Розумніший веб-хостинг з хостингом

З найдавніших днів Інтернету, веб-розробники зіткнулися з проблемою пошуку веб-хостингу, який є всеосяжним, але доступним. Власники веб-сайтів повинні врахувати, скільки трафіку реально бачитимуть їх сайти.


Виходячи з цього, їм потрібно подумати про те, скільки необхідна підтримка клієнтів та підтримка рук у життєвому циклі їх веб-сайту. Деякі менші, прості сайти можна керувати власними силами в кінці власника веб-сайту, а інші потребуватимуть більш інтенсивного залучення, особливо в умовах проблем безпеки, програмних виправлень, резервного копіювання та інших постійних проблем.

Іншими словами, головні проблеми, коли ви шукаєте службу веб-хостингу, – це швидкість, безпека, сервіс та масштабність (як тільки ваш веб-сайт починає зніматися та отримувати більше трафіку).

Деякі постачальники послуг можуть пропонувати підтримку та обслуговування клієнтів електронною поштою або квитки, але час відповіді та поворот може відрізнятися. Інші пропонують цілодобову підтримку по телефону, але те, про що вона зазвичай зводиться, – це кількість трафіку, який сайт може очікувати.

Хостинг-провайдери будуть коригувати свої щомісячні тарифи залежно від обсягу зберігання та використання пропускної здатності (пропускну здатність можна вважати кількістю байтів, якими користується сайт за певний проміжок часу). Для сайту, який не бачить багато відвідувачів, пропускна здатність буде досить низькою. Але якщо сайт раптово стає вірусним, надходить результат пошукової системи Google або продукт наздоганяє споживачів, вимоги пропускної здатності пройдуть через дах.

Веб-хостинг: основи

Глобус

Розглянемо декілька основ, які вам знадобляться для розуміння світу веб-хостингу.

Домен

Кожному веб-сайту потрібно дві речі: Доменне ім’я і веб-хост із сервером, на якому доменне ім’я може “жити”. Ви можете думати про це як доменне ім’я як адресу, тоді веб-хостинг – це сама будівля. Коли ви вводите доменне ім’я у свій браузер, браузер починає запитувати ім’я домену, де розміщується веб-сайт, а потім вміст сайту завантажується в браузер..

Веб-хост

Отже, веб-хостинг – це лише процес присвоєння веб-сайту певного сервера, і існує багато різних варіантів веб-хостингу (в який ми потрапимо). Пам’ятайте лише, що чим популярнішим стає веб-сайт, і чим більше трафіку він приваблює, тим більш широкими будуть ресурси для його ефективного функціонування..

Для менших веб-сайтів завжди є спільний хостинг, коли на одному сервері розміщено декілька різних веб-сайтів. Це обмежує обсяг пам’яті та доступних ресурсів, але це недорогий і відмінний варіант для блогерів чи любителів. Наступним кроком є ​​хостинг віртуального приватного сервера (VPS), який все ще розміщує декілька веб-сайтів через один і той же сервер, але розроблений з програмним забезпеченням для віртуалізації, що дозволяє автономності кожного веб-сайту працювати так, як ніби вони були кожен на спеціалізованих серверах.

Для веб-сайтів для бізнесу та електронної комерції є спеціалізований хостинг з окремим сервером для кожного сайту. Це має очевидні переваги, що стосується безпеки, зберігання, пропускної здатності та ряду інших факторів. Звичайно, останнім прогресом веб-хостингу є хмарний хостинг із веб-майстрами, які мають доступ до великого, децентралізованого банку серверів, які підключені, щоб вони могли підтримувати один одного і перебирати один одного, якщо є попит на попит.

Іншими словами, с хмарний хостинг, більше запитів доступні на вимогу. Хмарний хостинг має виразну перевагу – пропонувати 100-відсотковий час роботи.

Що стосується пропускної здатності, корисною аналогією є думка про це як кран крана. Коли користувач заходить на ваш веб-сайт, запит надходить на сервер, і сервер відповідає, доставляючи вміст вашого сайту. Чим більше людей заходить на веб-сайт, тим більше даних надходить через сервер (або чим більше води тече через кран), поки система не працює на повну потужність.

Минулого моменту система перевантажується, і сайт починає сповільнюватися або навіть може повністю припинити роботу і замерзнути. Простір пропускання, простіше кажучи, – це кількість даних, які можна доставити за допомогою цієї системи – або діаметр труби, яка подає воду через кран крана.

