Hosting24 Recenzie, funkcie, ceny, ponuky a ďalšie

hosting24


Všetci sme to už videli predtým: Poskytovatelia webhostingu s hyperbolickým jazykom a sľuby:

 • Zaručená 99,9% dostupnosť!
 • Najrýchlejšie načítanie stránky v okolí!
 • Už sa nemusíte obávať zálohovania dát!

To nás privádza k Hosting24, založená v Litve v roku 2008 a má ďalšie kancelárie v Ázii, Afrike a Južnej Amerike. Tvrdo pracuje na vytvorení vlastnej časti vysoko segmentovaného hostingového priemyslu.

Od januára 2017 tvrdila, že má každý deň vytvorených 29 miliónov používateľov s 20 000 novými registráciami používateľov a 15 000 novými webovými stránkami. Okrem toho 2018 priniesol a vysoko ponúkaná aktualizácia s novým dizajnom stránok, aktualizovanou oblasťou členov, vylepšením výkonu a vylepšeným zákazníckym servisom.

Hosting24 je súčasťou skupiny Hostinger, ktorá zahŕňa softvér Zyro na vytváranie webových stránok, softvér elektronického obchodovania s otvoreným zdrojovým kódom BoxBilling a najmenej dvaja ďalší poskytovatelia webhostingu, 000webhost a VPS.me. Vaše peniaze a údaje sú príliš dôležité na to, aby ste verili iba s ktokoľvek. Ako teda hodnotí Hosting24, pokiaľ ide o sľuby verzus dodanie? Ktoré funkcie by vám mohli priniesť len to, aby ste sa na chvíľu oplatili? Náš podrobný prehľad uvedený nižšie obsahuje všetky kľúčové fakty a súvisiace informácie.

Ako funguje Hosting24?

Hosting24

Hosting24 ponúka celú škálu služieb založených na Linuxe: zdieľaný webhosting, hosting virtuálnych súkromných serverov (VPS), hosting distribútorov a registráciu domén. Hosting24 je akreditovaný registrátor domén ICANN.

K dispozícii je tiež služba WordPress, cPanel a e-mail. Existuje primeraná vedomostná základňa rozdelená na tri široké oblasti: webové stránky, domény a všeobecné témy, ako je fakturácia, správa profilov a certifikáty SSL (Secure Sockets Layer (SSL)).

Na jej domovskej stránke je opísaná živá podpora zákazníka 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ale bez prihlásenia sa na účet sú jediným kontaktným prostriedkom na webe – inými ako bežnými poštovými adresami v kanceláriách spoločnosti – dve všeobecné formy: jedna na hlásenie zneužitia a druhá na všeobecné otázky. Na stránke kontaktu je odkaz na live chat, ale nasmeruje vás na formulár všeobecného dotazu.

Existujú tri spoločné plány hostenia: jednoduché, prémiové a obchodné.

Jednotný plán webových stránok podporuje jeden web, jeden e-mailový účet a obmedzené množstvo úložného priestoru a šírky pásma.

Prémiové a obchodné plány prichádzajú s bezplatnou doménou a neobmedzeným počtom podporovaných webových stránok, e-mailových účtov, úložného priestoru a šírky pásma.

Medzi ďalšie funkcie obchodného plánu patria denné zálohy, „luxusná“ živá podpora a bezplatný certifikát SSL.

Existujú štyri hostingové plány VPS s rôznymi množstvami pamäte RAM (1-4 koncerty), úložného priestoru (20-80 koncertov) a šírky pásma (1000-4000 koncertov). CPU majú rýchlosti od 2,4 GHz do 9,6 GHz. Všetky plány sa dodávajú so špeciálnou adresou internetového protokolu (IP), úplným prístupom root, podporou IPv6 a jednotkami SSD..

Existujú dva plány hostenia predajcov: štartér a obchod. Oba plány zahŕňajú bezplatnú licenciu na používanie služieb cPanel a WHM, vyhradenú ochranu proti odmietnutiu služby CloudFlare (DDOS) a dodávku cloudových SMTP spolu s bezplatným názvom domény a certifikátmi SSL.

Najväčšie rozdiely medzi týmito dvoma plánmi sú limity úložiska (50 koncertov vs. neobmedzené), limity šírky pásma (500 koncertov vs. neobmedzené) a počet účtov cPanel (50 vs. 150).

