Tvůrci webových stránek: Analyzovány programy White Label a Reseller

Nejlepší stavitelé webových stránek pro školy a učitele


Význam bílého označování v současné výklenku pro webový design by neměl být podceňován, zejména pokud jde o úspěšný vývoj webových stránek. White Labelling je výkonná strategie, která umožňuje zvýšení distribučních sazeb a zároveň se soustřeďuje na marketing produktů místo jejich vytváření. Díky tomu získáte více výhod, včetně zvýšení zákaznické základny, provozu na webu, obchodního potenciálu a samozřejmě zisku.

Bílé značení v designu webových stránek přispívá k snadnému budování značky na webových stránkách a v podnikání, ke snížení marketingových investic, vývoji nákladově efektivních řešení, růstu hodnoty produktů / služeb, zaměření na prodej atd. Mnoho softwarových společností, včetně tvůrců webových stránek, používá bílé označování jako důležitou součást svého podnikání. strategie, protože je výhodná pro obě strany: výrobci získávají více zákazníků bez dalších marketingových investic, zatímco prodejci získávají provize, aniž by se museli starat o produkt, který prodávají.

Provedli jsme několik výzkumů v tomto tématu, abychom vám dostali seznam tvůrců webových stránek, kteří nabízejí buď řešení bílé štítky, nebo zajímavé alternativy k tomuto tématu. Ať už jste nezávislý designér, začínající firma nebo zavedená společnost, máme vás krytou.

Analyzovali jsme 10 nejlepších webových stránek pro tvorbu webových stránek & Programy prodejce:

 1. IM Creator PRO – Nejlepší Whitelabel & Program prodejce
 2. Software Ucraft – White Label Web Builder
 3. Bookmark – Program agentury White Designel Design Agency
 4. uKit – jeden z nejlepších celoživotních affiliate programů
 5. Wix – bílý štítek & Program prodejců vysvětlen
 6. ShopWired – platforma elektronického obchodování na bílém štítku
 7. Weebly pro webové designéry – podrobný přehled programů
 8. Webydo – All-In-One webová designová platforma
 9. Duda – tvůrce webových stránek se správou klientů
 10. Platforma pro vývojáře Squarespace je vysvětlena

Pokud máte pravdu, že zahájíte vlastní podnikání s bílými štítky, můžete být vyzváni, abyste se dozvěděli více o těchto typech softwaru pro tvorbu webových stránek a programech, které nabízejí. Každý z těchto systémů stojí za pozornost, protože každý z nich nabízí několik výhod bílé značky, které přispívají k výkonu a propagaci vaší firmy. Podívejme se na nejoblíbenější a nejoblíbenější tvůrce webových stránek, kteří poskytují pokročilá řešení pro bílé štítky.

IM Creator Pro – Nejlepší bílý štítek & Program prodejce

IM Creator White Label

IM Creator – je plně vybavený webový tvůrce, který nabízí to nejlepší a nejlevnější Řešení White Label zaměřené na podnikavé webové designéry, agentury pro webový design, prodejce a startupy. Začnete velmi malou počáteční investicí (roční platba 350 $) a můžete vytvářet a publikovat tolik webů, kolik chcete. Všechny weby také získají neomezený hosting zdarma bez ohledu na to, kolik provozu získají. Existují také úrovně související s agenturami a hostingovými společnostmi, které jim umožňují hostovat weby na jejich serverech a účtovat za ně také uživatele.

Pokud potřebujete tyto a další možnosti, jako je integrace cPanel, API vlastní domény a další funkce vývojářů, IM Creator nabízí dva balíčky White Label: ‘Host It Yourself‘ a ‘Servers Control‘. Kromě ‘Standard White Label‘ vás (nebo vaše společnost) získejte neomezený potenciál pro správu funkčnosti tvůrce webových stránek pod vaší značkou. Náklady na tyto balíčky jsou 2 500 a 25 000 USD.

