Protingesnė interneto priegloba naudojant „Hostinger“

Nuo pirmųjų dienų internete, interneto svetainių kūrėjai susidūrė su iššūkiu rasti visapusišką, bet prieinamą interneto prieglobą. Svetainių savininkai turi atsižvelgti į tai, kiek srauto jų svetainės realiai matys.


Remdamiesi tuo, jie turi galvoti apie tai, kiek klientų palaikymo ir pagalbos rankoms jiems prireiks savo svetainės gyvavimo cikle. Kai kurias mažesnes, nesudėtingas svetaines galima tvarkyti įmonėje, nes jos savininkai gali patys naudotis kitomis svetainėmis, o kitoms prireiks intensyvesnio įsitraukimo, ypač iškilus saugumo problemoms, programinės įrangos pataisoms, atsarginėms kopijoms ir kitoms nuolatinėms problemoms..

Kitaip tariant, pagrindiniai rūpesčiai, kai ieškote žiniatinklio prieglobos paslaugų, bus greitis, saugumas, aptarnavimas ir mastelis (kai jūsų svetainė pradės kilti ir sulauksite daugiau srauto)..

Kai kurie paslaugų teikėjai gali siūlyti palaikymą ir klientų aptarnavimą el. Paštu ar bilietais, tačiau atsakymo ir priėmimo laikas gali skirtis. Kiti siūlo palaikymą telefonu visą parą, tačiau dažniausiai tai susiję su srauto kiekiu, kurio gali tikėtis svetainė.

Prieglobos paslaugų teikėjai pakoreguos savo mėnesinius įkainius, remdamiesi saugykla ir pralaidumo naudojimu (galima pagalvoti apie pralaidumą, kiek baitų svetainė naudoja per tam tikrą laiką). Svetainės, kurioje nemato daug lankytojų, pralaidumas bus gana mažas. Bet jei svetainė staiga tampa virusinė, viršija „Google“ paieškos variklių rezultatus arba produktas patraukia vartotojus, pralaidumo reikalavimai bus peržengti.

Žiniatinklio priegloba: pagrindai

Gaublys

Pažvelkime į keletą pagrindų, kurių jums prireiks norint suprasti žiniatinklio prieglobos pasaulį.

Domenas

Kiekvienai svetainei reikalingi du dalykai: a domeno vardas ir žiniatinklio priegloba su serveriu, kuriame gali „gyventi“ domeno vardas. Galite galvoti, kad domeno vardas yra adresas, tada žiniatinklio priegloba yra pats pastatas. Kai įvedate domeno vardą į savo naršyklę, naršyklė pradeda klausti domeno vardo, kuriame yra priglobta svetainė, o tada svetainės turinys įkeliamas į naršyklę..

Žiniatinklio priegloba

Taigi žiniatinklio priegloba yra tik svetainės priskyrimo tam tikram serveriui procesas, be to, yra daugybė skirtingų interneto prieglobos variantų (į kuriuos pateksime). Tiesiog nepamirškite, kad kuo populiaresnė svetainė ir kuo daugiau lankytojų ją pritraukia, tuo daugiau išteklių ji veiks efektyviai veikti..

Mažesnėms svetainėms visada yra bendrojo prieglobos galimybė, kai tame pačiame serveryje yra daugybė skirtingų svetainių. Tai riboja laisvos vietos saugykloje ir išteklius, tačiau tai yra nebrangi ir puiki galimybė tinklaraštininkams ar mėgėjams. Kitas žingsnis yra virtualaus privataus serverio (VPS) talpinimas, kuriame vis dar yra keletas svetainių per tą patį serverį, tačiau jis yra sukurtas su virtualizacijos programine įranga, leidžiančia kiekvienai svetainei savarankiškai veikti taip, tarsi kiekviena jų būtų dedikuotuose serveriuose..

