Nejlepší tvůrci webových stránek pro začátečníky

Tvorba webových stránek pro začátečníky


nejnovější statistiky odhalit více než 1,5 miliardy webových stránek působících na globálním webu. Konkurence rychle roste, což ztěžuje vstup nových hráčů na online trh. Někteří začátečníci se domnívají, že je nemožné konkurovat těm nejznámějším a profesionálně navrženým blogy, fóra a obchodní portály. Máme pro vás dobrou zprávu!

Současná výklenek pro webovou výstavu představuje několik populárních možností, které mohou nováčci použít ke spuštění kvalitního webu. Mezi nejoblíbenější patří:

 • Stavitelé webových stránek onlinenejjednodušší a nejpohodlnější řešení pro budování webu. Tyto systémy jsou speciálně vytvořeny s ohledem na dovednosti a potřeby začátečníků. Jsou to dokonalé nástroje k osvojení základů procesu vytváření webových stránek. Navíc uvidíte výsledky své práce najednou, abyste mohli provést požadované úpravy.
 • CMS – Systémy pro správu obsahu jsou složitější ve srovnání s tvůrci webových stránek. Zpočátku znamenají určitou úroveň kódování a úroveň odbornosti. Tato varianta může také dobře fungovat pro nově příchozí, kteří investují dostatečné úsilí a čas do podrobného průzkumu výuky. Pozoruhodnou nevýhodou tohoto řešení je, že dokáže odvrátit nutnost vytváření webových stránek, pokud z nějakého důvodu nenaplní potřeby a očekávání uživatelů..
 • Další typy softwaru pro vytváření webových stránek teoreticky umožňují vytváření webových stránek pomocí jednoduchých programů jako Poznámkový blok. Tato možnost však umožňuje vytvářet pouze nejjednodušší webové stránky a znamená to také povědomí o základech kódování.Existuje také příležitost používat rámce, ale pro začátečníky to může být skutečná výzva.

Jak již bylo řečeno, pro nováčky se zdá zajímavé a důležité zjistit více o každé možnosti budování webu. Okamžitě je zkontrolujeme.

Testovali jsme 5 z nejlepších tvůrců webových stránek pro začátečníky:

 1. Wix – nejlepší tvůrce webových stránek pro začátečníky
 2. WordPress – nejlepší CMS pro začátečníky
 3. BlueHost – nejjednodušší poskytovatel hostování na začátku
 4. Mobirise – software pro vytváření webových stránek pro začátečníky
 5. uKit – WYSIWYG Tvorba webových stránek pro malé firmy

Každý ze systémů zahrnutých do seznamu stojí za pozornost určité cílové skupiny. Musíte stanovit jasné cíle a definovat účel vašeho projektu. Jakmile s tím budete hotovi, můžete si vybrat službu, která nejvíce vyhovuje vašim potřebám. Podívejme se nyní na každou z platforem a zjistíme, která z nich bude pro váš projekt fungovat lépe.

Wix – nejlepší tvůrce webových stránek pro začátečníky

Wix - nejlepší tvůrce webových stránek pro začátečníky

Wix – je nejlepší tvůrce webových stránek pro začátečníky, který je známý svou snadností použití a pohodlím. Je to dobré pro solidní webový obchod s různými kategoriemi a nastavením eCommerce i pro obchodní webové stránky nebo portfolio. Ať už provozujete stavební společnost nebo fitness studio, Wix se vám hodí. Podívejte se na jeho hlavní výhody:

