Nejoblíbenější tvůrci webových stránek

nejoblíbenější tvůrci webových stránek


Nejste si jisti, který tvůrce webových stránek bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám webového designu? Hledáte platformu, která bude obsahovat nejlepší korelaci ceny a kvality?

Pak je nejvyšší čas zkontrolovat nejoblíbenější tvůrce webových stránek, kteří nejen získali celosvětovou popularitu, ale také byli právoplatně uznáni za slušné služby.

Tvůrci webových stránek získali uznání uživatelů z několika důvodů. Většina z nich je speciálně vytvořena s potřebami a dovednostmi pro začátečníky. Výsledkem je, že zajišťují jednoduchý, pohodlný a intuitivní webový zážitek. Tyto služby jsou také cenově dostupné, zatímco rozsah funkcí, které zahrnují, je více než dost pro spuštění slušné webové stránky v žádném okamžiku.

Zjistili jsme 7 z nejpopulárnějších tvůrců webových stránek:

 1. Wix – nejoblíbenější tvůrce webových stránek
 2. WordPress – nejpoužívanější redakční systém na světě
 3. Shopify – nejlepší platforma elektronického obchodování
 4. Bluehost – nejpoužívanější poskytovatel služeb hostingu
 5. Weebly – společný tvůrce webových stránek od společnosti Square, Inc
 6. Squarespace – All-in-one Web Builder
 7. Tailor Brands – Populární společnost pro vytváření webových stránek

Každý z těchto tvůrců webových stránek má co nabídnout cílové skupině a každý z nich přichází s určitým rozsahem funkcí, které umožňují dokončit požadovanou sadu úkolů. Který z nich bude pro váš projekt vývoje webových stránek nejvhodnější a co přesně nabízejí? Je na čase to zjistit hned teď.

Wix – nejoblíbenější tvůrce webových stránek

Wix - nejoblíbenější tvůrce webových stránek

Wix – je nejoblíbenějším tvůrcem webových stránek založeným na cloudu se sídlem v Tel Avivu (Izrael). Tato služba byla založena v roce 2006 a rychle se vyvinula v výkonný systém, který v současné době zmocňuje miliony webových stránek po celém světě. Systém poskytuje širokou škálu špičkových funkcí nástroje pro přizpůsobení fdesign, které umožňují spouštět a spravovat různé typy projektů, bez ohledu na úroveň jejich složitosti. Podívejte se na ty nejvýraznější a nejoblíbenější z nich:

 • Šablony vytvořené návrhářem. Wix vyniká z davu díky rozsáhlému výběru přizpůsobitelných témat přizpůsobených pro mobilní zařízení. Aktuální kolekce šablon zahrnuje více než 550 návrhů, z nichž všechny se vyznačují vysokou kvalitou.
 • Standardní a mobilní editory. Tvůrce webových stránek nabízí dvě oblíbené možnosti úprav – standardní editor webových stránek WYSIWYG a mobilní editor. Při používání standardního režimu si můžete přizpůsobit vzhled webových stránek své plochy s ohledem na vaše potřeby. Úpravy, které provedete, se automaticky zobrazí v mobilní verzi, zatímco ty, které provedete v mobilním režimu, se ve verzi pro počítače nezobrazí.
 • Wix ADI. Nástroj inteligence umělého designu poskytuje uživateli osobní asistenta designu, který automaticky vytvoří návrh a rozvržení webových stránek a naplní jej obsahem předloženým uživatelem. Dále je možné upravit web tak, aby mu poskytoval upřednostňovaný design a funkce, ale kvalitní návrh je určitě významnou výhodou.
 • App Market. Wix App Market přichází s několika widgety a aplikacemi, které můžete integrovat do webové stránky, abyste získali maximum ze své funkce. Aplikace jsou placené a bezplatné a také jsou rozděleny do kategorií na základě jejich implikace. Možnost vyhledávacího filtru umožňuje snadné a pohodlné vyhledávání, čímž šetří úsilí a čas uživatele.
 • eCommerce a blogování. Wix přichází s poměrně výkonným a flexibilním elektronickým obchodem a blogovacími motory, které uživatelům umožňují spuštění a efektivní správu malých a středních internetových obchodů a blogů. Obě platformy zahrnují širokou škálu nástrojů pro přizpůsobení designu a možností požadovaných jak pro vývoj webových stránek, tak pro další online propagaci.

