Nejlepší webhostingové společnosti na světě

Nejlepší poskytovatelé webhostingu zkontrolováni


Nalezení spolehlivého hostitele webu je prvním krokem k vytvoření silné přítomnosti webu pro web. Vaším úkolem je najít platformu, která nejenže uloží soubory webu a doručí je co nejrychleji do prohlížeče návštěvníků, ale kromě sady údajů také poslouží některým dalším účelům, jako je například přenos dat, ukládání a registrace domény. další funkce, z nichž můžete těžit.

Můžete hledat sdílené nebo cloudové hostingové řešení nebo platforma vhodná pro některé konkrétní CMS (WordPress, Joomla, atd.). Výběr bude také záviset na vašich rozpočtových očekáváních, struktuře webových stránek, potřebném úložném prostoru a dalších životně důležitých kritériích, která je třeba vzít v úvahu.

Posoudili jsme 10 z nejlepších webhostingových společností na světě:

 1. Bluehost – 2020 nejlepší webhostingová společnost
 2. HostPapa – americká webhostingová společnost číslo 1
 3. HostGator – globální poskytovatel hostingu a souvisejících služeb
 4. Liquid Web – plně spravovaný hosting pro podnikání jakékoli velikosti
 5. SiteGround – Oceněná webhostingová společnost
 6. 1&1 IONOS – německý evropský poskytovatel hostingu
 7. Hostinger – nejlevnější webhostingové služby
 8. iPage – cenově dostupná webhostingová společnost od roku 1998
 9. A2Hosting – jeden z rychlých webhostingů na světě
 10. GoDaddy – největší registrace domény + hostingová společnost

Prověřili jsme 10 nejlepších poskytovatelů hostingu, kteří mohou být podle vašich požadavků dobrým výběrem.

Bluehost – 2020 nejlepší webhostingová společnost

Bluehost - 2020 nejlepší webhostingová společnost

Bluehost – je nejlepším poskytovatelem hostingu, který je na webových stránkách WordPress nejraději ve srovnání s jinými službami. Je dodáván se sadou funkcí orientovaných na WordPress, což usnadňuje zvládnutí nastavení a dalších operací pro ty, kteří dávají přednost jedné z nejpopulárnějších platforem CMS. Od integrace ManageWP po ​​vynikající ovládací panel WP – podívejme se blíže na všechny funkce poskytované společností Bluehost:

Výhody Bluehost:

 • Modrý blesk – zbrusu nová funkce, která pomůže nováčkům začít se svými weby WordPress. Byl navržen jako inline průvodce, který ukazuje začátečníkům, jak pracovat v řídicích panelech WP a Bluehost, jak provádět první kroky, nastavovat projekty atd. Blue Flash usnadňuje seznámení se se základními problémy správy webových stránek a školení uživatelů k práci s WordPress na správné cestě.
 • Vlastní webový tvůrce – skvělé řešení pro ty, kteří chtějí vytvářet své vlastní weby od nuly a hostovat je na serverech Bluehost jako řešení all-in-one. Platforma přichází s vlastními App Marketplace nabízejícími spoustu widgetů a pluginů, funkčnost eCommerce pro digitální obchody, samo-vytvořená řešení SEO a Marketing pro růst a propagaci vašeho podnikání online.
 • Speciální funkce specifické pro WP – webový hostitel přichází s nativní podporou ManageWP. Systém vám umožní snadno spravovat až 5 různých webů na jediném základním plánu hned od začátku. Vlastní ovládací panel pro WordPress přichází jako snadno použitelný ovládací panel WP s vlastními prvky a oddíly nabídky.
 • Volné možnosti a doplňky – Bluehost nabízí výběr bezplatných funkcí. Zahrnují kromě bezplatného názvu domény vlastní bezplatný tvůrce webových stránek pro přetahování. Poskytovatel služeb přináší výběr bezplatných skriptů, ze kterých si můžete vybrat. Zahrnují skripty pro sociální sítě, seznamy adresátů, sekce blogů, obrázky a galerie, jakož i další možnosti přizpůsobení vašeho webu..
 • Výkon – Přestože Bluehost nesdílí umístění svých datových center, stále poskytuje funkci pro zvýšení výkonu webových stránek. Zahrnují stránky VPS pro WordPress kromě NGINX, který se zdá být štíhlejší alternativou k Apache. Hypervisor KVM zabrání ostatním uživatelům ovlivnit výkon vašich webových stránek tím, že izoluje některé konkrétní hardwarové zdroje. Průměrný výsledek rychlosti načítání stránky je 2,00 sekund.

