů. S programem uKit můžete doslova vytvořit plně funkční web zhruba za hodinu a naplnit jej vlastním obsahem.

Tvůrce webových stránek přichází s intuitivním drag-and-drop webový editor, pohodlný ovládací panel a užitečné pokyny, které vám umožní navrhovat a spravovat webové stránky špičkových umělců. Je dobré zmínit, že uKit vám umožňuje vytvářet plnohodnotné weby, které nejen předvádějí vaše umělecká díla, ale také plní další funkce, včetně shromažďování informací od návštěvníků vašeho webu prostřednictvím e-mailových formulářů a LiveChat, blogů a dokonce i eCommerce. Pro zkrácení doby vývoje nabízí uKit sadu citlivých témat, kde můžete narazit na šablony vhodné pro vytváření webových stránek umělců..

Náklady: Nejlevnější plán uKit představuje 4 $ za měsíc, zatímco nejdražší náklady na předplatné 12 $ za měsíc. Během 14denního zkušebního období můžete zdarma vyzkoušet placené funkce.

Vyzkoušejte zdarma uKit

Portfolio Adobe – personalizované webové stránky portfolia pro umělce

Portfolio Adobe

Adobe Portfolio – je platforma, jejíž název již mluví za sebe. Systém pracuje skvěle pro vývoj funkčně naložených webových stránek portfolia pro fotografy, umělce a tvůrce. Adobe Portfolio není úplně snadné zvládnout pro začátečníky, ale pokud investujete trochu svého úsilí a času, budete moci nakonec spustit kvalitní web umělce.

Na rozdíl od svých více konkurentů nemá Adobe Portfolio integrovaný eCommerce engine, který vám umožní prodávat vaše díla prostřednictvím webu. Na druhé straně platforma nabízí některé základní funkce, díky nimž se odlišuje od davu. Poskytuje to snadné import projektu to umožňuje jednoduchou a rychlou integraci s Photoshop Lightbox, Adobe Stock nebo Behance pro nahrání obrázků vašeho portfolia.

Automatická změna velikosti obrazu je další funkce, kterou oceníte v portfoliu Adobe Portfolio. To znamená, že služba automaticky vloží nahrané obrázky tak, aby byly ideální pro váš projekt. Tvůrce webových stránek umožňuje nahrát neomezené sbírky fotografií a vytvořit pro každou z nich samostatné stránky. To je velmi výhodné pro prohlížení a také to dává vašemu portfoliu logicky strukturovaný a přehledný vzhled.

Portfolio Adobe automaticky synchronizuje vaše obrazové verze a okamžitě je zobrazí, bez ohledu na to, jak často je upravujete nebo měníte. Systém aktualizuje všechny nové úpravy pokaždé, když se rozhodnete upravit fotografii.

Náklady: Jako produkt softwaru Adobe Creative Cloud je portfolio Adobe Portfolio zdarma pro všechny uživatele systému. Služba je však pro všechny třetí strany platena. Nabízí tři předplatné, které stojí od 9,99 $ a až 52,99 $ za měsíc. Nezapomeňte, že budete muset koupit také doménové jméno, které vás může stát 10 $ na 20 $ za rok.

Vyzkoušejte Adobe Portfolio zdarma

Formát – Snadno použitelné portfolio webových stránek

Formát

Formát – je specializovaný tvůrce webových stránek pro umělce, který umožňuje vytvářet působivé projekty představující různé druhy uměleckých děl. Systém je umístěn jako progresivní tvůrce webových stránek portfolia, který je dodáván s vizuálním editorem a nabízí sadu funkcí specifických pro dané odvětví. Tato služba bude skvěle fungovat pro umělce, kteří chtějí prezentovat své fotografie a umělecká díla ve formátu webových stránek, aby účinně propagovali své dovednosti, produkty a služby..

