Nejlepší tvůrci webových stránek v komunitě

Tvůrci webových stránek komunity


Pojem tvůrců komunitních webových stránek zahrnuje blogy a fóra – platformy pro mezikontinentální komunikaci uživatelů. Jedná se o pohodlné tematické zdroje pro sdílení zkušeností, názorů, zveřejňování komentářů a trávení času v kruhu stejně smýšlejících lidí.

Mohou to být webové stránky fanoušků, blogy zaměřené na chov vzácných zvířat a pěstování rostlin, nadšence hry Go, profesionálové řezbářství, sběratelé nebo fanoušci extrémních sportů. Jinými slovy, jedná se o webové stránky, které spojují lidi na základě jejich zájmů v několika oblastech.

Sociální sítě se také mohou počítat mezi komunitními weby. Nemohou být vytvořeny s tvůrci webových stránek, proto je do tohoto pojmu nezahrneme. Specifika jejich vývoje se velmi liší, a proto je to úkol programátorských týmů, nikoli však amatérů webdesignu. Raději zaměříme pozornost na blogy a fóra.

Testovali jsme 7 z nejlepších tvůrců komunitních webových stránek pro web pro členství:

 1. uCoz – nejlepší online komunitní webový tvůrce
 2. WordPress – platforma pro jakýkoli typ členství webových stránek
 3. Tvůrce chatu – ZDARMA komunitní webový tvůrce pro neziskové organizace
 4. Subhub – Tvůrce webových stránek pro online členství
 5. Admidio – ZDARMA Open Source Community Management Software
 6. Chambermaster – snadno použitelný software pro správu členství
 7. JOIN IT – All-in-one řešení pro správu komunit

Pokud máte pravdu, když chcete spustit komunitní web s minimálním úsilím / časem, pak budete určitě čelit potřebě vybrat si spolehlivou platformu webového designu, abyste mohli snadno začít. Výběr mezi all-in-one a specializovanými tvůrci webových stránek komunity může být pro nováčky poněkud záhadný, což vyvolává nutnost přezkoumat každý ze systémů zahrnutých do seznamu. Podrobná analýza vám pomůže učinit správné rozhodnutí ohledně systému, se kterým budete i nadále pracovat.

uCoz – nejlepší online komunitní webový tvůrce

uCoz - nejlepší online komunitní webový tvůrce

uCoz – je populární tvůrce cloudových webových stránek, který se široce používá pro vývoj komunitních webů. Tato platforma je založena na modulech a umožňuje tak vytvořit rozvržení a strukturu vašeho webu výběrem a integrací požadovaných modulů / bloků obsahu. Systém není nejjednodušší volbou pro začátečníky, protože může vyžadovat určité povědomí o kódování, pokud si přejete, aby byl váš web více nabitý funkcemi. Je to však určitě nejlepší řešení pro všechny, kdo chtějí spustit a spravovat kvalitní komunitní web. Pojďme hned získat jeho sadu funkcí:

 • Vytvoření fóra – Tvůrce webových stránek vám umožní vytvořit funkční a poměrně silné fórum integrací odpovídajícího modulu. Chcete-li tuto funkci povolit, stačí otevřít sekci nastavení, vybrat modul Forum a nastavit jej jako domovskou stránku. Fórum umožňuje přidat požadovaný počet sekcí, větví a kategorií, které řeší výklenek, který pokrývá. Můžete také přiřadit autorská práva určitým uživatelům, nastavit počet témat zobrazovaných na stránce, upravit zobrazení a možnosti zobrazení stavu atd.
 • Blogové připojení – Tato funkce je také realizována integrací speciálního blogového modulu, který si můžete vybrat v sekci nastavení a nastavit jako domovskou stránku. Modul blogu umožňuje vytvářet kategorie materiálů a plnit je příspěvky, které můžete kdykoli aktualizovat. Zde je také možné nastavit design zpravodajských kanálů, vybrat nejvhodnější šablonu blogu, upravit parametry zobrazení a design článků, definovat obecné charakteristiky obrázků blogu atd. Kromě toho můžete povolit možnost hodnocení příspěvků, upozornění e-mailem, výběr nejlepší formát prezentace, nastavit počet příspěvků zobrazovaných na webových stránkách atd.
 • HTML dovednosti – Přestože vytváření webových stránek s programem uCoz není tak obtížné, je stále žádoucí disponovat dovednostmi v oblasti HTML, pokud si přejete dát svému projektu špičkový vzhled a jedinečný výkon. Čím více si budete vědomi kódu, tím pokročilejší a plně vybavený web vaší komunity bude.
 • Výběr šablony – uCoz se může pochlubit kolekcí vlastních integrovaných přizpůsobitelných šablon a také svého vlastního tržiště s několika profesionálně připravenými rozvrženími a šablonami. Tyto designy jsou placené, ale mají aktuální a stylový vzhled.