Poskytovatel hostingu má serverové balíčky pro různé potřeby a majitele webových stránek na jakékoli úrovni, ať už jste začátečník nebo specializovaný profesionál.

Bluehost Nevýhody:

 • Vysoké obnovovací ceny.
 • Omezené nabídky migrace stránek.

Bluehost Cost: Bluehost má na výběr různé plány. Základní plán začíná od 3,95 dolaru za měsíc (pro návštěvníky webu SuperbWebsiteBuilders – 2,95 $ / měsíc) a je vhodný pro malé a střední weby s mírnými požadavky. Plus (4,96 $ za měsíc), Choice Plus (4,96 $ za měsíc) a Pro plány (12,69 $) kromě bezplatného certifikátu SSL zajistěte neomezené návštěvy webu. Jsou vhodné pro komplexní eCommerce a další typy webových stránek se složitou strukturou a spoustou souborů, které lze nahrát. K dispozici jsou také VPS (od 17,28 do 54,59 $ za měsíc), Cloud and Dedicated (od 72,78 do 109,18 $ za měsíc) řešení pro pokročilé weby.

Vyzkoušejte nyní Bluehost

HostPapa – americká webhostingová společnost číslo 1

HostPapa - americká webhostingová společnost číslo 1

HostPapa – je jedním z nejdůvěryhodnějších a nejznámějších amerických poskytovatelů hostingu. Uživatelé mohou nejen hostit weby, ale také vytvářet různé projekty od nuly, nasazovat je a uvádět na trh pomocí propagačních nástrojů určených pro společnosti a jednotlivce. Systém je dodáván s intuitivním cPanel, vlastním drag-and-drop webový tvůrce pro nováčky a e-mailový marketingový balíček. Mezi hlavní funkce hostingu patří:

 • 100% kompatibilita – HostPapa lze použít se všemi hlavními platformami CMS včetně WordPress, Joomla, Drupal a dalších. Tato funkce zajišťuje větší flexibilitu a snadnost použití, pokud jde o bezproblémovou integraci webových stránek, automatické zálohování systému a aktualizace.
 • Doména zdarma – každý hostingový plán obsahuje zdarma 1 rok domény i přes cenu. Nezáleží na tom, zda se přihlásíte k odběru základního plánu pouze se vstupními funkcemi nebo získáte plně vybavený balíček eCommerce, stále získáte svou bezplatnou doménu.
 • Více webových stránek – HostPapa poskytuje dostatek zdrojů pro hostování několika webových stránek v rámci jednoho plánu. Dokonce i předplatné vstupu umožňuje uložit až 2 projekty současně za základní cenu.
 • Solidní výkon – uživatelé se mohou spolehnout na dostatečně vysokou míru dostupnosti, která je v současné době 99,98%. Rychlost načítání stránky je 795 ms, což je stále vyšší, než jsou průmyslové standardy.
 • Bezpečnostní – Kromě základních nástrojů pro prevenci spamu a DDoS je systém integrován s integrací Panda Cloud. Kromě toho mohou uživatelé využívat vyhrazené adresy IP, integrovaný certifikát SSL a další.
 • Podpora 24/7 – platforma nabízí několik způsobů, jak se dostat do kontaktu, včetně okamžité podpory prostřednictvím živého chatu nebo telefonu. Centrum nápovědy obsahuje několik článků, výukových programů a videoprůvodců, které pokrývají všechny možné problémy. Kromě toho je tým odborníků HostPapa připraven poskytnout pomoc při konfiguraci digitálního obchodu nebo při řešení technických problémů.
 • Extra funkce – uživatelé se mohou spolehnout na bezplatnou migraci webových stránek nebo přenos domény. Systém také nabízí e-mailové marketingové nástroje pro růst vašeho podnikání. Pokud potřebujete vytvořit web od základu, přejděte na vlastní tvůrce webových stránek.

HostPapa Nevýhody:

 • Cena za obnovení může být dvakrát vyšší.
 • Některé funkce zabezpečení jsou k dispozici pouze v programech Pro.

Cena HostPapa: aby uživatelé mohli web začít používat, mohou si zvolit plán Starter, Business nebo Business Pro, který stojí 3,95 $ a 12,95 $ měsíčně. Pokud požadujete více zdrojů, může být hosting VPS dobrou volbou, i když cena může za diamantový plán dosáhnout až 299,49 USD. Hosting digitálního obchodu s HostPapa bude stát od 19,99 do 139,99 $ měsíčně.