Tvůrce webových stránek má integrovaný internetový obchod, který vám umožní prodávat digitální nebo fyzická umělecká díla. Na tomto místě můžete pravidelně aktualizovat sortiment produktů, nastavovat možnosti platby a doručení. Systém také umožňuje spuštění a připojení blogu k webu interpreta, aby se zvýšila interakce uživatele a zapojení do tvůrčího procesu.

Chcete-li rychle publikovat a upravovat své fotografie, můžete si také stáhnout nebo nainstalovat plugin Adobe Lightroom nebo Format Publisher. Pomocí mobilní aplikace pro iPhone je také možné nahrávat fotografie do galerií webů. Celkově lze říci, že formát umožňuje vytvářet tři typy webových stránek – galerie, vlastní stránky a kolekce. Pokud plánujete vytvořit projekt ve spolupráci s vašimi partnery, můžete se dostat do sekce Proofing a povolit / zakázat určité části webových stránek a upravit přístup k nim.

Náklady: Formát má 14denní bezplatnou zkušební verzi a tři placené plány, jejichž náklady se pohybují mezi 6 $ a 25 $ za měsíc v závislosti na zahrnutých funkcích.

Vyzkoušejte formát zdarma

Bookmark – Tvůrce webových stránek založený na umělé inteligenci

Záložka do knihy

Záložka – je tvůrce webových stránek, kde můžete snadno spustit web umělce, aniž byste na něj utratili jmění. Nemusíte mít znalosti o designu nebo kódování. Tvůrce webových stránek zajišťuje intuitivní prostředí pro vytváření webových stránek a poskytuje bohatou sadu funkcí – přesně to nepotřebují profesionálové.

Asistent AIDA je hlavní funkce Bookmark, která dokáže automaticky navrhnout web umělce za méně než pár minut. Jediné, co byste měli udělat, je odeslat obsah, který chcete zobrazit na webu, a sledovat výsledek. Aby návštěvníci vašeho webu udělali dojem, umožňuje nastavení jedinečného pozadí videa, které vypráví váš příběh.

Je také možné nahrávat obrázky a videa zdarma, aby se vytvořil pozitivní vizuální dojem. Bookmark Photo Editor umožňuje upravovat nahrané fotografie a přizpůsobit je struktuře vašich webových stránek. Záložky navíc poskytují integrovaný modul elektronického obchodování, pomocí kterého můžete spustit a spravovat internetový obchod a prodávat umělecká díla, suvenýry nebo příslušenství značky..

Náklady: Záložka má bezplatný tarif a dvě placené předplatné. Jejich cena představuje 11,99 $ a 24,99 $ měsíčně, pokud je účtována ročně. Pokud se rozhodnete provést měsíční platby, náklady na placené plány budou 15 $ a 30 $ za měsíc odpovídajícím způsobem.

Vyzkoušejte záložku zdarma

Ning – vytvořte si svou osobní sociální síť

Ning

Ning – je platforma, která umožňuje vytvořit vlastní sociální síť pro zobrazení vašeho portfolia a propagaci vašeho talentu. Systém umožňuje individuální přizpůsobení správy komunit a poskytuje všestranné možnosti integrace sociálních médií. Zde si můžete zdarma vytvořit svůj vlastní web, abyste mu dále poskytli vynikající vizuální design, vytvářeli obsah upoutávající pozornost a rozvíjeli vaši značku. K dnešnímu dni přepravilo NING více než 2 miliony sítí a to je docela dobrý začátek!

Systém je dodáván s integrovaným eCommerce engine to umožňuje efektivní zpeněžení provozu. Ať už se chystáte spustit web, blogu, sociální mediální sítě atd., díky němu budete mít díky integrovaným systémovým funkcím zisk. Co je pro tebe důležité? nemusí mít kódovací schopnosti začít pracovat s platformou. Síťový tvůrce drag and drop umožňuje snadno spustit profesionální web téměř v žádném okamžiku.