Užitečný tip: můžete snížit cenu „Standard White Label“ o 20% pomocí speciálního promokódu pro návštěvníky SWB – superb20off.

Klíčové vlastnosti programu White Creator IM Creator

 • Plná kontrola. Díky řešení White Label získáte plnou kontrolu nad prvky editoru webových stránek. Mezi ně patří jazyky (můžete svůj web zpřístupnit v jakémkoli jazyce, pokud je to potřeba), ceny, výběr šablony, vytvoření uživatele, úpravy webu a další.
 • Styl značky webových stránek. Systém se integruje do vaší firemní značky a umožňuje vám vytvořit si vlastní projekt, který bude zahrnovat identitu a uznání značky. Nahrazením původní značky IM Creator získáte příležitost, aby byl váš projekt rozpoznatelný pro stávající i potenciální zákazníky.
 • Registrace domény. Tento nástroj umožňuje vytvářet a registrovat neomezený počet webů a domén ve vybraném plánu.
 • Kontrolní panel. Tvůrce webových stránek je dodáván s ovládacím panelem, který je vytvořen s ohledem na potřeby prodejců a nabízí více funkcí sledování výkonu projektu..
 • Zákaznická podpora. Při použití nástroje White Label využijete nepřetržitou podporu zákaznické podpory, kterou můžete použít k vyřešení problémů souvisejících se systémem.
 • Bezpečnostní. Služba zajišťuje maximální bezpečnost všech plateb a osobních údajů dostupných na webových stránkách pomocí integrovaného certifikátu SSL.

Zkuste IM Creator White Label

Software Ucraft – White Label Web Builder

Ucraft White Label

Ucraft – je pokročilý tvůrce webových stránek, který spustil svůj Program White Label v červnu 2017. Jeho nabídka je dostatečně chytlavá pro všechny kategorie uživatelů. Pokud jste malé designérské studio nebo nezávislý pracovník, který ročně pracuje s desítkami jednoduchých nebo téměř jednoduchých webů, můžete použít řešení „Standard Package“, což stojí $ 479 / měsíc. Za tyto náklady obdržíte: vlastní značky, šablony a domény, cloudový hosting Google, jedinečné šablony navržené vývojáři webu Ucraft, aplikace eCommerce, integrovaná aplikace pro tvorbu přistávajících stránek, aplikace Logo Maker, více než 20 integrací s designovými, analytickými a marketingovými platformami , schopnost vytvářet neomezené weby.

Tento program White Label také přichází s vlastním administrátorským panelem, vyhrazeným správcem, programem Domain Reseller Program a vlastním fakturačním systémem a dalšími oprávněními. Jedná se o skutečně jedinečnou vlastnost takových nákladů na bílou značku.

Druhý plán společnosti Whitecraft – „Hostitelská platforma“ (1899 $ / měsíc) vyhovuje nejlépe pro velká webová studia, která ročně vytvářejí stovky webových stránek. Kromě předchozích možností získáte příležitost hostit webové stránky na své hostitelské platformě, vytvořit si vlastní program doporučení, rozšířit a přepsat jádro, používat restantní API pro vlastní integraci webových stránek, | výkonnou technickou podporu a mnoho dalších možností.

Klíčové vlastnosti programu Ucraft White Label:

 • Vlastní značka. Pokud jste webový designér, můžete vytvářet webové stránky bez značky Ucraft. Pro webdesign nebo hostingovou společnost existuje možnost použít editorské rozhraní Ucarft s vlastním logem.
 • Vlastní cenový model. Můžete fakturovat svým klientům cenový model, který se rozhodnete spravovat platby a předplatné podle potřeby. Zahrnuty jsou také prodejní kampaně a promo kódy se slevou.
 • Vlastní program doporučení. Svůj značkový webový tvůrce můžete propagovat prostřednictvím doporučení nebo přidružených programů. Můžete nastavit poplatek za doporučení, jak chcete.
 • Vlastní šablony. Díky designu nových šablon bude váš značkový webový tvůrce zcela jedinečný. Navíc získáte 5 šablon navržených týmem Ucraft.
 • Vlastní hosting. Při nastavování svého značkového webového tvůrce si můžete vybrat mezi hostingem na serverech Ucraft, Google Cloud nebo hostitelem vlastních serverů. Je to užitečné pro poskytovatele hostingu, kteří pro své klienty používají službu pro tvorbu webových stránek.
 • Vlastní internetový obchod. Můžete úspěšně spustit a spravovat svůj vlastní internetový obchod s využitím neomezených výhod programu White Label Program a jeho integrované aplikace eCommerce..
 • Vlastní integrace. Bez ohledu na plán White Label, který budete hledat, si budete moci vybrat a použít více než 20 integrací s pokročilými platformami designu, marketingu a analýzy. Spolupráce s těmito platformami účinně přispívá k vašim konverzním poměrům a udržení klientů.

Vyzkoušejte Ucraft White Label

Bookmark – Program agentury White Designel Design Agency

Záložka Web Design Agency

Záložka – je nová generace webových stránek, která přichází s pokročilými Program agentury, což účinně přispívá k růstu a rozšíření vašeho podnikání. Tento program vám umožní nastavit a spravovat vlastní webovou stránku agentury pro návrh webových stránek s využitím výkonného integrovaného nástroje umělé inteligence. Registrace do programu je velmi snadná.

Od dnešního dne se můžete stát registrovaným agentem záložek pouze za 99,95 $ / rok, přičemž využijete výnos založený na možnosti fakturace a podmínkách plánu, pro který půjdete. Mezi hlavní výhody programu nemůžeme zmínit pokročilé analytické nástroje, absenci záložkových reklam, možnosti integrace videa na pozadí, neomezený počet zákazníků, šířku pásma a místo na disku, funkci připojení domény atd..

Klíčové vlastnosti Programu Bookmark Agency:

 • Asistent AIDA. Díky integrovanému nástroji AIDA vám agenturní program Bookmark umožní získat hotový projekt v téměř žádném okamžiku as minimálními náklady na úsilí. Asistent AID AID založený na AI automaticky vytvoří webovou stránku s použitím obsahu, který poskytnete, a zároveň odpovídá na otázky, které systém generuje. Záložka využívá sílu umělé inteligence pro zvýšení míry konverze a zapojení uživatelů.
 • Více typů podnikání. Chcete-li zahájit plně funkční responzivní web s programem Bookmark Agency, můžete si vybrat z více než 750 typů podnikání na základě specializované oblasti a firmy, kterou plánujete spustit..
 • Rychlá správa webových stránek. Podmínky programu znamenají probíhající správu a fakturaci webových stránek, což odpovídajícím způsobem přispívá k efektivnímu provádění projektu.
 • Možnosti fakturace. Můžete si vybrat z několika možností fakturace, které nejlépe vyhovují vaší obchodní specifikaci. Systém tedy může zpracovat všechny fakturační nuance pro své klienty nebo můžete sami odpovídat za platební aspekty. Výnos, který získáte, bude záviset na vybrané fakturační možnosti.
 • Vložení vlastního kódu. Stejně jako systém umožňuje spustit web bez nutnosti kódování, umožňuje také použití funkce vkládání vlastního kódu při spuštění webové agentury.
 • Integrace pruhů. Bookmark zpracovává všechny platby a další související fakturační nuance prostřednictvím Stripe, spolehlivého a dobře známého obchodního procesoru. Vašim zákazníkům bude vyúčtována měsíčně, přičemž získáte 60% zisk. To je velmi pohodlné a šetří čas.
 • eCommerce. Tvůrce webových stránek je připraven od začátku na eCommerce, a tak umožňuje vašim klientům vytvářet a spravovat své vlastní internetové obchody. Mezi funkce eCommerce, které systém standardně nabízí, má smysl zmínit příležitost prodat neomezený počet produktů online nebo prostřednictvím Facebooku a Instagramu, absence transakčních poplatků, přizpůsobitelná e-mailová oznámení, velkoobchodní cenové skupiny, výkonné nástroje pro správu internetového obchodu , bezpečné platební možnosti, kupóny se slevou, integrovaný nákupní košík, dostupnost statistik internetového obchodu, možnosti dopravy a další.
 • Připojení certifikátu SSL. Systém umožňuje připojení SSL certifikátu pro zajištění maximální ochrany plateb a důvěrných informací poskytovaných uživateli webových stránek.