 • Ideální pro začátečníky – Wix používá technologii WYSIWYG, což znamená žádné kódování ani grafický design. Oceněná funkce přetahování umožňuje uživatelům snadno přidávat multimediální soubory a nové bloky. Nástroje pro úpravy usnadňují změnu nebo odstranění obsahu, přizpůsobení stránek atd .;
 • Profesionálně navržené šablony – Wix se může pochlubit obrovským výběrem šablon ZDARMA. Představují různá pole od rekreace a sportu po elektronický obchod a design. Všechny šablony jsou optimalizovány pro mobily, přizpůsobitelné a připravené k použití na chytrých telefonech a tabletech;
 • Zdarma plán – skvělá volba pro začátečníky, kteří vyžadují jednoduchý nebo jednostránkový web s minimálním obsahem a dalšími funkcemi. Jakmile budete potřebovat složitější web, vyberte placený plán včetně domény zdarma a hostingu;
 • Widgety a doplňky – Wix App Market je skutečný dar pro začátečníky, kteří chtějí přizpůsobit své webové stránky a učinit je uživatelsky přívětivějšími. Jednoduše vyberte widget ze seznamu a přiložte jej na potřebnou stránku;
 • Wix ADI – Nástroj pro umělou inteligenci umělého designu je jedním z nevýslovných prvků tvůrce webových stránek, což je skvělá funkce pro uživatele, kteří dělají první kroky ve výklenku tvorby webových stránek. Tato funkce umožňuje začátečníkům vytvářet funkční projekty s atraktivním designem, aniž by si byli vědomi nuancí webového designu. Stačí odpovědět na otázky náhodně generované službou a sledovat, jak používá zadané informace / obsah k vytvoření projektu pro vás;
 • Blogování – Wix má svůj vlastní integrovaný blogovací modul, který umožňuje připojení blogu k vašemu webu a jeho správu s ohledem na vaše dovednosti a potřeby. Toto je jistý způsob, jak přilákat pozornost uživatelů a udržet vaši cílovou skupinu, aby se zajímali o vaše novinky a aktualizace z oboru. Tento modul umožňuje publikovat, plánovat a aktualizovat blogové příspěvky, umožňovat komentáře uživatelů atd .;
 • eCommerce – Spolu s modulem pro blogování vám tvůrce webových stránek umožňuje využívat výkonnou platformu elektronického obchodu. Umožňuje vytvoření a správu internetového obchodu. Co byste měli vědět, je, že Wix umožňuje nastavit malé a středně velké projekty elektronického obchodu, které obsahují mnoho funkcí a možností. Zřízením internetového obchodu budete moci prodávat fyzické / digitální produkty, abyste zvýšili pozornost zákazníků, zvýšili objem prodeje a generovali zisk.

Wix umožňuje uživatelům snadno provádět změny webových stránek bez najímání profesionálních vývojářů. Přichází jako flexibilní a nákladově efektivní platforma poskytující všechny funkce, které potřebujete k vytvoření webové stránky. Když už mluvíme o aspektu nákladů, stavitel webových stránek je jednou z nejdostupnějších, ale naložených služeb. Jeho bezplatný plán umožňuje vyzkoušet celou sadu funkcí tvůrce webových stránek, zatímco rozmanitost placených předplatných umožňuje vybrat tu, která vyhovuje potřebám uživatelů nejvíce ze všech.

Plány Wix tak spadají do dvou skupin, jmenovitě Standard a Business / eCommerce. Každá skupina je odpovídajícím způsobem zastoupena několika dalšími plány, které se liší, pokud jde o termíny a funkce. Náklady na plány Standard Wix začínají 13 USD / měsíc, zatímco náklady na předplatné Business začínají 23 USD / měsíc.

Vyzkoušejte Wix zdarma

WordPress – nejlepší CMS pro začátečníky

WordPress - nejlepší CMS pro začátečníky

WordPress – je nejlepší a nejjednodušší CMS pro nováčky, který odhaluje více možností přizpůsobení designu a přichází s výkonnou sadou funkcí potřebnou ke spuštění a správě plnohodnotných projektů. CMS se označil za jednu z nejvíce naložených platforem, které lze použít ke spuštění všech typů osobních a obchodních projektů. WordPress, který byl původně vytvořen pro účely blogů, se vyvinul ve světově známou platformu pro vývoj webových stránek, která nyní vyžaduje určité pozadí pro návrh webových stránek a povědomí o kódování. Seznam klíčových výhod WordPress, které jsou pro nováčky důležité, je následující:

 • Snadná instalace – Jako CMS vyžaduje WordPress předběžné stažení a instalaci. Řiďte se pokyny, které systém generuje, aby jste platformu správně nainstalovali a začali ji používat pro vývoj webových stránek;
 • Integrace pluginů – Kromě připravených vestavěných rozšíření a šablon umožňuje WordPress rozsáhlou integraci pluginů a témat dostupných na webu. Jejich kolekce je bohatá a působivá, díky čemuž si můžete vybrat z několika pluginů, které mohou přispět k výkonu vašich webových stránek;
 • Možnosti blogování – WordPress je původně známý jako platforma pro blogování. Odpovídajícím způsobem je dodáván s několika nástroji a funkcemi pro blogování, které vylepšují propagaci vašeho blogu. Zde můžete přidávat, upravovat a plánovat příspěvky, nastavovat kanály RSS a předplatné e-mailů, aktivovat / deaktivovat možnosti komentování atd .;
 • Není třeba kódování – Přestože WordPress implikuje znalost HTML pro ty uživatele, kteří mají v úmyslu spustit plnohodnotné webové stránky, je stále možné vytvořit jednoduchý projekt s CMS pro uživatele, kteří nemají vůbec žádné kódovací dovednosti;
 • Kompletní přizpůsobení webových stránek – WordPress umožňuje absolutní přizpůsobení webových stránek. Umožňuje vytvářet rozložení a strukturu webových stránek, nahrávat mediální soubory, vybírat prvky designu webových stránek a funkce, které odpovídají vašim potřebám projektu.

WordPress je bezplatný systém správy obsahu, který si uživatelé mohou stáhnout, nainstalovat a používat bez jakýchkoli poplatků. Služba také zahrnuje integraci externích šablon a pluginů, které jsou zdarma i placené. Má smysl upřednostňovat placená rozšíření a pluginy kvůli jejich zvýšené kvalitě, bezpečnosti a funkčnosti.

Spolu s tím WordPress naznačuje potřebu Vyberte si spolehlivého poskytovatele hostingu stejně jako nákup doménové jméno zvýšit pověst vašeho webu. V tomto ohledu se Bluehost jeví jako nejlepší řešení, protože je profesionální, spolehlivé, bezpečné a cenově dostupné. A co víc, Bluehost je oficiálně doporučován WordPress jako nejlepší volba pro uživatele CMS, kteří si cení především důvěryhodnosti a funkčnosti. Nejlevnější předplatné Bluehost stojí 2,95 $ / měsíc, což je nákladově efektivní a cenově dostupné řešení pro každého.

Vyzkoušejte WordPress Now

BlueHost – nejjednodušší poskytovatel hostování na začátku

BlueHost - nejjednodušší poskytovatel hostování na začátku

Bluehost – je důvěryhodný, bezpečný a výkonný poskytovatel hostingu, který lze snadno začít u uživatelů, kteří se nikdy předtím nezúčastnili vývoje webových stránek. To je skvělá volba pro uložení jakéhokoli typu projektu. Tato platforma se vyznamenala jako nejlepší poskytovatel hostingu, který je oficiálně doporučován WordPressem díky své důvěryhodnosti, funkčnosti a široké škále služeb / funkcí poskytovaných za rozumnou cenu. Chcete-li se rozhodnout, zda systém funguje dobře nebo ne, podívejte se nyní na jeho bohatou sadu funkcí:

 • Flexibilita – Poskytovatel hostingu se hladce integruje s více externími službami, doplňky a aplikacemi, které mohou zvýšit výkon vašeho projektu a zvýšit jej na zcela novou úroveň;
 • Bezpečnost – Bluehost vyniká z davu díky své bezpečnosti a pozornosti na ochranu proti spamu. Systém tak obsahuje širokou škálu bezpečnostních nástrojů, například Spam Expert a Spam Hammer. Poskytuje také spolehlivou funkci ochrany horkých odkazů, která poskytuje absolutní zabezpečení webů hostovaných v systému;
 • Bohaté tržiště – Bluehost se může pochlubit bohatým integrovaným trhem, který nabízí příležitost vybrat si z několika skriptů, aplikací a doplňků a přispět tak k výkonu vašich webových stránek. Je možné využít spoustu obrazových galerií, šablon WordPress, eCommerce, blogů a marketingových nástrojů atd .;
 • Vysoká rychlost provozu a vysoká rychlost načítání stránky – Zvýšení rychlosti načítání stránky a sazeb za provozuschopnost může váš web posunout na zcela novou úroveň. Tím se Bluehost také zajímá. Vylepšení těchto parametrů povede k nárůstu provozu a vylepšení hlavních aspektů funkčnosti webových stránek.

