Hostinga24 pārskats, iespējas, cenas, piedāvājumi un vēl vairāk

hostings24


Mēs to visu esam redzējuši iepriekš: Web mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ar savu hiperbolisko valodu un solījumiem:

  • Garantēts 99,9% uptime!
  • Visātrāk tiek ielādēta lapa!
  • Nekad vairs neuztraucieties par datu dublēšanu!

Tas mūs ved Hostings24, dibināta Lietuvā 2008. gadā, un ar papildu birojiem Āzijā, Āfrikā un Dienvidamerikā. Tas smagi strādā, lai izdalītu savu daļu no ļoti segmentētās mitināšanas nozares.

Kopš 2017. gada janvāra tā apgalvoja, ka tai ir 29 miljoni lietotāju ar 20 000 jaunu lietotāju reģistrēšanos un 15 000 jaunu tīmekļa lapu, kas tiek izveidoti katru dienu. Turklāt 2018. gads atnesa a ļoti mērķtiecīgs jauninājums ar jaunu vietnes dizainu, atjauninātu dalībnieku zonu, veiktspējas uzlabojumiem un uzlabotu klientu apkalpošanu.

Host24 ir daļa no Hostinger grupas, kurā ietilpst vietņu veidošanas programmatūra Zyro, atvērtā koda e-komercijas programmatūra BoxBilling un vēl vismaz divi citi tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji – 000webhost un VPS.me.Jūsu nauda un dati ir pārāk svarīgi, lai uzticētos tikai kāds. Tātad, kā Hosting24 vērtē solījumus salīdzinājumā ar piegādi? Kādas funkcijas var vienkārši padarīt to vērts jūsu laiku? Tālāk sniegtajā padziļinātajā pārskatā ir izklāstīti visi galvenie fakti un atbilstošā informācija.

Kā darbojas Hostings24??

Hostings24

Hostings24 piedāvā pilnu uz Linux balstītu pakalpojumu komplektu: dalītu tīmekļa mitināšanu, virtuālo privāto serveru (VPS) mitināšanu, tālākpārdevēju mitināšanu un domēna reģistrāciju. Hostings24 ir akreditēts ICANN domēna reģistrators.

Ir arī WordPress, cPanel un e-pasta mitināšana. Pastāv atbilstoša zināšanu bāze, kas sadalīta trīs plašās jomās: vietnēs, domēni un vispārīgas tēmas, piemēram, rēķini, profila pārvaldība un SSL (Secure Sockets Layer) sertifikāti.

Tās mājas lapā ir aprakstīts 24 stundas diennaktī strādājošs klientu atbalsts, taču, neveicot reģistrēšanos kontā, vienīgie tīmekļa vietnes kontakta līdzekļi – izņemot gliemežu pasta adreses uzņēmuma birojiem – ir divas vispārīgas formas: viena – ziņošanai par ļaunprātīgu izmantošanu, otra – vispārīgai izmeklēšanai. Kontaktinformācijas lapā ir saite tiešajai tērzēšanai, taču tā jūs novirza uz vispārējās informācijas veidlapu.

Ir trīs dalīta hostinga plāni: vienreizējs, premium un biznesa.

Vienotais vietnes plāns atbalsta vienu vietni, vienu e-pasta kontu un ierobežotu krātuves daudzumu un joslas platumu.

Piemaksa un biznesa plāni nāk ar bezmaksas domēnu un neierobežoti atbalstītām vietnēm, e-pasta kontiem, krātuves vietu un joslas platumu.

Biznesa plāna papildu funkcijas ietver ikdienas dublējumus, “deluxe” tiešraides atbalstu un bezmaksas SSL sertifikātu.

Ir četri VPS mitināšanas plāni ar mainīgu operatīvās atmiņas apjomu (1-4 gigs), uzglabāšanu (20-80 gigs) un joslas platumu (1000-4000 gigs). CPU ir ātrums no 2,4 GHz līdz 9,6 GHz. Visiem plāniem ir īpaša IP protokola adrese, pilna saknes pieeja, IPv6 atbalsts un cietvielu diskdziņi (SSD)..

Ir divi tālākpārdevēju mitināšanas plāni: iesācējs un bizness. Abos plānos ietilpst bezmaksas licence cPanel un WHM izmantošanai, CloudFlare veltīta pakalpojumu atteikuma (DDOS) aizsardzība un Cloud SMTP piegāde kopā ar bezmaksas domēna vārdu un SSL sertifikātiem..

Lielākās atšķirības starp abiem plāniem ir uzglabāšanas ierobežojumi (50 koncerti pret neierobežotu), joslas platuma ierobežojumi (500 koncerti vs neierobežoti) un cPanel kontu skaits (50 pret 150).