Poskytovanie jedinečných funkcií hostingu24

Najunikátnejšie je hosting24 ZYRO, Proprietárny softvér na tvorbu webových stránok, ktorý poskytuje zákazníkom na používanie, materská spoločnosť Hostinger Group. K dispozícii je široký výber profesionálne vyzerajúcich šablón, ktoré možno tiež ľahko upraviť pomocou nástrojov drag-and-drop.

Zahrnuté sú aj nástroje na optimalizáciu vyhľadávacích nástrojov (SEO). Ďalšou užitočnou funkciou je schopnosť vytvárať viacjazyčné webové stránky, ktoré vám umožňujú osloviť globálne publikum. Chcete optimalizovať svoju webovú stránku pre tablety a smartfóny? Zyro to robí automaticky. Na integráciu nákupných košíkov elektronického obchodu nie je potrebné žiadne kódovanie.

Ďalším produktom skupiny Hostinger, ktorý by ste mohli zvážiť kvôli ľahkej integrácii, je open-source Softvér BoxBillingce. Bezplatná verzia podporuje jedného zamestnanca, dve meny, tri propagačné kódy a päť produktov.

Platená verzia – ktorá je iba 5 dolárov mesačne – podporuje neobmedzený počet zamestnancov, meny, propagačné kódy a produkty. Navyše je kompatibilný s PayPal, AlertPay a WebMoney spolu s mnohými ďalšími online platobnými systémami.

Nakoniec, ak sa vám páči, čo hosting24 ponúka, môžete zvážiť partnerstvo s jeho pridruženým programom. Pripojiť sa môžete zadarmo a získate 100% províziu za každý zdieľaný hostingový predaj a 50% za každý hostingový predaj VPS, ktorý je výsledkom sprostredkovania.

Provízie, ktoré môžete zadať, tiež nie sú obmedzené. Jediné, čo musíte urobiť, je zaregistrovať sa, zdieľať pridružený odkaz, prípadne si dokonca pridať nejaké bannery na svoj vlastný web s vysokou návštevnosťou a počkať, kým sa provízie nezrušia.

stanovenie ceny

Rozdiely medzi plánmi zdieľaného hostingu a predajcu sú uvedené vyššie. Ceny uvedené nižšie odrážajú aktuálne mesačné sadzby na produktových stránkach hostingu24. Tieto by sa mohli zmeniť, takže ak na svoje stránky prejdete, skontrolujte ceny dvakrát. Na konci tohto preskúmania sú navyše príležitosti na ďalšie zľavy.

Zdieľaný hosting

 • Jeden webhosting: 2,15 USD (46% zľava na štandardných 3,99 USD)
 • Prémiový webový hosting: 3,49 USD (61% zľava na štandardných 8,84 USD)
 • Firemný web hosting: 7,95 dolárov (34% zľava na štandardných 11,99 dolárov)

Hosting VPS

 • Plán 1: 8,52 dolárov (21% zľava na štandardných 10,78 dolárov) 1 GB RAM, CPU 2,4 GHz, 20 GB úložného priestoru, 1 000 koncertného pásma
 • Plán 2: 17,03 $ (21% zľava na štandardné 21,56 USD) 2 GB RAM, 4,8 GHz CPU, 40 GB úložného priestoru, 2 000 koncertov
 • Plán 3: 25,55 dolárov (21% zľava na štandardné 32,34 dolárov) 3 GB RAM, 7,2 GHz CPU, 60 GB úložného priestoru, 3 000 koncertov
 • Plán 4: 34,06 dolárov (21% zľava na štandardné 43,12 dolárov) 4 GB RAM RAM, CPU 9,6 GHz, 80 GB úložného priestoru, 4 000 koncertov

Reseller Hosting

 • Štartér cPanel: 25,99 $ (28% zľava na štandardných 35,99 $)
 • cPanel Business: 41,99 dolárov (25% zľava na štandardné 55,99 dolárov)

Čo si ľudia myslia o hostovaní24?

Ako je obvyklé, keď readingreviews, výsledky majú tendenciu byť zmiešané.

Pre používateľov, ktorí mali s Hosting24 pozitívne skúsenosti, sa tieto týkajú nízkych cien, relatívne rýchlej podpory zákazníkov a konzistentnej dostupnosti. Podporné lístky majú niekedy pomalé reakcie, ale väčšina ľudí považovala možnosť živého rozhovoru za neustále užitočnú. Navyše je oblasť členov vnímaná ako pozitívna a užitočná funkcia.