Pokud jde o cenový aspekt, Bluehost se ukazuje jako docela dostupné řešení. Systém má dva plány pro každého, kdo je ochoten využít jeho vlastnosti ve prospěch. Nejlevnější předplatné Bluehost vás bude stát 2,95 $ / měsíc a nabídne každému předplatiteli možnost využít bezplatné připojení SSL, neomezenou šířku pásma, více pravidelných aktualizací WordPress a další výhody.

Vyzkoušejte nyní Bluehost

Mobirise – software pro vytváření webových stránek pro začátečníky

Mobirise - software pro vytváření webových stránek pro začátečníky

Mobirise – je jedním z nejpopulárnějších a snadno použitelného softwaru pro tvorbu webových stránek, který byl původně vytvořen s ohledem na potřeby a požadavky prvních časovačů. Platforma je perfektním řešením pro začínající, kteří ocení především jednoduchost, pohodlí a funkčnost. Systém vyžaduje stažení a instalaci. Umožňuje spouštět a spravovat všechny druhy projektů, od jednostránkových webů až po portfolia a obchodní weby. Chcete-li zjistit, co přesně vám Mobirise nabízí, podívejte se na výhody platformy:

 • Výběr bloků obsahu – Tvůrce webových stránek umožňuje vytvořit strukturu a rozvržení vašeho projektu z integrovaných bloků obsahu. Jsou naprosto přizpůsobitelné a snadno spravovatelné. Uživatelé mají snadný přístup k bloku dostupnému na ovládacím panelu svých webových stránek a vybírají ty, které nejvíce vyhovují jejich potřebám. Mezi nejčastěji používané bloky má smysl zmínit galerie obrázků, články, mapy, záhlaví, zápatí, jezdce, mediální soubory a mnoho dalších;
 • Podpora AMP – Mobirise přichází s pokročilými akcelerovanými mobilními stránkami (AMP) podpora, která umožňuje zvýšit celkový výkon webových stránek spolu s mobilním prohlížením uživatelů. To nakonec pomůže zvýšit celkovou dobu načítání webové stránky a také parametry SEO. Tyto faktory mohou přispět pouze k hodnocení a reputaci vyhledávače webových stránek;
 • Výběr rozšíření – Mobirise přichází s širokým spektrem integrovatelných rozšíření, z nichž většina je bezplatná a přizpůsobitelná. Rozsah těchto doplňků a widgetů je poměrně rozsáhlý, což umožňuje vybrat ty, které odpovídají funkcím a místům vašeho webu. Patří sem Facebook Comments, Soundcloud, Google Analytics, rozbalovací nabídka, Twitter Feed a mnoho dalších;
 • Doména a hosting – Jako software pro vytváření webových stránek v režimu offline zahrnuje Mobirise potřebu hledat důvěryhodného a bezpečného poskytovatele hostingu spolu s výběrem domény. Existuje mnoho důvěryhodných hostingových společností, které můžete kontaktovat a najít nabídku, která nejlépe odpovídá vašim potřebám.

Mobirise je bezplatný offline software pro každého uživatele. Můžete testovat a používat systém pro požadavky na webový design bez jakýchkoli poplatků. Nezapomeňte však, že budete stále muset investovat do hostingu a doménového jména, abyste mohli navázat spolehlivou přítomnost na webu. Kromě toho můžete čelit nutnosti získat některá placená rozšíření, která zvýší výkon vašeho webu. Mezi ně patří posuvník WOW (29 dolarů), Ikony (19 dolarů), Editor kódu (69 dolarů), Nákupní košík PayPal (29 dolarů), Vše v jednom (129 $) a mnoho dalších.

