Gudrāka tīmekļa mitināšana ar Hostinger

Jau no pirmajām interneta dienām, tīmekļa izstrādātāji ir saskārušies ar izaicinājumu atrast visaptverošu, bet pieejamu tīmekļa mitināšanas vietni. Vietņu īpašniekiem jāapsver, cik lielu trafiku viņu vietnes reāli redzēs.


Balstoties uz to, viņiem ir jādomā par to, cik daudz klientu atbalsta un roku turēšanas viņiem būs nepieciešams savas vietnes dzīves ciklā. Dažas mazākas, vienkāršas vietnes var pārvaldīt mājas lapā, izmantojot vietnes īpašnieku, savukārt citās būs nepieciešama intensīvāka iesaiste, īpaši ņemot vērā drošības problēmas, programmatūras ielāpus, dublējumus un citas pastāvīgas problēmas.

Citiem vārdiem sakot, galvenās bažas, kad meklējat tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, būs ātrums, drošība, serviss un mērogs (tiklīdz jūsu vietne sāks pacelties un iegūt vairāk trafika).

Daži pakalpojumu sniedzēji var piedāvāt atbalstu un klientu apkalpošanu pa e-pastu vai biļetēm, taču reakcijas un apstrādes laiks var atšķirties. Citi piedāvā atbalstu pa tālruni 24 stundas diennaktī, taču parasti tas ir trafika daudzums, ko vietne var sagaidīt.

Hostinga pakalpojumu sniedzēji pielāgos ikmēneša likmes, pamatojoties uz uzglabāšanu un joslas platuma izmantošanu (par joslas platumu var domāt, cik daudz baitu vietne izmanto noteiktā laika posmā). Vietnei, kas neredz daudz apmeklētāju, joslas platums būs diezgan mazs. Bet, ja vietne pēkšņi kļūst vīrusu izraisīta, Google meklētājprogrammu rezultāti tiek augšupielādēti vai produkts tiek piesaistīts patērētājiem, joslas platuma prasības iet cauri jumtam.

Web mitināšana: pamati

Globuss

Pārlūkosim dažus pamatus, kas jums nepieciešami, lai izprastu tīmekļa mitināšanas pasauli.

Domēns

Katrā vietnē ir vajadzīgas divas lietas: a domēna vārds un tīmekļa resursdators ar serveri, kurā domēna vārds var “dzīvot”. Var domāt, ka domēna vārds ir adrese, tad pats web hostings ir pati ēka. Ievietojot domēna vārdu pārlūkprogrammā, pārlūks sāk jautāt domēna vārdu, kurā tiek mitināta vietne, un pēc tam vietnes saturs tiek ielādēts pārlūkā.

Tīmekļa resursdators

Tīmekļa mitināšana pēc tam ir tikai vietnes piešķiršanas process konkrētam serverim, un tīmekļa mitināšanai ir daudz dažādu iespēju (kurās mēs iesaistīsimies). Tikai atceraties, ka jo populārāka vietne kļūst un jo vairāk trafika tā piesaista, jo plašāki resursi tam būs efektīvi darboties.

Mazākām vietnēm vienmēr ir dalīta mitināšanas iespēja, vienā un tajā pašā serverī izvietojot vairākas dažādas vietnes. Tas ierobežo pieejamo krātuves vietu un resursus, taču tas ir lēts un lielisks variants emuāru autoriem vai hobijiem. Nākamais solis ir virtuālā privātā servera (VPS) mitināšana, kurā joprojām tiek izvietotas vairākas tīmekļa vietnes caur to pašu serveri, bet tas ir veidots ar virtualizācijas programmatūru, kas ļauj katrai vietnei autonomiju darboties tā, it kā tās katra atrastos uz atsevišķiem serveriem..

Uzņēmējdarbības vai e-komercijas vietnēm ir paredzēts īpašs mitināšana ar atsevišķu serveri katrai vietnei. Tam ir acīmredzamas priekšrocības attiecībā uz drošību, glabāšanu, joslas platumu un vairākiem citiem faktoriem. Jaunākais sasniegums tīmekļa mitināšanas jomā, protams, ir mākoņa mitināšana, tīmekļa pārziņiem nodrošinot piekļuvi lielai, decentralizētai serveru bankai, kas ir savienota, lai viņi varētu viens otru dublēt un pārņemt viens no otra, ja ir pieprasījuma pieaugums..

