HostPapa Web Hosting Recenzie, porovnanie a ďalšie

Spoločnosť sľubuje inteligentné web hosting riešenia pre malé podniky, ale je to skutočne tá správna voľba pre malé podniky alebo vaše podnikanie? Budeme sa bližšie pozrieť na HostPapa a dúfajme, že na tieto otázky odpovieme.


Webhosting poskytuje služby a technológie potrebné na prezeranie webovej stránky na internete. Používatelia si túto službu kupujú od poskytovateľa webhostingu, napríklad HostPapa. Webové stránky sú uchovávané na serveroch poskytovaných a spravovaných webhostingovou spoločnosťou.

Znie to jednoducho, ale môže byť výzvou nájsť tú správnu spoločnosť pre vaše potreby. Medzi poskytovateľmi je veľký rozdiel v cenách, funkciách a službách. Mnoho spoločností navrhuje svoje služby pre určitých zákazníkov a môže byť ľahké dostať sa do pasce s webhostingovou spoločnosťou, ktorá neposkytuje správne služby pre vás alebo vašu firmu.

Pozrime sa, čo ponúka HostPapa.

Čo robí HostPapa jedinečným?

Logo HostPapa

Cieľom HostPapa je poskytnúť hostiteľská služba so všetkými funkciami a nástrojmi, ktoré bude potrebovať rastúci malý podnik. Zálohujú svoje balíčky webhostingu s niektorými z najlepších služieb zákazníkom v odbore.

Pozrime sa na niektoré ďalšie funkcie, ktoré máte so serverom HostPapa.

1. Neobmedzená šírka pásma s programom HostPapa

Pri neobmedzenej šírke pásma väčšina plánov prichádza aj s neobmedzeným miestom na disku. Za používanie vysokorýchlostného pripojenia alebo za ukladanie údajov na vašom webe vám nebude účtovaný poplatok. Môže to byť upokojujúce pre spoločnosti, ktoré sa začínajú rozširovať a môžu mať ťažkosti so sledovaním alebo odhadom mesačného používania lokality alebo s potrebou rýchleho rozvoja stránky. Eliminuje tiež nepríjemné príplatky, s ktorými sa spoločnosti stretávajú niekoľko mesiacov, keď sa nečakane vplížia nad svojvoľný limit..

HostPapa bude monitorovať stránky na nadmernú šírku pásma a využitie dát. V prípade potreby budú regulovať, aby sa zabezpečil optimálny výkon stránok.

2. HostPapa bezplatná migrácia a nastavenie webových stránok

HostPapa ponúka bezplatnú migráciu a nastavenie webových stránok. Keď sa zaregistrujete v službe HostPapa, presunú existujúci web do 30 dní od registrácie. To zahŕňa jeden prenos bezplatnej registrácie domény.

Proces prenosu zahŕňa presun databáz, webových súborov, e-mailových účtov, mediálnych súborov, obrázkov, HTMP, MySQL databáz a akýchkoľvek webových aplikácií. HostPapa otestuje aplikácie, aby sa ubezpečil, že fungujú. migračný tím nastaví vaše e-mailové konfigurácie.

Celý proces je vedený migračným expertom prideleným serverom HostPapa a po dokončení procesu zahŕňa konečné testovanie.

3. Zálohovanie webových stránok

HostPapa neposkytuje automatické zálohovanie webových stránok za príplatok. To zahŕňa zálohovanie pre e-maily, databázy a webovú stránku. HostPapa obsahuje ľahko použiteľné funkcie na obnovenie vašich stránok a možnosť vybrať verziu, ktorú chcete obnoviť. Ak potrebujete zálohy, môžete inovovať na viac miesta na disku.

4. Funkčnosť domény a subdomény

S hostingovými plánmi Business a Business Pro môžete hostiť niekoľko domén z jedného účtu. Domény môžu byť spojené do jedného webové stránky. Môžete tiež nastaviť a odstrániť subdomény z cPanel (cPanel je nástroj s rozhraním UI na automatizáciu webhostingu).

5. Inštalácia aplikácie s HostPapa

Súčasťou webhostingu HostPapa je inteligentný automatický inštalátor aplikácií a skriptov. Pomocou Softaculous môžete automaticky nainštalovať niektoré z najpopulárnejších aplikácií a objektov alebo tried PHP, jediným kliknutím. Môžete tiež inštalovať rôzne aplikácie na domény a subdomény. Odstraňovanie aplikácií je rovnako jednoduché.

