Nejlepší tvůrci webových stránek restaurací

Nejlepší tvůrci webových stránek restaurací


Jste majitel restaurace, který má nápad vytvořit online přítomnost pro vaše podnikání? Pokud ano, pak nepůjdete bez spuštění webové stránky restaurace. Toto je jistý způsob, jak posílit rozpoznávání vaší značky, vybudovat zákaznickou základnu a povzbudit uživatele, aby si od vás pravidelně objednali.

Dobře, přišli jste s nápadem spustit web restaurace. Co bude dál? Váš další krok by měl být výběr nejvhodnějšího nástroje pro vytváření webových stránek – ten, který by měl zahrnovat snadnost použití, pohodlí, kvalitu, intuitivní povahu a cenovou dostupnost. Při rozhodování o spuštění působivého webu restaurace byste měli původně myslet na tvůrce webových stránek.

Tyto služby jsou tak jednoduché a pohodlné že je mohou nováčci i profesionální weboví designéři použít při práci na jejich projektech. Jaké služby tedy přesně přijdou na vaše úkoly a cíle v oblasti webového designu lépe než ostatní? Je nejvyšší čas to zjistit hned teď.

Testovali jsme 8 z nejlepších tvůrců webových stránek restaurací:

 1. Wix – Nejlepší tvůrce webových stránek s online objednávkami
 2. WordPress – nejlepší hostovaný webový tvůrce restaurací
 3. uKit – snadno použitelný webový nástroj pro malé firmy
 4. SITE123 – Tvůrce webových stránek pro restaurace
 5. Záložka – AI-poháněl webový tvůrce pro restaurace
 6. Bluehost – Doporučený hosting pro webové stránky restaurace
 7. UBER EATS – Order Food & Tvůrce webových stránek pro doručování
 8. Gloriafood – online objednávkový software v restauraci

Pokud vás v současné době zajímají nejlepší tvůrci webových stránek restaurací, vybrali jsme ty nejvýznamnější služby, které jsou harmonickou kombinací nezbytných funkcí, a proto stojí za pozornost.

Wix – Nejlepší tvůrce webových stránek s online objednávkami

Wix - Nejlepší tvůrce webových stránek s online objednávkami

Wix – je nejlepší tvůrce webových stránek restaurací, který přichází s množstvím nástrojů pro vývoj webových aplikací, vysoce kvalitními šablonami pro nika a rozsáhlými možnostmi přizpůsobení designu. Pokud hodláte spustit webové stránky restaurace s působivým menu, které se skládá ze spousty pozic a velkého výběru doplňkových služeb, Wix se s tímto úkolem vyrovná na nejvyšší úrovni. Zde jsou hlavní výhody tvůrce webových stránek:

 • Kolekce šablon restaurací. Ať už hodláte spustit web pro vaši místní kavárnu, bistro, steak house, food truck nebo restauraci, úžasné šablony Wix připravené pro mobilní zařízení mu dodají správnou chuť.
 • Wix Restaurace Aplikace. Jedná se o vrchol služby, který zákazníkům umožňuje objednávat dodávky jídel a zadávat objednávky online, platit za ně na webu.
 • Působivé online menu. Návštěvníci vašeho webu budou lákat nabídkou vašeho webu – stačí přidat a spravovat vaše pokrmy, popsat speciality a ceny, vybrat rozvržení, nahrát atraktivní fotografie a publikovat nabídku, aby je dále sdíleli se zákazníky v sociálních sítích nebo jiných externích službách.
 • Snadný systém řízení objednávek. Tato platforma umožňuje přijímat objednávky přímo z webu, přidávat nabídky, nabízet doručovací a vyzvedávací služby, specifikovat oblasti doručení a komunikovat s klienty v živém režimu bez nákladů vůbec.
 • Rezervace Wix. Tato aplikace umožňuje zákazníkům provádět stolní rezervace přímo na webových stránkách kdykoli během dne.
 • Personalizované e-maily ShoutOut. Tato funkce umožňuje upozornit vaše hosty na nová jídla, aktualizace nabídek, speciální nabídky a další události, které se konají ve vaší restauraci.
 • Hodnocení a reference zákazníků. Vaši hosté budou moci nechat své recenze a posudky ve speciální sekci webu, aby se podělili o své komentáře, nápady a emoce, které dostali, když navštívili dané místo. Za tímto účelem Wix umožňuje integrovat specializovaná rozšíření a widgety, které jsou k dispozici na trhu aplikací. Mezi widgety, které si můžete vybrat pro tento účel, systém nabízí MyReviews, Hodnocení zákazníků, Komentáře, Yelp, Sociální posudky, Tvůrce testů a Hlasové komentáře + abychom zmínili několik.
 • Nástroje interakce se zákazníky. Systém také umožňuje používat sadu nástrojů interakce se zákazníky, aby zůstal v kontaktu s vašimi klienty. Tyto widgety / rozšíření jsou k dispozici také na trhu Wix App Market a máte přístup k těm z nich, které přispějí k výkonu vašeho webu. Mezi nejoblíbenější z nich patří widget pro zpětné volání, 123 Form Builder, Wix Forms, Live Chat, Book Schůzky online, Kalendář událostí Google, Plánování Pro, Wix Chat, Kalendář událostí, Nejnovější zprávy a mnoho dalších.

Cena Wix je mírná a docela cenově dostupná. Tvůrce webových stránek má bezplatný plán, který nikdy nekončí a lze jej použít k testování sady funkcí služby po neomezený časový interval. Bezplatné předplatné vám umožní prozkoumat možnosti Wix a uvědomit si, co od platformy můžete očekávat, ale pro vývoj plně funkčního webu nefunguje dobře. Jakmile se rozhodnete založit web restaurace se společností Wix a zpřístupnit jej na webu, nepůjdete bez placeného předplatného.

Důležité je, že tvůrce webových stránek umožňuje používat celou sadu funkcí svých placených odběrů, nabízí bonusové doménové jméno zdarma. Název domény xtends na rok, takže vaše webové stránky restaurace rozpoznatelné a důvěryhodné. Váš web tak bude schopen odolat konkurenci, která je v restauračním průmyslu velmi silná. Jste si jisti, že nyní získáte placené předplatné? Poté přejděte na upgrade na jeden ze standardních plánů Wix. Jejich cena začíná od $ 13 / mo, což je rozumná investice pro vaše restaurační podnikání.

Vyzkoušejte Wix zdarma

WordPress – nejlepší hostovaný webový tvůrce restaurací

WordPress - nejlepší hostovaný webový tvůrce restaurací

WordPress – je zdarma ke stažení a funkčně naložený Content Management System (CMS) používaný k zahájení různých typů projektů, včetně webových stránek restaurací. Tato platforma je dobrou volbou pro začátečníky i profesionály v oblasti webového designu, kteří jsou ochotni zahájit funkční web. Dodává se s výkonnými možnostmi integrace, možnostmi úpravy kódu a pokročilými nástroji pro přizpůsobení designu, které mohou dát vašemu projektu jedinečný a přizpůsobený vzhled. Mezi rysy, díky nimž WordPress vyniká z davu, má zpočátku smysl zmínit následující:

 • Šablony restaurací. WordPress přichází se stovkami přizpůsobitelných šablon restaurací, které se vyznačují vysokou kvalitou a pokročilým přizpůsobením. Kromě vestavěných návrhů umožňuje systém vybrat si z mnoha externích šablon, které vyvíjejí uživatelé třetích stran a zdatní weboví vývojáři. Tyto šablony mohou být zdarma a placené, ale mějte na paměti, že bezplatné návrhy nejsou zcela bezpečné kvůli možným hrozbám malwaru.
 • Pluginy online menu. Na svůj web můžete vytvořit a přidat elegantní nabídku restaurace, která efektivně představí pokrmy současným i potenciálním zákazníkům (UberMenu, Max Mega Menu, Superfly, Responsive Menu, Hero Menu, Floating Menu Pro atd.).
 • Pluginy pro rezervaci stolu. Toto je jedna z nezbytných funkcí jakéhokoli webového místa restaurace a WordPress umožňuje jeho přidání, aby zákazníci mohli rezervovat stoly na cestách kdekoli jsou (Tabulka produktů WooCommerce, rezervace restaurací, rezervace restaurací ReDi, ResRes, widgety otevřených stolů, správce restaurací, rezervační systém PRO atd..).
 • Pluginy pro interakci se zákazníky. CMS také umožňuje výběr a integraci více pluginů pro interakci se zákazníky, což může vylepšit prohlížení webových stránek uživatele. Mezi pluginy, které mohou přispět k pohodlí vaší interakce se zákazníky, má smysl zmínit WP Live Chat, Zopim Live Chat, SupportCandy, uCare, WP ChatBot, Zendesk, tlačítka pro snadné sdílení na sociálních sítích, modul plug-in pro klientské portály, žádost o zpětný modul plug-in, oznamovací panel WP Pro , Zákaznická oblast WP a mnoho dalších.

WordPress je zcela zdarma CMS, což znamená, že si jej můžete stáhnout a nainstalovat zdarma. Nezapomeňte však, že integrace pluginů a šablon třetích stran je poskytována za příplatek, což závisí na vybraném zásuvném modulu / motivu. Chcete-li publikovat hotový projekt, musíte navíc investovat do hostingu a doménového jména.

Náklady budou také ovlivněny podmínkami hostitelského plánu, který si přejete, zónou domény, kterou chcete, a některými dalšími nuancemi. V tomto ohledu je Bluehost nejlepším řešením, protože zajišťuje maximální bezpečnost, důvěryhodnost a funkčnost. A co víc, Bluehost nabízí bonusové doménové jméno, které zajišťuje důstojnou webovou prezentaci vaší restaurace a spolehlivou propagaci. Nejlevnější Bluehost plán stojí $ 2,95 / mo, což je jedna z nejlepších cenových možností, které tam najdete.

Stáhněte si WordPress zdarma

uKit – snadno použitelný web pro malé firmy

uKit - snadno použitelný web pro malé firmy

uKit – je tvůrce webových stránek, který klade hlavní důraz na spouštění webových stránek pro malé firmy. Díky tomu je platforma perfektním řešením pro webové stránky kaváren a restaurací. Tento systém drag-and-drop zajišťuje nepřekonatelný zážitek WYSIWYG, který umožňuje navrhování a publikování webových stránek restaurací bez vědomí nuancí webového designu. Je to dobrá volba pro uživatele, kteří jsou ochotni vyvinout kvalitní webové stránky pro malé kavárny, restaurace a služby dodávky potravin. Níže jsou uvedeny hlavní body služby:

 • Působivá kolekce témat restaurace. uKit má působivou sbírku šablon Cafe and Restaurant, které jsou citlivé, 100% přizpůsobitelné a vizuálně přitažlivé (můžete přepínat návrhy při práci na vývoji vašich webových stránek).
 • Možnosti online prodeje. S uKit můžete začít prodávat jídla online, sestavovat menu, přijímat objednávky přímo na webové stránce, určovat způsoby doručení a poskytovat pohodlné platební možnosti.
 • Efektivní propagace webových stránek. uKit nabízí rozsáhlou sbírku nástrojů pro přitažlivost klientů a propagaci webových stránek, včetně online chatů, zpravodajů, zpětných volání, shromažďování statistik, sdílení sociálních médií a dalších.
 • Integrovatelné widgety. Platforma umožňuje připojit kteroukoli z jejích integrovaných widgetů pouze několika kliknutími – výběr je opravdu úžasný (Widget Facebook, Instagram, Twitter, Jivosite, SlideShare, MailChimp, Live Chat atd.).
 • Náhled webových stránek. Tvůrce webových stránek umožňuje nejen navrhnout webovou stránku restaurace bez kódování, ale také vám umožňuje řídit proces vývoje webových stránek díky integrované a pohodlné funkci náhledu. Umožňuje podrobně sledovat všechny fáze procesu vytváření webových stránek, aby bylo možné včas opravit chyby. Funkce náhledu také umožňuje zobrazit vzhled vašeho webu v mobilních a stolních zařízeních.