Vyzkoušejte Bookmark Agency Program

uKit – jeden z nejlepších celoživotních affiliate programů

uKit White Label

uKit – je tvůrce webových stránek pro malé firmy, který nabízí příležitost připojit se k internetu Partnerský program který umožňuje všem, kteří se podílejí na vytváření profesionálních webových stránek – webmasteři, nezávislí pracovníci, webdesignová studia a majitelé specializovaných komunit – řídit provoz uKit a dostávat zaplaceno.

Pokud odešlete nové uživatele z vašeho webu na web uKit, odškodní vás za každého, kdo skončí nákupem na serveru uKit..

Klíčové vlastnosti partnerského programu uKit:

 • Generování zisku. Registrovaní uživatelé uKit, kteří budou povzbuzovat své klienty, aby se připojili k systému, získají 30% všech plateb provedených doporučeným uživatelem. Čím více provozu jedete k uKit – tím vyšší zisk nakonec vygenerujete.
 • Přidružený ovládací panel. Všichni účastníci a účastníci affiliate programu uKit mají přístup ke sdílenému ovládacímu panelu. To je místo, kde mohou najít nejnovější zprávy týkající se systému, události, současná tvorba zisku nabízí systém, který zavádí, aby zajistila výnosnou a obohacující spolupráci.
 • Možnosti více výdělků. Partnerský program zahrnuje různé možnosti generování zisku na základě podmínek plánu, pro který se rozhodnete.
 • Věrnostní programy. uKit se zajímá o pohodlí svých klientů, a proto pravidelně zavádí speciální nabídky, věrnostní programy, bonusy, promo kódy a dárky, které přispívají k příležitostem generovat zisk.

Vyzkoušejte partnerský program uKit

Wix – bílý štítek & Program prodejců vysvětlen

Experti Wix Arena

Wix – je tvůrcem webových stránek typu all-in-one, který v současné době nenabízí bílé označení, má však dvě atraktivní možnosti:

 • Staňte se přidruženou společností vydělávat peníze za příjmy z vašeho webu. Po vytvoření přidruženého účtu a získání jedinečných odkazů můžete nasměrovat nové uživatele z vašeho webu na Wix a získat náhradu za každého, kdo skončí přechodem na Premium.
 • Staňte se partnerem Wix Jako populární a světově uznávaná značka získala společnost Wix důvěru uživatelů díky pokročilé sadě funkcí a nesčetným možnostem přizpůsobení designu a možností propagace webových stránek..

Klíčové vlastnosti partnerského programu Wix:

 • Není třeba spouštět samostatnou webovou stránku agentury pro design. Pokud čelíte potřebě vytvořit si vlastní webdesignové studio, nemusíte se obtěžovat přizpůsobením rozhraní administrátorského panelu, aby vyhovovalo vašim požadavkům na styl značky. Místo toho má smysl stát se odborníkem na Wix, aby měl přístup do systému kdykoli během dne a nabízel tam své služby webového designu. Jako partner společnosti Wix vytvoříte pro své klienty weby pomocí systému Wix a dostanete zaplaceno nejen za vaši návrhářskou práci vašich klientů, ale také za Wix za každý prémiový web..