Stáhněte si Mobirise zdarma

uKit – WYSIWYG Tvorba webových stránek pro malé firmy

uKit - WYSIWYG Tvorba webových stránek pro malé firmy

uKit – je nejjednodušší tvůrce webových stránek WYSIWYG pro webové stránky pro malé firmy, který dobře funguje pro začátečníky. Systém vyniká z davu díky své úžasné jednoduchosti, špičkové funkčnosti a cenové dostupnosti. Služba přichází s pohodlným editorem WYSIWYG, který usnadňuje ovládání všech fází procesu vývoje webových stránek v akci. Vyberte si uKit a využijte následujících výhod:

 • Šablony reagující na mobilní zařízení – výběr stylových a dobře navržených témat vám umožní vybrat šablonu pro každou potřebu. Všechny šablony reagují na mobilní zařízení a jsou dostupné zdarma pro všechny uživatele uKit;
 • Základní propagace – váš blog nebo portfolio vyžadují propagaci online, aby vynikli. uKit poskytuje některé základní SEO nástroje a nastavení, aby zajistil vyšší hodnocení vyhledávačů. Používejte cílená klíčová slova, nastavte názvy a popisy metadat;
 • Přizpůsobitelné stránky – pomocí dostupných widgetů přizpůsobte každou stránku a zvyšte zapojení uživatelů. Všechny widgety jsou zdarma;
 • Nejsou vyžadovány žádné technické dovednosti – Použití programu uKit nevyžaduje technické dovednosti, což je jedna z nejvýraznějších výhod tvůrce webových stránek. Uživatelé nemusí být vědomi kódu, aby mohli pracovat se systémem – tak intuitivní a srozumitelný pro každého, kdo to je;
 • Certifikát SSL zdarma – uKit umožňuje připojení bezplatného certifikátu SSL k vašemu webu, aby byla zajištěna jeho maximální bezpečnost, ochrana důvěrných informací o uživateli a ochrana proti spamu. To se týká zejména webů, které obsahují osobní nebo finanční informace o uživateli, které vyžadují ochranu pro přístup třetích stran;
 • Dočasná práva na správu webových stránek – Tvůrce webových stránek vám umožňuje přiřadit práva na správu projektů těm uživatelům, se kterými chcete spolupracovat. Spolu s tím můžete řídit proces vývoje webových stránek omezením práv na správu. Systém navíc automaticky vytvoří záložní verzi, abyste ji mohli v případě potřeby obnovit. Toto je užitečná funkce pro nováčky.

uKit je určitě dobrý software pro ty, kteří hledají levný, ale efektivní webový tvůrce pro začátečníky. Tento systém umožňuje snadné použití na vaší peněžence a místo toho získá hodnotný web. Měsíční ceny se pohybují od 4 do 12 dolarů. Zahrnují již bezplatné šablony, doménu a hosting. K dispozici je také 14denní zkušební verze, která vám umožní vyzkoušet funkce plánů, o které máte zájem, a poté si vybrat správný výběr.

Viz také: uKit recenze.

Vyzkoušejte zdarma uKit

Stavitelé webových stránek – nejlepší volba pro začátečníky

Tvůrci webových stránek eliminují potřebu diskutovat o takových otázkách, jako je HTML, kódování nebo grafický design. Přijďte jako užitečný nástroj pro začátečníky, kteří nejen hledají příležitost rychlého a snadného vytváření webových stránek, ale také chtějí dát peněženku lehkostí.

Aktuální platformy usnadňují zpracování jakéhokoli webu od jednoduchého jednostránkového zdroje po složitý webový obchod nebo vizitku.. Hlavní výhody pro začátečníky jsou následující:

 • Snadnost použití – nejsou vyžadovány žádné dovednosti v oblasti kódování nebo webového designu Začněte vytvářet solidní web a publikujte jej během několika hodin;
 • Nákladově efektivní řešení – vyberte odpovídající plán a ušetřete na volné doméně a hostování poskytované platformami pro vytváření webových stránek. Využijte bezplatné plány;
 • Adaptivní šablony – vytvořte web připravený pro mobilní zařízení s pouhými několika kliknutími. Umožněte uživatelům přístup na váš web pomocí jakéhokoli mobilního zařízení, a to navzdory OS, rozlišení obrazovky a velikosti;
 • Funkce a doplňky – moderní software poskytuje dostatek užitečných funkcí včetně základního nastavení SEO, widgetů, integrací třetích stran a dalších.

Výsledkem je, že začátečníci získají jediné řešení pro řešení více úkolů. Uživatelé šetří peníze a získávají spoustu účinných nástrojů k vytváření, publikování a propagaci svých nově vytvořených webových stránek bez zvláštních dovedností.

Jaký je nejlepší tvůrce webových stránek pro nováčky?