Viz také: Recenze HostPapa.

Vyzkoušejte HostPapa nyní

HostGator – globální poskytovatel hostingu a souvisejících služeb

HostGator - globální poskytovatel hostingu a souvisejících služeb

HostGator – je cloudový hosting, což je jeho hlavní výhoda ve srovnání s poskytovateli sdílených hostingů. Cloud hosting znamená, že se nemusíte starat o přetížené servery nebo rychlost výkonu. HostGator přichází s velkým provozuschopností kromě rozšířené zákaznické podpory, škálovatelnosti, dostupných plánů a dalších zdrojů pro přístup 24/7.

Výhody hostgator:

 • Vysoká rychlost – HostGator je cloudovým hostingovým řešením a může se pochlubit testem rychlosti A +, který provádí Bitcatcha. Fungovalo to opravdu dobře v regionech se sídlem v USA.
 • Skvělá dostupnost – HostGator představuje spolehlivou hostingovou službu s 99,9% dostupnosti. Je to jedno z nejvyšších hodnocení dostupnosti v rámci všech webhostingových společností.
 • Zabezpečení a aktualizace – hostitel se automaticky postará o všechny potřebné aktualizace systému. Má pokročilý systém detekce malwaru, který rychle definuje a odstraní nejmenší problém.
 • Flexibilita – škálovatelnost je skvělou vlastností hostGator. Jakmile váš web začne pociťovat přetížení provozem, můžete snadno přepínat mezi plány a okamžitě získat další zdroje bez ztráty provozu.
 • Snadnost použití – Na rozdíl od mnoha jiných hostitelů, kteří nabízejí zastaralé cPanely, představuje HostGator svůj vynikající řídicí panel, který se snadno spravuje. Uživatelé si mohou vybrat z různých vylepšení a výhod pro sledování některých základních měření webových stránek a dalších dat zpoza scény.
 • Tvůrce webových stránek Gator – jednoduchý nástroj pro vytváření webových stránek pro začátečníky s vlastním trhem s aplikacemi, bezproblémovou integraci se službami třetích stran a možnostmi platby (například PayPal nebo SoundCloud), eCommerce, SEO a Blogging funkce pro zahájení rostoucího online obchodu.
 • 30denní vrácení peněz – společnost nabízí 30denní záruku vrácení peněz v případě, že nejste spokojeni s poskytovanými službami.

Docela cenově dostupné řešení webhostingu s dostatečně dobrým výkonem kromě vlastního webového tvůrce webových stránek, bezpečnostních nabídek a celkové flexibility hostování.

Nevýhody hostGator:

 • Nekonečné upells.
 • Omezené úložiště.
 • Žádná bezplatná doména.

HostGator Náklady: hostingová služba je relativně levnější ve srovnání s jinými poskytovateli hostingu na cloudu. Základní plán (Hatching Cloud) začíná od 2,75 $. Pokud potřebujete více vynalézavé řešení, můžete přejít na plány Baby nebo Business Cloud za 3,95 $ a 5,95 $.

Vyzkoušejte HostGator Now

Liquid Web – plně spravovaný hosting pro podnikání jakékoli velikosti

Liquid Web - plně spravovaný hosting pro podnikání jakékoli velikosti

Liquid Web – je důvěryhodný poskytovatel hostingu s více než 20 letou historií. Společnost byla uvedena do provozu v roce 1997 a díky své rychlosti na serveru a celkovému výkonu si získala jméno. Slibuje 100% dostupnosti mimo plně spravovatelná serverová řešení. Uživatelé se mohou spolehnout na silnou podporu, různé balíčky určené jednotlivcům a společnostem a některé další funkce.

Podívejte se na některé z nich:

 • Synchronizace Pro pro správu více webů – Sync Pro je vlastní ovládací panel, který zajišťuje snadné použití. Tato funkce je nezbytná, protože každý plán Liquid Web je navržen tak, aby spravoval několik webů současně. Například nejlevnější plán podporuje až 10 webů, zatímco pokročilé balíčky umožňují uživatelům hostit až 50 webů současně (Plán agentury).
 • Špičkové serverové balíčky – platforma nabízí několik typů hostingových aktiv na vysoké úrovni. Zahrnují dedikovaná cloudová VPS a WP-optimalizovaná serverová řešení. Uživatelé se mohou také rozhodnout pro samostatný plán serveru WooCommere, serverový cluster.
 • Vylepšené technologie rychlosti – Liquid Web používá různé technologie ke zvýšení rychlosti webových stránek. Zahrnují automatickou kompresi obrazu bez nutnosti ručního zpracování procesu pomocí jejich strany nebo placených služeb. Kromě toho platforma používá SSD namísto pevných disků HDD. Měli bychom také zmínit integraci a podporu Ngnixu pro verzi PHP 7.
 • Servery optimalizované pro WP – systém poskytuje výkonný hosting pro weby postavené na WordPress. Zajišťuje vyšší rychlost, automatické aktualizace systému, zálohování souborů, jednoduchou integraci s CMS, samostatný plán pro WooCommerce atd..