Na druhej strane, niektorí zákazníci mali problémy s percentuálnymi údajmi o dostupnosti, nedostatkom primeraného riešenia problémov prostredníctvom služieb zákazníkom a reakciou spoločnosti Hosting24 na útoky DDOS. Niektorí zákazníci okrem toho napriek častému zálohovaniu údajov hlásia, že po zálohovaní sa odstránia staršie údaje, čo v prípade potreby znemožňuje návrat k starším verziám..

Musíme pripustiť: Recenzie online môžu byť problematické.

Koniec koncov, spravidla budete musieť milovať alebo nenávidieť niečo, aby ste si našli čas na napísanie recenzie. Pri každom produkte alebo službe je v strede veľká, tichá väčšina, ktorá je spokojná s tým, čo dostáva.

Kľúčovou vecou je zaznamenanie týchto extrémnych reakcií na oboch koncoch ratingovej stupnice, aby ste mali oči otvorené pre potenciálne dobré alebo problematické problémy, ktoré môžu nastať..

Chcete si prečítať viac o Hosting24? Tu je do hĺbky od apríla 2018 kto hodnotí hosting24 8,4 na stupnici od 1 do 10.

Čo si myslíme

Výsledky sa líšia pri porovnaní porovnateľných plánov Hosting24 s nesporným lídrom odvetvia webhostingu GoDaddy:

 • Zdieľaný hosting: Hosting 24 dolárov od 2,15 do 7,95 dolárov oproti verzii GoDaddy od 2,99 do 19,99 dolárov.
 • VPS hosting: Hosting 24 USD 8,52 až 34,06 dolárov oproti $ GoDaddy od 17,99 do 39,99 dolárov.
 • Hosting pre predajcu: Hosting 24,99 USD až 41,99 USD oproti GoDaddy 8,99 až 14,99 USD.

Dôkazy sú jasné: Ak hľadáte dobrú cenu na hostingu VPS založenom na Linuxe, Hosting24 je vaša najlepšia stávka.

Aj keď je dôležitá cena, v konečnom dôsledku to, čo platíte, je výkon, nie? A v tom spočíva väčší problém so sľubovanými štatistikami Hosting24 oproti skutočným štatistikám dostupnosti a načítania stránky. Rovnako ako väčšina poskytovateľov webhostingu, aj server2424 nárokuje 99,9% dostupnosti a „rýchle“ rýchlosti načítania stránky. V skutočnosti to tak nie je.

Accordingdom, v priebehu dvanástich mesiacov od mája 2017 do apríla 2018 sa mesačné percentuálne podiely hostiteľa 24 pohybovali od 100% po neprijateľných 95,58%. Rýchlosti načítania stránky boli v tomto časovom rámci tiež trvalo pomalé – 1 043 až 2 223 milisekúnd.

Na porovnanie, v tom istom roku sa percento dostupnosti zariadenia GoDaddy pohybovalo iba od 100% do 99,91% a rýchlosti načítania stránky boli medzi 363 a 420 milisekúnd.

Nehovoríme, že by ste nemali používať Hosting24. V niektorých oblastiach existujú výrazné úspory v porovnaní s konkurenciou. A určite existuje možná kompromis medzi nižšími cenami a výkonom. Ale ak s tým môžete žiť pre svoju konkrétnu situáciu, prečo nie? Navyše, softvér na vytváranie webových stránok a elektronický obchod Hosting24 môže byť presne to, čo hľadáte. Predtým, ako venujete svoj čas, peniaze a zdroje, však musíte mať vzdelanie o tom, kde sú ponuky (a nie sú)..

web hosting

kupóny & Deals

Ak máte záujem o používanie Hosting24, môžete využiť ďalšie špeciály a kupóny.

Spoločnosť pravidelne ponúka výraznú zľavu Facebook. (Okrem toho účet Hosting24 niekedy – ale nie vždy – odkazy na tieto ponuky.) Jeden bleskový predaj od roku 2017 poskytol 50% celoživotnú zľavu na prémiové hostingové služby. Ďalšie zľavové kupóny sú k dispozícii od RetailMeNot a Groupon. viac o webhostingových službách a poskytovateľoch? Pozrite sa na tieto odporúčané webové hostenia ktoré vám poskytnú potrebné informácie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map