Nejlepší tvůrci webových stránek událostí

nejlepší tvůrci webových stránek události


Plánujete uspořádat skvělou show nebo uspořádat epickou párty? Máte pořádnou akci pro své potenciální účastníky? Budete potřebovat masivní nástroj, který upoutá jejich pozornost. Zde může pomoci spolehlivý web události.

Mise je přesvědčit vaše cílové publikum, že událost, kterou máte, je pro ně nejlepší sázkou. Z tohoto důvodu bude mít přesvědčivý web události trik. Vede naše potenciální návštěvníky celou cestou od představení a popisu události až po rozhodovací proces. Vše, co potřebujete, je získat důvěru lidí.

Vytvoření profesionální webové stránky události se díky moderním tvůrcům webových stránek stalo mnohem snazší. Určeno pro nováčky a netechnické techniky tyto platformy stále poskytují dostatek nástrojů k vytvoření poutavého webu a zajištění toho, aby vaše cílové publikum zůstalo na stránce, kterou potřebujete. Na druhé straně rostoucí počet nástrojů webové technologie činí výběrový proces spíše skličujícím.

Testovali jsme 10 nejlepších tvůrců webových stránek událostí:

 1. Wix – nejlepší tvůrce webových stránek pro události
 2. WordPress – zdarma CMS pro vytváření a správu webových stránek události
 3. Eventbrite – globální platforma pro správu událostí
 4. Bizzabo – moderní plánování událostí a správa softwaru
 5. Aventri – Oceněná řešení pro správu událostí
 6. Dryfta – Tvorba webových stránek pro snadné plánování událostí
 7. Zoho Backstage – online software pro správu událostí
 8. Facebook – Vytváření & Správa veřejných nebo soukromých událostí
 9. uKit – nejlepší tvůrce webových stránek pro malé firmy
 10. Záložka – Nejlepší tvůrce webových stránek založený na umělé inteligenci

Máte pravdu, když si vyberete tvůrce webových stránek spustit web akce s tím? Není třeba hledat nejlepší systém jinde. Níže uvedená recenze je váš časovač, který zobrazuje 10 hlavních platforem, které by vám mohly být docela užitečné, když stavíte místo události od nuly. Podívejme se na ně nyní, než se rozhodneme postavit spolehlivý web událostí.

Wix – nejlepší tvůrce webových stránek pro události

Wix - nejlepší tvůrce webových stránek pro události

Wix – je nejlepší tvůrce webových stránek události. Je to jedna z nejflexibilnějších a nejvšestrannějších platforem. Je vhodný pro jakýkoli typ webových stránek. Tento software je velmi snadné použití. Nabízí široký výběr šablon reagujících na mobily se spoustou vestavěných funkcí a širokou škálu widgetů od výrobců. Wix App Market.

Wix používá nejnovější web a Technologie AI poskytovat nejlepší zkušenosti s vytvářením webových stránek. Zde je několik základních výhod používání Wix:

 • Šablony webových stránek události – Software se může pochlubit úžasnou sbírkou šablon pro weby událostí. Ať už pořádáte konferenci nebo obchodní schůzku, ať už potřebujete poslat online pozvánku na svatbu nebo večírek, uspořádat událost v síti nebo více, Wix má různé šablony pro každou příležitost.
 • Vestavěné funkce – Šablony z kategorie událostí jsou dodávány s již integrovanými funkcemi pro spolehlivý web události. Zde máte sekci „Jak se dostat“, plány, integrované Mapy, formuláře plateb, tlačítka s výzvou k akci atd.
 • Wix Widgety událostí – Wix App Market je plný užitečných doplňků a widgetů událostí. Kalendář událostí je například stylový plánovací nástroj, do kterého můžete přidat jakoukoli událost a informovat návštěvníky o nadcházející show.
 • Rezervace Wix je ideální pro obchodní jednání, konference, řemeslné obchody atd. Umožňuje zákazníkům snadno se dostat na akci bez ztráty času na telefonních hovorech, e-mailech atd..
 • Wix Forum je skvělý widget pro dlouhodobé události. Vlastně jste přepravili komunitu online, kde členové mohou sdílet komentáře, videa, fotografie a další obsah z události.

Wix je dokonalým řešením pro vytváření webových stránek jakéhokoli problému. Je dostatečně flexibilní a snadno použitelný, zatímco cena bude kromě bezplatného nekonečného plánu splňovat všechna rozpočtová očekávání. Pokud jde o placené předplatné, má tvůrce webových stránek dvě skupiny plánů na výběr. Patří mezi ně standardní a obchodní / eCommerce předplatné. Náklady na standardní plány začínají 13 $ / mo a stoupají až na 39 $ / mo, zatímco náklady na obchodní plány se pohybují mezi 23 $ / mo a 500 $ / mo.