  Tento plán funguje podobně jako jejich affiliate program. Zde budete moci předvést své portfolio dalším členům Wix, kteří hledají profesionální webdesignéry. Mezi výhody, které využijete, je třeba zmínit následující:

 • Možnost zobrazení vašeho portfolia potenciálním klientům;
 • Přístup k panelu expertů, který obsahuje následující oddíly: Novinky & Zdroje, blog odborníků, nástroje & Průvodci, webináři odborníků, centrum expertů atd. Nezapomeňte, že počáteční přístup na ovládací panel bude poněkud omezený, ale jak budete vytvářet nové webové stránky pro klienty, vaše přístupová práva se rozšíří. Chcete-li automaticky získat neomezený přístup Experts Dashboard, musíte spustit 4 nebo více webů Premium Wix.

Vyzkoušejte Wix White Label

ShopWired – eCommerce Platfor pro bílé štítky

ShopWired White Label

ShopWired – je britská platforma elektronického obchodování, která vám umožňuje prodávat online bez řešení problémů souvisejících s webovým designem. Tento software umožňuje snadnou správu vašeho internetového obchodu a poskytuje více než tisíc špičkových funkcí a řešení elektronického obchodování. Patří mezi ně bogging engine, bezpečný a spolehlivý hosting, neomezená šířka pásma, více než 100 marketingových a prodejních nástrojů, podpora více kanálů, optimalizace SEO atd..

ShopWired také nabízí exkluzivní Řešení White Label která poskytuje všechny funkce a nástroje elektronického obchodu, které klient potřebuje pod vlastní značkou. Díky tomu je možné spouštět a spravovat všechny typy internetových obchodů s využitím rozsáhlých funkcí, které nabízí ShopWired.

Klíčové vlastnosti elektronického obchodu ShopWired White Label:

 • Rebranded System Management System. Systém správy webových stránek ShopWired je plně rebranding, aby vyhovoval vašim obchodním požadavkům, vzhledu značky a dalším klíčovým parametrům.
 • Profesionální responzivní šablony. Software eCommerce přichází s širokou řadou profesionálních šablon, které jsou vysoce přizpůsobitelné a citlivé. Tato témata můžete využít k tomu, abyste zákazníkům poskytli svobodu výběru a kreativní příležitosti v oblasti elektronického obchodování.
 • Hosting na podnikové úrovni. Tvůrce webových stránek je umístěn na důvěryhodné platformě Amazon Web Services, která dodržuje nejnovější bezpečnostní standardy a zajišťuje nejvyšší bezpečnost internetovým obchodům vytvořeným pomocí systému..
 • Zakázkový designový servis. Tento systém vám umožní nabídnout svým klientům zcela označenou zakázkovou designovou službu, která může pro jejich internetové obchody vytvářet špičkové designy s ohledem na jejich zvláštní preference a požadavky..
 • Rebranded zdroje. Zdrojové centrum ShopWired poskytuje přístup k více než 500 individuálním článkům nápovědy a poradenství, které uživatelům pomáhají získat maximum ze všech funkcí a nástrojů, které vaše společnost nabízí..
 • Podpora White Label. Můžete investovat zvláštní poplatek do získání první pomoci od týmu ShopWired a poskytnout svým zákazníkům profesionální podporu pod vlastní značkou.
 • Možnosti vytvoření produktu. Vaši zákazníci budou moci spravovat své zásoby produktů a inventární nástroje prostřednictvím vašeho účtu ShopWired. Mohou nahrávat neomezený počet obrázků pro každý produkt, uspořádat je do kategorií / podkategorií, používat rozšíření filtru zdarma k přidání možnosti vyhledávacího filtru do svých seznamů produktů, pomocí funkce importu / exportu upravovat a nahrávat hromadné produkty, nastavit parametry SEO pro lepší propagace internetového obchodu atd.
 • Odbyt & Růst konverzí. S programem ShopWired White Label budete moci zvýšit objem prodeje a míru konverze. Toho lze dosáhnout zapojením zákazníků a zobrazováním sociálních důkazů poskytováním recenzí ostatních zákazníků, zasíláním automatických e-mailových zpráv zákazníkům, kteří opustili nákupní vozíky, pomocí funkce Důvěryhodné obchody Google, která zvyšuje míru důvěry zákazníků atd..