Liquid Web Cons:

 • Webová stránka se od začátku zobrazuje docela složitě. Může být těžké najít nabídku, kterou hledáte.
 • Žádný sdílený hosting.
 • Znalostní základna by mohla být lépe organizována.
 • Vstupní plány jsou příliš drahé.

Cena tekutého webu: cena závisí na tom, jaké prostředky hledáte, a na složitosti projektu. Například čtyři základní plány VPS stojí 15 $, 25 $, 45 $ a 95 $ měsíčně. Klíčový rozdíl je ve svazku GB a počtu procesorů. Mezi další vynalézavé nabídky patří vyhrazený cloudový server, který stojí 99 $ měsíčně, spravovaný WooCommerce od 19 $ / měsíc, a další plány pro nejnáročnější projekty v ceně až 1127 $ pro vyšší výkon.

Vyzkoušejte Liquid Web Now

SiteGround – Oceněná webhostingová společnost

SiteGround - Oceněná webhostingová společnost

SiteGround – je populární webhostingový poskytovatel s více než 14 lety zkušeností. Společnost provozuje více než 2 000 000 doménových jmen a kromě rozsáhlých provozních možností, prostředků digitální bezpečnosti, širokého výběru plánů a dalších nabízí také širokou řadu funkcí. Bude to dobré pro různé typy webových stránek od malého blogu po obrovský eCommerce projekt se složitou strukturou. Uživatelé si mohou vybrat z řešení sdíleného serveru založeného na Linuxu nebo cloudového hostování.

Klady a výhody webu:

 • Výkon a bezpečnost – SiteGround používá svá vlastní serverová řešení k zajištění stabilního provozu webových stránek i přes dopravní špičky. Společnost má datová centra umístěná v různých částech světa. Znamená to vyšší rychlost stránky a doručování souborů uživatelům z různých zemí. Doba načítání stránky je 714 ms, zatímco průměrné procento dostupnosti je 99,99%.
 • Skvělá sada funkcí – SiteGround přichází s rozšířeným seznamem funkcí ve formě bezplatného přenosu webových stránek a zabezpečení SSL pro neomezený počet e-mailů a vlastního tvůrce webových stránek zdarma. Poskytuje serverové řešení se zaměřením na některé hlavní platformy CMS, jako jsou WordPress a Joomla. Systém se postará o aktualizace pluginu, rychlost načítání webových stránek a celkový výkon.
 • Integrační schopnosti – SiteGround se ukázal jako flexibilní hostitelská služba. Integrace s CDN CloudFare povede k lepšímu výkonu a bezpečnosti webových stránek.
 • Funkce elektronického obchodu – Platformy si vyhrazují určitý prostor pro ty, kteří hledají širší možnosti elektronického obchodování díky možnostem serveru distributora. Platforma navíc nabízí 18 různých základních aplikací elektronického obchodování, ze kterých si můžete vybrat, aniž byste museli přetížit svůj web několika aplikacemi třetích stran..
 • Zdarma migrace stránek WordPress – systém nabízí jednoduchou migraci webových stránek WP. Vše, co potřebujete, je zpívat a instalovat plugin WordPress Migrate. Systém vygeneruje token, který spustí proces migrace a převede váš web na nový účet SiteGround.
 • Nástroje pro vytváření stránek zdarma – skvělá volba pro ty, kteří chtějí stavět nové stránky od nuly. Uživatelé budou mít plný přístup ke všem funkcím Weebly pro tvorbu webových stránek a také k bezproblémové integraci redakčního systému WordPress..
 • Vylepšená týmová práce – SiteGround má v sadě spoustu nástrojů pro spolupráci. Uživatelé mohou přidělit role, poskytovat přístupová práva uživatelům třetích stran, dodávat zákazníkům hotový web, vytvářet seznamy uživatelských účtů, klientů atd. Skvělá volba pro prodejce.

Platforma přichází jako solidní poskytovatel hostingu se všemi potřebnými funkcemi v balíčku, abyste mohli začít. Měli byste však zvážit některé z jeho drobných nedostatků.