Vyzkoušejte Wix zdarma

WordPress – Hostil CMS pro vytvoření webové stránky události

WordPress - Hostil CMS pro vytvoření webové stránky události

WordPress – je jedna z nejpopulárnějších platforem CMS napájení milionů webů, včetně projektů událostí. Platformy nabízejí více možností pro správu událostí a marketingové příležitosti díky řadě pluginů pro správu událostí a integračním možnostem. Mezi hlavní funkce patří:

 • Skvělá témata událostí – Uživatelé ocení obrovský výběr témat určených pro různé typy akcí. Od konferencí, fór a obchodních jednání po více zastrašující události, jako jsou večírky, show a oslavy – WordPress je všechny.
 • Široká řada pluginů – Sotva jakýkoli jiný CMS může nabídnout stejnou škálu doplňků. WordPress nabízí stovky nástrojů pro správu a propagaci webu události. Vícedenní registrace událostí, prodej vstupenek, plánování událostí, upozornění a oznámení push – jednoduše nainstalujte a aktivujte plugin, abyste plně využili jeho funkcí.
 • Možnosti nekonečné integrace – Jako open source CMS je WordPress otevřen pro více integrací se stávajícími službami. Můžete implementovat různé platební možnosti, integrovat Mapy Google, zobrazovat místo konání, vytvořit organizátora osobních událostí, spouštět předplatné e-mailových kampaní a další.
 • Hosting – Jako software ke stažení, WordPress nemá žádná integrovaná řešení hostování. Místo toho to znamená nutnost hledat co nejvíce vhodný poskytovatel hostingu tam venku. Naštěstí je výběr společností nabízejících hostingové služby poměrně rozsáhlý a můžete snadno najít systém, který přijde na váš projekt, který hosting potřebuje nejvíce ze všech.

Když už mluvíme o WordPress, systém oficiálně doporučuje Bluehost jako nejlepší poskytovatel hostingu, který pokrývá převládající množství potřeb uživatelů. Bluehost umožňuje instalaci CMS pouze jedním kliknutím a nabízí spoustu výhod, které přispívají k výkonu vašeho projektu. Společnost přichází s zdarma bonusové doménové jméno nabízí se po prvním roce po registraci, 60% sleva na instalaci systému, spousta integrací, vysoká rychlost načítání, cenová politika cen a mnoho dalších výhod, díky kterým je Bluehost skutečně hodnou investicí pro všechny uživatele WordPress.

Platformy se zdají být konečným nástrojem pro vytváření webových stránek. Některé jeho nevýhody však zahrnují do značné míry složité úpravy. Měli byste znát alespoň základy CSS a PHP pro přizpůsobení svých stránek. I když je software zdarma, budete se muset starat o registraci domény a hosting sami. Některé pluginy událostí navíc vyžadují prémiový účet pro přístup ke všem jejich funkcím.

Vyzkoušejte WordPress Now

Eventbrite – globální platforma pro správu událostí

Eventbrite - globální platforma pro správu událostí

Eventbrite – je globální platforma, která se vyznačuje jedním z největších systémů používaných k vyhledávání, vytváření, účasti a sdílení událostí po celém světě. Systém umožňuje vytvářet a přidávat nové události a spravovat je s ohledem na vaše potřeby. Mezi ně patří oficiální události (komunitní shromáždění, hudební festivaly, fundraisingové kampaně, maratony atd.) a osobní události (soutěže, večírky, herní projekty, soutěže atd.).

Hlavní přednosti platformy jsou následující:

 • Integrace – V současné době se platforma integruje do několika světově populárních služeb, včetně Dropbox, Zoho, Facebook, Google Apps, MailChimp, Salesforce, Twitter, Microsoft Dynamics a dalších..
 • Uživatelská aplikace – Eventbrite umožňuje stáhnout a nainstalovat uživatelskou aplikaci do vašeho mobilního zařízení. Zde budete mít přístup k informačnímu kanálu událostí roztříděnému podle kategorií na základě polohy. To znamená, že vám bude nabídnut seznam událostí, které se odehrávají ve vaší lokalitě, jakmile navštívíte web, což je opravdu pohodlné, šetřící čas a užitečné. K dispozici je také možnost nákupu vstupenek v aplikaci, která umožňuje zakoupit vstupenky na uvedené události prostřednictvím Stripe, PayPal, Braintree a dalších populárních platebních systémů. Aplikaci lze také použít pro pohodlnou správu vstupenek a vytváření personalizovaných doporučení událostí.
 • Tržiště aplikací – Systém přichází s výkonným integrovaným trhem aplikací, kde můžete narazit na všechny typy aplikací, widgety a rozšíření, které mohou efektivně přispět k výkonu webových stránek vaší události..
 • Správa událostí – S událostí Eventbrite je vytváření a správa osobních / obchodních událostí mnohem jednodušší než dříve. Musíte přidat událost, pojmenovat ji, nastavit místo, datum, cenu a typ lístku. Nakonec můžete přidat mediální soubory obrázků, audia a další prvky, které přitáhnou pozornost uživatelů po zveřejnění události.
 • Vytvoření vstupenek – Platforma umožňuje navrhování a publikování vstupenek a je také možné vytvořit papírové vstupenky pro další distribuci. Do vstupenek můžete přidat jakékoli podrobnosti, abyste potenciálním návštěvníkům poskytli veškeré informace, které by vás mohly zajímat. Systém navíc umožňuje vytvářet různé typy vstupenek pro různé kategorie uživatelů. Patří mezi ně vstupenky na obecný vstup, VIP lístky, rezervované vstupenky na sezení, vícedenní a jednodenní vstupenky, sleva na ranní ptáky, kódovaná sleva atd..
 • Analýza výkonu událostí – Eventbrite poskytuje organizátorům integrovaný analytický nástroj, který umožňuje sledovat prodej, počet účastníků události, fluktuace provozu a další parametry, které mohou hodně říci o vaší popularitě události.