Hostings24 ir vienreizējas iespējas

Host24 ir visvairāk unikāls Zyro, mātesuzņēmuma Hostinger Group patentētā tīmekļa vietņu veidošanas programmatūra, kas paredzēta klientiem lietošanai. Ir plašs profesionāla izskata bezmaksas veidņu klāsts, kuras var arī viegli pārveidot, izmantojot vilkšanas un nomešanas rīkus.

Iekļauti arī meklētājprogrammu optimizācijas (SEO) rīki. Vēl viena noderīga funkcija ir spēja radīt daudzvalodu vietnes, kas ļauj sasniegt globālu auditoriju. Vai vēlaties, lai jūsu vietne būtu optimizēta planšetdatoriem un viedtālruņiem? Zyro to dara automātiski. Lai integrētu e-komercijas iepirkšanās ratiņus, nav nepieciešama kodēšana.

Cits Hostinger grupas produkts, kuru jūs varētu apsvērt, pateicoties vienkāršai integrācijai, ir atvērtā koda avots BoxBillingce programmatūra. Bezmaksas versija atbalsta vienu darbinieci, divas valūtas, trīs reklāmas kodus un piecus produktus.

Apmaksātā versija – kas ir tikai USD 5 mēnesī – atbalsta neierobežotu darbinieku skaitu, valūtas, reklāmas kodus un produktus. Turklāt tas ir savietojams ar PayPal, AlertPay un WebMoney, kā arī daudzām citām tiešsaistes norēķinu sistēmām.

Visbeidzot, ja jums patīk Host24 piedāvātais piedāvājums, ieteicams apsvērt iespēju sadarboties ar tā saistīto programmu. Pievienoties var bez maksas, un jūs nopelnīsit 100% komisiju par katru dalīta hostinga pārdošanu un 50% par katru VPS mitināšanas pārdošanas gadījumu, kas rodas novirzīšanas rezultātā..

Arī komisijas maksas, kuras jūs varat veikt, nav ierobežotas. Viss, kas jums jādara, ir reģistrēties, dalīties ar filiāles saiti, varbūt pat pievienot dažus reklāmkarogus savai vietnei ar lielu trafiku un gaidīt, kamēr komisijas iekļūs.

Cenu noteikšana

Atšķirības starp koplietojamo mitināšanu un tālākpārdevēju plāniem ir aprakstītas iepriekš. Zemāk norādītās cenas atspoguļo pašreizējās mēneša likmes Hosting24 produktu lapās. Tie varētu mainīties, tāpēc noteikti pārbaudiet cenu noteikšanu, ja apmeklējat viņu vietni. Turklāt šī pārskata beigās ir iespējas saņemt papildu atlaides.

Dalīts hostings

  • Viena tīmekļa mitināšana: 2,15 USD (46% atlaide standarta 3,99 USD)
  • Augstākās klases tīmekļa mitināšana: 3,49 USD (61% atlaide standarta 8,84 USD)
  • Biznesa tīmekļa mitināšana: 7,95 USD (34% atlaide standarta 11,99 USD)

VPS hostings

  • 1. plāns: 8,52 USD (21% atlaide standarta 10,78 USD) 1 giga RAM, 2,4 GHz CPU, 20 koncertu krātuve, 1000 g joslas platums
  • 2. plāns: 17,03 USD (21% atlaide standarta 21,56 USD), 2 gig RAM, 4,8 GHz CPU, 40 gig uzglabāšana, 2000 gg joslas platums
  • 3. plāns: USD 25,55 (21% atlaide standarta 32,34 USD) 3 giga RAM, 7,2 GHz CPU, 60 gig krātuve, 3000 gg joslas platums
  • 4. plāns: USD 34,06 (21% atlaide standarta 43,12 USD) 4 gigs RAM, 9,6 GHz CPU, 80 gig uzglabāšana, 4000 gg joslas platums

Tālākpārdevēju mitināšana

  • cPanel Starter: 25,99 USD (28% atlaide standarta 35,99 USD)
  • cPanel Business: USD 41,99 (25% atlaide standarta 55,99 USD)

Ko cilvēki domā par hostingu24??

Kā tas parasti notiek, kad lasīšanas atsauksmes, rezultāti mēdz būt jaukta soma.

Lietotājiem, kuriem ir bijusi pozitīva pieredze ar Hosting24, tie attiecas uz zemām cenām, samērā ātru klientu atbalstu un pastāvīgu darbības laiku. Atbalsta biļetēm dažreiz ir lēna atbilde, taču lielākajai daļai cilvēku tiešraides tērzēšanas iespēja ir vienmēr noderīga. Turklāt dalībnieku zona tiek uzskatīta par pozitīvu un noderīgu īpašību.

