סקירת אירוח אתרים של HostPapa, השוואה ועוד

החברה מבטיחה חכמה אירוח אתרים פתרונות לעסקים קטנים, אך האם זו באמת הבחירה הנכונה לעסקים קטנים או לעסק שלך? אנו נבחן מקרוב את HostPapa ונקווה לענות על השאלות הללו.


אירוח אתרים מספק את השירותים והטכנולוגיות הדרושים לצפייה באתר אינטרנט. משתמשים קונים את השירות מספק אירוח אתרים כמו HostPapa. האתרים נשמרים בשרתים המסופקים ומתוחזקים על ידי חברת אירוח אתרים.

נשמע פשוט, אבל זה יכול להיות אתגר למצוא את החברה המתאימה לצרכים שלך. יש הבדל נרחב במחירים, תכונות ושירותים בין ספקים. חברות רבות מעצבות את שירותיהן עבור לקוחות מסוימים, ויהיה קל להיתקע בחוזה עם חברת אירוח אתרים שאינה מספקת את השירות המתאים לך או לעסק שלך..

בואו נראה מה יש ל- HostPapa להציע.

מה הופך את HostPapa לייחודי?

לוגו של HostPapa

המטרה של HostPapa היא לספק שירות מארח עם כל התכונות והכלים שיידרש עסק קטן וגדל. הם מגבים את חבילות אירוח אתרים שלהם עם כמה משירות הלקוחות הטוב ביותר בענף.

בואו נראה כמה מהתכונות האחרות שיש לכם עם HostPapa.

1. רוחב פס בלתי מוגבל עם HostPapa

עם רוחב פס בלתי מוגבל, רוב התוכניות מגיעות גם עם שטח דיסק בלתי מוגבל, לא תחויב בתוספת תשלום עבור שימוש ברוחב פס גבוה או אחסון נתונים באתרך. זה יכול להיות מרגיע עבור חברות שמתחילות להתרחש ועשויות להתקשות לעקוב אחר או לאמוד את השימוש החודשי באתר, או שצריכות לגדל את האתר במהירות. זה גם מבטל את החיובים הנוספים המעצבנים שחברות רבות נתקלות בהן במשך חודשים בהם הם זוחלים במפתיע מעבר לגבול שרירותי.

HostPapa יפקח על אתרים עם רוחב פס מוגזם ו שימוש בנתונים. הם יסדירו בעת הצורך בכדי להבטיח ביצועי אתרים מיטביים.

2. הגירה והגדרת אתרים בחינם של HostPapa

HostPapa מציע הגירה והגדרת אתרים בחינם. כשאתה נרשם ל- HostPapa, הם יעבירו אתר קיים תוך 30 יום מההרשמה. זה כולל העברת רישום תחום אחת בחינם.

תהליך ההעברה כולל העברת מסדי נתונים, קבצי אתר, חשבונות דוא”ל, קבצי מדיה, תמונות, HTMP, מסדי נתונים MySQL וכל יישום באתר. HostPapa יבדוק את היישומים כדי להבטיח שהם עובדים. ה צוות ההגירה יקבע את תצורות הדוא”ל שלך.

התהליך כולו מוביל על ידי מומחה הגירה שהוקצה על ידי HostPapa וכולל בדיקות סופיות בסיום התהליך.

3. גיבויים לאתר

HostPapa אכן מספק גיבוי אתרים אוטומטי בתשלום נוסף. זה כולל גיבוי עבור מיילים, מאגרי מידע, ואתר. HostPapa כולל פונקציונליות נוחה לשימוש לשחזור האתר שלך, ואפשרות לבחור את הגירסה לשחזור. אתה יכול לשדרג לשטח דיסק רב יותר עבור הגיבויים שלך אם אתה זקוק לו.

4. פונקציונליות תחום ותת-דומיין

בעזרת תוכניות האירוח Business and Business Pro תוכלו לארח מספר דומיינים מחשבון יחיד. ניתן לחבר דומיינים לסינגל אתר אינטרנט. באפשרותך גם להגדיר ולהסיר תת-דומיינים מ- cPanel (cPanel הוא כלי עם ממשק ממשק משתמש לאוטומציה של אירוח אתרים).

5. התקנת אפליקציה עם HostPapa

Softaculous, התקנה אוטומטית של אפליקציות ותסריטים, כלולה באירוח אתרים של HostPapa. באמצעות Softaculous, באפשרותך להתקין אוטומטית כמה מהיישומים והאובייקטים הפופולריים ביותר, או שיעורי PHP, בלחיצה אחת. אתה יכול גם להתקין יישומים שונים על דומיינים ותת-דומיינים. הסרת אפליקציות היא קלה באותה מידה.