Ning.com to umožňuje sociální integrace. Po registraci v systému se můžete zaregistrovat do předních platforem sociálních médií, jako jsou Twitter, Facebook, Google, LinkedIn a mnoho dalších – seznam je poměrně dlouhý. Do svého zdroje aktivit můžete integrovat obsah z jiných zdrojů sociálních médií a kanálů RSS, aby se zvýšila vaše interkanálová interakce.

Základní sada nástrojů Ning v současné době zahrnuje více pokročilé funkce správy obsahu, jako jsou Skupiny, Analytics, Fotografie, videa, blogy, fóra, ankety, události a mnoho dalších. Kromě platformy eCommerce můžete efektivně využívat analytické nástroje sledovat váš provoz, konverze a úspěch v činnosti, MailChimp Email Automation možnost zahájit efektivní e-mailové kampaně a spravovat automatizované seznamy e-mailů, vysílání a funkce soukromých zpráv a další nepopiratelné výhody.

Náklady: Ning.com nabízí 14denní bezplatnou zkušební verzi jakéhokoli předplatného, ​​na který se chystáte. Celkově vzato má systém tři placené plány, jejichž náklady začínají $ 25 / mo a dosáhne 99 $ / měsíc. Při platbě za celý rok můžete ušetřit až 20% předplatného.

Vyzkoušejte Ning zdarma

Heek – nejjednodušší způsob, jak přivést vaši firmu na internet

Heek

Heek– je bezplatný a snadno použitelný webový tvůrce, který obsahuje podrobné pokyny a návody, které vám pomohou efektivně začít s webem interpreta. Systém je AI-powered protože pro vás prostřednictvím chatu vytváří kvalitní web. Jednoduše odpovězte na otázky uvedené v chatu a poskytněte informace, které Heek dále použije, a zároveň pro vás uvedeme personalizované portfolio. To je opravdu velmi jednoduché a úžasně zajímavé!

Využití síly umělá inteligence, Heek vás provede hlavními fázemi procesu vytváření webových stránek, nabízí spoustu podrobných výukových programů a poskytuje užitečná doporučení ohledně struktury webových stránek, obsahu, obrázků, mediálních souborů a dalších prvků, které jsou nezbytné při vytváření portfolia..

Tvůrce webových stránek zajišťuje úžasně jednoduchý proces úprav webových stránek s ultra zjednodušenými příkazy (jich je jen asi 10), editací v reálném čase a webovým designem WySIWYG, snadnou správou obsahu atd..

Při procházení kolekce šablon této služby se setkáte více reagujících návrhů pro všechny druhy kariéry. Všechny jsou dodávány s předem navrženými obrázky HD, texty, mediálními soubory a dalšími typy obsahu. Stačí zadat, na kterou oblast se zaměřujete a Heek vám doporučí nejlepší šablonu, která vyhovuje vašim potřebám.

Společnost Heek nabízí bezpečný a bezplatný hosting, statistiky Google Analytics, rezervaci doménových jmen nebo převádí vlastní, online kontaktní formuláře, sociální sítě atd. Tvůrce webových stránek navíc nabízí více možnosti správy obsahu, včetně tvorby týmové a cenové stránky, zobrazení menu, katalogu produktů, prezentace služeb / portfolia, zobrazení harmonogramu, integrace videa YouTube / Vimeo / Twitch / Dailymotion, tvorba blogů, integrace Map Google, tvorba bio a blogů, zobrazení zákaznických posudků, kolekce fotografie, funkce vytváření portfolia a mnoho dalších.

Náklady: Tvůrce webových stránek má obchodní plán, jehož náklady představují 19,9 $ / měsíc a All inclusive plán, jehož náklady jsou individuálně upraveny s ohledem na potřeby uživatelů. Pokud nejste spokojeni se službami nebo podmínkami plánů z nějakého důvodu, Heek zaručuje 14denní záruku vrácení peněz.

Vyzkoušejte Heek zdarma

Jaké funkce by měl mít velký umělec Portfolio webových stránek?