Eventbrite nabízí tři typy plánů, včetně Essentials, Professional a Premium. První dvě předplatné je zdarma pro každého, kdo plánuje prodat vstupenky zdarma, ale pokud plánujete účtovat poplatky za prodané vstupenky, systém nastaví fixní poplatky za každou prodanou vstupenku. Cena Essentials tedy představuje 2% + 0,79 $ za placenou vstupenku, zatímco profesionální cena je 3,5% + 1,59 $ za placenou vstupenku. Náklady na služby zahrnuté do plánu Premium jsou diskutovány individuálně s vývojáři systému.

Vyzkoušejte Eventbrite Now

Bizzabo – moderní plánování událostí a správa softwaru

Bizzabo - moderní plánování událostí a správa softwaru

Bizzabo – je nejlepší webová služba pro správu událostí. Software vám umožní využívat stylovou webovou stránku a mobilní aplikaci současně. Přizpůsobení webu pomocí nástrojů a funkcí Bizzabo je snadné. Obsahují:

 • Čisté šablony událostí – Software poskytuje výběr dobře vypadajících šablon, které budou k dispozici pro mobilní zařízení i přímo před aplikací.
 • Rozšířený balíček událostí – Bizzabo je váš organizátor osobních akcí. Snadno se používá a může se pochlubit mnoha funkcemi od nástrojů pro správu událostí až po možnosti prodeje vstupenek, integraci platebních metod a další.
 • Duplicitní události – Software usnadňuje vytvoření jediného webu pro více událostí. Pro podobnou událost nemusíte spustit nový web. Jednoduše jej duplikujte a použijte pro jiné události stejného typu.
 • Pokročilá podpora – Každému uživateli bude přidělen správce účtu, který bude řešit různé problémy. Profesionální asistenti vás provedou celým procesem vytváření webových stránek. Můžete také kontaktovat tým podpory telefonicky nebo využít blogu Bizzabo.
 • Integrační schopnosti – Platforma může být integrována s různými stávajícími službami, jako jsou MailChimp, Google Analytics atd. Uživatelé mohou přidat mediální obsah, jako jsou videa a obrázky. Můžete přidat přizpůsobitelné karty, widgety a další.

Tato platforma se ukázala jako dobré řešení, kdykoli potřebujete vytvořit webovou stránku pro online marketing / správu událostí. Bizzabo se velmi snadno používá při registraci, na první pohled může vypadat příliš komplikovaně. Tvůrce webových stránek nabízí tři možnosti stanovení cen, včetně Plánovače, Pro a Elite. Chcete-li zjistit cenu každého plánu, musíte se osobně spojit se správci systému.

Vyzkoušejte Bizzabo zdarma

Aventri – Oceněná řešení pro správu událostí

Aventri - Oceněná řešení pro správu událostí

Aventri – je dobrý tvůrce webových stránek konference, který zahrnuje pokročilá řešení pro správu událostí a vytváření webových stránek, která společnostem pomáhají efektivně řídit obchodní procesy a zároveň plánovat jejich firemní akce. Tvůrce webových stránek se může pochlubit působivou statistikou, včetně 20 milionů úspěšně dokončených registrací, více než 300 tisíc efektivně spravovaných událostí a ohromující míra spokojenosti zákazníků, která přesahuje 97%. To jsou docela skvělá čísla. Nyní je nejvyšší čas se podívat na některé z nejpozoruhodnějších funkcí platformy:

 • Rozsáhlé možnosti plánování událostí – Kromě navrhování profesionálních a moderních webových stránek umožňuje Aventri uživatelům přidávat události, plány, spravovat a přizpůsobovat obchodní procesy, programy, schůzky, relace, generovat přizpůsobené zprávy, přidávat a spravovat řečníky atd. Každý z těchto prvků můžete do své události automaticky integrovat. projekt na vlastní pěst.
 • Integrace s aplikacemi třetích stran – Aventri umožňuje integraci s externími aplikacemi a doplňky, které umožňují zvýšit funkčnost webových stránek vaší události. Mezi ně patří Silverpop, Marketo, Salesforce, OnWire, Clickatell, Eloqua a mnoho dalších. Kromě toho systém nabízí svým předplatitelům možnost používat integrovaná rozhraní API, která pomáhají přidat řešení do jejich projektu a na jiné webové stránky.
 • Přizpůsobitelné responzivní šablony pro kutily – Tvůrce webových stránek umožňuje vytvářet a přizpůsobovat responzivní šablony zcela od nuly, aby je dále znovu použil, zatímco pracuje na dalších projektech událostí.
 • Oprávnění k roli uživatele – Je na vás, abyste přidělili přístupová práva na web těm uživatelům, kteří se chcete připojit k vývojářskému týmu. Systém umožňuje sdílet oprávnění rolí s těmi uživateli, které potřebujete. To nakonec zvýší bezpečnost vašeho webu a dává plnou kontrolu nad správou a procesem aktualizace webu.

Aventri je tvůrce webových stránek, který kombinuje hodnotnou platformu pro tvorbu webových stránek a plně integrovaný software pro správu událostí, který pomáhá spouštět projekty moderních událostí s špičkovým výkonem. Systém také přichází s e-mailovými marketingovými funkcemi, rozsáhlými nástroji pro vytváření sítí a dohazování, průzkumy událostí, širokými možnostmi správy projektů a událostí, inventarizací zdrojů a nástroji pro správu rozpočtu akcí atd. Aventri nevyžaduje žádné technické podrobnosti ani nuance – stačí spustit web a sdílet informace, o které mají návštěvníci zájem.

Vyzkoušejte Aventri teď

Dryfta – Tvorba webových stránek pro snadné plánování událostí

Dryfta - Tvorba webových stránek pro snadné plánování událostí

Dryfta – je moderní webový program pro plánování událostí, který umožňuje spouštět a spravovat úžasné projekty událostí s profily reproduktorů, plány, vlastní obsah, možnosti integrace médií, vestavěné formuláře a mnoho dalších funkcí, které jsou nutností – mít pro jakýkoli projekt akce. Tvůrce webových stránek funguje skvěle pro organizace, společnosti a vzdělávací instituce. Podívejme se na krátký přehled sady funkcí služby, pomocí které můžete úspěšně navrhnout, a spravovat / aktualizovat web události:

 • Možnosti šablony – Dryfta umožňuje výběr z více šablon reagujících webů událostí, od akademických projektů až po firemní weby, konference a sympozia. Pokud máte v úmyslu spustit webové stránky od nuly, CSS Manager systému vám umožňuje přidávat a upravovat vlastní kódy a vytvářet jedinečné návrhy.
 • Možnosti integrace – S Dryfta můžete integrovat mediální soubory do webových stránek vytvořených na míru, nahrávat textový obsah, obrázky, vkládat a nastavovat videa YouTube, aby byly dostupné pouze přihlášeným uživatelům. Kromě toho můžete integrovat externí odkazy, které uživatele přesměrovávají na další informace týkající se webových stránek.
 • Správce widgetů – Tvůrce webových stránek přichází s vlastními nástroji Widget Manager Tools, které umožňují přidávání vlastních textů, vložených formulářů, kódů, formulářů pro přihlášení k odběru novinek, diapozitivů a dalších prvků webové stránky, na kterých je pro váš web události hodně důležitý.
 • Funkce platformy událostí – Dryfta poskytuje přístup k nesčetným množstvím funkcí pro správu webových stránek událostí. Mezi ně patří rozpočet & Výdaje na vizuální nástroj, možnost vytvoření seznamu úkolů, možnost nastavení události, Unified CRM pro přístup k obecným informacím o uživateli, segmentace kontaktů, přizpůsobitelné šablony e-mailů, jediný dashboard pro účastníky a řečníky ochotné spravovat jejich profily, událost Networking App, Sponzoři & Nástroje pro vystavovatele, vlastní přehledy, lístky & Platební brány, správa abstraktních podání, registrace účastníka pro určité události, návrh odznaku & Tisk, získávání potenciálních zákazníků, interakce po události atd.

Dryfta je dobrá volba, pokud jde o vývoj webových stránek událostí. Zahrnuje funkce softwaru pro tvorbu webových stránek a software pro správu událostí a umožňuje vám vytvořit plně funkční web, který umožňuje organizovat a spravovat události, prodávat online vstupenky, přijímat příspěvky uživatelů, organizovat e-mailové kampaně, vytvářet plány událostí, navrhovat certifikáty účasti a odznaky, přijímat dary a provádět další důležité akce z jediného dashboardu. Co je zajímavé, Dryfta nenabízí plán univerzální velikosti. Místo toho systém poskytuje každému zákazníkovi individuální platební možnost na základě online žádosti předložené předem. Náklady na služby, které tvůrce webových stránek nabízí, začínají částkou 119 $ / měsíc a mohou být zvýšeny na základě požadavků uživatelů a zahrnutých funkcí.