Volba správného tvůrce webových stránek by měla záviset na několika nezbytných faktorech. Nejdůležitější z nich jsou složitost a typ projektu, který hodláte vyvinout, funkce, které chcete implementovat, vaše znalosti webového designu, rozpočet, který plánujete investovat do projektu a některých dalších zásadních nuancí. Každý z výše uvedených systémů přichází k dokončení určitého úkolu webdesignu a nabízí specifickou sadu funkcí potřebnou ke spuštění a správě webů s ním..

Zatímco uKit je pravděpodobně nejlevnější platforma k dispozici na webu ideální pro vytváření chytlavých portfolií a blogů, Wix se může pochlubit širší škálou pokročilých funkcí, jako je eCommerce a SEO. WordPress je nejlepší CMS, který můžete zvládnout, abyste mohli spustit osobní / obchodní web, přestože to vyžaduje určité znalosti webového designu a znalosti kódování. Mobirise je nejjednodušší tvůrce webových stránek offline, který funguje skvěle pro začátečníky, zatímco Bluehost je nejbezpečnější a nejflexibilnější poskytovatel hostingu, který si můžete vybrat pro uložení a správu projektu.

Další způsoby, jak vytvořit web pro začátečníky

Skutečnost, že jste nováček, neznamená, že byste se neměli pokoušet naučit základy HTML a vytvářet vysoce kvalitní webové stránky od nuly. Pokud se chcete pohybovat tímto směrem, nejjednodušším nástrojem, který začíná, je Poznámkový blok nebo jakýkoli jiný textový editor. V tomto případě bude struktura každého webu, na kterém budete pracovat, vypadat takto:

Název mé webové stránky
Toto je – horní část webu “

Text a obrázek webové stránky.

Tyto soubory se zpravidla ukládají ve formátu txt. Před jejich uložením byste však měli formát ručně změnit na HTML. Tyto soubory se automaticky otevřou v prohlížeči, což je výhodné pro návštěvníky.

Jakmile zvládnete „kódovou vědu“, můžete zkusit přejít na složitější programy – rámce. Tyto programy vyžadují silnou znalost kódování. Jejich používání je někdy výzvou pro profesionály v oblasti webdesignu, nemluvě o nováčcích.

Rámce se obvykle používají k vývoji složitých technických projektů, objemných a velkých internetových obchodů s individuální strukturou a webových aplikací. Práce s nimi vyžaduje hodně času a úsilí. Tyto programy tedy nejlépe fungují pro webová studia a profesionály v oblasti webdesignu. K dnes nejznámějším rámcům patří Ruby on Rails, Django, Yii, Symphony, Flask, Padrino atd..

Vytvoření webové stránky od nuly pro začátečníky: Jak začít?

Začínáme s nový web je pravděpodobně nejnáročnější úkol pro začátečníky. Většina z nich se bojí kódů a webdesignu. Ostatní si nemohou dovolit najmout vlastní vývojové týmy. Naštěstí stavitelé webových stránek přicházejí jako dobré řešení všech problémů. Některé základní problémy a kroky však musíte vyřešit sami:

 • Definujte cíl – Nejprve si stanovte jasné cíle a definujte účel svého webu. Proč to potřebuješ? Jak to může být užitečné pro uživatele? Jaký typ obsahu by obsahoval? Definování cílů vám umožní vybrat tu správnou platformu, která vyhovuje vašim potřebám a složitosti webových stránek.
 • Vyberte platformu – nyní máte jasnou představu o tom, jak váš web bude sloužit uživatelům. Rozumíte funkcím, které by měly mít, a také obecné složitosti. Je nejvyšší čas, abyste si vybrali software v závislosti na vašich cílech. Ať už potřebujete jednoduchý blog nebo digitální obchod, rozhodněte se pro platformu s potřebnými nástroji a funkcemi.
 • Vyberte doménu – doména je důležitou součástí vašeho budoucího webu. Udělejte to jedinečným a relevantním pro obsah vašeho webu. Pokud působíte jako trenér fitness, použijte příjmení a klíčová slova související s vaší nika. Tvůrci webových stránek obvykle nabízejí bezplatnou doménu.
 • Vyberte si hosting – Nyní si musíte vybrat místo, kam chcete uložit svůj web a jeho soubory. Vyberte si hosting s dostatkem úložných zařízení a šířkou pásma. Mezi placené plány tvůrců webových stránek patří bezplatný hosting, který splňuje všechny požadavky v závislosti na složitosti vašeho webu.
 • Začněte psát – nyní musíte svůj web naplnit obsahem. Začněte psát texty na všechny dostupné webové stránky a sekce popisující vaše služby nebo zboží, přidejte do svého blogu příspěvky pro hosty. Ujistěte se, že poskytujete relevantní obsah, který je přátelský pro vyhledávače. Tvůrci webových stránek mají základní nástroje SEO, které vám umožní snadno se zaměřit na konkrétní klíčové slovo nebo frázi.
 • Přidat mediální obsah – nejnovější průzkumy ukazují, že videa a obrázky ve vysoké kvalitě zlepšují zapojení uživatelů. Přidejte odlišný mediální obsah jakéhokoli formátu, abyste vynikli jednoduchou sekcí drag-and-drop dodanou tvůrci webových stránek.
 • Získejte sociální – sociální sítě jsou stále hnací silou online. Kdykoli potřebujete zvýšit rozpoznávání webových stránek, přidejte tlačítka pro sociální sdílení, která uživatelům umožní interakci s webem prostřednictvím platforem jako Facebook, Twitter a Instagram..

Udržujte svůj obsah neustále aktualizovaný a relevantní, porovnávejte, porovnávejte své hlavní konkurenty ve výklenku a vylepšujte svůj web.

Sečteno a podtrženo

Vytvoření webové stránky od nuly zní jako noční můra pro začátečníky bez kódovacích dovedností. Zároveň jim omezené rozpočty brání najímat vlastní vývojáře, kteří stojí za jmění. Naštěstí existuje několik levných a cenově dostupných možností vytváření webových stránek, které by začátečníci mohli zvážit na základě svých zkušeností s webovým designem, dovedností, času, úsilí a peněz, které jsou připraveni investovat. Mezi nejoblíbenější řešení v současné době patří tvůrci webových stránek online, redakční systém a další způsoby spouštění webových stránek.

 • Tvůrci webových stránek jsou nejjednodušší a nejpohodlnější služby, které mají být použity pro potřeby vytváření webových stránek. Jsou tak intuitivní a srozumitelné, že i začátečníci si dokáží poradit se svými funkcemi a využít je ve svůj prospěch. Mezi různými tvůrci webových stránek lze najít v současné výklenku, Wix a uKit se ukázaly jako nejjednodušší a nejdostupnější řešení pro nováčky. Snadno se používají, jsou flexibilní a zajišťují slušné výsledky, zatímco náklady jsou docela přijatelné.
 • CMS přicházejí s pokročilejšími sadami funkcí a možnostmi než tvůrci webových stránek. To však neznamená, že nebudete moci používat systémy pro správu obsahu, pokud jste nováček. Pokud chcete tyto služby prozkoumat, měli byste se připravit, že budete potřebovat úsilí a čas, abyste se s touto úlohou mohli vypořádat. WordPress je skvělý pro dobrý začátek. Dodává se s několika tutoriály, manuály a online komunitami, které poskytují začátečníkům návody, které vám pomohou zvládnout úkol s maximální účinností a minimální ztrátou času..
 • Pokud jde o jiné způsoby vytváření webových stránek, začátečníci mohou začít ovládáním základů kódování pomocí libovolného editoru html. Tato možnost však může dobře fungovat pro procvičování a zlepšování dovedností, ale ne pro běžné používání. Je to proto, že je již zastaralé a není používáno profesionály. Pokud máte pocit, že jste dostatečně cvičili a jste připraveni přistoupit ke složitějším systémům, můžete použít rámce. Tyto platformy jsou nejnáročnější a pouze zdatní weboví designéři mohou s nimi spouštět výkonné webové stránky.

Ať už si vyberete jakoukoli možnost, vždy je rozumné ji nejprve vyzkoušet. Pokud však již od začátku víte, že vaše zkušenosti s webovým designem nebudou stačit k použití složité platformy, jsou tvůrci webových stránek vždy po ruce. Použitím těchto systémů dosáhnete slušných výsledků s minimální investicí času, znalostí, úsilí a peněz.

Vytvořte web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map