Jako umělec máte z první ruky znalosti o tom, jak náročné a rychle se mění hlavní umělecké trendy. To znamená, že budování webu portfolia umělců není o tom, aby vaše kreativita byla online, ale také o řízení provozu a generování zisku. To je jeden z těchto cílů, který většina nezávislých umělců a nezávislých umělců sleduje při zahájení svých projektů.

Vytvoření webové stránky je nejlepším způsobem, jak předvést svou práci a zobrazit celé portfolio na jednom místě. Očekává se také, že poskytnete informace o sobě, svém kreativním přístupu, stylech, ve kterých pracujete, a vašich kontaktech, aby zůstali v kontaktu s potenciálními klienty. Proto má smysl poukázat na nezbytné prvky jakékoli webové stránky portfolia:

 • Citlivý design

  Design vyvolává velké emoce a vybízí uživatele k dalšímu prohlížení webových stránek. Čím působivější je design vašeho portfolia, tím větší je šance na upoutání pozornosti uživatelů a vyčnívání z davu, který máte. Ujistěte se, že váš web přichází s responzivním designem, který uživatelům umožňuje prohlížet jej z různých zařízení. To je jistý způsob, jak zvýšit váš provoz.

 • Poutavý a hodnotný obsah

  Design je jen polovina podnikání, pokud jde o vývoj webových stránek portfolia. Další nezbytnou součástí je obsah. Vaše portfolio by mělo zahrnovat seznam prvků, které je prostě nemyslitelné. Patří sem vaše vlastní bio, sekce portfolia, kontakty, reference zákazníků, videa a fotogalerie z vašich výstav a uměleckých představení, cenová politika a samozřejmě možnost výzvy k akci, která láká vaše potenciální zákazníky, aby od vás kupovali.

  Jo, a nezapomeňte na čas míry opuštění webu. Uživatelé obvykle potřebují přibližně 3,5 sekundy, aby si vytvořili svůj názor a rozhodli se, zda váš projekt stojí za další procházení. Díky tomu je obsah tak cenný a důležitý.

 • Kvalita portfolia

  Pokud jde o vytváření webových stránek pro umělce, kvalita portfolia je prioritou. Jak jinak můžete ukázat svá díla ve prospěch a jak jinak si uživatelé mohou vytvořit nezaujatý názor na svůj talent? Vaše portfolio by tedy mělo být ústředním bodem vaší webové stránky pro umělce – místo, kam by cílové publikum mělo jít, aby zjistilo, co jste schopni, a rozhodnout se, zda je připraveno koupit od vás.

  Nemá smysl přidávat všechny své fotky do sekce portfolia – stačí vybrat ty, které si zaslouží zvláštní pozornost a jsou skutečným vrcholem vaší sbírky – ty, na které jste upřímně hrdí. Inzerujte pouze vysoce kvalitní fotografie a nezapomeňte je popsat.

 • Spojení s cílovým publikem

  Pokud je hlavním cílem tvorby interpreta webové stránky vytváření cílové skupiny a růstu zisku, měl by váš web obsahovat prvky, které podporují aktivní komunikaci a poutavou interakci s uživateli..

  Můžete přidat blog, fórum, diskusní fórum, anketu, sekci komentářů nebo jakékoli jiné prvky webových stránek portfolia, které vám umožní kontaktovat uživatele, a tím potenciálně zvýšit míru konverze.

  Jak je vidět shora, hodný web umělců je nemyslitelný bez určitých prvků. Použití tvůrců webových stránek vám tento úkol zjednoduší, protože tyto systémy obvykle přicházejí s integrovanou sadou funkcí a seznamem nástrojů potřebných pro návrh a podporují profesionální projekt portfolia. Stačí si vybrat systém, který vám nejlépe vyhovuje, a začít pracovat na svém webu.

Který webový tvůrce je nejlepší pro portfolio umělců?