Vyzkoušejte Dryfta nyní

Zoho Backstage – online software pro správu událostí

Zoho Backstage - online software pro správu událostí

Zoho zákulisí – je další ukázka profesionálního softwaru pro správu událostí, který umožňuje vytváření webových stránek s funkcemi, které umožňují organizovat, spravovat a předvádět vaše události, v případě potřeby je aktualizovat a upoutat pozornost uživatelů. Tvůrce webových stránek je intuitivní a nevyžaduje mnoho úsilí a času. Navrhněte si svůj projekt a využijte více funkcí, které vám umožní spravovat firemní akce s maximální účinností. Některé z nejvýznamnějších funkcí jsou uvedeny níže:

 • Lokalizované webové stránky – Systém umožňuje spouštět lokalizované projekty, které umožňují spojení s účastníky webových stránek / událostí v různých regionech. Takto můžete podpořit interakci mezi uživateli, nabídnout možnost zveřejnění oznámení, diskusní fóra, nástroje pro rozvoj agend a další zásluhy.
 • Profesionální šablony Niche – Webovou stránku události můžete oživit výběrem jedné z kvalitních šablon, které systém ve své sbírce má. Vzory jsou plně citlivé a přizpůsobitelné a můžete upravit požadovaná nastavení tak, aby co nejlépe vytěžila jejich výkon. Stačí si vybrat a přesunout požadované sekce, přetáhnout karty, povolit / zakázat prvky webových stránek a dát tak projektu jedinečný design a identitu značky.
 • Možnosti stylu – Je jen na vás, abyste si vybrali jeden z dostupných stylů projektu a poskytli svému webu jedinečné rozložení. Patří sem text a obrázek, pouze text, vkládání widgetů a osvědčení. Můžete použít kteroukoli z těchto možností stylu nebo všechny z nich v závislosti na specializaci vašeho projektu.
 • Vícejazyčná podpora – Zoho přichází s vícejazyčnou podporou, která vám umožňuje přeložit obsah webových stránek vaší akce do více jazyků podle vašeho výběru, aby upoutala pozornost uživatelů ze zahraničí.
 • Personalizovaný rozvrh účastníka – systém umožňuje účastníkům vybrat ty schůzky, ke kterým se chtějí připojit. Mohou si individuálně vytvořit na míru šitou agendu, díky čemuž budou mít své schůzky v užším výběru, aby je dále sledovaly prostřednictvím svých mobilních zařízení. To je docela užitečné a pohodlné, zejména pokud jde o obchodní akce.
 • Registrace a prodej vstupenek – Zoho umožňuje vytvářet různé typy událostí a aktivovat možnost registrace, takže se uživatelé mohou kdykoli zaregistrovat na požadovanou relaci. Můžete také prodávat vstupenky online a dokonce sledovat jejich prodej a dostávat výplaty bez jakýchkoli provizí. Zde lze aktivovat také propagační nabídky a bonusy.

Zoho je mnohostranná platforma, která vám umožňuje vytvářet, spravovat a aktualizovat webové stránky událostí. Systém nabízí řadu speciálních funkcí, které nejenže přitahují pozornost uživatelů, ale také je povzbuzují, aby se připojily k platformě a dále organizovaly své vlastní kampaně. Zoho umožňuje budování lokalizovaných webů pro budování zákaznické základny a podporuje interakci mezi uživateli. Tvůrce webových stránek nabízí dva typy cenových možností. První z nich poskytuje možnost vybrat si ze 4 předplatných (Zdarma, profesionální, Enterprise, Ultimate), jejíž náklady začínají od 0 až do výše 249 EUR / měsíc účtované ročně. Alternativně je možné zaplatit za každou organizovanou akci. V tomto případě cena začíná na 0 a dosahuje 899 EUR za událost.

Vyzkoušejte Zoho Backstage Now

Facebook – Vytváření & Správa veřejných nebo soukromých událostí

Facebook - Vytváření a správa veřejných nebo soukromých událostí

Facebook – je světově oblíbená sociální síť, která se těší největší oblibě u uživatelů z celého světa. Celkový počet odběratelů Facebooku v současné době zahrnuje 1,59 miliardy uživatelů, kteří každoročně vytvářejí kolem 47 milionů skupin veřejných akcí. Důvodem je, že platforma odhaluje několik funkcí pro vytváření a správu událostí, což umožňuje všem pozvat neomezený počet lidí a organizovat všestranné aktivity – soukromé i veřejné.