Citiem vārdiem sakot, ar mākonis balstīta mitināšana, vairāk resursu ir pieejami pēc pieprasījuma. Mākoņu mitināšanai ir noteikta priekšrocība, jo tā piedāvā 100 procentus uptime.

Runājot par joslas platumu, noderīga analoģija ir domāt par krāna krānu. Kad lietotājs ierodas jūsu vietnē, pieprasījums tiek nosūtīts uz serveri, un serveris atbild, piegādājot jūsu vietnes saturu. Jo vairāk cilvēku apmeklē vietni, jo vairāk datu nonāk caur serveri (vai jo vairāk ūdens plūst caur krānu), līdz sistēma darbojas ar pilnu jaudu.

Pēc tam sistēma tiek pārslogota, un vietne sāk palēnināties vai pat var pilnībā pārtraukt darbu un pilnībā sasalst. Joslas platums, vienkārši sakot, ir datu daudzums, ko var piegādāt caur šo sistēmu, vai caurules diametrs, kas piegādā ūdeni caur šo krāna krānu.

Datu bāzes pārvaldības sistēma

Lielākā daļa satura pārvaldības sistēmu izmanto MySQL datu bāze pārvaldības iestatīšana. MySQL izmanto strukturētu vaicājumu valodu (SQL), lai piekļūtu, pārvaldītu vai pievienotu datu bāzes saturam neatkarīgi no tā, vai tas ir attēli, animācija vai teksts. MySQL ir atvērtā koda rīks, padarot to par programmatūras izstrādātāju izvēli un daudzu izplatītāko operētājsistēmu kodolu. Ja jums ir emuārs, visas jūsu saturā veiktās izmaiņas tiek reģistrētas MySQL datu bāzē – tad, kad apmeklētājs ierodas jūsu vietnē, tiek piekļūta datu bāzei un šis saturs viņiem tiek parādīts.

SSL sertifikāts

Vēl viena svarīga lieta, kas jāņem vērā, ir jūsu vietne SSL sertifikāts. SSL sertifikāts ir neliels datu fails, kas ir digitāli piesaistīts failiem, kas tiek glabāti serverī, kurā atrodas jūsu vietne. SSL sertifikāts digitāli identificē jūsu uzņēmumu, izmantojot šifrēšanas atslēgu, un tas ir būtisks tīmekļa drošībai, padarot mazāku iespēju, ka apmeklētājs var piekļūt jebkuram vietnes sensitīvajam objektam bez pienācīgas atļaujas..

Ja apmeklējat vietni un tīmekļa pārlūka adreses joslā redzat piekaramās atslēgas ikonu, tas norāda uz to, ka vietne ir nodrošināta ar atbilstošiem SSL akreditācijas datiem. Tas nozīmē, ka savienojums starp tīmekļa serveri un pārlūku ir drošs un tiks aizsargāta visa pārvietotā sensitīvā informācija.

Citiem vārdiem sakot, SSL sertifikāti ir absolūti nepieciešami jebkurai e-komercijas vietnei, un tie ir nepieciešami, lai nodrošinātu atbilstību drošības standartiem, kurus nosaka kredītkaršu firmas un visas lielākās e-komercijas vietnes. Turklāt Ziemeļu kredītkaršu asociācija ir noteikusi stingrus kredītkaršu drošības noteikumus gan tiešsaistes, gan ķieģeļu veikaliem, un SSL sertifikāti ir šo noteikumu galvenā sastāvdaļa.

Kāpēc ne Hostinger?

Hostinger

Saprotams, ka, strauji pieaugot internetam, tīmekļa mitināšana ir kļuvusi par ārkārtīgi konkurētspējīgu arēnu. Hostinga pakalpojumu sniedzējiem ir jāpiedāvā vislabākais līdzsvars starp pakalpojumu un izmaksām, pretējā gadījumā viņi pamanās. Šajā vietā Visiem, kas noklusina, tacuHostinger tika dibināta 2004. gadā ar kurpju auklas budžetu, un kopš tā laika tā darbojas. Viņi nāca klajā ar unikālo ideju ļaut lietotājiem bez maksas izveidot vietni, ar plašu rīcības brīvību lietotājiem realizēt savu redzējumu tiešsaistē bez reklāmām un bez ierobežojumiem MySQL, cPanel un PHP.