Verslo ar el. Prekybos svetainėms yra skirtas priegloba, kiekvienai svetainei turint atskirą serverį. Tai turi akivaizdžių pranašumų, susijusių su saugumu, saugojimu, pralaidumu ir daugeliu kitų veiksnių. Naujausia žiniatinklio prieglobos pažanga, be abejo, yra debesų priegloba, kai žiniatinklio valdytojai turi prieigą prie didelio, decentralizuoto serverių banko, kurie yra sujungti, kad jie galėtų vienas kitą kurti ir perimti vienas kitą, jei yra paklausos smaigalys..

Kitaip tariant, su „debesies“ priegloba, daugiau išteklių yra pagal pareikalavimą. „Cloud hostingas“ turi aiškų pranašumą, nes siūlo 100 proc.

Kalbant apie pralaidumą, naudinga analogija – galvoti apie tai kaip maišytuvo čiaupą. Kai vartotojas ateina į jūsų svetainę, užklausa nukreipiama į serverį, o serveris reaguoja pateikdamas jūsų svetainės turinį. Kuo daugiau žmonių ateina į svetainę, tuo daugiau duomenų patenka per serverį (arba kuo daugiau vandens teka per maišytuvą), kol sistema veikia visu pajėgumu.

Praėjus šiam taškui, sistema yra perkrauta, ir svetainė pradeda sulėtėti arba gali net visiškai nustoti veikti ir užšalti. Pralaidumas, paprasčiau tariant, yra duomenų kiekis, kurį galima pateikti per šią sistemą, arba vamzdžio, tiekiančio vandenį per tą maišytuvo čiaupą, skersmuo.

Duomenų bazių valdymo sistema

Daugelyje turinio valdymo sistemų naudojama „MySQL“ duomenų bazė valdymo sąranka. „MySQL“ naudoja struktūrizuotą užklausos kalbą (SQL), norėdama pasiekti, valdyti arba papildyti duomenų bazės turinį, nesvarbu, ar tai atvaizdai, animacija ar tekstas. „MySQL“ yra atvirojo kodo įrankis, todėl tai yra programinės įrangos kūrėjų pasirinkimas ir daugelio įprastesnių operacinių sistemų pagrindas. Jei turite tinklaraštį, visi jūsų turinio pakeitimai bus įrašyti į „MySQL“ duomenų bazę – tada, kai lankytojas ateis į jūsų svetainę, bus prieinama duomenų bazė ir tas turinys jiems bus pateiktas..

SSL sertifikatas

Kitas svarbus dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra jūsų svetainė SSL sertifikatas. SSL sertifikatas yra mažas duomenų failas, skaitmeniškai susietas su failais, kurie saugomi serveryje, kuriame gyvena jūsų svetainė. SSL sertifikatas skaitmeniniu būdu identifikuoja jūsų įmonę per kriptografinį raktą ir yra labai svarbus žiniatinklio saugumui, nes yra mažesnė tikimybė, kad lankytojas gali pasiekti bet ką slapto svetainėje be tinkamo sutikimo..

Jei einate į svetainę ir žiniatinklio naršyklės adreso juostoje pamatysite spynos piktogramą, tai reiškia, kad svetainė buvo apsaugota tinkamais SSL kredencialais. Tai reiškia, kad ryšys tarp žiniatinklio serverio ir naršyklės yra saugus, o visa slapta perduodama informacija bus apsaugota.

Kitaip tariant, SSL sertifikatai yra būtini bet kurios elektroninės prekybos tinklalapiai ir yra būtina sąlyga, kad būtų laikomasi saugumo standartų, kuriuos nustato kredito kortelių kompanijos ir visos pagrindinės elektroninės prekybos svetainės. Be to, Šiaurės kreditinių kortelių asociacija nustatė griežtas kreditinių kortelių saugumo taisykles tiek internetinėse parduotuvėse, tiek ir parduotuvėse, o SSL sertifikatai yra svarbiausia šių taisyklių dalis.

Kodėl ne „Hostinger“?