uCoz nabízí mírnou cenovou politiku. Existuje bezplatná verze služby, která přichází s vlastní doménou, reklamami zobrazenými na domovské stránce, omezeným prostorem na disku a dalšími omezeními funkčnosti. Pokud opravdu hodláte spustit komunitní web s funkcí uCoz, měli byste upgradovat na jedno ze čtyř placených předplatných. Náklady na nejlevnější plán v současné době představují pouze 3 $ / měsíc, což je skutečná výhoda pro účastníky systému.

Vyzkoušejte zdarma uCoz

WordPress – platforma pro jakýkoli typ členství webových stránek

WordPress - platforma pro jakýkoli typ členství webových stránek

WordPress – je populární systém pro správu obsahu, který se v posledních letech stal nesmírně populární. Systém byl původně vytvořen jako platforma pro blogování a vyvinul se v populární software používaný ke spouštění a správě všech druhů projektů. Je docela snadné ovládat WordPress i pro první časovače, přestože systém předpokládá povědomí o základech kódování. To platí zejména, pokud jde o vývoj komplexních projektů s naloženými funkcemi. Chcete-li objevit funkce, které CMS nabízí svým uživatelům, pamatujte na následující aspekty:

 • Snadná instalace – Stažení a instalace aplikace WordPress trvá jen několik minut. Proces je automatizovaný – potřebujete pouze postupovat podle pokynů, které generuje redakční systém, abyste mohli začít s tvorbou webových stránek.
 • Volnost flexibility a přizpůsobení designu – CMS umožňuje svobodu přizpůsobení designu, poskytuje přístup k více nástrojům a funkcím. Můžete zde udělat mnoho, abyste webu své komunity získali požadovaný vzhled a výkon. Můžete tak měnit barvy webových stránek, písma, pozadí, záhlaví, zápatí a další oddíly / parametry. Systém navíc umožňuje nahrávání mediálních souborů a dalších typů obsahu, které chcete integrovat do projektu.
 • Pluginy pro webové stránky Společenství – WordPress vyniká z davu díky bohatému výběru externích pluginů, které jsou speciálně navrženy pro komunitní weby, jmenovitě blogy a fóra. Mezi nejoblíbenější a nejpoužívanější pluginy patří BuddyPress, bbPress, UserPro, Youzer, senzor obsahu, moudrý chat, pozvat kohokoli, stýkat se a mnoho dalších.

Konečné náklady na používání WordPress závisí na několika faktorech. Samotný CMS je zdarma ke stažení a instalaci, ale pokud jde o jeho výkon a propagaci, znamená to rozpočtové investice. Pokud plánujete zahájit projekt s naloženými funkcemi a špičkovým výkonem, nebudete chodit bez placení pluginů nebo motivů. Liší se v ceně a funkčnosti. Ale to není ono.

K publikování ready-made projektu, budete muset vybrat spolehlivý hosting a doménové jméno. Cena bude také záviset na společnosti, kterou si vyberete, plánu, který si vyberete, a ceně domény. V tomto ohledu, Bluehost se jeví jako nejvhodnější řešení, které CMS oficiálně doporučuje. Cena nejlevnějšího plánu Bluehost představuje 2,95 $ / měsíc, zatímco rozsah funkcí poskytovaných za tuto cenu je působivý a dostatečně univerzální, aby pokryl vaše potřeby webového designu..

Vyzkoušejte WordPress Now

Tvůrce chatu – ZDARMA komunitní webový tvůrce pro neziskové organizace

Tvůrce chatu - ZDARMA komunitní webový tvůrce pro neziskové organizace

IM Creator – je cloudový webový tvůrce, díky kterému je vývoj webových stránek komunity jednodušší a dostupnější pro všechny. Systém přichází s širokým spektrem nástrojů a funkcí, které zjednodušují proces vytváření webových stránek a mají významný dopad na konečný výsledek. Tvůrce webových stránek je zdarma pro všechny neziskové organizace / uživatele, což je další vrchol, který přispívá k jeho popularitě. Seznam funkcí, které je aplikace IM Creator připravena nabídnout, obsahuje následující body:

 • Nika vzory. Tvůrce webových stránek poskytuje přístup ke své integrované sbírce tematických návrhů, které jsou ve výchozím nastavení bezplatné a reagující. Systém navíc nabízí několik nástrojů pro přizpůsobení designu, aby vášmu projektu poskytl dokonalý vzhled a je zde také možnost integrovat HTML kódy pro přitažlivější prezentaci webových stránek..
 • Blogovací modul. IM Creator se může pochlubit výkonným modulem pro blogování, který umožňuje vytvářet a nastavovat funkčně naložený blog. Tato platforma vám umožní vytvořit požadovaný počet tematických sekcí blogu pro další nahrávání a správu nových příspěvků nebo naplánování jejich zveřejnění. Je také důležité, abyste měli možnost aktivovat funkci komentářů uživatelů a umožnit návštěvníkům blogu sdílet své komunitní zprávy, názory, nápady a myšlenky, které jim pomohou zůstat v kontaktu mezi sebou as vámi (jako majitel blogu).
 • eCommerce. Spolu s možnostmi blogování umožňuje IM Creator věnovat webové stránce vaší komunity zaměření na elektronický obchod. Tato funkce může být užitečná, pokud plánujete něco prodat nebo nabídnout placené služby prostřednictvím komunitního projektu. Zde narazíte na několik funkcí elektronického obchodování, které vám pomohou začít s lehkostí, i když nejste kódovací profesionál.

IM Creator je zcela zdarma tvůrce webových stránek pro neziskové organizace, studenty a umělce. Pokud patříte do některé z těchto kategorií uživatelů, můžete se zaregistrovat do systému a používat celou sadu funkcí zdarma. Cena placených plánů, které nabízí IM Creator, začíná 8 $ / měsíc, což funguje dobře zejména pro podnikatele a prodejce.

Vyzkoušejte IM Creator zdarma

SubHub – Tvůrce webových stránek pro online členství

SubHub - Tvůrce webových stránek pro online členství

SubHub – je tvůrce webových stránek, který pomáhá uživatelům vytvářet a spravovat členské weby s dobrým výkonem. Tento systém je plně integrovaným řešením, které umožňuje každému zveřejňovat obsah související s komunitou, vydělávat peníze z rozsáhlého členství, předplatného, ​​možností elektronického obchodování atd. Nováček však může mít potíže s ovládáním platformy kvůli složitému přístupu k webovému designu. Máte-li pravdu o vytvoření webového serveru pro členství v systému, zvažte jeho hlavní výhody:

 • Možnosti členství. Tvůrce webových stránek poskytuje ohromující výběr výkonných funkcí a úrovní členství, které umožňují různým členským skupinám připojit se k projektu, zobrazit relevantní obsah a povolit úpravy.
 • Univerzální řešení pro správu obsahu. SubHub umožňuje jednoduchou, pohodlnou a efektivní správu obsahu. Můžete přidávat a aktualizovat články, videa, obrázky, webové stránky a další související obsah, který lze publikovat okamžitě nebo předem.
 • Citlivý design. Systém umožňuje vybrat a přizpůsobit jednu z integrovaných vlastních šablon, které jsou ve výchozím nastavení citlivé, nebo najmout vývojáře, aby vyvinuli přizpůsobený design webových stránek, který vyhoví vašim konkrétním potřebám..
 • Integrovaný nákupní košík. SubHub je dodáván s integrovaným nákupním vozíkem, který vám umožňuje prodávat digitální / fyzické produkty, pomocí několika platebních možností, jako je Stripe, PayPal a další.
 • Možnosti správy komunity. Tvůrce webových stránek poskytuje rozsáhlé možnosti správy komunity, které pomáhají budovat trvalé zapojení uživatelů. Můžete zde tedy spouštět a aktualizovat diskusní fóra, adresáře členů, kalendáře událostí, kanály sociálních médií atd.
 • Integrace MailChimp. SubHub je plně integrován do programu MailChimp, který umožňuje získat maximum z možností e-mailového marketingu, které systém nabízí. Jakmile uživatel zruší předplatné, automaticky se zruší také integrace MAilChimp.

SubHub má tři cenové plány, jejichž náklady jsou mírné. Nejlevnější předplatné Starteru stojí 47 $ / měsíc. Každý plán je dodáván s bezplatnou 14denní zkušební verzí nabízenou k testování funkčnosti systému. Kromě toho je možné ušetřit až 15% volbou ročního předplatného.