Pozornost si zaslouží také cenová politika Wix. Tvůrce webových stránek má zcela zdarma plán, který vám umožní podrobně otestovat a prozkoumat systém před upgradem na jeden z jeho placených plánů. Jakmile se rozhodnete pro pokročilé předplatné, budete si moci vybrat ze dvou typů předplatného Wix – standardní a obchodní / eCommerce. Náklady na standardní plány začínají 13 USD / měsíc, zatímco obchodní plány začínají 23 USD / měsíc.

Vyzkoušejte Wix zdarma

WordPress – nejpoužívanější redakční systém na světě

WordPress - nejpoužívanější redakční systém na světě

WordPress – je nejpoužívanější systém pro správu obsahu na světě, který lze použít ke spuštění a přizpůsobení všech typů jednoduchých až složitých projektů. Bez ohledu na to, jaké máte zkušenosti s webovým designem, o platformě jste se určitě dozvěděli díky svým působivým možnostem přizpůsobení designu, univerzálnosti pluginů a výkonným integračním funkcím. Systém existuje již více než tucet let a zlepšil jeho funkčnost a flexibilitu poskytovaného nastavení. Je na čase hned získat hlavní výhody CMS:

 • Blogovací modul. WordPress byl původně vytvořen jako platforma pro blogování, a proto nabízí širokou škálu funkcí a nástrojů, které umožňují nastavení a přizpůsobení plně funkčních blogů. To však neznamená, že s platformou nebudete moci zahájit další typy projektů. Systém neimplikuje hluboké povědomí o designu webových stránek ani kódování. Nezapomeňte však, že znalost základů programování bude při práci se službou rozhodně bonusem.
 • Integrace pluginů a šablon. Bez ohledu na to, jaký typ webových stránek hodláte spustit, bez integrace pluginů a šablon nezačnete, pokud si přejete, aby byl úspěšný. Na webu najdete několik pluginů a témat WordPress, které jsou zdarma i placené. Uvědomte si, že bezplatné doplňky / návrhy nejsou zcela bezpečné a spolehlivé, protože mohou zahrnovat malware, který může nakonec ohrozit bezpečnost a výkon vašeho webu..
 • Gutenberg Editor. WordPress změnil revoluci v přístupu k vývoji webových stránek zavedením editoru Gutenberg. Zjednodušil proces webového návrhu, čímž se eliminovala potřeba úpravy kódu. Musíte procházet sbírku bloků obsahu, abyste je mohli dále přizpůsobit a nastavit, a přitom vytvářet rozvržení webových stránek.
 • Poskytovatel hostingu. WordPress nemá vlastní hosting, což vyvolává potřebu hledat nejlepšího poskytovatele na webu. CMS však doporučuje upřednostňovat Bluehost protože se jedná o jeden z nejdůvěryhodnějších a nejoblíbenějších systémů dostupných na trhu.

WordPress je zpočátku zdarma pro každého. Můžete si jej zdarma stáhnout a nainstalovat a je dokonce možné vytvořit v systému zdarma webové stránky. Pokud však očekáváte hlubší funkčnost svých projektů WordPress, nebudete investovat, aniž byste investovali do integrace pluginů a šablon. Navíc se budete muset starat o hosting a výběr domény.

Jak bylo uvedeno výše, nejlepším poskytovatelem hostingu pro WordPress a poskytovatelem, kterého oficiálně doporučuje, je Bluehost. Služba nabízí bezplatné doménové jméno pro první rok používání, bezplatný SSL certifikát, nepřetržitou zákaznickou podporu, instalaci WordPress jedním kliknutím, spoustu speciálních nabídek a věrnostní bonusy. Bluehost je také známý svým zaměřením na eCommerce, rozsáhlým trhem s pluginem, doplňky, skripty, rychlostí načítání stránky, vysokou mírou dostupnosti a řadou integrovatelných aplikací. Cena předplatného Bluehost začíná pouze 2,95 $ / měsíc – to je určitě dobrá nabídka!