No otras puses, dažiem klientiem ir bijušas problēmas ar uptime procentiem, nepietiekamas problēmas risināšanas trūkumu, izmantojot klientu apkalpošanu, un Hostinga24 reakciju uz DDOS uzbrukumiem. Turklāt, neraugoties uz biežo datu dublēšanu, daži klienti ziņo, ka pēc dublēšanas tiek dzēsti vecāki dati, kas vajadzības gadījumā neļauj atgriezties pie iepriekšējām versijām.

Mums jāatzīst: tiešsaistes pārskati var būt problemātiski.

Galu galā parasti jums kaut kas būs jāiemīl vai jā ienīst, lai būtu gatavs veltīt laiku atsauksmes rakstīšanai. Jebkuram produktam vai pakalpojumam pa vidu ir liels, kluss vairākums, kurš ir apmierināts ar saņemto.

Galvenais šeit ir ņemt vērā šīs ārkārtējās reakcijas reitingu skalas katrā galā, lai acis būtu atvērtas gan potenciāli labām, gan problemātiskām problēmām, kas var rasties.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par Hosting24? Lūk padziļināta informācija no 2018. gada aprīļa kurš vērtē Hosting24 8.4 skalā no 1-10.

Ko mēs domājam

Rezultāti ir atšķirīgi, salīdzinot salīdzināmos Hosting24 plānus ar neapstrīdamo tīmekļa mitināšanas nozares līderi GoDaddy:

  • Dalīts hostings: Hostings24 no USD 2,15 līdz USD 7,95 salīdzinājumā ar GoDaddy no USD 2,99 līdz USD 19,99.
  • VPS mitināšana: Hostings24 no USD 8,52 līdz USD 34,06 salīdzinājumā ar GoDaddy no USD 17,99 līdz USD 39,99.
  • Tālākpārdevēju mitināšana: Hostings24 no USD 25,99 līdz USD 41,99 salīdzinājumā ar GoDaddy no USD 8,99 līdz USD 14,99.

Visiem, kas noklusina, tacuPierādījumi ir nepārprotami: ja jūs meklējat labu tarifu par Linux balstītu VPS mitināšanu, Host24 ir labākā likme.

Un atkal, kaut arī cenu noteikšana ir svarīga, galu galā tas, ko jūs maksājat, ir veiktspēja, vai ne? Un tā ir lielāka problēma, kas saistīta ar Host24 apsolīto salīdzinājumā ar faktisko darbspējas laiku un lapu ielādes statistiku. Tāpat kā vairums tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, arī Hosting24 apgalvo, ka 99,9% uptime un “ātrs” lapu ielādēšanas ātrums prasa. Patiesībā tas tā nav gluži.

Saskaņā ar domu, divpadsmit mēnešu laikā no 2017. gada maija līdz 2018. gada aprīlim Hosting24 ikmēneša uptime procenti svārstījās no 100% līdz nepieņemamiem 95,58%. Lapas ielādes ātrums šajā laika posmā arī bija konsekventi lēns – no 1 043 līdz 2223 milisekundēm.

Salīdzinājumam, tajā pašā gadā GoDaddy uptime procentuālais rādītājs mainījās tikai no 100% līdz 99,91%, un lapas ielādes ātrums bija no 363 līdz 420 milisekundēm..

Mēs nesakām, ka jums nevajadzētu izmantot hostingu24. Dažās jomās ir ievērojami ietaupījumi salīdzinājumā ar konkurentiem. Un, protams, varbūt pastāv kompromiss starp zemākām cenām un veiktspēju. Bet, ja jūs varat dzīvot ar to savā konkrētajā situācijā, kāpēc gan ne? Turklāt Host24 saistītā vietņu veidošana un e-komercijas programmatūra varētu būt tieši tas, ko jūs meklējat. Pirms nododat savu laiku, naudu un resursus, pārliecinieties, vai esat ieguvis izglītību par to, kur atrodas darījumi (un kuru nav)..

tīmekļa mitināšana

Kuponi & Piedāvājumi

Ja jūs interesē Hosting24 izmantošana, ir arī papildu piedāvājumi un kuponi, kurus varat izmantot.

Uzņēmums periodiski piedāvā ievērojamu atlaidi Facebook. (Turklāt Host24 konts dažreiz – bet ne vienmēr – saites uz šiem piedāvājumiem.) Viena zibatmiņas pārdošana no 2017. gada nodrošināja 50% atlaidi premium klases hostinga pakalpojumiem mūža garumā. Citi atlaižu kuponi ir pieejami no plkst RetailMeNot un Groupon. vairāk par tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem un sniedzējiem? Iepazīstieties ar šiem ieteiktajiem tīmekļa mitināšana kas nodrošinās jums nepieciešamo informāciju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map