Система управління базами даних

Більшість систем управління контентом використовують База даних MySQL налаштування управління. MySQL використовує структуровану мову запитів (SQL) для доступу, керування або додавання до вмісту бази даних, будь то зображення, анімація чи текст. MySQL – це інструмент з відкритим кодом, що робить його вибір для розробників програмного забезпечення та основою багатьох більш поширених операційних систем. Якщо у вас є блог, будь-які зміни, внесені у ваш вміст, будуть записуватися в базу даних MySQL – тоді, коли відвідувач заходить на ваш сайт, доступ до бази даних, і цей вміст представлений їм.

SSL сертифікат

Ще одна важлива річ, яку слід враховувати, – це ваш сайт SSL сертифікат. Сертифікат SSL – це невеликий файл даних, який цифрово прив’язаний до файлів, які зберігаються на сервері, де живе ваш сайт. Сертифікат SSL цифровим чином ідентифікує вашу компанію за допомогою криптографічного ключа і є важливим для безпеки в Інтернеті, зменшуючи ймовірність того, що відвідувач може отримати доступ до будь-якого чутливого на сайті без належних дозволів.

Якщо ви переходите на сайт і бачите значок замка в адресному рядку веб-браузера, це означає, що сайт захищений належними SSL-обліковими записами. Це означає, що зв’язок між веб-сервером та браузером є безпечним, і будь-яка конфіденційна інформація, яка передається, буде захищена.

Іншими словами, сертифікати SSL є абсолютною необхідністю для будь-якого веб-сайту електронної комерції та є необхідною умовою для дотримання стандартів безпеки, встановлених компаніями, що займаються кредитними картками та кожним великим сайтом електронної комерції. Крім того, Північна асоціація кредитних карток встановив жорсткі правила безпеки кредитної картки як для інтернет-магазинів, так і для цегельних та будівельних магазинів, а сертифікати SSL є ключовою частиною цих правил.

Чому б не хостингер??

Хостингер

Зрозуміло, що з експоненціальним зростанням Інтернету веб-хостинг став надзвичайно конкурентною ареною. Хостинг-провайдери повинні запропонувати найкращий баланс між послугою та вартістю, або вони опиняться в задній частині. Ось де Сігналы абмеркаванняХостингер була заснована в 2004 році за рахунок бюджетного бюджету і з тих пір перебуває у вільному доступі. Вони придумали унікальну ідею дозволити користувачам створювати веб-сайт безкоштовно, з широкою широтою для користувачів, щоб реалізовувати свої бачення в Інтернеті без реклами та обмежень для MySQL, cPanel та PHP.

Сьогодні Hostinger – це хостингова послуга світового класу, що має понад 29 мільйонів користувачів у майже 180 країнах та 15 000 нових користувачів щодня.

Базируючись у Литві, Hostinger розпочав свою діяльність як “Хостинг медіа”, запустивши три роки пізніше свою безкоштовну службу хостингу “000webhost.com”. У 2008 році їхній торговий бренд cPanel хостинг24.com вийшов наживо, а через два роки компанія зламала рубіж на 1 мільйон користувачів. З цього часу місцевий хостинг-бренд Niagahoster.co.id була запущена в Індонезії, і бразильський бренд хостинг-бренда weblink.com.br з’явився в Інтернеті. Сьогодні Hostinger зареєстрований на Кіпрі і може похвалитися центром обробки даних в Сінгапурі, що робить їх справді багатонаціональною компанією.

Що хостинг подає до таблиці?

Логотип хостингу

Що ви шукаєте, коли мова йде про веб-хостинг? Хостингер пропонує кілька рівнів послуг та цінові точки.


Екземпляр 1

Один веб-хостинг

(доцільно для невеликих проектів та простих веб-сайтів)

 • 1 веб-сайт

 • 10 Гб місця на диску
 • 100 ГБ пропускної здатності
 • 1 База даних MySQL

 • 1 обліковий запис електронної пошти FTP user1

 • Прості інструменти для створення веб-сайтів

 • Комплексна панель управління

 • Зручна архітектура сайту
 • Лише 2,15 долара на місяць
Преміальний веб-хостинг

(всебічний план вирощування сайтів)

 • Необмежена кількість веб-сайтів

 • Необмежена кількість місця на диску

 • Необмежена кількість пропускної здатності

 • Необмежений доступ до баз даних MySQL

 • Необмежено користувачів FTP

 • Необмежений облік електронної пошти

 • Прості інструменти для створення веб-сайтів
 • Потужна, всебічна панель управління
 • Зручний доступ та архітектура сайту
 • 2X оптимізована швидкість WordPress
 • Безкоштовне доменне ім’я на щорічному плані
 • Всього $ 3,49 на місяць