6. Tvorca webových stránok s programom HostPapa

Na registráciu v službe HostPapa nepotrebujete svoj vlastný web. Súčasťou služby je bohatý tvorca webových stránok. HostPapa obsahuje knižnicu šablón, aby ste mohli začať. Všetky šablóny reagujú na mobil. Funkcie klikania a ťahania uľahčujú navrhovanie požadovaných webových stránok.

Tvorca webových stránok obsahuje niekoľko úrovní, ale začiatok obsahuje 3 stránky a 120 šablón. Máte možnosť upravovať HTML v ľubovoľnej úrovni a na najvyššej úrovni máte prístup k funkciám elektronického obchodu. Na vyšších úrovniach máte tiež možnosť publikovať stránku na Facebooku.

HostPapa vám za príplatok môže navrhnúť webovú stránku. Táto služba, nazývaná webový servis DIFM (Managed Do-It-For-Me) (DIFM), obsahuje webový dizajn, copywriting, rozloženie a obrázky. Optimalizujú tiež lokalitu pre mobilné a vyhľadávacie nástroje. Balíček je ponúkaný ako kompletné riešenie na kľúč. Ako spravovaná služba sa mesačne účtuje poplatok za webový dizajn. Ak to však potrebujete, prichádza so správcom účtu a aktualizáciou stránok.

7. Školenie

Všetky plány hostenia webových stránok zahŕňajú 30-minútové školenie typu one-on-one s odborníkom na webhosting (alebo odborníkom PapaSquad, ako sa hovorí). HostPapa tiež ponúka návody, svojpomocné príručky, video školenia a nepretržitú e-mailovú a telefonickú podporu.

8. Bezpečnosť stránok

HostPapa síce ponúka zabezpečenie stránok prostredníctvom nástroja SiteLock, nástroja na zabezpečenie webových stránok, ktorý každý deň prehľadáva vaše stránky z hľadiska potenciálnych hrozieb a škodlivého softvéru. Je ponúkaná ako súčasť programu Business Pro, ale môže byť pridaná s balíčkami nižšej úrovne. S produktom Business Pro máte tiež certifikát Premium Wildcard SSL a ochranu súkromia domény. Balíky zabezpečenia vyššej úrovne zahŕňajú ochranu pred spamom a čiernou listinou, ako aj bránu firewall pre webové aplikácie (WAF).

S balíkom SiteLock 911, ktorý si môžete kúpiť cez HostPapa, môžete automaticky skenovať a odstrániť všetok existujúci malware z vášho webu a načítať čisté súbory späť na vaše stránky. Toto je vynikajúca voľba, ak je váš web niekedy napadnutý hackermi.

9. Ďalšie funkcie

HostPapa tvrdí, že je jedným z prvých miest, ktoré je 100% poháňané obnoviteľnou zelenou energiou. Tento záväzok spĺňajú nákupom certifikátov zelenej energie pre všetku energiu používanú v ich kanceláriách a dátových centrách. To znižuje ich uhlíkovú stopu a podporuje iniciatívy v oblasti obnoviteľnej čistej energie.

Nemusí vám poskytnúť viac času na používanie alebo rýchlosť webových stránok, ale ukazuje to odhodlanie a zodpovednosť spoločnosti HostPapa. Môžete tiež Stiahnuť ▼ a pomocou bannerov na svojom webe ukážte, že využívate 100% zelený webhosting prostredníctvom servera HostPapa.

Hostpapa tiež ponúka dôkladnú e-mailovú podporu bohatú na funkcie. Pomocou hlavného panela HostPapa môžete nastaviť svoj e-mail na svojich stránkach bez potreby ďalšieho hardvéru alebo softvéru. Po nastavení môžete používať svoju preferovanú e-mailovú platformu vrátane programov Outlook a Gmail. Aby ste to ešte uľahčili, môžete novú e-mailovú adresu synchronizovať s existujúcimi bezplatnými e-mailovými účtami, ako je Yahoo! a Outlook.

Za každú poštovú schránku sa platí poplatok za e-mail a za rozšírenú poštu s HostPapa sa platí poplatok.

Ceny pre HostPapa

HostPapa má tri základné úrovne. Základné úrovne prichádzajú so všetkým, čo potrebujete pre svoje webové stránky.