Mūsdienās Hostinger ir pasaules klases hostinga pakalpojums, kurā katru dienu ir vairāk nekā 29 miljoni lietotāju gandrīz 180 valstīs un 15 000 jaunu lietotāju..

Atrodoties Lietuvā, Hostinger sāka darboties kā “Hostinga mediji”, trīs gadus vēlāk uzsākot bezmaksas mitināšanas pakalpojumu “000webhost.com”. Viņu cPanel hostinga zīmols Hosting24.com sāka darboties 2008. gadā, un divus gadus vēlāk uzņēmums pārkāpa savu 1 miljona lietotāju pavērsienu. Kopš tā laika vietējais hostinga zīmols Vietne Niagahoster.co.id tika palaists Indonēzijā, un Brazīlijas vietējais mitināšanas zīmols weblink.com.br parādījās tiešsaistē. Mūsdienās Hostinger ir reģistrēts Kiprā un lepojas ar datu centru Singapūrā, padarot tos par patiesi daudznacionālu uzņēmumu.

Ko Hostingers pieved pie galda?

Hostinger logotips

Ko jūs meklējat attiecībā uz tīmekļa mitināšanu? Hostinger piedāvā vairākus pakalpojumu līmeņus un cenu punktus.


1. piemērs

Viena tīmekļa mitināšana

(ieteicams maziem projektiem un vienkāršām vietnēm)

 • 1 vietne

 • 10 GB diska vietas
 • 100 GB joslas platuma
 • 1 MySQL datu bāze

 • 1 FTP user1 e-pasta konts

 • Viegli vietņu veidošanas rīki

 • Visaptverošs vadības panelis

 • Lietotājam draudzīga vietnes arhitektūra
 • Tikai USD 2,15 mēnesī
Augstas kvalitātes tīmekļa mitināšana

(visaptverošs audzēšanas vietu plāns)

 • Neierobežots vietņu skaits

 • Neierobežots diska vietas daudzums

 • Neierobežots joslas platuma daudzums

 • Neierobežota piekļuve MySQL datu bāzēm

 • Neierobežots FTP lietotāju skaits

 • Neierobežots e-pasta kontu skaits

 • Viegli vietņu veidošanas rīki
 • Jaudīgs, visaptverošs vadības panelis
 • Lietotājam draudzīga pieeja un vietnes arhitektūra
 • 2X WordPress optimizēts ātrums
 • Bezmaksas domēna vārds gada plānā
 • Tikai 3,49 USD mēnesī


Rezervēt tagad

Biznesa tīmekļa mitināšana

(piemērots uzņēmuma klases lietojumiem)

 • Neierobežots vietņu skaits

 • Neierobežots diska vietas daudzums

 • Neierobežots joslas platuma daudzums

 • Neierobežota piekļuve MySQL datu bāzēm

 • Neierobežots e-pasta kontu skaits

 • Viegli vietņu veidošanas rīki
 • Jaudīgs, visaptverošs vadības panelis
 • Lietotājam draudzīga pieeja un vietnes arhitektūra
 • 4X WordPress optimizēts ātrums
 • Bezmaksas domēna vārds (ar gada plānu)
 • Ikdienas dublējumi un uzlabots tiešraides atbalsts
 • 2X apstrādes jauda un atmiņa
 • Uzlabota SEO klasifikācija un droša klientu informācija ar bezmaksas SSL sertifikātu
 • Neierobežots FTP lietotāju skaits
 • Tikai USD 7,95 mēnesī

Visi šie plāni ir aprīkoti ar ļoti daudzām ekstrām, piemēram, garantiju par 99 procentu darbības laiku, 30 dienu naudas atdošanas solījumu, neierobežotu domēna autostāvvietu un daudz ko citu..