„Hostinger“

Suprantama, kad sparčiai augant internetui, interneto priegloba tapo ypač konkurencinga arena. Prieglobos paslaugų teikėjai turi pasiūlyti geriausią paslaugų ir kainos santykį, kitaip jie atsidurs užpakalinėje pusėje. Štai kur Visiem, kas noklusina, tacu„Hostinger“ buvo įkurta 2004 m., atsižvelgiant į batų virvės biudžetą, ir nuo to laiko ji auga. Jie sugalvojo unikalią idėją leisti vartotojams nemokamai sukurti svetainę, turėdami plačią laisvę vartotojams realizuoti savo vizijas internete be skelbimų ir neribojant „MySQL“, „cPanel“ ir PHP..

Šiandien „Hostinger“ yra pasaulinės klasės prieglobos paslauga, kurią kasdien naudoja daugiau nei 29 milijonai vartotojų beveik 180 šalių ir 15 000 naujų vartotojų..

„Hostinger“, įsikūrusi Lietuvoje, pradėjo veikti kaip „Hostingo laikmena“, po trejų metų pradėjusi teikti nemokamą prieglobos paslaugą „000webhost.com“. 2008 m. Jų „cPanel“ prieglobos prekės ženklas Hosting24.com pasirodė gyvas, o po dvejų metų bendrovė įveikė 1 milijono vartotojų gaires. Nuo tada vietinio prieglobos prekės ženklas Niagahoster.co.id buvo pradėtas gaminti Indonezijoje, o Brazilijos vietinis prieglobos prekės ženklas weblink.com.br pasirodė internete. Šiandien „Hostinger“ yra įsteigta Kipre ir gali pasigirti duomenų centru Singapūre, todėl jie tampa tikrai daugianacionaline įmone.

Ką „Hostinger“ atneša prie stalo?

„Hostinger“ logotipas

Ko jūs ieškote dėl interneto prieglobos? „Hostinger“ siūlo keletą paslaugų ir kainų taškų.


1 pavyzdys

Vieno žiniatinklio priegloba

(patartina mažiems projektams ir paprastoms interneto svetainėms)

 • 1 svetainė

 • 10 GB vietos diske
 • 100 GB pralaidumo
 • 1 „MySQL“ duomenų bazė

 • 1 FTP vartotojo1 el. Pašto sąskaita

 • Lengvi svetainių kūrimo įrankiai

 • Išsamus valdymo pultas

 • Patogi naudoti svetainės architektūra
 • Tik 2,15 USD per mėnesį
Aukščiausios kokybės interneto priegloba

(išsamus auginimo vietų planas)

 • Neribotas svetainių skaičius

 • Neribotas vietos diske kiekis

 • Neribotas pralaidumo kiekis

 • Neribota prieiga prie „MySQL“ duomenų bazių

 • Neribotas FTP vartotojų skaičius

 • Neribota el. Pašto paskyra

 • Lengvi svetainių kūrimo įrankiai
 • Galingas, išsamus valdymo pultas
 • Patogi vartotojui prieiga ir svetainės architektūra
 • „2X WordPress“ optimizuotas greitis
 • Nemokamas domeno vardas pagal metinį planą
 • Tik 3,49 USD per mėnesį


Užsakyti dabar

Verslo interneto priegloba

(tinka verslo klasės programoms)

 • Neribotas svetainių skaičius

 • Neribotas vietos diske kiekis

 • Neribotas pralaidumo kiekis

 • Neribota prieiga prie „MySQL“ duomenų bazių

 • Neribota el. Pašto paskyra

 • Lengvi svetainių kūrimo įrankiai
 • Galingas, išsamus valdymo pultas
 • Patogi vartotojui prieiga ir svetainės architektūra
 • „4X WordPress“ optimizuotas greitis
 • Nemokamas domeno vardas (su metiniu planu)
 • Kasdieninės atsarginės kopijos ir patobulintas tiesioginis palaikymas
 • 2X apdorojimo galia ir atmintis
 • Patobulintas SEO reitingas ir saugūs klientų duomenys naudojant nemokamą SSL sertifikatą
 • Neribotas FTP vartotojų skaičius
 • Tik 7,95 USD per mėnesį

Visi šie planai yra su daugybe papildomų funkcijų, tokių kaip 99 procentų garantija, 30 dienų pinigų grąžinimo pažadas, neribotas domeno stovėjimas ir daug daugiau.