Резервувати зараз

Бізнес-хостинг

(підходить для програм корпоративного класу)

 • Необмежена кількість веб-сайтів

 • Необмежена кількість місця на диску

 • Необмежена кількість пропускної здатності

 • Необмежений доступ до баз даних MySQL

 • Необмежений облік електронної пошти

 • Прості інструменти для створення веб-сайтів
 • Потужна, всебічна панель управління
 • Зручний доступ та архітектура сайту
 • 4X WordPress оптимізована швидкість
 • Безкоштовне доменне ім’я (з річним планом)
 • Щоденні резервні копії та посилена підтримка в реальному часі
 • 2X потужність обробки та пам’ять
 • Розширений рейтинг SEO та захищені дані клієнтів із безкоштовним сертифікатом SSL
 • Необмежено користувачів FTP
 • Лише 7,95 долара на місяць

Усі ці плани включають безліч додаткових витрат, таких як 99-відсоткова гарантія тривалості роботи, 30-денна обіцянка повернення грошей, необмежена парковка домену та багато іншого.

На що ви можете розраховувати з Hostinger, просто кажучи, хостинг найкращої якості та найнижчі ціни. Хіба це не наслідок у будь-якому рівнянні бізнесу? Саме цей баланс між вартістю та якістю зробив Hostinger одним із лідерів у галузі веб-хостингу. Завдяки хмарній технології, необмеженим можливостям та резервним копіям вони позиціонували себе як один з лідерів в хостинговому бізнесі.

Якщо у вас є веб-сайт або блог WordPress, швидкість блогу завжди буде одним із факторів, які є ключовими для успіху вашого сайту, і саме там хостинг Hostinger справді світить. Їх сервери оптимізовані під WordPress, що дозволяє їм пропонувати деякі найшвидші в галузі швидкості веб-сайту WordPress за дивно низьких витрат.

Для веб-дизайнерів є безкоштовні інструменти для створення веб-сайтів, які постачаються з усіма планами веб-хостингу Hostinger. Вам не потрібно знати, як кодувати і не потрібно технічних знань – просто перегляньте сотні доступних шаблонів, розроблені професійними веб-виконавцями. Звідти просто використовуйте простий інтерфейс перетягування і невдовзі ви складете привабливий, SEO-зручний веб-сайт, якому буде заздрити кожен.

Це повне комплексне рішення під ключ, яке може перенести вас від грубої ідеї до завершеного веб-сайту, який готовий почати відвідувати трафік.

Якщо ваш бізнес зростає, послуги веб-хостингу Hostinger можуть рости разом з вами. Це одна з найпомітніших переваг спілкування з Hostinger як хостинговою службою – вони роблять ваше оновлення максимально простим і дозволяють підвищити рівень роботи з невеликими клопотами. Іншими словами, ви можете почати з одного з бюджетних планів хостингера, а потім підкреслити все, якщо наступить час. Люди в Hostinger віддані ідеї налагодити налаштування з потрібним сайтом та ресурсами, а не розповідати вам про плани, які ви насправді не хочете або не потребуєте..

Хостингер

Мабуть, найкраще, щоб інструменти Hostinger дуже просто та швидко налаштували обліковий запис та почали працювати так швидко, що це практично миттєво. Справа лише в тому, щоб створити свій обліковий запис, дотримуючись ряду підказок, які пройдуть вас через процес налаштування, і перш ніж ви це дізнаєтесь, ви ввійдете в систему та отримаєте доступ до нового облікового запису хостингу відразу..

Поєднання низьких цін, простоти використання, надійної підтримки, 99-відсоткової гарантії тривалості роботи та всього іншого, що ми згадали, – це те, що зробило Hostinger таким успіхом для мільйонів користувачів. Порівняйте, що пропонує Hostinger з пакетами від GoDaddy, Bluehost, Hostgator, Siteground або будь-якого з інших великих постачальників веб-хостингу, і ми впевнені, що ви прийдете до того ж висновку.

Хостингер знає, що вам більше доводиться займатися щодня, ніж турбуватися про свій сайт та веб-хостинг – саме тому вони зобов’язані робити веб хостинг максимально легкий і безболісний для своїх клієнтів.

Все, що стосується сімейного веб-сайту, сайту компанії, блогу чи багатогранного веб-сайту електронної комерції – Хостингер охопив вас усім, що, можливо, знадобиться.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map