Nevýhody SiteGround:

 • Žádné plány s neomezeným ukládáním dat.
 • Náklady na obnovu jsou 3 a někdy dokonce 4krát vyšší než výchozí cena.
 • Omezená sada funkcí.

Náklady na web: počáteční plán vás bude stát ve výši 3,95 až 6,85 USD pro pánve GrowBig a GoGeek měsíčně za sdílený hosting. Společnost také nabízí WP-optimalizované hostingové řešení se stejnými cenami, zatímco Cloud Hosting se pohybuje od 64 do 192 $ měsíčně.

Viz také: Kontrola SiteGround.

Vyzkoušejte SiteGround Now

1&1 IONOS – německý evropský poskytovatel hostingu

1 & 1 IONOS - německý evropský poskytovatel hostingu

1&1 IONOS – je největším poskytovatelem hostingu v Evropě, který se může pochlubit více než 30 lety zkušeností a sídlí v Německu. Tato služba se zabývá více než 8 miliony uživatelů po celém světě a zmocňuje více než 12 milionů domén. Místní servery se nacházejí po celém světě a poskytují výjimečnou bezpečnost a výkon. Hostitel přichází s několika pokročilými funkcemi zaměřenými na poskytování profesionálního hostování majitelům webových stránek. Mezi rysy, které dělají systém vyniknout z davu, by první, kdo by měl zmínit následující:

1&1 výhody IONOS:

 • Technologie duální platformy – Poskytovatel hostingu nabízí spolehlivou duální technologii, která umožňuje uchovávat úložné a webové servery na stejné platformě. Tento přístup přispívá k lepší době načítání webových stránek a výjimečnému výkonu.
 • Ochrana DDoS – Pokročilá ochrana DDoS chrání váš web před problémy s malwarem, útoky hackerů a podvodnými akcemi.
 • Pokročilé bezpečnostní opatření – Systém přichází s vylepšenou ochranou proti malwaru SiteLock a certifikací SSL Wildcart SSL.
 • Osobní konzultant – Platforma nabízí rozsáhlé možnosti podpory zákazníků, včetně pomoci osobního konzultanta. Je na vás, abyste se rozhodli, kdy se s asistentem spojíte, abyste vyřešili problémy související se systémem.
 • Tvůrce webových stránek – Funkce 1&1 IONOS se neomezují pouze na hostování, protože systém také umožňuje spouštění a správu slušných webů. Dodává se s editorem WYSIWYG, profesionálními předem připravenými šablonami, bezplatným připojením k doméně a možnostmi přizpůsobení designu potřebných k vytvoření hodnotného webu..

Dobrá volba pro ty, kteří hledají dobrý výkon a rychlost webových stránek. Platforma přichází s cenově dostupnými plány, jak začít, zatímco rostoucí projekty mohou hledat lepší variantu.

1&1 nevýhody IONOS:

 • Složitý proces nastavení.
 • Nízká úroveň uživatelské zkušenosti.
 • Celkový výkon by mohl být lepší.

1&1 Náklady na IONOS: 1&1 IONOS nabízí tři plány na výběr. Náklady na plán začínají na 1 $ za měsíc během 12 měsíců až na 14 $ na měsíc na konci období.

Viz také: 1&1 recenze IONOS.

Zkuste 1&1 IONOS teď

Hostinger – nejlevnější webhostingové služby

Hostinger - nejlevnější webhostingové služby

Hostinger – je webový hostitel, který nabízí nízkou hodnotu serverových řešení nabitých různými funkcemi i přes nízkou plánovanou cenu. Ačkoli většina z těchto funkcí je k dispozici pouze s prémiovými plány, majitelé webových stránek stále ocení skvělé ovládací panely podobné cPanelu, bezplatný tvůrce webových stránek kromě některých dalších skvělých doplňků, funkce za více než jen rozumnou cenu.