Podívejme se na hlavní sadu funkcí sítě, která přispívá k efektivnímu nastavení události:

 • Vytvoření události – Facebook umožňuje vytváření soukromých a veřejných událostí, díky čemuž můžete pozvat ty uživatele, kteří se o něj mohou zajímat. Jedná se o zdroj založený na kalendáři, který lze použít pro různé účely, včetně upozornění uživatelů na nadcházející příležitosti, šíření slova o určité události, odesílání a sdílení pozvánek atd. Je možné pozvat tisíce lidí na skupina, čímž se zvyšuje šance na vaši událost si všiml.
 • Seznam RSVP – Tato funkce umožňuje zobrazit seznam pozvaných uživatelů seskupený podle jejich odpovědí. Tito lidé mohou nastavit různé stavy, což naznačuje jejich úmysl navštívit událost. Mezi ně patří seznamy „účast“, „neúčastnit se“, „účastnit se“ a „neodpověděl“. Pokud pozvaná osoba nastaví stav „navštěvující“, v informačním kanálu se objeví upozornění, aby o tom přátelé věděli. Jakmile se datum blíží, uživatel navíc obdrží upomínku na nadcházející událost.
 • Správa událostí – Úpravy události můžete provést kdykoli budete čelit takové potřebě. Je možné změnit čas a datum události, parametry umístění a název, přidat obrázky, videa a další mediální soubory atd. Uživatelé pak budou moci na událost reagovat, povolit / zakázat oznámení, nahlásit a sdílet zprávy.
 • Prodej vstupenek – Pokud se například váš účet Facebook integruje s Eventbrite, můžete automaticky importovat všechna data svých událostí z jedné služby do druhé a začít přímo prodávat vstupenky přes Facebook. Proces integrace mezi platformami je rychlý a jednoduchý. Obvykle to trvá asi 10 minut, což zajišťuje dlouhodobý výsledek.
 • Přidání spoluhostitelů – Pokud se chystáte uspořádat a spravovat událost ve spolupráci s ostatními uživateli, můžete je přidat jako spoluhostitele skupiny událostí. Jakmile to uděláte, událost se zobrazí v jejich kalendářích událostí stránky, aby mohli sledovat / provádět úpravy, sledovat informace související s událostí a sdílet tyto informace s ostatními uživateli..
 • Propagace placených událostí – Nyní, když jste hotovi s vytvořením skupiny událostí, můžete zvážit výhody placené propagace. Facebook to umožňuje dvěma způsoby – buď prostřednictvím Správce reklam, nebo přímo z vaší stránky Facebook.

Jako bezplatná sociální síť umožňuje Facebook vytváření a správu událostí bez jakýchkoli poplatků. Pokud však chcete svou akci propagovat později, můžete se rozhodnout pro placené možnosti, ale to není povinné.

Vyzkoušejte Facebook

uKit – nejlepší tvůrce webových stránek pro malé firmy

uKit - nejlepší tvůrce webových stránek pro malé firmy

uKit – je nejlevnější tvůrce webových stránek pro plánování událostí, speciálně navržený pro pro malé firmy. Zároveň vám pomůže vytvořit webovou stránku pro obchodní akce včetně konferencí, zvláštních setkání, seminářů a dalších. Můžete si vytvořit profesionální webovou stránku události od nuly nebo zakrýt již existující stránku na Facebooku. Podívejte se na další skvělé funkce uKit:

 • Dostupnost – uKit se může pochlubit nízkými cenami, včetně 14denní bezplatné zkušební verze systému. Můžete si vytvořit základní web, který zahrnuje bezplatnou doménu, hosting, zabezpečení SSL a základní funkce pouze za 4 $ / měsíc.
 • uKit Alt – Skvělá funkce pro ty, kteří již mají existující stránku na Facebooku popisující událost. To vám umožní převést stránku na profesionální web během několika minut. Zvýší to důvěryhodnost webových stránek a pomůže vám vybudovat silnou reputaci online. Systém používá Facebook API pro generování potřebných informací ze stránky a jejich umístění na web. Přenesený obsah zahrnuje obrázky, fotografie z galerií, logo, nový zdroj, podrobnosti o události, kontakty atd.
 • Widgety a aplikace – uKit usnadňuje integraci různých widgetů, včetně profesionálních fotogalerií, streamovacích aplikací, kalendářů atd. Většina šablon přichází s již zabudovanými widgety, které můžete změnit nebo upravit.
 • Citlivý design – Kromě řady šablon vhodných pro mobily má uKit režim náhledu pro mobilní zařízení a tablety, díky kterému vaše stránky vypadají skvěle v různých zařízeních. Uživatelé mohou web upravovat a zajistit tak správný vzhled chytrých telefonů i tabletů. Pokaždé, když v režimu pro mobily a tablety provedete změny, nezobrazí se ve verzi plochy webu. Skvělá funkce pro vylepšené prostředí mobilních uživatelů.
 • Dočasný přístup ke správě webových stránek – Při vytváření webu události ve spolupráci s ostatními členy týmu můžete nastavit dočasný přístup pro správu webových stránek pro ty uživatele, se kterými chcete spolupracovat. V tomto případě budete držitelem práv, který bude mít pravomoc aktualizovat informace o webových stránkách, přidávat / mazat widgety a stránky, přistupovat k Google Analytics, sledovat statistiky webových stránek, upravovat nastavení SEO atd. Nezapomeňte, že všechny úpravy provedené co – pracovníci budou automaticky uloženi do záložní verze, aby nedošlo ke ztrátě informací. Maximální doba trvání režimu dočasného přístupu však nepřesahuje 999 dní.