Príklad 1

štartér

pre dva webové stránky

$

5.95

/ mo

100 GB miesta na disku s 12 mesačným nákupom. Môžete si kúpiť 24 mesiacov za 4,95 $ mesačne a 36 mesiacov za 3,95 $ mesačne. Poskytuje 99,9% záruku dostupnosti.

obchodné

pre neobmedzené webové stránky a neobmedzený priestor na disku

$

7,95 / mo

plus ďalšie rozšírené funkcie, ako sú neobmedzené e-mailové účty. Môžete si kúpiť 12 mesiacov za 6,95 dolárov mesačne alebo 36 mesiacov za 5,95 dolárov mesačne. Poskytuje 99,9% záruku dostupnosti.

Business Pro

pre neobmedzené webové stránky, neobmedzené miesto na disku

$

17,95

/ mo

plus 300% zvýšenie výkonu, zabezpečenie webu a automatické zálohovanie bez ďalších poplatkov. Môžete si kúpiť 12 mesiacov za 15,95 dolárov mesačne alebo 36 mesiacov za 12,95 dolárov mesačne. Poskytuje 99,9% záruku dostupnosti.

Okrem úrovní môžete pridať ďalšie možnosti na vylepšenie svojho účtu a služieb s HostPapa.

SECURITY

ZÁLOHA

EMAIL

19,95 USD / rok

19,95 USD / rok

1,00 USD / mesiac

Zabezpečenie SiteLock. Dodatočný poplatok za konkrétne úlohy, ako napríklad SiteLock 911, na odstránenie škodlivého softvéru z napadnutej webovej stránky.

pre automatické denné zálohovanie webových stránok.

za poštovú schránku pre základné a 2,00 $ mesačne za poštovú schránku pre pokročilých.

HostPapa ponúka niekoľko úrovní cien pre predajcu. Predajcovia budú používať HostPapa na hosťovanie stránok predaných inému zákazníkovi prostredníctvom predajcu. Všetky účty predajcu zahŕňajú cPanel, neobmedzené webové stránky a neobmedzené e-mailové adresy. Programy vyššej úrovne obsahujú aj ďalšie funkcie:

BRONZ

SILVER

GOLD

PLATINUM

titánové

 • 19,95 dolárov mesačne za 50 GB miesta na disku a 500 GB šírky pásma za mesiac.
 • 27,95 dolárov / mesiac za 80 GB miesta na disku a 700 GB šírky pásma za mesiac.
 • 39,95 dolárov mesačne za 120 GB miesta na disku a 1 TB šírky pásma za mesiac.
 • 59,95 dolárov / mesiac za 160 GB miesta na disku a 1,2 TB šírky pásma za mesiac.
 • 79,95 dolárov / mesiac za 200 GB miesta na disku a 1,4 TB šírky pásma za mesiac.

Program predajcu spoločnosti HostPapa ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. HostPapa tiež ponúka virtuálne súkromné ​​servery (VPS) za príplatok. Všetky úrovne zahŕňajú správu HostPapa a základné funkcie ako cPanel, neobmedzené domény a bezplatná migrácia VPS.

PLUS

PRE

PREMIUM

ULTRA

EXTREME

 • 49,99 dolárov / mesiac za 50 GB úložného priestoru, 1,5 GB pamäte, 4jadrový procesor a 1 TB dátový prenos.
 • 79,99 dolárov mesačne za 100 GB úložného priestoru, 3 GB pamäte, 4jadrový procesor a 2 TB dátový prenos.
 • 149,99 dolárov / mesiac za 200 GB úložného priestoru, 6 GB pamäte, 8 jadrových CPU a 2 TB dátový prenos.
 • 199,99 dolárov mesačne za 500 GB úložného priestoru, 12 GB pamäte, 8 jadrových CPU a 4 TB dátový prenos.
 • 299,99 dolárov mesačne za 1 TB úložného priestoru, 24 GB pamäte, 12jadrový procesor a 8 TB dátový prenos.

Všetky úrovne VPS prostredníctvom HostPapa zahŕňajú zľavy na ročné a polročné nákupy.

Public Vnímanie HostPapa

Web HostPapa

Väčšina recenzentov vníma službu HostPapa ako nízkonákladovú webhostingovú službu s vysokou hodnotou zameranú na poskytovanie služieb pre malé podniky s dostupnými a ľahko použiteľnými webovými možnosťami..