Hostingerské výhody:

 • Rychlé načítání stránky a provozuschopnost – Hostinger funguje ve většině případů dobře, pokud jde o provozuschopnost. Průměrná sazba je 99,98%, což vypadá docela dobře, i když se může snížit až na 99,88%, zejména při sezónních dopravních špičkách. Pokud jde o dobu načítání stránky, průměrná rychlost byla během 2018 385 ms.
 • Záruka vrácení peněz – Cloudové servery zpravidla nenabízejí bezplatnou zkušební verzi, na rozdíl od poskytovatelů sdílených hostingů. Hostinger se však může pochlubit 30denní zárukou vrácení peněz, která je ve skutečnosti stejná jako možnost bezplatné zkušební verze. Společnost vám umožňuje vybrat si z různých platebních možností od tradičních debetních / kreditních karet od hlavních emitentů po PayPal, Bitcoin atd..
 • Zdarma Tvůrce domén a webových stránek – ačkoliv Hostinger je spíše hostitelskou službou, stále má svůj solidní tvůrce webových stránek, který lze používat zdarma. Nemůže se pochlubit stejnou funkčností jako profesionální platformy SaaS. Poskytuje však výběr jemných šablon pro různé typy webových stránek, které lze snadno spravovat a přizpůsobovat. Prémiové a obchodní plány vám umožní využívat také bezplatnou doménu.
 • Exkluzivní hPanel – platforma přichází s jedinečným vlastním řídicím panelem navrženým s ohledem na více než deset let zpětné vazby uživatelů a zkušeností zákazníků. Uživatelé budou mít všechny prvky na jednom místě s jasnou strukturou nástrojů a všechny prvky před očima. HPanel usnadňuje správu webových stránek.
 • WP-Optimized Hosting – dobrá funkce pro majitele stránek WP, kteří vyžadují maximální retenci a rychlejší požadavky. Tato možnost přichází s vylepšeným nastavením SEO pro propagaci obsahu a lepší konverzi.

Dobrý hosting pro ty, kteří jsou připraveni zakoupit prémiové plány. Jinak nebudete moci plně využívat všech svých funkcí.

Nevýhody hostinger:

 • Omezený plán vstupu.
 • Bohatá sada funkcí je k dispozici pouze v prémiových balíčcích.
 • Žádné bezplatné SSL a zálohy.

Hostinger Náklady: nyní jsme se dostali k nejchutnější části recenze. Základní plán s jediným sdíleným serverem začíná od 0,99 $! Zahrnuje šířku pásma 100 GB pro jeden web s jedním e-mailovým účtem. Prémiový sdílený hostingový plán začíná od 2,59 $ měsíčně a zahrnuje neomezené množství webových stránek, e-mailových účtů a šířku pásma kromě týdenních záloh. Firemní sdílený hosting poskytuje neomezené funkce a příležitosti jako balíček all-in-one za pouhých 4,49 $ měsíčně. Platforma také nabízí své cloudové hostingové řešení od 9,99 USD navíc k VPS od 3,29 USD měsíčně.

Viz také: Hostinger recenze.

Vyzkoušejte Hostinger Now

iPage – cenově dostupná webhostingová společnost od roku 1998

iPage - cenově dostupná webhostingová společnost od roku 1998

iPage – je hostitelská platforma spuštěná v roce 1998. Může se pochlubit desetiletími zkušeností se službami hostingu. Tvrdí, že je to jedno z nejrychlejších řešení hostování sdílených serverů, kromě cenově dostupných cen a neomezených funkcí v rámci jediného dostupného plánu. Společnost se může pochlubit dvěma středisky pro sdílení dat a má více než milion doménových jmen po celém světě.

Výhody pro iPage:

 • Výkon a spolehlivost – míra dostupnosti je 99,94. Můžete očekávat trochu více od poskytovatele hostingu s dlouholetými zkušenostmi. Na druhou stranu se zdá, že 5 hodin prostojů za rok není velkým problémem.
 • Více funkcí – Na rozdíl od mnoha jiných poskytovatelů hostingu nabízí iPage všem majitelům webových stránek jediný plán. Plán je dodáván se sadou funkcí, včetně neomezeného úložného prostoru, snadno použitelného ovládacího panelu, řídicího panelu vDeck, zvýšeného zabezpečení webu, nepřetržitého sledování malwaru atd..
 • Zdarma neomezené domény – iPage nabízí bezplatnou doménu. A co víc, můžete zalomit neomezené domény na jeden účet. Může to fungovat v případě 2-3 domén. Ale co když uživatel přejde ořechy a použít například 10-15 doménových jmen? Úkol zvládne hostitel?
 • Webový tvůrce zdarma – pokud jde o bezplatného tvůrce webových stránek, umožní vám vytvořit jednoduchý web optimalizovaný pro mobily s maximálně 6 stránkami.
 • Vlastní trh aplikací – získejte přístup k celé řadě aplikací a widgetů pro přizpůsobení svého webu. Zde máte nástroje pro spuštění internetového obchodu, profesionálního portfolia nebo blogu přidáním platebních možností, kontaktních formulářů, fotogalerií atd..
 • Funkčnost elektronického obchodu – poskytovatel hostingu přichází s výběrem nástrojů pro spuštění digitálního obchodu. Získáte intuitivní systém správy produktů a nástroje pro sledování prodeje nebo propagace zboží.
 • Integrovaná analýza – hostingový účet již obsahuje nástroje pro analýzu a sledování výkonu vašich webových stránek.