Vyzkoušejte ShopWired White Label

Weebly pro webové designéry – + hloubkový přehled programů

Weebly White Label

Weebly – je webový tvůrce, který je dobrou volbou pro návrháře webových stránek na volné noze. Jejich malé bílé řešení etikety známé také jako Platforma pro návrháře poskytuje uživatelům zadní panel, který lze plně rebranded.

Nejsou zde žádné počáteční poplatky. Tato platforma umožňuje návrhářům bezplatně používat editor WYSIWYG, šablony a hostování systému. Poplatek vám budeme účtovat až poté, co bude web publikován v živé doméně klienta ($ 8 – $ 25 / měsíc) pro každý publikovaný web. Weebly umožňuje návrhářům účtovat svým klientům vyšší částky, než jsou jejich poplatky, a vydělávat opakující se příjem každý měsíc.

Aby bylo možné využívat pokročilé funkce a nástroje webového designu, nabízí tvůrce webových stránek členům „Design Platform“ plán WebPro. Náklady na předplatné představují 30 $ / měsíc. Získáte zde neomezený hosting, bezplatné připojení k certifikátu SSL a možnost vytvořit vlastní značkové weby.

Klíčové vlastnosti programu Weebly White Label:

 • Řízení kódu. Získáte plnou kontrolu nad každým projektem, který vyvíjíte. Je jen na vás, abyste vytvořili web nabitý funkcemi, který zvýší míru zapojení vašich zákazníků pomocí možností vkládání kódu, přidáním kódů Javascript / HTMl, přizpůsobením CSS atd..
 • eCommerce. Tento plán umožňuje poskytnout budoucím klientům pokročilé funkce a nástroje elektronického obchodování, jako jsou recenze produktů, možnosti dodání v reálném čase, více platebních bran a další.
 • Sdílená přístupová práva správce. Je jen na vás, abyste jednotlivým uživatelům a členům týmu udělili sdílená přístupová práva pro administrátorský panel. To má velký význam pro efektivní spolupráci při vývoji webových stránek, zejména pokud jde o snadný přístup a správu klientských účtů.
 • Vlastní klientský portál. Vestavěný vlastní klientský portál spolu s integrovaným panelem webových stránek umožňují sdílet přístupová práva se svými klienty, kteří chtějí spravovat své projekty, a přitom se držet vaší značky.
 • Oprávnění klienta. Máte možnost nastavit širokou škálu oprávnění pro ty klienty, kteří chtějí pracovat na vývoji svých webových stránek a být schopni je samostatně upravovat..

Vyzkoušejte Weebly White Label Program

Webydo – All-In-One web design platforma

Webydo White Label

Webydo – je důvěryhodný tvůrce webových stránek, který se jasně zaměřuje na agentury zabývající se webovým designem a nezávislé designéry a nabízí bílé označení jako Webydo pro agentury řešení. Tato funkce umožňuje plně rebrandovat systém a nabízí kompletní platformu webového designu pro efektivní spuštění a rozvoj vaší agentury.

Jako webdesignér a majitel agentury získáte řadu zásluh, které z dlouhodobého hlediska zajistí působivý výsledek a zvýšení zákaznické základny..