uKit přichází jako dobrý a nákladově efektivní tvůrce webových stránek. Nabízí řadu stylových platforem, skvělý design a jednoduchý editor pro přizpůsobení webových stránek. Systém nabízí foru placené plány, z nichž nejlevnější vás bude stát jen $ 4 / mo, zatímco nejdražší předplatné bude $ 12 / mo. Přiznejme si to: je to opravdu velkorysá a cenově dostupná nabídka.

Vyzkoušejte zdarma uKit

Bookmark – Tvůrce webových stránek založených na AI

Bookmark - Tvůrce webových stránek založených na AI

Záložka do knihy – je bezplatný tvůrce webových stránek pro plánování událostí. Je to jedna z nejpokročilejších služeb SaaS, pokud jde o webové technologie. An Cloudové řešení založené na AI je dobré pro vytváření různých webových stránek od nuly. Webové stránky událostí nejsou výjimkou díky platformě AiDA (nástroj pro návrh umělé inteligence). Záložka obsahuje některé skvělé funkce:

 • Umělá inteligence – Vytváření webových stránek událostí se díky AiDA v Bookmarku stalo snadnějším než kdy předtím. Uživatel potřebuje pouze identifikovat typ webu, pojmenovat jej a obdržet rozložení připravené k použití. Budete si moci vybrat z několika rozvržení a vybrat si nejvhodnější.
 • Zaostření – Tato funkce poskytuje spoustu již navržených sekcí pro vaši webovou stránku. Jsou plně funkční a vypadají docela stylově. Můžete si vybrat kteroukoli z dostupných sekcí a přidat je kamkoli na své místo události. Jakmile přidáte potřebnou sekci, můžete ji upravit a přizpůsobit. Například v samostatné sekci Focus můžete uvést reproduktory událostí, speciální hosty nebo členy.
 • Jednoduchý editor – Záložka nabízí výběr přednastavených bloků a modulů. Můžete je jednoduše přidat na stránku a v případě potřeby přizpůsobit. Využijte sekci Kontakt nebo O nás připravené k použití, přidejte nové bloky a další.
 • Události Funkce – V závislosti na specializaci vašeho webu můžete přidat různé druhy událostí, abyste zvýšili propagaci svého webu a zvýšili tok provozu. Ve skutečnosti je možné přidat libovolný počet událostí – stačí se dostat do sekce „Události“, která je k dispozici v nabídce řídicího panelu na vašem webu, a provést požadované úpravy, jako je přidání názvu, data, času, typu, ceny události stejně jako jeho umístění, trvání a popis.
 • Integrace sociálních médií – Moderní web akce je nemyslitelný bez integrace sociálních médií. Chcete-li zvýšit povědomí uživatelů o nadcházející události, je žádoucí propojit váš projekt se sociálními kanály, které považujete za důležité. To provedete tak, že na ovládacím panelu projektu přejdete na modul „Sociální“. Takto můžete přidat tlačítka sociálních médií propojující účty sociálních médií. All in al, Bookmark umožňuje integraci kolem 22 kanálů, což je docela působivá funkce.

Záložka se zdá být lepší volbou pro zastrašování oslav než pro komerční akce. Její flexibilita a integrační funkce vám však umožní zvládnout také proces vytváření webových stránek na pevných událostech. Systém můžete používat zdarma, ale myslíme si, že přijde s určitými omezeními funkčnosti. Tvůrce webových stránek navíc nabízí dva placené plány, a to Professional a Business. Jejich cena představuje 11,99 $ / měsíc a 24,99 $ / měsíc odpovídajícím způsobem.

Vyzkoušejte záložku zdarma

Jaké funkce by měly mít skvělé webové stránky události?