Vyzkoušejte WordPress zdarma

Shopify – nejlepší platforma elektronického obchodování

Shopify - nejlepší platforma elektronického obchodování

Shopify – je nejlepší světově proslulý tvůrce webových stránek pro eCommerce, který přichází s výkonnou sadou funkcí a sadou nástrojů, které zajišťují hodné výsledky. Shopify je kanadská platforma elektronického obchodování se sídlem v Ottawě v Kanadě. Byla založena v roce 2004 a stala se nejmocnějším tvůrcem webových stránek na světě. Jako platforma elektronického obchodu se Shopify těší oblibě u uživatelů, kteří upřednostňují nakupování online. Není divu, že tento systém umožňuje vytvářet, přizpůsobovat a propagovat všechny typy online obchodů, od malých až po hypermarkety. Zde jsou hlavní rysy softwaru:

 • Místě prodeje (POS) Software. Služba Shopify má funkci POS, která umožňuje prodej produktů na fyzickém místě, přijímání kreditních karet a používání inventárních, marketingových, přepravních a správních nástrojů systému.
 • Funkce správy produktu. Platforma umožňuje integrovat nákupní košík a tlačítko „Koupit“ do vašeho internetového obchodu, aby zákazníci mohli vytvořit požadovaný počet produktových karet. Software bude odpovídajícím způsobem generovat kódy pro vkládání produktů v automatizovaném režimu, aby uživatelé mohli do svých projektů přidávat seznamy produktů / galerie. Systém je dodáván s funkcí importu / exportu souborů CSV, což zajišťuje pohodlnější proces správy produktu.
 • Pokročilé marketingové možnosti. Když se Shopify věnuje procesu propagace internetového obchodu, přichází s několika pokročilými marketingovými nástroji a funkcemi, které umožňují využívat špičkový výsledek. Mezi výhody, které zde můžete využít, je zpočátku vhodné zmínit příležitost vytvořit online příjmy, prozkoumat a analyzovat statistiky internetového obchodu, ovládat zůstatek na vašem eCommerce účtu a používat seznam výkonných funkcí Shopify jako App Store, BOGO slevy, Shopify Ping, Shopify Tap & Chip Reader a mnoho dalších.
 • Silné integrační příležitosti. Se službou Shopify můžete využít řadu výkonných integračních funkcí. Můžete tak úspěšně integrovat svůj účet Shopify se světově známými tržišti a účetním softwarem, jako jsou Amazon, Quickbooks, Xero atd. To vám umožní prodávat fyzické / digitální produkty na těchto platformách a využívat vícekanálovou podporu..
 • Rozšířená realita. Tato pokročilá funkce bude určitě velmi nápomocná, pokud jde o zvýšení účinnosti propagace produktů a růstu prodeje. Díky rozšířené realitě budete moci prezentovat produkty dostupné na skladě ve 3D režimu, aby vaši potenciální zákazníci mohli detailně vidět své výhody.

Cenová politika Shopify je mírná, ale rozhodně splňuje očekávání uživatelů. Rozsah funkcí, které software nabízí, je více než dostačující pro provozování všech typů projektů elektronického obchodu – od malých až po komplikované. K dispozici je bezplatná 14denní zkušební verze, během níž si můžete podrobně otestovat jedno z předplatných Shopify. Nejlevnější plán, který můžete upgradovat na náklady 9 $ / měsíc, což je docela rozumné a dostupné řešení.

Vyzkoušejte službu Shopify zdarma

Bluehost – nejpoužívanější poskytovatel služeb hostingu

Bluehost - nejpoužívanější poskytovatel služeb hostingu

Bluehost – je nejpoužívanější poskytovatel hostingových služeb, který je také známý svou bezpečností, důvěryhodností a výkonnými funkcemi. Platforma funguje skvěle zejména pro uživatele, kteří nikdy nebyli zapojeni do vývoje webových stránek nebo dosud CMS nepoužívali. Systém je perfektní volbou pro ukládání libovolných typů webových projektů, bez ohledu na jejich velikost, složitost oblasti specializace. Mezitím je Bluehost jediným poskytovatelem hostingu, který je oficiálně doporučován redakčním systémem WordPress kvůli mnoha výhodám, které nabízí. Tady jdou:

 • Integrované tržiště. Bluehost přichází s výkonným integrovaným trhem, který poskytuje rozsáhlý výběr aplikací, skriptů, doplňků a widgetů, které mohou zvýšit výkon vašeho webu na zcela novou úroveň. Mezi aplikacemi, které si můžete vybrat zde, má smysl zmínit několik šablon WordPress, rozšíření blogů a eCommerce, nástroje pro projektový marketing a propagaci, galerie obrázků atd..
 • Bezpečnost. Systém je známý svými pokročilými možnostmi zabezpečení a ochrany před nevyžádanou poštou, které umožňují zabránit neoprávněnému přístupu uživatelů třetích stran k vašemu projektu a všestranným hrozbám důvěrnosti. Spolu s funkcí ochrany horkých odkazů nabízí Bluehost širokou škálu bezpečnostních nástrojů, včetně spammeru, spamového experta a dalších.
 • Rychlost načítání stránky a vysoké rychlosti provozu. Poskytovatel hostingu zajišťuje zvýšení rychlosti načítání stránky a zvýšení provozuschopnosti. Tyto funkce umožňují zlepšit výkon vašich webových stránek a přinést je na zcela novou úroveň. Takový přístup nakonec vede k růstu provozu a zlepšení funkčnosti vašeho projektu.
 • Flexibilita. Společnost se úspěšně integruje s několika externími službami, aplikacemi a doplňky, které mají pozitivní dopad na celkový výkon webových stránek. Je na vás, abyste si vybrali ty služby, které přispějí k vaší popularitě a propagaci vaší firmy.

Cenová politika Bluehostingu je více než dostupná pro všechny. Systém nabízí dva typy předplatného, ​​z nichž nejlevnější stojí pouze 2,95 $ / měsíc. Plán poskytuje několik výhod včetně neomezené šířky pásma, funkce připojení SSL, více pravidelných aktualizací WordPress a dalších.

Vyzkoušejte nyní Bluehost

Weebly – společný tvůrce webových stránek od společnosti Square, Inc.

Weebly - společný tvůrce webových stránek od Square, Inc.

Weebly – je důvěryhodný tvůrce webových stránek, který se používá k vývoji a přizpůsobení atraktivních a plně funkčních webů. Tvůrce webových stránek byl spuštěn v roce 2006 a získal popularitu u více než 50 milionů uživatelů po celém světě.

K dnešnímu dni je tvůrce webových stránek vybírán hlavně uživateli, kteří mají v úmyslu vytvořit malé až velké internetové obchody, ale stále je lze použít k zahájení dalších typů projektů pro osobní a obchodní aplikace. Kromě ohromující sady funkcí eCommerce je Weebly známá také svými rozsáhlými funkcemi pro blogování, úpravy obrázků a integraci. Máte-li zájem o spolupráci s Weebly, podívejte se na jeho vynikající vlastnosti nyní:

 • Rozsáhlé možnosti integrace. Weebly přichází se spoustou integrovatelných widgetů a aplikací, které si můžete vybrat pro své projekty. Patří mezi ně mediální soubory, mapy, prezentace, sbírky obrázků, vyhledávací pole a co ne. Funkce „Vložit kód“ vám zase umožňuje přidat na stránku požadované množství prvků, které mu dodají jedinečný design. Tvůrce webových stránek navíc poskytuje řadu pokročilých funkcí, díky nimž vyniká v davu.
 • eCommerce. Jak je uvedeno výše, Weebly má nyní nejvyšší zaměření na eCommerce. Tvůrce webových stránek zahrnuje několik funkcí zaměřených na podnikání, které mají výrazný dopad na výkon vašeho internetového obchodu. Tedy přichází s integrovaným nákupním vozíkem, bezpečnými platebními a expedičními možnostmi, rozsáhlými nástroji pro správu produktů, pohodlným a užitečným vyhledávacím filtrem, exkluzivními nabídkami a podporou zákaznické podpory, importem / exportem produktů CSV, praktickými mobilními aplikacemi a co ne.
 • Blogování. Weebly umožňuje připojení a správu plně funkčního blogu k vašemu projektu v téměř žádném okamžiku. Co můžete udělat pro spuštění blogu je přidání, aktualizace a plánování příspěvků, přiřazení možností sdílení sociálních médií pro každý příspěvek, výběr upřednostňovaného systému komentářů, přizpůsobení zápatí a záhlaví pro každý přidaný příspěvek, výběr metaznaček pro články a co ne . Systém také nabízí sadu šablon blogů, které jsou zdarma a také přizpůsobitelné.
 • Weebly Propagujte nástroj. Tento nástroj byl představen před nedávnem, ale odhaluje několik možností e-mailového marketingu pro uživatele systému. Je dodáván se sadou hotových návrhů pro různé typy e-mailů (promo zpravodaje, bulletiny, prezentace událostí a produktů atd.) a automaticky vytváří zprávy s ohledem na aktivitu uživatele. E-mailové marketingové kampaně organizované a držené pomocí tohoto nástroje jsou efektivní a profesionální. Weebly Promote také nabízí praktického konstruktéra drag-and-drop, řadu nástrojů technické podpory, možnosti segmentace kontaktů a další.