6. בניית אתרים עם HostPapa

אינך זקוק לאתר משלך כדי להירשם ל- HostPapa. השירות כולל בונה אתרים עשיר. HostPapa כולל ספריית תבניות כדי להתחיל בעבודה. כל התבניות מגיבות לנייד. פונקציונליות לחיצה וגרירה מקלה על עיצוב האתר שאתה צריך.

בונה האתר יש כמה שכבות, אך המתנע כולל 3 דפים ו -120 תבניות. יש לך את היכולת לערוך את ה- HTML בכל רמה, וברמה הגבוהה ביותר תוכל לגשת לפונקציונליות של מסחר אלקטרוני. בשכבות העליונות יש לך גם את היכולת לפרסם דף לפייסבוק.

תמורת תשלום נוסף, HostPapa יכולה לעצב עבורך אתר. שירות זה, הנקרא מנוהל Do-It-For-Me (DIFM) של שירות עיצוב אתרים כולל עיצוב אתרים, קופירייטינג, פריסה ותמונות. הם גם יבצעו אופטימיזציה של האתר למנועי חיפוש ומנועי חיפוש. החבילה מוצעת כפתרון מלא של סוהר. כשירות מנוהל, יש תשלום חודשי עבור עיצוב אתרים, אך הוא מגיע עם מנהל חשבון ועדכוני אתרים אם אתה זקוק לו.

7. אימונים

כל תוכניות האירוח באתר כוללות אימון בן 30 דקות, אחד על אחד, עם מומחה לאירוח אתרים (או מומחה PapaSquad כפי שהם מכונים). HostPapa מציעה גם הדרכות, מדריכי עזרה עצמית, הדרכת וידיאו ותמיכה בדוא”ל וטלפון 24/7.

8. אבטחת אתרים

HostPapa אכן מציע אבטחת אתרים באמצעות SiteLock, כלי אבטחת אתרים שיסרוק את האתר שלך מדי יום אחר איומים ותוכנות זדוניות. זה מוצע כחלק ממגזין ה- Business Pro אך ניתן להוסיף אותו עם חבילות השכבה התחתונה. עם Business Pro, יש לך גם תעודת SSL Premium Wildcard והגנת פרטיות בתחום. חבילות האבטחה ברמה הגבוהה ביותר כוללות הגנה מפני דואר זבל ורשימה שחורה וכן חומת אש לאפליקציות אינטרנטיות (WAF)

באמצעות SiteLock 911, חבילה שתוכל לרכוש באמצעות HostPapa, באפשרותך לסרוק ולהסיר אוטומטית כל תוכנה זדונית הקיימת באתר שלך ולהעמיס קבצים נקיים בחזרה לאתר שלך. זוהי אפשרות מצוינת אם אתר האינטרנט שלך אי פעם נפרץ.

9. תכונות אחרות

HostPapa טוען להיות אחד האתרים הראשונים המופעלים במאת האחוזים על ידי אנרגיה ירוקה מתחדשת. הם עומדים בהתחייבות זו על ידי רכישת תעודות אנרגיה ירוקה עבור כל הכוח המשמש במשרדיהם ובמרכזי הנתונים שלהם. זה מצמצם את טביעת הרגל הפחמית שלהם ותומך ביוזמות אנרגיה נקייה מתחדשת.

זה אולי לא יעניק לך יותר זמן או מהירות באתר, אבל זה מראה את המחויבות והאחריות התאגידית של HostPapa. אתה יכול גם הורד והשתמש באנרים באתר האינטרנט שלך כדי להראות שאתה משתמש באירוח אתרים ירוק 100% דרך HostPapa.

Hostpapa מציעה גם תמיכה אימייל מעמיקה ועשירה בתכונות. באמצעות לוח המחוונים של HostPapa, באפשרותך להגדיר את הדוא”ל באתר שלך ללא צורך בחומרה או תוכנה נוספים. לאחר התקנתו תוכלו להשתמש בפלטפורמת הדוא”ל המועדפת עליכם, כולל Outlook ו- Gmail. כדי להקל עוד יותר, אתה יכול לסנכרן את כתובת הדוא”ל החדשה שלך לחשבונות דוא”ל קיימים בחינם כמו Yahoo! ו- Outlook.

יש תשלום נוסף עבור דוא”ל בכל תיבת דואר, ואפשרות לדוא”ל מתקדם עם HostPapa.

תמחור עבור HostPapa

ישנם שלושה שכבות בסיסיות עם HostPapa. הרמות הבסיסיות מגיעות עם כל מה שאתה צריך לאתר שלך.