Dobrým výběrem pro nováčky, kteří nechtějí třídit každý plán podle šířky pásma nebo jiných technických problémů nebo neznámých funkcí. Zde máme serverové řešení pro všechny za rozumnou cenu.

Nevýhody iPage:

 • Omezená možnost plánu.
 • Slevy pouze pro dlouhodobé odběratele.
 • Průměrný výkon.
 • Upsells.

Náklady na iPage: Jak jsme již zmínili, iPage přichází s jedním univerzálním plánem, který stojí 2,99 $ měsíčně. Zahrnuje základní funkce kromě nástrojů pro vytváření webových stránek, podpory zákazníků a příležitostí elektronického obchodování.

Viz také: iPage recenze.

Vyzkoušejte aplikaci iPage Now

A2Hosting – jeden z rychlých webhostingů na světě

A2Hosting - jeden z rychlých webhostingů na světě

A2Hosting – je poskytovatel webhostingu, který je na trhu od roku 2001. Není tak populární jako největší průmyslová jména. Určitě však nabízí některé skvělé funkce, pokud jde o výkon, flexibilitu a zabezpečení. Řešení hostingu lze použít s hlavními platformami CMS i tvůrci webových stránek. Uživatel se může spolehnout na profesionální podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, navíc na vrácení peněz, bezplatné převody stránek a další.

A2Hosting profesionálové:

 • Flexibilita – A2Hosting nabízí několik hostingových řešení pro různé potřeby. Patří mezi ně sdílený hosting pro bloggery a majitele malých webů, řešení pro prodejce, kteří chtějí hostit projekty svých zákazníků, VPS a specializované hostingové balíčky pro rostoucí webové stránky a projekty s náročnějšími potřebami.
 • Kompatibilita – systém zajišťuje bezproblémovou integraci s jakoukoli dostupnou platformou CMS bez technických dovedností. Ať už plánujete vytvořit web pro Joomla, Magento, OpenCart, WordPress nebo jinou aplikaci, A2Hosting pracuje s každou z nich hladce. Například hosting optimalizovaný WP přichází se speciálními plány turbo, aby byl váš web co nejrychlejší.
 • Bezplatná migrace účtu – uživatelé se mohou rozhodnout pro bezplatnou asistenci při migraci webových stránek pro přesun stávajícího projektu z jednoho serveru na server hostovaný A2Hosting. Uživatelé mají 1 až 25 bezplatných migrací v závislosti na vybraném balíčku.
 • Rychlost a výkon – systém tvrdí, že díky svým řešením Turbo Server poskytuje 20x rychlejší služby. Průměrná rychlost stránky je celkem dobrá. Systém zaznamenal za posledních několik měsíců 337 ms, i když doba provozu 99,92% by mohla být o něco lepší. Má servery umístěné po celém světě, které hostují váš projekt blíže cílové skupině.
 • Funkce zdarma – každý plán zahrnuje zdarma SSL, aby byla zajištěna bezpečnost dat návštěvníků kromě bezplatného SSH. Přístup je automaticky povolen, jakmile zaplatíte za program.

Poskytovatel hostingu má vše, co může uživatel potřebovat k tomu, aby umožnil více úkolů a zahájil solidní webový projekt. Na druhou stranu je třeba mít na paměti i některé jeho nevýhody.

A2Hosting nevýhody:

 • Zmatená cenová politika.
 • Složité nastavení a na palubě.
 • reklama a prodej.

A2Hostní náklady: než se ponoříme hluboko do cen, měli bychom se zmínit o funkci A2Hosting money back. Platforma zaručuje kdykoli politiku vrácení peněz. Jinými slovy, uživatelé mají nárok na vrácení peněz bez časového omezení. Pokud jde o náklady na plán, uživatelé si mohou zvolit sdílený hosting (od 2,69 $ / měsíc), Nabídka prodejce (od 9,80 $ / měsíc), VPS hosting (od $ 5,0 / měsíc) a řešení dedikovaného serveru (od 99,95 $). Další obnova bude stát uživatele o 17% až 61% vyšší, s výjimkou balíčku VPS, který je dodáván s pevnou cenou.