Klíčové vlastnosti programu Webydo White Label:

 • Plná kreativní kontrola. Získáte neomezenou kontrolu nad procesem vytváření webových stránek, což nakonec povede ke zvýšené návratnosti investic (pro vytváření webových stránek se systémem není vyžadováno žádné kódování) a míře uchovávání zákazníků. Odborníci Webydo vypočítali, že konečná doba vývoje webových stránek je snížena o 70%, což vám umožní dokončit mnohem více projektů než dříve.
 • Týmová spolupráce. Jste vítáni, abyste všem členům týmu, kteří odpovídají za různé fáze procesu vývoje webu, udělili přístupová práva ke sdílené správě webových stránek.
 • Servis na plný úvazek. Pokud se přihlásíte k odběru řešení „Webydo for Agencies“, získáte zákaznickou podporu i služby na plný úvazek. O váš projekt a efektivitu procesu vytváření webových stránek se postarají specializovaní odborníci na účet a asistenti technické podpory..

Vyzkoušejte Webydo White Label

Duda – tvůrce webových stránek se správou klientů

Duda White Label

Duda – je důvěryhodný tvůrce webových stránek, který přichází s programem White Label, který je k dispozici týmům, agenturám a uživatelům. Poskytuje prodejcům řadu nástrojů s bílou značkou: plnou verzi editoru Duda; přihlašovací stránka klienta a řídicí panel; obrazovky náhledu stránek, e-mailová komunikace a další.

Všechny adresy URL těchto nástrojů budou pod názvem domény distributora. Zobrazení každého prvku je přizpůsobitelné. Pro partnery nabízí Duda velkoobchodní ceny s dalšími slevami pro nejproduktivnější designéry.

Klíčové vlastnosti programu Duda White Label:

 • Přihlašovací obrazovka klienta. Tato funkce poskytuje vašim klientům příležitost přihlásit se do systému z přizpůsobené přihlašovací obrazovky s bílým štítkem, která se ideálně shoduje se značkou vaší webové stránky..
 • Vlastní tvůrce webových stránek. Vaši zákazníci budou moci vidět a používat přizpůsobený a rebranded webový tvůrce obsahující barvy vaší značky, logo a další prvky. Jakmile se dostanou k tvůrci stránek, uvidí odpovídajícím způsobem název vaší domény.
 • Panel klientů. Klienti získají přístup ke sdílenému ovládacímu panelu bílé štítky, kde si mohou prohlížet statistiky webových stránek, portál podpory a další obchodní informace.
 • Náhled webových stránek. Můžete vygenerovat verzi náhledu webových stránek, která bude obsahovat značku vaší firmy a dále ji odesílat svým klientům. Umožní zákazníkům pochopit, jak bude váš web vypadat na různých mobilních a stolních zařízeních.
 • Snadné úpravy. Vaši klienti budou moci své projekty upravovat i na cestách pod vaší značkou. Díky integrovanému mobilnímu editoru je možné upravovat webové stránky i z tabletů a aktualizovat obsah kdykoli během dne.
 • E-mailová oznámení. Ať už potřebujete informovat své klienty o jakýchkoli událostech nebo novinkách, nebo si jen plánujete, aby si byli vědomi svých obchodních informací, můžete zasílat značkové e-maily s požadovanými informacemi..
 • Oprávnění a kontrola. Jste to vy, kdo máte plnou kontrolu nad procesem editace zákazníků, oprávnění na webu a přístupovými právy. V tomto ohledu můžete udělat výběr funkcí, ke kterým budou mít vaši klienti přístup, udělit jednotlivým členům týmu individuální přístupová práva.

Vyzkoušejte Duda White Label

Platforma pro vývojáře Squarespace je vysvětlena

Čtvercový bílý štítek

Squarespace – je webový tvůrce bohatý na funkce, který má samostatný systém pro pokročilé uživatele Vývojářská platforma kde získáte plnou kontrolu nad kódem. V současné době však neexistuje žádná verze bílého štítku ani přidružený program programu Squarespace. Při použití platformy pro vývojáře však využijete několik výhod, které vám umožní vytvářet a přizpůsobovat plnohodnotné weby a integrovat nástroje třetích stran. Chcete-li spustit web, stačí vybrat preferovanou šablonu nebo navrhnout projekt od nuly.