מופע 1

מתחיל

לשני אתרים

$

5.95

/ מו

שטח דיסק של 100 ג’יגה-בייט ברכישה של 12 חודשים. אתה יכול לרכוש 24 חודשים עבור $ 4.95 לחודש, ו- 36 חודשים עבור $ 3.95 לחודש. מציעה אחריות לזמן פעולה של 99.9%.

עסקים

לאתרים ללא הגבלה ושטח מרחב בלתי מוגבל

$

7.95 / יר

פלוס תכונות מתקדמות נוספות כמו חשבונות דוא”ל בלתי מוגבלים. אתה יכול לרכוש 12 חודשים עבור $ 6.95 לחודש או 36 חודשים עבור $ 5.95 לחודש. מציעה אחריות לזמן פעולה של 99.9%.

Pro Pro

לאתרים ללא הגבלה, שטח דיסק בלתי מוגבל

$

17.95

/ מו

בתוספת הגברת ביצועים של 300%, אבטחת אתרים וגיבוי אוטומטי ללא תוספת תשלום. אתה יכול לרכוש 12 חודשים עבור $ 15.95 לחודש או 36 חודשים עבור $ 12.95 לחודש. מציעה אחריות לזמן פעולה של 99.9%.

Deenבנוסף לשכבות, ישנן אפשרויות שתוכל להוסיף כדי לשפר את חשבונך ואת שירותך באמצעות HostPapa.

אבטחה

גיבוי

אימייל

19.95 $ לשנה

19.95 $ לשנה

1.00 דולר לחודש

לצורך אבטחת SiteLock. תשלום נוסף עבור משימות ספציפיות כמו SiteLock 911 להסרת תוכנות זדוניות מאתר אינטרנט שנפרץ.

לגיבוי אוטומטי של אתר אינטרנט יומי.

לתיבת דואר בסיסית ו- $ 2.00 לחודש לתיבת דואר למתקדמים.

DeenHostPapa מציע כמה שכבות של תמחור משווקים. המשווקים ישתמשו ב- HostPapa כדי לארח אתר שנמכר ללקוח אחר באמצעות המשווק. כל חשבונות המשווקים כוללים cPanel, אתרים ללא הגבלה וכתובות דוא”ל בלתי מוגבלות. תוכניות ברמה הגבוהה ביותר כוללות גם תכונות נוספות:

ברונזה

כסף

זהב

פלטינום

TITANUM

 • 19.95 $ לחודש עבור 50 GB שטח דיסק ו 500 GB רוחב פס בחודש.
 • 27.95 $ לחודש עבור שטח דיסק של 80 ג’יגה-בייט ורוחב פס 700 GB לחודש.
 • 39.95 $ לחודש עבור 120 ג’יגה-בתים של שטח דיסק ו -1 TB רוחב פס בחודש.
 • 59.95 $ לחודש עבור 160 GB שטח דיסק ו -1.2 TB רוחב פס בחודש.
 • 79.95 $ לחודש עבור 200 GB שטח דיסק ו -1.4 TB רוחב פס בחודש.

תוכנית המשווקים של HostPapa מציעה אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום. HostPapa מציעה גם שרתים פרטיים וירטואליים (VPS) בתשלום נוסף. כל הרמות כוללות ניהול HostPapa ותכונות חיוניות כמו cPanel, דומיינים ללא הגבלה והעברת VPS בחינם.

ועוד

מקצוען

PREMIUM

ULTRA

אקסטרים

 • 49.99 $ לחודש עבור אחסון של 50 ג’יגה-בייט, זיכרון בנפח 1.5 ג’יגה-בייט, מעבד 4 ליבות ומעבירת נתונים של 1 TB.
 • 79.99 $ לחודש עבור אחסון של 100 ג’יגה-בייט, זיכרון של 3 ג’יגה-בתים, מעבד 4 ליבות ומעבירת נתונים של 2 TB.
 • 149.99 $ לחודש עבור אחסון של 200 גיגה-בייט, זיכרון של 6 ג’יגה-בתים, מעבד 8 ליבות ומעברי נתונים של 2 ט”ג.
 • 199.99 דולר לחודש עבור אחסון בנפח 500 ג’יגה-בייט, זיכרון של 12 ג’יגה-בייט, מעבד 8 ליבות ומעבירת נתונים של 4 TB.
 • 299.99 דולר לחודש עבור נפח אחסון של 1 TB, זיכרון של 24 ג’יגה-בתים, מעבד 12 ליבות ומעבירת נתונים של 8 TB.

Deenכל הרמות של VPS דרך HostPapa כוללים הנחות לרכישות שנתיות וחצי שנתיות.