Mnoho recenzentov berie na vedomie výnimočnú zákaznícku podporu, ktorú ponúka HostPapa. Správca účtu, ktorý má na starosti riešenie väčších projektov pre váš web, a kvalifikovaný personál technickej podpory, ktorý je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni na riešenie problémov, nie je podľa recenzentov nikdy nápomocný.

Podľa externých recenzií je aj začatie veľmi rýchle. S možnosťami navrhovania vašich vlastných stránok alebo bezplatnou migráciou z inej webhostingovej spoločnosti je spustenie programu HostPapa rovnako jednoduché ako poskytnutie kreditnej karty a výber požadovaných možností. S webom môžete byť v prevádzke iba za 5 minút.

HostPapa nie je dokonalý (žiadna spoločnosť nie je). Niektorí si všimnú zámenu s fakturáciou ako problém s programom HostPapa. Platí to najmä pre predajný program, kde môžu vzniknúť poplatky za špeciálne služby pre každého zákazníka. Vyskytli sa tiež problémy s integráciou, najmä pokiaľ ide o e-mail. Niektoré prevody a integrácia môžu trvať niekoľko dní v závislosti od vonkajšieho dodávateľa a vašich požiadaviek.

Ako HostPapa v porovnaní s trhom

Logo WordPress

S viac ako 500 000 webových stránok, ktoré v súčasnosti hostuje spoločnosť HostPapa, je spoločnosť lídrom medzi poskytovateľmi webhostingu. HostPapa ponúka lacné možnosti so silnými funkciami, najmä pre malé podniky. Pridanie ďalších funkcií a služieb, ako je automatické zálohovanie a zabezpečenie stránok, ktoré ponúkajú ostatní poskytovatelia webhostingu so službou, zvýši náklady. Aj s dodatočnými nákladmi je HostPapa stále poskytovateľom lacnejších služieb s bohatou hodnotou.

HostPapa je tiež spoľahlivý a pomerne rýchly webhosting spoločnosť. Rýchlosť načítania a doba prevádzkyschopnosti nie sú špičkou trhu, sú však vyššie a za cenu mimoriadne úctyhodné.

Podpora je jednou z oblastí, kde HostPapa vyniká v porovnaní s inými poskytovateľmi webhostingu na trhu. HostPapa priraďuje každému zákazníkovi vyhradeného správcu účtu. Podpora je rýchla a pohodlná prostredníctvom telefonických, e-mailových alebo chatových správ 24/7.

Čo si myslíme o HostPapa

hostíme

Ak ste malý podnik a potrebujete webovú stránku, hostPapa je jednou z najlepších možností. Ceny sú na známke a zahŕňajú mnoho funkcií a nástrojov, ktoré bude rastúci podnik potrebovať. Od návrhu webových stránok po elektronický obchod, správu obsahu (CMS) až po zákaznícke nástroje (CRM), HostPapa poskytuje nástroje, ktoré spoločnosť hľadá na vybudovanie značky, rast online a rozsah, aby uspokojila budúce požiadavky zákazníkov, ktoré bude potrebovať.

Implementácia a používanie funkcií je s programom HostPapa jednoduché. CPanel a dashboardy so službou sú ľahko použiteľné. Mnoho funkcií môže byť implementovaných a pripravených na použitie jediným kliknutím. Pridanie nových služieb a funkcií je možné vykonať rýchlo a ľahko. Ak budete niekedy potrebovať pomoc, máte k dispozícii špecializovaného správcu účtu, ktorý vám poskytne odpovede na otázky a poskytne konzultácie. Okrem toho je ľahké povedať, že program HostPapa zameral podporu. Zákaznícky servis rýchlo reaguje a (zvyčajne) poskytuje odpovede, ktoré fungujú.

Pri laserovom zameraní na trh malých firiem nemusí spoločnosť HostPapa ponúkať všetko, čo môže veľký podnikový zákazník požadovať alebo potrebovať. Ľahko použiteľné a bezproblémové skúsenosti prichádzajú s cenou za flexibilitu a Vlastnosti.

Problémom môže byť aj cena. Mnoho kritických funkcií, ako napríklad zálohovanie a zabezpečenie, nie sú dostupné v balíkoch nižšej úrovne. Napriek tomu je medzi poskytovateľmi webhostingu s nízkymi a vysokými hodnotami HostPapa najlepšou voľbou.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map