Огляд хостингу24, характеристики, ціни, пропозиції та багато іншого

хостинг24


Ми все це бачили раніше: провайдери веб-хостингу зі своєю гіперболічною мовою та обіцянками:

 • Гарантоване 99,9% часу роботи!
 • Найшвидше завантажується сторінка!
 • Ніколи не турбуйтеся про резервне копіювання даних!

Це приводить нас до Хостинг24, заснована в Литві у 2008 році та має додаткові представництва в Азії, Африці та Південній Америці. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб вирізати власний фрагмент сильно сегментованої індустрії хостингу.

Станом на січень 2017 року в ньому було зареєстровано 29 мільйонів користувачів із 20 000 нових реєстрацій користувачів та 15 000 нових веб-сторінок, створених щодня. Крім того, 2018 рік приніс високо розрекламована оновлення з новим дизайном сайту, оновленою областю для членів, підвищенням продуктивності та покращеним обслуговуванням клієнтів.

Hosting24 є частиною групи Hostinger, яка включає в себе програмне забезпечення для створення веб-сайтів Zyro, програмне забезпечення з відкритим кодом для електронної комерції BoxBilling, і принаймні два інших провайдерів веб-хостингу, 000webhost та VPS.me. Ваші гроші та дані занадто важливі, щоб довіряти лише будь-хто. Отже, як хостинг24 оцінює обсяг обіцянок та доставку? Які функції можуть просто зробити вашим час? Наш глибокий огляд нижче викладає всі основні факти та релевантну інформацію.

Як працює хостинг24?

Хостинг24

Hosting24 пропонує повний набір сервісів на базі Linux: спільний веб-хостинг, хостинг віртуальних приватних серверів (VPS), хостинг посередників та реєстрація домену. Hosting24 – це акредитований реєстратор домену ICANN.

Також є WordPress, cPanel та хостинг електронної пошти. Існує адекватна база знань, розбита на три широкі області: веб-сайти, домени та загальні теми, такі як тарифікація, управління профілями та сертифікати рівня захищених сокетів (SSL).

Його домашня сторінка описує цілодобову підтримку клієнтів, але без входу в обліковий запис, єдиним засобом зв’язку на веб-сайті – крім адрес електронної пошти для равликів до офісів компанії – є дві загальні форми: одна для повідомлення про порушення та одна для загальних запитів. На сторінці контактів є посилання для чату в реальному часі, але воно спрямовує вас до загальної форми запиту.

Є три спільні плани хостингу: одиночний, преміальний та діловий.

План єдиного веб-сайту підтримує один веб-сайт, один обліковий запис електронної пошти та обмежений обсяг пам’яті та пропускну здатність.

Преміум-плани та бізнес-плани постачаються з безкоштовним доменом та необмеженою підтримкою веб-сайтів, облікових записів електронної пошти, місця зберігання та пропускної здатності.

Додаткові функції бізнес-плану включають щоденне резервне копіювання, підтримку в режимі «люкс» та безкоштовний сертифікат SSL.

Існує чотири плани хостингу VPS з різною кількістю оперативної пам’яті (1-4 гіга), зберігання (20-80 гігів) та пропускної здатності (1000-4000 гігів). Процесори мають швидкість від 2,4 ГГц до 9,6 ГГц. Усі плани мають спеціалізована адреса Інтернет-протоколу (IP), повний кореневий доступ, підтримка IPv6 та твердотільні накопичувачі (SSD).

Є два плани хостингу для торговельних посередників: стартер та бізнес. Обидва плани включають безкоштовну ліцензію на використання cPanel та WHM, захист відмови у наданні послуги CloudFlare відмови в обслуговуванні (DDOS) та доставку хмарних SMTP разом із безкоштовним доменним іменем та сертифікатами SSL.

Найбільші відмінності між двома планами – це обмеження на зберігання (50 гігів проти необмеженого), обмеження пропускної здатності (500 гігів проти необмеженого) та кількість акаунтів cPanel (50 проти 150).