עתפיסה ublic של HostPapa

אתר HostPapa

מרבית הסוקרים רואים ב- HostPapa שירות אירוח אתרים בעלות נמוכה, המתמקד בשירות העסקים הקטנים עם אפשרויות אינטרנט נוחות וקלות לשימוש..

מבקרים רבים מציינים את תמיכת הלקוחות יוצאת הדופן שמציעה HostPapa. עם מנהל חשבון שיטפל בפרויקטים גדולים יותר עבור האתר שלך, וצוות תמיכה בקיא 24 שעות ביממה כדי לעבוד על בעיות, העזרה היא אף פעם לא רחוקה על פי ביקורות.

ההתחלה מאוד מהירה גם היא, על פי ביקורות חיצוניות. עם אפשרויות לעיצוב אתר משלך, או הגירה חופשית מחברת אירוח אתרים אחרת, החל מ- HostPapa הוא קל כמו לספק כרטיס אשראי ובחירת האפשרויות הרצויות. אתה יכול להתחיל לעבוד עם אתר אינטרנט בתוך חמש דקות בלבד.

HostPapa אינו מושלם (אין חברה). יש המציינים בלבול עם החיוב כבעיה ב- HostPapa. זה נכון במיוחד לגבי תוכנית המשווקים, שם ניתן לחייב חיובים בגין שירותים מיוחדים עבור כל לקוח. היו גם בעיות באינטגרציות, במיוחד ביחס לדוא”ל. העברות ואינטגרציה מסוימות עשויות לארוך מספר ימים, תלוי בספק החיצוני ובדרישותיך.

כיצד HostPapa משתווה לשוק

לוגו וורדפרס

עם יותר מ- 500,000 אתרים המתארחים כיום על ידי HostPapa, החברה מובילה בקרב ספקי אירוח אתרים. HostPapa מציע אפשרויות בעלות נמוכה עם תכונות חזקות, במיוחד לעסקים קטנים. הוספת תכונות ושירותים נוספים, כמו גיבוי אוטומטי ואבטחת אתרים שמציעים ספקי אירוח אתרים אחרים עם השירות, תגדיל את העלות. אפילו עם העלות הנוספת, HostPapa הוא עדיין ספק בעלות נמוכה יותר עם שפע של ערך.

HostPapa הוא גם אירוח אתרים אמין ומהיר למדי חברה. מהירות הטעינה וזמן ההפעלה הם לא החלק העליון של השוק, אך הם ברמה הגבוהה ביותר ומכובדים במיוחד למחיר.

תמיכה היא תחום בו הצטיינה HostPapa לעומת ספקי אירוח אתרים אחרים בשוק. HostPapa מקצה מנהל חשבון ייעודי לכל לקוח. התמיכה מהירה ונוחה, דרך הודעות טלפון, דואר אלקטרוני או צ’אט 24/7.

מה אנחנו חושבים על HostPapa

אנו מארחים

אם אתה עסק קטן וזקוק לאתר אינטרנט, HostPapa הוא אחת האפשרויות הטובות ביותר שיש שם. התמחור נמצא בסימן וכולל רבים מהתכונות והכלים שיזדקק לעסק גדל. מעיצוב אתרים, למסחר אלקטרוני, לניהול תוכן (CMS), ועד כלים ללקוח (CRM), HostPapa מספקת את הכלים שחברה מחפשת לבנות מותג, לצמוח באופן מקוון וקנה מידה בכדי לעמוד בדרישות הלקוח העתידיות שתזדקק לה..

היישום והשימוש בתכונות קלים באמצעות HostPapa. לוח ה- cPanel והמרכזי עם השירות הם קלים לשימוש. ניתן ליישם תכונות רבות ומוכנות לשימוש בלחיצה אחת. הוספת שירותים ותכונות חדשים יכולים להיעשות במהירות ובקלות. אם אי פעם תזדקק לעזרה, יש לך מנהל חשבון ייעודי זמין לענות על שאלות ולייעץ. נוסף על כך, קל לומר ש- HostPapa הפכה את התמיכה למוקד. שירות הלקוחות מענה במהירות ו (בדרך כלל) מספק תשובות שעובדות.

עם התמקדות בלייזר בשוק העסקים הקטנים, יתכן כי HostPapa לא יציע את כל מה שלקוח גדול וארגוני ירצה או יזדקק לו. חוויה קלה לשימוש וחלקה מגיעה עם מחיר בגמישות ו תכונות.

תמחור יכול להוות גם בעיה, כאשר תכונות קריטיות רבות כמו גיבוי ואבטחה אינן זמינות בחבילות נמוכות יותר. עם זאת, בקרב ספקי אירוח אתרים בעלות נמוכה וערכה גבוהה HostPapa היא האפשרות המובילה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map