Výběr správné platformy je pouze 50% úspěchu. Web akce je o tom, jak informovat návštěvníky o akcích a setkáních, které propagujete. Vaším úkolem je stanovit vysokou úroveň důvěryhodnosti, aby potenciální účastníci zůstali na stránce, kterou potřebujete. Z tohoto důvodu musí mít web události několik důležitých prvků. Jsou to následující:

Cenný obsah

Psaní slabých kopií se jen stěží vyřeší. Musíte poskytnout jasné popisy, které vašim návštěvníkům přinášejí skutečnou hodnotu. Ujistěte se, že stránka obsahuje některá klíčová data, včetně:

 • Datum a čas – Poskytněte jasný plán událostí svým potenciálním účastníkům. Zajistěte, aby vám událost nikdy neunikla. Váš web by měl mít alespoň jednoduchý widget kalendáře.
 • Místo konání – Nezapomeňte určit místo pro své publikum. Krátký popis místa s několika fotografiemi by jistě přidal nějakou hodnotu. Dobrým nápadem bude integrace profesionální fotografie nebo galerie obrázků.
 • Ceny lístků – Ještě jednou jde o náklady. Kromě jednoduchého registračního formuláře nebo formuláře na nákup vstupenek je třeba zdůraznit jasné ceny. Zde může váš web vyžadovat integraci třetích stran s rezervačními službami, možnostmi platby atd.
 • Výzva k akci – Jasné tlačítko RSVP je klíčovým prvkem vaší budoucí webové stránky události. Vyzvěte své návštěvníky, aby se zaregistrovali, kupovali vstupenky na akce, předplatili atd.

Poutavý obsah

Lidé potřebují k vytvoření názoru pouze 50 milisekund. Váš budoucí web by jim měl pomoci vytvořit názor, který potřebujete. To je místo, kde silný vizuální důkaz udělá trik.

Podle nejnovějších statistik 70% uživatelů navštíví Obrázky Google nebo YouTube, kde najde vizuální reprezentaci události. Můžete je přimět, aby zůstali na webu a poskytovali dostatek vizuálního obsahu. Přidejte videa, pracujte s galeriemi, vytvářejte fotoalba a další.

Jednoduchý proces platby

Obrovské procento uživatelů odchází kvůli zastrašujícímu dojmu. Jde o koncert nejen webových stránek s událostmi, ale také digitálních obchodů a webových stránek pro malé firmy. Řešením je poskytnout snadný zážitek z pokladny, aby byl proces co nejrychlejší a nejjednodušší.

Sociální důkaz

Předtím, než se rozhodnou provést nákup, je pro 70% uživatelů zásadní sociální důkaz. Hledají posudky, recenze a názory sdílené předešlými zákazníky nebo lidmi, kteří již navštívili podobnou událost.

Jak vidíte, web dobré události by měl obsahovat některé základní prvky, které budete muset integrovat. Tvůrci webových stránek poskytují vše, co potřebujete, jako spousta různých nástrojů pro interakci s publikem. Nabízejí skvělé šablony s galeriemi, rozvrhovacími widgety a formuláři předplatného, ​​ze kterých si můžete vybrat. Vše, co potřebujete, je vybrat si nejlepší platformu. Zde jsou některé z nejlepších tvůrců webových stránek událostí.

Sečteno a podtrženo

Webové technologie se vyvíjejí. Oni přinášejí některé skvělé nástroje vytvořit libovolný typ webové stránky od nuly. Přední platformy byly navrženy tak, aby pomohly nováčkům a uživatelům bez technických dovedností bez námahy zvládnout proces vytváření webových stránek.

Tvůrci webových stránek událostí se snadno používají. Jsou levnější pokud ve srovnání s najmutí vlastního vývojového týmu. Přicházejí jako řešení typu vše v jednom. Získáte všechny potřebné nástroje v balení. Mezi hlavní výhody patří:

 • Jednoduché úpravy – Software je založen na a funkce přetahování. Můžete snadno přidávat nový obsah, odstraňovat texty, pracovat s multimediálními soubory včetně videí a fotografií. Těžko se naučit, jak funguje intuitivní a uživatelsky přívětivý systém, nebude trvat dlouho.
 • Nákladově efektivní řešení – Tvůrci webových stránek jsou levnější než najímání vývojového týmu. Navíc přicházejí s dalšími bezplatnými funkcemi, jako je volné domény, šablon a hostování, o které se nemusíte starat.
 • Flexibilita – Tvůrci webových stránek událostí přicházejí s množstvím funkcí, widgetů, pluginů a doplňků, které můžete použít k tomu, aby váš web byl co nejpoutavější. Umožní vám přidat jakýkoli z hlavních prvků, které jsme popsali výše.

Proces vytvoření webové stránky události se skládá z několika důležitých fází. Výběr správné platformy je velmi důležité. Chcete-li dělat vše správně, musíte si uvědomit strukturu svého budoucího webu. Jaké vlastnosti by měl mít? Jaký druh akce se chystáte propagovat? Jak byste chtěli komunikovat se svými potenciálními účastníky?

Jakmile odpovíte na všechny otázky a získáte jasnou vizi budoucího webu, můžete si vybrat platformy, které vyhoví vašim potřebám. Ať už to bude open source CMS nebo tvůrce webových stránek – bude záležet na vašich schopnostech, rozpočtu a některých dalších rozhodujících faktorech, které je třeba zvážit. Platformy SaaS se ukázaly být rychlejší a jednodušší způsob vytvořit slid online reprezentaci bez zvláštních dovedností.

Vytvořte webovou stránku události zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map