Klíčové vlastnosti vývojářské platformy Squarespace:

 • Úpravy kódu. S plnou editací HTML / CSS získáte přístup k JavaScriptu a JSON API pro výstup zdrojového obsahu vytvořeného pomocí systému pro správu obsahu.
 • Nástroje a moduly. Systém nabízí sadu nástrojů a modulů pro zjednodušení procesu vývoje webu. Patří sem vývojové nástroje (Server, Toolbelt, ESLint Config), Frontend Moduly (Jádro, řadič, Merkur, Darwin, Pomocné, Rozvržení: Základní třída, Rozvržení: Automatické sloupce, Polyfill, Společenské odkazy, Video pozadí, Video pozadí vykreslování), Template Frameworks (Wright, Endeavour, Bureau, Doncab, Dossier) a více.
 • Týmová spolupráce. Program Squarespace je dodáván s úložišti šablon, které se automaticky zobrazuje prostřednictvím Gitu, čímž přispívá k efektivní spolupráci a týmové spolupráci..
 • Rozšířená síť pro doručování obsahu. Tvůrce webových stránek je dodáván s integrovanou sítí pro doručování obsahu, která zkracuje dobu načítání webových stránek pomocí geograficky distribuovaných serverů.

Kromě platformy pro vývojáře vystupuje Squarespace také díky davu Kruhové řešení. To vám umožní začít podnikat v oblasti webdesignu a učit se od renomovaných kreativních podnikatelů a vývojářů webových stránek z celého světa. Co získáte z nabídky specializovaných znalostí, pokročilých nástrojů pro webový design a výkonné podpory pro podporu rozvoje vašeho internetového podnikání.

Klíčové vlastnosti kruhu Squarespace:

 • Profesionální nástroj pro návrh. Členové, kteří se připojili k programu Squarespace Circle, získají okamžitý přístup k pokročilým nástrojům pro přizpůsobení designu, doporučením komunity, průvodcům, marketingovým materiálům a tipům pro efektivní nastavení a propagaci webového designu.
 • Centrum zdrojů. Kromě Design Toolkitu také využíváte pomoc odborných průvodců, kteří vám poskytují nejlepší doporučení ohledně úspěšné propagace podnikání, generování zákazníků a základů toho, jak zůstat na špici. Program autorizovaného trenéra je také k dispozici zde.
 • Přístup do komunity. Po vstupu do kruhu získáte příležitost k výměně a sdílení nápadů s rozsáhlou a živou komunitou Squarespace. Toho lze dosáhnout prostřednictvím účasti na fóru členů komunity, Circle Events, více příležitostech kreativní spolupráce.
 • Exkluzivní nabídky na náměstí. Spolu s výkonnou zákaznickou podporou nabízí tvůrce webových stránek 20% slevu, 6měsíční zkušební období, přístup k beta testům, týdenní zprávy o produktech, globální uznání projevené jedinečným odznakem Squarespace Circle zobrazeným na webových stránkách a další významné zásluhy.

Vyzkoušejte Squarespace White Label

Sečteno a podtrženo

Důvody, proč začít a rozvíjet vaše podnikání v oblasti webdesignu, mohou být univerzální. Ať už máte jakékoli záměry a touhy, můžete si vybrat ze dvou způsobů, jak toho dosáhnout. Můžete vybrat řešení White Label nebo alternativu dalšího prodeje. Která možnost nejlépe vyhovuje vašemu konkrétnímu podnikání? To závisí na specifikacích každé z těchto možností a na vašich osobních požadavcích.

Programy White Label umožňují zahájit obchod se značkovým webovým designem, zatímco řešení pro prodejce umožňují budování zákaznické základny prostřednictvím existujícího webu nebo blogu. Obě možnosti stojí za pozornost, i když se liší v přístupech, strategiích, vlastnostech, technikách a nabízených nástrojích. Je jen na vás, abyste vybrali nejlepší variantu na základě cílů a obchodních modelů, které jste původně nastavili.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map