uKit je jedna z nejlevnějších dostupných služeb, která je k dispozici, což je další nepopiratelný vrchol tvůrce webových stránek. Nejlevnější plán stojí 4 $ měsíčně, zatímco cena nejdražšího plánu představuje 12 $ měsíčně. Předplatné si můžete zakoupit na 3, 6 měsíců nebo na 1-2 roky najednou, což sníží náklady na používání služby. Je také možné objednat hotový web od vývojářů systému za 48 USD.

Vyzkoušejte zdarma uKit

SITE123 – Tvůrce webových stránek pro restaurace

SITE123 - Tvůrce webových stránek pro restaurace

SITE123 – je jedním z nejjednodušších tvůrců webových stránek pro kutily, kteří skvěle fungují pro všechny kategorie uživatelů, zejména pro nováčky. Tato platforma umožňuje vytvářet plnohodnotné a snadno procházitelné webové stránky restaurací, které přicházejí s charakteristickými funkcemi a pohodlným editorem drag-and-drop, který zjednodušuje proces vývoje webových stránek. Podívejte se na nejpůsobivější vrcholy tvůrce webových stránek:

 • Vícejazyčná podpora. Tvůrce webových stránek poskytuje vícejazyčnou podporu, která umožňuje vytvořit několik jazykových verzí webu. Díky tomu bude web vaší restaurace srozumitelnější jak pro zahraniční turisty, tak pro potenciální partnery.
 • Logo Maker. SITE123 umožňuje navrhnout logo vašeho webu, pokud jej ještě nemáte. Zdarma Logo Maker uděluje přístup k různým designovým prvkům, které můžete použít k vytvoření vlastního loga a jeho integraci do webových stránek vaší restaurace, pokud si přejete, aby to vyčnívalo z davu..
 • Zdarma Form Builder. Tato platforma umožňuje vytvářet a přidávat online formuláře na jakoukoli webovou stránku, pokud je potřeba nechat je vyplňovat uživatelé webových stránek vaší restaurace. Mohou to být registrační formuláře, dotazy, dotazníky a co ne. Tvůrce webových stránek nabízí několik vlastních rozvržení formulářů, které můžete použít k vytváření online formulářů a poskytnutí požadovaného návrhu.
 • App Market. SITE123 umožňuje výběr mezi spoustou funkčních aplikací a widgetů, které se mohou stát hodným doplňkem na vašem webu restaurace. Mezi ně patří podpora živého chatu, nástroje Analytics, sociální sítě, rezervace, galerie, formuláře a mnoho dalších.
 • Integrace sociálních médií. Tvůrce webových stránek umožňuje integraci sociálních médií. Systém vám umožní vylepšit pověst vašeho webu a upozornit návštěvníky vašeho webu na novinky, aktualizace, plán, plány a speciální akce v restauraci zobrazením těchto informací v účtech sociálních sítí.

SITE123 není jen jedním z nejjednodušších tvůrců webových stránek, ale je také jednou z nejdostupnějších platforem pro webovou tvorbu. Systém má bezplatný plán, který je věčný a na základě potřeb uživatelů si můžete vybrat z několika placených předplatných. Nejlevnější plán SITE123 stojí 10,80 $ měsíčně, což je docela dobrá nabídka pro začátečníky.