Особливості хостингу24 “

Найбільш унікальним є хостинг24 Зіро, власне програмне забезпечення для створення веб-сайтів материнської компанії Hostinger Group, яке надається клієнтам. Існує широкий вибір безкоштовних шаблонів професійного вигляду, які також можна легко змінити за допомогою інструментів перетягування.

Інструменти оптимізації пошукових систем (SEO) також включені. Ще одна корисна особливість – це можливість створювати багатомовні веб-сайти, що дозволяють охопити світову аудиторію. Хочете, щоб ваша веб-сторінка була оптимізована для планшетів та смартфонів? Zyro робить це автоматично. Для інтеграції кошиків електронної комерції не потрібно кодування.

Ще один продукт групи Hostinger, який ви можете розглянути через простоту інтеграції, є відкритим кодом Програмне забезпечення BoxBillingce. Безкоштовна версія підтримує одного співробітника, дві валюти, три промо-коди та п’ять продуктів.

Платна версія – що становить лише 5 доларів на місяць – підтримує необмежене число співробітників, валюти, промо-коди та продукти. Крім того, він сумісний з PayPal, AlertPay та WebMoney разом з багатьма іншими онлайн-платіжними системами.

Нарешті, якщо вам подобається те, що хостинг24 може запропонувати, ви можете подумати про партнерство з його партнерською програмою. Ви можете безкоштовно приєднатись, і Ви заробляєте 100% комісію за кожний розпродаж хостингу та 50% за кожну продаж хостингу VPS в результаті переходу.

Також немає обмежень для комісій, які ви можете зробити. Все, що вам потрібно зробити – це зареєструватися, поділитися партнерським посиланням, можливо, навіть додати банери на свій власний веб-сайт із високим трафіком та чекати, коли комісії запуститься.

Ціноутворення

Відмінності між спільним хостинг та планами реселерів детально описані вище. Ціни нижче відображають поточні ставки за місяць на сторінках товарів Hosting24. Вони можуть змінитися, тому переконайтесь, що двічі перевірити ціни, якщо ви перейдете на їхній сайт. Крім того, є можливості для додаткових знижок в кінці цього огляду.

Спільний хостинг

 • Одномісний хостинг: 2,15 $ (знижка 46% на стандартні 3,99 $)
 • Преміум-хостинг: $ 3,49 (61% знижка на стандартні $ 8,84)
 • Діловий веб-хостинг: $ 7,95 (знижка 34% на стандартні $ 11,99)

VPS хостинг

 • План 1: $ 8,52 (знижка 21% на стандартні $ 10,78) 1 гіга оперативна пам’ять, процесори 2,4 ГГц, сховище 20 гіг, пропускна здатність 1000 гігів
 • План 2: $ 17,03 (знижка 21% на стандартні $ 21,56) 2 гіга оперативної пам’яті, процесори 4,8 ГГц, сховище 40 гігів, пропускна здатність 2000 гігів
 • План 3: $ 25,55 (знижка 21% на стандартні $ 32,34) 3 гіга оперативної пам’яті, процесори 7,2 ГГц, сховище 60 гігів, пропускна здатність 3000 гігів
 • План 4: $ 34,06 (21% знижка на стандартні $ 43,12) 4 гіга оперативної пам’яті, процесори 9,6 ГГц, сховище 80 гігів, пропускна здатність 4000 гігів

Хостинг для торговельних посередників

 • cPanel Starter: $ 25,99 (знижка 28% на стандартні $ 35,99)
 • cPanel Business: $ 41,99 (знижка 25% від стандартних $ 55,99)

Що люди думають про хостинг24?

Як це зазвичай буває, коли читанняпереглядів, результати мають тенденцію бути мішаним.

Для користувачів, які мали позитивний досвід роботи з Hosting24, вони стосуються низьких цін, відносно швидкої підтримки клієнтів та постійного часу роботи. Квитки на підтримку іноді мають повільну реакцію, але більшість людей вважають варіант чату в прямому сенсі корисним. Крім того, область членів розглядається як позитивна та корисна особливість.

