Inteligentnejší webhosting s hostingerom

Od najstarších dní na internete, vývojárov webu čelili výzve nájsť komplexný, ale cenovo dostupný webhosting. Majitelia webových stránok musia zvážiť, koľko návštev sa ich stránky skutočne zobrazia.


Na základe toho musia premýšľať o tom, koľko zákazníckej podpory a držania ruky budú potrebovať v životnom cykle svojich webových stránok. Niektoré menšie a jednoduché weby môžu byť spravované interne na konci vlastníka webových stránok, zatiaľ čo iné si budú vyžadovať intenzívnejšie zapojenie, najmä v súvislosti s problémami so zabezpečením, opravami softvéru, zálohami a ďalšími pretrvávajúcimi problémami..

Inými slovami, hlavnými problémami, keď hľadáte webhostingovú službu, budú rýchlosť, bezpečnosť, služby a rozsah (akonáhle sa váš web začne rozbiehať a dosiahnuť väčšiu návštevnosť).

Niektorí poskytovatelia služieb môžu ponúkať podporu a služby zákazníkom prostredníctvom e-mailu alebo lístkov, ale časy odozvy a obrátky sa môžu líšiť. Iní ponúkajú 24-hodinovú telefonickú podporu, ale zvyčajným problémom je množstvo návštevnosti, ktoré môžu stránky očakávať.

Poskytovatelia hostingu upravia svoje mesačné sadzby na základe úložného priestoru a využitia šírky pásma (šírka pásma sa dá považovať za počet bajtov, ktoré web používa v danom časovom období). V prípade stránok, ktoré neuvidia veľa návštevníkov, bude šírka pásma dosť nízka. Ak sa však stránka náhle stane vírusovou, má najlepšie výsledky vo vyhľadávacom nástroji Google alebo sa produkt dostane k zákazníkom, požiadavky na šírku pásma prechádzajú cez strechu.

Web Hosting: Základy

zemegule

Poďme sa zoznámiť s niekoľkými základmi, ktoré budete potrebovať na pochopenie sveta webhostingu.

doména

Každá webová stránka potrebuje dve veci: a doménové meno a webhostingu so serverom, na ktorom môže doménové meno „žiť“. Môžete to považovať za doménové meno ako adresu, potom webhosting je samotná budova. Keď do prehliadača vložíte názov domény, prehliadač sa začne pýtať na názov domény, kde je umiestnená webová stránka, a potom sa obsah stránky načíta do prehliadača..

Web Host

Webhosting je teda iba proces priradenia webovej stránky ku konkrétnemu serveru a existuje veľa rôznych možností pre webhosting (do ktorého sa dostaneme). Nezabudnite, že čím populárnejšia sa webová stránka stáva a čím viac návštevnosti priťahuje, tým väčšie budú zdroje, aby fungovala efektívne..

Pre menšie webové stránky existuje vždy možnosť zdieľaného hostenia, pričom na rovnakom serveri je umiestnených niekoľko rôznych webových stránok. Obmedzuje sa tým množstvo úložného priestoru a zdrojov, ktoré sú k dispozícii, je to však lacná a vynikajúca voľba pre blogerov alebo nadšencov. Ďalším krokom je hosting virtuálneho súkromného servera (VPS), v ktorom sú stále umiestnené viaceré webové stránky cez ten istý server, ale je navrhnutý s virtualizačným softvérom, ktorý umožňuje každej webovej stránke samostatnosť fungovať tak, ako keby boli každý na vyhradených serveroch.

Pre obchodné alebo elektronické stránky je k dispozícii vyhradený hosting so samostatným serverom pre každú stránku. Toto má zjavné výhody, pokiaľ ide o bezpečnosť, ukladanie, šírku pásma a množstvo ďalších faktorov. Posledným pokrokom v oblasti webhostingu je, samozrejme, cloud hosting s webmastermi, ktorí majú prístup k veľkej decentralizovanej banke serverov, ktoré sú navzájom prepojené, takže sa môžu navzájom zálohovať a prevziať od seba, ak existuje dopyt..

Inými slovami, s cloudový hosting, na požiadanie je k dispozícii viac zdrojov. Cloud hosting má výraznú výhodu v tom, že ponúka 100 percent dostupnosti.

Pokiaľ ide o šírku pásma, užitočnou analógiou je myslieť na kohútikový kohútik. Keď používateľ príde na váš web, žiadosť sa dostane na server a server odpovie doručením obsahu vašej stránky. Čím viac ľudí prichádza na web, tým viac údajov prechádza serverom (alebo čím viac vody tečie cez faucet), až kým systém nepracuje na svoju plnú kapacitu..

Po tomto bode je systém preťažený a stránka sa začína spomaľovať alebo môže dokonca prestať fungovať úplne a zamrznúť. Jednoducho povedané, šírka pásma je množstvo údajov, ktoré je možné dodať prostredníctvom tohto systému – alebo priemer potrubia, ktoré dodáva vodu cez tento kohútikový kohútik..