Vyzkoušejte SITE123 zdarma

Bookmark – Tvůrce webových stránek poháněných umělou inteligencí

Bookmark - Tvůrce webových stránek poháněných umělou inteligencí

Záložka – je webový generátor nové generace založený na umělé inteligenci. Díky této funkci je platforma perfektním řešením pro vývoj všech typů projektů, včetně webových stránek restaurací. Pro práci s tvůrcem webových stránek a zvládnutí jeho sady funkcí není nutné mít znalosti v oblasti kódování nebo předběžné odborné znalosti webdesignu. Integrovaný nástroj AI vám umožní sledovat a řídit proces vývoje webových stránek podle jednoduchých pokynů, které ve výchozím nastavení generuje. Zde je seznam funkcí, které záložka nabízí každému předplatiteli:

 • Asistent AIDA. Integrovaný pokročilý nástroj umělé inteligence pro vás automaticky vytváří weby pomocí informací, které odešlete na žádost systému. Musíte poskytnout odpovědi na otázky, které tvůrce webových stránek nabízí, a nahrát obsah, který chcete integrovat do svého projektu. Tvůrce webových stránek udělá zbytek úlohy za vás.
 • Události Funkce. Pokud chcete svým zákazníkům sdělit informace o nadcházejících událostech a plánech souvisejících s vaší restaurací, funkce Událost se vám určitě hodí. Umožňuje nahrát aktualizované informace o očekávaných zprávách, plánech, speciálních nabídkách a dalších zvláštních událostech, které se zabývají vaší restaurací.
 • eCommerce Engine. Pokud máte v úmyslu začít něco prodávat prostřednictvím webových stránek vaší restaurace, určitě budete mít z používání sady funkcí eCommerce nabídku záložek svým odběratelům..
 • Zaostření. Záložka se dodává se sadou hotových bloků obsahu, ze kterých si můžete vybrat. Je jen na vás, abyste vybrali, uspořádali a přizpůsobili bloky tak, aby odpovídaly specializaci webových stránek vaší restaurace. Mezi moduly, z nichž si můžete vybrat, má smysl zmínit mapy, citace, texty, odkazy, kontaktní a zpětné formuláře, tlačítka na sociálních sítích a mnoho dalších.

Záložka má flexibilní a umírněnou cenovou politiku. Existuje bezplatný plán, který nikdy nevyprší, a dvě placené předplatné. Cena nejlevnějšího plánu představuje 11,99 $ měsíčně, pokud se rozhodnete provést roční platbu. V případě, že chcete platit měsíční poplatky, měli byste vědět, že náklady na plány budou o něco vyšší. Cena nejdostupnějšího plánu tak bude představovat 15 $ měsíčně.

Vyzkoušejte záložku zdarma

Bluehost – Doporučený hosting pro webové stránky restaurace

Bluehost - Doporučený hosting pro webové stránky restaurace

Bluehost – je výkonný a spolehlivý poskytovatel hostingu, který se doporučuje pro ukládání všech druhů webových stránek. Webové stránky restaurací nejsou výjimkou. Platforma zajišťuje maximální bezpečnost, bezpečné uchovávání dat a hladký výkon vašeho projektu. Bluehost se také vyznamenal jako nejlepší poskytovatel hostingu, který WordPress oficiálně doporučuje svým předplatitelům. Sada funkcí, s nimiž společnost přichází, je velmi působivá a zahrnuje následující body:

 • Vylepšená doba načítání stránky. Bluehost zajišťuje špičkový výkon webových stránek, čehož je dosaženo díky prodloužené době načítání webové stránky a vysokým rychlostem uptime. Platforma navíc nabízí řadu integrovaných nástrojů a funkcí, které přispívají k lepšímu fungování webových stránek, bez ohledu na množství generovaného provozu.
 • Flexibilita. Poskytovatel hostingu se může pochlubit bezproblémovou integrací s více externími službami, aplikacemi, doplňky a rozšířeními, které ovlivňují celkový výkon vaší webové stránky restaurace.
 • Integrované tržiště. Systém poskytuje přístup k mnoha aplikacím, skriptům a doplňkům, které lze široce využít pro lepší přizpůsobení webových stránek restaurace. A co víc, můžete procházet několik šablon pro weby WordPress a také si vybrat spoustu marketingových nástrojů a nástrojů elektronického obchodování, které budou integrovány do webových stránek vaší restaurace..
 • Obavy o bezpečnost. Bluehost přijímá zvláštní opatření k zajištění maximální bezpečnosti webových stránek uložených na jeho hostování. Za tímto účelem společnost používá sadu nástrojů, která přispívá k zabezpečení webových stránek. Patří mezi ně Spam Expert, Spam Hammer, ochrana před horkými odkazy atd.