Existuje spousta tvůrců webových stránek – populárních i méně známých – můžete použít k zahájení projektu portfolia. Nejlepší volbou pro výběr nejlepšího nástroje pro vytváření webových stránek je vybrat si jednu z osvědčených platforem zařazených do našeho top seznamu. Tyto systémy fungují stejně dobře pro začátečníky i profesionály v oblasti webového designu. Jsou nabité funkcemi a přicházejí s nástroji, které jsou přizpůsobeny výhradně potřebám umělců.

Pokud však máte zkušenosti s webovým designem a kódováním, můžete se rozhodnout pro komplexnější a funkčnější systém – WordPress. Tento CMS je známý svými rozsáhlými možnostmi integrace pluginů a šablon. To může vyvolat potřebu úpravy kódu. Pokud jste si jisti, že se s touto výzvou vypořádáte, použití WordPress vám určitě pomůže navrhnout portfolio profesionálních umělců..

Má smysl používat méně populární tvůrce webových stránek než výše uvedené? Právě ne. Jde o to, že tyto systémy často nemají nutné funkce a nemohou zajistit požadovanou úroveň fantazie a bezpečnosti vašeho projektu. Jaký je smysl investovat do pochybného a nepopulárního systému, který může z dlouhodobého hlediska ohrozit váš projekt?

Je možné vytvořit webové stránky pro umělce zdarma?

Technicky je možné vytvořit web umělce zdarma. Mnoho tvůrců webových stránek přesto nabízí bezplatné plány, které však většinou přicházejí s určitými omezeními, jako je absence názvu domény, omezený přístup k sadě funkcí, omezený výběr šablony a nedostatek nástrojů pro přizpůsobení designu.

Měli byste si však uvědomit, že spuštění webu s portfoliem na bezplatném plánu nedává žádný smysl, zejména pokud se zaměřujete na vybudování plnohodnotného projektu. Takový web by měl přicházet s připojeným SSL certifikátem, doménovým jménem podle vašeho výběru, spolehlivým a bezpečným hostingem, nemluvě o profesionálních šablonách a pokročilé sadě funkcí.

Portfolio je vaše vizitka na webu. Přiznejme si to: umístění jako dočasného projektu je prostě nesmyslné a není vážné. Jakmile se rozhodnete spustit kvalitní web umělce a popularizovat svou kreativitu, připravte se do něj investovat.

Sečteno a podtrženo

Kvalitní web je nezbytným nástrojem pro umělce, kteří jsou ochotni navázat online přítomnost a sledovat dlouhodobé cíle. Je to nepostradatelný projekt pro kreativy, které hodlají efektivně předvést svůj talent, rozšířit klientskou základnu a nakonec vydělat.

Chcete-li však ze svého portfolia vytěžit maximum, musíte zkusit co nejvíce úsilí, aby bylo logicky strukturováno a plně funkční. Pokud máte pocit, že vám chybí požadované dovednosti v oblasti webdesignu, bude nejlepším řešením použití nástroje pro tvorbu webových stránek. Existuje mnoho z nich, ale ne všechny z nich stojí za vaši pozornost. Výše uvedené systémy jsou nejlepšími zástupci, kteří nejen zjednoduší proces vytváření webových stránek, ale zajistí také hodné výsledky.

Kromě standardních tvůrců webů typu vše v jednom můžete také použít specializované služby nebo WordPress. Je jen na vás, abyste se rozhodli na základě míry odbornosti, složitosti projektu a výsledku, který, jak doufáte, využijete v dlouhodobém horizontu.

Výběr nejlepšího nástroje pro vytváření webových stránek pro umělce je často výzvou. Pokud se vám podaří najít službu, která zcela odpovídá vašim potřebám a očekáváním, určitě získáte plnohodnotný web. Udělejte si čas na vyzkoušení systémů zkontrolovaných v příspěvku, abyste učinili nezaujaté rozhodnutí a připravte se na investice do projektu, abyste byli spokojeni s výsledkem.

Vytvořte web zdarma pro umělce

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map