Vyzkoušejte SubHub zdarma

Admidio – ZDARMA Open Source Community Management Software

Admidio - ZDARMA Open Source Community Management Software

Admidio – je bezplatný software pro správu komunit s otevřeným zdrojovým kódem používaný k provozování webových stránek skupin, sdružení a organizací. Platforma nabízí řadu funkcí správy komunity, integrované moduly a další možnosti, které umožňují vytváření funkčních projektů, které odrážejí oprávnění a strukturu vaší organizace. Současně není Admidio tak oblíbený u uživatelů, protože je složitý a čas potřebný k posílení všech integrovaných funkcí. Zde je seznam nejpůsobivějších zvýraznění Admidio, o kterých byste měli vědět:

 • Zaměření webových mistrů. Admidio je online členský software, který byl speciálně vyvinut pro webmistry, který je ochoten udržovat své vlastní organizace nebo asociace a využívat všechny výhody správy členství. To zahrnuje nastavení možností řízení přístupu, které je nutné k ochraně dat členů před neoprávněným přístupem.
 • Správa práv na členství. Tvůrce webových stránek vám umožňuje individuálně přiřadit členská práva k nemovitostem, oddělením, skupinám uživatelů a samostatným členům webu, se kterými chcete spolupracovat. Je také možné vytvořit konfigurovatelné seznamy členů, které lze dále exportovat do různých formátů souborů, včetně PDF, Excel a CSV.
 • Vytvoření události. Při správě webových stránek spuštěných v programu Admidio můžete vytvářet samostatné události, které znamenají možnost je dále zrušit nebo zavázat. Dále je zde možné prohlížet, nahrávat a spravovat fotografie / fotoalba.
 • Integrace modulů Plugin / Module. Spolu s klasickými funkcemi správy uživatelů uděluje Admidio přístup k několika modulům / zásuvným modulům, které si můžete vybrat, nainstalovat a upravit na své domovské stránce. Mezi ně patří ocenění, narozeniny, kalendář, formulářový výplň, náhodná fotografie, postranní panel, oznámení, statistika, písemná komunikace, doplňky WP pro Admidio a další.

Admidio je software ke stažení, ale prodejce neposkytuje náklady na program hned od začátku. Systém lze zdarma stáhnout a nainstalovat. K dispozici je také bezplatná zkušební verze, která vám umožní testovat funkčnost platformy bez jakýchkoli poplatků.

Vyzkoušejte Admidio zdarma

ChamberMaster – snadno použitelný software pro správu členství

ChamberMaster - snadno použitelný software pro správu členství

ChamberMaster – je snadno použitelný software pro správu členů, který byl vyvinut pro správu všech každodenních činností obchodních a obchodních sdružení, komor, kongresových a návštěvnických kanceláří a dalších organizací. Přestože tato platforma není tak oblíbená u současných institucí kvůli její složitosti, některé z nich ji stále používají pro ukládání dat a pro rozvoj nebo propagaci komunit, kterým slouží. Software je dodáván s charakteristickou sadou funkcí potřebnou pro úspěšné spuštění a správu těchto typů projektů, jmenovitě:

 • Systém správy členů. Platforma obsahuje sofistikovanou databázi, která vám umožní pohodlně spravovat seznamy členů, sledovat a analyzovat všechny relevantní informace, přidávat nové členy a aktualizovat seznam stávajících. To přispívá k bezpečnému a spolehlivému ukládání informací o členech, ke kterým lze kdykoli získat přístup.
 • Integrovaná fakturace. Systém je dodáván s integrovanou funkcí zpracování fakturace / fakturace, která zajišťuje rychlé a bezpečné dokončení finančních transakcí.
 • Vlastní přehledy. Tento software vám umožní získat přesnější statistiky díky snadno čitelnému ovládacímu panelu s několika možnostmi vykazování a klíčovými metrikami. Je možné měřit, testovat, zkoumat a analyzovat výkon vaší organizace a vytvářet a aktualizovat zprávy.
 • Komunikace a skupiny. Jedná se o skupinu modulů, které zjednodušují proces propojení členů vaší asociace a jejich uspořádání do různých skupin na základě příslušných typů komunikace..
 • Modul událostí. Přístupnost a integrace modulu ChamberMaster umožňuje organizovat a spravovat různé druhy událostí. Modul pomáhá zohlednit všechny fáze postupu plánování událostí, od pozvání účastníka až po vystavení faktury nebo sledování registrace.
 • Možnosti zachování členů. Systém je určen k uspokojení potřeb každého uživatele. Zavazuje se proto k udržení spokojenosti všech uživatelů. Patří mezi ně nástroje pro sledování doporučení, vytváření informačních stránek pro každou firmu, použití bannerových reklam k propagaci podniků prostřednictvím vašeho webu, vylepšení výpisů obchodních adresářů, zasílání automatických aktualizací eNewsletter Hot Deal registrovaným předplatitelům, nabídka online map, které uživatelům pomohou najít místní firmy a členy atd.
 • Sociální síť. ChamberMaster automaticky publikuje vaše obchodní zprávy, události, aktualizace, aktuální nabídky, informace o nových členech, zveřejňování pracovních pozic v sociálních sítích, jmenovitě Facebook a Twitter. Tato funkce je však v současné době k dispozici pouze pro předplatitele verze Premier / Pro.