Bluehost je cenově dostupná hostingová platforma, která umožňuje použití celé funkce nastavené za přiměřené náklady. Systém nenabízí žádné bezplatné plány, ale náklady na jeho placené předplatné odpovídá jakémukoli rozpočtu. Cena nejlevnějšího plánu Bluehost tak představuje 2,95 $ / měsíc. Je dodáván s možností připojení SSL certifikátu, možností pravidelné aktualizace vaší verze WordPress, neomezenou šířkou pásma a dalšími důležitými funkcemi. Kromě toho získáte příležitost připojit bezplatný název domény k webové stránce restaurace, čímž zajistíte hodnotnou webovou prezentaci a vývoj.

Vyzkoušejte nyní Bluehost

UBER EATS – Order Food & Tvůrce webových stránek pro doručování

UBER EATS - Builder pro objednávání a dodávání potravin

Uber Eats – je pokročilá platforma pro objednávání a dodávání potravin, která poskytuje snadný, pohodlný a rychlý způsob, jak získat jídlo, které se vám líbí, z místní kavárny nebo restaurace. Aplikace představuje příležitost vybrat místo, kde byste chtěli zadat objednávku, vybrat kuchyni nebo restauraci / kavárnu, o kterou máte zájem. Službu lze do jisté míry porovnat s tržištěm restaurací, kde si každý může najít místo, kde si můžete objednat jídlo. V systému chybí možnosti přizpůsobení a není zde možnost spustit vlastní webovou stránku restaurace zde. Zde je seznam nejdůležitějších vrcholů platformy:

 • Bohatý katalog restaurací. Tato služba umožňuje stovky restaurací, ze kterých si mohou uživatelé vybrat. Potřebujete pouze posouvat zdroj a vybrat restauraci, která se vám líbí, nebo jen vyplnit vyhledávací pole a najít určité místo, které vás zajímá. Jakmile uděláte konečnou volbu, stačí klepnout na vybranou položku a přidat to do koše.
 • Snadný proces objednání a dodání. Chcete-li zadat objednávku, musíte se zaregistrovat na platformu, vybrat restauraci, kterou chcete, odeslat adresu a sledovat podrobnosti vaší objednávky. Uvidíte tedy údaje o dodávce a objednávce, předpokládanou dobu dodání, cenu objednávky s daňovým / přepravním poplatkem. Pokud je vše v pořádku, můžete objednávku schválit a čekat na jídlo.
 • Funkce sledování objednávek. Můžete si stáhnout aplikaci Uber Eats, abyste mohli sledovat podrobnosti a aktuální stav vaší objednávky. Aplikace také poskytne přibližnou dobu zbývající do doručení, abyste si ji mohli být vědomi.
 • Registrace nové restaurace. Systém umožňuje přidat vlastní restauraci do integrovaného katalogu, pokud tam ještě není uveden. Musíte pouze vyplnit registrační formulář a odeslat jej ke schválení.

Platforma je zdarma pro registraci a použití. To, co musíte zaplatit, je objednávka, kterou zadáte, včetně nákladů na jídla, která dostanete, jejich dodání a daní. Nezapomeňte, že poplatek za doručení nyní závisí na parametru umístění. Čím delší je vzdálenost, tím vyšší bude nakonec cena.