З іншого боку, у деяких клієнтів виникли проблеми з відсотками часу, відсутність адекватного вирішення проблем через обслуговування клієнтів та відповідь Hosting24 на DDOS-атаки. Крім того, незважаючи на часте резервне копіювання даних, деякі клієнти повідомляють, що старі дані видаляються після резервного копіювання, що унеможливлює повернення до більш ранніх версій у разі необхідності.

Треба визнати: огляди в Інтернеті можуть бути проблематичними.

Зрештою, зазвичай вам доведеться щось любити або ненавидіти, щоб бути готовим витратити час, щоб написати відгук. Для будь-якого товару чи послуги існує велика мовчазна більшість у середині, які задоволені тим, що отримують.

Тут важливо відзначити ці екстремальні відповіді на будь-якому кінці шкали рейтингу, щоб відкрити очі як на потенційно хороші, так і на проблемні питання..

Хочете прочитати більше про хостинг24? Ось поглиблений один з квітня 2018 року які оцінюють хостинг24 8,4 за шкалою 1-10.

Що ми думаємо

Результати різноманітні, порівнюючи порівнянні плани хостингу24 з безперечним лідером веб-хостингу GoDaddy:

 • Спільний хостинг: від $ 2,15 до $ 7,95 для хостингу24 проти $ 2,99 до $ 19,99 для GoDaddy.
 • Хостинг VPS: хостинг24 $ 8,52 до $ 34,06 проти GoDaddy $ 17,99 до $ 39,99.
 • Хостинг для торговельних посередників: 25,99 $ до 41,99 $ хостингу24 проти $ 8,99 до 14,99 дол..

Сігналы абмеркаванняДокази зрозумілі: якщо ви хочете вигідну ціну на хостинг VPS на базі Linux, хостинг24 – це найкраща ставка.

Знову ж таки, хоча ціна є важливою, зрештою, за що ви платите, це ефективність, правда? І в цьому криється більша проблема з обіцяною Hosting24 порівняно з фактичною статистикою часу роботи та завантаження сторінок. Як і більшість постачальників веб-хостингів, Hosting24 вимагає 99,9% часу роботи та швидкості завантаження сторінки. Насправді це не зовсім так.

Відповідність, Протягом дванадцяти місяців з травня 2017 року по квітень 2018 року відсоткові місячні тривалість роботи хостингу24 становила від 100% до неприйнятних 95,58%. Швидкість завантаження сторінки також була незмінно повільною – 1,043-2223 мілісекунди – протягом цього часового періоду.

Для порівняння, у цьому ж році відсоток часу роботи GoDaddy коливався лише від 100% до 99,91%, а швидкість завантаження сторінки становила від 363 до 420 мілісекунд.

Ми не кажемо, що не слід використовувати хостинг24. У деяких районах є значна економія порівняно з конкурентами. І, звичайно, можливо, існує компроміс між нижчими цінами та ефективністю. Але якщо ви можете жити з цим для вашої конкретної ситуації, чому б ні? Крім того, програмне забезпечення для створення сайтів і електронної комерції, пов’язане з Hosting24, може бути саме тим, що ви шукаєте. Переконайтесь, що ви проінформовані про те, де є угоди (а їх немає), перш ніж вкладати свій час, гроші та ресурси.

веб хостинг

Купони & Пропозиції

Якщо ви хочете скористатися хостингом24, ви можете скористатись додатковими акціями та купонами.

Компанія періодично пропонує значну знижку на Facebook. (Крім того, обліковий запис Hosting24 іноді – але не завжди – посилається на ці пропозиції.) Один флеш-продаж з 2017 року забезпечив 50-відсоткову знижку на послуги хостингу преміум-класу. Інші купони зі знижкою доступні від RetailMeNot і Групон. більше про послуги та провайдери веб-хостингу? Ознайомтеся з цими рекомендованими веб-хостинги який надасть вам необхідну інформацію.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map