Tas, ko varat paļauties ar Hostinger, ir vienkārši sakot, vislabākās kvalitātes mitināšana un viszemākās cenas. Vai tiešām tas nav vissvarīgākais biznesa jēdziens? Šis līdzsvars starp izmaksām un kvalitāti ir padarījis Hostinger par vienu no tīmekļa mitināšanas nozares līderiem. Izmantojot mākoņa tehnoloģiju, neierobežotas iespējas un dublējumus, viņi sevi ir pozicionējuši kā vienu no mitināšanas biznesa līderiem.

Ja jums ir WordPress vietne vai emuārs, emuāra ātrums vienmēr būs viens no faktoriem, kas ir jūsu vietnes panākumu atslēga, un tas ir tas, kurā patiešām arī spīd Hostinger. Viņu serveri ir optimizēti WordPress, ļaujot viņiem piedāvāt dažus no nozares ātrākajiem WordPress vietnes ātrumiem ar pārsteidzoši zemām izmaksām..

Tīmekļa dizaineriem ir pieejami bezmaksas vietņu veidotāju rīki, kas ir iekļauti visos Hostinger tīmekļa mitināšanas plānos. Jums nav jāzina, kā kodēt, un nav vajadzīgas tehniskās zināšanas – vienkārši pārlūkojiet simtiem pieejamo veidņu, kuras visas ir izstrādājuši profesionāli tīmekļa mākslinieki. Pēc tam vienkārši izmantojiet vienkāršo vilkšanas un nomešanas saskarni, un pēc neilga laika jūs izveidosit uzkrītošu, SEO draudzīgu vietni, kas būs apskaužama ikvienam.

Tas ir pilnīgs un visaptverošs risinājums, kas var aizvest jūs no aptuvenas idejas līdz pabeigtai vietnei, kas ir gatava sākt redzēt satiksmi.

Ja jūsu bizness aug, Hostinger tīmekļa mitināšanas pakalpojumi var augt kopā ar jums. Tas ir viens no ievērojamākajiem ieguvumiem, izmantojot Hostinger kā hostinga pakalpojumu – tie padara jūsu jaunināšanu pēc iespējas vieglāku un ļauj jums paaugstināt savu problēmu ar nelielu apgrūtinājumu. Citiem vārdiem sakot, jūs varat sākt ar vienu no Hostingera budžeta plāniem un pēc tam visu uzlabot par vienu vai diviem grādiem, kad ir īstais laiks. Hostingera ļaudis ir apņēmušies domāt, ka jūs esat izveidojis nepieciešamo vietni un resursus, nevis runājat jūs plānos, kurus jūs patiešām nevēlaties vai kas jums nav vajadzīgs.

Hostinger

Varbūt vislabākais, ka Hostinger rīki padara jūsu konta iestatīšanu un uzsākšanu ļoti vienkāršu un ātru – tik ātri, ka tas praktiski notiek uzreiz. Atliek tikai izveidot kontu, ievērojot virkni uzvedņu, kas iepazīstina ar iestatīšanas procesu, un, pirms jūs to zināt, tūlīt piesakāties un piekļūstat savam jaunajam mitināšanas kontam..

Zemu cenu, ērtas lietošanas, uzticama atbalsta, 99 procentu darbības laika garantijas un visa pārējā mūsu pieminētā kombinācija ir tā, kas Hostinger padarījusi šādus panākumus miljoniem lietotāju. Salīdziniet Hostinger piedāvājumus ar GoDaddy, Bluehost, Hostgator, Siteground vai jebkura cita galvenā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja pakotnēm, un mēs esam pārliecināti, ka nonāksit pie tāda paša secinājuma..

Hostinger zina, ka jums katru dienu ir jārisina vairāk, nekā jāuztraucas par savu vietni un tīmekļa mitināšanu – tieši tāpēc viņi ir apņēmušies tīmekļa mitināšana pēc iespējas vieglāk un nesāpīgāk saviem klientiem.

Jebkas no ģimenes vietnes, uzņēmuma vietnes, emuāra vai daudzpusīgas e-komercijas vietnes – Hostinger ir nodrošinājis jūs ar visu, kas jums varētu būt nepieciešams.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map