Systém správy databáz

Väčšina systémov na správu obsahu používa internet MySQL databáza nastavenie správy. MySQL používa štruktúrovaný dotazovací jazyk (SQL) na prístup, správu alebo pridanie k obsahu databázy, či už ide o obrázky, animácie alebo text. MySQL je nástroj s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý z neho robí voľbu pre vývojárov softvéru a jadro mnohých bežných operačných systémov. Ak máte blog, všetky zmeny, ktoré urobíte vo svojom obsahu, sa zaznamenajú do databázy MySQL – potom, keď návštevník príde na vaše webové stránky, je prístup do databázy a tento obsah je im predložený..

Certifikát SSL

Ďalšou dôležitou vecou, ​​ktorú je potrebné zvážiť, sú vaše stránky SSL certifikát. Certifikát SSL je malý dátový súbor, ktorý je digitálne prepojený so súbormi uloženými na serveri, v ktorom žije váš web. Certifikát SSL digitálne identifikuje vašu spoločnosť pomocou kryptografického kľúča a je nevyhnutný pre zabezpečenie webu tým, že znižuje pravdepodobnosť, že návštevník má prístup k čomukoľvek citlivému na webe bez náležitých povolení..

Ak idete na web a v paneli s adresou webového prehľadávača vidíte ikonu zámku, znamená to, že stránka bola zabezpečená správnymi povereniami SSL. Znamená to, že spojenie medzi webovým serverom a prehliadačom je bezpečné a všetky citlivé informácie, ktoré sa prenášajú, budú chránené.

Inými slovami, certifikáty SSL sú absolútnou nevyhnutnosťou pre každú webovú stránku elektronického obchodu a sú nevyhnutným predpokladom dodržiavania bezpečnostných štandardov stanovených spoločnosťami vydávajúcimi kreditné karty a každej významnej webovej stránky elektronického obchodu. Okrem toho Asociácia severných kreditných kariet zaviedla prísne pravidlá pre zabezpečenie kreditných kariet pre obchody online a kamenných obchodov a certifikáty SSL sú kľúčovou súčasťou týchto pravidiel.

Prečo nie Hostinger?

Hostinger

Pochopiteľne, s exponenciálnym rastom internetu sa web hosting stal extrémne konkurenčnou oblasťou. Poskytovatelia hostingu musia ponúkať najlepšiu rovnováhu medzi službami a nákladmi, inak sa ocitnú na pozadí. Toto je kde Hostinger bola založená v roku 2004 na šnúrkovom rozpočte a odvtedy je v prevádzke. Prišli s jedinečnou myšlienkou, ako umožniť používateľom bezplatne vytvoriť webovú stránku, s veľkým priestorom na to, aby si používatelia mohli realizovať svoje vízie online bez reklám a bez obmedzení na MySQL, cPanel a PHP.

Dnes je Hostinger špičkovou webovou službou, ktorá denne obsluhuje vyše 29 miliónov používateľov v takmer 180 krajinách a 15 000 nových používateľov.

Hostinger so sídlom v Litve začínal ako „Hosting Media“ a o tri roky neskôr spustil bezplatnú hostingovú službu „000webhost.com“. V roku 2008 začala fungovať ich hostingová značka cPanel Hosting24.com ao dva roky neskôr spoločnosť prelomila míľnik svojich miliónov používateľov. Od tej doby sa značka miestneho hostingu Niagahoster.co.id bol uvedený na trh v Indonézii a online brazílska značka pre webhosting weblink.com.br bola online. Dnes je spoločnosť Hostinger založená na Cypre a môže sa pochváliť údajovým centrom v Singapure, čo z nich robí skutočne nadnárodnú spoločnosť.

Čo prináša Hostinger k stolu?

Logo hostinger

Čo hľadáte, pokiaľ ide o web hosting? Hostinger ponúka niekoľko úrovní služieb a cenových bodov.


Príklad 1

Jeden webhosting

(vhodné pre malé projekty a jednoduché webové stránky)

 • 1 webová stránka

 • 10 GB miesta na disku
 • Šírka pásma 100 GB
 • 1 MySQL databáza

 • 1 e-mailový účet FTP1 používateľa FTP

 • Jednoduché nástroje na vytváranie webových stránok

 • Komplexný ovládací panel

 • Užívateľsky prívetivá architektúra stránok
 • Iba 2,15 dolárov mesačne
Prémiový webhosting

(komplexný plán pre rastúce stránky)

 • Neobmedzený počet webových stránok

 • Neobmedzené množstvo miesta na disku

 • Neobmedzené množstvo šírky pásma

 • Neobmedzený prístup k MySQL databázam

 • Neobmedzený počet používateľov FTP

 • Neobmedzený počet e-mailových účtov

 • Jednoduché nástroje na vytváranie webových stránok
 • Výkonný a komplexný ovládací panel
 • Užívateľsky príjemný prístup a architektúra stránok
 • 2X optimalizovaná rýchlosť WordPress
 • Zadarmo doménové meno v ročnom pláne
 • Iba 3,49 dolárov mesačne