Weebly také vyniká z davu díky své univerzální a přitom dostupné cenové politice. Tvůrce webových stránek nabízí několik typů předplatných, včetně bezplatného nikdy nekončícího plánu, který vám umožní vyzkoušet celou sadu funkcí systému ve svůj prospěch. Náklady na placené plány začínají 4 $ / měsíc a rostou s ohledem na funkce / podmínky zahrnuté do placených předplatných.

Vyzkoušejte Weebly zdarma

Squarespace – All-In-One Web Builder

Squarespace - All-In-One Web Builder

Squarespace – je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších tvůrců webových stránek typu „vše v jednom“, který je zaměřen především na potřeby kreativ a podnikatelů. Systém umožňuje spouštět různé typy projektů, ale obzvláště funguje skvěle pro portfolia, blogy a malé digitální internetové obchody. Důležité je, že všechny webové stránky vytvořené pomocí programu Squarespace mají atraktivní design a pozoruhodnou funkčnost, přestože systém není pro začátečníky docela snadný zvládnout. Podívejte se na některé z nejpozoruhodnějších funkcí Squarespace:

 • WYSIWYG Editor. Jako tvůrce webových stránek WYSIWYG vám Squarespace umožňuje řídit celý proces vývoje webových stránek. Měli byste však mít na paměti, že všechny provedené úpravy se ukládají automaticky, takže možnost náhledu není dostupná. To znamená, že až do zveřejnění webu neuvidíte konečný výsledek. Odpovídajícím způsobem to uvidí návštěvníci vašeho webu spolu s chybami a chybami, které můžete náhodně udělat.
 • Citlivé šablony. Šablony čtverců jsou plně citlivé a vyznačují se vysokou kvalitou, i když kolekce návrhů není tak rozsáhlá ve srovnání s jinými populárními službami. Tvůrce webových stránek je dodáván s pohodlným editorem drag-and-drop, který vám umožní snadno vybrat a uspořádat požadované prvky webových stránek. Platforma nabízí profesionální šablony, které jsou skvělé, pokud jde o vývoj digitálních internetových obchodů, portfolií, blogů, webových stránek v kavárnách a restauracích, svatebních stránek a dalších podobných projektů.
 • Zaměření portfolia. Program Squarespace má výraznou a bohatou sadu funkcí, která pokrývá převládající množství potřeb uživatelů při vytváření portfolia. Systém je dodáván s programem Cover Page Builder, možnostmi úprav HTML / CSS, editorem pokladny pro digitální obchody, logem & Nástroj pro úpravu názvu. Nabízí také pokročilý editor stylů, který vám umožní vybrat různé styly stránek podle vašich potřeb (mezi ně patří titulní stránky, galerie, stránky blogů, stránky indexu, stránky blogů a událostí a co ne). Jakmile vyberete požadovaný typ stránky, ostatní stránky se automaticky přizpůsobí.
 • eCommerce. Tvůrce webových stránek umožňuje spouštění a správu malých a středních internetových obchodů, jejichž funkčnost bude záviset na vybraném plánu. Součástí eCommerce je bezplatný SSL certifikát, integrovaný nákupní košík, atraktivní možnosti zobrazení produktu, funkce vkládání videa, podrobná prezentace produktu a popis. Můžete také přidat všestranné varianty produktů, iniciovat věrnostní programy a také upravit ceny a možnosti dopravy podle vašich potřeb.
 • Blogování. S programem Squarespace můžete založit a spravovat svůj vlastní blog a zvýšit tak míru zapojení a spokojenosti uživatelů. Zde můžete publikovat a aktualizovat příspěvky, aktivovat komentáře a kanály RSS, přidávat značky geolokace, používat značkování iTunes, možnost rebloggingu a další.