Vyzkoušejte A2Hosting Now

GoDaddy – největší registrace domény + hostingová společnost

GoDaddy - největší registrace domény + hostingová společnost

GoDaddy – je jednou z nejpopulárnějších služeb registrace domén na světě. Tato platforma je také poskytovatelem webhostingu, který poskytuje svá upscale serverová řešení pro splnění různých potřeb. Společnost nabízí velmi nízké vstupní ceny, kromě skvělé dostupnosti (99,97%), dostatečně vysoké rychlosti (517ms), nepřetržitou zákaznickou podporu a spoustu dalších funkcí.

Tato platforma se ukázala jako důvěryhodný poskytovatel hostingu, ačkoli přichází s nekonečnými výkyvy, vysokými náklady na obnovu a nedostatkem klíčových funkcí dostupných v počátečních balíčcích. Z tohoto důvodu nemusí být GoDaddy nejlevnějším řešením. Uživatelé však stále oceňují řadu funkcí, které poskytuje.

Výhody GoDaddy:

 • Skvělá doba provozu a rychlost stránky – Navzdory skutečnosti, že byl GoDaddy původně spuštěn jako služba registrace domény, platforma zjistila, že je možné dodat spolehlivý sdílený hosting s dobrou dostupností, což je podle nejnovějších testů v současné době 99,97%. Pokud jde o prostoje, GoDaddy ukázal asi 13 minut za měsíc, což staví platformu nad průměrné konkurenty. Doba načítání se během posledních 12 měsíců pohybovala kolem 517 ms.
 • Hosting na míru pro WP – Systém má samostatný hostingový plán WordPress, který kromě automatického zálohování a aktualizací zahrnuje jednoduchý editor přetahování stránek, obnovení webové stránky funkční jediným kliknutím atd..
 • Vlastní webový tvůrce – systém by mohl být dobrou volbou pro ty, kteří hledají řešení all-in-one pro vytváření webových stránek. Můžete zaregistrovat název domény a také vytvořit a hostit nový web na jednom místě. Tento software je vhodný pro nováčky bez technických dovedností. Vše, co potřebujete, je vybrat a přizpůsobit hotovou šablonu, aby se mohla zveřejnit.
 • Aplikace a zabezpečení – GoDaddy používá kromě automatických aktualizací a denních záloh pokročilé technologie pro sledování, detekci a prevenci útoků DDoS. Uživatelé navíc získají plný přístup k více než 125 různým aplikacím dostupným na jedno kliknutí. Zahrnují populární CMS včetně Drupalu nebo Joomly a další základní software.

Tato platforma se může pochlubit uznáním se zákazníky po celém světě. Ukázalo se dobré hodnocení výkonnosti, i když některé nevýhody je třeba ještě zvážit.

Nevýhody GoDaddy:

 • Omezené plány vstupu.
 • Vysoké náklady na obnovu.
 • Obtěžující zvraty.

Cena GoDaddy: platforma zpočátku nabízí tři ze svých hlavních plánů, které zahrnují balíčky Economy, Deluxe a Ultimate za cenu 2,49 $, 4,99 $ a 7,99 $. Cena vypadá velmi cenově, dokud není nutná obnova. To je místo, kde budete muset zaplatit o 60% vyšší ceny, abyste mohli dál používat hosting. Všechny plány jsou k dispozici pro uživatele Linux i Windows s nepatrným rozdílem. Plány systému Linux také přicházejí s balíčkem Business určeným pro pokročilé projekty elektronického obchodování. Stojí to 20,99 $ za první měsíc, zatímco měsíční cena za obnovení je 29,99 $.

Vyzkoušejte GoDaddy Now

Sečteno a podtrženo

Webhosting je klíčovým tématem přítomnosti na webu. Musíte se rozhodnout, který z nich je nejvhodnější s ohledem na typ vašeho webu, strukturu, cíle atd. Potřebujete sdílený hosting nebo řešení cloudového serveru pro zajištění vysoké rychlosti kdykoli? Potřebujete speciální funkce, jako jsou bezplatné domény nebo nástroje pro vytváření webových stránek? To jsou otázky, které je třeba zvážit, než se rozhodnete pro hostingovou společnost.

Jedna věc je stejná pro všechny webové hostitele: musí zajistit hladký a rychlý provoz webových stránek navzdory zatížení serveru nebo dopravní špičky. Kromě 100% spolehlivosti a sady specifických funkcí by se měl pochlubit vynikajícím zatížením stránky a provozuschopností.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map