Vyzkoušejte Uber Eats Now

Gloriafood – online objednávkový software v restauraci

Gloriafood - online objednávkový software v restauraci

Gloriafood – je bezplatný online objednávkový systém pro restaurace. Tento software se používá k řízení online prodeje, bez ohledu na velikost vaší obchodní restaurace a popularitu. Platforma umožňuje přijímat neomezený počet objednávek s nulovými poplatky. Gloriafood umožňuje provozování webové stránky restaurace, ale rozhodně postrádá funkčnost a možnosti přizpůsobení designu ve srovnání s nejlepšími tvůrci webových stránek. Seznam nejdůležitějších funkcí Gloriafood je následující:

 • Widgety v restauraci. Platforma umožňuje přístup k několika snadno použitelným widgetům pro restaurace, jako je například See Menu & Objednávka, rezervace stolu, online objednávka & Widget pro rezervaci restaurace a mnoho dalších.
 • Aplikace ke stažení. Tato služba vám umožní stáhnout aplikaci Gloriafood, aby bylo snadné přijímat a sledovat online objednávky z jakéhokoli zařízení, které máte po ruce. To je velmi výhodné pro každého uživatele, který plánuje platformu pravidelně používat.
 • Online objednávkový systém potravin. Software je dodáván se sadou funkcí, které jsou nezbytné pro pohodlné objednávání potravin. Objednávku můžete zadat přímo na webu, prostřednictvím aplikace nebo pomocí možnosti Objednávání na Facebooku. Ten je zdarma a umožňuje využití aplikace pro objednávání na Facebooku, aby zákazníci mohli snadno zadávat objednávky online.
 • Rezervace stolu. Gloriafood poskytuje spolehlivý bezplatný systém rezervace stolů, který je věčný a nevyžaduje investici žádné měsíční poplatky za předplatné. Při používání této funkce nejsou nutné žádné další výdaje za každou rezervaci ani hosta. A co víc, uživatelé mají nejen možnost provést online rezervaci stolu, ale také si objednat jídlo předem. Tím se nakonec sníží čekací doba, zvýší se spokojenost zákazníků a pomůže se zvýšit zisky spojené s restaurací.
 • Naplánované objednávky. Tato funkce umožňuje zákazníkům zadávat objednávky online, naplánovat je na pozdější doručení nebo vyzvednout. To umožňuje přijímat objednávky 24/7 a zajistit maximální pohodlí zákazníka.

Gloriafood je pohodlný online objednávkový systém pro kutily, který je pro každého uživatele zcela zdarma. Poskytuje více výhod bez jakýchkoli nákladů, včetně neomezených objednávek a míst, žádné měsíční poplatky nebo provize za provize, kreditní karty nebo smlouvy. Systém neznamená žádné skryté náklady ani zřizovací poplatky. Místo toho nabízí působivou škálu bezplatných funkcí, jako je objednávka webových stránek a widgety pro rezervace stolů, aplikace pro objednávání na Facebooku, nástroj pro předběžné objednání, obrázkové galerie, podrobné zprávy, promo kupóny a speciální nabídky.

Software navíc nabízí volitelné služby, které jsou placené. Patří sem služba plateb online nebo kreditní karty (29 $ / měsíc), pokročilý promo marketing (19 $ / měsíc), webové stránky optimalizované pro prodej (9 $ / měsíc), značkové mobilní aplikace (59 $ / měsíc) a mnoho dalších.

Vyzkoušejte Gloriafood Now

Sečteno a podtrženo

Webové stránky restaurace nejsou rozmarem, ale nutností pro majitele kaváren nebo restaurací, kteří jsou ochotni zvýšit výkonnost firmy a rozšířit zákaznickou základnu. Je zcela pochopitelné, že většina podnikatelů často nemá ani tušení, jak vytvořit web a učinit jej populárním. Používáním tvůrců webových stránek sledujete současně několik důležitých cílů – vytváření webových stránek, zapojení pozornosti uživatelů, zvyšování zákaznické základny, propagace vašeho podnikání a generování zisku.

Webové nástroje pro vytváření webových stránek a online softwarové nástroje pro objednávání uvedené v článku jsou nejlepší ve výklenku a zaručují špičkový výsledek. Pokud máte pravdu o spuštění webových stránek restaurace, nepodceňujte důležitost testování každé z těchto služeb, abyste zjistili jejich hlavní rysy a vlastnosti. Toto je nejlepší způsob, jak se ujistit, že uděláte správnou volbu.

Vytvořte web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map