Rezervovať

Obchodné webhostingy

(vhodné pre aplikácie podnikovej triedy)

 • Neobmedzený počet webových stránok

 • Neobmedzené množstvo miesta na disku

 • Neobmedzené množstvo šírky pásma

 • Neobmedzený prístup k MySQL databázam

 • Neobmedzený počet e-mailových účtov

 • Jednoduché nástroje na vytváranie webových stránok
 • Výkonný a komplexný ovládací panel
 • Užívateľsky príjemný prístup a architektúra stránok
 • 4X optimalizovaná rýchlosť WordPress
 • Bezplatné doménové meno (s ročným plánom)
 • Denné zálohy a vylepšená živá podpora
 • 2 x výkon a pamäť
 • Vylepšené hodnotenie SEO a zabezpečené údaje o zákazníkoch s certifikátom SSL zadarmo
 • Neobmedzený počet používateľov FTP
 • Iba 7,95 dolárov mesačne

Všetky tieto plány majú veľa doplnkov, ako napríklad 99-percentnú záruku dostupnosti, 30-dňový prísľub vrátenia peňazí, neobmedzené parkovanie domén a oveľa viac.

S hostiteľom sa môžete spoľahnúť, jednoducho povedané, najkvalitnejší hosting a najnižšie ceny. Nie je to v konečnom dôsledku takmer nejaká obchodná rovnica? Vďaka tejto rovnováhe medzi cenou a kvalitou sa spoločnosť Hostinger stala jedným z lídrov v odvetví webhostingu. Vďaka cloudovej technológii, neobmedzeným funkciám a zálohám sa stali jednou z vedúcich spoločností v hosťovaní.

Ak máte web alebo blog WordPress, rýchlosť blogu bude vždy jedným z faktorov, ktorý je kľúčom k úspechu vašich stránok, a to je aj miesto, na ktorom hostinger skutočne svieti. Ich servery sú optimalizované pre WordPress, čo im umožňuje ponúkať najrýchlejšie rýchlosti webových stránok WordPress v odbore za prekvapivo nízke náklady.

Pre webdizajnérov sú k dispozícii bezplatné nástroje na tvorbu webových stránok, ktoré sa dodávajú so všetkými plánmi hostenia hostiteľa. Nepotrebujete vedieť, ako kódovať, a nepotrebujete technické znalosti. Stačí prehľadávať stovky dostupných šablón, ktoré navrhli profesionálni umelci. Odtiaľ jednoducho použite jednoduché rozhranie drag-and-drop a čoskoro budete zostavovať pútavý web priateľský k SEO, ktorý bude závidieť každému.

Ide o kompletné a komplexné riešenie na kľúč, ktoré vás môže posunúť od hrubého nápadu po hotový web, ktorý je pripravený začať vidieť návštevnosť..

Ak vaše podnikanie rastie, služby hostingu webhostingu môžu rásť s vami. Je to jedna z najpozoruhodnejších výhod, ktoré sa týkajú hostingu ako hostovacej služby. Uľahčujú vašu inováciu a umožňujú vám vylepšiť ju s malými problémami. Inými slovami, môžete začať s jedným z rozpočtových plánov spoločnosti Hostinger a potom, keď je správny čas, začnite so zvyšovaním úrovne. Ľudia na serveri Hostinger sa usilujú o to, aby ste sa pripravili na druh stránok a zdrojov, ktoré potrebujete, namiesto toho, aby vás rozprávali do plánov, ktoré naozaj nechcete alebo nepotrebujete..

Hostinger

Najlepšie zo všetkého je, že vďaka nástrojom v spoločnosti Hostinger je veľmi jednoduché a rýchle nastaviť účet a ísť do prevádzky – tak rýchlo, že je prakticky okamžitý. Je to len otázka vytvorenia účtu, postupovania podľa niekoľkých výziev, ktoré vás prevedú procesom nastavenia, a skôr ako to budete vedieť, okamžite sa prihlásite a okamžite získate prístup k svojmu novému účtu hostingu..

Kombinácia nízkych cien, jednoduchého použitia, spoľahlivej podpory, 99-percentnej záruky dostupnosti a všetko, čo sme spomenuli, je to, čo urobilo Hostinger takým úspechom pre milióny používateľov. Porovnajte, čo hostinger ponúka balíčkom od GoDaddy, Bluehost, Hostgator, Siteground alebo ktoréhokoľvek z ďalších významných poskytovateľov webhostingu, a sme presvedčení, že dospejete k rovnakému záveru..

Hostinger vie, že s tým musíte každodenne pracovať viac, než si robiť starosti so svojím webom a webhostingom – preto sa zaviazali web hosting čo najjednoduchšie a najbolestnejšie pre svojich zákazníkov.

Čokoľvek z rodinných webových stránok, firemných webov, blogov alebo mnohostranných stránok s elektronickým obchodom – spoločnosť Hostinger vám poskytla všetko, čo by ste mohli potrebovať.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map