Squarespace je důvěryhodný tvůrce webových stránek v cloudu, který skvěle pracuje při vytváření portfolií, malých a středních webových stránek elektronického obchodu i obchodních projektů. Tvůrce webových stránek nenabízí žádné bezplatné plány, ale umožňuje testování funkčnosti systému během 14denní bezplatné zkušební verze. Cena placeného předplatného začíná na 12 $ / měsíc, což je docela dobrá volba pro každého uživatele, který má zájem o další systémovou aplikaci.

Vyzkoušejte Squarespace zdarma

Tailor Brands – Populární společnost pro vytváření webových stránek

Tailor Brands - Populární společnost pro vytváření webových stránek

Tailor Brands – je populární společnost zabývající se budováním webových stránek, která vidí své hlavní poslání pomáhat podnikům zefektivnit procesy jejich značky. Systém zajišťuje špičkové značky a design pro vaši firmu, aby se vynořila z davu. Tailor Brands využívá technologii Artificial Intelligence, která přispívá k výkonu vašeho projektu a jedinečné identitě značky. Níže jsou uvedeny nejvýraznější vrcholy společnosti, díky nimž se odlišuje od davu:

 • Logo Maker. Tato platforma umožňuje navrhnout jedinečná loga pro vaši firmu, aby se dařilo a odhalila vaši firemní identitu. Tato služba nabízí více nástrojů pro vytváření loga dostupných na skladě a můžete si vybrat požadované prvky pro návrh loga, které splní vaše požadavky. Celý proces vytváření loga je snadný, rychlý a pohodlný i pro začátečníky, což je vysvětleno integrovaným algoritmem AO, který dělá celou práci za vás.
 • Možnosti sociální správy. Platforma má plně integrovanou platformu sociálního řízení, která umožňuje sdílet obsah související s projektem a publikovat články v sociálních sítích.
 • Přizpůsobit reklamy. Služba je známá díky integrované platformě Tailor Ads, která umožňuje vytváření a přidávání okamžitých reklam, které jsou poskytovány v různých variantách, aby odpovídaly požadavkům a potřebám uživatelů..
 • Branding Toolset. Tailor Brands uděluje přístup k pokročilé sadě nástrojů pro obchodní značky, které jsou vytvářeny s ohledem na specializaci vaší společnosti a na propagaci. Nástroje jsou vysoce přizpůsobivé. To znamená, že pomocí nápadů na vizitky nebo souborů EPS můžete vytvořit vynikající design webových stránek, který vyhoví požadavkům vaší webové stránky.

Tailor Brands je profesionální obchodní značka a společnost zabývající se vývojem webových aplikací, která přichází s širokou škálou integrovaných nástrojů a funkcí. Systém nemá zdarma plán, ale jeho placené předplatné je poskytováno za dostupnou cenu. Cena nejlevnějšího plánu začíná na 9,99 $ / měsíc. Pokud však provedete jednorázovou roční platbu, může být snížena na 2,99 $ / měsíc.

Vyzkoušejte Tailor Brands Now

Sečteno a podtrženo

Výběr tvůrců webových stránek je univerzální a existuje spousta možností pro různé výklenky. Uživatelé však stále čelí problémům, pokud jde o výběr slušného nástroje pro vytváření webových stránek. Wix, Shopify, Squarespace, Weebly, Bluehost, Tailor Brands a WordPress CMS jsou nejznámější služby na světě, které nevyžadují vůbec žádnou prezentaci. Každý z nich je lídrem v určitém výklenku, ať už jde o tvůrce webových stránek, hostingovou společnost nebo CMS. Pokud v současné době hledáte vhodné řešení v těchto výklencích, budou tyto platformy jistě rozumnou investicí, která se nakonec vyplatí.

Vytvořte web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map