Ką galite tikėtis naudodamiesi „Hostinger“, paprasčiausiai tariant, geriausios kokybės hostingas ir mažiausios kainos. Argi tai nėra esminė prasmė bet kurioje verslo lygtyje? Būtent ši kainos ir kokybės pusiausvyra padarė „Hostinger“ vienu iš žiniatinklio prieglobos pramonės lyderių. Naudodamiesi debesų technologijomis, neribotomis funkcijomis ir atsarginėmis kopijomis, jie įsitvirtino kaip viena iš prieglobos verslo lyderių.

Jei turite „WordPress“ svetainę ar tinklaraštį, tinklaraščio sparta visada bus vienas iš veiksnių, lemiančių jūsų svetainės sėkmę, ir štai kas iš tiesų šviečia „Hostinger“. Jų serveriai yra optimizuoti „WordPress“, leidžiant jiems pasiūlyti greičiausias šios srities „WordPress“ svetainės greitis stebėtinai mažomis sąnaudomis..

Žiniatinklio kūrėjams yra nemokami svetainių kūrimo įrankiai, kurie pateikiami kartu su visais „Hostinger“ žiniatinklio prieglobos planais. Jums nereikia žinoti, kaip koduoti, ir nereikia techninių žinių – tiesiog naršykite šimtus galimų šablonų, kuriuos visus sukūrė profesionalūs žiniatinklio menininkai. Dabar naudokitės paprasta vilkimo sąsaja ir netrukus sukursite akį traukiančią, SEO pritaikytą svetainę, kurios pavydės niekam..

Tai yra išsamus, visapusiškas sprendimas, kuris gali nuvesti jus nuo grubios idėjos iki baigtos svetainės, kuri yra pasirengusi pradėti matyti srautą.

Jei jūsų verslas augs, „Hostinger“ žiniatinklio prieglobos paslaugos gali augti kartu su jumis. Tai vienas ryškiausių „Hostinger“ kaip prieglobos paslaugų teikimo pranašumų – jie palengvina jūsų naujovinimą kaip įmanoma lengvesnį ir leidžia jums lengviau atsistatyti. Kitaip tariant, galite pradėti nuo vieno iš „Hostinger“ biudžeto planų, tada viską parodyti net dviem žingsniais, kai tinkamas laikas. „Hostinger“ žmonės yra pasiryžę priversti jus susikurti reikiamą svetainę ir reikalingus išteklius, o ne papasakoti apie planus, kurių tikrai nenorite ar neturite..

„Hostinger“

Turbūt geriausia, kad „Hostinger“ įrankiai leidžia labai lengvai ir greitai nustatyti savo sąskaitą ir pradėti ją naudoti – taip greitai, kad tai praktiškai akimirksniu. Tereikia susikurti savo sąskaitą, po daugybės raginimų, kurie supažindina jus su sąrankos procesu, ir prieš tai sužinoję iškart prisijungsite ir turėsite prieigą prie savo naujos prieglobos paskyros..

Žemų kainų, patogumo naudoti, patikimo palaikymo, 99 procentų garantijos už naudojimąsi garantija ir visa kita, ką mes paminėjome, derinys padarė „Hostinger“ tokią sėkmę milijonams vartotojų. Palyginkite „Hostinger“ siūlomus paketus iš „GoDaddy“, „Bluehost“, „Hostgator“, „Siteground“ ar bet kurių kitų pagrindinių žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų. Esame įsitikinę, kad padarysite tą pačią išvadą.

„Hostinger“ žino, kad jūs turite daugiau nei kasdien spręsti, o ne nerimauti dėl savo svetainės ir žiniatinklio prieglobos – štai kodėl jie yra pasiryžę interneto priegloba kiek įmanoma lengviau ir neskausmingiau savo klientams.

Viskas iš šeimos, įmonės, tinklaraščio ar daugialypės el. Prekybos svetainės – „Hostinger“ aprėpė viską, ko jums gali prireikti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map