ChamberMaster není svobodný software. Tato platforma nabízí čtyři možnosti cen, které se pohybují v termínech, včetně funkcí a možností. Chcete-li vybrat správný plán, musíte zobrazit funkce obsažené v každém předplatném s ohledem na velikost komory. Nejlevnější dostupnou cenou je balíček Essential, jehož cena začíná na 149 $ / měsíc.

Vyzkoušejte ChamberMaster zdarma

Připojte se k IT – All-In-One řešení pro správu komunit

Připojte se k IT - All-In-One řešení pro správu komunit

Připoj to – je platforma pro správu členství typu vše v jednom, která organizacím umožňuje účinně sledovat, spravovat a rozvíjet své komunity. Tento software umožňuje sledovat hlavní procesy, které se v organizaci odehrávají, aby úspěšně spravoval své členy a sjednotil lidi kolem jejich zájmů a povolání. Připojte se k ní postrádá popularitu ve srovnání s jinými podobnými platformami, ale přesto má smysl zjistit hlavní rysy platformy, pokud uvažujete o jejím využití v budoucnu:

 • Program pokročilého členství. Připojte se Dodává se s pokročilým členem programu, který lze konfigurovat s ohledem na zvláštní požadavky uživatelů. Je možné upravit konfigurace na hlavním panelu systému. Zde můžete upravovat typy členství, finanční nastavení, parametry online přítomnosti, vlastní pole, zadat více přístupových práv správce atd.
 • Nástroje pro správu organizace. Tento software umožňuje využívat nástroje pro správu organizace, aby vaší firmě poskytl co nejlepší hodnotu. Mezi nástroje, které můžete spravovat, má smysl zmínit Zpracování členských plateb, Časová osa členů, Tabulka členů, E-maily cílených členů a další.
 • Portál členů. Systém umožňuje uživatelům snadno se připojit k vaší organizaci a zůstat v kontaktu s ostatními členy. Každý účastník má možnost upravit profil, ověřit členský účet a e-mail, prozkoumat a využít dostupné možnosti zrušení, odeslat a aktualizovat informace o kreditní kartě atd..

Připojit se v současné době nabízí tři placené plány, z nichž nejdostupnější – Starter Package – stojí 29 $ / měsíc. Každý plán je dodáván s 30denní bezplatnou zkušební verzí, která umožňuje uživatelům otestovat funkce, které zahrnuje, a rozhodnout se o dalším použití. Software navíc nabízí 20% slevu pro neziskové a 20% pro roční předplatné.

Zkuste se připojit zdarma k IT

Sečteno a podtrženo

S tak všestranným sortimentem tvůrců webových stránek komunity se služby uvedené v článku zdají být nejrozumnějšími řešeními. Nemají nic společného a jsou zajímavé pro různé kategorie vývojářů webu, od nováčků až po profesionály, kteří navrhují jedinečné webové stránky na míru od nuly..

Blogy a fóra se často dobře kombinují, pokud jde o jeden web, což usnadňuje komunikaci mezi uživateli. Všichni tedy mohou číst příspěvky, aby je mohli dále prodiskutovat na fóru nebo v sekci komentářů, podělit se o zkušenosti, objasnit nejpalčivější problémy. uCoz, IM Creator a WordPress fungují pro tyto typy webových stránek skvěle. Je jednodušší nastavit design a přidat specifické funkce pomocí integrace aplikací / pluginů, nastavení modulů a přizpůsobení specifických šablon. Hodně se provádí úpravou kódu v programu uCoz, zatímco nejjednodušším způsobem, jak získat ohromující design, je jeho zakoupení v uTemplates. Obecně platí, že všechny systémy se odhalují z nejlepší strany, pokud jde o spouštění webových stránek komunity.

Pokud jde o uCoz, můžete využít větší rozmanitosti ze všech hledisek, pokud máte základní kódovací základy. Toto je platforma pro zkušené uživatele, kteří vytvářejí výkonné a velké weby na míru nebo osobní webové stránky s dalšími cíli zpeněžení. Pokud plánujete spuštění blogu s vysokou frekvencí publikování a více sekcí, nenajdete lepšího tvůrce webových stránek k dosažení tohoto cíle.

Vytvořte web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map